PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :کمک: مشکل با آپدیت KasperSky :کمک:

Honradez
02-01-2006, 17:32
سلام.
من با آپدیت آنتی ویروس KasperSky مشکل دارم. وقتی میخواهم آپدیت کنم این پیغام می آید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R£ɀД
02-01-2006, 17:36
منم دقيقا اين مشكل رو دارم اگه كسي راه حلش رو بلده بگه.

Honradez
02-01-2006, 18:50
فکر کنم علتش فیلترشدن سایت کاسپرسکی باشه

Hoom@n
02-01-2006, 19:19
ولي سايت اون كه ----- نيست.در ضمن بهتره تو تاپيك اختصاصي آنتي ويروس كاسپراسكي مطرح كنيد اونجا قبلا يه چيزايي در اين مورد گفته شده .پس من به مديرا پيشنهاد مي دم قفلش كنن.

Hoom@n
02-01-2006, 19:23
اینم لینک اون که نخواید دنبالش بگردید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
02-01-2006, 19:58
سلام
از نظر ----- كه خيالتون راحت باشه كه سايت كاسپرسكي ----- نيست.
من چون در محل كارم اينترنتم شبكه اي است و بايد آدرس و پورت مخصوص وارد كنيم اين مشكل را قبلا داشتم و كافي بود كه كوچكترين اشتباهي در تنظيم ------ انجام شود تا اين پيغام ها بيايد.
نمي دانم شما در آن قسمت چيزي را دستكاري كرده ايد يا نه. وگرنه نبايد اين خطا را بدهد.

H3SAM
02-01-2006, 20:09
سلا به دوستان باید بگم که من از اینترنت DialUp استفاده می کنم و اینترنتم هم شبکه نیست و مشکلی با آپدیت KasperSky Antivirus ندارم

Cracki
02-01-2006, 20:13
منم هیچ مشکلی در آپدیت کردنش ندارم.

همونطور که مهدی جان نیز اشاره کردند بهتره که تنظیماتی رو که برای آپدیت شدن قرار داده شده رو
دستکاری نکنید.

اگر مطمئن نیستید که این تنظیمات دستکاری شده یا نه بهتره که یک بار برنامه را کلا پاک کنید و بعد رجیستری
را هم کمی تمیز کنید و دوباره آنتی ویروس را اینستال کنید . فقط در هنگام اینستال کردنش یکی دو تا گزینه مهم داره
که باید فعال بشه. پس حتما به گزینه هایی که در هنگام اینستال برمیخورید خوب دقت کنید و بر حسب نیازتون آنها را فعال
یا غیر فعال باقی بزارید.

موفق باشید.

*Batman*
03-01-2006, 02:50
فكر كنم به تنظيماتش دست زدي؟ اگه اين كارو كردي بگو تا راهنماييت كنم.

R£ɀД
03-01-2006, 10:07
من با عوض كردن اينترنت مشكلم حل شد.

rezaninja
04-01-2006, 02:39
دوستان من هم این مشکل داستم اگر درست بگریدید مبینید که سرورها ازروش پاکشده تی قسمتseting/confiugerupdateer/lan seting/
که قبا روسیه امریکا بود حلا میگه سروردر دست نیست من یه بار انیستال کردم درست شد اما باز از سورها خبری نیست اما آپدیت میشه فکرم کنم ویروس زده شده

rosenth
07-01-2007, 19:14
برای رفع مشکل آپدیت نشدن کسپراسکی بازیگوش این کارها رو انجام بدید:
آنتی ویروس رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و یک key که بتونه باش کار کنه رو استفاده کنید.
این که که دیگه کاری نداره!
1- فایل آپدیت کسپراسکی رو که بصورت zip شده است رو دانلود کنید
2- در این فایل یک فایل دیگر به نام Black.lst هست که باید یه جای دیگه کپیش کنید چون به خطوطی از متنش نیاز داریم و بعد از پوشه زیپ شده ای که در اون هست حذفش کنید.
3- فایلی که واسه دانلود گذاشتم بگیرید
4- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- این فایل رو با notepad باز کنید .این فایل همون فایل Black.lst هست ولی مال چند ماه پیشه که هنوز key های جدید به اون اضافه نشده اند. حالا ما دو تا فایل black.lst داریم. جدید و قدیمی!
6- کار بعدی اینه که تاریخی رو که به صورت میلادی و بدون ممیز بالای فایل قدیمی نوشته شده رو با تاریخ فایل جدید جایگزین کنیم... یعنی ما فایل قدیمی رو خواهیم داشت با تاریخ جدید!
7- این فایل رو به همون پوشه زیپ شده که تازه دانلود کردیم انتقال می دیم که هم جای فایل اولی رو بگیره و هم فقط بلک لیست قدیمی رو نشون کسپراسکی بده

حالا فکر کنم بلد باشید چطوری از روی فایل زیپ شده و بدون اتصال به اینترنت کسپر رو آپدیت کنید.
توجه کنید که این روش رو فقط برای آنتی ویروس میشه بکار برد نه نسخه security suit. . بعد از آپدیت به شما میگه signature رو نتونسته آپدیت کنه، (چون نتونستم از اینجاش دیگه سر در بیارم) با این جال کسپر عزیز شما آپدیته و مشکلی نخواهد داشت. اگه تونستید این مشکل (البته ناچیز) رو رفع کنید به شما میگن یه هکر!

rosenth
07-01-2007, 19:15
برای رفع مشکل آپدیت نشدن کسپراسکی بازیگوش این کارها رو انجام بدید:
آنتی ویروس رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و یک key که بتونه باش کار کنه رو استفاده کنید.
این که که دیگه کاری نداره!
1- فایل آپدیت کسپراسکی رو که بصورت zip شده است رو دانلود کنید
2- در این فایل یک فایل دیگر به نام Black.lst هست که باید یه جای دیگه کپیش کنید چون به خطوطی از متنش نیاز داریم و بعد از پوشه زیپ شده ای که در اون هست حذفش کنید.
3- فایلی که واسه دانلود گذاشتم بگیرید
4- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- این فایل رو با notepad باز کنید .این فایل همون فایل Black.lst هست ولی مال چند ماه پیشه که هنوز key های جدید به اون اضافه نشده اند. حالا ما دو تا فایل black.lst داریم. جدید و قدیمی!
6- کار بعدی اینه که تاریخی رو که به صورت میلادی و بدون ممیز بالای فایل قدیمی نوشته شده رو با تاریخ فایل جدید جایگزین کنیم... یعنی ما فایل قدیمی رو خواهیم داشت با تاریخ جدید!
7- این فایل رو به همون پوشه زیپ شده که تازه دانلود کردیم انتقال می دیم که هم جای فایل اولی رو بگیره و هم فقط بلک لیست قدیمی رو نشون کسپراسکی بده

حالا فکر کنم بلد باشید چطوری از روی فایل زیپ شده و بدون اتصال به اینترنت کسپر رو آپدیت کنید.
توجه کنید که این روش رو فقط برای آنتی ویروس میشه بکار برد نه نسخه security suit. . بعد از آپدیت به شما میگه signature رو نتونسته آپدیت کنه، (چون نتونستم از اینجاش دیگه سر در بیارم) با این جال کسپر عزیز شما آپدیته و مشکلی نخواهد داشت. اگه تونستید این مشکل (البته ناچیز) رو رفع کنید به شما میگن یه هکر!
:angry: