PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل خيلي عجيب كه نميشد براش موضوع انتخاب كنم لطفا كمك كنيد

Aloneboy
26-12-2004, 17:44
من يه دوربين ديجيتال دارم كه فيلمبرداري هم ميكنه ولي بدون صدا با فرمت avi
من وقتي ان فيلم ها را اجرا ميكنم و با يه برنامه ديگه يه موزيك هم اجرا ميكنم(يعني هر دو باهم اجرا ميكنم)صداي موزيك خراب شنيده ميشه و واضح نيست بايد چي كار كنم تا اينجوري نشه؟

Amir_P30
26-12-2004, 23:02
من وقتي ان فيلم ها را اجرا ميكنم و با يه برنامه ديگه يه موزيك هم اجرا ميكنم(يعني هر دو باهم اجرا ميكنم)صداي موزيك خراب شنيده ميشه و واضح نيست بايد چي كار كنم تا اينجوري نشه؟

فيلم ها رو به كامپيوتر منتقل مي كنيد؟؟؟

خوب راهش اينه كه اينا رو تك تك اجرا كنيد :mrgreen: :mrgreen:

pcockz80
27-12-2004, 10:34
نه امیر جان این بنده خدا مشکلش اینه که سیستمش ضعیفه و چون فیلمهاش هم صدا نداره مجبوره روشون موزیک با برنامه دیگه ای پخش کنه
بهترین کار بالا تر بردن رم سیستمه .البته اگه رم زیادی دارید ممکنه که ایراد از نصب درایورهای کارت صوت و تصویر و یا ویندوز باشه.
البته می تونی برای پخش موزیک از برنامه هایی که رم کمی مصرف می کنن استفاده کنی مثل نسخه های 3و4 WinAmp که واقعا کم رم رو اشغال می کنن و خیلی هم عالی جواب می ده
8)

Aloneboy
27-12-2004, 10:59
اين مشكل نه به رمه چون رم من 256 هست و نه كارت صدا

من ميخوام عكس ها و فيلم ها را به وسيله برنامه MemoriesOnTV وارد كنم و يه موزيك براي

بكگراند ان بذارم به همين خاطر ميخوام يه كاري به من پيشنهاد كنيد كه بشه اين فيلم با بقيه موزيك ها سازگار باشه

Aloneboy
27-12-2004, 11:02
اگه ميخواهيد رو كامپيوتر خودتون امتحان كنيد من ميتونم يه چند ثانيه از فيلم اپلود كنم اگه
شما حوصله گرفتنش داشته باشيد

من اين فيلم ها رو وارد كامپيوتر ميكنم

habibi
28-12-2004, 22:02
سيستم كدينگ تصويريتون چي هست؟

Aloneboy
29-12-2004, 11:22
يه سوالي كنيد تا ما مبتديها بفهميم چي ميگيد

من نميفهمم سيستم كدينگ تصويري چيه ؟

حالا از كجا بفهمم؟

Aloneboy
30-12-2004, 14:48
باشه پاكش كردم

saghy
31-12-2004, 03:24
سلام
مهدي جان در مورد پست آخرت بايد بگم كه سوال خودت يه كم نا مفهومه اگه ميبيني كسي جوابي نميده .
ولي خب درباره كدينگ تصوير فكر كنم منظور همون قالب يا فرمت فيلم و تصويرتون باشه.
اگر هم شما ميخواهيد كه تصاوير و فيلمهايي كه تهيه كرديد در كامپيوتر ويرايش كرده و افكت يا صدا گذاري كنيد بهترين و راحت ترين برنامه ULEAD VIDEO STUDIO و حرفه اي تر آن كه امكان ايجاد لايه هاي چند تايي صوت و تصوير را به شما ميدهد ULEAD MEDIA STUDIO هست
موفق باشيد

mahyar60
01-01-2005, 01:58
اقاي mehdi_everex عزيز
برنامه memories on tv براي تبديل عكسها به vcd است يعني شما تعدادي عكس را با يك موزيك دلخواه با پسوند mp3 انتخاب ميكنيد و افكتهايي هم براي آن انتخاب ميكنين بعد ميتونين اينها رو با پسوند mpg يعني مثل فيلم ببينين ميتونين رايت كنين و تو vcd player هاي خونگي نگاه كنين
ولي شما گفتين كه ميخواهين فيلم رو با پسون avi وارد اين نرم افزار كنيد كه اصلا امكان پذير
نيست چون اين برنامه براي تبديل عكس به فيلمه
موفق باشيد

Aloneboy
13-01-2005, 00:36
من با اين برنامه photo2vcd studio 3 v3.0.5.19 تونستم فيلم وارد كنم و براي اتمام كار كه برنامه عكس ها و فيلم هاي وارد شده را بايد به صورت فرمت video در بياره نميتونه يعني من با وارد كردن عكس ميتونم اين كارو انجام بدم ولي اگه يه تيكه فيلم كه با دوربين گرفتم و فرمتش avi هست نميتونه و هيچ اروري نميده و بعد از گذشت زمان زياد 40 دقيقه برنامه قفل ميكنه حتي سريالشم پيدا كردم و رجيسترش كردم ولي باز همونطوريه