PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب های پزشکی و رشته های تابع

AAKOJ
08-10-2008, 18:11
سلام. من خودم چون رشته پزشکی هستم و می دونم که کتاب های مربوطه به پزشکی گران و و کم یاب هستند سعی می کنم کتاب های پزشکی را که به صورت ای بوک هستم در اختیارشما قرار دهم . شما هم اگر کتاب های پزشکی خوبی دارین می تونید در این مکان به اشتراک بگذارید . طبق معمول خودم لینک چند کتاب معروف را می گذارم

AAKOJ
08-10-2008, 18:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتاب میکروبیولوژی و ایمنولوژی و همه کاره پزشکی جاوتز (جاوتث هم می گن !:46:) . به صورت فایل کمکی ویندوز است . دارای 44 بخشه ونسخه 24 از این کتابه . حجمش هم 14 مگابایت است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __24th_Ed.chm

AAKOJ
08-10-2008, 19:00

اطلس کامل بیوشیمی . 476 صفحه . حجم 15 مگابایت .

***Spring***
08-10-2008, 19:40
سلام ... این تاپیک موقتیه و بزودی پاک میشه ، با تشکر از شما بخاطر معرفی کتاب و زحمتی که میکشید ، لطفآ قوانین انجمن آموزشی رو رعایت بفرمایید ... برای هر کتاب یک تاپیک جدا و مستقل بزنید ، با توضیحات کامل و کافی از کتاب ... خیلی ممنون و موفق باشید ...

قوانین انجمن آموزش های الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

>>قوانین مربوط به معرفی ها <<

1-- کتاب ها و آموزش های(بصورت PDF یا سایر فرمت های رایج) مرتبط با کامپیوتر بر حسب زبان باید در زیر مجموعه فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامپیوتر معرفی شوند.

2-- مجلات مختلف بر حسب موضوع باید در زیر مجموعه مجلات کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مجلات غیر کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفی شوند.

3-- سایر موارد نیز بر حسب موضوع باید در یکی از زیر مجموعه های انجمن علمی و متفرقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شامل دینی ، مذهبی ، فلسفه و عرفان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،شیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،فیزیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،برق ، الکترونیک ، رباتیک و مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،تاریخی و سیاسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،عمران ،معماری و شهرسازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،ادبیات و زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،ادبیات و زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،علوم زیستی ، پزشکی و بهداشتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،ریاضیات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا موارد دیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])معرفی شوند.

4-- لازم به ذکر است تفکیک کتاب های ادبیات و زبان بر اساس اصل کتاب می باشد و نه زبان آن بنابراین بعنوان مثال کتابی مانند دیوان حافظ حتی اگر به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد متعلق به ادبیات فارسی است و باید در زیر مجموعه ادبیات و زبان فارسی معرفی گردد همچنین اگر کتابی که در اصل مربوط به ادبیات انگلیسی است دارای ترجمه فارسی باشد می بایست در زیر مجموعه ادبیات و زبان انگلیسی معرفی شود.

5-- قبل از ایجاد تاپیک جدید با از استفاده از جستجو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از تکراری نبودن موضوع مورد نظر اطمینان حاصل کنید همچنین در صورت وجود فهرست می توان علاوه بر جستجو از آن نیز کمک گرفتد.تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

6-- سایت های دانلود کتاب و مجلات را فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])معرفی کنید.

7-- از معرفی چندین کتاب و آموزش در یک تاپیک خودداری کنید و برای هر کدام تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید.ایجاد تاپیک های کلی تنها با هماهنگی و صلاحدید مدیریت انجمن آموزش های الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود

8-- برای معرفی کتاب و سایر آموزش ها و مقالات بصورت PDF ( یا سایر فرمت های رایج) در صورت امکان عکسی از جلد آن، حجم فایل و اطلاعات کامل کتاب ، مقاله و آموزش ذکر شود.حتی الامکان نیز از لینک هایی استفاده شود که قابلیت رزوم داشته باشند.تاپیک هایی که حداقل مشخصات را نداشته باشند حذف خواهند شد.

.