PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معدن دانشگاه صنعتی اصفهان یا برق باهنر کرمان؟؟!

morteza.dmh
08-10-2008, 12:08
آقا من مهندسی معدن گرایش اکتشافات دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم و دارم میرم.اما توی انتخابای بعدیم برق شبانه و ای تی روزانه وعمران شبانه و کامپیوتر روزانه و... دانشگاه باهنر کرمان قبول شدم.خودم اهل رفسنجانم و اونم تا کرمان 1:30 بیشتر راه نیست.حالا به نظر شما انتقالی بگیرم برای برق کرمان یا همین رشته رو بخونم؟؟! با شبانه بودن اصلاً مشکل ندارم.حالا هرکسی رو میبینم میگه باید همون برق رو میخوندی و بالاتر میزدی! دارم دیوونه میشم.هنوز خودمم گیجم!

Maxwell_1989
08-10-2008, 19:14
معدن نریا.افتضاحه.گول اسم دانشگاه صنعتیو نخور.بعد 4 سال که درست تموم شد و بیکار موندی،با اسم دانشگاه بهت کار نمیدن.برو برق باهنر.باریکلا پسر خوب!

morteza.dmh
08-10-2008, 19:46
معدن نریا.افتضاحه.گول اسم دانشگاه صنعتیو نخور.بعد 4 سال که درست تموم شد و بیکار موندی،با اسم دانشگاه بهت کار نمیدن.برو برق باهنر.باریکلا پسر خوب!

از نطر کار توي استان کرمان کار خب داره و در ضمن من حداقل تا فوق ادامه ميدم.براي فوق ليسانس هم نفت و هم عمران ميشه بري ولي مشکه!! آخه مشکل من اينه که دانشگاه باهنر نسبت به اينجا خيلي ذاغارته! در ضمن اينجا کلي رفيق پيدا کردم و تازه دارم عادت ميکنم....راستي منظورت از اين جمله آخري چي بود؟!:13:

ashi-khan
10-10-2008, 19:10
سلام
منم پیشنهاد میکنم بری برق یا عمران یا It باهنر.
برا معدن/اکتشافات اصلا کار نیست.
حالا اگه استخراج بودی باز یه چیزی.
ذاغارت چیه !!!؟؟؟
ذاغارت اینه که بعد از 4 سال درس خوندن کار گیرت نیاد !!!
با تشکر
درود

jamshidjap
10-10-2008, 20:20
برو رشته برق به نفعته ....

Maxwell_1989
10-10-2008, 21:33
از نطر کار توي استان کرمان کار خب داره
پس خوبه ولی به هر حال کارش خیلی سخت و طاقت فرساست.

براي فوق ليسانس هم نفت و هم عمران ميشه بري ولي مشکه!!
اگه نتونستی فوق بگیری چی؟شاید یه شرایطی پیش اومد که نتونستی فوق بگیری.(ان شاء الله عشق و ازدواج:40:)

آخه مشکل من اينه که دانشگاه باهنر نسبت به اينجا خيلي ذاغارته! در ضمن اينجا کلي رفيق پيدا کردم و تازه دارم عادت ميکنم
راست میگی،دانشگاه صنعتی جو توپ و بچه های باحالی داره.البته باهنر هم بد نیست.تو کشور از لحاظ علمی خیلی بالاس.به خصوص علوم پایه اش.

راستي منظورت از اين جمله آخري چي بود؟!
هیچی.تریپ بود.
با تشکر

morteza.dmh
12-10-2008, 20:14
سلام
منم پیشنهاد میکنم بری برق یا عمران یا It باهنر.
برا معدن/اکتشافات اصلا کار نیست.
حالا اگه استخراج بودی باز یه چیزی.
ذاغارت چیه !!!؟؟؟
ذاغارت اینه که بعد از 4 سال درس خوندن کار گیرت نیاد !!!
با تشکر
درود

اولاً ازت تشکر ميکنم.:10: ثانياً بايد بهت بگم که تو اين دانشگاه اکتشاف خيلي بالاتره!:20:...البته اگه همون برق رو هم بخونم تضميني نيست که کار گيرم بياد:13: ولي راست ميگي! حداقل شانسم بيشتره!!:5: حالا يه چيز جالب اين که اگه بخوام برم کرمان بايد معدلم بالا بشه ولي تو اينجا اينقدر سخت ميگيرن که اگه معدل يکي بالا بشه نخبه شناخته ميشه!!!:19: