PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LCD 19" Wide و کیفیت فیلم

takotok
07-10-2008, 23:07
به نام مهربان......... ........ ......... ..... ..... ...سلام ....... .......... ...... .......... ........ ........قبل از سوالم ببخشید اگه جای تاپیک نامناسبه راستش 2 ساعته دارم می گردم دنبال یه جای مناسب اما بهتر از اینجا پیدا نشد ....... ........ ........... ............ ...... .......... ...... ......سوال من : من یک ال سی دی واید 19 دیروز گرفتم ........ ......... ....... ......... .........من قبلا یه ال سی دی معمولی 15 داشتم ....... .......... .......... ....... ......... الان که چند تا فیلم با حجم 700mb گذاشتم dvdrip اصلا از کیفیتش خوشم نیومد با اینکه با ال سی دی قبلی عالی به نظر می رسید ................................................. می خواستم ببینم آیا این طبیعی است یعنی نباید انتظار بیشتری از 700 مگ داشت و یا مشکلی وجود دارد ....... ........... ......... ..... اگه بخواهم توضیح بدم اینطوری باید بگم که در مثلا صحنه ایی که تاریک است و دو نفر دارند حرف می زنند این دو نفر واضح اند اما قسمت تاریک تصویر یک سری مربع های کوچک داره تکون تکون می خوره ........ ............... .......... ........ ........... خوب آیا بزرگ شدن صفحه نمایش باعث شده که کیفیت بد جلوه کنه ...... ......... .......... ... ال سی دی کنتراستش 1 به 8000 است از طریق dvid به گرافیک متصل شده 2ms پاسخگویی هست گرافیک هم ati هست 4850 ....... ........ .......... ..............من تقریبا تمام مدیاپلیرها را دارم اما نمی دونم کدوم بهتره در تاپیک ها هم هر کس یکی رو می گوید اما فکر کنم پاوردی وی دی از بقیه بیشتر طرفدار داره ........ پاور دی وی دی من xvid , dvix رو نمی خونه هر چی کدک هم نصب کردم نشد .......... ........... ...... می شود راهنمایی کنید ............... راستی در مورد ال سی دی ممکنه مشکل داشته باشد ...... از دوستان اگر کسی 19 واید داره می شود بگوید با 700 مگی ها راضی هست یا نه ؟ .............. ........... ........... با سپاس فراوان

Benygh
07-10-2008, 23:19
من 20 اینچ دارم و میشه کگفت نسبت به فیلم راضی هستم !
ولی وقتی مانیتور واید میشه بهتهر Dvd نگاه کنید ا از مانیتورتون خوب استفاده بشه ! ولی در کل از Divx ها نباید انتظار زیادی داشت !

Amin
08-10-2008, 00:31
من 20 اینچ دارم و میشه کگفت نسبت به فیلم راضی هستم !
ولی وقتی مانیتور واید میشه بهتهر Dvd نگاه کنید ا از مانیتورتون خوب استفاده بشه ! ولی در کل از Divx ها نباید انتظار زیادی داشت !
Divx/Xvid کدکهایی هستن که مثل یک ظرف بدون انتها میمونن
و نمیشه اینقدر کلی در موردشون نظر داد
فیلمهایی با کدکهای نامبرده وجود دارند که کیفیتشون فوق العاده از DVD بیشتره

در مورد جواب دوستمون
خوب مسلمه شما با مانیتور جدیدتون به مشکل برمیخورین
اگه میخواین از قدرت مانیتورتون لذت ببرین
باید فیلمهای با کیفیت بالاتر نگاه کنید

【ツ】

ebru_gundes_206
09-10-2008, 00:43
گفته های امین تایید میشه

طبیعیه طبیعیه خیالت راحت ولی حتماً یه فیلم 1080p بگیر نیگاه کن تا بفهمی کیفیت یعنی چی !!!

در ضمن به اون کنتاست ها هم اعتماد نکن نهایتش1 به 3 هزار باشه شانس آوردی الکی میزن 1 به 8 یا 1 به 10

Most@FA
05-01-2009, 15:27
سلام من 22 دارم و از کیفیت فیلم های divX یا XviD که 700 مگابایتی هستند زیاد راضی نیستم .یعنی اصلا راضی نیستم!!!!!!!!!!!
اگر DVD فیلمی رو گیر نیارم ریپ شده ی اونو نگاه می کنم.
موفق باشی

Benygh
05-01-2009, 16:31
سلام
بستگی به فیلمی داره که نگاه میکنید !
سعی کنید Blue Ray نگاه کنید . منظورم ریپ شده اش است که محشره .

طبیعیه طبیعیه خیالت راحت ولی حتماً یه فیلم 1080p بگیر نیگاه کن تا بفهمی کیفیت یعنی چی !!!
چند دقیقه اش ممکنه یک گیگابایت بشه !

ehsan30
10-01-2009, 16:59
سلام

من که راضی ام (divx خوب هم گیرم نیومده که تست کنم) اما از dvd ها راضی ام .

بای :)

piremard
10-01-2009, 18:42
سلام کنتراست تصویر من بیشتر از شماست و رزولوشنم 5760 در 1200 پیکسل هست - البته برای هر بخش از ماتیتور ! - بهرحال از کیفیت تصویر دی وی دی راضی هستم و اون چیزی که شما مشاهده می کنید که رنگ در تصویر پخش شده مربوط هست به استفاده از تنظیمات نادرست و کانورت اشتباه . فقط و فقط همین
"rip" کردن یک فیلم خودش "هنری" محسوب می شه و کار هر کسی نیست . تبدیل یک فرمت به فرمت دیگه هم نیاز به دانش خوبی در مورد کدک ها داره . بعنوان مثال شما ممکنه یک vcd معمولی رو بعد از چند بار بی کیفیت پیدا کنید . یعنی تصویر نویز داره و هراز چند گاهی تصویر سبز می شه یا رنگ ها برای مدت مثلا یک ثانیه بهم می ریزند .

bleu2u4u
10-01-2009, 19:23
بهتره بری یک فیلم با فمت mkv و یا همین Divx البته hd rip دانلود کنی تا بفهمی دنیا از چه قراره

من خودم الان یک divx از iron man دارم 2 تا پارت که هرکدوم 4.5 گیگ حجمشونه واقعا از فیلم لذت بردم
توی برو یک فیلم mkv یک و نیم گیگی دانلود کن مطمئن باش نظرت نسبت به مانیتور عوض میشه

my comi
15-02-2009, 01:46
سلام دوستان
من میخواستم یه lcd 22 بگیرم <کارمم با کامپیوتر 50 درصدر فیلم و 50 درصد بازی و برنامه و ... هست یعنی در روز یه فیلم رو میبینم فیلمام هم بیشتر avi هستش و تکو توکی dvd مانیتور قبلیم هم 17 lcd بوده
حالا دوستانی که با 22 فیلم دیدن به نظرشون خیلی کیفیت فرق میکنه؟//
ختم کلوم :27: به نظر شما میصرفه 22 بگیرم یا نه برم 20 یا 19 بگیرم

ehsan30
15-02-2009, 21:01
سلام

سلام دوستان
من میخواستم یه lcd 22 بگیرم <کارمم با کامپیوتر 50 درصدر فیلم و 50 درصد بازی و برنامه و ... هست یعنی در روز یه فیلم رو میبینم فیلمام هم بیشتر avi هستش و تکو توکی dvd مانیتور قبلیم هم 17 lcd بوده
حالا دوستانی که با 22 فیلم دیدن به نظرشون خیلی کیفیت فرق میکنه؟//
ختم کلوم :27: به نظر شما میصرفه 22 بگیرم یا نه برم 20 یا 19 بگیرم

توی چند تا مدل که من دیدم کیفیت فرقی نداشت ، اما خوب به هر حال 22 انیچ هستش

قیمت بگیر ، ببین اگر برات صرف میکنه بگیر اگر که نه ،19 خوبه به نظر من ، در مورد مدل هاش

چون این جا نمی شه ، پ خ بده تا برات توضیح بدم چه مارکی بگیری :20:

بای

M.K_Soft
01-07-2009, 14:24
اصلا در یک کلام برای تماشا کردن فیلم های avi های 700 مگی مانیتور crt بهتره یا lcd ؟
یعنی من نمی خوام همیشه دنبال نسخه ی dvd اصل فیلم ها باشم و همین dvdrip های با کیفیت که همیشه دانلود می کنم و آرشیو دارمو نمی خوام از دست بدم.
حالا به نظرتون منی که فیلم زیاد نگاه می کنم، خوبه برم یه lcd بگیرم یا همی crt 17" خودمو بچسبم؟