PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در انتخاب : ;lenovo ; acer ; dell ; fujitsu

techno_magical
07-10-2008, 18:40
سلام.اول از همه بگم من انتخابمو کردم می خوام نوت بوک بگیرم نیاید بگید نخر پی سی بخر.خودم مشکلاتشو می دونم.اما می خوام نوت بوک بگیرم.قیمت پایین هم می خوام.زیر 900 اینا...سری های acer aspire و کلا برند ایسر قیمت های خوب با قطعات خوبی دارن.فوجیتسو ازش زیاد نشنیدم.اما دل زیاد شنیدم ولی الکی گرونه.مثل سونی.پول مارک رو میگیرن الکی...به نظر شما کدوم رو بگیرم؟حالا بعدا رو مدلش صحبت می کنیم فعلا می خوام در مورد مارکش بدونم.با پولی که قراره واسه یه دل زپرتی بدم؛یه ایسر خوب گیرم میاد...یعنی ایسر انقدر بده؟راستی lenovo IBM هم دیدم قیمتهاش پایینه ولی اسم اونم زیاد نشنیدم...از بکس صاحب نظر کمک می خوام...لطفا یه کوچولو کامل توضیح بدین که من یکم اطلاعاتم بیشتر بشه...

paranoid_android
07-10-2008, 23:04
کی میگه Acer بده اینا حرفای بازاریای بی سواده! ایسر از پرفروشترین برندهای نوت بوک در اروپاست و از سازنده های قدیمی نوت بوک به شمار میره. اخیرا مدل های جدید Acer Aspire وارد بازار شدن که من خیلی ازشون خوشم اومده. جدا از قیمت و امکانات مناسب وقتی بدنه و جنس مواد بکار رفته در اون و طرح و شکل نوت بوک رو هم بررسی کردم خیلی توجهم رو جلب کرد. تو سایت های معتبر سخت افزاری هم امتیازات خوبی کسب کرده. یه پانل لمسی هم برای موارد مالتی میدیا داره که خیلی جالب و باحاله! یکی از این مدل ها که تقریبا به بودجه شما میخوره: Aspire 6920 ه با این کانفیگ:

پردازنده: Core 2 Duo 2 GHZ / 2 MB Catch L2
رم: 4096 MB
هارد درایو: 250 GB
گرافیک: Intel X3100
مونیتور: 16.9 اینچ - WXGA Crystal Brite
سیستم عامل: Win Vista 64 Bit

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزرگترین عیبش گرافیکشه که بخاطر shared بودن برای بازی کردن زیاد مناسب نیست و انتظار نداشته باش که بازی های 3D جدید رو بتونی بی دردسر روش اجرا کنی!
مانیوتور بزرگش هم میتونه یه مزیت باشه هم ضعف. اگه یه نوت بوک ultra portable میخوای باید از این چشم بپوشی چون جابجا کردنش واقعا سخته!
در کل انتخاب خوبیه.

از بین مدل های Dell هم نه زپرتی! بلکه انتخاب خوبی مثل Vostro 1310 رو میتونی داشته باشی با قابلیت های کمتر از ایسر و قیمت در این حدود (شاید یکم کمتر)

techno_magical
08-10-2008, 16:14
چرا این سایت به این عظمت ؛ دکمه تشکر نداره؟یا داره من نمی بینم؟در هر صورت مرسی از راهنماییت دوست عزیز...

paranoid_android
08-10-2008, 22:30
چرا این سایت به این عظمت ؛ دکمه تشکر نداره؟یا داره من نمی بینم؟در هر صورت مرسی از راهنماییت دوست عزیز...

داره دوست من:46:
خواهش می کنم.

ravani_13
25-10-2008, 17:37
در کل ایسر برند خیلی خوبی نیست اما لپ تاپ های زیر 1 ملیون اون نسبت به برند های دیگه به صرفه تر و جالبتره .

amooghatel
03-11-2008, 12:03
IBM چه طوره مخصوصا مدله IBM-Lenovo ThinkPad R61I/FJG

saeedtahami
22-11-2008, 11:48
این لپ تاپ به نظر شما خوبه ؟ Acer Aspire 6920 ارزش 900 تومن دادن رو داره ؟ ولی خداییش خیلی شیک و با کلاسه