PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Sepanta / شرکت سپنتا

صفحه ها : 1 2 3 [4]

JIGSA
21-08-2012, 19:26
من باهاش World of Warcraft , Starcraft 2 , Diablo 3 رو بازی میکنم. هیچ مشکلی ندارم

ramin vao
21-08-2012, 20:23
من باهاش World of Warcraft , Starcraft 2 , Diablo 3 رو بازی میکنم. هیچ مشکلی ندارم

با چیز پی ان بازی میکنید دیگه؟ و وبگردی چطور سایتهایی که فیلتر نیستند رو راحت باز میکنه؟

KING iMAN
21-08-2012, 21:42
لطفاً مجدداً رأی بدین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ

JIGSA
22-08-2012, 20:17
با چیز پی ان بازی میکنید دیگه؟ و وبگردی چطور سایتهایی که فیلتر نیستند رو راحت باز میکنه؟

من با چیز پی ان بازی نمی کنم. به طور مستقیم
سایتها رو هم خوب باز میکنه

ramin vao
23-08-2012, 13:57
شانس که نداریم زنگ زدم گفتم میخوام ثبت نام کنم شماره رو گرفت بعد گفت تو محدوده شما همه پورتها پره..
اگه نه میخواستم بگیرم.

مجاز
29-08-2012, 17:14
با سلام خدمت همه سپنتایی های عزیز:46:
بنده حدودا 4 ساله سپنتایی ام.تو این چند سال با این که گاهی اوقات نوسانات شدید اعصابم رو به هم ریخته و از اون بدتر جوابهای تکراری نسوان محترمه بخش پشتیبانی شرکت (که اکثرا روها گوش به زنگند) اما در کل میشه با ارفاق اعلام رضایت کرد.
از دوستانی سپنتایی تقاضا دارم بگن توی سرعت 1 مگابایت با چه نرخی دانلود میکنند.چند ماهی هست که از 128 به 1 مگ کوچ کردم اما سرعت دانلود فقط از نصف شب تا 7 صبح ایده آل(100 kb) ولی در طول روز حدود پنجاهه.پشتیبانی میگه از منطقه مخابراتیه(آیت) اما به نظر منطقی نیست چون شبها سرعت خوبه.اساتید لطفا نظر بدن!:happy:

Advanced Ali-001
16-09-2012, 16:38
با سلام خدمت همه سپنتایی های عزیز
بنده حدودا 4 ساله سپنتایی ام.تو این چند سال با این که گاهی اوقات نوسانات شدید اعصابم رو به هم ریخته و از اون بدتر جوابهای تکراری نسوان محترمه بخش پشتیبانی شرکت (که اکثرا روها گوش به زنگند) اما در کل میشه با ارفاق اعلام رضایت کرد.
از دوستانی سپنتایی تقاضا دارم بگن توی سرعت 1 مگابایت با چه نرخی دانلود میکنند.چند ماهی هست که از 128 به 1 مگ کوچ کردم اما سرعت دانلود فقط از نصف شب تا 7 صبح ایده آل(100 kb) ولی در طول روز حدود پنجاهه.پشتیبانی میگه از منطقه مخابراتیه(آیت) اما به نظر منطقی نیست چون شبها سرعت خوبه.اساتید لطفا نظر بدن!
سلام داداش منم سه ساله مشترکش هستم از اون اول هم 1 مگ داشتم خب سرویس حجمی ببین ایناها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت واز کردن سایت مایتا عالیه راضیم ولی سرعت دانلودم رو اصلا و ابدا راضی نیستم سرویس خوبیه اصن قطعی نداره منم پول ماهانشو چند وقت میپیچونم:دئ
ولی سرعت دانلودم بالای 120 نمیره معمولا60-120 هستش به اسم یک مگ.
حالا میخواستم برم آسیا تک بخرم که هیچی همه ازش مینالن.

JIGSA
16-09-2012, 17:20
عزیزم سرعت 1 مگ خیلی هنر کنه 120 کیلوبایت میشه دانلودش تازه اگر افت نداشته باشی و ویروس کش نداشته باشی و ------ نداشته باشی و . . . .
شما میگی 120 کمه ؟

Advanced Ali-001
16-09-2012, 17:42
عزیزم سرعت 1 مگ خیلی هنر کنه 120 کیلوبایت میشه دانلودش تازه اگر افت نداشته باشی و ویروس کش نداشته باشی و ------ نداشته باشی و . . . .
شما میگی 120 کمه ؟

120 کمهههههه خیییییییییییییییلی زیاد من دوستم 512 داشت از اآسیاتک سرعتش عالی نجومی 512 سرعتش بود با 30 گیگ حجمش بودش ماهی 50 تومن چی میگی عزیزم.

Fusi0n
16-09-2012, 20:24
سپنتا به هیچ وج پینگ خوب نمیده پارس و سپنتا بدترین پینگ هستن این خود پشتیبانی و بخش فنی زنگ بزنید میگن کلا پینگ زیر 300 تضمین میکنن ولی برای گیم انلاین به هیچ وج فقط بگردی... با 8.8.8.8

JIGSA
16-09-2012, 21:16
دوست عزیز من با سپنتا هر چی گیم آنلاین بگی بازی کردم
پینگ زیر 120 هم باهاش گرفتم تو World of Warcraft
البته الان که پیلترینگ رو شدیدتر کردن پینگ تا حدودی افت کرده

Koosha_Raisi
17-09-2012, 08:27
دوست عزیز من با سپنتا هر چی گیم آنلاین بگی بازی کردم
پینگ زیر 120 هم باهاش گرفتم تو World of Warcraft
البته الان که پیلترینگ رو شدیدتر کردن پینگ تا حدودی افت کرده

سلام دوست عزیز.

چه سرویسی دارید ؟
منم WoW بازی میکنم .

JIGSA
17-09-2012, 15:01
سرویس 1Mbps نا محدود

italodance
29-09-2012, 20:57
بچه ها شما مشکل تک کانکشن ندارید؟

اینو با مرورگرتان دانلود کنید و عکس بندازید:

و

نوسان چی تو تک کانکشن هست؟

مرورگر هان نه برنامه

مرسی

italodance
01-10-2012, 06:39
نگاه کن تو رو خدا یک هفته هست زدند باز سرعت رو داغون کردند این هم حرفشون:

سلام

با عرض معذرت

مجدد با همکاران فنی شبکه و وایرلسمون چک کردم، متاسفانه همچنان مشکل نویز روی آنتن وایرلس در منطقه ی ******* را مطرح کردند.

جناب ***** با تمام وجودی که ما نمی خواهییم مشتری هامون را از دست بدهیم، اما از نظر من شاید شرایط مطلوب نشود.

به هر حال شخصا راضی نیستم که این وضع باعث اذیت و آزار شما شود. در صورت امکان سرویس را از سرویس دهنده ی دیگری راه اندازی نمایید تا زمانی که مشکل مرکز به طور کامل برطرف گردید به شما اطلاع خواهم داد.

ممنون و سپاسگذار

موفق باشید

خوب حالا شما کجا را میشناسید که خوب باشه؟ من 2 مگ میخوان و 3 میلیون یکساله براش کنار گذاشتم.

بزودی هم میرم پولمو از این سپنتا میگیرم ان هم کامل فقط گفتم تا دوستان هم در جریان باشند بخصوص کسان تازه وارد...

بابا میریم کار میکنیم پول میدیم بهشون دیگه چقدر میخوان باز عین در و دیوار و هویج.....

30we
01-10-2012, 07:11
نگاه کن تو رو خدا یک هفته هست زدند باز سرعت رو داغون کردند این هم حرفشون:

خوب حالا شما کجا را میشناسید که خوب باشه؟ من 2 مگ میخوان و 3 میلیون یکساله براش کنار گذاشتم.

بزودی هم میرم پولمو از این سپنتا میگیرم ان هم کامل فقط گفتم تا دوستان هم در جریان باشند بخصوص کسان تازه وارد...

بابا میریم کار میکنیم پول میدیم بهشون دیگه چقدر میخوان باز عین در و دیوار و هویج.....
من میخواستم بیام سپنتا........شاید تو منطقه توکلی که ما هستیم خوب سرویس بده,به امتحانش میارزه.
وایرلس تا الان من تعریف رسانه رو زیاد شنیدم بعلاوه i-net........شرکت سیستک هم یه نگاه بنداز.
فقط این دفعه اگر جای خوبی پیدا کردید لطفا مخفیش نکنید.

italodance
01-10-2012, 10:51
من میخواستم بیام سپنتا........شاید تو منطقه توکلی که ما هستیم خوب سرویس بده,به امتحانش میارزه.
وایرلس تا الان من تعریف رسانه رو زیاد شنیدم بعلاوه i-net........شرکت سیستک هم یه نگاه بنداز.
فقط این دفعه اگر جای خوبی پیدا کردید لطفا مخفیش نکنید.

ممنون ولی من ADSL میخوام نه wireless

سپنتا میدونید چی کار میکنه؟ ADSL میفروشه ولی تو هر منطقه یک دکل وایرلسی گذاشته یعنی از طریق موج میفرستند به هر منطقه سپس انجا میره تو Lan

30we
01-10-2012, 11:43
ممنون ولی من ADSL میخوام نه wireless

سپنتا میدونید چی کار میکنه؟ ADSL میفروشه ولی تو هر منطقه یک دکل وایرلسی گذاشته یعنی از طریق موج میفرستند به هر منطقه سپس انجا میره تو Lan

منم 1 ماه دارم دنبال جایی میگردم که نامحدود خوب بده.
خودم این ماه میخوام از این فن آوا که دارم نامحدود بگیرم,اگه خوب بود اطلاع میدم.
بعد از این هم تو گزینه هام نامحدود طلایی آسیاتک هست و نامحدود سپنتا....

italodance
01-10-2012, 11:59
منم 1 ماه دارم دنبال جایی میگردم که نامحدود خوب بده.
خودم این ماه میخوام از این فن آوا که دارم نامحدود بگیرم,اگه خوب بود اطلاع میدم.
بعد از این هم تو گزینه هام نامحدود طلایی آسیاتک هست و نامحدود سپنتا....

امروز انگار سپنتا خوب تا الان شاید مشکل من ربط به فیلترینگ گوگل و بستن پورت فلان کشورها و...داشت

من تا اخر هفته تست میکنم بتون اطلاع میدم که از اینجا بخرید یا نه من الان روی 2 مگ هستم و روزی 17 16 گیگ باید بده

البته اضافه کنم من این مشکل رو 2 ماه پیش و همون روزهای اول هم باهاشون داشتم و با پیگیری فنی خودم و مسئول فنی ارشد انجا که بسیار اقای گلی هستند و فوق العاده با دانش فنی, روتر و تجهییزات منطقه ما رو عوض کردند و مشکل حل شد و تا هفته پیش که همون زمان داستان گوگل هم بود که البته ایشان بالا که مشاهده کردید مشکل رو نویز عنوان کرده بودند

من خیلی از سپنتا راضی هستم و واقعا بچه های گلی داره مثل شرکتهای دیگه نیست که بی سواد باشند واقعا بهترینهاست تو تهران

ما هم میگیم ایول پول میدیم یک میلیون تومان 2 میلیون تومان ....فقط مثل isp های دیگه کیلویی نباشه بله میدیدم ولی کیفیت 24 ساعت و سواد فنی میخوایم همین

وگرنه همین مخابرات من میتونم یک مگ ماهی 38 تومانش هم بگیرم تو مخابرات اشنا دارم و همین طور نامه شرکتم هم میبرم بم میدند

خلاصه باز گفتم من تا اخر این هفته همه چی رو مشخص میکنم و شما رو هم راهنمایی جهت خرید میکنم شما هم متعاقبا ما را بی خبر نگذارید

دانلود و پینگ هم حتما باید روی تک کانکشن باشه وگرنه مولتی کانکشن مشکلی نیست نه اینجا هر جای دیگری هم نداره

JIGSA
01-10-2012, 14:18
من دیشب دائما قطعی داشتم که گویا برای برداشتن پیلترینگ سایتهای گوگولی و مگولی بود.
اما بعد از وصل شدن سرعتم در حد بوندس لیگا بود. اصلا تصمیم میگرفتی روی یه لینک کلیک کنی خودش باز میشد.

اسمهای سایت ها هم ممکنه باعث پیلتر شدن فروم بشه برای همین از اسامی مستعار استفاده کردم.

italodance
01-10-2012, 14:23
من دیشب دائما قطعی داشتم که گویا برای برداشتن پیلترینگ سایتهای گوگولی و مگولی بود.
اما بعد از وصل شدن سرعتم در حد بوندس لیگا بود. اصلا تصمیم میگرفتی روی یه لینک کلیک کنی خودش باز میشد.

اسمهای سایت ها هم ممکنه باعث پیلتر شدن فروم بشه برای همین از اسامی مستعار استفاده کردم.

اره من هم داشتم 5 باری شد شمردم امدم باز سیم و کابل چک کردم درست بود همه چی

italodance
01-10-2012, 15:58
باز خراب شد 2 ساعتی هست

ادیت:

داره بهتر میشه انگار بزودی نرمال میشه

هرچی هست انگار واقعا سراسری ایران هست دارند ......

Golbarg01
01-10-2012, 17:33
من امروز سرعتم خیلی پایینه
در واقع نوسان داره
گاهی خوبه گاهی هم خیلی پایین در حد قطع بودن
البته در روز های پیش هم کمابیش اینجوری بود.
مشکل سراسریه یا مخصوص سپنتا
چجوریاست؟

italodance
03-10-2012, 15:28
من امروز سرعتم خیلی پایینه
در واقع نوسان داره
گاهی خوبه گاهی هم خیلی پایین در حد قطع بودن
البته در روز های پیش هم کمابیش اینجوری بود.
مشکل سراسریه یا مخصوص سپنتا
چجوریاست؟

اره من که ظهرها و شبها نوسان دارم ان هم حسابی

امروز اینجا حرف زدم:

گفت سایتمون قدیمیه ما تا 20 mb هم سرعت میدیم :18:

ایول بدم نمیاد سرعت 5 مگ بگیرم هان :21:

ولی کسی اماری از اینجا داره؟

30we
03-10-2012, 22:52
اره من که ظهرها و شبها نوسان دارم ان هم حسابی

امروز اینجا حرف زدم:

گفت سایتمون قدیمیه ما تا 20 mb هم سرعت میدیم :18:

ایول بدم نمیاد سرعت 5 مگ بگیرم هان :21:

ولی کسی اماری از اینجا داره؟
فراتر مگه فقط وایرلس کار نمیکنه؟!!!!
فکر نمیکنم برای adsl پهنای باند داشته باشن.
نکته:گویا وضعیت وایرلس ها در تهران بهتر از adsl هاست.....به شرطی که خونتون بالاشهر باشه تا به آنتن هاشون نزدیک باشید مثلا یه چندتا آنتن تو سعادت آباد هست یا شرکتی مثل آریارسانه فقط تو بالاشهر سرویس میده.

italodance
04-10-2012, 12:18
فراتر مگه فقط وایرلس کار نمیکنه؟!!!!
فکر نمیکنم برای adsl پهنای باند داشته باشن.
نکته:گویا وضعیت وایرلس ها در تهران بهتر از adsl هاست.....به شرطی که خونتون بالاشهر باشه تا به آنتن هاشون نزدیک باشید مثلا یه چندتا آنتن تو سعادت آباد هست یا شرکتی مثل آریارسانه فقط تو بالاشهر سرویس میده.

بله وایرلس هست شانس موندم کجا خوبه ...

30we
04-10-2012, 12:33
بله وایرلس هست شانس موندم کجا خوبه ...
نامحدود طلایی هایه آسیاتک رو امتحان کردی؟
نوین نت نامحدود ماهی نمیده.
عصر انتقال داده ها تو محلتون سرویس نمیده؟

italodance
06-10-2012, 09:48
خوب پنجشنبه و جمعه به جز نصفه شبش بقیه ساعات خوب و منظم بود روزی 13 14 گیگ گرفتم ان هم فقط تک کانکشن و سرعت خود اینترنت نه IDM و برنامه...

Fusi0n
06-10-2012, 12:05
خدایش من دنبال وایرلس به هر شکلی شده برم از این شرکت دیروز حدود 20 دقیه قطع شد زنگ زدم گفت مشکل سراسری ؟!!
کو کجا سراسری چرا پس خبرش نیومده همون لحظه که قطع بود یکی از دوستان با اسیاتک وصل بود باهاش صحبت میکردم ..........
هر چی میشه یا مخابرات یا سراسری ............ خودوشن اصلا مشکلی نداره ؟!!

وایرلس من شرکت توسعه رسان پاسارگاد میگم سراسری تهران کل پوشش میده .......

30we
06-10-2012, 12:24
خدایش من دنبال وایرلس به هر شکلی شده برم از این شرکت دیروز حدود 20 دقیه قطع شد زنگ زدم گفت مشکل سراسری ؟!!
کو کجا سراسری چرا پس خبرش نیومده همون لحظه که قطع بود یکی از دوستان با اسیاتک وصل بود باهاش صحبت میکردم ..........
هر چی میشه یا مخابرات یا سراسری ............ خودوشن اصلا مشکلی نداره ؟!!

وایرلس من شرکت توسعه رسان پاسارگاد میگم سراسری تهران کل پوشش میده .......
توسعه برای خونه های تک واحدی تهران همه جا وصل نمیکنه.....اگر ساختمون 5 طبقه یا بیشتر باشه به صرفست.

italodance
06-10-2012, 13:09
الان ظهر 12:30 به بعد باز نوسان داره ولی دیروز خوب بود

italodance
06-10-2012, 13:11
نامحدود طلایی هایه آسیاتک رو امتحان کردی؟
نوین نت نامحدود ماهی نمیده.
عصر انتقال داده ها تو محلتون سرویس نمیده؟

اسیاتک منطقه ما نیست
نوین نت که تقریبا مدیر عاملشون هم باهام اشناست و دوست دوستم هست ولی منطقه ما که منطقه خودشون هم هست هنوز موفق به گرفتن پورت نشدند :sq_2:
عصر انتقال داده رو هم نمیدونم سایتش رو میدید؟

30we
06-10-2012, 15:11
اسیاتک منطقه ما نیست
نوین نت که تقریبا مدیر عاملشون هم باهام اشناست و دوست دوستم هست ولی منطقه ما که منطقه خودشون هم هست هنوز موفق به گرفتن پورت نشدند :sq_2:
عصر انتقال داده رو هم نمیدونم سایتش رو میدید؟
این عصر تلکام
نوین نت با آشنایی دوست شما نامحدود ماهیانه نمیده؟چون خودشون میگن فقط 6 ماهه داریم.

italodance
06-10-2012, 15:31
این عصر تلکام
نوین نت با آشنایی دوست شما نامحدود ماهیانه نمیده؟چون خودشون میگن فقط 6 ماهه داریم.

مرسی نه همون 6 ماه میدهند

نه این عصر داده ها اینجا پورت نداره

ولی تو اینها واقعا از این سیستک خوشم امد بخش فروش واقعا با سواد بود یک ضرب بش گفتم روتینگ بین الملل چیه؟ تا تهش گفت

سپنتا ظهر همچنان نوسان و مزخرف انگار ساعت باید 5 عصر بشه ببینیم به ثبات و به قول خودشون dedicate میشه یا نه البته سرعت تک کانکشن و اینترنت رو میگم نه ان IDM چون IDM 24 ساعت خوبه که کار من نیست

italodance
06-10-2012, 21:54
5 تا 8 خوب و دوباره خراب

نمیدونم چه مرگشون هست زنگ زدم گفتم تو امریکا یارو از سیستم اموزشی ناراضی هست میره اسلحه میخره همه رو میکشه کاری نکنید قاطی کنم هان :sq_5:

بقیه چی؟ همگی واقعا خوب؟

JIGSA
06-10-2012, 23:39
به احتمال زیاد مرکز مخابراتی خیلی تاثیر داره
چون من واقعا از سپنتا راضیم
البته قبول دارم که سیستم خدمات واحد فنی سپنتا خیلی ضعیفه

Golbarg01
08-10-2012, 16:45
دوستان یه سوالی داشتم.
ما اگر منزلمون رو عوض کنیم و از طریق مخابرات خط تلفنی که adsl داره رو منتقل کنیم به منزل جدید که در همون مرکز مخابراتی هست آیا برای اینکار باید با شرکت سپنتا هم هماهنگ کنیم یا نیازی نیست؟

و یه سوال دیگه
برای انتقال خط تلفن به منزل جدید باید چند روز قبل از موعد برای انتقال به مخابرات مراجعه کنیم؟
اگر همون روز مراجعه کنیم همون روز منتقل میشه یا چند روز طول می کشه؟

JIGSA
08-10-2012, 18:02
معمولا بین 2 تا 7 روز طول میکشه
البته مخابرات شعار به روز رو میده اما شما بشنو و باور نکن

italodance
09-10-2012, 15:25
به احتمال زیاد مرکز مخابراتی خیلی تاثیر داره
چون من واقعا از سپنتا راضیم
البته قبول دارم که سیستم خدمات واحد فنی سپنتا خیلی ضعیفه

به نقل از سپنتا بصورت مکتوب و برای مرکز مخابراتی ما:

بله متاسفانه هنوز مشکل آنتن دارد.

هنوز خودشون مشکل دارند فقط امیدوارم زودتر حل بشه که مردیم از انتظار ظهرها و نصفه شب خرابه و بقیه ساعات انگار خوب و عالی و پایدار

italodance
09-10-2012, 18:16
دیگه خسته شدم پنجشنبه بعد از کار ظهر میرم انجا تموم میکنم

Fusi0n
10-10-2012, 12:23
دیگه خود بخش فنی بعد کلی حرف اعتراف کرد مشکلات باقی .......... من رفتم مخابرات هفته بعد تموم با اینکه 256 ولی باز خوب حد اقل پینگ بهتر از اینجا داره

italodance
10-10-2012, 12:46
دیگه خود بخش فنی بعد کلی حرف اعتراف کرد مشکلات باقی .......... من رفتم مخابرات هفته بعد تموم با اینکه 256 ولی باز خوب حد اقل پینگ بهتر از اینجا داره

الان همش تایم اوت و سرعت از 20 کیلو بیشتر نمیشه زنگ زدم فحش دادم میگم باز چتون هست میگه مشکلی نیست و کسی اعتراض نداره گفتم پس تو اینترنت و انجمن اینجا همه دارند فحش میدند که...

JIGSA
10-10-2012, 15:14
نمیدونم مشکل از کجاست ولی من الان 5-6 روزه که با بهترین کیفیت در طول 5-4 سال اخیر دارم از اینترنت استفاده میکنم
به پی پی ان هم وصل میشم بازم سرعتم خوبه
همزمان دانلود میکنم و بازی میکنم اما اصلا لگ نمیزنه
این موضوع رو بچه های تیمم که با هم استاکرافت بازی میکنیم هم فهمیدن

italodance
10-10-2012, 15:32
نمیدونم مشکل از کجاست ولی من الان 5-6 روزه که با بهترین کیفیت در طول 5-4 سال اخیر دارم از اینترنت استفاده میکنم
به پی پی ان هم وصل میشم بازم سرعتم خوبه
همزمان دانلود میکنم و بازی میکنم اما اصلا لگ نمیزنه
این موضوع رو بچه های تیمم که با هم استاکرافت بازی میکنیم هم فهمیدن

لطفا شما در ساعات ظهر و عصر ان لینکهایی که بهتون داده بودم را دانلود و تست کنید فقط با مرورگرتان مرسی

JIGSA
10-10-2012, 18:55
ساعت 6:30 عصر
57363

italodance
10-10-2012, 19:17
ساعت 6:30 عصر
57363

خوش به حالت ما رو ببین ساعت 7:16 عصر:

سرعت خود اینترنت و تک کانکشن:

با IDM زاقارت:

چه خاکی سرم بریزم فقط 7 صبح تا 12 ظهر خوب میشه

شما اصلا کجا زندگی میکنید ما هم بیایم انجا :sq_7:

JIGSA
10-10-2012, 19:31
ستارخان - خیابون شادمان

italodance
11-10-2012, 15:41
ظهر 2 ساعت تمام شرکت سپنتا و پیش مسئول فنی و ....بودم کامل بش گفتم با team viewer وصل شدیم خونه دید کامل مشکل و علت انرا نفهمید ولی ان مشکل وایرلس و نویز نبود قرار شد شنبه تجهییزات را بررسی و عوض کنند و کامل چک بشود

تا ببینیم

italodance
16-10-2012, 17:18
مقایسه همزمان 2 سرویس اینترنتی سپنتا با پهنای باند تعریف شده 2 مگا بیت در مرکز مخابراتی شهید مفتح
و مخابرات با پهنای باند 1 مگا بیت در مرکز مخابراتی ازادگان

لطفا به سرعت دانلود اپلود و پینگ هر دو سرویس که بطور همزمان در ساعت 15:45 امروز مورخ 25 مهرماه 91 انجام شده است دقت شود تست در 2 پایتخت اروپایی گرفته شده است

مقایسه و تست اول

سرویس سرعت 1 مگا بیت مخابرات از سرور امستردام

سرویس سرعت 2 مگابیت سپنتا از سرور امستردام

مقایسه و تست دوم در همان زمان

سرویس سرعت 1 مگا بیت مخابرات از سرور لندن

سرویس سرعت 2 مگابیت سپنتا از سرور لندن

sei_pm
24-10-2012, 08:18
مقایسه همزمان 2 سرویس اینترنتی سپنتا با پهنای باند تعریف شده 2 مگا بیت در مرکز مخابراتی شهید مفتح
و مخابرات با پهنای باند 1 مگا بیت در مرکز مخابراتی ازادگان

لطفا به سرعت دانلود اپلود و پینگ هر دو سرویس که بطور همزمان در ساعت 15:45 امروز مورخ 25 مهرماه 91 انجام شده است دقت شود تست در 2 پایتخت اروپایی گرفته شده است

مقایسه و تست اول

سرویس سرعت 1 مگا بیت مخابرات از سرور امستردام

سرویس سرعت 2 مگابیت سپنتا از سرور امستردام

مقایسه و تست دوم در همان زمان

سرویس سرعت 1 مگا بیت مخابرات از سرور لندن

سرویس سرعت 2 مگابیت سپنتا از سرور لندن

»شکل اصلی اینجاست که مخابرات 512 به بالا رو در حد غیر ممکن میده . حالا شما چجور گرفتید ؟

italodance
24-10-2012, 09:24
»شکل اصلی اینجاست که مخابرات 512 به بالا رو در حد غیر ممکن میده . حالا شما چجور گرفتید ؟

اگر مشاهده کردید نام مراکز رو ان بالا ذکر کرده بودم

مخابرات مال شرکت محل کارم هستپ

سپنتا قول تا خر این هفته مشکل رو حل کنه و روزهامو هم اضافه کنه

گویا میخواند من را از مرکز مخابراتیمون خارج و مستقیم به زیر ساخت بزنند یعنی دیگه زیر مجموعه مرکز مخابراتی محلمون نمیشم

sei_pm
24-10-2012, 14:56
اگر مشاهده کردید نام مراکز رو ان بالا ذکر کرده بودم

مخابرات مال شرکت محل کارم هستپ

سپنتا قول تا خر این هفته مشکل رو حل کنه و روزهامو هم اضافه کنه

گویا میخواند من را از مرکز مخابراتیمون خارج و مستقیم به زیر ساخت بزنند یعنی دیگه زیر مجموعه مرکز مخابراتی محلمون نمیشم

من به مرکز مخابراتی شما کاری ندارم اگر به تاپیک مخابرات تهران سر بزنید می بینید کمتر کسی توانسته سرعت بالای 512 بگیره .
اگر زحمتی نیست میشه بگید که Upstream و Downstream داخل پنل مودم چند هست ؟

italodance
24-10-2012, 15:25
من به مرکز مخابراتی شما کاری ندارم اگر به تاپیک مخابرات تهران سر بزنید می بینید کمتر کسی توانسته سرعت بالای 512 بگیره .
اگر زحمتی نیست میشه بگید که Upstream و Downstream داخل پنل مودم چند هست ؟

نه اشتباه نکنید گفتم اینترنت شرکت از مخابرات هست واسه شرکت 2 مگا بیت هم میدهند اما برای خونه تا 512

adameh_bahal
28-10-2012, 10:08
دوستان اینترنت من چند وقته توی دانلود مشکل داره یه دفعه بعد یه مدتی دانلود stop میشه. برا همین هر فایلی میخام دانلود کنم تا یه درصدی دانلود میکنه بعد دیگه دانلود نمیکنه
به نظرتون سپنتا رو بیخیال بشم از مخابرات بگیرم؟ مخابرات بیشترین سرعتی که میده چقدره؟ ضمن اینکه دانشجو نیستم و برای خونه میخوام

brad pitt
28-10-2012, 12:35
این اینترنت مخابرات من بخوام بگیرم سایتش چی هست ؟

italodance
28-10-2012, 13:48
سپنتا گویا مشکل من را حل کرد ولی تا اخر هفته میگم الان نه زوده انگار از مخابرات محلمون امدم بیرون

brad pitt
28-10-2012, 13:56
حتما عضو هییت علمی یا دانشجوی ارشد هستن که 512 دادن بهشون
چون میشه فقط در اینصورت

italodance
17-11-2012, 14:47
دوستان سپنتایی

کلا اینترنت داغون اینجا طرف شما چطور؟ اسپید تست بگیرید؟ تک کنکشن ...

italodance
19-11-2012, 16:06
بچه ها اینو دیدید:

ایمیل زدم گفتم نمیخواد لازم نکرده ما حتی حاضریم گرونتر و بیشتر هم بدیم فقط کیفیتتون خوب باشه و تمام

shuhin
25-11-2012, 19:45
سلام دوستان . میخواستم بدونم این شرکت دانلود شبانه رایگان داره ؟!!

ramin761
30-11-2012, 21:43
وای که این پشتیبانیش چقد آدم رو الاف میکنه.....:sq_11:

italodance
12-12-2012, 09:21

والا از خنده دارم میترکم :39:

ایبن جدید بود هان :n17:

italodance
15-12-2012, 13:22
دوستان سپنتایی لطفا پینگ 4.2.2.4 بگذارید مرسی

SOLY021
07-01-2013, 10:20
من 6 سال از سپنتا سرویس داشتم 1 سال اخر واقعا از همه نظر مضخرف شده بود مخصوصا پینگ که تا 300 هم می رفت . خدا رو شکر که الان دیگه از سپنتا سرویس نمیگیرم.

italodance
07-01-2013, 10:43
من 6 سال از سپنتا سرویس داشتم 1 سال اخر واقعا از همه نظر مضخرف شده بود مخصوصا پینگ که تا 300 هم می رفت . خدا رو شکر که الان دیگه از سپنتا سرویس نمیگیرم.

الان کجا هستید؟

Fusi0n
16-01-2013, 18:13
فکر کنم رفتید مخابرات ؟!

امروز کلا عجیب غریب شده یک لحظه با گوگل پینگ حدود 114 بود 8.8.8.8 کلا ثابت نیست یا 500 یا 100........... تو بازی که کلا لیگ با اینکه پینگ چند ساعت عالی شده بود ............

italodance
27-01-2013, 14:38
پروتکل SSL از دیروز مسدود شده و سرعت دریافتی ان حدود 2 کیلو بایت شده کسی مشکلی نداره؟ سرعت گوگل و جی میلتون چی؟

JIGSA
28-01-2013, 11:18
بله این مشکل الان 2-3 روزه که به وجود اومده.
من با گوشیم از طریق wifi خیلی راحت متصل میشم و هیچ کندی نیست اما با کامپیوتر و لپ تاپم سرعت خیلی افت کرده.

italodance
28-01-2013, 11:31
بله این مشکل الان 2-3 روزه که به وجود اومده.
من با گوشیم از طریق wifi خیلی راحت متصل میشم و هیچ کندی نیست اما با کامپیوتر و لپ تاپم سرعت خیلی افت کرده.

بعد که زنگ میزنیم می گند نه همه چی ارومه

کسی زنگ نزده
یا گزارش از مقامات و زیر ساخت و..نیومده

من مکتوب براشون ایمیل فنی زدم و منتظر دریافت ان هستم امیدوارم یک دونه ادم فنی ان تو جواب بده و مثل همیشه ان حرفهای بالا را تکرار نکنند که هیچ دانش فنی ای ندارند دانش پاسخ هم ندارند

JIGSA
28-01-2013, 13:36
متاسفانه تیم فنی سپنتا هم مثل کادرفنی تیم های ملی کاملا تعطیل هستن و از هیچ چیز سر درنمیارن.
من که هر وقت کارم گیر میکنه زنگ میزنم و تهدید به قطع اشتراک میکنم. اونا هم سریعا حلش میکنن.

italodance
03-02-2013, 21:41
پینگ مزخرف از 200 بگیر تا 800 و تایم اوت

همه چی توش هست

خنده دارش اینه که پینگ خود سپنتا هم تو 150 میچرخه

:n08:

sei_pm
07-02-2013, 02:32
در اقدامی بی سابقه برای اولین بار در کشور (ارائه دهنده خدمات اینترنت و تلفن اینترنتی) شرکت سپنتا اقدام به فروش کارت شارژ تلفن همراه از طریق سایت خودش کرد :n04: بیش از این جا نداشت کلاس کاری خودش رو پایین بیاره .

shayan0o21
09-02-2013, 15:46
سلام بچه ها :n16:

من تازه میخوام از سپنتا بگیرم به نظرتون می ارزه بگیرم یا نه ؟

سرعت هاش چی جوریه همه 1 به 8 ؟

دانلود شبانه رایگان داره؟:n13:

italodance
09-02-2013, 15:56
سلام بچه ها :n16:

من تازه میخوام از سپنتا بگیرم به نظرتون می ارزه بگیرم یا نه ؟

سرعت هاش چی جوریه همه 1 به 8 ؟

دانلود شبانه رایگان داره؟:n13:

شر و ور :n24:

shayan0o21
09-02-2013, 16:05
چرا؟ :n28:

mr-dion
10-02-2013, 16:08
محاسبه «حجمی» هزینه ADSL مصرفی از 23 بهمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.

italodance
25-03-2013, 18:15
بچه های سپنتا مثل همیشه راضیند؟

نمیدونم مشکل ماست یا همست!!!

سرعت داخلی عالی ولی خارجی افتضاح

سرعت تک کانکشن به قول یکی از دوستان خدا بیامرزدش در حد 12 کیلو بایت شده از هر نقطه دنیا حالا حتی گاهی اوقات با 8 کانکشن هم پهنای باند پر نمیشه :n15:

italodance
27-03-2013, 10:42
سرویس مزخرف یک مگابیت سپنتا در ساعت 11:16 صبح

فقط برای سرویس داخلی کار میکند

کلا همین عکسها نیم ساعتی طول کشید

JIGSA
30-03-2013, 00:09
این تست هم مال منه با همون سرور برلین. البته من یه تورنت هم در حال دانلود داشتم که یادم نبود ببندمش.

این هم تست همون سرور در حالتی که به سرور اختصاصی VPS خودم وصل بودم

italodance
30-03-2013, 08:58
البته الان بهتر شده ولی 20 30 درصد همش ولی باز دره پیت

ما الان از سازمان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اینها شکایت میکنم

متن را ارسال و کد را دریافت نمودم

تا 14 روز جواب ندهند شکایت رسمی میشه یعنی چی 1400 پول دایدم پاسخ ندارند

italodance
09-04-2013, 08:02
دقیقا این مشکلات داتک رو در سپنتا دارم:

زنگ هم میزنیم میگه همینه که هست اخه بی شعور ما ماهی 100 تومان میدیم 20 30 تومان که نمیدیم

من دیگه رفتم خداحافظ تاپیک خلوط

:n06:

Golbarg01
21-05-2013, 22:16
از دوستانی که سرویس نامحدود سپنتا دارن این روزا کاهش یا اختلال سرعت نداشتن؟

JIGSA
21-05-2013, 22:46
اختلال ؟؟؟؟؟ :n13:

کلا تعطیله .
افت سرعت ، قطع و وصل شدن های پیاپی ، . . . .

البته فقط سپنتا نیست. مشکل سراسریه

italodance
22-05-2013, 10:05
هر اکانتی که دارای یوزر و پسپورد هست و در هر پروتکل و برنامه ای استفاده میشود دارای اختلال و راحت بگم کلا اصلا کار نمیکنه

italodance
28-05-2013, 09:21
طی صحبتی که دیروز با مسول شبکه و IT داشتم گفتند شاید مشکل بعد از انتخابات هم رفع نشود واسه همین پیشنهاد مجدد مالی رو مطرح کردم و اینبار گویا امیدوارترم چون IP رو دادم تا بررسی کنند

:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19:

italodance
02-06-2013, 14:48
خیر این هم نشد

مشکل فقط در دست زیر ساخت حتی مخابرات هم نیست اینجور که امروز ایمیل دادند

متاسفانه خیلی از دوستان این تاپیک از سپنتا رفتند انگار هیچکی دیگه نمونده درسته؟

ما اخریش هستیم :n28:

italodance
29-06-2013, 11:58
4.2.2,4
4.2.2.3
8.8.8.8

همگی 50 درصد تایم اوت دارند

JIGSA
29-06-2013, 13:32
امروز کلا سپنتا ترکیده
همین فروم رو هم با سلام و صلوات باز میکه
تایم اوت وحشتناکه. تایم اوت گوگولی دات کام از 60 درصد هم بیشتره

italodance
30-06-2013, 12:53

تایید میشه هم اکنون

:n21:

ویرایش: زنگ زدم گفتند از ظهر اینجوری شد واسه سروهای خارجی و دارند روش کار میکنند...

فقط داخلی نرماله

italodance
01-07-2013, 11:56
تازگیها قطعی هم بش اضافه شد زیاد دی سی میشه

نویز من 38 رو 14 هست بهترین خط تو تهران اصلا همه چی ردیف

اینا ترکیدند

JIGSA
01-07-2013, 12:03
من هم با سپنتا این مشکل رو دارم.
در مورد های وب مشکل کمتره اما وجود داره

باز گیم ها به مشکل برخوردن اما با استفاده از فندق شکن قابل حل هستش
علتش هم وقتی پرسیدم گفتن کاهش پهنای بانده که تا 2 روز دیگه حل میشه

italodance
01-07-2013, 12:33
باز زنگ زدم گفتش زیر ساخت داره یک کارهایی میکنه

میگم چرا همزمان مخابرات شرکت 4.2.2.4 اش تایم اوت کم داره اما سپنتا تو خونه 70 درصد

جواب نداشت

انگار دارند روی شرکتهای خصوصی یک غلتهایی باز میکنند

چقدر کرم میزند خفه کردند ما رو با این سرعت مزخرف تو دنیا ,ته جدول اینترنت از هر لحاظ هستیم تو کرم ریختنش هم اولیم

italodance
03-07-2013, 10:38
به خدا خفه شدیم از این تایم اوت

چرا کسی درست نمیکنه؟

italodance
17-07-2013, 09:06
سپنتا دیشب ساعت 3 تا نزدیک به 9 صبح امروز ip ها و سرورها و سایتهای خارجه تعطیل بود باز نمیشد و سرعت دانلود صفر درصد و پینگ همشون 70 درصد تایم اوت

البته trace کردم ای پی خارج از کشور مشکل داشت نمیدونم اینجا بود یا سراسری

جالب اینکه گزارش دقیق با ذکر ساعت خرابی و ای پی و پینگ و...میدادم نمیدونستند و مشکل رو نمیدیدند
بعدش هم که درست شد باز هم نمیدونستند

گلابی به این گندگی :n15:

JIGSA
18-07-2013, 10:11
من هم با سپنتا جدیدا خیلی مشکل دارم. اگر منطقه مخابراتی که مربوط به محل کارم میشه های وب رو راه اندازی کنه از سپنتا دیگه نمیگیرم
من با های وب هیچ مشکلی الان ندارم به جز مواقعی که کل اینترنت کشور سرعتش کم میشه.

SOLY021
29-07-2013, 13:22
از شنبه هفته پیش بدجوری اینترنت داغون شده اصلا نمیشه یه دست بازی کرد . یه هفته است زنگ میزنم همش میگن فردا پس فردا درست میشه....

italodance
28-08-2013, 12:08
اقا سپتا این هفته دهن منو سرویس کرده

بگذریم از ان قضیه شنبه و دوشنبه بابت مشکل gateaway و پهنای باند تهران که باعث کاهش سرعت سراسری شده بود

پریشب دیشب و امروز ظهر پینگش هی کیلویی میره بالا تا 400 500 تا برای ای پی های خرجی و 4.2.2.4 / 4.2.2.3 / 8.8.8.8

بقیه چی مشکلی ندارند ندیدند؟

JIGSA
28-08-2013, 13:38
اقا سپتا این هفته دهن منو سرویس کرده

بگذریم از ان قضیه شنبه و دوشنبه بابت مشکل gateaway و پهنای باند تهران که باعث کاهش سرعت سراسری شده بود

پریشب دیشب و امروز ظهر پینگش هی کیلویی میره بالا تا 400 500 تا برای ای پی های خرجی و 4.2.2.4 / 4.2.2.3 / 8.8.8.8

بقیه چی مشکلی ندارند ندیدند؟

من هم از شنبه با همین مشکل مواجه هستم
وقتی فایل میزارم برای دانلود سرعت هی کم میشه تا برسه به 10 کیلوبایت
بعد با همین 10 کیلو ادامه پیدا میکنه تا مودم رو روشن و خاموش کنم.
بعد باز هم همین اتفاق تکرار میشه
سپنتا میگه ایراد از مودمه. اما من 3 تا مودم عوض کردم.

italodance
28-08-2013, 13:44
زنگ زدم پشتیبانی میگه پینگ تا زیر 800 خوبه!!!!!!!!!!!! اینو گفت ولش نکردم هر چی از دهنم بیرون امد گفتم

بعد زدم دفتر تهران ( 7 تیر) با مسئول فنی شون صحبت کردم ادم حال میکنه با یک نفر فنی مثل خودش صحبت کنه می گفت ما این مشکل را داریم دست مخابرات هست هی دارند این هفته تست می کنند

گفت مشکل پینگ رو برات پی گیری می کنم 1 ساعت دیگه بم زنگ بزن

italodance
21-11-2013, 09:23
این هفته افتضاح بود

امروز صبح افتضاح, سرعت نوسان و تو 30 کیلو است

هرچی ریست میکنم تهنا یک مسیر روتینگ میده

افتضاح

ما هم 2 هفته دیگه به پایان اشتراک سالیانه ام می رسم فکر برم 1 مگ نامحدود های وب رو بگیریم ....

JIGSA
21-11-2013, 10:34
سلام
های وب جدیدا خیلی افتضاح شده. فقط دانلود با IDM جواب میده
مستقیم میزاری دانلود نوسان داره. قطعی هم داره.
سپنتا هم افتضاح در افتضاحه.
البته های وب تو بعضی از مناطق خوبه. تو مرکزی که من هستم خرابه

italodance
22-12-2013, 08:22
خوب سیستم جدید سپنتا هم وصل شده و گویا افتضاح است نه؟

چه دانلود کنی چه نکنی پینگ خارجیت رو 300 هست؟ چه عجیب ....این باعث نوسان دانلود میشه! امروز دعوا میکنم ببینم چی میگند

ادیت:

الان افتضاح تمام هست...

Fusi0n
14-03-2014, 00:26
سلام جدید باتوجه تخفیفات که ایجاد کردن سپنتا تغیییراتی تو سرویس و قیمت داده
سرویس حجمی خیلی وسوسه انگیز مخصوص دومگ با 20 گیگ حجم 60 تومن ؟! و سرویس سه ماه با حجم بالا قیمت متعادل داره؟
کسی الان سرویس استفاده میکنه
من قبلا سرویس نامحدود داشتم دقیقا فیکس سرعت تک لینگ ثابت بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Asus550
10-09-2014, 13:29
آقا من از اینترنت مخابرات میگیرم که همون سپنتا هست (مخابرات فارس) حرف نداره .. پشتیبانیشون هم عالیه ..... 512 سرعت دانلود 130 بهت میدن:n19::n20:

pipo4713
27-10-2014, 03:15
سلام..
من حدود 5/6 سال مشترک ADSL سپنتا بودم و واقعا میتونم بگم همیشه از سرویسش راضی بودم این شرکت نماینده پیشگامان هم نیست بلکه 2 شرکت جدا از هم بودن و رقیب و دوست خوبی برای هم هستن..با اینکه به قول دوستمون اولش احساس میکنی گرونه اما کم کم دستت میاد و میبینی هم قیمت خوبه و کیفیت خوبی داره..
اما الان دیدم خیلی از دوستان هم مشکل دارن و از سرعت و یا پینگ و بقیه این موضوع ناراحتن..
مدیریت شرکت و یا بهتر بگم رئیس این شرکت اگر در تهران واگذار نکرده باشن آقای میزانیان هستن... که ایشون جزء هئیت علمی دانشگاه یزد هم هستن..
شما هر موقع هر مشکلی برخوردید که هیچکدام از مسئولینشون در تهران نتونستن مشکل رو برطرف کنن.. درخواست صحبت با آقای میزانیان کنید و یا با ایشون مکاتبه کنید..
میتونم بگم اینقدر ایشون به من لطف داشتن که میدونم شما هم تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید بهتون خیلی سریع کمک میکنن و خودشون حتی با شما تماس میگیرن...
من یادمه یه زمانی نیاز به آیپی داشم و ایشون به من اول 16 و بعد 32 آیپی دادن و حتی مثل شرکت های دیگه که هزینه میگیرن.. ریالی از من درخواست نکردن و برای مچ کردن آیپی ها بر روی سیستمهام تمامیشون رو خودشون تلفنی به من تنظیمات رو گفتن...
متاسفانه در حال حاضر بخاطر اینکه در محل سکونت من فیبر نوری میباشد و مخابرات هیچگونه زیر بار نمیره برای پورت دادن مجبور به استفاده از شرکت های وایرلس شدم.. در صورتیکه فیبر نبودم بدون شک از سپنتا استفاده میکردم.

amin_v30
27-10-2014, 10:44
دوستان 256 نامحدود این شرکت چه سرعتی رو میده؟
شهر تهران باشه مثلا؟
همون سرعت اسمی رو میده یعنی 32؟

konjkavkhan
29-11-2014, 15:37
سلام
وضعیت اینترنت سپنتا به چه صورتیه؟
جالبه اینجا اصلاً فعالیتی نیست..... نسبت به بقیه شرکتها.
من تصمیم دارم سپنتا بگیرم. لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر

MR.MAHMOOD
29-11-2014, 15:47
سلام
وضعیت اینترنت سپنتا به چه صورتیه؟
جالبه اینجا اصلاً فعالیتی نیست..... نسبت به بقیه شرکتها.
من تصمیم دارم سپنتا بگیرم. لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر
کلا قطعی اصلا نداره و کیفیت ثابته اما قیمت های نامحدودش خیلی بالاست که البته اگه یکساله بگیرید تقریبا متعادل میشه تو تهران هم از نظر میزان دانلود محدودیتی نداره
تو حجمی هم تا حالا ندیدم حجمی بدزدن !:n02:
از نظر پینگ هم چندان تعریفی نداره

konjkavkhan
29-11-2014, 18:26
کلا قطعی اصلا نداره و کیفیت ثابته اما قیمت های نامحدودش خیلی بالاست که البته اگه یکساله بگیرید تقریبا متعادل میشه تو تهران هم از نظر میزان دانلود محدودیتی نداره
تو حجمی هم تا حالا ندیدم حجمی بدزدن !:n02:
از نظر پینگ هم چندان تعریفی نداره
ممنون از پاسختون
امکان داره یه پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و بگید حدوداً چند میلی ثانیه زمانشه؟
ممنون

MR.MAHMOOD
29-11-2014, 19:32
ممنون از پاسختون
امکان داره یه پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و بگید حدوداً چند میلی ثانیه زمانشه؟
ممنون
هر دوش بین 300 تا 350 ست
اکثر زمان ها همینه فقط اینو بگم اگه پینگ براتون مهمه بی خیال سپنتا بشید!‍

bazooka
29-11-2014, 21:35
سلام

الان سپنتا ارزش خرید داره؟
سرعت دانلود و ساعت شبانش چجوریه؟
مثلا سرویس 1 مگ اش سرعت دان چند میده؟

ممنون:n12:_:n12:

konjkavkhan
29-11-2014, 21:40
سلام

الان سپنتا ارزش خرید داره؟
سرعت دانلود و ساعت شبانش چجوریه؟
مثلا سرویس 1 مگ اش سرعت دان چند میده؟

ممنون:n12:_:n12:

من با پشتیبانی صحبت کردم گفت که سرعت دانلود را معمولاً 4 برابر سرعت ثبت نامی می بندیم. البته من تست نکردم. تصمیم دارم ه سپنتا بگیرم. به نظر قیمتش مناسب میاد.

konjkavkhan
29-11-2014, 21:41
هر دوش بین 300 تا 350 ست
اکثر زمان ها همینه فقط اینو بگم اگه پینگ براتون مهمه بی خیال سپنتا بشید!‍

اصولاً پینگ به جز بازی جای دیگه ای هم مهم هست؟

bazooka
29-11-2014, 21:45
من با پشتیبانی صحبت کردم گفت که سرعت دانلود را معمولاً 4 برابر سرعت ثبت نامی می بندیم. البته من تست نکردم. تصمیم دارم ه سپنتا بگیرم. به نظر قیمتش مناسب میاد.

از شبانش خبر نداری؟
از سرعت دانلود یا اینکه محدود میکنن یا نه؟

اره قیمتش خوب بنظر میاد من یا از اینجا (اگه شبانش خوب باشه )میگیرم یا فن اوا

konjkavkhan
30-11-2014, 08:29
از شبانش خبر نداری؟
از سرعت دانلود یا اینکه محدود میکنن یا نه؟

اره قیمتش خوب بنظر میاد من یا از اینجا (اگه شبانش خوب باشه )میگیرم یا فن اوا
توی سایت زده که به اندازه حجم خریداری شده میتونین شبانه دانلود کنین.

bazooka
30-11-2014, 18:13
اینجوری بدرد نمیخوره ک:n15:

behzad1991
30-11-2014, 21:13

بره بمیره:n08:

bazooka
30-11-2014, 21:20
بره بمیره:n08:

اره والا:n09:

samannnn.hannibal
20-05-2015, 12:44
دوستان اوضاع قند شکن ها و نت شبانه و دانلود تک لینک چه طور هست تو سپنتا؟ حجم دزدی چی داره یا نه؟

naasr
20-05-2015, 16:03

این دیگه از صبانت هم گدا تر هست

samannnn.hannibal
21-05-2015, 15:48
کسی نبود جواب منو بده؟ اوضاع سرور های خارجی و دانلود تک لینک جه طوره؟:n13::n27:

behnam_c90
13-11-2016, 14:19
DNS SEPANTA
85.133.128.248 ; 85.133.128.249:n03:

Golbarg01
13-12-2017, 19:29
سپنتا هم سرویس های جدیدش رو اعلام کرد
به نظر خوب میاد
200 گیگ روزانه بین الملل + 200 گیگ شبانه بین الملل 80 تومن

italodance
13-12-2017, 22:21
من هنوز خط تلفنم از سه ماه پیش که دیگه ADSL نخریدم رو سپنتاست ولی کلا دیگه طرف اینترنت تلفنی نمبام با این مشکلات مضخرفش
3 ماه پیش مشکل سرعت تک کانکشن خارجی داشتم که بجای 16 مگا بیت 2 مگابیت شده بود هر چی زنگ زدم توضیح دادم مودم عوض کردم اسپلیتر عوض کردم و نویز هم نداشتم و خطم هم خیلی خوب بود باز نشد ولی ایرانیش فکر کنم 16 مگ بود.:n03:
کلا حالم از اینترنت تلفنی به هم میخوره یک روز مشکل سرعت یک روز نویز یک روز مخابرات یک روز زیر ساخت یک روز خود کرم ریزی شرکت یک روزی قطعی ......:n21:

نخواستیم بعد هی زنگ برنیم یک ساعت توضیح بدیم آخرش هم مقصر هم مثل همیشه کاربر بدبخته هی پول تلفن زنگ زدن هم میدیم و....::n34:

الان خیلی راضیم همه اینها را به خدا ندارم خیلی اینترنت بی تلفنی خوبه فردا صبح سرعت دانلود می گذارم بیان ببینید چی هست قطعی تغییر ای پی هم ندارم اصلا قطع نمیشه.

CasT!el
13-12-2017, 22:24
من هنوز خط تلفنم از سه ماه پیش که دیگه ADSL نخریدم رو سپنتاست ولی کلا دیگه طرف اینترنت تلفنی نمبام با این مشکلات مضخرفش
3 ماه پیش مشکل سرعت تک کانکشن خارجی داشتم که بجای 16 مگا بیت 2 مگابیت شده بود هر چی زنگ زدم توضیح دادم مودم عوض کردم اسپلیتر عوض کردم و نویز هم نداشتم و خطم هم خیلی خوب بود باز نشد ولی ایرانیش فکر کنم 16 مگ بود.:n03:
کلا حالم از اینترنت تلفنی به هم میخوره یک روز مشکل سرعت یک روز نویز یک روز مخابرات یک روز زیر ساخت یک روز خود کرم ریزی شرکت یک روزی قطعی ......:n21:

نخواستیم بعد هی زنگ برنیم یک ساعت توضیح بدیم آخرش هم مقصر هم مثل همیشه کاربر بدبخته هی پول تلفن زنگ زدن هم میدیم و....::n34:

الان خیلی راضیم همه اینها را به خدا ندارم خیلی اینترنت بی تلفنی خوبه فردا صبح سرعت دانلود می گذارم بیان ببینید چی هست قطعی تغییر ای پی هم ندارم اصلا قطع نمیشه.

شما کدوم شهر هستی ؟
اگر تهران هستی لطفا اسم مرکز مخابراتی ات رو هم بگو
چون قیمت هاش خوبه می خوام بدونم بدرد میخوره یا نه

italodance
13-12-2017, 22:27
شما کدوم شهر هستی ؟

من تهرانم اما منظورم بالا اینترنت غیر تلفنی بود فکر کنم بد برداشت کردید کلا از ADSL بد گفتم من الان فقط FDD ایرانسل هستم و روتر 4G

CasT!el
13-12-2017, 22:33
من تهرانم اما منظورم بالا اینترنت غیر تلفنی بود فکر کنم بد برداشت کردید کلا از ADSL بد گفتم من الان فقط FDD ایرانسل هستم و روتر 4G

کاملا متوجه منظورتون شدم
تلفن من برای مرکز تندگویان تهران هست میخوام ببینم هم مرکز هستیم یا نه ؟ تلفن شما برای کدوم مرکز مخابراتی هست ؟
چون قیمت هاش خوبه شاید بخوام بگیرم

italodance
13-12-2017, 22:37
کاملا متوجه منظورتون شدم
تلفن من برای مرکز تندگویان تهران هست میخوام ببینم هم مرکز هستیم یا نه ؟ تلفن شما برای کدوم مرکز مخابراتی هست ؟
چون قیمت هاش خوبه شاید بخوام بگیرم

مفتح و نردیک هم هستیم

Golbarg01
13-12-2017, 22:43
شما کدوم شهر هستی ؟

من تا 4-5 سال پیش سپنتا داشتم اون موقع کیفیتش خوب بود فقط کمی گرون بود
بعدا به دلیل تعویض منزل چون خونه جدید فیبر نوری بود مجبور شدم از مخابرات بگیرم

essien
13-12-2017, 23:37
کلا isp فوق مذخرفیه .
برخوردها تا قبل خرید سرویس بی نهایت عالیه و شدیدا پیگیری میکنن ، اما بعدش دیگه ...:n09:
من یادمه تو مرکز تندگویان یا مفتح ، خلاصه طرفای پاسداران برای کسی از سپنتا سرویس گرفتم اونم با چه مصیبتی ! خطمون uno بود و ماجراهایی داشتیم ، نکته ای که دستم اومد این بود که اینا تو اون مرکز اینترنت پیشگامان رو که اونم از نظر پارامترهای کیفی افتضاحه ، میفروختن .
خیلی هم باهاشون مشکل داشتیم از پینگ گرفته تا سرعت ...
ولی مدتی بعد بهتر شد .

mahan999
14-12-2017, 00:40
کلا isp فوق مذخرفیه .
برخوردها تا قبل خرید سرویس بی نهایت عالیه و شدیدا پیگیری میکنن ، اما بعدش دیگه ...:n09:
من یادمه تو مرکز تندگویان یا مفتح ، خلاصه طرفای پاسداران برای کسی از سپنتا سرویس گرفتم اونم با چه مصیبتی ! خطمون uno بود و ماجراهایی داشتیم ، نکته ای که دستم اومد این بود که اینا تو اون مرکز اینترنت پیشگامان رو که اونم از نظر پارامترهای کیفی افتضاحه ، میفروختن .
خیلی هم باهاشون مشکل داشتیم از پینگ گرفته تا سرعت ...
ولی مدتی بعد بهتر شد .

خطشون رو چیکار کردن ؟ از اونو در آوردن یا رو همون سرویس دادن؟ میشه کامل توضیح بدید ؟

essien
14-12-2017, 02:46
خطشون رو چیکار کردن ؟ از اونو در آوردن یا رو همون سرویس دادن؟ میشه کامل توضیح بدید ؟
بهتره بگم خودم از uno درش آوردم:n10:
isp تو این موارد دخالت نمیکنه .
البته الان دیگه طبق دستورالعملی که به مخابرات داده شد ، سرویس برای این موارد از انحصارشون خارج شده و میشه رو همچین خطهایی حتی از شرکتی بجز مخابرات هم سرویس گرفت .

mahan999
14-12-2017, 16:22
بهتره بگم خودم از uno درش آوردم:n10:
isp تو این موارد دخالت نمیکنه .
البته الان دیگه طبق دستورالعملی که به مخابرات داده شد ، سرویس برای این موارد از انحصارشون خارج شده و میشه رو همچین خطهایی حتی از شرکتی بجز مخابرات هم سرویس گرفت .

پارتی داشتید یا شکایت کردید ؟
به این حرف وزیر دلخوش نباش که براش تره هم خورد نمی کنند . تازه کی ابلاغ بشه کی بخواد مرکز به مرکز عمل بشه . چندتا پست بالاتر رو خوندی میگن رو کافو zte سرویس 2 بالاتر نمیشه داد دیگه مسخره کردن ملت رو .

zed2
15-12-2017, 17:11
این سپنتا انقدر بچه هاش کم حرفن که هر دفعه کوچکترین پستی می شه ادم فکر می کنه توش انقلاب میشه:n02:

وضعیت سرویس تو سپنتا چطوره؟ شماها انقدر در سکوت به سر می برید ادم فکر می کنه در بهشت به سر می برید:n09:

italodance
15-12-2017, 17:20
این سپنتا انقدر بچه هاش کم حرفن که هر دفعه کوچکترین پستی می شه ادم فکر می کنه توش انقلاب میشه:n02:

وضعیت سرویس تو سپنتا چطوره؟ شماها انقدر در سکوت به سر می برید ادم فکر می کنه در بهشت به سر می برید:n09:

مواظبت میکنیم خز نشه :n08:

و شلوغ هم نشه :n10:

essien
15-12-2017, 22:42
پارتی داشتید یا شکایت کردید ؟
به این حرف وزیر دلخوش نباش که براش تره هم خورد نمی کنند . تازه کی ابلاغ بشه کی بخواد مرکز به مرکز عمل بشه . چندتا پست بالاتر رو خوندی میگن رو کافو zte سرویس 2 بالاتر نمیشه داد دیگه مسخره کردن ملت رو .
هیچکدوم ...
چندبار هم گفتم ، هرکی همچین مشکلی داره و علاقه داره حل بشه باید بره منطقه مخابراتی پیش سرویس کارهاشون جریان و بگه اونا هم با دریافت هزینه معقولی مشکل رو حل میکنن . البته در جریان ریز کار از نظر فنی نیستم ولی خب اگه از نظر فنی شدنی باشه انجام میدن . خط ما uno بود دوستان زحمتشو کشیدن برامون .

mahan999
16-12-2017, 02:07
هیچکدوم ...
چندبار هم گفتم ، هرکی همچین مشکلی داره و علاقه داره حل بشه باید بره منطقه مخابراتی پیش سرویس کارهاشون جریان و بگه اونا هم با دریافت هزینه معقولی مشکل رو حل میکنن . البته در جریان ریز کار از نظر فنی نیستم ولی خب اگه از نظر فنی شدنی باشه انجام میدن . خط ما uno بود دوستان زحمتشو کشیدن برامون .
از شما چقدر هزینه گرفتن ؟ پس پیش خود رئیس مرکز نرفتید؟ پیش ناظر کابل هوایی باید رفت؟

italodance
09-06-2018, 19:00
برای بار 4 ام تماس گرفتند
گفتند چرا تمدید نکردی و نمیگیری؟
گفتم چون اینترنت مرده و فسیل ADSL استفاده نمیکنم!
گفتند میدونیم مشکل تک کانکشن خارجی داشتید و رفتید ولی الان خیلی خوب شدیم و تمجدید و...
کفتم خوشا به سعادت شما ولی من نیازی ندارم
گفتند حالا چی دارید و‌کجا گرفتید؟
گفتم FDD ایرانسل ۵۲ مگابیت و بالاتر
گفتند آن خیلی گرانه ما طرح گذاشتیم ۱۰۰۰ گیگ ۶ ماه این قدر
گفتم من مشکل مالی ندارم و نداشتم و برید خودتون سابقه خریدمو کامل بببینید چه ربطی داره؟
گفت پس از رانژه در میاریم
با قاطع گفتم ای فرد محترم برای بار 4 ام از شرکتتون زنگ می زنید و میخوایند از رانژه در بیاره با این جمله آخرت واقعا دهن منو سرویس کردید برو بکن و دیگه زنگ نزنی هان
قطع کرد.
این ADSL حتی با نبودنش و بهانه هنوز رانژه بودنش دهن سرویسه مگه ول میکنه :n08:

naasr
09-06-2018, 20:08
هیچکدوم از طرحهاش بدرد نمیخوره

blackbird
29-06-2019, 13:47
بد شرکت داغونی هست ما چند سال پیش زیر ساخت ارتباط چند تا از ساختمونهای شرکت رو دادیم رو بستر اینا خلاصه که بگم افتضاح بود و فکر نمیکنم الان هم تفاوتی کرده باشن من از زمان دایال آپ یادمه همه ازش شاکی بودن.

AMIR REZAs
14-09-2019, 19:26
سلام کسی این سرویس رو پیشنهاد میده ؟ پینگ خوبی داره ؟ منطقه 8 میدان نبوت

sms11
11-11-2019, 09:41
خیلی وقته اینجا دیگه کسی پست نمیده.من از این شرکت برای یکی اینترنت گرفتم.سرعت 16 مگ.منتظرم ببینم چجور اینترنتی هست.سپنتا که قدیم خیلی اینترنت جدپذابی برای ADSL ارائه نمیداد اما اخیرا با تغییر سیاستی که داده بهتره شده.
تا اینجایی که استفاده کردیم هم خوب بوده نسبتا

fery74
11-11-2019, 12:30
خیلی وقته اینجا دیگه کسی پست نمیده.من از این شرکت برای یکی اینترنت گرفتم.سرعت 16 مگ.منتظرم ببینم چجور اینترنتی هست.سپنتا که قدیم خیلی اینترنت جدپذابی برای ADSL ارائه نمیداد اما اخیرا با تغییر سیاستی که داده بهتره شده.
تا اینجایی که استفاده کردیم هم خوب بوده نسبتا

درود
پس از مدتی لطفا تجربیات خودتون رو از اینترنت سپنتا با ما به اشتراک بگزارید
ممنونم

alirezafaghih
15-03-2020, 19:40
کسی از این شرکت سرویس داره الآن؟ وضعیتش چطوره؟