PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Sepanta / شرکت سپنتا

صفحه ها : 1 [2] 3 4

matin_vv
05-03-2009, 19:55
دوستان من نميتونم كارتهاي اينترنت رو به اعتبار ريالي تاييد كنم. كسي همچين مشكلي نداره؟

_Barbod_
05-03-2009, 20:57
دوستان من نميتونم كارتهاي اينترنت رو به اعتبار ريالي تاييد كنم. كسي همچين مشكلي نداره؟
من هم یک بار این مشکل رو داشتم و فکر میکردم مشکل از سپنتا هست
به خاطر همین با پشتیبانی تماس گرفتم
رمز عبور دادم و وارد اشتراکم شد و برام تبدیل کرد
فکر میکنم مشکل از مرورگرم بود
یادم هم نمیاد که چطوری حل شد مشکلم

Fusi0n
05-03-2009, 21:38
دوستان بلاخره تو خود سایت هم زد فقط من یک چیز نمیگیرم این 15 روز به کسانی میدن که از اول فرورین یا حواشی شارز می کنن یا خیر :)

مثلا من دقیقا 2 فروردین تمام میشه 15 روز میدن یا خیر :)

_Barbod_
06-03-2009, 20:31
دوستان بلاخره تو خود سایت هم زد فقط من یک چیز نمیگیرم این 15 روز به کسانی میدن که از اول فرورین یا حواشی شارز می کنن یا خیر :)

مثلا من دقیقا 2 فروردین تمام میشه 15 روز میدن یا خیر :)
عزیز اصلا" لازم نیست شارژ کنی
چون 15 روز میاد روش و شما 17 فروردین باید شارژ کنی:27:

ghermezeteh
08-03-2009, 18:43
این هدیه 7% پرداخت دوستان در روز تولد چیه؟یعنی پرداختیه همه دوستان یا اونایی که معرف هستم یا بعد از من عضو سایت شدن؟و دورشم 10 روزه هست یا 1 ماهه؟

_Barbod_
08-03-2009, 20:36
این هدیه 7% پرداخت دوستان در روز تولد چیه؟یعنی پرداختیه همه دوستان یا اونایی که معرف هستم یا بعد از من عضو سایت شدن؟و دورشم 10 روزه هست یا 1 ماهه؟
دقیقا" کجای سایت هست؟
کدوم قسمت این رو خوندی؟
بگو تا تحقیق کنم جواب شما رو بدم

pourya62
10-03-2009, 10:22
آقا از ساعت 7 شب دیروز چراغ مودم adsl من خاموش شد ، بعد از اینکه کلی با مودم و ریست کردن و ور رفتن با خطوط خودمو اسکل کردم ، فهمیدم که مشکل از سرویس دهنده است ، شماره شرکت سپنتا رو گرفتم ، بوق آزاد میزد میگفت منتظر بمانید ، منم منتظر می شدم 1 دقیقه ، 2 دقیقه ، 5 دقیقه ... اما هیچکس جواب نمی داد ، چیزی نزدیک 2 ساعت تمام من زنگ زدم ، اما هیچکس حتی جواب نمی داد (لذت بردم از این پشتیبانی)
بعد از 2 ساعت تازه یه بنده خدایی برداشت ، می گم قضیه اینه ، شما چرا 2 ساعته جواب نمی دین ؟
میگه خوب حالا مشکلتون چیه؟ دقت کن کملا پیچوند قضیه رو ، 2 ساعت وقت من هیچ ارزشی براش نداشت ،

بعد هی می گفت مودمو خاموش کن ، می گم عزیز من ، من ریستارت کردم مودمو خاموش کردم ، یه بار خودم کانفیگ کردم خطوط و چک کردم ، با spliter بدون spliter ، اما قطع شده مشکل از شماست ، بعد وصل کرد کس دیگه ای ، دوباره بر اونم که توضیح دادم ، گفت صبر کنید ، دوباره وصل کرد به یکی دیگه ، گفتم امیدوارم شما دیگه جوابگو باشید ، گفت من همون قبلیم ، گفتم بازی ریاضیه ؟ گفت مشکل از مخابراته ..... گفتم مخابرات وظیفه اش رانژه کردن خط بوده الانم بوق آزاد نشون دهنده ارتباط من با مخابراته ، چرا باید مخابرات مشکل داشته باشه ، گفت شما تا فردا صبر کن ، امروز ساعت 10 ، تماس گرفتم ، میگن مشکل نرم افزاری بوده ؛ می گم یعنی از خود شرکتمشکل بوده میگن آره .

حالا من می خواستم بدونم که غیر از این شماره هایی که زنگ می زنی و هیچوقت جوابگوت نیستن شماره دیگه ای داره که به بخش فنی وصل شه ؟ بتونیم با کسی که لا اقل یه چیزایی حالیشه صحبت کنیم ؟

2) خوب اشرکت سپنتا نمیگه که با این کاراش، مشتری فوقش یه ماه ازشون سرویس میگیره ؛ بعد میره سراغ یه سرویس دهنده دیگه؟

3) نه پشتیبانی مناسب و نه سرویس پر سرعت قابل قبول و هم هزینه زیاد نسبت به سرویس دهنده های دیگه
امیدوارم به زودی خود شرکت به این نتیجه برسه که کیفیت و پشتیبانی مناسب ( مشتری مداری) حرف اول رو در ارتباط با مشتری میزنه . (به امید آن روز):41:

_Barbod_
10-03-2009, 12:31
آقا از ساعت 7 شب دیروز چراغ مودم adsl من خاموش شد ، بعد از اینکه کلی با مودم و ریست کردن و ور رفتن با خطوط خودمو اسکل کردم ، فهمیدم که مشکل از سرویس دهنده است ، شماره شرکت سپنتا رو گرفتم ، بوق آزاد میزد میگفت منتظر بمانید ، منم منتظر می شدم 1 دقیقه ، 2 دقیقه ، 5 دقیقه ... اما هیچکس جواب نمی داد ، چیزی نزدیک 2 ساعت تمام من زنگ زدم ، اما هیچکس حتی جواب نمی داد (لذت بردم از این پشتیبانی)
بعد از 2 ساعت تازه یه بنده خدایی برداشت ، می گم قضیه اینه ، شما چرا 2 ساعته جواب نمی دین ؟
میگه خوب حالا مشکلتون چیه؟ دقت کن کملا پیچوند قضیه رو ، 2 ساعت وقت من هیچ ارزشی براش نداشت ،

بعد هی می گفت مودمو خاموش کن ، می گم عزیز من ، من ریستارت کردم مودمو خاموش کردم ، یه بار خودم کانفیگ کردم خطوط و چک کردم ، با spliter بدون spliter ، اما قطع شده مشکل از شماست ، بعد وصل کرد کس دیگه ای ، دوباره بر اونم که توضیح دادم ، گفت صبر کنید ، دوباره وصل کرد به یکی دیگه ، گفتم امیدوارم شما دیگه جوابگو باشید ، گفت من همون قبلیم ، گفتم بازی ریاضیه ؟ گفت مشکل از مخابراته ..... گفتم مخابرات وظیفه اش رانژه کردن خط بوده الانم بوق آزاد نشون دهنده ارتباط من با مخابراته ، چرا باید مخابرات مشکل داشته باشه ، گفت شما تا فردا صبر کن ، امروز ساعت 10 ، تماس گرفتم ، میگن مشکل نرم افزاری بوده ؛ می گم یعنی از خود شرکتمشکل بوده میگن آره .

حالا من می خواستم بدونم که غیر از این شماره هایی که زنگ می زنی و هیچوقت جوابگوت نیستن شماره دیگه ای داره که به بخش فنی وصل شه ؟ بتونیم با کسی که لا اقل یه چیزایی حالیشه صحبت کنیم ؟

2) خوب اشرکت سپنتا نمیگه که با این کاراش، مشتری فوقش یه ماه ازشون سرویس میگیره ؛ بعد میره سراغ یه سرویس دهنده دیگه؟

3) نه پشتیبانی مناسب و نه سرویس پر سرعت قابل قبول و هم هزینه زیاد نسبت به سرویس دهنده های دیگه
امیدوارم به زودی خود شرکت به این نتیجه برسه که کیفیت و پشتیبانی مناسب ( مشتری مداری) حرف اول رو در ارتباط با مشتری میزنه . (به امید آن روز):41:
ببینید این بحث پشتیبانی سپنتا بارها و بارها تکرار شده
آقا ضعیف هستند
من خودم به همه دوستان گفتم و میگم که ضعیف هستند
من دیشب مشکلی نداشتم حالا اگر دوستان دیگه ای هم این مشکل رو داشتند همین جا اعلام کنند
بعد اینکه بوق داشتن خط تلفن ربطی به رانژه بودن نداره
یک بار برای من همین جوری 24 ساعت از رانژه خارج شده بود که طی تماس با آقای آجری به مخابرات مراجعه کردند و مشکل رو حل کردند
یه چیز کلی : همه شرکتها یک سری راضی دارند و یک سری ناراضی
همین شاتل که خیلی ها سنگش رو به سینه میزنند برید تو تاپیکش و پسنهای این چند روز دوستان رو بخونید
بخوای حساب کنی سپنتا از لحاظ مشتری مدار بودن از همه شرکتها سرتر هست

پ.ن: مهدی هم منتظر نشسته یه نفر از سپنتا ناراضی باشه تا ازش تشکر کنه:31:

MESHKIPOSH
10-03-2009, 16:19
وای خدا 20 هزار تومن توی این شانس کارت سپنتا از دست دادم :(
مثل قمار میمونه دقیقا ، اصلا ازش استفاده نکنید

mehdi_vsgh
10-03-2009, 22:17
پ.ن: مهدی هم منتظر نشسته یه نفر از سپنتا ناراضی باشه تا ازش تشکر کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه جونه باربد...
من به خیلیا تشکر میزنم (گاهی اصلا حتی به محتوای پست هم توجه نمیکنم الکی تشکر میکنم:دی)

یه چیز کلی : همه شرکتها یک سری راضی دارند و یک سری ناراضی
همین شاتل که خیلی ها سنگش رو به سینه میزنند برید تو تاپیکش و پسنهای این چند روز دوستان رو بخونید
دقیقا همینطوره همه شرکتا راضی و ناراضی دارن
همین سپنتا که خیلیا سنگشو به سینه میزنند:دی(شوخی کردم)

الان شاتل 10 روزی برای چند نفر (ونه برای همه) مشکل بوجود اومده بود....که الحمدلله مشکل برطرف شده....

وای خدا 20 هزار تومن توی این شانس کارت سپنتا از دست دادم :(
مثل قمار میمونه دقیقا ، اصلا ازش استفاده نکنید

داستان این شانس کارتها چیه؟

_Barbod_
10-03-2009, 23:35
قیمتش 4 هزار تومان هست
البته برای افراد عادی
این هم توضیحات خود سپنتا
ü خرید از طریق کارت اعتباری
حداکثر اعتبار شانس کارت 50 ساعت و حداقل اعتبار آن 20 ساعت است.
ü سایر شیوه های خرید
حداکثر اعتبار شانس کارت 50 ساعت و حداقل اعتبار آن 8 ساعت است.

شهرام_ایرانی
11-03-2009, 19:04
نه جونه باربد...
من به خیلیا تشکر میزنم (گاهی اصلا حتی به محتوای پست هم توجه نمیکنم الکی تشکر میکنم:دی)
دقیقا همینطوره همه شرکتا راضی و ناراضی دارن
همین سپنتا که خیلیا سنگشو به سینه میزنند:دی(شوخی کردم)

الان شاتل 10 روزی برای چند نفر (ونه برای همه) مشکل بوجود اومده بود....که الحمدلله مشکل برطرف شده....

من نمیدونم این مهدی با اجازه کی میاد تو این تاپیک :27:
اقا من هم میخوام تو این تاپیک یک پیغام خصوصی به باربد میدم بعد که اجازه صادر شد اینجا میام از خودم پیغام در میکنم :20:
ولی کلا سپنتا باید با یک لحجه خفن و لاتی باهاشون صحبت کنید
من یک بار طوری صحبت کردم که طرف فقط دلش میخواست زودتر خط رو قطع کنم :27:

amin_v3x
13-03-2009, 21:31
اقا همه مشکل افت سرعت رو دارن ؟؟؟

آره مال من هم یه مدت افت کرده.

ghermezeteh
13-03-2009, 21:33
این بخش بخت آزماییه سایت سپنتا واسه من ارور میده یعنی دکمه ادامه رو که می زنم میگه سایت با مشکل مواجه شده است.

Majidson
13-03-2009, 23:26
تنها دليل اينكه منم سپنتا رو عوض كردم همين پشتيباني ضعيف بود. :41:

شهرام_ایرانی
15-03-2009, 05:51
آقا برا کسی تقویم و .. اومده ؟؟؟
من نمیدونم وقتی نمیخوان بفرستن برا چی تو سایتوشون میزنن ؟؟؟؟؟؟

matin_vv
15-03-2009, 09:51
آقا برا کسی تقویم و .. اومده ؟؟؟
من نمیدونم وقتی نمیخوان بفرستن برا چی تو سایتوشون میزنن ؟؟؟؟؟؟

براي من تقويم امسال، ارديبهشت اومد! زياد عجله نكن!! تقويمشون هم از اين رو ميزيا بود!:27:

ghermezeteh
16-03-2009, 09:52
من اگه از کابر برنزی به نقره ای ارتقا پیدا کنم چقدر بهم هدیه میدن؟

MESHKIPOSH
19-03-2009, 23:31
خبری از عیدی در سپنتا نیست ... ما به امید 13 روز رایگان اومدیم سپنتا گرفتیم ها...........

_Barbod_
20-03-2009, 00:01
خبری از عیدی در سپنتا نیست ... ما به امید 13 روز رایگان اومدیم سپنتا گرفتیم ها...........
بابا حالا صبر داشته باش
چقدر عجله داری
نگران نباش وقتی توی سایتش اعلام کرده میده
فقط حواست جمع باشه که اگر اعتبار منفی داشته باشی تعلق نمیگیره

_Barbod_
20-03-2009, 00:03
- سپنتا از تاریخ 1 تا 15 فروردین کلیه سرویسهای adsl (ماهیانه، ساعتی و حجمی) خود را رایگان ارائه میدهد. بدیهی است این سرویس رایگان به مشترکینی تعلق خواهد گرفت که در تاریخ 29 اسفند 87 در سایت سپنتا بدهی نداشته باشند.

Fusi0n
20-03-2009, 16:30
سلام دوستان اقا به شما دادن 15 روز عیدی کارت 10 دادن ولی 15 به من ندادن :(

شهرام_ایرانی
20-03-2009, 16:47
کارت اینترنت عیدی رو همون لحظه سال تحویل میدن
عیدی 15 روز از رزو اول فروردین میدن
شما اول فروردین برو اگه زیاد نکرده بودن او ن وقت شاکی باش

MESHKIPOSH
21-03-2009, 00:39
الان اول فروردین و من رفتم رو سایت سپنتا و فقط یه عیدی 20 ساعته دیدم ..... خبری هم از 15 روز رایگان نیست :(((( روی سایت هم دیدم که از مزایای سپنتا استفاده رایگان در 15 روز عید هست اما هنوز که چیزی اضافه نشده ؟؟؟؟

شهرام_ایرانی
21-03-2009, 08:28
خب طبق حرف خودم الان من شاکیم
یعنی چی چرا 15 روز اضافه نکردن ؟؟؟؟؟

MESHKIPOSH
21-03-2009, 10:16
آقا اضافه کردن
من 9 روز داشتم ، الان شده 24 روز
.
.
15 روز مفتی .... البته من 20 هزار در کارت شانس باختم و ب خاطر اون یکم حالم گرفتست اما بازم این 15 روز خیلی حال میده

MESHKIPOSH
21-03-2009, 10:17
15 روز به همه اضافه شده دیگه ؟ من که اضافه شده بهم

_Barbod_
21-03-2009, 11:23
15 روز به همه اضافه شده دیگه ؟ من که اضافه شده بهم
عزیز به همه اضافه میشه
البته به شرطی که به سایت بدهکار نباشند

شهرام_ایرانی
21-03-2009, 12:31
اقا برا من هم 15 روز واریز شد

matin_vv
21-03-2009, 13:35
بابت سال نو 100 ساعت هم اينترنت دادند (البته براي كاربراي پلاتين) ولي من نميتونم تبديل به اعتبار ريالي كنمش. سايتشون مشكل داره.

MESHKIPOSH
21-03-2009, 15:10
بابت سال نو 100 ساعت هم اينترنت دادند (البته براي كاربراي پلاتين) ولي من نميتونم تبديل به اعتبار ريالي كنمش. سايتشون مشكل داره.
من با فایرفاکس میرفتم تبدیل به اعتبار نمیشد ، اما با ie باز کردم و تبدیل به اعتبار کردم مشکلی هم نداشت ... شما هم یا کوکی ها رو پاک کن یا از یه مرورگر دیگه استفاده کن مشکل حل میشه :46:

mehdi_vsgh
21-03-2009, 17:10
من با فایرفاکس میرفتم تبدیل به اعتبار نمیشد ، اما با ie باز کردم و تبدیل به اعتبار کردم مشکلی هم نداشت ... شما هم یا کوکی ها رو پاک کن یا از یه مرورگر دیگه استفاده کن مشکل حل میشه :46:
اره تایید میشه من که کاربر adsl سپنتا نیستم ولی چون مصرف کرده بودم ازش و کارت هم قبلا یکی دوبار خرید کرده بودم 5ساعت اینترت دادم بهم(منم که دایال مصرف ندارم) تبدیلش کردم به اعتبار ریالی
با فایرفاکس مشکل داره ولی با اینترت اکسپلورر راحت تبدیل شد

_Barbod_
21-03-2009, 20:37
خوب میبینم که دوستان همگی عیدی رو گرفتند و خیالشون راحت شده:27:
ما هم گرفتیم 15 روز رو + 100 ساعت اینترنت

soheilsmart
22-03-2009, 22:43
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مجموع من فكر ميكنم سپنتا هنوز يكي از بهترين Ispهاي ارائه دهنده Adsl در ايران باشه. هر چند كيفيتش مثل گذشته نيست، اما بازهم من ترجيح ميدم كه با مشكلاتي كه بعضاً داره بسازم و فعلاً سرويس دهنده‌ام رو عوض نكنم! تا بعد ها چه پيش آيد.

همچنان بر این موضوع معتقدم که سپنتا بهترین Isp هست .
به هر حال من خیلی ازش راضی ام :40:

ghermezeteh
23-03-2009, 02:43
فکر کنم اون مشکل تبدیل به اعتبار ریالی حل شد چون من دیروز با فایرفاکس تبدیلش کردم .

ghermezeteh
23-03-2009, 02:46
ویرایش....

matin_vv
23-03-2009, 08:39

درسته، درست شد! ممنون از راهنمايي:46::40:

ghermezeteh
27-03-2009, 20:37
سلام , من در سایت سپنتا با مرور گر اپرا و فایرفاکس در بخش مشخصات اشتراک نمی تونم از گزینه حذف عکس استفاده کنم یعنی کار نمی کنه ولی آپلود عکس کار می کنه.
و همینطور با فیرفاکس در صفحه دوستان نمی تونم صفحه رو ورق بزنم یعنی از 10 تا 20 و همینطور بعدی ها رو از لیست دوستان که می زنم صفحه لود نمیشه.

MESHKIPOSH
29-03-2009, 14:21
سلام , من در سایت سپنتا با مرور گر اپرا و فایرفاکس در بخش مشخصات اشتراک نمی تونم از گزینه حذف عکس استفاده کنم یعنی کار نمی کنه ولی آپلود عکس کار می کنه.
و همینطور با فیرفاکس در صفحه دوستان نمی تونم صفحه رو ورق بزنم یعنی از 10 تا 20 و همینطور بعدی ها رو از لیست دوستان که می زنم صفحه لود نمیشه.
دوست عزیز سایت سپنتا با ie بهترین عملکرد رو داره ، توصیه میشه ازie برای استفاده از سایت سپنتا استفاده کنید ،من هم همین مشکلی که شما در حذف عکس داشتید رو داشتم اما با ie فکر کنم حل شد ... من عکس خودم رو آپلود کرده بودم و هرکاری میکردم حذف نمیشد ، در نهایت چندتا عکس از گل و بلبل آپلود کردم که اون عکسها ، عکس اصلی بشن بعد عکس خودم رو حذف کردم و مشکل حل و عکس مورد نظرم به طور کامل حذف شد ...... البته اول با ie برید حذف کنید اگه نشد کاری که گفتم رو انجام بده جواب میده

ashkan_mc
09-04-2009, 13:11
با درود به دوستان عزیز ...

می خواستم در مورد سرویس 192 نامحدود سپنتا اطلاعاتی بگیرم ... سرعت این سرویس چقدره ؟؟؟ ثابته ؟؟؟ برای تورنت مشکلی نداره ؟؟؟ پورت ها رو نمی بندند ؟؟؟

امکان پرداخت ماهانه اینترنتی داره ؟؟؟ کلاً خوبه یا نه ؟؟؟

شهرام_ایرانی
10-04-2009, 09:47
والا دوست من فکر کنم اگه تاپیک رو یک مرور کرده باشی بدونی که سپنتا پشتیبانی خیلی مضخرفی داره
یعنی به تمام معنا افراد نادون اونجا نشستن !!!!
برا من سرویس 192 اش 21 الی 25 سرعت دانلودش بود !!!! ثابت بودنش ثابت هست ولی من نمیدونم چرا تو این 192 مشکل قطعی زیاد داشتم یعنی هر یک چند دقیقه قطع میشدم
پورت ها رو یک زمانی بسته بودن ولی الان دروغ چرا بگم خبر ندارم که بستن یا نه !!!
ببین پرداخت ماهانه اش عالیه این رو من خیلی دوست دارم و قبولش دارم
خیلی راحت میری با کارتت از طریق نت پرداخت میکنی در ضمن با توجه به سطح کاربریت تخفیف هم میده که بالاترینش 15 % هست
در ضمن اگه بتونی چند نفر رو هم معرفی کنی و از اون ها هم به تو 7% درآمد میده یعنی از هر پرداختی اونها 7% رو به عنوان کارمزد به تو میده
به طور کل بگم سرویس دهنده خوبی هست و نمیدونم چرا شما میخوای از شاتل بیای سپنتا

ashkan_mc
10-04-2009, 16:21
والا دوست من فکر کنم اگه تاپیک رو یک مرور کرده باشی بدونی که سپنتا پشتیبانی خیلی مضخرفی داره
یعنی به تمام معنا افراد نادون اونجا نشستن !!!!
برا من سرویس 192 اش 21 الی 25 سرعت دانلودش بود !!!! ثابت بودنش ثابت هست ولی من نمیدونم چرا تو این 192 مشکل قطعی زیاد داشتم یعنی هر یک چند دقیقه قطع میشدم
پورت ها رو یک زمانی بسته بودن ولی الان دروغ چرا بگم خبر ندارم که بستن یا نه !!!
ببین پرداخت ماهانه اش عالیه این رو من خیلی دوست دارم و قبولش دارم
خیلی راحت میری با کارتت از طریق نت پرداخت میکنی در ضمن با توجه به سطح کاربریت تخفیف هم میده که بالاترینش 15 % هست
در ضمن اگه بتونی چند نفر رو هم معرفی کنی و از اون ها هم به تو 7% درآمد میده یعنی از هر پرداختی اونها 7% رو به عنوان کارمزد به تو میده
به طور کل بگم سرویس دهنده خوبی هست و نمیدونم چرا شما میخوای از شاتل بیای سپنتا

مرسی دوست من خیلی لطف کردی ... به دو دلیل ... یکی این که شاتل سرعت هاشو کم کرده ... یعنی قبلاً 192 من 28 سرعت دانلود داشت که الان شده 24 ... دو اینکه این محدود بودن شاتل بد جوری ضد حاله ... :13:

SuNb0y
10-04-2009, 18:49
سلام دوستان درباره قیمت + سایت شرکت و مراکزی که این شرکت پوشش می ده توضیح بدید ... مرسی

matin_vv
10-04-2009, 19:07
سلام دوستان درباره قیمت + سایت شرکت و مراکزی که این شرکت پوشش می ده توضیح بدید ... مرسی

توي خود سايت شركت همه اين مواردي كه ميخوايد هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jamy_khoshtip
11-04-2009, 19:55
سلام . سپنتا بهترین پورت ها رو در اختیارتان قرار می دهد . بهترین شرکتی که من دیدم .

از نظر پشتیبانی حرف نداره .

من از دایل آپ هم که استفاده می کنم ، اگر اشغال باشه 5 تا شماره دیگه هم داره .

خداوکیلی من پشتیبانی و کیفیت بهتر از شپنت ندیدم .

خدا خیرشون بده

_Barbod_
11-04-2009, 20:52
سلام
دوستان کارت تبریک سال نو و تقویم سپنتا به دستتون رسید یا نه؟
برای من که رسید:27:

tired smk
12-04-2009, 18:45
سلام عزیزان.
میخواستم بدونم که سرویس های سپنتا از نوع adsl هست یا adsl2+ ؟
ممنونم.

شهرام_ایرانی
13-04-2009, 18:13
نه برا من که نرسیده

mehdi_vsgh
13-04-2009, 18:47
سلام عزیزان.
میخواستم بدونم که سرویس های سپنتا از نوع adsl هست یا adsl2+ ؟
ممنونم.
مگه چقدر باهم فرق دارن
اونم توی ایران که سرعت بالای 128 ممنوع
تنها تفاوت این دو اینترنت در مسافت قابل ارائه هستش

سپنتا adsl داره
ولی بدون تفاوت خاصی با adsl2+ نداره
همونطور که گفتم تنها تفاوت اینه که تکنولوژی 2+ قابلیت ارائه در مسافتهای دورتر رو داره
که فقط لایزر و شاتل 2+ ارائه میدن
همونطور که تاکید کردم از لحاظ سرعت هیچ تفاوت خاصی احساس نخواهی کرد

matin_vv
13-04-2009, 20:38
دوستان يكي دو روزه اين سرويس ما يك مقدار بازي در مياره، دانلود ها رو با ارور انجام ميده، بعضي صفحه ها رو باز نميكنه و بايد دو سه دفعه Refresh كني تا بياره و ...
كس ديگه‌اي تجربه مشابهي داشته اين دو روزه؟

_Barbod_
13-04-2009, 20:43
دوستان يكي دو روزه اين سرويس ما يك مقدار بازي در مياره، دانلود ها رو با ارور انجام ميده، بعضي صفحه ها رو باز نميكنه و بايد دو سه دفعه refresh كني تا بياره و ...
كس ديگه‌اي تجربه مشابهي داشته اين دو روزه؟
سلام
تقریبا" برای من هم وجود داره همچین مشکلی (البته نمیشه گفت مشکل)
ببین مثلا" یک لیست دادم به دانلود منیجر(به فرض 10 تا لینک)
لینک اول رو دانلود میکنه و مثلا" دوم و پنجم ارور میده
وقتی همه دانلود شد برمیگرده و همون 2 تا رو که ارور داده دانلود میکنه
نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه
پشتیبانی هم تماس نگرفتم
شما تماس نگرفتی؟
البته من توی باز کردن صفحات مشکلی مشابه مشکل شما ندیدم

_Barbod_
13-04-2009, 20:44
نه برا من که نرسیده
سلام
به سایت بدهکار نبودی که؟

برای من اینها ارسال شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matin_vv
13-04-2009, 20:59
سلام
تقریبا" برای من هم وجود داره همچین مشکلی (البته نمیشه گفت مشکل)
ببین مثلا" یک لیست دادم به دانلود منیجر(به فرض 10 تا لینک)
لینک اول رو دانلود میکنه و مثلا" دوم و پنجم ارور میده
وقتی همه دانلود شد برمیگرده و همون 2 تا رو که ارور داده دانلود میکنه
نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه
پشتیبانی هم تماس نگرفتم
شما تماس نگرفتی؟
البته من توی باز کردن صفحات مشکلی مشابه مشکل شما ندیدم

دقيقا من هم در مورد دانلود ها همين طور هستم!
الان مثلاً صفحه Imdb رو سه دفعه ارور داد، تا بالاخره باز كرد.
من هم پشتيباني تماس نگرفتم، چون ميدونم جواب درست و حسابي نميدن!

_Barbod_
13-04-2009, 21:30
دقيقا من هم در مورد دانلود ها همين طور هستم!
الان مثلاً صفحه imdb رو سه دفعه ارور داد، تا بالاخره باز كرد.
من هم پشتيباني تماس نگرفتم، چون ميدونم جواب درست و حسابي نميدن!
البته یه چیزی
ببین خودت یک بار مودم رو خاموش روشن کن
یا زنگ بزن حتی پورتت رو ریست کنند
من دیشب بنا به دلیلی مودم رو خاموش کردم و بعد از چند ثانیه روشن کردم
از دیشب تا به حال لیست دانلودم ارور نداشته
یه امتحان بکن جوابش رو بده

matin_vv
13-04-2009, 22:56
البته یه چیزی
ببین خودت یک بار مودم رو خاموش روشن کن
یا زنگ بزن حتی پورتت رو ریست کنند
من دیشب بنا به دلیلی مودم رو خاموش کردم و بعد از چند ثانیه روشن کردم
از دیشب تا به حال لیست دانلودم ارور نداشته
یه امتحان بکن جوابش رو بده

فعلاً هم مشكل من حل شده، اگر تكرار شد، حتماً اين كار رو ميكنم و خبر ميدم.
:11:

jamy_khoshtip
14-04-2009, 13:55
ُلام . دمش گرم سپنت . ایشالله پولی رو که میگیره ، خیرش رو ببینه .

خیلی گله . همین جا 1 خسته نباشید گرم و توپ میگم به سپنتایی ها .

__________________________________________________ ________

sms11
24-04-2009, 12:20
سلام به دوستان
میخواست بدونم دوستانی که سرویس 384 نامحدود از این شرکت رو گرفتند یه فایل به حجم 100 کگ رو دقیقا در چند دقیقه میگیرن؟
ایا سرعت 384 این شرکت اسمی هست و یا افت هم داره؟افتش چقدره؟

sms11
25-04-2009, 20:12
دوستان سپنتایی کسی نیست جواب بده؟

mehdi_vsgh
25-04-2009, 21:12
این سوالتو فقط باربد میتونه دقیقا جواب بده چون معمولا از همین سرویس استفاده میکنه(384) :دی

matin_vv
25-04-2009, 21:43

من 256 دارم. و جواب سوال شما رو دقيق نميدونم، اما كلا سپنتا سرعتاش واقعيه، واسه همينم قيمتاش يك مقدار گرونه. من سرعتم ثابت روي 30 هست. و هر 100 مگ رو حدوداً يك ساعته دانلود ميكنم.

_Barbod_
27-04-2009, 00:40
سلام
سرعت که دقیق هست
از این لحاظ خیالت راحت باشه ساعت شلوغی و غیره فرقی نمیکنه همیشه سرعت ثابت هست
من خودم 384 دارم
در مورد فایل 100 مگ هم این عکس رو ببین

شهرام_ایرانی
27-04-2009, 06:10
باربد جان سرعت یک مگ رو امتحان کردی ؟؟؟
من میخوام برا یک بار هم که شده این سرعت رو تست کنم ولی فعلا که پول همین 256 رو هم دارم با آه و ناله میدم

_Barbod_
27-04-2009, 08:30
باربد جان سرعت یک مگ رو امتحان کردی ؟؟؟
من میخوام برا یک بار هم که شده این سرعت رو تست کنم ولی فعلا که پول همین 256 رو هم دارم با آه و ناله میدم
راستش هنوز خیر
اوضاع مالی فعلا" زیاد خوب نیست
اما حتما" تجربه میکنم:27:

sms11
27-04-2009, 09:33
سلام
سرعت که دقیق هست
از این لحاظ خیالت راحت باشه ساعت شلوغی و غیره فرقی نمیکنه همیشه سرعت ثابت هست
من خودم 384 دارم
در مورد فایل 100 مگ هم این عکس رو ببین

مرسی باربد جان
یه سوال دیگه
فاصله از مرکز مخابراتی روی افت سرعتت تاثیر نداره و برای شما همیشه سرعت همینه؟اخه فاصله من با مرکز مخابراتی یکم زیاده
میشه حدودا بهمم بگی فاصله شما از مرکز مخابراتتیون چقدر و اصلا توی کدوم مرکز زندگی میکنید؟
در مورد فایل هم یعنی شما فایل 100 مگی رو همیشه و همیشه در 38 دقیقه دانلود میکنی.درسته؟
من نمیدونم چرا سرعت 512 این شرکت اینقدر گرونه؟

باربد جان یادمه قبلا گفتی که از سرعت 512 این شرکت هم استفاده کردی.ایا سرعت 512 این شرکت هم همانند سرعت 384 اون سرعت اسمی هست؟یعنی با سرعت 64 دانلود میکنه؟
ببخشید سوالام زیاد شد اما اگه میشه همشو برام جواب بده.مرسی

راستی یه سوال کوچوله دیگه
سپنتا برای اینکه سرعت بالای 128 بگیری باید نامه ببریم از طرف دانشگاه بهش بدیم یا اینکه خودش میده و احتیاجی به نامه دادن و از این حرفا نیست؟

باربد جان لطفا همشو جواب بده.مرسی

_Barbod_
27-04-2009, 19:27
مرسی باربد جان
یه سوال دیگه
فاصله از مرکز مخابراتی روی افت سرعتت تاثیر نداره و برای شما همیشه سرعت همینه؟اخه فاصله من با مرکز مخابراتی یکم زیاده
میشه حدودا بهمم بگی فاصله شما از مرکز مخابراتتیون چقدر و اصلا توی کدوم مرکز زندگی میکنید؟
در مورد فایل هم یعنی شما فایل 100 مگی رو همیشه و همیشه در 38 دقیقه دانلود میکنی.درسته؟
من نمیدونم چرا سرعت 512 این شرکت اینقدر گرونه؟

باربد جان یادمه قبلا گفتی که از سرعت 512 این شرکت هم استفاده کردی.ایا سرعت 512 این شرکت هم همانند سرعت 384 اون سرعت اسمی هست؟یعنی با سرعت 64 دانلود میکنه؟
ببخشید سوالام زیاد شد اما اگه میشه همشو برام جواب بده.مرسی

راستی یه سوال کوچوله دیگه
سپنتا برای اینکه سرعت بالای 128 بگیری باید نامه ببریم از طرف دانشگاه بهش بدیم یا اینکه خودش میده و احتیاجی به نامه دادن و از این حرفا نیست؟

باربد جان لطفا همشو جواب بده.مرسی
سلام
sms جان من فاصلم تا مرکز چیزی حدود به 2 کیلومتر هست و مرکز ما سیدالشهداء هست ( از بالا ابتدای خیابان خوش - بریانک - هفت چنار - خیابان قزوین - امامزاده حسن - فلاح )
در مورد فایل 100 مگی هم بله همیشه توی همین زمان بلکه یکی دو دقیقه کمتر دانلود میکنم.
اتفاقا" اگر بخواهی حساب کنی سپنتا نسبت به بقیه شرکتها سرعت 512 رو مفت میده
شما شاتل 512 نامحدودش رو ببین
یا لایزر
راستی همه سرویسهای سپنتا سرعت اسمی هست و به هیچ عنوان کمتر از اون چیزی که میگیری نیست
البته من تا حالا بالاترین 512 بوده که استفاده کردم و همیشه هم سرعت ثابت بوده
هم آپلود و هم دانلود
سپنتا هیچ نامه ای برای سرعتهای بالای 128 نمیخواد
فقط شما ماه اول رو لازم هست که حتما" 128 بگیری
برای بقیه ماه ها میتونی هر سرعتی خواستی از توی سایت شارژ کنی
راستی شما توی کدوم منطقه هستی؟

sms11
27-04-2009, 23:03
سلام
sms جان من فاصلم تا مرکز چیزی حدود به 2 کیلومتر هست و مرکز ما سیدالشهداء هست ( از بالا ابتدای خیابان خوش - بریانک - هفت چنار - خیابان قزوین - امامزاده حسن - فلاح )
در مورد فایل 100 مگی هم بله همیشه توی همین زمان بلکه یکی دو دقیقه کمتر دانلود میکنم.
اتفاقا" اگر بخواهی حساب کنی سپنتا نسبت به بقیه شرکتها سرعت 512 رو مفت میده
شما شاتل 512 نامحدودش رو ببین
یا لایزر
راستی همه سرویسهای سپنتا سرعت اسمی هست و به هیچ عنوان کمتر از اون چیزی که میگیری نیست
البته من تا حالا بالاترین 512 بوده که استفاده کردم و همیشه هم سرعت ثابت بوده
هم آپلود و هم دانلود
سپنتا هیچ نامه ای برای سرعتهای بالای 128 نمیخواد
فقط شما ماه اول رو لازم هست که حتما" 128 بگیری
برای بقیه ماه ها میتونی هر سرعتی خواستی از توی سایت شارژ کنی
راستی شما توی کدوم منطقه هستی؟
ببین باربد جان من سرعت برام خیلی مهم هست.فاصله ما از مرکز مخابراتی کمتر از 2 کیلومتر هست.پس قاعدتا من هم باید سرعت اسمی داشته باشم.نه؟
من به خاطر همین هست که میخوام سرویسمو عوض کنم.
خیلی خوبه که 100 مگ رو در همون سرعت دانلود میکنید
باربد جان یادته سرعت دانلود 512 چند بود؟(اگه یادت نیست بیخیال:46:
اخه چرا باید 128 بگیرم ماه اول رو؟یعنی هیچ راهی نداره از اول سرعت بالا بگیریم؟
من اگه خدا بخواد میخوام از همون 768 بگیرم و دانلود کنم
حساب کردم که اگه سرعت من 96 کیلو بایت(همون 768کیلو بیت) باشد میتونم در 24 ساعت 9.6 گیگ دانلود کنم که این عالی هست و برام کافی هست.اگه 5 گیگ هم روزی دانلود کنم میشه 150 گیگ در ماه که خیلی خوبه
راستی چطوری از طریق سایت میشه شارژ کرد؟از طریق بانک نمیشه؟یعنی شماره حساب بدن و ما پول رو به حسابشون واریز کنیم.اگه حساب دارن میدونید از بانک ملت محساب دارن یا نه؟
من توی مرکز عاطف هستم(تهرانپارس)
باربد جواب منو بده فردا ایشالا اگه حرفی باشه ادامه میدیم.ممنون میشم یه خورده راهنماییم کنی

_Barbod_
28-04-2009, 06:51
sms جان یادم میاد سرعت 512 بین 60 تا 70 میچرخید
خیالت راحت باشه که سرعت اسمی رو میدن بهت
خودت که میدونی موضوع مخابرات هست
ماه اول نامه شما که میره مخابرات مینویسن 128 اما از ماه بعد دیگه مخابراتی وجود نداره و شما از سایت هر سرعتی که بخوای شارژ میکنی
شماره حساب که زیاد دارند ملت هم دارند
شما اگر توی سایت سپنتا عضو بشی نیازی به این کارها نیست
میتونی به صورت آنلاین از طریق کارتهای اعتباری وجه رو واریز کنی که رفته رفته سطح کاربریت هم بالا میره و شامل تخفیف میشی و همچنین میتونی بدون پرداخت وجه سرویست رو شارژ کنی و 1 ماه بعد پولش رو بدی

sms11
28-04-2009, 08:13
sms جان یادم میاد سرعت 512 بین 60 تا 70 میچرخید
خیالت راحت باشه که سرعت اسمی رو میدن بهت
خودت که میدونی موضوع مخابرات هست
ماه اول نامه شما که میره مخابرات مینویسن 128 اما از ماه بعد دیگه مخابراتی وجود نداره و شما از سایت هر سرعتی که بخوای شارژ میکنی
شماره حساب که زیاد دارند ملت هم دارند
شما اگر توی سایت سپنتا عضو بشی نیازی به این کارها نیست
میتونی به صورت آنلاین از طریق کارتهای اعتباری وجه رو واریز کنی که رفته رفته سطح کاربریت هم بالا میره و شامل تخفیف میشی و همچنین میتونی بدون پرداخت وجه سرویست رو شارژ کنی و 1 ماه بعد پولش رو بدی

مرسی باربد جان
ببین باربد من به اعتبار حرف تو میخوام اگه بشه شرکتم رو عوض کنما
یعنی گفتی که سرعت سپنتا اسمی هست میخوام شرکتم رو عوض کنم
خدا کنه که اسمی باشه ما هم به کارمون برسیم.سپنتا شرکت بی سروصدایی هست.از تاپیکش هم معلومه که کسی اعتراض نداره بهش.چون دیر به دیر بالا میاد و این خیلی خوبه
خیلی حیف شد.من میخواستم از همون ماه اول دانلود کنم اما مثه ماه اول باید بیخیال شیم:41:
میدونم باربد جان میشه انلاین هم ریخت و یا از سایت شارژ کرد اما چون بانک ملت نزدیک خونمون هست و پولش رو هم من به حساب شرکت نمیریزم برام مهم بود که از ملت هم حساب داشته باشن.
من خودم دوست دارم انلاین بریزم اما نمیشه دیگه
راستی در مورد رپیدشیر چه مشکلی پیش اومد واست؟بالا نمیومد؟
راستی باربد جان یه سوال:
شما الان چند وقته که از سپنتا اشتراک میگیری و توی این چند وقته چندبار قطعی اینترنت داشتی؟
قطعی داره؟
خیلی دلم میخواد الان سرویس 768 رو داشتم و باهاش دانلود میکردم
اخه با این سرویس روزی 6 گیگ هم دانلود کنم از سرم زیاده

_Barbod_
28-04-2009, 09:27
مرسی باربد جان
ببین باربد من به اعتبار حرف تو میخوام اگه بشه شرکتم رو عوض کنما
یعنی گفتی که سرعت سپنتا اسمی هست میخوام شرکتم رو عوض کنم
خدا کنه که اسمی باشه ما هم به کارمون برسیم.سپنتا شرکت بی سروصدایی هست.از تاپیکش هم معلومه که کسی اعتراض نداره بهش.چون دیر به دیر بالا میاد و این خیلی خوبه
خیلی حیف شد.من میخواستم از همون ماه اول دانلود کنم اما مثه ماه اول باید بیخیال شیم:41:
میدونم باربد جان میشه انلاین هم ریخت و یا از سایت شارژ کرد اما چون بانک ملت نزدیک خونمون هست و پولش رو هم من به حساب شرکت نمیریزم برام مهم بود که از ملت هم حساب داشته باشن.
من خودم دوست دارم انلاین بریزم اما نمیشه دیگه
راستی در مورد رپیدشیر چه مشکلی پیش اومد واست؟بالا نمیومد؟
راستی باربد جان یه سوال:
شما الان چند وقته که از سپنتا اشتراک میگیری و توی این چند وقته چندبار قطعی اینترنت داشتی؟
قطعی داره؟
خیلی دلم میخواد الان سرویس 768 رو داشتم و باهاش دانلود میکردم
اخه با این سرویس روزی 6 گیگ هم دانلود کنم از سرم زیاده
Sms جان شما باز هم از بقیه دوستان سوال کن
من حدود 2 سال هست که مشترک سپنتا هستم و از این 2 سال 1 سال و نیم رو دارم از سرویس ADSL استفاده میکنم
کلا" من 1 بار قطعی داشتم که اون هم 3 روز به مدت اشتراک اضافه کردند (البته قطعی کلی بود)
مشکل هم با راپید به هیچ عنوان ندارم فقط دیشب یک لحظه بالا نیومد که مشکل از سیستم بود و با ری استارت مشکل حل شد(من همه دانلودم از راپید شیر هست)
راستی میگن چند روزه اینترنت کشور مشکل داره اما من که همچنین احساسی نکردم
ببین شما 128 رو بگیر بعد اگر راضی بودی همون چند روز اول زنگ بزن بگو من میخوام اختلاف پرداخت کنم سرویس 768 بگیرم:27:

شهرام_ایرانی
28-04-2009, 14:34
باربد ببینم تو این شانس کارت ها سود هم کردی ؟؟؟؟
ما که هر کار میکنیم به در بسته میخوریم و آخرش کلی ضرر کردیم

_Barbod_
28-04-2009, 16:04
باربد ببینم تو این شانس کارت ها سود هم کردی ؟؟؟؟
ما که هر کار میکنیم به در بسته میخوریم و آخرش کلی ضرر کردیم
من اصلا" تا حالا شانس کارت نگرفتم:31:

شهرام_ایرانی
28-04-2009, 16:07
من که دارم کم کم فکر میکنم یک نوع قماره
لامصب هر چی تا الان خریدم مزخرف در اومده

sms11
28-04-2009, 19:08
Sms جان شما باز هم از بقیه دوستان سوال کن
من حدود 2 سال هست که مشترک سپنتا هستم و از این 2 سال 1 سال و نیم رو دارم از سرویس ADSL استفاده میکنم
کلا" من 1 بار قطعی داشتم که اون هم 3 روز به مدت اشتراک اضافه کردند (البته قطعی کلی بود)
مشکل هم با راپید به هیچ عنوان ندارم فقط دیشب یک لحظه بالا نیومد که مشکل از سیستم بود و با ری استارت مشکل حل شد(من همه دانلودم از راپید شیر هست)
راستی میگن چند روزه اینترنت کشور مشکل داره اما من که همچنین احساسی نکردم
ببین شما 128 رو بگیر بعد اگر راضی بودی همون چند روز اول زنگ بزن بگو من میخوام اختلاف پرداخت کنم سرویس 768 بگیرم:27:

ببین باربد جان من به غیر از شما کسی نمیشناسم که از سپنتا adsl گرفته باشه اونم با سرعت بالا
شما اگه کسی رو میشناسی بهم معرفیش کن که سوالامو ازش بپرسم
اگه قطعی هم نداشته باشه که دیگه شرکت عالی هست دیگه
اره این کارو هم که گفتی میشه انجام داد
یعنی بعد چند روز بهشون بگم که میخوام از 128 به 768 برم
البته اینم بگم که فعلا تا اخر خرداد با این شرکت هستم
تا ببینم خدا چی میخواد.اگه اذیت کردند که میام سپنتا.اگه نه که میمونم
تا ببینم چی میشه.اما به هر حال من تحقیقمو درباره شرکت انجام میدم

_Barbod_
29-04-2009, 00:02
ببین باربد جان من به غیر از شما کسی نمیشناسم که از سپنتا adsl گرفته باشه اونم با سرعت بالا
شما اگه کسی رو میشناسی بهم معرفیش کن که سوالامو ازش بپرسم
اگه قطعی هم نداشته باشه که دیگه شرکت عالی هست دیگه
اره این کارو هم که گفتی میشه انجام داد
یعنی بعد چند روز بهشون بگم که میخوام از 128 به 768 برم
البته اینم بگم که فعلا تا اخر خرداد با این شرکت هستم
تا ببینم خدا چی میخواد.اگه اذیت کردند که میام سپنتا.اگه نه که میمونم
تا ببینم چی میشه.اما به هر حال من تحقیقمو درباره شرکت انجام میدم
ببین sms جان
من کلا" به صورت جدی تا به حال یک نفر رو دیدم که از سپنتا ناراضی هست
اون هم مهدی هست
ببین توی همین تاپیک دوستانی هستند که از سپنتا سرویس دارند میتونی از اونها هم تحقیق کنی
یا میتونی به فروم PT بری و اونجا دوستان حرفه ای و کسانی که سرعت بالا دارند رو باهاشون مشورت کنی
اما نظر خودم در مورد سپنتا: بهترین:27:

nikaan
29-04-2009, 14:10
سلام

میخواستم بدونم سپنتا فایل های تورنت رو یا در واقع شبکه های p2p رو سرعتش رو محدود میکنه یا نه؟

اگر محدود میکنه مثلا توی سرویس 128 یا 256 به چند میرسه و در ضمن در روز از چه ساعتی تا چه ساعتی این کار رو می

کنه؟

مرسی

Delkook
29-04-2009, 15:24
سلام
من یه مشکل جدی دارم! الان خط ما نویز زیاد داره وقتی با تلفن صحبت میکنم مشخصه.. بعضی وقتها شاید توی چند ساعت انقدر قطع میشه و وصل میشه دهنمو صاف میکنه! تماس گرفتم با سپنتا خانومه گفت مشکل از نویز خط هست یه اسپلیتر وصل کنی خوب میشه.
حالا میخوام ببینم به چه دلیل خط ما نویزی شده؟ راه حل مشکلش چیه؟ همون اسپلیتر خوبه؟

مرسی.

sms11
29-04-2009, 17:36
ببین sms جان
من کلا" به صورت جدی تا به حال یک نفر رو دیدم که از سپنتا ناراضی هست
اون هم مهدی هست
ببین توی همین تاپیک دوستانی هستند که از سپنتا سرویس دارند میتونی از اونها هم تحقیق کنی
یا میتونی به فروم pt بری و اونجا دوستان حرفه ای و کسانی که سرعت بالا دارند رو باهاشون مشورت کنی
اما نظر خودم در مورد سپنتا: بهترین:27:

من توی پرشین تولز عضو نیستم
حوصلشم ندارم که عضو بشم .میتونی یه جوری از نظر دوستان در مورد سپنتا یه عکیس از مانیتورت بگیری بهم نشون بدی؟
ممنون میشم
دلم میخواد که با خیال راحت بیام به سپنتا
میدونی؟
دلم نمیخواد از چاله بیفتم تو چاه

شهرام_ایرانی
29-04-2009, 17:58
من توی پرشین تولز عضو نیستم
حوصلشم ندارم که عضو بشم .میتونی یه جوری از نظر دوستان در مورد سپنتا یه عکیس از مانیتورت بگیری بهم نشون بدی؟
ممنون میشم
دلم میخواد که با خیال راحت بیام به سپنتا
میدونی؟
دلم نمیخواد از چاله بیفتم تو چاه

شرمنه که بین محاوره شما با باربد داخل میشم
ولی ببین به قول یکی از دوستان تو همین انجمن این شرکت ها مثل هندوانه در بسته میمونه
یعنی اگه اولش برات خوب باشه دیگه خوب و تو په
ببین من این رو تجربه کردم که سپنتا تو پشتیبانی یک مشت دیپلمه کامپیوتر نشونده که فقط بلدن مودم رو ریست کنن و همین یعنی بوق به تمام معنا
ولی اگه خطتت نویز نداشته باشه خیلی سرویس دهنده خوبی هست !!!

سلام
من یه مشکل جدی دارم! الان خط ما نویز زیاد داره وقتی با تلفن صحبت میکنم مشخصه.. بعضی وقتها شاید توی چند ساعت انقدر قطع میشه و وصل میشه دهنمو صاف میکنه! تماس گرفتم با سپنتا خانومه گفت مشکل از نویز خط هست یه اسپلیتر وصل کنی خوب میشه.
حالا میخوام ببینم به چه دلیل خط ما نویزی شده؟ راه حل مشکلش چیه؟ همون اسپلیتر خوبه؟

مرسی.
دوست من اسپلیتر وظیفه ای که داره اینه که این نویز ها رو از بین می بره
شما این کار رو بکن یعنی به اون تلفنی که دارید وصل کنید هم مشکل قطعی حل میشه هم نویزی که تو خط تلفن میشنوی تموم میشه

سلام

میخواستم بدونم سپنتا فایل های تورنت رو یا در واقع شبکه های p2p رو سرعتش رو محدود میکنه یا نه؟

اگر محدود میکنه مثلا توی سرویس 128 یا 256 به چند میرسه و در ضمن در روز از چه ساعتی تا چه ساعتی این کار رو می

کنه؟

مرسی

تا اونجا که من میدونم پسنتا پورت های تورنتش باز هست
حالا اگه بعدا نبنده الله العلم

sms11
29-04-2009, 18:11
شرمنه که بین محاوره شما با باربد داخل میشم
ولی ببین به قول یکی از دوستان تو همین انجمن این شرکت ها مثل هندوانه در بسته میمونه
یعنی اگه اولش برات خوب باشه دیگه خوب و تو په
ببین من این رو تجربه کردم که سپنتا تو پشتیبانی یک مشت دیپلمه کامپیوتر نشونده که فقط بلدن مودم رو ریست کنن و همین یعنی بوق به تمام معنا
ولی اگه خطتت نویز نداشته باشه خیلی سرویس دهنده خوبی هست !!!

اره من هم قبلا ماجرای این پشتیبانی رو شنیدم.خدا به داد من برسه که باید با یه مشت ای کیو سروکله بزنم.
بابا خداییش شرکت ما بهترین پشتیبانی رو داره.هرچی بگی به راحتی مشکلشو حل میکنن

والا خط من که نویز فکر نمیکنم داشته باشه و الان که دارم با این ای دی اس الم کار میکنم مشکلی از این بابت ندارم
اخه اگه سپنتا تقریربا همه جا ازش راضی باشن که شرکت خوبی هست دیگه
الان خود شما اینترنت داری ازش؟راضی هستند یا نه؟

mehdi_vsgh
29-04-2009, 18:52
والا خط من که نویز فکر نمیکنم داشته باشه و الان که دارم با این ای دی اس الم کار میکنم مشکلی از این بابت ندارم
اخه اگه سپنتا تقریربا همه جا ازش راضی باشن که شرکت خوبی هست دیگه
الان خود شما اینترنت داری ازش؟راضی هستند یا نه؟

ربطی نداره
من تو سپنتا که بودم خیلی نویز داشتم هرچی هم زنگشون میزدم بهم اینو میگفتن:

ولی از وقتی اومدم شاتل دیگه نویز نداشتم
البته یه مدت تو همین شاتل نویز گرفته بودم که وقتی زنگ زدم پشتیبانی(در واقع اونا بهم زنگ زدن!!!) مشکل رو برام حل کردن دیگه تا همین لحظه ای که دارم صحبت میکنم و اینارو میتایپم:دی هیچ نویزی نداشتم

Delkook
29-04-2009, 19:17
شهرام جان ممنون, اسپلیتر رو از کجا میشه تهیه کرد؟

راستی اگه بخوام از سپنتا به یه سرویس دهنده دیگه سوئیچ کنم چقدر طول میکشه تا خط رو از رانژه در بیارن؟ آدم رو علاف نمیکنن یا اینکه بخوان بپیچونن؟

mehdi_vsgh
29-04-2009, 20:17
شهرام جان ممنون, اسپلیتر رو از کجا میشه تهیه کرد؟

راستی اگه بخوام از سپنتا به یه سرویس دهنده دیگه سوئیچ کنم چقدر طول میکشه تا خط رو از رانژه در بیارن؟ آدم رو علاف نمیکنن یا اینکه بخوان بپیچونن؟
از بازار میتونی بخری
در مورد اون سوالت باید بگم که ربط زیادی به سپنتا نداره
بستگی به مخابراتتون داره چون به نفعه شرکت هست که هرچه زودتر خطتت رو جمع کنن وگرنه باید ماهانه 3هزارتومن بابت آبونمان به مخابرات بپردازه

Delkook
29-04-2009, 22:45
مرسی عزیز..
برای خرید اسپلیتر حتما" باید رفت بازار؟ تو تلفن فروشی ها نمیشه گیر آورد؟

شهرام_ایرانی
29-04-2009, 23:26
بپر دم مغازه کامپیوتر خونتون داره مطمئن باش

Fusi0n
30-04-2009, 10:37
سلام دوستان گرامی تایپینگ خوابیده نه البته سپنتا هیچ وقت مشکلی نداشته که تایپینگش بالا باشه :27:
من تو این 3 ماه که حسابی با این 256 رفتیم تو دانلود حسابی و کلی دانلود کردیم :27::21: ((دل اون کسائی که اینترنت حجمی دارن بسوز :22:)) با تورنت بدون هیچ مشکلی یا 1 بار قطعی :46:

اقا یک سوال ببنید من الان تا سقف 70 داره میرسه من اگر با این مقدار موجودی بخر رایگان حساب میشه یا بعدا پول باید بپردازم:23:

بای :دی:15:

یا حق

Delkook
30-04-2009, 11:07
من شاید بخوام از سپنتا برم شاتل.. مودم عوض که نباید بشه؟

sms11
30-04-2009, 13:32
من شاید بخوام از سپنتا برم شاتل.. مودم عوض که نباید بشه؟

چرا میخوای از سپنتا بری؟
مگه چه ایرادی داره؟

sms11
30-04-2009, 13:39
سلام دوستان گرامی تایپینگ خوابیده نه البته سپنتا هیچ وقت مشکلی نداشته که تایپینگش بالا باشه :27:
من تو این 3 ماه که حسابی با این 256 رفتیم تو دانلود حسابی و کلی دانلود کردیم :27::21: ((دل اون کسائی که اینترنت حجمی دارن بسوز :22:)) با تورنت بدون هیچ مشکلی یا 1 بار قطعی :46:

اقا یک سوال ببنید من الان تا سقف 70 داره میرسه من اگر با این مقدار موجودی بخر رایگان حساب میشه یا بعدا پول باید بپردازم:23:

بای :دی:15:

یا حق

دوست عزیز شما از این شرکت چه سرعتی دارید؟
از اینترنتش راضی هستند؟
منم مثه شما دانلودم زیاده.به نظرم میتونم با این شرکت دانلود کنم بدون اذیت کردن اینترنت؟

Fusi0n
30-04-2009, 16:20
دوست عزیز شما از این شرکت چه سرعتی دارید؟
از اینترنتش راضی هستند؟
منم مثه شما دانلودم زیاده.به نظرم میتونم با این شرکت دانلود کنم بدون اذیت کردن اینترنت؟

سلام به شما

من 256 گرفتم

بله من واقعا راضی هستم کلا با تورنت سرعتی حدود 26 و 27 بعضی مواقع نوسان داره ولی بازم خوب مثلا 800 mb حدود 1 شب (مثلا از 12 تا صبح)تموم
با راپید و idm خیلی سرعت عالی سرعت به 40 میرسه حدود اگر درست بگم 800mb حدود 6 ساعته میشه تمام کرد.
کلا قطی تا الان نداشتم که اذیتم کنه

Delkook
30-04-2009, 21:27
چرا میخوای از سپنتا بری؟
مگه چه ایرادی داره؟

چون شاتل خیلی کلاس داره!:)

نه ولی گذشته از شوخی چون من دانلود خیلی زیاد ندارم و احتیاج به اینترنت نامحدود ندارم احساس میکنم قیمتهای شاتل با توجه به شرایط من برام بهتر باشه. البته فعلا" در حد حرف هست شاید موندم همینجا.

jahannamy
30-04-2009, 22:26
اقا این سپنتا خیلی مسخره شده ..سرعت ها همه اسمی هست نه واقعی

jahannamy
30-04-2009, 22:34
در مورد نصب مودم برای وایرلس کسی کمک می تونه بکنه!!!!!!!!!!!!!!

sms11
30-04-2009, 22:37

شما چه سرعتی دارید و سرعت دانلودتون چقدره؟
اخه میگن سرعت های اسمی سپنتا به سرعت واقعیش نزدیکه
برای شما ینجوری نیست؟

matin_vv
30-04-2009, 23:03

والا برادر من كه الان دارم با سرعت 256، 30 كيلوبايت در ثانيه دانلود ميكنم. احتمالاً شما يه مشكلي از طرف مخابرات داري. سپنتا مشكلي نداره.

sms11
01-05-2009, 11:39
والا برادر من كه الان دارم با سرعت 256، 30 كيلوبايت در ثانيه دانلود ميكنم. احتمالاً شما يه مشكلي از طرف مخابرات داري. سپنتا مشكلي نداره.

سلام دوست عزیز الان چند وقته از سپنتا اشتراک میگیری و در کل راضی هستی از سپنتا؟
مشکلی نداشتی باهاش؟

nikaan
01-05-2009, 11:49
سلام به شما

من 256 گرفتم

بله من واقعا راضی هستم کلا با تورنت سرعتی حدود 26 و 27 بعضی مواقع نوسان داره ولی بازم خوب مثلا 800 mb حدود 1 شب (مثلا از 12 تا صبح)تموم
با راپید و idm خیلی سرعت عالی سرعت به 40 میرسه حدود اگر درست بگم 800mb حدود 6 ساعته میشه تمام کرد.
کلا قطی تا الان نداشتم که اذیتم کنه

سلام

می خواستم بدونم سرعت تورنت رو توی ساعات اداری محدود نمی کنن

آخه داتک این کار رو میکنه و مثلا سرعت 256 در ساعات اداری که 8 صبح تا 7 بعد از ظهره به 2 کیلو بایت می

رسه!!!! (البته فقط فایل های تورنت یا در کل شبکه های p2p)

matin_vv
01-05-2009, 12:00
سلام دوست عزیز الان چند وقته از سپنتا اشتراک میگیری و در کل راضی هستی از سپنتا؟
مشکلی نداشتی باهاش؟

سلام دوست عزيز.
من دو ساله از سپنتا سرويس ميگيرم. تا حالا هم isp م رو عوض نكردم. يه مواقعي بوده كه يه ايرادايي داشته. ولي در كل خيلي خوبه. از نظر من كه كم مشكل ترين isp ايرانه. تاحالا مشكل حادي باهاش نداشتم.:10:

سلام

می خواستم بدونم سرعت تورنت رو توی ساعات اداری محدود نمی کنن

آخه داتک این کار رو میکنه و مثلا سرعت 256 در ساعات اداری که 8 صبح تا 7 بعد از ظهره به 2 کیلو بایت می

رسه!!!! (البته فقط فایل های تورنت یا در کل شبکه های p2p)

نه، سپنتا اهل اين جور كارا نيست. يكي از دلايلي هم كه گرونتر از بقيه ميگيره همينه.

nikaan
01-05-2009, 12:14
نه، سپنتا اهل اين جور كارا نيست. يكي از دلايلي هم كه گرونتر از بقيه ميگيره همينه.

حالا یه سوال دیگه:31:

چقدر طول میکشه تا سطحمون به پلاتین برسه تا تخفیف های سپنتا شاملمون بشه :20:

بعد مثلا توی سطح پلاتین سرویس 256 چقدر تخفیف داره؟:46:

مرسی خیلی زیاد

matin_vv
01-05-2009, 13:21
حالا یه سوال دیگه:31:

چقدر طول میکشه تا سطحمون به پلاتین برسه تا تخفیف های سپنتا شاملمون بشه :20:

بعد مثلا توی سطح پلاتین سرویس 256 چقدر تخفیف داره؟:46:

مرسی خیلی زیاد

ببين مثلاً الان من با سطح كاربري پلاتين، و از طريق خريد با كارت بانك سامان به طريق اينترنتي، اكانت 256 سه ماهه‌اش درمياد برام 110 تومن.
در حالي كه اگه همين جوري بخواي بخري و تخفيف و اينا هم شامل حالت نشه، ميشه 129000 تومن.
تو سايت خودش هم جدول تخفيف ها و ايناش هست.

_Barbod_
01-05-2009, 13:56
پیشنهاد میکنم از شرکتهای دیگه هم استفاده کنی بعد بیا همین جا نظرت رو بگو:46:

پ.ن : ببخشید برای من حساب کنید یه سرویس 384 با چه سرعتی باید دانلود کنه؟
ریاضی بلد نیستم:31:

sms11
01-05-2009, 14:15
سلام دوست عزيز.
من دو ساله از سپنتا سرويس ميگيرم. تا حالا هم isp م رو عوض نكردم. يه مواقعي بوده كه يه ايرادايي داشته. ولي در كل خيلي خوبه. از نظر من كه كم مشكل ترين isp ايرانه. تاحالا مشكل حادي باهاش نداشتم.:10:

میشه بگی چه ایراداتی داشته؟
مثلا قطعی داشتی ؟
با پشتیبانی مشکلی نداری؟
سرعتت چطوره؟
باربد جان که میگه همه سرعت های سپنتا اسمی هست.میخواستم بدونم سرعت شما هم اسمی هست یا اینکه اختلاف شدید داره؟
اخه مال من مثلا 512 هست اما همیشه با سرعت 50 دارم دانلود میکنم و 14 کیلو بایت کمتر از سرعت اسمیم هست

sms11
01-05-2009, 14:24
پیشنهاد میکنم از شرکتهای دیگه هم استفاده کنی بعد بیا همین جا نظرت رو بگو:46:

پ.ن : ببخشید برای من حساب کنید یه سرویس 384 با چه سرعتی باید دانلود کنه؟
ریاضی بلد نیستم:31:

والا باربد جان شما قاعدتا باید با سرعت 49 دانلود کنید اما مثه اینکه سرعت شما بالاتر از این حرفاس
ایشالا اگه با این شرکت نموندم و توفیق داشتیم در خدمت سپنتا باشیم منم سرعتم فراتر از 96 کیلو بایت باشه و به 100 برسه:31:

matin_vv
01-05-2009, 17:01
میشه بگی چه ایراداتی داشته؟
مثلا قطعی داشتی ؟
با پشتیبانی مشکلی نداری؟
سرعتت چطوره؟
باربد جان که میگه همه سرعت های سپنتا اسمی هست.میخواستم بدونم سرعت شما هم اسمی هست یا اینکه اختلاف شدید داره؟
اخه مال من مثلا 512 هست اما همیشه با سرعت 50 دارم دانلود میکنم و 14 کیلو بایت کمتر از سرعت اسمیم هست

حرف باربد خان درسته. سرعتهاي سپنتا اسميه. من سرويس 256 دارم با سرعت 30 كيلوبايت بر ثانيه دانلود ميكنم.نوسان هم نداره اصلاً.
مشكل عمده‌شون اينه كه پشتيبانيش تعطيله. من مدت يك ماه سرعت اينترنتم 2/3 مقداري بود كه بايد باشه. هرچي هم تماس ميگرفتم اونا هيچ راهنمايي نميكردن كه ايراد از چيه. آخرش بعد از كلي جستجو فهميدم ايراد از ويروس كشي بود كه روي سيستمم نصب كردم، يه گزينه رو غير فعال كردم و همه چي درست شد. البته اين ايراد هم از طرف خودم بود، اما اگه يه پشتيباني قوي داشتند، مشكل من خيلي زودتر حل ميشد.

Fusi0n
01-05-2009, 20:52
اخر سر کسی جواب من نداد ! :13: کمی شک دارم ! بارید جان کجایی ؟! :31: :10:

اقا یک سوال ببنید من الان تا موجودی تا سقف 70 داره میرسه من اگر با این مقدار موجودی بخرم رایگان حساب میشه یا بعدا پول باید بپردازم ؟

matin_vv
01-05-2009, 21:07

ببينيد اگر نوشته ميزان موجودي شما فلان قدر هست يعني تا اون قدر ميتونيد پول نديد و اعتبار رايگان بگيريد. اما اگر نوشته تا سقف فلان ميتونيد خريد كنيد، يعني تا اونجاييش كه اعتبار رايگان داريد از اون سقف كم ميشه، مابقيش رو بايد بپردازيد بعداً.
مثلاً اگه ميزان موجوديتون 50 تومانه و تا سقف 110 تومن ميتونيد خريد كنيد، يعني آخر كار بايد 60 تومان بپردازيد.:10:

sms11
01-05-2009, 21:23
حرف باربد خان درسته. سرعتهاي سپنتا اسميه. من سرويس 256 دارم با سرعت 30 كيلوبايت بر ثانيه دانلود ميكنم.نوسان هم نداره اصلاً.
مشكل عمده‌شون اينه كه پشتيبانيش تعطيله. من مدت يك ماه سرعت اينترنتم 2/3 مقداري بود كه بايد باشه. هرچي هم تماس ميگرفتم اونا هيچ راهنمايي نميكردن كه ايراد از چيه. آخرش بعد از كلي جستجو فهميدم ايراد از ويروس كشي بود كه روي سيستمم نصب كردم، يه گزينه رو غير فعال كردم و همه چي درست شد. البته اين ايراد هم از طرف خودم بود، اما اگه يه پشتيباني قوي داشتند، مشكل من خيلي زودتر حل ميشد.

فقط خداکنه کار ما به پشتیبانی نیوفته که خدا میدنه کارمون به کجا میکشه.
میشه بگی انتی ویروست چی بود و دکمه ایی که غیر فعال کردی چی بوود؟
بابا خوب شما که میبینید که اینقدر تعطیلند چرا یه اعتراضی نمیکنید؟
حالا با وجود این تفاسیر به نظرت صلاحه که من اینترنتمو عوض کنم و بیام سپنتا
من به سرعت بالاتر نیاز دارم.داتک که داره ناز میکنه و میخواد سرویساشو گرون کنه..من هم گفتم بهتره که بیام به سپنتا.به نظرت صلاحه؟

_Barbod_
01-05-2009, 23:21
سلام
ببین چیز پیچیده ای نیست
اگر موجودی مثبت باشه یعنی اینکه شما از سپنتا طلبکار هستی
اگر 70 تومان موجودی داری یعنی اینکه شما این مقدار رو به یک نوعی طلب داری از سپنتا(کارمزد بهت تعلق گرفته - یا همین جوری به حسابشون از قبل ریختی - یا از طریق تبدیل کارت به پول)
وقتی طلب داری و سرویس رو شارژ میکنی دیگه نباید پول بدی که:31:

_Barbod_
01-05-2009, 23:24
من به سرعت بالاتر نیاز دارم.داتک که داره ناز میکنه و میخواد سرویساشو گرون کنه..من هم گفتم بهتره که بیام به سپنتا.به نظرت صلاحه؟ اگر با داتک مشکلی نداری خوب برای چی بیای؟
حالا اگر دیدی گرون کرد و مثلا" قیمتها با سپنتا برابری میکرد اونوقت اقدام کن
البته داتک فکر نمیکنم بالاتر از 512 داشته باشه

پ.ن:یک بار زنگ زدم داتک گفتم 1 مگ میخوام نیم ساعت الافم کردند بعد گفتند بالاتر از 512 نداریم:19:

matin_vv
02-05-2009, 08:34
فقط خداکنه کار ما به پشتیبانی نیوفته که خدا میدنه کارمون به کجا میکشه.
میشه بگی انتی ویروست چی بود و دکمه ایی که غیر فعال کردی چی بوود؟
بابا خوب شما که میبینید که اینقدر تعطیلند چرا یه اعتراضی نمیکنید؟
من به سرعت بالاتر نیاز دارم.داتک که داره ناز میکنه و میخواد سرویساشو گرون کنه..من هم گفتم بهتره که بیام به سپنتا.به نظرت صلاحه؟

ويروس كشم Avira Premium Security Suite هست. اون گزينه‌اي هم كه غير فعال كردم WebGuard‌بود.
در مورد اعتراض هم، هم اينكه نتيجه‌اي نداره، هم اينكه نقاط قوتش انقدر زياد هست كه به هر حال با اين هم كنار ميايي. ضمن اين كه اكثر مشكلات از طرف خود ما هست. كه اونم با يه مدت كار كردن با سرويس و همينطور مطرح كردنش تو اين فروم ها، يواش يواش خود آدم راه مي‌افته و اشكالش رو برطرف ميكنه.
من خودم از داتك سرويس نگرفتم، ولي وصفش رو شنيدم! مطمئن باش كه هر چقدر هم كه سپنتا بد باشه، به مراتب بهتر از داتك هست. اما اگر شما رضايت داري يه بحث ديگه هست. باز هم خود داني، يه وقت با طناب من تو چاه نري!
ولي من دو ساله كه مشتركم، مشكل خاصي به جز پرت بودن پشتيباني نداشتم.:10:

sms11
02-05-2009, 13:01
اگر با داتک مشکلی نداری خوب برای چی بیای؟
حالا اگر دیدی گرون کرد و مثلا" قیمتها با سپنتا برابری میکرد اونوقت اقدام کن
البته داتک فکر نمیکنم بالاتر از 512 داشته باشه

پ.ن:یک بار زنگ زدم داتک گفتم 1 مگ میخوام نیم ساعت الافم کردند بعد گفتند بالاتر از 512 نداریم:19:
من با داتک مشکلی نداشتم
داتک اولا برای سرویساش محدودیت گذاشته.یعنی منی که 512 دارم و باید با سرعت 64 دانلود کنم دارم با 50 دانلود میکنم.دوم اینکه ما برای 512 ماهی 50 هزار تومن میدادیم اما الان داره برای هر ماه 100 تومن میگیره.به خاطر همین گفتم که هم قراره محدودیت بزاره و هم قراره دوبرابر کنه خوب منم میرم از سپنتا اشتراک میگیرم که همون پول رو بدم اما با سرعت بیشتری دانلود کنم.
اگه قرار باشه به داتک 100 تومن بابت 512 بدم میام و 150 تومن میدم و 768 از سپنتا میگیرم
در ضمن باربد جان باید بهت بگم که داتک جدیدا سرعت 1 مگ هم داره میده اما چند کاربره هست که 240 هزار تومن هست.اگه سرعت یک مگابایت تک کاربره بده با ماهی حدود 120 هزار تومن که پیش همون داتک میمونم اما در هر حالت دیگه ای غیر از این میام و از سپنتا اشتراک میگیرم
حالا به نظرت کار درستی میکنم؟

ويروس كشم avira premium security suite هست. اون گزينه‌اي هم كه غير فعال كردم webguard‌بود.
در مورد اعتراض هم، هم اينكه نتيجه‌اي نداره، هم اينكه نقاط قوتش انقدر زياد هست كه به هر حال با اين هم كنار ميايي. ضمن اين كه اكثر مشكلات از طرف خود ما هست. كه اونم با يه مدت كار كردن با سرويس و همينطور مطرح كردنش تو اين فروم ها، يواش يواش خود آدم راه مي‌افته و اشكالش رو برطرف ميكنه.
من خودم از داتك سرويس نگرفتم، ولي وصفش رو شنيدم! مطمئن باش كه هر چقدر هم كه سپنتا بد باشه، به مراتب بهتر از داتك هست. اما اگر شما رضايت داري يه بحث ديگه هست. باز هم خود داني، يه وقت با طناب من تو چاه نري!
ولي من دو ساله كه مشتركم، مشكل خاصي به جز پرت بودن پشتيباني نداشتم.:10:
ببین دوست من وقتی که شما میگید شرکت خوبیه و اکثرا هم میگن که خوبه من دارم به حرف شما اعتماد میکنم و میام به این شرکت.
پس دلم میخواد اطلاعاتی اکه از این شرکت میگیرم درست باشه.
(یه وقت توهین نشه ها.فکر نکنید که منظورم اینکه اطلاعاتی که شما میدید اشتباهه)
شرایطم رو در بالا برای باربا جان گفتم .دلم میخواد شما هم نظر بدید.
راستی دوتا سروال دیگه هم دارم
شرکت پورت خالی داره یا اینکه باید زنگ بزنید و ازشون بپرسیم؟کسی بوده که تو منطقون سپنتا پورت خالی نداشته باشه؟
سوال دومم اینکه چند روز طول کشیدتا سپنتا خط شما رو رانژه کنه و بزاره که به اینترنت وصل بشید.دقیقا چند روز طول کشید؟

ممنون میشم جواب بدید

matin_vv
02-05-2009, 13:35
ببین دوست من وقتی که شما میگید شرکت خوبیه و اکثرا هم میگن که خوبه من دارم به حرف شما اعتماد میکنم و میام به این شرکت.
پس دلم میخواد اطلاعاتی اکه از این شرکت میگیرم درست باشه.
(یه وقت توهین نشه ها.فکر نکنید که منظورم اینکه اطلاعاتی که شما میدید اشتباهه)
شرایطم رو در بالا برای باربا جان گفتم .دلم میخواد شما هم نظر بدید.
شرکت پورت خالی داره یا اینکه باید زنگ بزنید و ازشون بپرسیم؟کسی بوده که تو منطقون سپنتا پورت خالی نداشته باشه؟
سوال دومم اینکه چند روز طول کشیدتا سپنتا خط شما رو رانژه کنه و بزاره که به اینترنت وصل بشید.دقیقا چند روز طول کشید؟

ممنون میشم جواب بدید
دوست من، از يه بابت خيالت جمع باشه، و اونم اين كه سپنتا هيچ جور محدوديت سرعت و پورت و ... روي سرويس هاش اعمال نميكنه. يعني واقعاً با همون سرعتي كه بايد داشته باشيد دانلود ميكنيد. به همين خاطر هم هست كه كمي گرونه!
در مورد پورت خالي، راستش منطقه ما كلاً پورتاش زياد خاليه، (منطقه وليعصر) اما مركز هفت تيرش گاهي اوقات به خاطر زياد بودن تمركز مراكز اداريش دچار كمبود پهناي باند شده كه اونم ظرف يكي دو هفته تأمين شده.حالا باز شما بپرسيد ضرري نداره.
من خاطرم هست چون روز 6 ام فروردين تقاضاي سرويس كردم، از طرف مخابرات (چون تعطيل بود) خيلي طول كشيد، يعني 24-5 فرودردين سرويسم راه افتاد. اما در حالت عادي ماكسيمم 10 روزه فكر ميكنم كار رو راه بندازند.
اما شنيدم تو بعضي از منطقه‌ها بوده كه كاربرا از سپنتا راضي نبودند، حالا چراشو نميدونم. شايد اگه تو همين تاپيك بگرديد نمونه‌اي وجود داشته باشه.
به هر صورت همونطوري كه عرض كردم من كاملاً از سپنتا راضيم و هيچ مشكل خاصي هم باهاش نداشتم.
اميدوارم اطلاعاتم مفيد بوده باشه.

babak-online
02-05-2009, 21:14
با سلام

من به زودی می خوام از سرویس های سپنتا استفاده کنم. 256 قراره بگیرم.
اما دو سوال:
1- برای سرویس 256 باید ده تومان ابتدا پرداخت بشه و بعدش برای هر یک گیگ 4 تومان. می خواستم بدونم توی اون ده تومنه هم پهنای باندی هست یا نه؟
2- سرعت دانلود در حالت مینیمم و ماکسیمم چقدر میشه؟

ارمغان جنون
02-05-2009, 21:35
سلام ,به کاربرای عادی تا چه سرعتی بدون محدودیت میدن؟256 میتونم بگیرم؟من الان 6 ماهی هست سپنتا گرفتم.

mehdi_vsgh
02-05-2009, 21:59
سلام ,به کاربرای عادی تا چه سرعتی بدون محدودیت میدن؟256 میتونم بگیرم؟من الان 6 ماهی هست سپنتا گرفتم.
الکترونیکی هرچقدر دلت بخواد میتونی بگیری:دی

sms11
02-05-2009, 22:30
دوست من، از يه بابت خيالت جمع باشه، و اونم اين كه سپنتا هيچ جور محدوديت سرعت و پورت و ... روي سرويس هاش اعمال نميكنه. يعني واقعاً با همون سرعتي كه بايد داشته باشيد دانلود ميكنيد. به همين خاطر هم هست كه كمي گرونه!
در مورد پورت خالي، راستش منطقه ما كلاً پورتاش زياد خاليه، (منطقه وليعصر) اما مركز هفت تيرش گاهي اوقات به خاطر زياد بودن تمركز مراكز اداريش دچار كمبود پهناي باند شده كه اونم ظرف يكي دو هفته تأمين شده.حالا باز شما بپرسيد ضرري نداره.
من خاطرم هست چون روز 6 ام فروردين تقاضاي سرويس كردم، از طرف مخابرات (چون تعطيل بود) خيلي طول كشيد، يعني 24-5 فرودردين سرويسم راه افتاد. اما در حالت عادي ماكسيمم 10 روزه فكر ميكنم كار رو راه بندازند.
اما شنيدم تو بعضي از منطقه‌ها بوده كه كاربرا از سپنتا راضي نبودند، حالا چراشو نميدونم. شايد اگه تو همين تاپيك بگرديد نمونه‌اي وجود داشته باشه.
به هر صورت همونطوري كه عرض كردم من كاملاً از سپنتا راضيم و هيچ مشكل خاصي هم باهاش نداشتم.
اميدوارم اطلاعاتم مفيد بوده باشه.

ممنون دوست عزیز از بابت اطلاعات
فکر کنم برای ما هم پورت خالی باشه
ولی کیم 10 روز زیاده.فکر میکردم زودتر از این حرفا رانژه کنن
منم میخوام اگه داتک اذیتمون کرد و دیگه نتونستم از این شرکت بگیرم میرم و از سپنتا میگیرم
اگه خوب بود که با این شرکت ادامه میدم اما اگه خوب نبود که میریم سراغ شرکت های بعدی

ارمغان جنون
02-05-2009, 23:06
الکترونیکی هرچقدر دلت بخواد میتونی بگیری:دی

منظورت از الکترونیکی چیه؟

_Barbod_
04-05-2009, 20:42
منظورت از الکترونیکی چیه؟
شارژ از طریق سایت سپنتا و کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب:5:

sms11
04-05-2009, 22:52
باربدجان جواب این رو هم میدی؟

ارمغان جنون
05-05-2009, 02:46
شارژ از طریق سایت سپنتا و کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب:5:

یعنی اگه کارت شتاب نداشته باشم نمیتونم بالاتر از 128 بگیرم؟

شهرام_ایرانی
05-05-2009, 06:18
چرا باز هم میتونی بگیری ولی اگه کارت عضو شتاب داشته باشی علاوه بر این که میتونی بالاتر رو تهیه کنی بر اساس سطح کاربریت هم موقع شارژ شامل تخفیف میشی

والا پورت خالی رو باید زنگ بزنی ببینی دارن یا نه ولی معمولا چون سپنتا یک مقدار از بقیه ای س پی ها گرون تره کمتر افراد میرن سراغش !!
والا خط رانژه شدن به چند مورد ربط داره یکی امضا شدن نامه شما توسط شرکت که این مسوله الله العلم که چه قدر طول میکشه و یکی دیگه توسط مخابرات
شما میتونی این مراحل رو با تلفن های مکرر و داد و فغان یک مقدار جلوتر ببری

sms11
05-05-2009, 09:04
چرا باز هم میتونی بگیری ولی اگه کارت عضو شتاب داشته باشی علاوه بر این که میتونی بالاتر رو تهیه کنی بر اساس سطح کاربریت هم موقع شارژ شامل تخفیف میشی

والا پورت خالی رو باید زنگ بزنی ببینی دارن یا نه ولی معمولا چون سپنتا یک مقدار از بقیه ای س پی ها گرون تره کمتر افراد میرن سراغش !!
والا خط رانژه شدن به چند مورد ربط داره یکی امضا شدن نامه شما توسط شرکت که این مسوله الله العلم که چه قدر طول میکشه و یکی دیگه توسط مخابرات
شما میتونی این مراحل رو با تلفن های مکرر و داد و فغان یک مقدار جلوتر ببری

برای شما چند روز طول کشید؟
فکر کنم تا از این شرکت خطمو ازاد بکنم و به شرکت بعدی برسم فکر کنم یه دو هفته ای و یاشایدم بیشتر اینترنت نداشته باشم
درسته؟

_Barbod_
05-05-2009, 10:25
باربدجان جواب این رو هم میدی؟

با این تفاسیری که میگی بله کار درستی میکنی
این رو هم در نظر بگیر که سپنتا هیچ گونه محدودیتی نداره
منظورم محدود کردن پورت و سرعت دانلود از بعضی سرورها

_Barbod_
05-05-2009, 10:25
برای شما چند روز طول کشید؟
فکر کنم تا از این شرکت خطمو ازاد بکنم و به شرکت بعدی برسم فکر کنم یه دو هفته ای و یاشایدم بیشتر اینترنت نداشته باشم
درسته؟
داداش شما کلا" تو خونه 1 خط دارید؟

sms11
05-05-2009, 18:34
داداش شما کلا" تو خونه 1 خط دارید؟

نه ما دوتا خط داریم اما اون یکی خط از کامپیووتر دور هست و نمیشه بهش وصل کرد
چطور مگه؟
میخوای بگی تا داتک خطمو ازاد کنه از اون یکی خط برای سفارش به سپنتا اقدام کنم؟

شهرام_ایرانی
05-05-2009, 18:46
بابا دو هفته که خیلی کولاکه
من فکر کنم یک سه هفته ای و چهار هفته ای معطل باشی

sms11
05-05-2009, 19:32

چهار هفته؟:18:
داش باربد ایشون راست میگه؟
چهار هفته؟
بابا من که چهار هفته اینترنت نداشته باشم که میمیرم
بابا این چه وضعیه
بابا داتک یه هفته ایی برای من رو رانژه کرد
چهار هفته خیلی زیاده

mehdi_vsgh
05-05-2009, 20:30
چهار هفته؟
بابا این چه وضعیه
چهار هفته خیلی زیاده
برای من 3-4 روزه سپتال رانژه شد خودم فهمیدم که رانژه شده زنگ زدم به زور ازشون یوزر و پسورد رو گرفتم
خودشون خبر نداشتن که رانژه شده:دی
نباید صبر کنی تا اونا بهت زنگ بزنن
همین شاتلی که من دارم 2 روزه خطم رانژه شد ولی خودشون خبر نداشتن خودم فهمیدم و زنگ زدم بعد کلی صحبت راضی شدن که خطمو فعال کنن

شهرام_ایرانی
05-05-2009, 20:44
چهار هفته؟
بابا این چه وضعیه
چهار هفته خیلی زیاده

بابا همون طور که قبلا گفتن این که جلوتر بیافتی نیاز به این داره که هی هر روز زنگ بزنی و تریپ خلاف و عصبانی پیداه کتی که کارت رو راه بندازن
اگه جاش هم بود داد هم بزن که حدااقل عقده این چند وقته ما خالی بشه :27:

_Barbod_
05-05-2009, 22:03
نه ما دوتا خط داریم اما اون یکی خط از کامپیووتر دور هست و نمیشه بهش وصل کرد
چطور مگه؟
میخوای بگی تا داتک خطمو ازاد کنه از اون یکی خط برای سفارش به سپنتا اقدام کنم؟
آره دقیقا" همین رو میخواستم بگم
چون خودم هم همین کار رو کردم

راستش برای من 5 روز کاری طول کشید
حالا شما میگی 3 یا 4 هفته شاید جدیدا" اینجوری شده:18:

چهار هفته؟
بابا این چه وضعیه
چهار هفته خیلی زیاده
داداش من که گفتم برای من 5 روز کاری طول کشید

بابا همون طور که قبلا گفتن این که جلوتر بیافتی نیاز به این داره که هی هر روز زنگ بزنی و تریپ خلاف و عصبانی پیداه کتی که کارت رو راه بندازن
عصبانیت همیشه کارساز نیست
در ضمن یک چیزی هم بگم
تمام تماسهایی که با شرکت سپنتا گرفته میشه ثبت میشه و مکالمات ضبط میشوند
اگر مطمینا" شما بی دلیل قصد ایجاد اختشاش داشته باشی و و به فرض مثال بعدا" بخوای بگی کارمنداتون درست برخورد نکردند همون مکالمه رو برات میزارن تا گوش کنی :5:

sms11
05-05-2009, 23:20
برای من 3-4 روزه سپتال رانژه شد خودم فهمیدم که رانژه شده زنگ زدم به زور ازشون یوزر و پسورد رو گرفتم
خودشون خبر نداشتن که رانژه شده:دی
نباید صبر کنی تا اونا بهت زنگ بزنن
همین شاتلی که من دارم 2 روزه خطم رانژه شد ولی خودشون خبر نداشتن خودم فهمیدم و زنگ زدم بعد کلی صحبت راضی شدن که خطمو فعال کنن
داش مهدی میشه بگی چطوری فهمیدی رانژه شده؟
میشه بگی که منم بفهمم؟

برای شما چه مشکلی پیش اوردن که عصبانی هستی؟میشه بهم بگی؟

آره دقیقا" همین رو میخواستم بگم
چون خودم هم همین کار رو کردم
والا باربد جان نمیشه اینکارو کرد چون اون یکی خط نزدیک کامپیوتر نیست که بخوام اینکارو بکنم.
اگه این خط تلفونمون که داتک رانژه کرد ازاد بود حتما هرچه زودتر از سپنتا میگرفتم
حالا با همفکری دوستم که خودش سپنتا داره به فکری رسیدیم
گفتم من که اخر خرداد ماه شارژم تموم میشه یک هفته قبل از تموم شدن اکانتم زنگ بزنم به سپنتا و درخواست بدم.دو سه روز که طول میکشه تا کارای اداری انجام بشه.بعد این مدت هم داتک به امید خدا خط مارو ازاد میکنه و منم به سپنتا میگم که خطو رانژه کنن
فکر کنم وقتی خود سپنتا بفهمه که خط من رانژه هست زودتر از رانژه در میاره یا اینجور بگم که تا داتک خط منو ازاد کنه این طرف سپنتا هم کارای اداری رو کرده و منتظر ازاد شدن خط من میمونه و به محض ازاد شدن من خطم دوباره رانژه میشه
چطوره؟

راستش برای من 5 روز کاری طول کشید
حالا شما میگی 3 یا 4 هفته شاید جدیدا" اینجوری شده:18:

داداش من که گفتم برای من 5 روز کاری طول کشید
خدا کنه برای منم 5 روزه باشه.جدیدا کسی رو میشناسین که خطش رانژه شده باشه؟اگه میشناسین میشه ازش بپریسن که چند روز طول کشید؟
دوست من که 6 ماه پیش از سپنتا گرفته گفت که برای من 10 روزه اومد

mehdi_vsgh
06-05-2009, 04:53
چراغ مودم باید ثابت باشه(چشمک نزنه) ینی خطت رانژه شده دیگه.....
شما که دیگه حرفه‌ای هستی:دی

شهرام_ایرانی
06-05-2009, 06:19
ببین همه اون هایی که اونجا نشستن همه از دم دیپلمه کام هستن که یک قران هم سرشون نمیشه !!! شما باید یگی چه کار کنن
من خودم همیشه زنگ که میزنم کاملا جدی و با برخورد قاطع و حالتی که خیلی عجله دارم کارم رو جلو میبرم !!!
ببینید من 4 هفته رو که گفتم از این بابت هست تا خط شما از اون یکی شرکت در بیاد و به شرکت سپنتا منتقل بشه طول میکشه وگرنه عموما یک هفته ای اینترنت وصل هست

sms11
06-05-2009, 18:51
چراغ مودم باید ثابت باشه(چشمک نزنه) ینی خطت رانژه شده دیگه.....
شما که دیگه حرفه‌ای هستی:دی
فهمیدم مهدی جان
یادم نبود

ببین همه اون هایی که اونجا نشستن همه از دم دیپلمه کام هستن که یک قران هم سرشون نمیشه !!! شما باید یگی چه کار کنن
من خودم همیشه زنگ که میزنم کاملا جدی و با برخورد قاطع و حالتی که خیلی عجله دارم کارم رو جلو میبرم !!!
ببینید من 4 هفته رو که گفتم از این بابت هست تا خط شما از اون یکی شرکت در بیاد و به شرکت سپنتا منتقل بشه طول میکشه وگرنه عموما یک هفته ای اینترنت وصل هست

مال من نهایت یه هفته میخواد از رانژه در بیاد ویه هفته هم میخواد طول بکشه که سپنتا خطمو رانژه کنه دیگه.بیشتر از این که نمیشه
بعدم منم زودتر به سپنتا و داتک میگم که زودتر هم خطمو ازاد کنه و هم زودتر سپنتا کارای اداری رو بکنه و منتظر ازاد شدن خطم بشه

Geronimo_AD
08-05-2009, 10:58
من ADSL 128 سپنتا دارم... سرعت انتقال تو این حالت چنده؟
واسه من خیلی زیاد بشه در حدد 15 kb/s میشه... ربطی به منطقه مون داره سرعت ؟
یا تنظیماتم اشکال داره؟؟

mehdi_vsgh
08-05-2009, 11:00
من ADSL 128 سپنتا دارم... سرعت انتقال تو این حالت چنده؟
واسه من خیلی زیاد بشه در حدد 15 kb/s میشه... ربطی به منطقه مون داره سرعت ؟
یا تنظیماتم اشکال داره؟؟
متوسط سرعت باید بین 14-16 باشه

matin_vv
08-05-2009, 16:14
دوستان من امروز سرعتم خيلي افت كرده و نوسان داره. حدوداً 10 كيلوبايت بر ثانيه كم شده!
كسي تجربه مشابهي داره؟

ghermezeteh
10-05-2009, 22:08
چطور تو سایت سپنتا میشه همزمان وقتی یک نفر رو براش درخواست دوستی ارسال می کنیم درخواست معرف بودن هم ارسال کنیم؟یعنی این دو تا همزمان ارسال بشه.

sms11
11-05-2009, 09:13
دوستان من امروز سرعتم خيلي افت كرده و نوسان داره. حدوداً 10 كيلوبايت بر ثانيه كم شده!
كسي تجربه مشابهي داره؟

متین جان دیگه کمبود سرعت الان که نداری.سرعتت الان چنده؟

mehtism
01-06-2009, 01:09
سلام به بروبچ سپنتا
آقا من از برج چهار 87 سپنتا استفاده می کنم اما از این سرعت ها که تو این تاپیک ازش صحبت می کنید ندیدم
6 ماه اول که 384 داشتم بیشترین سرعتم 38 بود الان هم که 6 ماهه 128 استفاده می کنم بیشتر از 13 دانلود ندارم:41: اما با همه این صحبتها از سپنتا به طور کلی راضی هستم و بنظرم بهترینه:5:
اما یه خاطره از این سپنتا می خواستم بگم که شما دوستان هم در جریان باشید.:10:
1387/12/8 خونمون رو می خوستیم عوض کنیم ومن 6 ماه اکانت داشتم و به سپنتا تماس گرفتم و پرسیدم که می خوام اکانتم رو از این خط فعلی به خط جدید انتقال بدم از همین جا روزگار سیاه من اغاز شد:2:.به من جواب دادند که 10 روز بیشتر طول نمیکشه و باید برم دفتر هفت تیر و در اونجا مدارک مورد نیاز رو تحویل بدم . یادتون باشه چند رو تعطیلی بود و من دهم اسفند شنبه رفتم دفتر هفت تیر و مدارک رو بعلاوه 10000 تومان تحویل دادم. بعد از ده رو به اونا زنگ زدم که چی شد پس چرا وصل نمی کنید بهم گفتند که مخابرات قبل از عید قبول نمی کنه و باید بعد از عید اقدام کنیم خلاصه کلی زدن تو خالم ولی چه می شد کرد دیگه من تا بعد از عید منتظر موندم:13:. 20 فروردین زنگ زدم به انجا ببینم چی کار کردن که گفتن که مخابرات قبض قبلی رو قبول نداره و باید قبض بهمن تا فروردین رو پرداخت کرده به اونا بردم تا کارم راه بیوفته. رفتم مخابرات و قبض المثنی گرفتم چون اگه می خواستم منتظره قبضه جدید بمونم باید تا اردیبهشت باد می خوردم خلاصه پرداخت کردم و بردم تحویلشون دادم و گفتن که برات تا 3 روز وصل می کنیم گذشت تا 1 اردیبهشت خبری نشد و من زنگ زدم که چی شد گفتند که پورت من یه مشکلی داره و دارن روش کار می کنن اون فقط پورت من :18:!!!!! بعد خلاصه همین جوری سر کار بودم که از این منشی به اون خانوم از اون خانوم به اون منشی تا قاطی کردم رفتم سپنتا اونجا کار داشت بالا می گرفت که مسئول اصلی در عرض دو ساعت کارم رو درست کردو در 10 اردیبهشت طلسم شکست و دوباره بعد از دو ماه به اینترنت وصل شدم اما حالا از اکانت من دو ماه کم کرده بودند بدونه اینکه من خطی داشته باشم این شد دردسر دوم . زنگ زدم به فروش و اونجا مطرح کردم گفتند به پشتیبانی تماس بگیر به پشتیبانی تماس گرفتم گفتند که از عهده اونها خارجه و باید با داخلی 140 تماس بگیرم 140 تماس گرفتم گفتن به 136 تماس بگیر یکی برداشت گفت تا دو ساعت دیگه برات 60 روز اضافه می کنم اما تا 30 اردیبهشت درست نشد دیدم دارن بالا میکشن منم باز مجبور شدم که برم اونجا کلا 10 دقیقه اونجا کار داشت و 60 روزم رو پس گرفتم اما با تلفن تا آخر سال هم نمی تونستم پس بگیرم .
اقا با سپنتا به مشکل بر نمی خوری اگه بخوری دیگه خوررررررررردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sms11
01-06-2009, 09:11
سلام به بروبچ سپنتا
آقا من از برج چهار 87 سپنتا استفاده می کنم اما از این سرعت ها که تو این تاپیک ازش صحبت می کنید ندیدم
6 ماه اول که 384 داشتم بیشترین سرعتم 38 بود الان هم که 6 ماهه 128 استفاده می کنم بیشتر از 13 دانلود ندارم:41: اما با همه این صحبتها از سپنتا به طور کلی راضی هستم و بنظرم بهترینه:5:
اما یه خاطره از این سپنتا می خواستم بگم که شما دوستان هم در جریان باشید.:10:
1387/12/8 خونمون رو می خوستیم عوض کنیم ومن 6 ماه اکانت داشتم و به سپنتا تماس گرفتم و پرسیدم که می خوام اکانتم رو از این خط فعلی به خط جدید انتقال بدم از همین جا روزگار سیاه من اغاز شد:2:.به من جواب دادند که 10 روز بیشتر طول نمیکشه و باید برم دفتر هفت تیر و در اونجا مدارک مورد نیاز رو تحویل بدم . یادتون باشه چند رو تعطیلی بود و من دهم اسفند شنبه رفتم دفتر هفت تیر و مدارک رو بعلاوه 10000 تومان تحویل دادم. بعد از ده رو به اونا زنگ زدم که چی شد پس چرا وصل نمی کنید بهم گفتند که مخابرات قبل از عید قبول نمی کنه و باید بعد از عید اقدام کنیم خلاصه کلی زدن تو خالم ولی چه می شد کرد دیگه من تا بعد از عید منتظر موندم:13:. 20 فروردین زنگ زدم به انجا ببینم چی کار کردن که گفتن که مخابرات قبض قبلی رو قبول نداره و باید قبض بهمن تا فروردین رو پرداخت کرده به اونا بردم تا کارم راه بیوفته. رفتم مخابرات و قبض المثنی گرفتم چون اگه می خواستم منتظره قبضه جدید بمونم باید تا اردیبهشت باد می خوردم خلاصه پرداخت کردم و بردم تحویلشون دادم و گفتن که برات تا 3 روز وصل می کنیم گذشت تا 1 اردیبهشت خبری نشد و من زنگ زدم که چی شد گفتند که پورت من یه مشکلی داره و دارن روش کار می کنن اون فقط پورت من :18:!!!!! بعد خلاصه همین جوری سر کار بودم که از این منشی به اون خانوم از اون خانوم به اون منشی تا قاطی کردم رفتم سپنتا اونجا کار داشت بالا می گرفت که مسئول اصلی در عرض دو ساعت کارم رو درست کردو در 10 اردیبهشت طلسم شکست و دوباره بعد از دو ماه به اینترنت وصل شدم اما حالا از اکانت من دو ماه کم کرده بودند بدونه اینکه من خطی داشته باشم این شد دردسر دوم . زنگ زدم به فروش و اونجا مطرح کردم گفتند به پشتیبانی تماس بگیر به پشتیبانی تماس گرفتم گفتند که از عهده اونها خارجه و باید با داخلی 140 تماس بگیرم 140 تماس گرفتم گفتن به 136 تماس بگیر یکی برداشت گفت تا دو ساعت دیگه برات 60 روز اضافه می کنم اما تا 30 اردیبهشت درست نشد دیدم دارن بالا میکشن منم باز مجبور شدم که برم اونجا کلا 10 دقیقه اونجا کار داشت و 60 روزم رو پس گرفتم اما با تلفن تا آخر سال هم نمی تونستم پس بگیرم .
اقا با سپنتا به مشکل بر نمی خوری اگه بخوری دیگه خوررررررررردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس خدا به داد من برسه که دارم از یه شرکت دیگه میام سپنتا
منم این موضوع خیلی ذهنمو مشغول کرده که دارم کار درستی میکنم یا نه؟
میترسم کلیی وقت بگذره و من بعد از 10-20 روز اینترنت نداشتم بیام سپنتا و ببینم که این شرکت نمیتونه خدمات خوبی بهم بده
راستی در مورد مطلبتون باید بهت بگم که برای 128 سرعت 13 یک سرعت متوسط رو به بالا حساب میشه.شما اگه با 12 هم دانلود کنی خوبه اما پایینترش خوب نیست
اما برای 384 نه سرعتی که شما گفتی خوب نیست و شدی مثه الان من که 512 دارم اما با 50 دانلود میکنم
ایشالا برای من از این مشکلات پیش نمیاد
من اخر این ماه قراره بیام سپنتا

mehtism
01-06-2009, 09:40
پس خدا به داد من برسه که دارم از یه شرکت دیگه میام سپنتا
منم این موضوع خیلی ذهنمو مشغول کرده که دارم کار درستی میکنم یا نه؟
میترسم کلیی وقت بگذره و من بعد از 10-20 روز اینترنت نداشتم بیام سپنتا و ببینم که این شرکت نمیتونه خدمات خوبی بهم بده
راستی در مورد مطلبتون باید بهت بگم که برای 128 سرعت 13 یک سرعت متوسط رو به بالا حساب میشه.شما اگه با 12 هم دانلود کنی خوبه اما پایینترش خوب نیست
اما برای 384 نه سرعتی که شما گفتی خوب نیست و شدی مثه الان من که 512 دارم اما با 50 دانلود میکنم
ایشالا برای من از این مشکلات پیش نمیاد
من اخر این ماه قراره بیام سپنتا

البته من فکر می کنم که برای هر اکانت 128 ،12 کیلوبایت دانلود داریم پس برای 384 باید 3 تا 12 تا دانلود داشته باشیم که می شه 36 تا خوب برای 512 هم میشه 48 تا .
اگه اینجوری باشه پس سرعت های سپنتا مناسبه اما یکی تو چند تا پست قبل گفته که با اکانت 384 ، 45 کیلوبایت دانلود می کنه من در تعجبم واقعا !!!!!1

SIMON137
07-06-2009, 08:16
سرعت 384 سپنتا ، سرعتش خوبه ؟

مگاهاستينگ
09-06-2009, 07:22
سلام
لطفا يه نفر كه از سپنتا سرويس ميگيره ip, vpi و vci اين شركت رو بهم بده.
ممنون

tohid100
09-06-2009, 08:53
سلام
لطفا يه نفر كه از سپنتا سرويس ميگيره ip, vpi و vci اين شركت رو بهم بده.
ممنون

vpi: 0
vci: 35
ip هم داینامیک هست متغیره

Sajad2006
28-06-2009, 21:15
سلام.
میشه بدون تعصب بگید که ADSL 128 بگیرم یا نه؟

babak-online
15-07-2009, 11:24
سلام
امروز اومدن مدارک رو بردن. توی قرارداد زده 2 ام شروع میشه. مودم هم باید برم بگیرم. حالا 1 سوال:
تنظیمات برای کانکت شدن چیا هست؟

Sajad2006
15-07-2009, 12:20
سلام
امروز اومدن مدارک رو بردن. توی قرارداد زده 2 ام شروع میشه. مودم هم باید برم بگیرم. حالا 1 سوال:
تنظیمات برای کانکت شدن چیا هست؟
اون 2ام ملاک نیست از زمان اولین اتصال به مدت سرویسی که گرفتی!
یه مودم Asus AM602 بگیر 41 تومن عالیه!
تنظیماتو از سایت شاتل بگیر:
اینجا:

حالا شما چه سرویس گرفتی؟

babak-online
16-07-2009, 12:59
اون 2ام ملاک نیست از زمان اولین اتصال به مدت سرویسی که گرفتی!
یه مودم Asus AM602 بگیر 41 تومن عالیه!
تنظیماتو از سایت شاتل بگیر:
اینجا:

حالا شما چه سرویس گرفتی؟

والا ما 256 حجمی گرفتیم.

ROOTKIT
16-07-2009, 23:15
سپنتا مشتری مداریش خوبه و با کاربراش خوب راه میاد شما اگه یکماه هم شارژ نکنی اینترنتت رو قطع نمیکن ولی از لحاظ کیفیت و سرعت اینترنت در مقایسه با صبا و شاتل زیاد خوب نیست البته این تجربه استفاده من از اینترنت این سه تا شرکته.

Fusi0n
17-07-2009, 12:21
سلام به دوستان یک سوال من یک سرویس 384 گرفتم بهشکل که بعد پول پرداخت مکنیم یک مقدار بای مونده و اعتبار منفی الان بهم هدیه تولد دادن من مخوام این پردازم با این مقدار میشه حالا پرداخت کرد از این تریق چطوری باید به پردازم ؟

mehtism
19-07-2009, 16:18
سلام به دوستان یک سوال من یک سرویس 384 گرفتم بهشکل که بعد پول پرداخت مکنیم یک مقدار بای مونده و اعتبار منفی الان بهم هدیه تولد دادن من مخوام این پردازم با این مقدار میشه حالا پرداخت کرد از این تریق چطوری باید به پردازم ؟

خیلی سخت می شه فهمید که چی نوشتی :18:
دوباره بازنگری کن شاید دفعه بعد بتونم کمکت کنم:31:

mehtism
19-07-2009, 16:37
امروز داشتم تو این سرویس دهنده ها که کلوب دارن میگشت که ببینم چرا تو نظر سنجی از سپنتا بهتر هستند و به نتایج زیر رسیدم
1 بیشتر تهرانی ها سپنتا دارن برای همین فکر می کنن که باید تو نظر سنجی بالاتر باشه در حالا که بشتر پست ها این سایت مربوط به شهرستانها میشه و سپنتا تو شهرستانها سرویس آنچنانی نداره پس شهرستانی ها با اون آشنایی ندارن
2 همه فقط به قیمت نگاه می کنن اما من یه سرویس 128 شش ماه و نیم رو خریدم 135 هزار تومان که اگه به 6 ماه و 15 روز تقسیم کنی میشه ماهی 20760 تومان که فکر می کنم قیمت خوبیه در حالی که از شرکت های دیگه 128 رو میشه ارزون تر از سپنتا دریافت کرد اما سپنتا 128 که بالا درباره اش حرف زدم نامحدود میده . مثلا من الان با تورنت تو 12 ساعت تقریبا 500 مگابایت دانلود دارم(چون 12 ساعت دیگه رو خودم کار دارم و دانلود نمی کنم) خوب شما فرض کنید که من 30 روز ماه رو دانلود کنم مشه تقریبا 15 گیگابایت 5 گیگابایت هم تو 12 ساعت دیگه خوب میشه 20 هزار تومان برای 20 گیگابایت .خوب تمام سرویس دهنده ها دارن با 2 گیگا بایت یا حداکثر 5 گیگابایت محدودیت سرویس میدن از این لحاظ هم به علت پایین تر بودن قیمت شرکت های دیگه همه فکر میکنن که سپنتا خوب نیست چون گرون میده

راستی بگه که من به صورت آنلاین و با کاربری طلایی خرید میکنم البته دفعه بعد با کاربری پلاتین خرید میکنم:31:

Sajad2006
20-07-2009, 10:52
حرف شما کاملا درسته و من موافقم .
من خودم روزی 1200 مگ با 128 سپنتا دانلود می کنم و بازم همه به قیمت یه ماهش نگاه می کنن!

Delkook
20-07-2009, 11:09
سلام
من چند وقت پیش اینجا گفتم که سرویش سپنتا دارم خط زیاد نویز داره بعضی وقتها انقدر قطع و وصل میکنه روانیم میکنه! تماس گرفتم سپنتا گفتن اسپلیتر بذار بچه های اینجا هم گفتن اسپلیتر بذار ما اسپلیتر گذاشتیم ولی هنوز مشکل قطعی و وصلی پابرجاست. دیگه واقعا" رو اعصاب منه این موضوع! 6 ماهه نتونستم مثل آدمیزاد و با خیال راحت یه دانلود با حجم بالا کنم! میخوام ببینم مشکل از سرویس سپنتا با خط ماست یا اینکه مشکل از جای دیگست چون میخوام اگه حل نشه سرویس سپنتا رو بیخیال بشم برم شاتل بگیرم. نظر شما چیه؟

Sajad2006
20-07-2009, 12:09
سلام
من چند وقت پیش اینجا گفتم که سرویش سپنتا دارم خط زیاد نویز داره بعضی وقتها انقدر قطع و وصل میکنه روانیم میکنه! تماس گرفتم سپنتا گفتن اسپلیتر بذار بچه های اینجا هم گفتن اسپلیتر بذار ما اسپلیتر گذاشتیم ولی هنوز مشکل قطعی و وصلی پابرجاست. دیگه واقعا" رو اعصاب منه این موضوع! 6 ماهه نتونستم مثل آدمیزاد و با خیال راحت یه دانلود با حجم بالا کنم! میخوام ببینم مشکل از سرویس سپنتا با خط ماست یا اینکه مشکل از جای دیگست چون میخوام اگه حل نشه سرویس سپنتا رو بیخیال بشم برم شاتل بگیرم. نظر شما چیه؟
شما مودمت چیه؟
اسپلیترت چیه؟
منطقتون کجاست؟
شاید مشکل از ویندوزت باشه!

Delkook
20-07-2009, 12:34
شما مودمت چیه؟
اسپلیترت چیه؟
منطقتون کجاست؟
شاید مشکل از ویندوزت باشه!
مودم Fiberhome هست که همون اول خود سپنتا داد.
اسپلیتر D-link هست.
منطقه شهرآرا جزو منطقه مخابراتی توحید.
ویندوز رو تا حالا 10 بار عوض کردم پس مشکل از ویندوز نمیتونه باشه.

این مشکل از همون زمانی پیش اومد که اینترنت کل کشور یکی دو روز مشکل پیدا کرد و قطع شد. از همون زمان بعد از اینکه وصل شد خیر سرش اینجوری شد!

Sajad2006
20-07-2009, 12:41
مودم Fiberhome هست که همون اول خود سپنتا داد.
اسپلیتر D-link هست.
منطقه شهرآرا جزو منطقه مخابراتی توحید.
ویندوز رو تا حالا 10 بار عوض کردم پس مشکل از ویندوز نمیتونه باشه.

این مشکل از همون زمانی پیش اومد که اینترنت کل کشور یکی دو روز مشکل پیدا کرد و قطع شد. از همون زمان بعد از اینکه وصل شد خیر سرش اینجوری شد!
هی بهشون زنگ بزن بگو!
شاید مشکل ار مخابراتتون باشه!

babak-online
29-07-2009, 12:06
سلام

بالاخره با هزار بدبختی و داد و بیداد ADSL ما ردیف شد. (نقطه ضعف سپنتا صدای بلنده)

یک سوال داشتم. ما 256 حجمی گرفتیم. پهنای باند ما هم 1 گیگ هست. حالا اگه ما توی این یک ماه مثلا 800 مگابایت استفاده کردیم و برای یک ماه دیگر هم اکانت را شارژ کردیم در ماه بعدی فقط باید 10000 تومان هزینه اکانت رو داد؟ چون 200 مگابایت دیگه داریم. دیگه نیازی به پرداخت 4000 تومان برای 1 گیگ پهنای باند نیست؟

شهرام_ایرانی
31-07-2009, 10:35
سلام

بالاخره با هزار بدبختی و داد و بیداد ADSL ما ردیف شد. (نقطه ضعف سپنتا صدای بلنده)

یک سوال داشتم. ما 256 حجمی گرفتیم. پهنای باند ما هم 1 گیگ هست. حالا اگه ما توی این یک ماه مثلا 800 مگابایت استفاده کردیم و برای یک ماه دیگر هم اکانت را شارژ کردیم در ماه بعدی فقط باید 10000 تومان هزینه اکانت رو داد؟ چون 200 مگابایت دیگه داریم. دیگه نیازی به پرداخت 4000 تومان برای 1 گیگ پهنای باند نیست؟

والا بابک جان این سوال رو از خود اون ها بپرسی بهتر بهت جواب میدن
جدیدا یک سری پشتیبانی بهتری آوردن یعنی یک مقدار از قبلی ها بیشتر بارشون هست :19:
ولی هر کی مشکل داشت بگه میخوام به مدیر فروش صحبت کنم

babak-online
31-07-2009, 14:08
یک سوال دیگه:

من شنیدم سپنتا به مناسبت های مختلف دانلود را مجانی میکنه. درسته؟

jamy_khoshtip
31-07-2009, 14:45
بله !!!!

همین طوری مفتی بهت میده !!! سر عید نوروز امسال برای همه یک تقویم فرستاد و به همه ی ای دی اس ال ها 10 گیگ مجانی داد .

babak-online
31-07-2009, 15:15
فقط عید نوروز؟!؟!؟!

عید غدیر، فطر، قربان و .... چی؟!؟؟!؟!؟!؟!؟ :دی

شهرام_ایرانی
31-07-2009, 17:16
فقط عید نوروز؟!؟!؟!

عید غدیر، فطر، قربان و .... چی؟!؟؟!؟!؟!؟!؟ :دی
والا فعلا عید نوروز مجانی هست
حالا اعیاد دیگه اگه بزنه به سرشون و چیزی بدن که خیلی خوبه
به طور کل میگم سپنتا اگه قیمت هاش یک کم پایین تر بود مطمئنا خیلی بهتر و بیشتر مشتری داشت تا به الان

sinath
18-08-2009, 22:56
سلام من از فایر فاکس 3.0.1 استفاده می کنم ولی توی سایت سپنتا مشکل داره یعنی تو لیست دوستان نمی تونم لیستو ورق بزنم.یعنی 1 تا 10 میاد ولی از 10 به بعد که میزنم نمیاد.حالا چیکار کنم؟البته با 3.0 هم همین مشکل بود.از 3.5 هم نمی خوام استفاده کنم.

jamy_khoshtip
19-08-2009, 11:24
سلام من از فایر فاکس 3.0.1 استفاده می کنم ولی توی سایت سپنتا مشکل داره یعنی تو لیست دوستان نمی تونم لیستو ورق بزنم.یعنی 1 تا 10 میاد ولی از 10 به بعد که میزنم نمیاد.حالا چیکار کنم؟البته با 3.0 هم همین مشکل بود.از 3.5 هم نمی خوام استفاده کنم.

فدات شم . این جا در مورد adsl سپنت هست و نه لیست دوستان و سایت سپنتا . :21:

jamy_khoshtip
19-08-2009, 13:43
این جا جای جر و بحث نیست و من هم قصد جر و بحث ندارنم و به وظیفه ام عمل می کنم .

ghermezeteh
15-09-2009, 02:17
سرویس 192 و 256 نامحدود سپنتا چجوریه؟
اونایی که دارن راضی هستن؟
سرعتش دانلودش چنده؟

ghermezeteh
15-09-2009, 02:19
سرعتش دانلودش چنده؟
به کاربران خانگی ارائه میدن؟

babak-online
15-09-2009, 12:08
سرعتش دانلودش چنده؟

من 256 حجمی دارم، راضیم بد نیست. سرعت دانلود هم 29 هست.

Sajad2006
15-09-2009, 12:13
سرعتش دانلودش چنده؟
من 128 نا محدود دارم , کاملا راضیم کلا تو این 60 روز یه بار یه ساعت قطع شده!
ماه اول 128 میگیری از ماه دوم به بعد هر سرعتی میخوای از رو اینترنت شارژ میکنی!

alpha007
05-10-2009, 12:21
خب، ظاهرا تنها شركت مهمي كه چنين تاپيكي براش وجود نداره سپنتا هست. حالا نميدونم واقعاً تعداد كاربراي سپنتا اينجا اينقدر كمه كه نياز به همچين تاپيكي احساس نميشده، يا واقعاً ما سپنتايي ها يك مقدار تنبليم!!
:5:

بنده خودم نزديك به 2 سال هست كه مشترك سپنتا هستم، فكر ميكنم براي دوستاني كه ميخوان مشترك سپنتا بشن، يا اينكه مايلند يه مقايسه‌اي بين شركت ها داشته باشند، اين فاكتور ها جالب توجه باشه.

اول مزايا:
1-يكي از مهم ترين نكات مثبت سپنتا اينه كه يه قلقي داره كه باهاش بدون دردسر ميتونيد هر سرعتي رو كه بخوايد بدون هيچ مشكلي ازشون بگيريد. تنها ماه اول رو مجبوريد حداكثر 128 درخواست بديد، و براي ماههاي ديگه حتي ميتونيد تا سرعت 1-2 مگابيت بر ثانيه هم تقاضا بديد.

2- رفتار سپنتا تا اينجا كه با مشتري ها خيلي خوب و محترمانه بوده، حتي يه طرح تكريم مشتري هم دارند كه بعضي اوقات كه مشكلي براي سرور هاشون پيش مياد 2-3 روز به سرويس شما به صورت مجاني اضافه ميكنند. روز هاي عيد نوروز هم كه اگه بدهي نداشته باشيد كلاً رايگان ميشه براتون.

3- انواع مختلفي از تخفيفات شامل حالتون ميشه. به تدريج هر چي بيشتر پول بپردازيد، سطح كاربري شما بالاتر ميره، و با بالا رفتن سطح كاربري، تخفيفي كه بهتون ميخوره هم بيشتر ميشه. البته اين تخفيف زماني شامل حالتون ميشه كه به صورت آنلاين و با كارت اعتباري حسابتون رو شارژ كنيد، اما در كنار اون، با بالا رفتن سطح كاربريتون، امكان خريد بدون پرداخت پولتون هم بيشتر ميشه. يعني اينكه مثلاً شما ميتونيد تا 2-3 هفته حداكثر تا 100000 تومان هم خريد كنيد و پولش رو نديد! به طور كلي با وجود اين تخفيفات، ميتونيد تا مبلغ قابل توجهي تخفيف بگيريد، مثلا اكانت 256 اش كه با قيمت ماهيانه 49900 تومان هست، در صورت پرداخت سه ماهه و آنلاين با سطح كاربري پلاتين، ميشه 110000 تومن حدوداً. به اضافه يك هفته رايگان. ضمناً به ازاء هر مقدار خريد (اگر اشتباه نكنم 50000 تومان) بهتون يك كارت 20 ساعته اينترنت هديه ميده، كه ميتونيد اون رو به پول تبديل كنيد و به اعتبارتون اضافه كنيد. به نظرم بهترين سرويس تخفيف رو سپنتا داره.

4-به ازاء اشتراكي كه داريد، يك آي-پي استاتيك هم به شما تعلق ميگيره، كه اين مخصوصاً موقع دانلود از رپيدشر و ... خيلي به كارتون مياد.

و حالا معايب:
1- پشتيباني سپنتا به معناي واقعي كلمه شوت هست!:41: مخصوصاً شيفت صبحشون كه يك سري خانم رو اونجا پشت ميز فرستادن كه فقط اين سه تا جمله رو بلدن بگن: «شايد ويروس گرفيد»، «سرعت دانلود فايل تستتون چنده؟» و «پورتتون رو ريست ميكنم ببينم چي ميشه، اگه درست نشد شماره‌تون رو ثبت ميكنم براي پنل فني!»، و معمولاً هم جواب نميده؛ بايد خودتون زنگ بزنيد فني، كه اونجا هم حسابي سرشون شلوغه.

2- سرعت سپنتا تا حدودا اوايل امسال، بسيار عالي بود، با توجه به اينكه اكانت هاي سپنتا اكثرا نامحدود هست، بنابراين سرعتي بيشتر از اون چيزي كه كه ميخريد بهتون نميدن. مثلا سرعت سرويس 256 شون بين 28-30 در نوسان بوده. اما خصوصاً از اين ور سال به اين طرف، مشكل پهناي باند كه البته گريبانگير همه شركت ها هم هست، باعث شده كه بعضي وقت ها، خصوصاً روزهاي غير تعطيل و در بعضي ساعتهاي خاص، سرعتشون با نوسان زياد روبرو بشه. مثلا ديروز سرعت من حوالي 3:30 اومده بود روي 13 (سرويس 256). ضمن اينكه ظاهراً به تازگي پورت هاي تورنتش رو هم بسته و دانلود با تورنت هم به راحتي انجام نميشه.
البته اين بحث پهناي باند هم براي همه مناطق نيست و مناطق پرجمعيت تر بيشتر اين مشكل رو حس ميكنند.

3-قيمت سرويس هاي سپنتا براي كاربراي جديد به نسبت بالاست. اما همونطور كه قبلاً گفتم، به تدريج با تخفيفايي كه ميدن، مناسبتر ميشه.اما خب به هر حال بالاست!

در مجموع من فكر ميكنم سپنتا هنوز يكي از بهترين Ispهاي ارائه دهنده Adsl در ايران باشه. هر چند كيفيتش مثل گذشته نيست، اما بازهم من ترجيح ميدم كه با مشكلاتي كه بعضاً داره بسازم و فعلاً سرويس دهنده‌ام رو عوض نكنم! تا بعد ها چه پيش آيد.

اگه دوستان سپنتايي لطف كنند و اينجا راجع به مسائل و مشكلاتشون بگند، فكر كنم بتونيم به نتايج خوبي با همفكري هم برسيم.

شما از شرکتی تعریف میکنید که همه میدونن بخاطر قیمتهاش کسی حاضر نیست طرفش بره
منطقی باشید
سپنتا جز بدترین isp های موجوده اونوقت شما چون خودت داری ازش سرویس میگیری تعریف میکنی ازش؟

Delkook
08-10-2009, 14:42
سلام.. برادرا من برای خارج کردن خط از رانژه به این ایمیل درخواست دادم: support@sepanta.com
درسته؟

Delkook
08-10-2009, 20:39
کسی جواب پست قبل رو نمیده؟

شهرام_ایرانی
09-10-2009, 13:23
والا این یادمه نیست
شما به خود سپنتا زنگ بزنی راهنماییت میکنند

Delkook
09-10-2009, 15:19
مرسی شهرام جان.

jamy_khoshtip
09-10-2009, 15:56
آقا نتقل قول ها برای شما سالم است !؟!؟!؟!

چرا این این طوری شده است .

R e Z a
24-10-2009, 00:19
سلام دوستان
منم بالاخره بعد از یک سال بدو بدو کردن رفتم و از سپنتا سرویس گرفتم
راجع به خود شرکت و خدماتی که ارائه می ده خیلی تحقیق کردم
منطقه مخابراتی ما شهید تندگویان واقع در مجیدیه شمالی هستش که تازه 1 ماه میشه که سپنتا این مرکز رو تحت پوشش قرار داده
به جرات می تونم بگم که بهترین pap تو ایران همین سپنتا هستش و لاغیر.
نوسان سرعت اصلا نداره
قطعی به جز یه مورد اونم به مدت کمتر از 5 دقیقه نداشته
درسته که بعضی ها در نگاه اول به قیمت هایی که ارائه میده بگن که گرونه ولی اگه مدت قراردادتون افزایش پیدا کنه بهش تخفیف های قابل توجهی میخوره که می ارزه

اینم از داستان ما
امیدوارم که برای دوستانی که مثل من 2دل بودن مفید واقع بشه
مرسی
رضا

matin_vv
24-10-2009, 11:05
شما از شرکتی تعریف میکنید که همه میدونن بخاطر قیمتهاش کسی حاضر نیست طرفش بره
منطقی باشید
سپنتا جز بدترین isp های موجوده اونوقت شما چون خودت داری ازش سرویس میگیری تعریف میکنی ازش؟

والا من ايشون رو نميدونم. ولي من خودم شخصاً 3 ساله دارم از سپنتا سرويس ميگيرم. يك لحظه هم فكر نكردم كه لازمه ISP م رو عوض كنم!
سرويسم هم 256 هست. هميشه هم سرعتم روي 30 ثابت و بدون قطعي.

alpha007
24-10-2009, 12:42
سلام دوستان
منم بالاخره بعد از یک سال بدو بدو کردن رفتم و از سپنتا سرویس گرفتم
راجع به خود شرکت و خدماتی که ارائه می ده خیلی تحقیق کردم
منطقه مخابراتی ما شهید تندگویان واقع در مجیدیه شمالی هستش که تازه 1 ماه میشه که سپنتا این مرکز رو تحت پوشش قرار داده
به جرات می تونم بگم که بهترین pap تو ایران همین سپنتا هستش و لاغیر.
نوسان سرعت اصلا نداره
قطعی به جز یه مورد اونم به مدت کمتر از 5 دقیقه نداشته
درسته که بعضی ها در نگاه اول به قیمت هایی که ارائه میده بگن که گرونه ولی اگه مدت قراردادتون افزایش پیدا کنه بهش تخفیف های قابل توجهی میخوره که می ارزه

اینم از داستان ما
امیدوارم که برای دوستانی که مثل من 2دل بودن مفید واقع بشه
مرسی
رضا

صبر داشته باشید
هنوز واسه قضاوت یه کوچولو زوده!

R e Z a
24-10-2009, 13:25
میشه آلفا جان بگی که شما چه پدر کشتگی ای با این سپنتا دارید (یا احیانا قبلا داشتید) ؟
من دوستانی رو میشناسم که الان به مدت 2 ساله دارند از سپنتا سرویس میگیرن هیچ مشکلی هم تا حالا باهاش نداشتن
خوب برادر من اگه شما با این شرکت مشکل داشتی دلیل نمیشه که بیای هی ازش بد بگی چون همیشه استثنا وجود داره هیچ چیز 100 % نیست تو این 2نیا.از شانس بد روزگار هم این استثنا (این جور که معلومه) یقه ی شما رو گرفته !

راستی یه چیزایی یادم رفت
1- هزینه ی اولیه اگه کارشناس نیاد نداره!
2- حدود 10 روز طول کشید تا استعلام خط از مخابرات به سرانجام رسید
3- نزدیک 4 روز هم برای رانژه کردن خط
4- براس سرعت بیشتر مدارک رو هم به صورت فکس براشون ارسال کردم
5- با هر نوع مودمی که مدنظرتون هست سازگاری داره (داستان ساختگی بعضی از شرکت های شارلاتان برای سود بیشتر)
6- سرعت همیشه ثابته .فیکس روی 14. نه کمتر نه بیشتر
7- برخورد کارشناساشون بسیار خوش برخورد,مودبانه و صبورانه بود.سطح اطلاعاتشون رو هم مثل اینکه بالا بردند چون دوستان قدیمی زیاد دل خوشی از پشتیبانی نداشتند :ی

alpha007
24-10-2009, 15:25
میشه آلفا جان بگی که شما چه پدر کشتگی ای با این سپنتا دارید (یا احیانا قبلا داشتید) ؟
من دوستانی رو میشناسم که الان به مدت 2 ساله دارند از سپنتا سرویس میگیرن هیچ مشکلی هم تا حالا باهاش نداشتن
خوب برادر من اگه شما با این شرکت مشکل داشتی دلیل نمیشه که بیای هی ازش بد بگی چون همیشه استثنا وجود داره هیچ چیز 100 % نیست تو این 2نیا.از شانس بد روزگار هم این استثنا (این جور که معلومه) یقه ی شما رو گرفته !

راستی یه چیزایی یادم رفت
1- هزینه ی اولیه اگه کارشناس نیاد نداره!
2- حدود 10 روز طول کشید تا استعلام خط از مخابرات به سرانجام رسید
3- نزدیک 4 روز هم برای رانژه کردن خط
4- براس سرعت بیشتر مدارک رو هم به صورت فکس براشون ارسال کردم
5- با هر نوع مودمی که مدنظرتون هست سازگاری داره (داستان ساختگی بعضی از شرکت های شارلاتان برای سود بیشتر)
6- سرعت همیشه ثابته .فیکس روی 14. نه کمتر نه بیشتر
7- برخورد کارشناساشون بسیار خوش برخورد,مودبانه و صبورانه بود.سطح اطلاعاتشون رو هم مثل اینکه بالا بردند چون دوستان قدیمی زیاد دل خوشی از پشتیبانی نداشتند :ی

1.این هزینه ای که میگید رو از جاهای دیگه بخوبی تامین میکنه
2.در ضمن اگه نوع سرویس و سرعت و هزینه شارژ ماهیانه تون رو بفرمایید ممنون میشم
(به هزینه که برسید خودش بیانگر همه چیز خواهد بود!!!!!!)

JIGSA
24-10-2009, 17:52
من الان 3 ساله که از سپنتا استفاده می کنم. البته روی یه خط دیگه 4 تا سرویس دهنده دیگه رو چک کردم. هیچکدوم کیفیت سپنتا رو ندارن. البته هزینه سپنتا حدودا 10% بالاتر از بقیه هست که اونم اگر عضو بشین بعد از 4-5 ماه میشین کاربر سطح پلاتین و با 15% تخفیف حسابی براتون به صرفه تر میشه.

matin_vv
24-10-2009, 19:58
صبر داشته باشید
هنوز واسه قضاوت یه کوچولو زوده!

به نظرت سه سال استفاده براي قضاوت كافي نيست؟
شما يا مشكل شخصي با سپنتا داري، يا اصلاً از سپنتا استفاده نكردي. اگه صفحات تاپيك رو بخوني، ميبيني كه اكثراً يا مشكلي با سپنتا نداشتن، يا اگه داشتن مشكل از طرف خودشون يا مخابرات بوده.
از قديم گفتن هر چي پول بدي آش ميخوري، بعضي وقتا قيمت بيشتر رو ميشه با سرويس بهتر توجيه كرد. اين سپنتا، يكي از اون موارده. تازه همونطور كه دوستمون گفتن، به تدريج تخفيف هم بهمون تعلق ميگيره. به نظرتون سه ماه به اضافه يك هفته هديه براي سرويس 256 ، به قيمت 110 تومان خيلي زياده؟

R e Z a
25-10-2009, 02:18
1.این هزینه ای که میگید رو از جاهای دیگه بخوبی تامین میکنه
2.در ضمن اگه نوع سرویس و سرعت و هزینه شارژ ماهیانه تون رو بفرمایید ممنون میشم
(به هزینه که برسید خودش بیانگر همه چیز خواهد بود!!!!!!)

سرویس که مشخصه دوست من:5:
سرعت هم 128
من 3 ماهه شارژ کردم که 1 هفته هم اشانتیون داره یعنی 97 روز به روایتی .یعنی 79900 تومن رو تقسیم بر 97 روز بکنی میشه به عبارتی : روزی 823 تومن , ماهی 24700 تومن :46:
حالا اگه یکم به خودت زحمت بدی و پرس و جوی مختصری از تمام خدمات (شامل همه چیز از ب بسم ا... تا آخر ) شرکت های ارائه دهنده ی adsl انجام بدی می بینی که اتفاقا خیلی به صرفه هم هستش.:20:

من این بحث رو تموم شده می دونم.
موسی به دین خود عیسی هم به دین خود.:8:

یا حق !:10:

alpha007
25-10-2009, 19:48
سرویس که مشخصه دوست من:5:
سرعت هم 128
من 3 ماهه شارژ کردم که 1 هفته هم اشانتیون داره یعنی 97 روز به روایتی .یعنی 79900 تومن رو تقسیم بر 97 روز بکنی میشه به عبارتی : روزی 823 تومن , ماهی 24700 تومن :46:
حالا اگه یکم به خودت زحمت بدی و پرس و جوی مختصری از تمام خدمات (شامل همه چیز از ب بسم ا... تا آخر ) شرکت های ارائه دهنده ی adsl انجام بدی می بینی که اتفاقا خیلی به صرفه هم هستش.:20:

من این بحث رو تموم شده می دونم.
موسی به دین خود عیسی هم به دین خود.:8:

یا حق !:10:
من قبلا از سپنتا استفاده میکردم
الان از آسیاتک
سه ماهه نامحدود شما (یا قبلا خودم) از سپنتا کجا و سه ماهه نامحدود الانم از آسیاتک کجا!!!!!!!!!!!!
درسته که هزینه ش تو آسیا 82 تومانه ولی به سرعت و کیفیتش میرزه
میشه شما که اینقدر سنگ سپنتا رو به سینه میزنی بگی سرعت دانت الان چقدره؟؟؟؟؟؟
عمرن به 25 برسه
ولی سرعت دان من رو 32 فیکسه
پس لطف کنید اول خودتون تحقیقات لازم رو روی isp های مختلف انجام بدید بعد بیاید اینجا به دفاع نابجا از یه isp بیخود!!!
سرعت دان سپنتایی که قبلا داشتم میتونم به جرات بگم که فقط نوسان بود و بس
حالا یکی هم مثل شما پیدا میشه که دلش به هدیه هاش خوشه(البته این سیاستشه)
حالا با وجود حرفهای مستدلی که زدم این بحث پرونده ش بسته شد نه با خیالبافیهای شما

R e Z a
25-10-2009, 20:31
شما مثل اینکه پست های منو اصلا نمی خونی یا اون طور که باب میلت هستش می خونی !بعد از این همه گفتن میای میگی که سرعت دانلود من چنده ؟جواب شما رو من تو پست دوم دادم که ... : همیشه استثنا وجود داره هیچ چیز 100 % نیست تو این 2نیا از شانس بد روزگار هم این استثنا (این جور که معلومه) یقه ی شما رو گرفته !

با جمله ی آخرت زدی به هدف ایرانی خالص
ایشاا... اون 2نیا با آسیاتک محشور بشی !!!

JIGSA
25-10-2009, 21:31
دوست عزیز قرار نیست برای یه ISP به هم دیگه توهین کنیم.
من که گفتم 4 تا از بهترین ISP ها رو چک کردم.
من به شخصه برام مهم نیست که سرعت دانلود 256Kbps به طور ناباورانه ای از 29K بره بالاتر که اصلا شدنی نیست. هر بایت شامل 8 بیت دیتا و یه بیت کنترل میشه که رو هم میشه 9 بیت. 256 هم تقسیم بر 9 میشه 28.6 .
در ضمن تو یه ISP سرعت مهمترین عامل نیست. این مهمه که سرویست قطع و وصل نشه. نویز کم باشه. و وقتی یه کشتی رفت تو خلیج فارس و کابل دیتا رو قطع کرد ISP شما بیاد و از راه های جایگزین این کم بودن سرعت رو جبران کنه.

شما که اینقدر از سپنتا متنفری . خودتو اذیت نکن که بیای اینجا و تعریف های کورکورانه ما رو بخونی.

من کوچیکتم می خوای فحش بدی به خودم بده. خانواده رو بیخیال شو.

alpha007
25-10-2009, 22:02
دوست عزیز قرار نیست برای یه ISP به هم دیگه توهین کنیم.
من که گفتم 4 تا از بهترین ISP ها رو چک کردم.
من به شخصه برام مهم نیست که سرعت دانلود 256Kbps به طور ناباورانه ای از 29K بره بالاتر که اصلا شدنی نیست. هر بایت شامل 8 بیت دیتا و یه بیت کنترل میشه که رو هم میشه 9 بیت. 256 هم تقسیم بر 9 میشه 28.6 .
در ضمن تو یه ISP سرعت مهمترین عامل نیست. این مهمه که سرویست قطع و وصل نشه. نویز کم باشه. و وقتی یه کشتی رفت تو خلیج فارس و کابل دیتا رو قطع کرد ISP شما بیاد و از راه های جایگزین این کم بودن سرعت رو جبران کنه.

شما که اینقدر از سپنتا متنفری . خودتو اذیت نکن که بیای اینجا و تعریف های کورکورانه ما رو بخونی.

من کوچیکتم می خوای فحش بدی به خودم بده. خانواده رو بیخیال شو.

من نوکرتم حاجی
آخه باید حرف حق رو قبول کرد
من خودم 11 ماه سپنتا داشتم واقعا تو منطقه تهرانپارس همه رو کلافه کرده بود
در جواب اون دوستمون که گفته شانس بدش اومده یقه شما رو گرفته باید بگم که این کیفیته که حرف اول و آخر و میزنه نه شانس!!!!!!!!!
وگرنه اگه به شانس بود که یکی در میون تا آخر باید خوب و بد میشد بعد میگفتیم ای باباااااااا ماله تو که سرعتت خوبه از شانسته برو حال کن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
بحث تعریف نابجا هم از یه isp خاص نیست باید کیفیت رو مد نظر داشت
من از سپنتا بخاطر بی کفایتی اومدم بیرون
حالا اون دوستون که خیلی علاقه وافر به این شرکت و خانمهای پشتیبانی نا بلدش داره امیدوارم که به اوج محشوری برسه با سرعت 14 یی که خیلی هم دوستش داره!!!!!!!!!(البته نه این دنیا)

alpha007
25-10-2009, 22:16
شما مثل اینکه پست های منو اصلا نمی خونی یا اون طور که باب میلت هستش می خونی !بعد از این همه گفتن میای میگی که سرعت دانلود من چنده ؟جواب شما رو من تو پست دوم دادم که ... : همیشه استثنا وجود داره هیچ چیز 100 % نیست تو این 2نیا از شانس بد روزگار هم این استثنا (این جور که معلومه) یقه ی شما رو گرفته !

با جمله ی آخرت زدی به هدف ایرانی خالص
ایشاا... اون 2نیا با آسیاتک محشور بشی !!!

شما اگه یه کم دقت میکردی میدیدی که سوالم استفهام انکاری بود
استفهام انکاری چی هست حالا؟؟؟؟؟؟
یعنی اینکه سوال من نیاز به جواب شما نداشت!

R e Z a
26-10-2009, 00:50
حالا اون دوستون که خیلی علاقه وافر به این شرکت و خانمهای پشتیبانی نا بلدش داره امیدوارم که به اوج محشوری برسه با سرعت 14 یی که خیلی هم دوستش داره!!!!!!!!!(البته نه این دنیا)

برا خودم متاسفم.
شما اگه با اونا مشکل داری چرا سر من خالی می کنی ؟!
یکم حرمت نگه داری بد نیست بخدا !
سپنتا نه مال بابای من نه من کشت مردش هستم.
من از اون اولش هی با شما مدارا می کردم ولی شما نیومده زدی جاده خاکی
حیف بخدا اوقات خودمون رو با یه سری مسائل بی ربط و بی ارزش تلخ کنیم
به هر حال اگه از ما تندی دیدی من معذرت می خوام.

alpha007
26-10-2009, 08:44
برا خودم متاسفم.
شما اگه با اونا مشکل داری چرا سر من خالی می کنی ؟!
یکم حرمت نگه داری بد نیست بخدا !
سپنتا نه مال بابای من نه من کشت مردش هستم.
من از اون اولش هی با شما مدارا می کردم ولی شما نیومده زدی جاده خاکی
حیف بخدا اوقات خودمون رو با یه سری مسائل بی ربط و بی ارزش تلخ کنیم
به هر حال اگه از ما تندی دیدی من معذرت می خوام.

شما هم اگه تندی از ما دیدی به دل نگیر
باور کن من شرکتهای زیادی رو امتحان کردم ولی هیچکدومشون اون سرعتی که باید در اختیار کاربر قرار بدن رو نمیدن
چه isp شما چه isp من چه بقیه شون
دریافت هزینه و اشتراک گذاری بالا از جمله کارهاییه که خیلی خوب بلدن
با اینحال بازم توی این محیطها از نظرات هم استفاده میکنیم
موفق و پیروز باشید

sms11
26-10-2009, 15:41
alpha007
شما دقیقا کی از سپنتا اشتراک گرفتید؟
واقعا تو تهرانپارس وضیعت اشتراک بد بده؟
مرکز مخابراتیتون عاطف هست؟
کجای تهرانپارس هستید؟
من میخواستم از یه شرکت دیگه بیام سپنتا

alpha007
26-10-2009, 18:30
alpha007
شما دقیقا کی از سپنتا اشتراک گرفتید؟
واقعا تو تهرانپارس وضیعت اشتراک بد بده؟
مرکز مخابراتیتون عاطف هست؟
کجای تهرانپارس هستید؟
من میخواستم از یه شرکت دیگه بیام سپنتا

بله منطقه مخابراتیم تو تهرانپارسه دوست عزیز
من از اردیبهشت پارسال تا فروردین امسال مشترک این شرکت بودم
دلایلی که از این شرکت اومدم بیرون:
1.حرفهای غیر کارشناسانه خانمهای پشتیبانی
بعنوان مثال غیر از این چندتا جمله چیز دیگه ای فکر نمیکنم بهشون یاد داده باشن:مشکل از خودتونه-من اینجا مشکلی نمیبینم- مشکل نویز دارید-از مخابرات پیگیری کنید و از این مزخرفات
2.نوسان سرعت
حالا دوستان دیگه ای هستن که میگن ما راضی هستیم .خدا رو شکر
چه isp هایی رو انتخاب کردی؟ مد نظرت کدوم هاست؟

sms11
26-10-2009, 19:11
بله منطقه مخابراتیم تو تهرانپارسه دوست عزیز
من از اردیبهشت پارسال تا فروردین امسال مشترک این شرکت بودم
دلایلی که از این شرکت اومدم بیرون:
1.حرفهای غیر کارشناسانه خانمهای پشتیبانی
بعنوان مثال غیر از این چندتا جمله چیز دیگه ای فکر نمیکنم بهشون یاد داده باشن:مشکل از خودتونه-من اینجا مشکلی نمیبینم- مشکل نویز دارید-از مخابرات پیگیری کنید و از این مزخرفات
2.نوسان سرعت
حالا دوستان دیگه ای هستن که میگن ما راضی هستیم .خدا رو شکر
چه isp هایی رو انتخاب کردی؟ مد نظرت کدوم هاست؟

نگفتی کجا میشینید؟
من شرکتم از ابتدا تا الان داتک بوده و گزینه بعدی تغییر شرکت بعد از داتک سپنتا هست
چون من فقط نامحدود باید استفاده کنم
معمولا این طرفا چون بیشتر شرکتا ساپورت میکنن اینکه معمولا باید سرویس دهیشون خوب باشه
یعنی یه ذره هم بهتر نشده بود توی چند ماه اشتراک؟

alpha007
26-10-2009, 20:31
نگفتی کجا میشینید؟
من شرکتم از ابتدا تا الان داتک بوده و گزینه بعدی تغییر شرکت بعد از داتک سپنتا هست
چون من فقط نامحدود باید استفاده کنم
معمولا این طرفا چون بیشتر شرکتا ساپورت میکنن اینکه معمولا باید سرویس دهیشون خوب باشه
یعنی یه ذره هم بهتر نشده بود توی چند ماه اشتراک؟

منطقه مخابراتی ما اکبری هست
در کل سرویسدهی سپنتا تو منطقه تهرانپارس افتضاحه
چه عاطف چه اکبری
همونطور که میدونید سرویسدهی از یه منطقه به منطقه دیگه فرق میکنه
ولی تو این ناحیه از فلکه 4 و استخر گرفته تا فرجام اوضاع سپنتا بیریخته
خبراشو از کسایی که دارن استفاده میکنن دارم
خود دانی
از داتک ناراضی هستی؟
با تحقیقاتی که من کردم (الان بعد از مدت زیادی که adsl استفاده میکنم) تغییر شرکت سرویس دهنده زیاد به صلاح نیست چون در کل همشون لنگه همن
حالا سرعت و کیفیت تو همشون کم و زیاد داره
من که دیگه طرف سپنتا نمیرم ولی با اطلاعاتی که دارم داتک رو اگه میبینی که رضایت نسبی ت رو جلب میکنه نگه دار (دقت کن گفتم رضایت نسبی.چون هیچ isp یی رضایت کامل کاربر رو جلب نمیکنه)

شهرام_ایرانی
13-11-2009, 20:12
دوستانی که از سپنتا اشتراک دارن
یک سوال این تبدیل کارت ها به اعتبار ریالی از سایت برداشته شده ؟؟؟؟؟

R e Z a
14-11-2009, 00:04
دوستانی که از سپنتا اشتراک دارن
یک سوال این تبدیل کارت ها به اعتبار ریالی از سایت برداشته شده ؟؟؟؟؟

نه !
همین دیروز پریروز بود که کارت 20 ساعته رو که 5800 میفروشه تبدیل کردم فقط به 2 تومن:2:

شهرام_ایرانی
15-11-2009, 07:14
من نمی دونم چرا تو شانس کارت هایی که خریدم این گزینه دیگه نیست
یعنی قبلا بود ها الان دیگه نیست
دیگه نمیتونم شانس کارت ها رو به اعتبار ریالی تبدیل کنم
و اعتبار منفی دارم میخوام با این ها کمترش کنم که نمیشه

farshid0009
17-11-2009, 03:41
دوستان

میگم این سپنتا مودمش چنده قیمتش ؟ و چه مدلهایی رو ساپورت میکنه؟؟؟

من میخوام یه 96 کیلوش رو بگیرم سرعتم چند میشه اونوفت ؟ کیفیت این سپنتا خوبه اصلا ؟؟؟

ممنون

bob1
19-11-2009, 10:19
سلام .از دوستان کسی در قیطریه (شهید غریبی ) از سپنتا خدمات گرفته ؟ راضی هستید؟

babak-online
19-11-2009, 20:24
دوستان

میگم این سپنتا مودمش چنده قیمتش ؟ و چه مدلهایی رو ساپورت میکنه؟؟؟

من میخوام یه 96 کیلوش رو بگیرم سرعتم چند میشه اونوفت ؟ کیفیت این سپنتا خوبه اصلا ؟؟؟

ممنون

سلام
در مورد مودم باید بگم که خود سپنتا گویا TP LINK میده. من خودم هم Asus AM602 دارم و مشکلی ندارم.

اگه 96 بگیری تقسیم بر هشت میشه که میشه 12 کیلوبایت بر ثانیه.
در مورد کیفیت هم ما که راضی هستیم. الان 5 ماه هست که سرویس می گیرم و مشکل خاصی نبوده.
فقط یه مقداری گرون میدن!!!

*IN*
27-11-2009, 20:41
از دیروز تقریبا هر 40-50 دقیقه یبار دیسکانکت میشم:41:
فقط مال من اینجوریه یا مال شمام شده؟:41:
برای اینکه اتوماتیک خودش دوباره کانکت شه باید چه تنظیماتی تو 7 انجام بدم؟

matin_vv
27-11-2009, 21:34

من كه هيچ مشكلي نداشتم. شايد تو منطقه شما مشكلي پيش اومده. يه زنگ به پشتيباني بزن.

shahabtt
28-11-2009, 14:24
سلام من از شرکت سپنتا یک ماهی میشه سرویس گرفتم مرکز سعادت مند تو این یک ماهه بیچاره کرده منو
چند روز خوبه یکی دو روز سرعت دانلود خیلی کم میشه از 26-27 میره 15-16 ولی بیشتر که دانلود کم میشه ping بالا نمیره زنگ هم که میزنم پشتیبانی port ریست میکنن که تغیری هم نمیکنه دوستان میدونید مشکل چیه؟

masooud_Ew
05-12-2009, 12:18
سلام دوستان
من ميخوام از سپنتا سرويس بگيرم و منطقه مخابراتيمم توحيد هست.و بيشتر برای بازی انلاين ميخوام.
ميخواستم بدونم پينگش چطوره؟کسی از توحيد هست؟يا اگه نيست بطوره کلی پينگش چطوره؟

R e Z a
05-12-2009, 17:43
سلام دوستان
من ميخوام از سپنتا سرويس بگيرم و منطقه مخابراتيمم توحيد هست.و بيشتر برای بازی انلاين ميخوام.

سلام مسعود جان
برای من که پینگش حرف نداره
از 150 تا 350 متغیره !

R e Z a
05-12-2009, 17:50
سلام من از شرکت سپنتا یک ماهی میشه سرویس گرفتم مرکز سعادت مند تو این یک ماهه بیچاره کرده منو
چند روز خوبه یکی دو روز سرعت دانلود خیلی کم میشه از 26-27 میره 15-16 ولی بیشتر که دانلود کم میشه ping بالا نمیره زنگ هم که میزنم پشتیبانی port ریست میکنن که تغیری هم نمیکنه دوستان میدونید مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز
اینا رو ی تستی بکن شاید مشکلت حل بشه
سیم کشی تلفن رو حتما چک کن که سالم باشه اگه 1تیکه باشه بهتره !
برای تلفن خونه از 2شاخه های ضدبرق استاندارد استفاده بکنید.
مودم رو اصلا نزدیک آداپتور قرار ندید.
splitter داری ؟

Amin.P30
05-12-2009, 21:42
من هم از سپنتا دارم...خیلی خوش برخوردند با مشتری راه میان و مثل پارس نیستش...
قیمت هاش هم در گرگان از پارس ارزان تره...(پارس:128--18500- سپنتا:128--14000)
البته ما چون قدیمی تریم 12000تومان میدیم...
قبلا قطعی زیاد داشت که با سیو کردن USE &PASS در مودم مشکل حل شد...
دانلودم با سرعت 256 در بهترین شرایط بین 29 و 32 متغیر است...
سرعت 512 هم میده 45000 تومان...
الان هم اگر 1 ساله 128 بگیریم یه سال هاست و فضای وب رایگان میدن...
مودمم هم TP LINK 8811 هست..مشکلی ندارم...
در کل خوبه...

Amin.P30
05-12-2009, 21:49

من هم خیلی دیسکانکت میشدم...................من هم یه مدت زجر میکشیدم...
پس اگر USER NAME&PASS را در مودم سیو نکردید و کانکشن ساختیدحتما یوزر نیم و پسورد را در مودم سیو کنید ... چون از دیسکانکت شدن راحت میشید...

JIGSA
07-12-2009, 00:35
سلام دوستان

اگر برای World of Warcraft یا WarcraftIII می خوای که سپنتا بهترینه.
من 4 تا سرویس دهنده عوض کردم. سپنتا محشره.

ahkh2020
07-12-2009, 21:42
دوستان من ميخوام فعلا 64 سپنتا رو بگيرم ...ميخوام ببينم از 64 دايل آپ بهتره يا در همون حده ؟؟

بعد مودم بهم گفتن چند مدل داريم ؟‌
اگه بخوام مودم وايرلس بگيرم كدوم مدلشونو بگيرم ؟‌

shahabtt
07-12-2009, 22:57
سلام دوست عزیز
اینا رو ی تستی بکن شاید مشکلت حل بشه
سیم کشی تلفن رو حتما چک کن که سالم باشه اگه 1تیکه باشه بهتره !
برای تلفن خونه از 2شاخه های ضدبرق استاندارد استفاده بکنید.
مودم رو اصلا نزدیک آداپتور قرار ندید.
splitter داری ؟
سلام دوست عزیز .
من spliter فقط به تلفن خونه وصل کرده بودم تو مسیر مودم تا پریز spliter نداشتم ولی چون شک داشتم به spliter ای که داشتم spliter d-link گرفتم و تو مسیر مودم تا پریز گذاشتم .
تلفن هم که موقع استفاده از adsl میکنم شنیده بودم رو خطی که dsl هست تلفن نباشه یا وسایل برقی بهتره .
مودم هم نزدیک آداپتور و speaker یا monitor نیست.
این کارو ها رو انجام داده ام بهتر شد.
فارسی درست نمی تونم تایپ کنم بخشید دیگه.

ahkh2020
09-12-2009, 19:26
دوستان من ميخوام فعلا 64 سپنتا رو بگيرم ...ميخوام ببينم از 64 دايل آپ بهتره يا در همون حده ؟؟

بعد مودم بهم گفتن چند مدل داريم ؟‌
اگه بخوام مودم وايرلس بگيرم كدوم مدلشونو بگيرم ؟‌

آقا كسي نيست جواب ما رو بده :41:

R e Z a
10-12-2009, 00:29
سلام دوست عزیز
100% بهتره ! شک نکن سرعت دانلود باید حدود 6 تا 7 کیلوبایت باشه که تو دیال آپ محاله ی همچین سرعتی نهایتش 4 کیلوبایت!
مودم معمولی d-link یا tp-link خوبه قیمتش هم از 25 تا 35 تومن متغیره !
مودم وایرلس هم linksys حرف نداره فقط حواست باشه که تکتولوژی N باشه چون بردش نسبت به g به مراتب بیشتره .

*IN*
16-12-2009, 11:40
از دیروز تلفنمون قطع شده(عین همون حالتی که قبل از رانژه شدن پیش میاد) ولی اینترنت من وصله
چرا تلفن قطعه؟
مشکل از مخابراته؟

Golbarg01
28-12-2009, 09:48
من adsl 192 نامحدود سپنتا گرفتم با اسپید تست سرعتم اندازه گرفتن نتیجه این شد:
در هر حالی که جمعش میشه 155 نه 192
دانلود هم که می کنم سرعت دانلود بین 19 تا 20 هست.
این طبیعیه؟

R e Z a
28-12-2009, 11:21
سرعت شما باید بین 18 تا 22 متغیر باشه !
زیاد هم به این سایت های تست سرعت اعتماد نکنید! بهترین راه برای به دست آوردن سرعت، دانلود مستقیم از سرورهای قوی مثل مایکروسافت می باشد.

siminrazaghi
11-01-2010, 14:13
سپنتایی های عزیز
سپنتا سرویس شبانه اش رایگانه؟؟؟؟
بجز نقص فنی پرسنل اونجا، مسائل دیگه ای هم توی سپنتا وجود داره؟؟؟؟:18:

لطفا راهنماییم کنید چون به گمونم فقط این سپنتاست که داره میشه آش خاله من!:31:

ms.negar
21-01-2010, 02:51
سلام
من می خواستم یه خط adsl از سپنتا بگیرم , میشه بگید الآن ( 1-2 ماه اخیر ) کیفیت شبکه چطوره ؟
من یک سال اخیر رو از آسیاتک 256 استفاده کردم و واقعا" مشکلی باحاش نداشتم
ولی 512 نامحدود اون خیلی گرونه , واسه همین می خواستم از جای دیگه ای بگیرم
در ضمن می خواستم بدونم کیفیت اون تو مرکز مخابراتی مالک اشتر چجوریه ؟
لطفا" سریعتر جواب دهید

ms.negar
21-01-2010, 02:52
سلام
من می خواستم یه خط adsl از سپنتا بگیرم , میشه بگید الآن ( 1-2 ماه اخیر ) کیفیت شبکه چطوره ؟
لطفا" سریعتر جواب دهید

matin_vv
29-01-2010, 23:17
سلام
لطفا" سریعتر جواب دهید

سلام.
تو اين چند ماه اخير، و كلاً اين چند سال اخير! لااقل براي من كه سپنتا مشكلي نداشته و عالي بوده.
دوستان يك سوال.
من از چهار سال پيش كه از سپنتا سرويس گرفتم از مودمي كه خودشون دادن استفاده كردم كه ASUS AM602‌ هست و مشكلي هم نداشتم.
ميخوام يه مودم وايرلس بخرم و نظرم هم روي Linksys WAG120N هست.
ميخواستم ببينم كسي از دوستان سپنتايي از Linksys استفاده ميكنه؟‌مشكلي با سپنتا نداره؟

alpha007
31-01-2010, 10:53
سلام.
تو اين چند ماه اخير، و كلاً اين چند سال اخير! لااقل براي من كه سپنتا مشكلي نداشته و عالي بوده.
دوستان يك سوال.
من از چهار سال پيش كه از سپنتا سرويس گرفتم از مودمي كه خودشون دادن استفاده كردم كه ASUS AM602‌ هست و مشكلي هم نداشتم.
ميخوام يه مودم وايرلس بخرم و نظرم هم روي Linksys WAG120N هست.
ميخواستم ببينم كسي از دوستان سپنتايي از Linksys استفاده ميكنه؟‌مشكلي با سپنتا نداره؟

مگه 120n وارد شده؟
با این وجود پیشنهاد من مودمهای smc یا مودمهای وایرلس asus هستش

NokiaTouch
02-02-2010, 00:04
سلام
من جدیدا از سپنتا adsl گرفتم.برنامه ای مثل اولتراSurf به کندی به سرور کانکت میشه بعدهم هیچ سایتی
رو باز نمیکنه:41: در ضمن بدون اولترا هم هیچ کلیپ ویدئویی SWF رو نمایش نمیده(در تمام مرورگر ها)
دوستان کسی در این مورد کمکی میتونه بکنه که خیلی ممنونش میشم!:20:

babak-online
02-02-2010, 11:12
سلام
من جدیدا از سپنتا adsl گرفتم.برنامه ای مثل اولتراSurf به کندی به سرور کانکت میشه بعدهم هیچ سایتی
رو باز نمیکنه:41: در ضمن بدون اولترا هم هیچ کلیپ ویدئویی SWF رو نمایش نمیده(در تمام مرورگر ها)

این موضوعی که شما گفتید فکر نکنم به سپنتا ربطی داشته باشه.

alpha007
02-02-2010, 12:55
سلام
دوست عزیز متاسفانه فعلا باید بزاری این چند روز بگذره
بیشتر بچه ها با اکثر سرویس دهنده ها مشکل دارن

شهرام_ایرانی
02-02-2010, 18:17
دوستان سپنتایی از سرور راپید شیر ببینن با محدودیت سرعت مواجه شدن ؟
من یکی که 256 دارم الان باسرعت 7 دارم از راپیر شیر دانلود میکنم

ardi70
03-02-2010, 10:12
سلام

شما مگه در جریان نیستی از هفته پیش پروتکل RTSP بلا*ک شده و هیچ فایل صدا و تصویری نمیشه از اینترنت بصورت مرده یا زنده شنید یا دید.

matin_vv
03-02-2010, 14:40
دوستان سپنتایی از سرور راپید شیر ببینن با محدودیت سرعت مواجه شدن ؟
من یکی که 256 دارم الان باسرعت 7 دارم از راپیر شیر دانلود میکنم

من هم همين مشكل رو دارم! سرعتم رو 1 و 2 هم ميره گاهي!!:41::41::41:
فكر كنم به خاطر قطعي اخير اينترنته.

مگه 120n وارد شده؟
با این وجود پیشنهاد من مودمهای smc یا مودمهای وایرلس asus هستش

وارد شده، قيمتش هم 85 تومان حدوداً. من خريدم، حرف نداره.

NokiaTouch
04-02-2010, 21:17
شما مگه در جریان نیستی از هفته پیش پروتکل RTSP بلا*ک شده و هیچ فایل صدا و تصویری نمیشه از اینترنت بصورت مرده یا زنده شنید یا دید.

نکته جالبه اینه که با Dial-up خیلی سریع وصل شدم !

matin_vv
05-02-2010, 14:09
دوستان من از ابتداي اختلالات اصلاً نميتونم با اكانت از رپيدشر دانلود داشته باشم! سرعت 1 كيلوبايت هم كمتره! مال شما هم همينطوره؟

jamy_khoshtip
17-03-2010, 15:47
سپنتا نوکرتم .

بهترین سرویس دهی رو داری انجام میدهی .

matin_vv
03-04-2010, 15:43
دوستان سلام.
از امروز حدوداي ظهر پينگ من افتضاح شده. دانلود از رپيدشر هم تعطيل!
سرعت اينترنت هم بعضي وقتها به حد مورچه ميرسه و فقط ياهو رو اونم به زور باز ميكنه!
كسي ديگه همچين مشكلي نداره امروز؟

sei_pm
03-04-2010, 18:07
وضعیت 128 نامحدود چطوره؟

jamy_khoshtip
06-04-2010, 15:43
سلام . من الان 128 نامحدود دارم . از روز 13 اسفندماه 1388 تا امروز 17 فروردین 1389 که به مدت 35,147 (دقیقه) کانکت بوده ام توانسته ام به مقدار27,441,116 ( کیلوبایت ) از اینترنت فایل دریافت کنم . 40 روز دیگه دارم - 15 روز هم هدیه گرفتم و تا 35 هزارتومان خرید بدون پرداخت پول دارم .

من الان در ساعت 4:43 ظهر از سایت یاهو پینگ گرفتم 243 است .

pipo_inzaghi
08-04-2010, 20:48
سلام دوستان..من کلی وقته میخوام سرویس بگیرم اما تصمیم گیری کار سختیه..هر شرکتی رو بعضیا تعریف میکنن بعضیا بد میگن..آخر به این نتیجه رسیدم که شاتل و صبا نت خوبکه اونا هم پورت خالی نداشتن!!!!
حالا گفتم از شما که سپنتا دارین بپرسم راضی هستین؟ما غرب تهرانیم.مخابرات منطقه آیت الله کاشانی..میخوام 128 بگیرم.سرعت دانلودش چطور میشه و اصلا فکر میکنین پورت خالی داره سپنتا؟
دمتون گرم

jamy_khoshtip
08-04-2010, 22:36
سلام . من بالا گفتم - بازهم الان یک پینگ گرفتم .

سرعت دانلود = 22
سرعت آپبود = 21
پینگ = 290

ولی از سایت speedtest.net

من تا به امروز KB 30,192,986 فایل دانلود کردم .

موفق و پیروز

lordsaber
17-04-2010, 14:03
سلام خدمت همه دوستان
من سرویس ساعتی 128 گرفتم . مودم هم wag120n هست ولی متاسفانه مدام پینگم قطع می شه. توی ریز کارکرد از 1 دقیقه دارم تا 120 دقیقه. ولی امکان نداره بین وصل شدن اینترنت قطع نشه.:45:
به پشتیبانی زنگ زدم و دقیقا فهمیدم که می گن پشتیبانیشون شوتند یعنی چی!:22:
هر بار زنگ زدم یا می گن ویرسوس داری یا می گن نمی دونیم! خلاصه می پی چونند! انگار داری با یه گلابی اونور خط حرف می زنی!:39:
پرسیدم نویز خط چقدره می گه 42 که خوب هست.
می خواستم سالیانه بگیرم دیدم اینجوریه پشیمون شدم.
دوستان کس دیگه ای این مشکل رو نداره! یا راه حلی براش نداره.:42:
ممنون می شم راهنمایی کنید.:11:

matin_vv
17-04-2010, 15:43
منم اين مدل مودم رو دارم ولي مشكل قطعي ندارم.
شما اگر براتون مقدور هست با يك مودم ديگه امتحان كنيد. چون يكي از دوستان تو همين تاپيك مشكل شما رو منتها با اينترنت مخابرات داشت، با يك مودم ديگه امتحان كرد ديد ايراد از مودم هست. بعد مودم رو نمايندگي گرفت با يك مودم نو تعويض كرد.
شايد ايراد از مودمتون باشه.

alex1020
17-04-2010, 21:03
کسی مشکلی با سپنا نداره ؟
چند وقتی هست که کیفیت خیلی خیلی افت کرده ! بعد از عید هم نواسان ‌اش خیلی بیشتر شده
به نظرتون بهتر نیست مهاجرت کنیم شاتل ؟ ( من تقریبا ۴ سال میشه که از سپنتا adsl دارم )

system1000
18-04-2010, 01:14
بله الان چند وقتی میشه که سپنتا بدجوری گند زده.
من 256 نامحدود گرفتم .تو 24 ساعت 5-6 ساعت سرعتم خوبه.بقیش سرعت زیر دیال آپ هستش و مدام قطع میشه.
زنگ زدم پشتیبانی جواب درست ندادن. اما سر اخر مشخص شد که پهنای باندشون مشکل داره.
اونایی که مشکل دارن به نظر من بهتره قرار بزاریم سر یه ساعت معینی زنگ بزنیم و تهدیدشون کنیم. شاید این جوری(که تعداد زیاد باشه) بترسن و یه کاری بکنن. وگرنه حالا حالا ها همینه که هست و کاری نمیشه کرد و فقط داریم پولی رو که با هزار زحمت درمیاریم رو می ریزیم تو جوب!!
یا حتی تعداد زیاد شد جمع شیم بریم دم در شرکت.این جوری حساب کار میاد دستشون که ماها چغندر نیستیم .(وقتی کسی کاری نداره باهاشون اونا هم بیخیال میشن و ...)

ardi70
18-04-2010, 07:10
بله الان چند وقتی میشه که سپنتا بدجوری گند زده.
من 256 نامحدود گرفتم .تو 24 ساعت 5-6 ساعت سرعتم خوبه.بقیش سرعت زیر دیال آپ هستش و مدام قطع میشه.
زنگ زدم پشتیبانی جواب درست ندادن. اما سر اخر مشخص شد که پهنای باندشون مشکل داره.
اونایی که مشکل دارن به نظر من بهتره قرار بزاریم سر یه ساعت معینی زنگ بزنیم و تهدیدشون کنیم. شاید این جوری(که تعداد زیاد باشه) بترسن و یه کاری بکنن. وگرنه حالا حالا ها همینه که هست و کاری نمیشه کرد و فقط داریم پولی رو که با هزار زحمت درمیاریم رو می ریزیم تو جوب!!
یا حتی تعداد زیاد شد جمع شیم بریم دم در شرکت.این جوری حساب کار میاد دستشون که ماها چغندر نیستیم .(وقتی کسی کاری نداره باهاشون اونا هم بیخیال میشن و ...)

از قدیم گفتند: زرشک هسته داره. خلایق هر چه لایق.

matin_vv
18-04-2010, 08:30
منم 5 ساله سپنتا دارم.
مشكل نوسان و ... هم دارم، يعني از بعد عيد به اين طرف، اما ديروز اوضاع بهتر بود، ولي پينگم در حد بنز بالا بود!
دوستان توجه كنيد كه مشكل پهناي باند و ... يه مقدار زياديش هم زير سر مخابراته. يعني اين مخابرات كلاً با شركتهاي اينترنتي، مخصوصاً اگه يك مقدار كوچيك تر باشند (نسبت به شاتل و پارس آنلاين) بدجور تا ميكنه. بعضي وقتا هم كه اينترنت كلاً قاطه. نمونش ديشب كه خيليها قطعي داشتند. ولي من اصلاً قطعي ندارم، فقط سرعتم افت ميكنه.
شاتل هم يكي از دوستام داره، ميگفت افتضاحه. نه اينكه حالا همه جا افتضاح باشه. اتفاقاً بهترين مسير روتينگ ايران به اروپا رو ميگن مال شاتله، ولي يه ريسكه، شما الان از سپنتا درخواست تخليه بديد، تا وقتي كه بخواي از يه جا ديگه سرويس بگيري، ممكنه پورتت رو رو هوا بزنند و ديگه دستت از همه جا كوتاه بشه. تازه بعد از همه اين داستانا ممكنه اينترنتي كه ميگيري بهتر از ايني نباشه كه الان داري.
در كل اين مشكلي هست كه اكثراً دارند باهاش دست و پنجه نرم ميكنند و من فكر ميكنم باز سپنتا هنوز سرويساش از بقيه جاها بهتره.

system1000
18-04-2010, 13:28
منم 4 سال عضوش هستم.(حتی از راه معرفی کاربر اکانت مجانی میگیرم).
اما اینکه چند وقته خیلی سرعتها داغون شده و مدام نوسان داره باید حتما توسط کاربرا پیگیری بشه.
از قدیم گفتن تا بچه گریه نکنه شیر بهش نمیدن.
با دست روی دست گذاشتن و سکوت کردن اونا پیش خودشون مبگن که اینا حتما راضی هستن دیگه....

Amin.P30
22-04-2010, 21:35
من که تا قطع میشه 1 ساعته وصل نشد بهشون زنگ میزنم.....
اینقدر زنگ زدم که دیگه تا الو نگفتم میشناسن منو...
هر بار میگن مشکل از تهرانه و جالب اینه که خودشون میدونن کی وصب میشه و همون وقتی که میگن وصل میشه...
چند ماهی هست که خیلی افتضاح شده.....

alex1020
22-04-2010, 23:34
من احتمالا ۲ هفته دیگه که سرویس‌ام تموم میشه دیگه تمدید نکنم و اگر برای تست هم که شده از شاتل سرویس بگیرم ..
از نظر قیمت برای منی کاربر پلاتین هستم خیلی با شاتل فرق نمی کنه (‌42400 در مقابل 43000 ) ولی خوب شپنتا هدایایی میده که به نظرم همین امتیاز هاست که اکثر مشتریاش رو نگه داشته ولی در عوض کیفیت متوسط و ساپورت ‌اش صفر هست !

من از چند نفر شنیدم که قسمت عمده پشتیبانی سپنتا اصلا تو تهران نیستند و به صورت ریموت از شیراز جواب می دن ! اگر دقت کرده باشید قسمت پشتیبانی اصلا دسترسی مستقیم به اینترنت نداره و اگر هم مشکلی باشه فقط می گن که اون رو گذارش می کنن ! و فقط می تونن نمودار منطقه یا یوزر رو ببینن یا پورت رو ریستارت کنن ...
من چند بار مجبور شدم برای اینکه مشکلم رو حل کنم (‌یک بار پنهای باند منطقه پر شده بود )‌ حضوری به شرکت برم ...

تاپیک شاتل رو که نگاه می کنم چیزهای جالی میبینم که مثلا یوزری با داشتن ۱۲۸ می گه کیفیت افت کرده و فقط ۲۰ کیلوبایت دانلود داره ! .. منی که ۲۵۶ دارم نهایت 27 کیلوبایت می تونم بگیرم ولی تو شاتل 31-32 می ده ...

حالا هر موقع سرویس جدید وصل شد صعی می کنم یه review ازش بزارم ..
امیدوارم قطعی خیلی طولانی نباشه ...

jamy_khoshtip
23-04-2010, 06:25
سلام . دوستان ناراحت نشید ولی چرا من قطعی ندارم ! من چرا پینگ بالا ندارم !

دوستان خواهش می کنم به خاطر اینکه حالا یک بار سرویس شون قطع شده و یا یک بار پینگ باا رفته موضوع رو بزرگ نکنید و شرکت رو به خاک سیان نشونید . نسبت به دیگر شرکت ها مقایسش کنید !!!

من ازش راضی هستم . منطقه مخابراتی تهرانپارس - عاطف 7772

Amin.P30
23-04-2010, 07:46
ما که تو شهرستانیم خیلی قطعی داریم....
شما بپرسید چرا این جماعت قطعی دارن نگید من قطعی ندارم...!
البته اینجا پارس با مخابرات زدو بند داره ولی مشکل از مخابرات نیست مشکل از خود شرکت هستش چون مخابرات خط رو فعال کرده و موقع قطعی هم فعاله...

jamy_khoshtip
23-04-2010, 13:55
خوب آخه من دیدم که خیلی ها قطعی ندارن اما اینجا می بینم . در هرصورت من نظرم بر این است که با آمودن سرویس مخابرات همه چیز خراب شد . ایشالله که دیگر قطعی نداشته باشید . من الان پینگ کردم 128 نمحدود دارم »»» دانلود : 14 آپلود:5 پینگ : 362

بد نیست بدونید که الان سپنتا تو کرمان هم داره سرویس میده.

Dr.FANOOS
23-04-2010, 14:14
بچه ها من سرویس صبانت دارم اما چون نامحدود 128 نمی ده می خوام از سپنتا سرویس بگیرم.من سرویسی که می خوام بگیرم می خوام درست درمون باشه . سرعت دانلودش خوب باشه برای وبگردی عالی باشه قطعی نداشته باشه.آیا سپنتا انتخاب خوبیه؟
خواهشا درست حسابی راهنمایی کنید می خوام 3 ماه تابستون رو با اون بگذرونیم.تابستون کوفتمون نشه!:31:

jamy_khoshtip
23-04-2010, 21:40
راستش من الان نامحدود دارم همه جوره دارم ازش استفاده میکنم . بدبخت اون کسی که افتاده تو پورت من ، چون از 13 اسفند تا الان من فط 2 روز کامپیوترم رو خاموش کردم و همش تو دانلود و .... وده ( البته سیستمم سرویس شده ) .

من راضیم .