PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خواهی : PoWeR............MaN

hadi665
06-10-2008, 17:52
سلام ، سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیروز رفتم سراغ آناتومیه مرد ( به ما آناتومیه دخترو اینا نیومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) خلاصه از روی چند تا عکس که یکیشونم سه بعدی بود این بدنه رو ساختم
سرشو که یادتون هست ؟ همون اولین سری که از روی آموزش ساخته بودم میگفتید شبیه وضغ شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه نشستم با روش لاین براش بدنم ساختم بعد بردمش توش زیبراش بعد اونجا کلی باهاش ور رفتم کلی هم عکس این از ما بهترونا رو سرچ کردم تا تونستم یه چیزایی شبیهشون بسازم

ها چطور شده؟ امیدی هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستشو بگم خودم خیلی خوشم اومد ، حالا شما خواستید بدو بیراهم بگید ، عیبی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب منتظره نظراتتون هستم

modeling : 5 sa@t
render : zbrush
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همینا دیگه !

hrgh2
06-10-2008, 18:05
کف میکنیم ...
بابا ایول
این خیلی حرفه ای هست
فقط چند تا ایرادی خیلی کوچولو داره :
1- پشت بازوش خیلی تخت شده
2- سینش انگار از شکمش جداست
3- راستی چرا فقط یه رگ داره اگه رگهای گردنش هم بهش اضاف کنی چه شود
4- ببین لپش را یکم ببر داخل تا صورتش بهتر شه

ولی در کل کارت حرف نداره هادی

CG Art
06-10-2008, 18:12
خیلی خوب شده.
دمت گرم.

hadi665
06-10-2008, 18:16
کف میکنیم ...
بابا ایول
این خیلی حرفه ای هست
فقط چند تا ایرادی خیلی کوچولو داره :
1- پشت بازوش خیلی تخت شده
2- سینش انگار از شکمش جداست
3- راستی چرا فقط یه رگ داره اگه رگهای گردنش هم بهش اضاف کنی چه شود
4- ببین لپش را یکم ببر داخل تا صورتش بهتر شه

ولی در کل کارت حرف نداره هادی

ممنون حمید جان
فقط میگم برای رگاش من عکسه خوبی پیدا نکردم همینم که کشیدم از روی رگای خودم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه عکسی برای کشیدن رگاش داری که رگای گردنو ایناش مشخص باشه بهم بده تا درستش کنم
خیلی ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوب شده.
دمت گرم.

ممنونم عادل جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PARASTOO*
06-10-2008, 18:32
هادی جان عالی شده , واقعا آناتومی رو زیبا در آوردی ...ولی چرا انقدر کاراکترات خطرناکند؟

b3dnet
06-10-2008, 19:02
ایول هادی جان
خیلی توپ شده
کارت حرف نداره
واقعا اگه مدل پایه اینقدر ساده باشه با z- brush میشه اینشکلیش کرد....
خیلی توپ شده
پس من توی 3dmax زیاد خودمو خسته نکنم برای عضلاته مدلم....
راستی من هر وقت میخوام تو z-brush کار کنم خط هایی که ایجاد میکنم خیلی خشن میشن منظورم اینه که خیلی تیز میشه چه شکلی و با چه ابزاری باید خط هارو ایجاد کنم که اینقدر خشن نشن و مثل مدل خودت جزئی از مدل پایه بشن...
ولی واقعا گل کاشتی ....
خیلی کف بر شده....

b3dnet
06-10-2008, 19:05
راستی هادی جان از normal map هم استفاده کردی یا همشو تو z-brush درست کردی....

hadi665
06-10-2008, 19:40
هادی جان عالی شده , واقعا آناتومی رو زیبا در آوردی ...ولی چرا انقدر کاراکترات خطرناکند؟

ممنون
کاراکترام خطرناکند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب آخه کاراکترای ترسناک ، دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول هادی جان
خیلی توپ شده
کارت حرف نداره
واقعا اگه مدل پایه اینقدر ساده باشه با z- brush میشه اینشکلیش کرد....
خیلی توپ شده
پس من توی 3dmax زیاد خودمو خسته نکنم برای عضلاته مدلم....
راستی من هر وقت میخوام تو z-brush کار کنم خط هایی که ایجاد میکنم خیلی خشن میشن منظورم اینه که خیلی تیز میشه چه شکلی و با چه ابزاری باید خط هارو ایجاد کنم که اینقدر خشن نشن و مثل مدل خودت جزئی از مدل پایه بشن...
ولی واقعا گل کاشتی ....
خیلی کف بر شده....

بهزاد جان ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم در مورده اون که گفتی خط هات خشن میشن باید بگم فقط باید کار با زیبراش دستت بیاد وگرنه منم دارم از همونا استفاده میکنم
اگه قلم نوریداشته باشی که همه چی حله اگه نه ( مثل خودم ) باید روی کار با موست و زیبراش بیشتر وقت بزاری

راستی هادی جان از normal map هم استفاده کردی یا همشو تو z-brush درست کردی....

ها نه من همشو توی زیبراش ساختم
حالا در حالت طبیعی باید مدلو توی زیبراش براش یه مپ بامپ بسازم و بدمش به همون مدل لو پلی توی مکس اما
اما چی ، اما من بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اما تکسچر دادنم هنو بلد نیستم توی زیبراش
اما دارم آموزشاشو دانلود میکنم
انشالله همین کار و کارای بعدی درستشون میکنم

ممنون از همگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh2
06-10-2008, 19:59
هادی اینا رو ببین شاید به کارت بیاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

J U N I P E R
06-10-2008, 21:11
خيلي عاليه!
الان فروم مصمم افتاده تو فاز كاركترا !:8:
اينجوري خيلي خوبه همه ي كارا سخت سخته منم بايد 2 ماه يه بار يه قوري رندر بگيرم بذارم اينجا نظر بدين!!!:13:
خب نميگيد اين همه كار خوب يه جا ببينم سكته ميكنم؟!:18:
واقعا عالي شده هادي!
جدا آدم رو واميداره كه يه حركتي بكنه يه چيزي ياد بگيره.
راستي خسته نباشي هادي!
چقدر حرف زدم!!!

/.,mnb
06-10-2008, 21:34
بسیار بسیار عالیه آقا هادی.
سربلند باشی..

3dlove
06-10-2008, 22:19
هادی جان چه کردی !!!!!!!!!
خیلی خوشمل شده
فقط کتفها یه کم به عقب کشیده شدن اینطور نیس ؟؟

**AREZOO**
06-10-2008, 22:40
خیلی عالی شده هادی جان آفرین:18:
واقعا جزییات بدن علی کار شده:40:
یه سئوالی رگهای بدن رو با چه براشی درست کردی میشه بیزحمت از براش و تنظیماتش عکس بگیری آخه من توی zbrush خیلی ضعیف هستم ممنون.:11:

**AREZOO**
06-10-2008, 22:45
راستی پرستو راست میگه کاراکترات خیلی خطرناک هستند یکزره ملایم تر...... اینطوری خیلی ترسناکه آدم شب خوابش نمیبره.

hadi665
06-10-2008, 22:55
ممنونم از تمامه دوستان گل

انشالله کارای بعدی بهتر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عالی شده هادی جان آفرین:18:
واقعا جزییات بدن علی کار شده:40:
یه سئوالی رگهای بدن رو با چه براشی درست کردی میشه بیزحمت از براش و تنظیماتش عکس بگیری آخه من توی zbrush خیلی ضعیف هستم ممنون.:11:

ممنون ، و اینم براش و تنظیماتش

(:AFSANE:)
06-10-2008, 23:21
وقعا کارت حرف نداره هادی جان...در مورد کار با zbrush هم باید بگم خیلی قشنگ رگ ها رو درست کردی مخصوصا توی این عکسی که براسی آرزو جان گذاشتی...خیلی نرم و قشنگ رگها رو در آوردی...واقعا کارت عالیه.

CG Art
07-10-2008, 00:12
سلام هادی جون شرمنده نتونستم درست و حسابی نظر بدم آخه باید میرفتم جایی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اما اشکالات :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1) رگ های دو تا دست تا خدودی شبیه هم هستن نه کاملا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2) سینه نمی دونم چرا غیر طبیعی شده. سینه رو جدا چسبوندی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3) پشت بازو ها خیلی Flat در اومده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4) زیر بغل این بنده خدا با این که کوهه عضلست ولی استخونیه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5) مچه دستش رو زیاد روش وقت نذاشتی واسه همین نیست به جاهای دیگش مناسب نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون قسمت سرشونه رو که تو عکس مشخص کردم باید بیشتر Smooth بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7) همیشه اول قلمت رو از منوی Morph (سمت چپ) Switch کن بعد کار کن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8) عضلات پشت یه دفعه خالی شدن و روشون کار نکردی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9) کول هم به این بدن زیاد نمیاد و تناسب نداره یه کم باید کوچیک تر بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدر ور زدم من.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
07-10-2008, 06:35
واو

همکار چه کردی ... خیلی خوب شده

فقط یه نکته کوچولو : احساس می کنم قسمت گردن و شونه از قفسه سینه یه جورایی جدا شده

پشت کمرش رو بیشتر پسندیدم ... خوش فرم شده

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
07-10-2008, 21:56
هادی داری میترکونی میری جلو.. داره حسودیم میشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط سینه اش یه جوری ور اومده... رگ دستش هم بهتر بود تو دو طرف یکی نمیشد..شبیه هم شدن..

ایراد گیر نیاوردم دیگه همینا رو زوری پیدا کردم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Borhan72
08-10-2008, 18:37
بابا هادی جون تركوندی...
البته بهتر بود مي برديش تو تری دی مكس يا مايا يه كن با متريال ها و رندرش كار ميكردی...
:)