PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به چه طريقي ميشه نرم افزار UserClient را دور زد

itman
26-12-2004, 14:04
در محل كار من براي وصل شدن به اينترنت بايد از يك exe بنام UserClient استفاده مي شود.
بدليل محدود بودن زمان استفاده از اينترنت مي خوام براي وصل شدن به GateWayServer از اين نرم افزار استفاده نكنم.
لطفا من را راهنمايي كنيد كه چطوري ميشه اونو هك كرد و مثلا بوسيله Getright مستقيم به سرور وصل شد.
ممنون

pcockz80
26-12-2004, 14:33
بستگی به سرور داره .یه راه می گم ببین رو سرور شما جواب میده(البته به احتمال 99.99% جواب نمی ده! :twisted: ) کامپیوتر رو از safe mode بیار بالا و Internet Explorer رو باز کن و از Tools گزینه Internet Options رو باز کن
حالا tab مربوط به connection رو انتخاب کن و در قسمت lan settings گزینه use A proxy ... رو انتخاب کن و بعذ اونجا تایپ کن :192.168.0.1 و در قسمت پورت هم بنویس 808
حالا ببین می تونی سایت باز کنی یا نه ؟
اگه دستور forbidden داد(که احتمالا هم همینطوره)بجای 808 از 80 استفاده کن .
اگه نشد دیگه باید دنبال یه valid Ip بگردی یعنی اونجایی که اونها ازش سرویس می گیرن.
البته همه اینها بستگی به Admin داره و مثلا من خودم یه شبکه بسته ام که بیچاره کاربر نمی تونه نفس بکشه :mrgreen: چه برسه به این غ...های اضافی
8)
بهترین راهی که صد در صد جواب میده اینه که یه جوری دم مسئول قسمت کامپیوتر اداره تون رو ببینی :wink:

itman
26-12-2004, 16:33
گمنام جان دستت درد نكنه. اين غلط نيست. اين مقابله با حق تضييع شده است. اخه درسته فقط تو روز فقط يك ساعت حق استفاده از اينترنت را داشته باشي. همين شماهايد كه مردم از تكنولوژي دور مي كنيد و مانع پيشرفت مي شيد :wink:

راستي گمان جان من IPسرور و پورت را مي دونم به نظرت به درد مي خوره.
بازم ممنون كه زود جواب دادي. :P

pcockz80
26-12-2004, 16:40
آره اگه با اونکه من اون بالا نوشتم فرق داره بنویسش بجای اون .
هر چیزی هم برای خودش حساب و کتاب داره .خوب تو اداره شما فقط یه ساعت رو برای استراحت کارکنان با چت !!در نظر گرفته ان. :mrgreen: گفته ان بزار بقیه وقت هم یه جوردیگه استراحت کنن.(شوخی :wink: حالا فردا نیاین بگین گمنام به اداره ایها دری وری میگه :shock: )
8)

itman
26-12-2004, 16:44
مرسي . امتحان مي كنم . اميدوارم جواب بده وگرنه Admin هايي امثال تو رو گمنام جان كلي دعا مي كنم. :mrgreen:

itman
26-12-2004, 17:05
نشد . نه با IP كه تو پيشنهاد داده بودي نه با IP كه خودم مي دونستم.
پيغام مي داد 'Internet Explorer could not open the search page'
حالا راهي نداره من بدون استفاده از اين نرم افزار لعنتي به اينترنت وصل شم.
اعصابم خورد كرده. نمي خوام Pass بقيه همكارام را هك كنم.
كمك كنيد مديون بقيه نشم. :oops:

itman
26-12-2004, 17:15
يه هكر درست و حسابي پيدا نمي شه ما رو راهنمايي كنه. :cry:
بابا كمك دارم ديوونه مي شم. :shock: