PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورده زير نويس فيلم

Omran_MB
02-01-2006, 00:21
سلام
چطوري مي تونم زير نويسه فيلم كه با پسونده text هست رو ويرايش كنم.
منظورم زمانشه.
مثلا 20 ثانيه با خوده فيلم فاصله داره.

Omran_MB
02-01-2006, 00:22
همچنين چطوري حالا اين زيرنويسو رو فيلم قرار بدم و Vcd كنمش.

reza12100
02-01-2006, 00:40
میتونی با subtitle workshop این کار را انجام بدی
بعد از نصب این برنامه اول فیلم مورد نظر را تو این برنامه از منو movie باز میکنید
بعد از طریق منوی file then load then original فایل text را باز کرده سپس زمان مورد نظر را تنظیم میکنی وبعد ان را save میکنی
حالا میتونی از طریق برنامه virtualdub فیل زیرنویس اصلاح شده به همراه فایل فیلم را باز کرده و با فرمت avi ذخیره کنی
فرمت avi فابل انتخاب است یعنی به صورت mpeg4 or uncompress or...
میتونی فایل مورد نظر یا نهایی را به صورت mpeg هم save کنی اما کمی دردسر داره اگر خواستی بگو تا توضیح بدم

Omran_MB
02-01-2006, 00:46
عزيز اول ميشه لينك برنامه ها رو بزاري.
بعدشم با برنامه subtitle workshop ميشه زمان زيرنويسه كل فيلم رو مثلا 10 ثانيه عقب كشيد.

Omran_MB
02-01-2006, 01:23
اقا كسي نيست جوابه ما رو بده...

reza12100
02-01-2006, 22:21
با یک سرچ متونستی این برنامه را دانلود کنی
download subtitle workshop:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکان تاخیر یا تاخر وجود داره برای کل زیر نویس که باید به صورت زیر عمل کنید
از منوی edit توسط select all تما زینویس هارا انتخاب کنید
سپس از منوی edit و گزینه timings منوی set delay را انتخاب کرده و حالا مقدار حرکت زمانی به جلو رامیتونی تعیین کنی که با علامت + نشان داده میشود بدین صورت زمان تمام زیرنویس ها به مقدار مورد نظر به جلو حرکت میکند
و با انتخاب علامت - زمان زیر نویس ها به عقب حرکت میکند

Omran_MB
03-01-2006, 00:20
اقاي reza12100 دستت درد نكنه از بابته لينك.
راجبه برنامه virtualdub كه پيداش كردم بعضي فرمتها رو درست نمي خونه و در كل فكر نكنم چيز مالي باشه برنامه بهتر از اون هم سراغ داريد.
برنامه subtitle workshop رو امتحان كردم. خيلي توپ جواب ميده.

reza12100
03-01-2006, 00:58
تا انجایی که من میدونم فعلا تنها برنامه برای اضافه کردن فایل زیرنویس به فیلم همین virtualdub است
چندتا لینک برای plugin های virtualdub برات میزارم شاید به دردت بخوره
virtualdub اکثر فرمتهای معروف مثل mpeg1/2 و انواع avi را ساپورت میکنه

Omran_MB
03-01-2006, 08:52
اقا من كارت --- دارم و با برنامه ProgDVB فيلمها رو ميگيرم كه فرمتش mpeg2 هست ولي اين برنامه قادر به بازكردن اين فايلها نيست.
اول بايد يه تبديل روش انجام بدم كه اين فايلها رو بخونه بعدش فايل زيرنويس رو بزارم.
هم خيلي وقتگيره و هم خيلي افت كيفيت داره...
حالا به نظر شما من چيكار بكنم بهتره.

reza12100
03-01-2006, 22:06
فکر کنم مشکل شما با virtualdub باشه
میتونی از لینک زیر از VirtualDub-MPEG2.zip برای باز کردن mpeg2 استفاده کنی خیلی راحت فایلهای mpeg2 را باز میکنه

Omran_MB
04-01-2006, 00:09
اقا دستت درد نكنه.
كارت حرف نداره...

++

اقا ميشه راجبه نرم افزار VirtualDub 1.6.11 يه توضيح بدي.
چه جوري فايل زيرنويس رو بايد وارد كرد...

reza12100
04-01-2006, 21:40
اقا ميشه راجبه نرم افزار VirtualDub 1.6.11 يه توضيح بدي.
چه جوري فايل زيرنويس رو بايد وارد كرد...
1-اول باید نرم افزار vobsub را دانلود کنی
download vobsub:
2-بعد از دانلود این برنامه ان را نصب کنید هنگام نصب از منوی plugin تیک گزینه textsub for virtualdub..... رازده وان را در محل plugin های virtualdub نصب کنید
3-برنامه virtualdub را باز کرده و از منوی file then open video ویدیئوی مورد نظر باز کنید
4-سپس از منوی video گزینه filter را انتخاب کرده که دراینصورت یک صفحه باز میشود
5 در صفحه مورد نظر (filter) گزینه add را انتخاب کرده سپس از لیست موجود گزینه textsub2.23 انتخاب کرده و ok کنید
6- با انجام مرحله 5 صفحه textsub setting باز میشود سپس بروی open کلیک کرده و زیر نویس مورد نظر را انتخاب کنید
7 -بعد از انتخاب زیرنویس بروی گزینه styles کلیک کنید و font را بروی tahoma قرار داده همچنین میتوانید رنگ زیر نویس را انتخاب کنید و...
8-سپس صفحات باز شده قبلی را ok کرد و از file then save as avi فیلم را به همراه زیرنویس save کنید
9-شما میتوانید از منوی video و انتخاب compression فرمت فیلمی را که میخواهید ذخیره کنید تعیین کرده یعنی
divx or xvid or.......

Omran_MB
05-01-2006, 20:14
با تشكر فراوان.
خيلي باحال بود دمت گرم...

شوشتر
05-01-2006, 22:15
تا اینجا دستتون درد نکنه
من می خوام تو یولید فارسی بنویسم به من هم کمک کنید
با فارسی نویس مریم و غیره نمیشه یه نرم افزار بگید

reza12100
06-01-2006, 10:50
تا اینجا دستتون درد نکنه
من می خوام تو یولید فارسی بنویسم به من هم کمک کنید
با فارسی نویس مریم و غیره نمیشه یه نرم افزار بگید
تا انجاییکه من میدونم تو ulead video atudio نمیشه فارسی نوشت
تنها راه حل برای استفاده از فارسی البته بازهم تا انجایی که من میدونم انجام مراحل زیر هست
1- با یکی از نرمافزارهای photoshop or ulead photo impact or... یک صفحه transparnet ایجاد کنید
نحو ایجاد صفحه transparnet یعنی صفحه بدون back خیلی راحته
درمورد ulead photo impact به طرق زیر:
file--->new---->new image---->select transparnet---->change image size to film size
دقت کنید اندازه عکس باید اندازه سایز فیلم یا کوچکتر باشد
برای دانستن اندازه سایز فیلم در ulead کلیک سمت راست روی فیلم کرده و propertis میگیریم
2-بروی صفحه transparnet ایجاد شده متن فارسی مورد نظر رامی نویسیم و در جایی که میخواهیم در فیلم قرار بگیرد تنظیم میکنیم مثلا پایین سمت راست
3-بعد از انجام مراحل 2 صفحه را با فرمت PNG ذخیره کرده
4 فیلم و صفحه ایجاد شده را وارد ulead میکنیم و صفحه را درپایین فیلم قرار داده وبه اندازه ای که میخواهیم نشان داده شود میکشیم
5-فیلم را ذخیره کرده -نتیجه اینکه متن فارسی مورد نظر بروی فیلم نشان داده میشود
تمام مطالب گفته شده را با ulead 7 امتحان کردم اما برای ورژن بالاتر نمیدنم این کار باروش راحت تری قابل انجام است یا نه

شوشتر
06-01-2006, 11:26
ulead photo impact از کجا بیارم نیست

reza12100
06-01-2006, 23:47
ulead photo impact از کجا بیارم نیست
از بازار بخر
با photoshop هم میتونی کار کنی

j0l6
10-01-2006, 21:31
سلام
دوستانی که تو کار زیرنویس هستن
زیرنویس کدوم فیلما رو دارین؟؟ بزارین لطفا تا ما فقیر فقرا هم استفاده کنیم صواب داره
در ضمن این لینک هم یه چیزایی تو همین مایه ها که شما میخواین داره یه گفتم بزارم شاید بدردتون بخوره

sina73
17-04-2006, 00:07
باسلام وخسته نباشيد
عزيز جون من يه مشكل در زير نويس پيدا كردم اگه لطف كني كمك كني ممنون ميشم الان 3 روزه اسير اين كارم من در برنامه virtualdub فيلم رو باز يرنويس يكي كردم فقط موقعي كه تبديل تمام ميشه و فيلم و زير نويس يكي ميشند و قسمت خروجي كه فيلم با زيرنويس رو بايد تحويل بده فيلم به سه قسمت تبديل ميشه كه قسمت اول به 34 دقيقه كه در تمام برنامه نشان ميده قسمت دوم به 39 دقيقه كه اصلا نميشه نگاه كرد قسمت سوم هم ادامه فيلم كه مثل قسمت دوم هست فيلمها بصورت divx هست كه بر روي هارد ريختم
ممنون ميشم كمك كنيد

reza12100
17-04-2006, 03:58
کل فیلمی که زیرنویس باید بشه چند دقیقه است ؟
ان قسمت اول که گفتی 34 دقیقه همراه با زیرنویس نمایش داده میشه یعنی بدون مشکل است ؟
قسمت دوم که 39 دقیقه است چه مشکلی داره فقط صدا هست و بدون تصویر ؟
قسمت دوم هم قابل دیدن نیست و فقط صدا میاد؟

در هر صورت شما باید از قسمت منوی video سپس compression فرمت فیلم را انتخاب کرده
بعد از منوی file سپس save as avi... فیلم را ذخیره کنید در این صورت مشکلی نباید پیش بیاد

گاهی اوقات audio and video فیلم به صورت جداگانه بروی هارد ریخته میشه و بعد توسط نرمافزار به هم وصل میشه
پیشنهاد میکنم جدا از دقت در انجام مراحلی که نوشتم codec divx خود را رجیستر کنید
به عنوان مثال codec divx که خود سایت divx .com میده باید رجیستر بشه تا تمام قابلیتهاش فعال بشن
همچنین بد نیست codec divx را به روز کرده و ان را انیستال و دوباره نصب کنید
یک امکان دیگه هم وجود داره که مشکل از خود ویندوز باشه
در هر صورت اگر مشکلت حل نشد باز هم مطرح کن

Erfaan
17-04-2006, 05:11
ممنون

sina73
18-04-2006, 23:30
کل فیلمی که زیرنویس باید بشه چند دقیقه است ؟
ان قسمت اول که گفتی 34 دقیقه همراه با زیرنویس نمایش داده میشه یعنی بدون مشکل است ؟
قسمت دوم که 39 دقیقه است چه مشکلی داره فقط صدا هست و بدون تصویر ؟
قسمت دوم هم قابل دیدن نیست و فقط صدا میاد؟

در هر صورت شما باید از قسمت منوی video سپس compression فرمت فیلم را انتخاب کرده
بعد از منوی file سپس save as avi... فیلم را ذخیره کنید در این صورت مشکلی نباید پیش بیاد

گاهی اوقات audio and video فیلم به صورت جداگانه بروی هارد ریخته میشه و بعد توسط نرمافزار به هم وصل میشه
پیشنهاد میکنم جدا از دقت در انجام مراحلی که نوشتم codec divx خود را رجیستر کنید
به عنوان مثال codec divx که خود سایت divx .com میده باید رجیستر بشه تا تمام قابلیتهاش فعال بشن
همچنین بد نیست codec divx را به روز کرده و ان را انیستال و دوباره نصب کنید
یک امکان دیگه هم وجود داره که مشکل از خود ویندوز باشه
در هر صورت اگر مشکلت حل نشد باز هم مطرح کن

سلام خدمت شما اقا رضا
خوب 34 دقيقه فيلم اول هيچ مشكلي نداره هم صدا هست هم تصوير هم زيرنويس
در 39 دقيقه دوم فيلم رو وقتي باز مي كنم برنامه فيلم رو ميخونه ولي اجرا نمي كنه يعني قسمتي كه فيلم رو عقب جلو مي كنه خودمون دستي حركت مي ديم ساعت جلو عقب ميره ولي هيچ تصوير و صدايي نيست
قسمت سوم هم كه فقط صدا هست
من از compression اين گزينه رو انتخاب مي كنم indeo.video5.10
اما از گزينه save هم اين رو انتخاب مي كنم save segmented avi
فيلم ها هم بصورت divx هست كه روي هارد ريختم

reza12100
19-04-2006, 00:08
دوست عزیز sina73
اما مشکل شما به خاطر عدم پخش فیلم در قسمت دوم به خاطر انتخاب نوع فرمت در قسمت compression است اگر میخوای فیلمت را به صورت فشرده و با فرمت divx ذخیر کنی
از سایت divx.com اخرین codec divx را دانلود کرده و از compression گزینه divx 6.0 yv12 را انتخاب کن
ویا codec های دیگه مثل xvid or...

اما تیکه تیکه شدن فیلم به خاطر اینکه گزینه save segmented avi را انتخاب کردی
چرا از منوی file گزینه save segmented avi را انتخاب کردی!!!!!!
انتخاب این گزینه یعنی فایل avi را به صورت تیک تیکه ذخیره کن
شما پس از انتخاب فرمت مورد نظر در compression کافیه از منوی file گزینه save as avi را انتخاب کرده تا با فررمت مورد نظر شما save شود

sina73
19-04-2006, 15:56
ممنونم اقا رضا
البته من در يك جاي ديگه اموزش اين رو خونده بودم به همين خاطر گزينه هايي كه اونجا گفته بود بهتر ه رو انتخاب كردم از اين به بعد از راهنمايي شما استفاده مي كنم بازم از اينكه پاسخ سوال من رو دادي ممنونم

amirpers
20-04-2006, 16:53
دوستان من متوجه نشدم بالاخره Subtitle را که ویرایش کردیم چگونه بر روی فیلم قرار بدیم ؟

reza12100
20-04-2006, 20:54
دوستان من متوجه نشدم بالاخره Subtitle را که ویرایش کردیم چگونه بر روی فیلم قرار بدیم ؟
توسط نرم افزار virtualdub

genius_lizard2
03-06-2006, 01:24
میکس زیرنویس و فیلم100 % تست شد
دوستان مشکل همتون با این کاری که می گم در virtualdub رفع میشه
100% تست شد
اول این دو تا رو دانلود کنید
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-Download subtitler-2_4.zip from virtualdub.org
و از سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-subresync.zip
دومی در فولدر برنامه vobsub نصب شده هم هست
لینک دانلودشون:
1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجمشونم خیلی کم
فایل -1-اولی رو در شاخه ((plugin)) برنامه virtualdub اکسترکت کنید یا کپی کنید (فایلهای درونشو)
درفایل-2- دومی وارد شوید وبرنامه subresync را باز کنید و بر روی open کلیک کنید
بعد فایل زیرنویس خود را پیدا کنید و open را بزنید در این برنامه می تونید رنگ وفونت و مکان زیرنویس و ... را
با کلیک بر روی edit تغییر بدید
بعد از تغییراتتون بر روی save as کلیک کرده save as type را ssa.* گذاشته و فایل زیرنویس خود را
با پسوند ssa سیو کنبد (اسم فایل بعدش حتما ssa را بزارید)=movie1.ssa
بعد در برنامه virtualdub بر روی
video بعد روی filter کلیک کنید بعد add را بزنید و بعد load را بزنید و شاخه ((plugin)) را پیدا کنید و فایل
Subtitler.vdf را کلیک کنید و open را بزنید
بعد در لیست add filter دونبال subtitler بگردید و روش کلیک کنید و ok را بزنید صفحه subtitler:configuration باز میشود
(...) را بزنید و فایل زیر نویس خود با پسوند ssa را پیدا کرده و بر رویش کلیک کنید و open را بزنید بعد بدون هیچ تغییری بر روی
ok کلیک کنید و ok بعدی را نیز بزنید حالا دیگه کار تبدیل را که دوستان توضیح دادند رو ادامه بدهید
زیرنویس را می بینید
امیدوارم مفید باشه
نظر دهید

genius_lizard2
03-06-2006, 01:29
-------میکس زیرنویس و فیلم100 % تست شد------
دوستان مشکل همتون با این کاری که می گم در virtualdub رفع میشه
100% تست شد
اول این دو تا رو دانلود کنید
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-Download subtitler-2_4.zip from virtualdub.org
و از سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-subresync.zip
دومی در فولدر برنامه vobsub نصب شده هم هست
لینک دانلودشون:
1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجمشونم خیلی کم
فایل -1-اولی رو در شاخه ((plugin)) برنامه virtualdub اکسترکت کنید یا کپی کنید (فایلهای درونشو)
درفایل-2- دومی وارد شوید وبرنامه subresync را باز کنید و بر روی open کلیک کنید
بعد فایل زیرنویس خود را پیدا کنید و open را بزنید در این برنامه می تونید رنگ وفونت و مکان زیرنویس و ... را
با کلیک بر روی edit تغییر بدید
بعد از تغییراتتون بر روی save as کلیک کرده save as type را ssa.* گذاشته و فایل زیرنویس خود را
با پسوند ssa سیو کنبد (اسم فایل بعدش حتما ssa را بزارید)=movie1.ssa
بعد در برنامه virtualdub بر روی
video بعد روی filter کلیک کنید بعد add را بزنید و بعد load را بزنید و شاخه ((plugin)) را پیدا کنید و فایل
Subtitler.vdf را کلیک کنید و open را بزنید
بعد در لیست add filter دونبال subtitler بگردید و روش کلیک کنید و ok را بزنید صفحه subtitler:configuration باز میشود
(...) را بزنید و فایل زیر نویس خود با پسوند ssa را پیدا کرده و بر رویش کلیک کنید و open را بزنید بعد بدون هیچ تغییری بر روی
ok کلیک کنید و ok بعدی را نیز بزنید حالا دیگه کار تبدیل را که دوستان توضیح دادند رو ادامه بدهید
زیرنویس را می بینید
امیدوارم مفید باشه
نظر دهید-----

85ebrahim
06-06-2006, 13:33
ba salam
man donbal kodhay jedide tps va moltivisitin migardam mitavanid komak konid
ba sepas

shahrad
09-06-2006, 01:43
دوستان فایلهای زیر نویس فارسی رو از کجا میشه گیر اورد؟

MaFia
09-06-2006, 01:59
تو نت خيلي پابليك نميشه اگه هم باشه محدود به 10 الي 20 تا فيلم قديمي ميشه
گشتم نبود نگرد نيست

hardrock007
09-06-2006, 09:13

shahrad
11-06-2006, 01:26
تو نت خيلي پابليك نميشه اگه هم باشه محدود به 10 الي 20 تا فيلم قديمي ميشه
گشتم نبود نگرد نيست
ممنون از توجه شما
همچنین شما rock عزیز

planetmercury
13-06-2006, 19:20
سلام
برنامه ای وجود داره كه فايل زیرنویس رو بدون فیلم Play کنه ؟ میخوام وقتی فیلم داره از کارت TV پخش میشه همون موقع زیرنویسش هم پخش بشه .

aminpi
13-06-2006, 19:24
بهنرين و قويترين نرم افزار براي زيرنويس دار كردن فيلم هاي Dvd و همچنين طراحي منوهاي فيلم چيه؟
با تشكر....

tirdad1060
07-07-2006, 02:38
سلام
زیرنویس closer فارسی شد
تو این وبلاگ :
بای

siamak_kh
03-10-2006, 00:22
چند سوال در مورد زیر نویس کردن فیلم

1)یکی در نرم افزار div x subtitle displayer و دیگری در jet audio بعد از دانلود زیرنویس های فارسی از اینترنت و نصب بنامه vob subtitle و ریختنن فایل زیرنویس (srt) به درون پوشه فیلم با نام همان فیلم و اجرای فیلم با jet audio ، فونت زیرنویس های فارسی به هم ریخته است.؟؟؟؟؟!!!!!

2) برای دو تکه کردن یک فایل زیر نویس، چگونه باید عمل کرد؟ (اگر با برنامه خاصی صورت میگیرد ، لطفا روش آن را هم توضیح دهید.)

3)برای شروع عمل زیر نویس ، در نقطه خاصی از فیلم و نه از ابتدا ، در jet audio یا div x displayer چگونه باید عمل کنم.؟

4)برای جدا کردن یک فیلم از چند فیلم موجود در dvd به همراه زیرنویسش ،راهی وجود دارد؟

سوالات زیاد شد اما خواهش میکنم هر کسی اگر میتواند ، حد اقل یکی را جواب دهد.

reza12100
03-10-2006, 05:14
2-میتونی از subtitle workshop استفاده کنی
4-با استفاده از اکثر نرم افزاهای تبدیل dvd یا کپی dvd میتونی این کار را انجام بدی( هر فیلم تشکیل شده از چندین چپتر که با انتخاب چپترهای فیلم مورد نظر و بعد انتخاب زیرنویس میتونی فیلم را توسط نرمافزار magic dvd یا از این قسم نرمافزار) تبدیل به فرمت مورد نظر بکنب یا اینکه بروی هارد به همان صورت dvd کپی کنی

siamak_kh
03-10-2006, 22:10
در جواب آقای شهراد
بزرگترین سایت ارایه دهنده فایلهای زیرنویس فارسی و ....

در ضمن آقا رضا اگه میشه طرز کار subtitle workshop برای دو تکه کردن یک فایل زیر نویس رو ، توضیح بدبد.

reza12100
04-10-2006, 01:31
بعد از نصب subtitle workshop از منوی file سپس load subtitle زیر نویسی که میخوای دو تیکش کنی را انتخاب کن
به عنوان مثال میخوای زیرنوس از دقیقه اول)شروع زیرنویس) تا 46(جایی که زیرنویس تممو میشه و زیرنویس بعدی شروع میشه) و بعد از دقیق46 تا اخر فیلم دو تیکه شود
مثل شکل ابتدا از دقیقه 46 تا اخر فیلم را انتخاب میکنی

سپس از منوی edit با انتخاب remove sellected زیر نویس دقیقه 46 تا اخر فیلم حذف شده و باقی زیر نویس( که تیکه اول ان باشد )
را میتونی ذخیر کنی برای تکه دوم هم به همین روش عمل کنید

siamak_kh
04-10-2006, 22:02
آقا رضا واقعا دستت درد نکنه.
اما به یه مشکلی خوردم.
زمان اولین قسمت زیر نویس رو گیر آوردم و همین طور آخرین زیر نویس رو. بعد در subtitle workshop از قسمت edit----->timing------>adjust------>adjust subtitle , زمان شروع اولین زیرنویس و آخرین زیر نویس که همان آخر قسمت اول فیلم است را دادم اما در اواسط فیلم ، زیر نویس با تصویر همزمان نمیشود.(چند دقیقه اختلاف)
به نظرت فایل زیر نویس ایراد داره یا من اشتباه رفتم؟(fps های مختلف رو هم امتحان کردم)

reza12100
05-10-2006, 00:49
آقا رضا واقعا دستت درد نکنه.
اما به یه مشکلی خوردم.
زمان اولین قسمت زیر نویس رو گیر آوردم و همین طور آخرین زیر نویس رو. بعد در subtitle workshop از قسمت edit----->timing------>adjust------>adjust subtitle , زمان شروع اولین زیرنویس و آخرین زیر نویس که همان آخر قسمت اول فیلم است را دادم اما در اواسط فیلم ، زیر نویس با تصویر همزمان نمیشود.(چند دقیقه اختلاف)
به نظرت فایل زیر نویس ایراد داره یا من اشتباه رفتم؟(fps های مختلف رو هم امتحان کردم)

دقیقا متوجه نشدم منظورت چیه!
اگر زمان اولین و اخرین زیرنویس را دادی یعنی انها را حذف کردی خوب طبیعی که اختلاف بیفته

siamak_kh
05-10-2006, 01:31
نه حذف نشدند
هردو به موقع روی تصویر ضاهر میشوند اما هر چه وسط تر میرود زمانها به هم میخورد و بعضی از زیر نویسها هنوز ظاهر نشده ، پاک میشوند.

reza12100
05-10-2006, 18:01
یه نیگاه به زمان زیرنویس بندازه شاید مشکا انجا باشه
یا اینکه ممکنه زیرنویس با فیلم شما از لحاظ زمانی تنظیم نیست (مثلا فیلم ماموریت غیرممکن 3 را بدون زیر نویس دارم وقتی زیرنویس فارسی بهش اضافه میکنم از اول فیلم زیر نویس با فیلم مچ میشه ولی اخر فیلم یا وسط کمی عقب یا جلو میفته)
چرا از روش من نمیری یعنی اول تا انجایی که حلقه اول فیلمت هست زیر نویس را انتخاب و جدا کنی و بعد .......

arashagha
06-10-2006, 20:43
سلام بهترین برنامه برای برای مچ کردن اختلاف زمانی بین زیرنویس و فیلم submax هست
تو گوگل لگردید هست
دردسر هم نداره

siamak_kh
06-10-2006, 23:20
از روش شما رفتم ولی بعد از باز کردن فایل زیر نویس ، زیرنویس بلافاصله آغاز میشود اما فیلم بعد از کمی موزیک شروع میشود که مجبور شدم از روشی که گفتم بروم.

reza12100
07-10-2006, 13:24
از روش شما رفتم ولی بعد از باز کردن فایل زیر نویس ، زیرنویس بلافاصله آغاز میشود اما فیلم بعد از کمی موزیک شروع میشود که مجبور شدم از روشی که گفتم بروم.

edit--->timings---->set delay با این کار کل زیر نویسها یا یک دونشون را میتونی با اندازهای که میخوای مثلا 2 ثانیه جلوتر یا عقبتر پخش کنی

RAYMOND_JOON
08-05-2007, 11:30
سلام طلفا يك خوب در رابطه با چسباندن زير نويس به فيلم با فرمت divx به همراه آموزش آن معرفي نمائيد

با تشكر
RAYMOND

hajidavallo
19-09-2009, 12:45

amirpers
11-12-2010, 08:53
دوستان من يه مشكلي با زيرنويس فارسي دارم.
من زيرنويس رو از اينترنت گرفتم.با Notpad كه بازش مي كنم فارسي نشون ميده . يه مقدار تايمينگ اون مشكل داشت كه با برنامه Subtitle workshop خواستم درستش كنم ، ديدم كه وقتي با اين برنامه زيرنويس رو باز مي كنم اون رو فارسي نشون نميده. از منوي سمت چپ هم زبان رو دست كاري كردم اما درست نشد.
همونجوري تايمينگ رو درست كردم و Save كردم ديدم كه وقتي به فيلم متصلش مي كنم همچنان زبان فارسي رو نشون نميده.
بايد چكار كنم ؟