PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه سه بلاک باستر اختصاصی ! PC vs PS3 vs Xbox360

djmd
05-10-2008, 09:45
خوب دوستان این تاپیک به هیچ وجه قصد راه اندازی کل کل و اینجور چیزا نداره یه بحث فنی درباره مقایسه این سه تا بازی اصلی سه دستگاه اصلی می خواهیم بپردازیم !

>(=------------------------------------------------------------------------------------------=)<

:40:CRYSIS vs Gears of WAR vs Resisteance:40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
>(=------------------------------------------------------------------------------------------=)<

خوب این 3 تا بازی درواقع یه جورایی نماد سیستم هایه خود هم هستند !
موضوعات مورد بحث :
1. مقایسه کیفیت خوده بازیها از نظر روند و موضوع و داستان .
2. مقایسه کیفیت بازیها از نظر هیجان و صدا گذاری و جلوه های تصویری .
3. مقایسه کیفیت بازیها در قسمت آنلاین .
4. نظریات در مورد اطلاعاتی که در مورد نسخه های به طور رسمی پخش شده . (این گزینه شاید حذف شد)

لطفا فقط از ایجاد اختلال و اختشاش جدا خودداری فرمائید .
دوستان بازیهایی همچون HALO و Kill Zone هم بودند ولی می دونید این سه تا بازی رویه این
سه دستگاه طرفداران بیشتری دارن و به صورت اختصاصی هم هستند .
حالا به اون یه نسخه ای هم که واسه PC منتشر شد کاری نداریم .

tekken god
05-10-2008, 22:40
من به غیر از gears of war بازی های دیگه که عکسشو گذاشتی رو انجام ندادم ولی از نظر من gears of war یک بازی فوق العادّه جذّاب و از یاد نرفتنی بود
راستی gears of war 2 که عکسشو گذاشتی واسه پی سی هم اومده ؟ آخه یکی از دوستام ازم پول گرفت واسم بخره می ترسم همون یک رو بخره
خدانگهدار

pedram_sad
05-10-2008, 23:31
من به غیر از gears of war بازی های دیگه که عکسشو گذاشتی رو انجام ندادم ولی از نظر من gears of war یک بازی فوق العادّه جذّاب و از یاد نرفتنی بود
راستی gears of war 2 که عکسشو گذاشتی واسه پی سی هم اومده ؟ آخه یکی از دوستام ازم پول گرفت واسم بخره می ترسم همون یک رو بخره
خدانگهدار
دوست عزيز
GOW 2 براي 360 هنوز RELEASE نشده چه برسه به PC
اواسط نوامبر قراره به صورت انحصاري براي 360 بياد

pedram_sad
05-10-2008, 23:34
خوب دوستان این تاپیک به هیچ وجه قصد راه اندازی کل کل و اینجور چیزا نداره یه بحث فنی درباره مقایسه این سه تا بازی اصلی سه دستگاه اصلی می خواهیم بپردازیم !

:40:CRYSIS vs Gears of WAR vs Resisteance:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این 3 تا بازی درواقع یه جورایی نماد سیستم هایه خود هم هستند !
موضوعات مورد بحث :
1. مقایسه کیفیت خوده بازیها از نظر روند و موضوع و داستان .
2. مقایسه کیفیت بازیها از نظر هیجان و صدا گذاری و جلوه های تصویری .
3. مقایسه کیفیت بازیها در قسمت آنلاین .
4. نظریات در مورد اطلاعاتی که در مورد نسخه های به طور رسمی پخش شده . (این گزینه شاید حذف شد)

لطفا فقط از ایجاد اختلال و اختشاش جدا خودداری فرمائید .
دوستان بازیهایی همچون HALO و Kill Zone هم بودند ولی می دونید این سه تا بازی رویه این
سه دستگاه طرفداران بیشتری دارن

و به صورت اختصاصی هم هستند .

حالا به اون یه نسخه ای هم که واسه PC منتشر شد کاری نداریم .

با جو و ميزان اطلاعاتي كه از اينجا من سراغ دارم
تا حد زيادي مطمن هستم به كل كل كشيده ميشه
به خصوص كه اكثر كاربهاي اينجا فقط PC دارن و مطمنا بحث منحرف ميشه
اين بازي ها هم هر كدوم براي خودشون تاپيك جدا دارن كه مفصل توشون راجع به تمامي نكات بحث شده

باز هم نظر مديران مهمه
به هر حال موفق باشيد

mohammad_twe
06-10-2008, 00:13
درسته البته ببخشید که میگما فقط اگه pc باز هایه محترم نخوان تعصب به خرج بدن تاپیک مفیدی میشه ولی اگه به طور مثال اینه 1 ماه پیش تاپیک gta iv بشه که .....

B3HZ@D
06-10-2008, 06:15
من خودم دو سری کریسیس و همچنین gow رو روی pc بازی کردم
خدائیش از بهترین بازی های سالهای اخیر هستن
ولی بقیه بازی ها رو انجام ندادم
ولی به نظر من pc هیچی کمتر از کنسول ها نداره
بی طرف گفتم

djmd
06-10-2008, 10:28
خوب نظر خودم :
این سه بازی داستان خیلی بشدت قوی ندارند ! این که چیز مشخصی هست !
از نظر گرافیک هم میشه گفت سرآمد قدرت سیستم های خودشون هستند (تقریبا)
از نظر هیجان که کرایسیس 2 واقعا عالی کرده بود و جنگ جالبی رو طراحی کرده بود ! گیرز آف وار 2 هم اینطور که دموهاش داره نشون می ده می خوان یه جنگ خیلی گسترده تر ارائه که بر خلاف نسخه 1 که فکر کنم بیشتری ها بازی کردن و بیشتر هم در مکان های محدود بود ....
در مورد نسخه هایه 1 هر سه بازی می تونم بگم یه جورایی بیشتر رویه جزئیات گرافیکی کار شده بود و همچنین سیستم خشونت و مبارزات ولی در مورد داستان و روند نکته خاصی در کار نبود ! ولی پس از موفقیتی که نسخه اول داشتند تا حالا کرایسیس و گیرز آف وار بر روی قسمت ماجرا و داستان بازی هایه خودشون بیشتر کار کردن (البته در کنار ریزه کاریهای گرافیکی که به بازی اضافه کردن)
در مورد قسمت آنلاین هم باید بگم در نسخه دوم خیلی گسترشش دادن ! ولی بنده خودم شخصا GOW , Crysis رو هر دو نسخه ی یکشون رو آنلاینشو تجربه داشتم که می تونم بگم GOW قسمت COOP Mode خوبی داشت که به نظرم از قسمت های مبارزه دو تیم خیلی بیشتر به آدم می چسبید .... در مورد کرایسیس هم که میشه گفت مثل خیلی از بازی های آنلاین دیگه ای که واسه PC بوده (مثل COD های و CS ها) اینم تقریبا تقلیدی از همون ها بود فقط با داشتن گرافیکی خارق العاده و گیم پلی کمی منحصر به فرد !
و در مورد بازی PS3 هم متاسفانه اطلاعات کمی دارم و در حد چندتا تریلر دیدن یه تحلیل خوندن اینها : میشه گفت یه جورایی هدفی که GOW 1 برای 360 داشت رو این بازی تو PS3 پیاده کرده !

EHHASSATNI
06-10-2008, 11:17
به قول دوستمون بجز crysis warhead بقیه که هنوز نیومده بخوایم دربارش صحبت کنیم
تو قبلیا من هر 3 رو بازی کردم resistance رو روی ps3 و crysis و gow رو روی pc
CRYSIS
من نفهمیدم چرا به این بازی اینقدر بها داده شده واقعا در اون حد هست ؟؟؟ داستانش که اصلا جالب نیست و نقطه عطف اون گرافیکش هست که به نظر من هر بازی که با cry engine بسازند گرافیک بازی مصنوعی از اب در میاد مثل همون far cry
GEARS OF WAR
گرافیکی قوی داره با بازی و گیم پلی نفس گیر که شما رو ساعتها پشت دستگاه میخکوب میکنه داستانش هم چون تخیلی خوب انتخاب شده بخش ONLINE رو من نمیدونم چه جوریه ؟؟؟
RESISTANCE
گرافیک خیلی خوبی داره که از بازی های اولی بود که برای کنسول PS3 اومد گیم پلی خوب و روانی هم داره داستانش هم قابل قبول هست بخش ONLINE که دیگه حرف نداره با پشت بانی از 32 نفر یکی از بهترینهاس خودم امتحان کردم واقعا محشره

B3HZ@D
06-10-2008, 11:50
کی میگه کریسی وارهد نیومده؟؟؟!!!!
من یک هفته پیش تمومش هم کردم
بعد شما میگی نیومده!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_twe
06-10-2008, 13:31
منظوره ایشون این بود فعلا warhead اومده و gow2 هنوز نیوده که در مورده اون حرف بزنیم

djmd
07-10-2008, 09:37
با جو و ميزان اطلاعاتي كه از اينجا من سراغ دارم
تا حد زيادي مطمن هستم به كل كل كشيده ميشه
به خصوص كه اكثر كاربهاي اينجا فقط PC دارن و مطمنا بحث منحرف ميشه
اين بازي ها هم هر كدوم براي خودشون تاپيك جدا دارن كه مفصل توشون راجع به تمامي نكات بحث شده

باز هم نظر مديران مهمه
به هر حال موفق باشيد
[/center]

حالا که تا اینجا خبری از کسی نیست ! نمی دونم واقعا ما تو این فروم صاحب نظر های خوبی داریم ولی الان کجایند ؟
من هرچی فکر کردم این می تونه یه بحث فنی و خوب و مفید باشه ! چون الان این بازیها هم وضعیتی دارند که کسی نمی تونه دیگه بیاد و spam بده ! چون قبلا تاپیک هاشون بوده و هر spam ی هم می خواستن بدن اونجا دادن ! و می دونن صحبتی غیر از بحث در مورد مطلب = حذف پستشون !
یه بحثی هم من همینجا به مدیران بگم حیف تاپیکی که آخرش یه چیزی ازش درمیاد (یه فایده ای داره) به خاطر چهار تا پست قفل بشه ! بهتر نیست اون پست ها پاک بشه ؟ :11:

کی میگه کریسی وارهد نیومده؟؟؟!!!!
من یک هفته پیش تمومش هم کردم
بعد شما میگی نیومده!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جمله دوستمون رو یبار دیگه با دقت بخون ! گفت بجز وارهد بقیه که نیومدن !
==========================================
دوستانی که بازی PS3 بازی کردن بیان و نقطه نظراتشون رو بنویسن در مقایسه با دوبازی اختصاصی دیگه !