PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش های "قرمز" در پریمیر!

Mr Andersson
05-10-2008, 04:49
درود بر همه ی دوستان;

من دوتا مشکل اساسی دارم , امیدوارم تو حلش بهم کمک کنید:

1- که در حال حاضر مهم تره اینه که لای فایل تصویری من در timeline فلش های قرمز دیده میشه که توی فایل اصلی نیست یعنی پلیر تو فایل اصلی چیزی نشون نمیده اما وقتی اون فایل وارد تایم لاین پریمیر میشه یه جاهاییش بدون نظم یا ترتیب خاصی یهو یه فلش قرمز میزنه و کل فریم قرمز میشه که این حالت فقط با حرکت دسته خط تایم لاین معلوم میشه و تا اون قسمت رو رندل نکنیم با دکمه play معلوم نمیشه! خروجی کار هم این قرمزی ها رو داره!!!

2-وقتی تنظیمات motion فایلم رو دستکاری میکنم کل کار یه جورایی یا محو یا بی کیفیت میشه و هیچ فرق نمیکنه این تنظیم یه ذزه باشه یا زیاد,
یعنی اگه من scale فایلمو یه ذره ریاد کنم کار یه طرز مشخصی افت کیفیت پیدا میکنه, این مشکل سر افکت transform هم پیدا میشه و خروجی کار بی کیفیت میشه.

متشکر از توجهتان / من الان cs3 کار میکنم pro2 هم همین مشکلو داشتم.

Mr Andersson
06-10-2008, 02:49
درود دوباره;

دوستان! اینهمه دکتر مهندس! یعنی هیچکی به چنین مشکلی بر نخورده؟

عجیب نیست! چون تو فروم خود adobe هم راه حلاش برای لینوکس بود یعنی چند نفر بودن که این مشکل رو داشتن ولی صحبت از Tiger و leopard و اینا بود ما زیاد..

البته منظورشون از Tiger :
Topologically Integrated Geographic Encoding and Referencing
بود یا نه نمیدونم!

Javad_Ed
06-10-2008, 06:20
درود دوباره;

دوستان! اینهمه دکتر مهندس! یعنی هیچکی به چنین مشکلی بر نخورده؟

عجیب نیست! چون تو فروم خود adobe هم راه حلاش برای لینوکس بود یعنی چند نفر بودن که این مشکل رو داشتن ولی صحبت از Tiger و leopard و اینا بود ما زیاد..

البته منظورشون از Tiger :
Topologically Integrated Geographic Encoding and Referencing
بود یا نه نمیدونم!
سلام
خب عزیز
رقی نمیکنه از همون راه حل استفاده کن
تایگر و لپرد نسخه های مختلف mac هستند که فکر نمیکنم نرم افزار پریمیر درش فرق کنه ...
فقط بجای ctrl از کلمه کامان
استفاده میکنند ....

Mr Andersson
06-10-2008, 19:15
درود;

درسته جواد عزیز من اشتباهی گفتم لینوکس, آره برا Mac بود اما صحبت از پاک کردن tiger و دوباره نصب کردن بود و نصب یه ورژن خاص از پریمیر
(3.1.1) بود.

تا اونجا که میدونم زیاد تو کار پریمیر نیستی و بیشتر با ادیوس کار میکنی و باز متشکر, اما یه دوستایی داشتیم تو کار پریمیر بودن!
جالب اینجاست که تو فروم adobe بالغ بر 25-20 نفر فقط تاپیک زده بودن که این مشکلو دارن ولی خبری از راهه حل اساسی نبود!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr Andersson
17-10-2008, 03:30
درود;

دوستان این مشکل مربوط به مبحث drooped-frame میشد یعنی پریمیر یه فریم رو corrupt میبینه, و با اون فریم قرمز به قول خودش اعلام اخطار میکنه و حالا این مشکل از کارت کپچر هست, از فیلمه یا از هر کی دیگه!.. پریمیر به گردن گرفته و میگن که با این آپ دیت مشکل حل میشه

Here you are

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]]

هم برا CS هست هم PRO نسخه (3.1.1)?