PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراسم انتخاب بهترین گوشی سال برگزار شد ( نوکیا E71 ) بهترین گوشی سال شد

sarmast65_ata
04-10-2008, 13:07
مراسم انتخاب بهترین گوشی سال 2008 برگزار شد و نوکیا E71 بهترین گوشی سال شد اینم نتایج این مراسم :

نوکیا E71 بهترین گوشی سال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین گوشی هوشمند باز هم E71

بهترین گوشی از نظر دوربین i8510 سامسونگ

بهترین گوشی از نظر سازگاری با موزیک F400 سامسونگ

بهترین دستگاه از نظر خواننده iPhone 3G

بهترین گوشی از لحاظ زیبایی LG KF750

بهترین اپراتور موبایل شرکت O2 شد

بهترین خدمات مشتری Virigin Mobile

بهترین سازنده گوشی هم سامسونگ شد

Ali_BlueBoy
04-10-2008, 13:22
دم ساسونگ گرم 2 تا جایزه گرفته..............

منبعش رو هم لطفا بگید...

S A M S U N G
04-10-2008, 13:29
مراسم UK Mobile Choice Consumer Awards 2008 هستش که این گوشی ها رو انتخاب کرده .

کمپانی سامسونگ ( موبایل ) هم برنده جایزه اولین کمپانی شده .

تبریک به سامسونگ به خاطر بهترین دوربین ، بهترین صدا ، بهترین کمپانی سازنده .

UK Mobile Choice Consumer Awards 2008 :

- Phone of the year : Nokia E71
- Best Camera Phone : Samsung i8510 INNOV8
- Best Smartphone : Nokia E71
- Best Music Phone : Samsung SGH-F400
- Best Stylist Phone : LG KF750 Secret
- Manufacture of the Year : Samsung Mobile

زیباترین گوشی هم LG KF750 Secret معرفی شد .

sarmast65_ata
04-10-2008, 13:39
مراسم UK Mobile Choice Consumer Awards 2008 هستش که این گوشی ها رو انتخاب کرده .

کمپانی سامسونگ ( موبایل ) هم برنده جایزه اولین کمپانی شده .

تبریک به سامسونگ به خاطر بهترین دوربین ، بهترین صدا ، بهترین کمپانی سازنده .

UK Mobile Choice Consumer Awards 2008 :

- Phone of the year : Nokia E71
- Best Camera Phone : Samsung i8510 INNOV8
- Best Smartphone : Nokia E71
- Best Music Phone : Samsung SGH-F400
- Best Stylist Phone : LG KF750 Secret
- Manufacture of the Year : Samsung Mobile

زیباترین گوشی هم LG KF750 Secret معرفی شد .

ممنونم به خاطر اینکه گفتید گوشی ال جی زیباترین شده الان اضافه میکنم.
واقعآ به سامسونگ تبریک میگم برای این انتخابا شاید باید بهترین گوشی هم از سامسونگ میشد ولی نمی دونم شما یا بچه های دیگه با E71 کار کردید یا نه واقعآ گوشیه خوبیه واقعآ کار کردن باهاش لذت بخشه.
راستی داشتم منبع رو هم اضافه میکردم که شما این کارو کردید ممنونم ازتون.

S A M S U N G
04-10-2008, 13:59
لیست کلی + منبع اصلی :

Phone of the Year: Nokia E71
Best Camera Phone: Samsung i8510
Tariff Deal of the Year: 3 Mobile Broadband
Best Bluetooth Headset: Jawbone Noise Assassin
Best Network: O2
Best Smartphone: Nokia E71
Best Mobile Game: Tetris Pop
Best Music Phone: Samsung F400
Best Customer Service: Virgin Mobile
Most Stylish Phone: LG Secret KF750
Best High Street Retailer: 02 Stores
Best Mobile Sat Nav: HTC Touch Cruise
Best Online Retailer: Virgin Mobile
Readers' Dream Phone: Apple iPhone
Manufacturer of the Year: Samsung Mobile

منبع اصلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saman65
04-10-2008, 14:50
منظورشون از Readers' Dream Phone چیه؟؟

بعد هم اینکه سامسونگ(i8510) شانس آورده که kc910 هنوز ریلیز نشده و گرنه ...

corey
04-10-2008, 15:50
سامسونگ واقعا ترکونده فکر کنم سال دیگه کل لیست برای سامسونگ باشه

sarmast65_ata
04-10-2008, 16:32
منظورشون از Readers' Dream Phone چیه؟؟

بعد هم اینکه سامسونگ(i8510) شانس آورده که kc910 هنوز ریلیز نشده و گرنه ...

Dream میشه رویا Readsers هم که میشه خواننده فکر میکنم منظورشون از نظر مردم و از نظر اینکه مردم انتخابشون چی بوده باید باشه.
در مورد سامسونگ هم باید گفت که باید قبول کرد گوشیه خوبیه و بهترین و کاملترین گوشی در حال حاظر این گوشی هستش چه از نظر سیستم عامل چه از نظر دوربین چه از نظر طراحی واقعآ سامسونگ امسال شاهکار کرد

s-a-l-i-m
04-10-2008, 16:35
باریکلا به سامسونگ....منتظر پیشرفت هایه بیشتری هستم از این برند

sarmast65_ata
04-10-2008, 16:42
سامسونگ واقعا ترکونده فکر کنم سال دیگه کل لیست برای سامسونگ باشه

سامسونگ امسال واقعآ ترکوند قبلآ هم این حرفو زدم سامسونگ جای نوکیا رو توی رده بندی میگیره فقط یکم تبلیغات بیشتر میخواد و اینکه از ذهن مردم در بیاد که سامسونگ نمی تونه گوشیه خوبی تولید کنه الان چند درصد مردم ایران ( من به جاهای دیگه کاری ندارم ) اصلآ میدونن که سامسونگ همچین گوشی هایی تولید کرده؟خیلی افراد کمی از این جریان خبر دارن و تا میشنوند سامسونگ میگن نه بابا ولش کن ولی تنها کاری که باید انجام بده اینه که تبلیغات رو بیشتر کنه درست مثل کاری که برای F480 کرد.

SAEED_BARCELONA
04-10-2008, 17:56
بهترین کمرافونو سامسونگ برا این جایزه گرفت که تونست تا قبل از مراسم انتخاب بهترینها 8مگاپیکسلیشو وارد بازار کنه وگرنه اگه سونی اریکسون و الجی هم وارد بازار میکردن 8مگاپیکسلیشونو عمرا 8510 رو اول میکردن.

sarmast65_ata
04-10-2008, 18:07
بهترین کمرافونو سامسونگ برا این جایزه گرفت که تونست تا قبل از مراسم انتخاب بهترینها 8مگاپیکسلیشو وارد بازار کنه وگرنه اگه سونی اریکسون و الجی هم وارد بازار میکردن 8مگاپیکسلیشونو عمرا 8510 رو اول میکردن.

نمی فهمم منظور شما از این حرف چیه یعنی این گوشی گوشیه ضعیفیه؟یعنی اگه هر کسی اینکارو میکرد این جایزه رو میگرفت؟خوب میکردن جایزه رو میگرفتن ولی فکر نمیکنم باز هم اگه در حال حاضر 2 تا گوشی 8 مگاپیکسلی توی بازار بود سامسونگ این جایزو نمیگرفت این جایزه برازنده این گوشی بود و گرفتش.

SAEED_BARCELONA
04-10-2008, 19:15
کی گفت گوشیه ضعیفیه؟ امکاناتش خیلی بیشتر از C905ـه ولی کمرا فونو فقط به خاطر دوربینش انتخاب میکنن نه بقیه چیزهاش. معلومه وقتی بدون رقیبه میان انتخابش میکنن دیگه. پس بیان G810 یا C902 یا N82 رو انتخاب کنن؟

یعنی اگه هر کسی اینکارو میکرد این جایزه رو میگرفت؟
.100% الان هر کدوم از این 8یها برا خودشون تو عکاسی غول بی شاخو دومین. هر کدومشونم غیر از این میومد تو بازار اونو انتخاب میکردن!
باز اگه همشون میومدن تو بازار اون موقع دیگه 8510 انتخاب نمیشد!!

sarmast65_ata
04-10-2008, 19:53
کی گفت گوشیه ضعیفیه؟ امکاناتش خیلی بیشتر از C905ـه ولی کمرا فونو فقط به خاطر دوربینش انتخاب میکنن نه بقیه چیزهاش. معلومه وقتی بدون رقیبه میان انتخابش میکنن دیگه. پس بیان G810 یا C902 یا N82 رو انتخاب کنن؟

.100% الان هر کدوم از این 8یها برا خودشون تو عکاسی غول بی شاخو دومین. هر کدومشونم غیر از این میومد تو بازار اونو انتخاب میکردن!
باز اگه همشون میومدن تو بازار اون موقع دیگه 8510 انتخاب نمیشد!!

منم اینو میدونم وقتی این گوشی رو انتخاب کردن برای دوربینش این کارو کردن و به بقیه چیزها کاری نداشتن ( دیگه اینقدر سوادش رو دارم که اینو بفهمم ) ولی من حرفم اینجاست نمی دونم شما بر چه اساسی اینقدر قاطع داری حرف میزنی ( شایدم خبر داری ) که اگه برندهای دیگه هم 8 مگاپیکسلی داشتن این گوشی بهترین نمیشد حالا حداقل چیزی که هست سامسونگ اینقدر عرضه داشت این گوشی رو زودتر از همه بده بیرون تا بهترین بشه تازه بازم فکر میکنم اگه برندهای دیگه هم در حال حاظر توی بازار 8 مگاپیکسلی داشتن عکس های گرفته شده توسط این گوشی ها رو مقایسه میکردن بعد بهترین رو انتخاب میکردن وگرنه کسایی که داوری میکنن فکر نمیکنم با سامسونگ دشمنی داشته باشن و اگه برندهای دیگه هم داشتن سامسونگو بهترین نکنن به خاط حرف شما ( هر کدومشونم غیر از این میومد تو بازار اونو انتخاب میکردن! )

SAEED_BARCELONA
04-10-2008, 21:13
حرفم اینجاست نمی دونم شما بر چه اساسی اینقدر قاطع داری حرف میزنی ( شایدم خبر داری ) که اگه برندهای دیگه هم 8 مگاپیکسلی داشتن این گوشی بهترین نمیشد
موسسه ای چیزی دیگه نیست که چند ماه دیگه بهترین گوشیایو اعلام کنه؟ اگه باشه خیلی خوبه. تا چند ماه دیه هم C905 اومده هم Kc910 و هم پیکسون و شایدم 8نوکیا و موتورولا. اون موقع به حرفم میرسی!

فکر نمیکنم با سامسونگ دشمنی داشته باشن و اگه برندهای دیگه هم داشتن سامسونگو بهترین نکنن
من چنین حرفی زدم؟ دقیقا بر اساس شواهد بررسی میکنن!
تمومش کنیم بهتره

S A M S U N G
04-10-2008, 21:24
من منتظر ریویو GSMArena هستم تا ببینم این سایت درباره دوربین این گوشی چی میگه !

Mobile-Review و Smape هردوشون INNOV8 هم در روز و هم در شب برتر میدونن . تنها ایرادش در فلاش بود .

دیگه همه باید قبول کنیم دوربین های سامسونگ عالی هستن ، مگه C902 و ZN5 و N82 نبودن ولی G810 برنده از میدون بیرون اومد .

و خیلی واسن جالبه سونی اریکسون با اون همه ادعای واکمن برنده Best Sound نشده .

مخلصیم .

sarmast65_ata
04-10-2008, 21:51
موسسه ای چیزی دیگه نیست که چند ماه دیگه بهترین گوشیایو اعلام کنه؟ اگه باشه خیلی خوبه. تا چند ماه دیه هم C905 اومده هم Kc910 و هم پیکسون و شایدم 8نوکیا و موتورولا. اون موقع به حرفم میرسی!

من چنین حرفی زدم؟ دقیقا بر اساس شواهد بررسی میکنن!
تمومش کنیم بهتره

تمومش کنیم من که حرفی نزدم شما خیلی روی سونی اریکسون تعصب داری وگرنه درسته که من گوشیم نوکیاست ولی تعصب اینطوری روی یک برند ندارم و اگه گوشی خوب باشه میگم خوبه انشالله چند ماه بعد بازم بررسی میکنن شایدم سونی اریکسون از این رقابت برنده بیاد بیرون شایدم در بررسی های بعدی توی موزیک فون هم به قول سامسونگ به سونی اریکسون رای دادن ولی تا جایی که میدونم سونی اریکسون و طرفداراش روی موزیک پلیرهای این برند خیلی حساب باز میکردن و جالبه که سونی اریکسون یک دونه گوشی توی این بررسی نداره!!

total_overdose
04-10-2008, 22:23
[quote=S A M S U N G;3036883]من منتظر ریویو GSMArena هستم تا ببینم این سایت درباره دوربین این گوشی چی میگه !

Mobile-Review و Smape هردوشون INNOV8 هم در روز و هم در شب برتر میدونن . تنها ایرادش در فلاش بود .

دیگه همه باید قبول کنیم دوربین های سامسونگ عالی هستن ، مگه C902 و ZN5 و N82 نبودن ولی G810 برنده از میدون بیرون اومد .

مخلصیم .
مگه c902 و zn5 و n82 نبودن که g810 برنده شد.:2:
دوست عزیز این یکی رو دیگه بد اومدی :27:

^^ HAMID ^^
04-10-2008, 22:41
اصلا یه پایه این جور مقایسه ها امکانات گوشی هست نه فقط کیفیت تنها ..مثلا اگه g810 زوم اپتیکال نداشت یا c902 فلاش زنون داشت قضیه خیلی فرق میکرد .. دلایلشونو برید بخونید ماله مراسم قبلیو بیشتر مجذوب امکانات شدن .. هر موسسه ای هم یه جور انتخاب میکنه ..مگه همین چند ماه پیش نبود w980 سونی جایزه بهترین صدا رو برد ... در مورد n82 و g810 هم بگم بین کمرافونهای جدید که اومده بودن مقایسه انجام شد ..n82 که بابا پیش کسوت هست هنوزم که هنوزه عکاسیش تو نور کم حرف نداره ( بی رقیب در این زمینست) ... i8510 هم باید قبول کرد چون تنها 8 مگایی موجود تو بازاره انتخاب شد البته عکساش به جز چند مشکل جزئی حرف نداره ..حالا اگه c905 سونی یا گوشی ال جی تو بازار بودن و هردوشون زنون دارن شک نکنید i8510 انتخاب نمیشد ..چون جزو خصوصیات یه کمرا فون اینه که تو شب بتونه عکسهای واضح بگیره ...

در مورد عکسهای شب (بدون فلاش) بگم که من عکسهای c905 رو بیشتر میپسندم با اینکه تاریکتر هستند دقیقتر و شارپنس بالایی دارند همونطور که smape گفته ( سامسونگ یه مقدار اشتباه ترجمه کردی) گفته عکسهای c905 تاریکتر هستند ولی دقت و شارپنس بالایی دارند برعکس i8510 که عکس روشنتری میگیره و دقت و شارپنسی کمتری داره ولی در مجموع عکس واضحتری میده (منظورش اینه روشنتره)

در مورد ماکرو که موبایل ریویو c905 رو برنده دونست ... تو روز هم گفت مثله همند فقط ماله i8510 تاریکتره.

S A M S U N G
04-10-2008, 23:03
این نتیجه گیری Eldar در مورد دوربین 2 گوشی :

Round up on Sony Ericsson C905 vs Samsung INNOV8

After reviewing all images we took with the C905 and INNOV8 I suppose everyone will be able to decide for himself which phone suits your needs best. All in all, they are in the same league both quality- and price-wise, so you will have a tough decision making the right choice. The C905 boasts two types of flash and ensures pretty decent picture quality when shooting in low light. However, if you tend to take snaps in really dark places, then the INNOV8 is the way to go. In normal light neither phone holds the upper hand, although the Samsung i8510 manages to output a tad more images with natural colors (for the most part of skies and water), but this edge is really miniscule. To my great surprise, the INNOV8 turned out to have a better tuned macro mode, so chalk up another one for Samsung. If it was all about pros and cons alone, the INNOV8 would come out on top hands down, however it's not all that clear-cut and here is why.
People who take most of their snaps indoors won't be able to do without a decent flash module, which is exactly the place where the INNOV8 falls flat. On the other hand, if you spend most of the time outdoors and therefore get more opportunities to shoot sceneries or portraits, the Samsung i8510 will be a slightly better choice (based on the quality of resulting images). As far as I'm concerned, these are the only criteria you should keep in mind when choosing a new cameraphone. Apparently, there is much more to these phones apart from their cameras, so at the end of the day it all comes down more to personal preferences in design and functionality. In this write-up we tried to find out what are these phones' fortes and weaknesses in the way of picture quality; however there is another important thing we are ought to factor in - ergonomics.

R@R#M@N
04-10-2008, 23:27
چند وقت پیش بود ه دبلیو 890 برنده بهترین جایزه اروپا شد !!
حالا این جایزه فقط مخصوص UK هست ! اون جایزه که معتبر تره که دادن به دبلیو 890

تمومش کنیم من که حرفی نزدم شما خیلی روی سونی اریکسون تعصب داری وگرنه درسته که من گوشیم نوکیاست ولی تعصب اینطوری روی یک برند ندارم و اگه گوشی خوب باشه میگم خوبه انشالله چند ماه بعد بازم بررسی میکنن شایدم سونی اریکسون از این رقابت برنده بیاد بیرون شایدم در بررسی های بعدی توی موزیک فون هم به قول سامسونگ به سونی اریکسون رای دادن ولی تا جایی که میدونم سونی اریکسون و طرفداراش روی موزیک پلیرهای این برند خیلی حساب باز میکردن و جالبه که سونی اریکسون یک دونه گوشی توی این بررسی نداره!!
زور چپونی حرفم کردی تو دهن ملت !!
خوبه هم smape و هم mobile review عکس های هر دو گوشی رو گذاشتن
توی جمع بندی هم سی905 بهتر عمل کرده !
بعد شما میگی متعصب ! !بابا یه ذره به خودتون بیایین انقدر الکی واسه اینکه نگید تعصب ندارید کسی رو الکی ضایع نکنید !
مگه میشه کسی تعصب نداشته باشه !! اگه من متعصب نیستم چرا همش از سونی میگم ! اگه تو نیستی چرا همش از نوکیا میگی ! چرا امیر که میگه نیستم همش از سامسونگ میگه ! چرا ...
اینا یه چیزی هست که همه میدونن ! هر کسی یه برندی رو دوست داره ! ولی بخاطر این نباید دوستش رو ضایع کنه (سعی کنیم اینو یاد بگیریم) ! جالبه که این برندها هم ماله بابامون نیست !
آخه مگه سعید چی گفت که میگی تعصب داری !! نه جدآ میخوام بدونم !!

S A M S U N G
04-10-2008, 23:37
البته من هیچ وقت نگفتم متعصب نیستم و Mobile-review هم هیچ نگفته C905 بهتره !

مخلصیم .

^^ HAMID ^^
04-10-2008, 23:39
این نتیجه گیری Eldar در مورد دوربین 2 گوشی :

نقل قول:
Round up on Sony Ericsson C905 vs Samsung INNOV8

After reviewing all images we took with the C905 and INNOV8 I suppose everyone will be able to decide for himself which phone suits your needs best. All in all, they are in the same league both quality- and price-wise, so you will have a tough decision making the right choice. The C905 boasts two types of flash and ensures pretty decent picture quality when shooting in low light. However, if you tend to take snaps in really dark places, then the INNOV8 is the way to go. In normal light neither phone holds the upper hand, although the Samsung i8510 manages to output a tad more images with natural colors (for the most part of skies and water), but this edge is really miniscule. To my great surprise, the INNOV8 turned out to have a better tuned macro mode, so chalk up another one for Samsung. If it was all about pros and cons alone, the INNOV8 would come out on top hands down, however it's not all that clear-cut and here is why.
People who take most of their snaps indoors won't be able to do without a decent flash module, which is exactly the place where the INNOV8 falls flat. On the other hand, if you spend most of the time outdoors and therefore get more opportunities to shoot sceneries or portraits, the Samsung i8510 will be a slightly better choice (based on the quality of resulting images). As far as I'm concerned, these are the only criteria you should keep in mind when choosing a new cameraphone. Apparently, there is much more to these phones apart from their cameras, so at the end of the day it all comes down more to personal preferences in design and functionality. In this write-up we tried to find out what are these phones' fortes and weaknesses in the way of picture quality; however there is another important thing we are ought to factor in - ergonomics.

اینطوری که اینجا نوشته گفته ماکرو i8510 بهتره ( من گوگل ترانلزلیت روسی خوندم این مثله اینکه خود سایت ترجمه گزاشته) البته به نفع گرفته چون من عکسهای ماکرو رو دیدم همش بلور شده و کیفیت نداشت چون الدار دستش میلرزه (هم c905 هم i8510) ..عکسهای شبشم همینطور .. smape که نوشته بود تو کیفیت ماکرو با هم برابرند ..

در مورد عکسهای روز نوشته در یه حد هستند ولی یه مقدار خیلی کم رنگ i8510 طبیعی تره (آسمون و آب ) که به نظر من به تاریک بودن عکسهاش در... عکسهاشم نویزش زیاده حتی در روز .. من عکسش رو سیو کردم یه مقدار روشن ترش کردم فوق العاده نویز ها نمایان شد.

در ضمن من متعصب هستم ولی حقیقتو میگم.

SAEED_BARCELONA
04-10-2008, 23:43
بهراد همشون دعوام کردن. باشون قهرم(شکلک گریه)
من هنوزم رو حرفم هستم. اگه بقیه گوشیا بودن 8510 بهترین نمیشد. مطمئن باشید
قبول کنید که C905 بهتر عکس میگیره حالا خیلی نباشه ولی با دقت مشخصه!
در مورد موزیک فون هم که چند وقت پیش W980 جایزه گرفت حالا نمیدونم این F400 رو از کجا آوردن ولی حتما خوبه که انتخابش کردن!
جناب سرمست شما تعصب نداری؟ از روزی که من وارد این فروم شدم شما همیشه آواتارتون یکی از گوشیای نوکیا بوده. الانم چند وقتی میشه که اصلا تاپیک نزدید تو لوپ گوشیا ولی تا اسم E71 اومد وسط شما تاپیک زدید. وقتی به من به خاطر 2خط حرف میگی متعصب پس حتا شما لیدر متعصبای نوکیا هستی

sarmast65_ata
05-10-2008, 21:23
چند وقت پیش بود ه دبلیو 890 برنده بهترین جایزه اروپا شد !!
حالا این جایزه فقط مخصوص UK هست ! اون جایزه که معتبر تره که دادن به دبلیو 890

زور چپونی حرفم کردی تو دهن ملت !!
خوبه هم smape و هم mobile review عکس های هر دو گوشی رو گذاشتن
توی جمع بندی هم سی905 بهتر عمل کرده !
بعد شما میگی متعصب ! !بابا یه ذره به خودتون بیایین انقدر الکی واسه اینکه نگید تعصب ندارید کسی رو الکی ضایع نکنید !
مگه میشه کسی تعصب نداشته باشه !! اگه من متعصب نیستم چرا همش از سونی میگم ! اگه تو نیستی چرا همش از نوکیا میگی ! چرا امیر که میگه نیستم همش از سامسونگ میگه ! چرا ...
اینا یه چیزی هست که همه میدونن ! هر کسی یه برندی رو دوست داره ! ولی بخاطر این نباید دوستش رو ضایع کنه (سعی کنیم اینو یاد بگیریم) ! جالبه که این برندها هم ماله بابامون نیست !

من حرف کردم تو دهن ملت؟اصلآ وقتی من این تاپیک رو زدم تنها قصدی که داشتم این بود که این مطلب رو بذارم اینجا وگرنه هیچ وقت نمی خواستم درباره چیزهای دیگه بحث کنم سعید اومد گفت اگه سونی اریکسون یا ال جی گوشیشون اومده بود بیرون سامسونگ بهترین نمیشد منم بازم میگم اینقدر عرضه داشتن که گوشیشون رو میدادن بیرون ( این حرف رو 100 درجه بیشتر به نوکیا میزنم که هنوز هیچی معرفی نکرده ) پس لازمه یه چیزهایی رو من بگم تا روشن بشه.من تا الان در طول عمرم یک بار هم گوشی های سامسونگ رو دستم هم نگرفتم پس اگه فکر میکنید توی این تاپیک از سامسونگ طرفداری کردم طرفداری نبوده فقط درباره تولیدات جدید سامسونگ حرف دلم رو زدم بازهم میزنم سامسونگ اگه همینطوری جلو بره تا چند ماه دیگه جای نوکیا رو میگره فقط هم یکم تبلیغ لازمه.
درباره تعصب هم بگم اگه کسای دیگه ندونن خودت خوب میدونی من گوشی قبلیم سونی اریکسون بود و شاید بتونم بگم نصف پستام توی این کلوپ بود و اون زمان من شاید یک دونه پست هم توی کلوپ نوکیا نمی دادم درست مثل الان که حتی کلوپ سونی اریکسون رو باز هم نمیکنم چون این اعتقاد و این سواد رو ندارم وقتی تو کار یه چیزی نیستم بخوام دربارش صحبت کنم و اگه یادت هستش که من خودم به شخصه خیلی خوب یادم هست حدود 2 سال پیش بود موقعی که شرکت ها گوشی های جدید رو اعلام میکنن تو تاپیک زدی که گوشی های جدید رو معرفی کنی منم پا به پای تو اون شب پست دادم و از گوشی های سونی اریکسون تعریف کردم پس من میتونم بگم در زمان خودش توی کلوپ سونی اریکسون هم فعالیت کردم و در حال حاظر هم به نوکیا تعصبی ندارم همیشه هم عیب های گوشی های نوکیا رو گفتم و از اون دست آدم هایی هم نیستم که روی یک گوشی یا یک سری تعریف کنم.
این حرف هم که این شرکت ها مال بابامون نیست فکر میکنم همیشه من توی این سایت میزدم که شما داری به من میگی.
درباره اینکه گفتم سعید تعصب روی این برند داره آخه خیلی قاطع حرفشو زد که اگه شرکت های دیگه داشتن سامسونگ نمیشد هم اینکه گفتم شاید خبر داره هم اینکه پس واقعآ باید تعصب داشته باشه که اینقدر جدی داره روی سونی اریکسون پافشاری میکنه در ضمن مگه تعصب چیزه بدیه که ریختین سرم دارین میگین چرا از لغت نامانوس تعصب استفاده کردم؟به نظر من که لغت بدی نیست.
در باره این صحبت ها هم اگه چیزی گفتم که به شما و سعید عزیز برخورد من ازتون معذرت خواهی میکنم هیچ وقت قصد این رو ندارم که کسی رو از خودم دلگیر کنم فقط لازم بود این چیزها رو بگم چند وقت پیش توبه کرده بودم توی این بحث ها شرکت نکنم و الکی تاپیک نزنم ببخشید یادم رفت باید برم دنبال همون هک و معرفی برنامه که ازم بر میاد.منو ببخشید.

rainysky50
05-10-2008, 21:27
یه صلوات بفرستید بحث رو تموم کنید!حاجی علی ریسر رفته خوبیت نداره تفرقه بینتون بیفته!!!

sarmast65_ata
05-10-2008, 21:32
بهراد همشون دعوام کردن. باشون قهرم(شکلک گریه)
من هنوزم رو حرفم هستم. اگه بقیه گوشیا بودن 8510 بهترین نمیشد. مطمئن باشید
قبول کنید که C905 بهتر عکس میگیره حالا خیلی نباشه ولی با دقت مشخصه!
در مورد موزیک فون هم که چند وقت پیش W980 جایزه گرفت حالا نمیدونم این F400 رو از کجا آوردن ولی حتما خوبه که انتخابش کردن!
جناب سرمست شما تعصب نداری؟ از روزی که من وارد این فروم شدم شما همیشه آواتارتون یکی از گوشیای نوکیا بوده. الانم چند وقتی میشه که اصلا تاپیک نزدید تو لوپ گوشیا ولی تا اسم E71 اومد وسط شما تاپیک زدید. وقتی به من به خاطر 2خط حرف میگی متعصب پس حتا شما لیدر متعصبای نوکیا هستی

جوابت رو دادم دوست دارم بخونیش فقط بازم یه چیزی لازمه که بگم.
از این نارحت میشم که الکی دارین ( باز هم از واژه تعصب استفاده میکنم ) حرف میزنید چون E71 بهترین شده من پریدم وسط؟پس خواهشآ اگه وقت دارین به پست 4 یه نگاه بندازید ببینید من چی اونجا گفتم؟ ( شاید باید بهترین گوشی هم از سامسونگ میشد ) این عین جمله منه که اونجا گفتم خدا رو هم شکر میکنم اون پست ویرایش نشده یه دفعه نگید من ویرایشش کردم پس قضیه اینطوری نبوده که تا بشنوم E71 بهترین شده بپرم وسط و تاپیک بزنم نه بازم در ضمن هر کسی E71 رو حتی دستش بگیره ( نمی خواد باهاش کار کنه ) !!! این گوشی رو بهترین میکنه اگه فکر میکنید اشتباه میگم یه بار امتحانش کنید.
درباره پست ندادن توی کلوپ سونی اریکسون و تاپیک نزدن و آواتارو این چیزها هم حرفامو زدم.
امیدوارم یه روزی بشه ......... ولش کن زیا مهم نیست.
فقط منو ببخشید به خاط اینکه این تاپیک رو زدم از همتون معذرت خواهی میکنم

R@R#M@N
05-10-2008, 21:45
من حرف کردم تو دهن ملت؟اصلآ وقتی من این تاپیک رو زدم تنها قصدی که داشتم این بود که این مطلب رو بذارم اینجا وگرنه هیچ وقت نمی خواستم درباره چیزهای دیگه بحث کنم سعید اومد گفت اگه سونی اریکسون یا ال جی گوشیشون اومده بود بیرون سامسونگ بهترین نمیشد منم بازم میگم اینقدر عرضه داشتن که گوشیشون رو میدادن بیرون ( این حرف رو 100 درجه بیشتر به نوکیا میزنم که هنوز هیچی معرفی نکرده ) پس لازمه یه چیزهایی رو من بگم تا روشن بشه.من تا الان در طول عمرم یک بار هم گوشی های سامسونگ رو دستم هم نگرفتم پس اگه فکر میکنید توی این تاپیک از سامسونگ طرفداری کردم طرفداری نبوده فقط درباره تولیدات جدید سامسونگ حرف دلم رو زدم بازهم میزنم سامسونگ اگه همینطوری جلو بره تا چند ماه دیگه جای نوکیا رو میگره فقط هم یکم تبلیغ لازمه.
درباره تعصب هم بگم اگه کسای دیگه ندونن خودت خوب میدونی من گوشی قبلیم سونی اریکسون بود و شاید بتونم بگم نصف پستام توی این کلوپ بود و اون زمان من شاید یک دونه پست هم توی کلوپ نوکیا نمی دادم درست مثل الان که حتی کلوپ سونی اریکسون رو باز هم نمیکنم چون این اعتقاد و این سواد رو ندارم وقتی تو کار یه چیزی نیستم بخوام دربارش صحبت کنم و اگه یادت هستش که من خودم به شخصه خیلی خوب یادم هست حدود 2 سال پیش بود موقعی که شرکت ها گوشی های جدید رو اعلام میکنن تو تاپیک زدی که گوشی های جدید رو معرفی کنی منم پا به پای تو اون شب پست دادم و از گوشی های سونی اریکسون تعریف کردم پس من میتونم بگم در زمان خودش توی کلوپ سونی اریکسون هم فعالیت کردم و در حال حاظر هم به نوکیا تعصبی ندارم همیشه هم عیب های گوشی های نوکیا رو گفتم و از اون دست آدم هایی هم نیستم که روی یک گوشی یا یک سری تعریف کنم.
این حرف هم که این شرکت ها مال بابامون نیست فکر میکنم همیشه من توی این سایت میزدم که شما داری به من میگی.
درباره اینکه گفتم سعید تعصب روی این برند داره آخه خیلی قاطع حرفشو زد که اگه شرکت های دیگه داشتن سامسونگ نمیشد هم اینکه گفتم شاید خبر داره هم اینکه پس واقعآ باید تعصب داشته باشه که اینقدر جدی داره روی سونی اریکسون پافشاری میکنه در ضمن مگه تعصب چیزه بدیه که ریختین سرم دارین میگین چرا از لغت نامانوس تعصب استفاده کردم؟به نظر من که لغت بدی نیست.
در باره این صحبت ها هم اگه چیزی گفتم که به شما و سعید عزیز برخورد من ازتون معذرت خواهی میکنم هیچ وقت قصد این رو ندارم که کسی رو از خودم دلگیر کنم فقط لازم بود این چیزها رو بگم چند وقت پیش توبه کرده بودم توی این بحث ها شرکت نکنم و الکی تاپیک نزنم ببخشید یادم رفت باید برم دنبال همون هک و معرفی برنامه که ازم بر میاد.منو ببخشید.
من نوکرتم داداش
اگه ما هم حرفی زدیم بهت برخورد شرمنده
مرسی
+
خاب یه چیز هم بگم که اسپم نشه !
آقا ایم ای71 چه چیز خوب و قدرتمندی داره که بهترین شده ؟؟

sarmast65_ata
05-10-2008, 22:01
من نوکرتم داداش
اگه ما هم حرفی زدیم بهت برخورد شرمنده
مرسی
+
خاب یه چیز هم بگم که اسپم نشه !
آقا ایم ای71 چه چیز خوب و قدرتمندی داره که بهترین شده ؟؟

نمی دونم تا الان این گوشی رو دستت گرفتی یا نه ئلی واقعآ هم طراحی خوشگلی داره هم اینکه دستت بگیری لذت بخشه این نظر منه شایدم شما یا بچه های دیگه این نظر رو نداشته باشن.
ضخامت این گوشی تنها 10 میلیمتره و عرض این گوشی هم 57 میلیمتره که واقعآ خوشگل طراحی شده.
درباره مموری و حافظه این گوشی که تا 8 گیگ رو ساپورت میکنه.
سیستم عامل این گوشی Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI هستش که یه سیستم عامل قوی هستش.
دوربین این گوشی 3.15 با فلاش و اتوفوکوس همراه با دوربین دوم و فیلم برداری QVGA@15fps .
مدت مکالمه هم 10 ساعت و 30 دقیقه هستش با 410 ساعت استندبای.
پردازندشم که ARM 11 369 MHz هستش.
این گوشی دارای تمام قابلیت های ارتباطی از قبیل GPRS , HSCSD , EDGE , 3G , WLAN , بلوتوث ورژن 2 با قابلیت A2DP و اینفرارد هستش.
راستی صفحه اصلی نمایشگر E71 دارای 2 حالت جداگانه شخصی و کاری هستش.
بارم میگم واقعآ کار کردن و حتی دست گرفتن این گوشی لذت بخشه بازم اگه چیزی هست بگید تا اگه بدونم توضیح بدم.

sarmast65_ata
05-10-2008, 22:16
اینم معایب و مزایای این گوشی از نظر GSMArena

Key features:
Quad-band GSM support
3G with HSDPA 3.6Mbps support
Landscape 2.36" 16M color display of QVGA resolution
Comfortable full QWERTY keypad
Convenient business-minded shortcut keys
Symbian 9.2 OS, S60 UI with FP1 (topped with some FP2 goodies)
369 MHz ARM 11 CPU and 128 MB of SDRAM
Wi-Fi
Built-in GPS receiver, A-GPS
3.15 megapixel auto focus camera with LED flash
110 MB of internal memory, microSD expansion, ships with a 2GB card
Slimmest smartphone to-date, slimmest Wi-Fi and/or GPS handset to-date
Stainless steel casing
Standard 2.5mm audio jack
Bluetooth v2.0 with A2DP support
microUSB v2.0
FM radio
Remote Wipe
Provider-independent VoIP support
Infrared port
Great battery life
Office document editor
Rich retail package

Main disadvantages:
Below average camera performance
Video recording maxes out at QVGA@15fps
No dedicated camera key
Smaller display than its predecessor
Cheap-looking power key
No RDS for the FM radio

R@R#M@N
05-10-2008, 22:40
آره
دست که گرفتم ! ولی باهاش کار نکردم
در کل بدرده من نمیخوره ! چون انگشتای بزرگی دارم اونم که لامصب کیبوردش ریزه ریز !!

sarmast65_ata
09-10-2008, 16:04
اینم ورود E71 gold با طلای 24 عیار با قمیت حدود 799 یورو