PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

صفحه ها : [1] 2 3

armintirand
04-10-2008, 03:36
سلام دوستان میشه بگین چه طور میشه آفیس 2002 یا 2003 رو با 2007 همزمان روی سیستم داشت؟

hosein66
04-10-2008, 03:39
این تایپیک را برای رفع هر گونه اشکال مبحث و یا نکته ای در مجموعه نرم افزاری آفیس باشد ایجاد کردم دوستان هر گونه اشکال در

نحوه نصب برنامه اضافه کردن برخی از ویژگی های مجموعه آفیس از طریق add/remove و یا advanced یا نحوه حذف برخی از

ویژگیهای نرم افزار نحوه فعال سازی (اکتیو) مجموعه دارید اینجا طرح نمائید.

دوستان عزیز مطالب پراکنده در مورد قابلیت های آفیس تو تایپیک وجود داشت جهت انسجام مطالب سعی شد تو یه تایپیکی

این کار انجام گیرد چون اکثرا یا از آفیس نسخه 2003 و یا از نسخه 2007 استفاده می کنند پس در این تایپک از مباحث هر دو

بیشتر بحث خواهد شد از زدن تاپیک های بیهوده و پراکنده درباره مسائل آفیس خودداری نمائید و اینجا مطرح نمائید

با تشکر

hosein66
04-10-2008, 05:01
اولین سوال را خودم می پرسم تو آفیس 2007 فایلهای با پسوند mdi با کدام یک از نرم افزار های آفیس باز می شن؟

wordist
04-10-2008, 07:36
اولین سوال را خودم می پرسم تو آفیس 2007 فایلهای با پسوند mdi با کدام یک از نرم افزار های آفیس باز می شن؟
سلام

اين نوع فايلها با استفاده از نرم افزار Microsoft Office Document Imaging باز ميشن كه همراه با خود آفيس نصب ميشه و در مسير زير قرار داره

Start\All Programs\Microsoft Office\Microsoft Office Tools

+++++++++++++++
عنوان تاپيك كمي تغيير يافت

masoud911
04-10-2008, 12:22
سلام دوستان
من افیس 2007 رو روی سیستمم داشتم و کار میکرد بعد که یه خورده سرویس ها و فایلهای ویندوز رو دستکاری کردم(درایور کش و .... خالی کردم) دیدم که افیس 2007کار نمیکنه و هر کاری کردم نصب نشد

حتی 2003 نصب میشه ولی 2007 حتی از طریق اپگرید هم نصب نمیشه

چی کارش کنم؟:19:

hosein66
05-10-2008, 06:05
سلام

اين نوع فايلها با استفاده از نرم افزار Microsoft Office Document Imaging باز ميشن كه همراه با خود آفيس نصب ميشه و در مسير زير قرار داره

Start\All Programs\Microsoft Office\Microsoft Office Tools

+++++++++++++++
عنوان تاپيك كمي تغيير يافت

تشکر می کنم از راهنمایی تان من تو افیس 2003 با همین بخش اون فایلها رو باز می کردم ولی چون تو 2007 به صورت پیش فرض

نصب نشده بود به همین خاطر مونده بودم (چون تو 2003 هم پیش فرض نصب می شد)از طریق add/remove پیداش کردم ولی

نمی دونم چرا یکی از این فایلهامو باز نمی کنه و خطای send error می ده من اونایی که با 2003 ذخیره شده بودن با 2007 باز

می شن به جز این یکی اینو چه میشه کرد

wordist
05-10-2008, 09:36
تشکر می کنم از راهنمایی تان من تو افیس 2003 با همین بخش اون فایلها رو باز می کردم ولی چون تو 2007 به صورت پیش فرض

نصب نشده بود به همین خاطر مونده بودم (چون تو 2003 هم پیش فرض نصب می شد)از طریق add/remove پیداش کردم ولی

نمی دونم چرا یکی از این فایلهامو باز نمی کنه و خطای send error می ده من اونایی که با 2003 ذخیره شده بودن با 2007 باز

می شن به جز این یکی اینو چه میشه کرد
من بعيد ميدونم بشه كاريش كرد

چون احتمالا فايل خراب شده

ميتوني فايل رو آپ كني تا يه نگا بكنم

amirbp
06-01-2009, 12:33
آفيس من حروف رو با فاصله نشون مي ده البته مشكل از فونت هاي ولي از هر فونتي كه استفاده مي كنم حروفش اينجوري نشون داده مي شن مثل اينكه يه نيم فاصله قبلشون هست لطفا كمك كنيد

wordist
08-01-2009, 07:34
آفيس من حروف رو با فاصله نشون مي ده البته مشكل از فونت هاي ولي از هر فونتي كه استفاده مي كنم حروفش اينجوري نشون داده مي شن مثل اينكه يه نيم فاصله قبلشون هست لطفا كمك كنيد
دوست عزيز يه عكس بذار تا بيشتر مشخص بشه

wordist
08-01-2009, 10:32
دوستان تاپيك مهم شد

amirbp
08-01-2009, 21:07
متاسفانه نمي دونم چه جوري ميشه عكسش رو گذاشت فقط وقتي رو يك حرف كليك مي كني انگار يك فاصله به اول حرف اضافه شده كه جزو حرفه امروز آفيس رو يك بار كلا پاك كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم همين طوريه از يك نفر شنيدم كه ممكن كار ويروس باشه ولي آنتي ويروسم آپديته و فايروال هم همينطور از ايمن هم برا ويروسهاي ايراني استفاده مي كنم هيچكدوم هم آلرت ويروس ندادن در ضمن اين كامپيوتر رو شبكه هست و چند تا كامپيوتر ديگه هم داريم كه مدام با هم تبادل فايل دارن ولي هيچكدوم همچين مشكلي ندارن و در ضمن از آفيس 2007 استفاده مي كنم

wordist
10-01-2009, 08:58
متاسفانه نمي دونم چه جوري ميشه عكسش رو گذاشت فقط وقتي رو يك حرف كليك مي كني انگار يك فاصله به اول حرف اضافه شده كه جزو حرفه امروز آفيس رو يك بار كلا پاك كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم همين طوريه از يك نفر شنيدم كه ممكن كار ويروس باشه ولي آنتي ويروسم آپديته و فايروال هم همينطور از ايمن هم برا ويروسهاي ايراني استفاده مي كنم هيچكدوم هم آلرت ويروس ندادن در ضمن اين كامپيوتر رو شبكه هست و چند تا كامپيوتر ديگه هم داريم كه مدام با هم تبادل فايل دارن ولي هيچكدوم همچين مشكلي ندارن و در ضمن از آفيس 2007 استفاده مي كنم
براي گذاشتن عكس بايد با ابزارهايي كه موجود هست مثل Print screen ابتدا از صفحه عكس بگيري و پس از ذخيره سازي اونو در يك سايت آپلود كني و بعد آدرس اونو اينجا قرار بدي يا اينكه بصورت عكس قرارش بدي تا نمايش داده بشه

farnooshhp
13-01-2009, 13:08
سلام دوستان من هم یه مشکلی دارم. وقتی کلا وقتی سی دی آفیس رو میذارم و برنامه نصبشو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. هیچی هم نصب نمیشه. لطفا اگه راه حلی دارید کمک کنید.

nasim965
13-01-2009, 13:40
سلام دوستان
دو تا سیستم مشابه دارم که فونت های فارسی و office 2007 هر دو یکی می باشد . اما یکی از سیستم ها بعضی از فونتهای نصب شده را در داخل برنامه های office نشون نمی ده مثلاً فونت Btitr یا Iran nastaligh و.. ،در حالیکه در فولدر فونت ویندوز وجود دارد .
سوال دوم :آیکون های تبدیل به pdf در office2007 از کجا می شه آورد (آفیس 2003 این امکان داره اما در آفیس 2007 پیدا نمی کنم . )
لطفاً راهنمایی بفرمایید .

wordist
14-01-2009, 07:53
سلام دوستان من هم یه مشکلی دارم. وقتی کلا وقتی سی دی آفیس رو میذارم و برنامه نصبشو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. هیچی هم نصب نمیشه. لطفا اگه راه حلی دارید کمک کنید.
سلام دوست عزيز

يه بار سطح سي دي رو از لحاظ تميزي و سالم بودن چك كن

و نيز آيا آنتي ويروس روي سيستم نصب شده داريد ؟

wordist
14-01-2009, 07:55
سلام دوستان
دو تا سیستم مشابه دارم که فونت های فارسی و office 2007 هر دو یکی می باشد . اما یکی از سیستم ها بعضی از فونتهای نصب شده را در داخل برنامه های office نشون نمی ده مثلاً فونت btitr یا iran nastaligh و.. ،در حالیکه در فولدر فونت ویندوز وجود دارد .
سوال دوم :آیکون های تبدیل به pdf در office2007 از کجا می شه آورد (آفیس 2003 این امکان داره اما در آفیس 2007 پیدا نمی کنم . )
لطفاً راهنمایی بفرمایید .
سلام دوست عزيز

آيا ويندوزهاي اين دو سيستم هم مشابه هست ؟

در مورد سوال دوم آيا نرم افزاري نصب كردين براي اينكار براي ورد 2003

چون خود ورد 2003 همچين چيزي رو بصورت مجزا نداره

در ضمن از اين پس هر سوالي را در يه پست مطرح كنيد

موفق باشيد

nasim965
14-01-2009, 09:27
سلام wordist عزیز
در مورد سوال اول بله هر دو ویندوز یکی است و در مورد سوال دومl Acrobat professional نصب شده که در office 2003 آیکون داره اما در 2007 نداره .

wordist
14-01-2009, 11:17
سلام wordist عزیز
در مورد سوال اول بله هر دو ویندوز یکی است و در مورد سوال دومl acrobat professional نصب شده که در office 2003 آیکون داره اما در 2007 نداره .
سلام دوست عزيز

ممكنه هنگام پرينت گرفتن يه گزينه پرينتر مجازي داشته باشه كه اينكارو بكنه

Mahdak
20-01-2009, 23:21
از قسمت print گزینه ی زیر رو به عنوان پرینتر انتخاب کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن نرم افزار office از acrobat حمایت می کنه به این معنی که شما بدون نصب هیچ یک از editionهای Acrobat قادر به ساختن فایل pdf توسط office هستید ، ولی برای خواندن (باز کردن) فایل pdf بایستی Acrobat را نصب کنید .

MVP77
30-01-2009, 15:52
سلام
من آفیس 2003 پرتابل رو دانلود کردم اما وقتی بازش میکنم زبان کلیه منوها عربی هست

چطور میتونم زبانش رو به انگلیسی تبدیل کنم‌؟

مرسی

ayshin
31-01-2009, 01:11
سلام دوستان.

من با اين officeمشكلي دارم كه با عوض كردن ويندوزم هم درست نشد.:41:اونم اينكه وقتي مي خوام نصبش كنم يه ارروري مي ده كه فايل....wكه به جاي نقطه ها چند تا عدده پيدا نمي شه(توي office2003)و افيس 2007 هم نصب نمي شه.البته 2007 نسخه ي اصليه!منظورم اينه كه كپي شده نيست.ولي با اين حال بازم اررور مي ده و مي گه نسخه ي اصلي رو بذار تا نصب شه.ويندوز رو عوض كردم ولي بازم نمي شه.لازمه بگم من چند بار همين 2003 رو نصب كرده بود بدون مشكل.كسي مي دونه مشكلش چيه؟

nirvana.12345
07-02-2009, 16:43
سلام. یک مشکل بد پیدا کردم. کلی فایل ورد 2007 مهم تو یک بریف کیس تو دسکتاپم داشتم که چون میخواستم ویندوز عوض کنم کپی کردم تو یک درایو دیگه. بعد که ویندوز عوض کردم دیدم بریف کیس پاک شده. با get data back تونستم ریکاوریش کنم
ولی بعد دیدم ورد فایل هارو باز نمی کنه . چه کار کنم ؟ خیلی حالم گرفته شده

wordist
14-02-2009, 08:33
سلام. یک مشکل بد پیدا کردم. کلی فایل ورد 2007 مهم تو یک بریف کیس تو دسکتاپم داشتم که چون میخواستم ویندوز عوض کنم کپی کردم تو یک درایو دیگه. بعد که ویندوز عوض کردم دیدم بریف کیس پاک شده. با get data back تونستم ریکاوریش کنم
ولی بعد دیدم ورد فایل هارو باز نمی کنه . چه کار کنم ؟ خیلی حالم گرفته شده
من بارها شنيدم كه فابلهاي وردي كه با ريكاوري بر ميگردند ديگه قابل باز شدن نيستند و جايي هم راه حلي در اين مورد نديدم

شما اگه چيزي پيدا كرديد همينجا توضيح بديد

AAKOJ
19-02-2009, 23:57
سلام دوستان.

من با اين officeمشكلي دارم كه با عوض كردن ويندوزم هم درست نشد.:41:اونم اينكه وقتي مي خوام نصبش كنم يه ارروري مي ده كه فايل....wكه به جاي نقطه ها چند تا عدده پيدا نمي شه(توي office2003)و افيس 2007 هم نصب نمي شه.البته 2007 نسخه ي اصليه!منظورم اينه كه كپي شده نيست.ولي با اين حال بازم اررور مي ده و مي گه نسخه ي اصلي رو بذار تا نصب شه.ويندوز رو عوض كردم ولي بازم نمي شه.لازمه بگم من چند بار همين 2003 رو نصب كرده بود بدون مشكل.كسي مي دونه مشكلش چيه؟
دوست عزیز من هم همین مشکلو داشتم اما افیس را دانلود کردم و مستقیما از هارد نصب کردم و هیچ اروری نداد . ممکنه از سی دی هم باشه سی دی را عوض کن و از یک منبع دیگر نصبش کن .

el2a
20-02-2009, 14:08
آفیس 2007 رو اگه روی XP نصب میکنید complete نصب کنید. رو ویستا خوب جواب میده ولی تو XP مشکلاتی از این قبیل رو بنده هم داشتم. ولی uninstall کردم و دوباره بصورت کامل نصب کردم. یعنی costum نصب نکنید complete نصب کنید. موفق باشید

omid-p30
09-03-2009, 10:24
دوستان اطلاع دارند ورژن جدید افیس در چه سالی ارایه میشود؟

Maryam-Z
13-03-2009, 13:31
وقتی آفیس 2007 رو بعد از 2003 نصب کنیم یه مشکلی پیش میاد:
وقتی ورد 2007 می خواد اجرا بشه یه پنجره میاد که عکسش رو گذاشتم:
بعدش تغییر می کنه و این میشه:
وقتی ضربدر پنجره رو میزنم و می خواد کنسل بشه این یکی میاد:
این هم که کنسل می کنم این یکی میاد:
بعدش هم ورد باز میشه (آخیــــــــــــــش!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته برای اکسل 2007 اینجوری نمیشه. راهی برای رفع مشکل هست؟

mohammad96
13-03-2009, 19:27

بعدش هم ورد باز میشه (آخیــــــــــــــش!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام،
منم که اکسس 2003 و 2007 رو با هم دارم، وقتی از یه کدومشون استفاده می کنم و بعد میرم سراغ اون یکی ، همین جوری میشه. راه حلش هم اینه که دیگه نرم سراغ 2003 :31: مگه وقتی واقعا لازمه ( یا برعکس).

wordist
16-03-2009, 11:39

به نظر م نهم بعيده راه حلي داشته باشه

چون هر دودارن در يه سيستم عامل اجرا ميشن ولي فايلهاي اجرايي مورد نياز متفاوتي دارن

براي همي هم هنگام سوئيچ كردن بين اونا اين پيغام مياد

البته اگه كنسل نكنيد و تا آخر پيش بره دفعات بعدي تا سوئيچ نكرديد روي ديگري پيغام نمياد

wordist
14-04-2009, 07:51
با سلام
من نرم افزار office 2007 را نصب کردم اما نمی دانم چرا برای تایپ کردن در برنامه word با مشکل مواجه می شم .
منظورم اینه که مثلا برای شروع تایپ از اول خط نوشتن شروع نمیشه و با کلیک space تایپ شروع می شه همین طور اگه کمی تأنی کنم دوباره تایپ نمی کنه
لطفا مرا راهنمایی کنید
آفيس را يه بار كامل حذف و نصب كنيد

اگه درست نشد ميتونه اشكال از صفحه كليد و ارتباط آن با ويندوز باشه

mahsa1469
20-04-2009, 10:15
چه طوری می تونم متن هایی رو که توی آفیس می نویسم به پی دی اف تبدیل کنم یا برعکس آون رو ؟؟

wordist
20-04-2009, 10:37
چه طوری می تونم متن هایی رو که توی آفیس می نویسم به پی دی اف تبدیل کنم یا برعکس آون رو ؟؟
من خودم ترجيح ميدم با save as PDF خود آفيس 2007 اين كارو بكنم

عكس مطلب براي حالت فارسي با نرم افزارهاي خاصي هست كه هميشگي هم جواب كامل نميدن

wordist
30-04-2009, 09:12
The 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 2

جهت دانلود از سايت مايكروسافت به آدرس زير مراجعه كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahziar-7
14-05-2009, 10:54
چطور می تونم هر دو آفیس 2003 و 2007 رو روی سیستم داشته باشم ولی آفیس پیشفرض 2003 باشه؟

wordist
19-05-2009, 11:38
چطور می تونم هر دو آفیس 2003 و 2007 رو روی سیستم داشته باشم ولی آفیس پیشفرض 2003 باشه؟
شما بايد تنظيمات مورد نياز از توي ويندوز انجام بدي

ميتوني از قسمت folder option و در سربرگ file type انواع فايلهاي آفيس رو پيدا كني و اونا را open with كني با 2003

Ali.Mirzaie
04-09-2009, 14:06
سلام
من یک مشکلی داشتم!
یک فایل ورد داشتم روی کامپیوتر دفتر کار که فارسی بود.
بعد یکی دست زده بود ظاهراً ؛ خواستم فایل رو باز کنم یه صفحه باز شده بود که در خواست Encode کرده بود ؛ و چرند توش نوشته بود همش مربع و اینا بود! (با ورد xp نوشته شده بود)
هر کاری میکنم باز نمیشه!
ویندوز رو عوض کردم! آفیس 2007 هم نصب کردم! نشد که نشد!!!!!
چی کار کنم؟! جان من بگین!

Ali_vdo
05-09-2009, 23:14
من یه مشکل عجیب دارم
یکدفعه آفیسم ( کل مجموعه ) به این صورت شده
و فقط نمایش میده ! نه میتونم ویرایش کنم نه ... همه چی قفل شده
اینم عکسش :
الان برای چی اینطور شده ؟ باید چیکار کنم ؟
نمی تونم پاکش کنم !
ویندوز هم نمی خوام عوض کنم

ice boys
06-09-2009, 21:50
با سلام

چند روز پیش سیستمم رو ویندوزش رو عوض کردم و برای چند روزی آفیس 2003 نصب کردم حالا می خوام 2007 نصب کنم که پیغام میده یک نسخه دیگه در سیستم نصب است در حالی که من به طور کامل 2003 رو پاک کردم؟؟

wordist
08-09-2009, 08:02
من یه مشکل عجیب دارم
یکدفعه آفیسم ( کل مجموعه ) به این صورت شده
و فقط نمایش میده ! نه میتونم ویرایش کنم نه ... همه چی قفل شده
اینم عکسش :
الان برای چی اینطور شده ؟ باید چیکار کنم ؟
نمی تونم پاکش کنم !
ویندوز هم نمی خوام عوض کنم
شما يه عكس هم از هنگمي كه تلا شبراي نوشتن نميكني بذار

يعني همون وقتي كه باز ميشه ولي اون پيغام پايين رو نميده

wordist
08-09-2009, 08:04
با سلام

چند روز پیش سیستمم رو ویندوزش رو عوض کردم و برای چند روزی آفیس 2003 نصب کردم حالا می خوام 2007 نصب کنم که پیغام میده یک نسخه دیگه در سیستم نصب است در حالی که من به طور کامل 2003 رو پاک کردم؟؟
شما از يه نسخه ديگه آفيس 2007 استفاده كن يعني سي دي رو عوض كن ببين مشكل حل ميشه

چون با وجود 2003 ه مميشه 2007 رو نصب كرد چه برسه به اينكه پاك شده باشه

amin khan
08-09-2009, 08:59
سلام
نسخه بتای افیس 2010 تا کی کار میکنه ؟

ice boys
08-09-2009, 10:47
شما از يه نسخه ديگه آفيس 2007 استفاده كن يعني سي دي رو عوض كن ببين مشكل حل ميشه

چون با وجود 2003 ه مميشه 2007 رو نصب كرد چه برسه به اينكه پاك شده باشه

از یه نسخه دیگه هم استفاده کردم که فکر کنم نسخه کامل هم باشه ( حجم:1.8 g ) ولی باز همون پیغام رو میده..

Ali_vdo
08-09-2009, 12:15
شما يه عكس هم از هنگمي كه تلا شبراي نوشتن نميكني بذار

يعني همون وقتي كه باز ميشه ولي اون پيغام پايين رو نميده
فرقی نداره
فقط اون ارور پایین رو نمیده
اینم عکسش :
میخوام آفیس رو پاک کنم :
وقتی از رو دیسکش هم میخوام پاک کنم همینو میگه
با Uninstaller هم نمیشه ! چون خود برنامه به هیچ وجه پاک نمیشه !
اگه از اون برنامه ها استفاده کنم فقط رجیستریش رو پاک میکنه و اونوقت دیگه حتما باید ویندوز رو عوض کنم

wordist
08-09-2009, 13:24
فرقی نداره
فقط اون ارور پایین رو نمیده
اینم عکسش :
میخوام آفیس رو پاک کنم :
وقتی از رو دیسکش هم میخوام پاک کنم همینو میگه
با Uninstaller هم نمیشه ! چون خود برنامه به هیچ وجه پاک نمیشه !
اگه از اون برنامه ها استفاده کنم فقط رجیستریش رو پاک میکنه و اونوقت دیگه حتما باید ویندوز رو عوض کنم
شما يه بار سي دي آفيس رو بذار و آفيس رو Repair كن ببين مشكل حل ميشه

Ali_vdo
08-09-2009, 14:19
شما يه بار سي دي آفيس رو بذار و آفيس رو Repair كن ببين مشكل حل ميشه
اصلا setup بالا نمیاد !
اگه میومد که پاکش میکردم
تا باز میشه همون ارور رو میده !
هر دفعه این آفیس لعنتی رو ریختم به یک طربقی خراب شده

wordist
16-09-2009, 09:37
اصلا setup بالا نمیاد !
اگه میومد که پاکش میکردم
تا باز میشه همون ارور رو میده !
هر دفعه این آفیس لعنتی رو ریختم به یک طربقی خراب شده
من احتمال ويروسي بودن سيتم رو هم ميدم

البته بهتره يه بار سيستم رو با نرم افزارهايي كه رجيستري رو Clean ميكنن هم يه بار اونو تميز بكني

secret garden
02-10-2009, 19:03
سلام
من فونت هام رو توی پوشه فونت control panel کپی کردم ولی پیغامی برای install نداد
اصلا هم فونت ها رو نشون نمیده توی office من هم توی لپ تاپ هم کامپیوترم این مشکلو دارم. از 1 cd office برای هر دو استفاده کردم.تا قبل با office 2007 روی لپ تاپ خودم کار نکردم.
آیا باید فونت رو جای دیگه هم نصب کنم یا کار دیگه هم باید بکنم؟
یا cd office مشکل داره و دوباره باید 1 office دیگه نصب کنم؟
ممنون

gamesaz
09-10-2009, 11:06
سلام

من هم يه مشكل مهم دارم:

از وقتى كه ويندوز اكس پى رو نصب كردم نميشه توش برنامه آفيس (چه 2003 و چه 2007) نصب كرد. وسطاى نصب آفيس 2003 اين پيغام برام ظاهر ميشه:

وسطاى نصب آفيس 2007 هم اين پيغام:

كسى مى دونه مشكل از كجاست؟ اين مشكل قبلا تو ويندوز يكى از دوستانم هم پيش اومده بود. من چند تا دى وى دى و سى دى كه حاوى آفيس 2003 و 2007 بود رو نصب كردم ولى تو همه اونا اين پيغام ها برام ظاهر ميشه. لطفا اگه كسى راه حلى بلده دريغ نكنه چون خيلى ضروريه و اگه مشكل حل نشه هيچ وقت نمى تونم آفيس تو ويندوزم نصب كنم. :41:

wordist
11-10-2009, 09:10
سلام
من فونت هام رو توی پوشه فونت control panel کپی کردم ولی پیغامی برای install نداد
اصلا هم فونت ها رو نشون نمیده توی office من هم توی لپ تاپ هم کامپیوترم این مشکلو دارم. از 1 cd office برای هر دو استفاده کردم.تا قبل با office 2007 روی لپ تاپ خودم کار نکردم.
آیا باید فونت رو جای دیگه هم نصب کنم یا کار دیگه هم باید بکنم؟
یا cd office مشکل داره و دوباره باید 1 office دیگه نصب کنم؟
ممنون
شما چه فونتهايي رو نصب كردي و چه حجوري

آيا از منوي file هم استفاده كردي در پنجره font و بعد install font رو بزني يا فقط كپي پيست كردي

ميتوني اين فونتها رو هم امتحان كني

wordist
11-10-2009, 09:11
سلام

من هم يه مشكل مهم دارم:

از وقتى كه ويندوز اكس پى رو نصب كردم نميشه توش برنامه آفيس (چه 2003 و چه 2007) نصب كرد. وسطاى نصب آفيس 2003 اين پيغام برام ظاهر ميشه:

وسطاى نصب آفيس 2007 هم اين پيغام:

كسى مى دونه مشكل از كجاست؟ اين مشكل قبلا تو ويندوز يكى از دوستانم هم پيش اومده بود. من چند تا دى وى دى و سى دى كه حاوى آفيس 2003 و 2007 بود رو نصب كردم ولى تو همه اونا اين پيغام ها برام ظاهر ميشه. لطفا اگه كسى راه حلى بلده دريغ نكنه چون خيلى ضروريه و اگه مشكل حل نشه هيچ وقت نمى تونم آفيس تو ويندوزم نصب كنم. :41:

شما روي سيستم چه برنامه هايي نصب داري

آيا تا بحال پس از نصب ويندوز و درايورهاي سيستم و قبل از نصب هر برنامه ديگه اي روي سيستم آفيس نصب كردي يا نه ؟

ahoora10
12-10-2009, 02:41
با سلام
در زمان پرینت گرفتن در word 2007 خطوطی یا اشکالی را که توسط ابزارهاکشیده می شود یا بهتر بگم کادر ها را در پرینت نمی اندازد این مشکل را قبلاً هم داشتم ولی یادم نیست چگونه برطرف شد
اگر ممکن است زودتر کمک کنید خیلی حیاتی است

gamesaz
14-10-2009, 07:52
شما روي سيستم چه برنامه هايي نصب داري

آيا تا بحال پس از نصب ويندوز و درايورهاي سيستم و قبل از نصب هر برنامه ديگه اي روي سيستم آفيس نصب كردي يا نه ؟

بله، بعد از نصب ويندوز و درايوهاى سخت افزارى خواستم آفيس نصب كنم ولى اين مشكل در هنگام نصب بوجود مياد. اتفاقا دو روز پيش بعد از زدن مكرر بر روى گزينه Ignore مشكلم حل شد و الان آفيس 2007 بدون مشكل پيشم كار ميكنه.

خيلى ممنون از كمكتون.

a6l3i
24-11-2009, 11:39
سلام دوستان

من موقع ریختن office 2007 سریال رو میزنم و اون هم قبول میکنه و کامل نصب میشه. بعد از نصب میگه genuine نیست و دائم از منوی اصلی میپره روی این تب:

ویندوز : XP-SP3

راهنمائی کنید ، ممنون میشم . . .

wordist
01-12-2009, 10:55
سلام دوستان

من موقع ریختن office 2007 سریال رو میزنم و اون هم قبول میکنه و کامل نصب میشه. بعد از نصب میگه genuine نیست و دائم از منوی اصلی میپره روی این تب:

نسخه آفيس مورد استفاده تقلبي هست

از يه سي دي ديگه استفاده كنيد

neo799
02-12-2009, 00:35
سلام دوستان من یک سری فونت نصب کردم چون باعث شد فرمت نوشتاری ویندوز ویستا بدجور شه به محل فونتها در ویندوز رفتم و همه رو پاک کردم بعدش افیس 2007 رو هم پاک و مجدد نصب کردم متاسفانه دیگه نصب نمیشه و ارور1907 میده به این مضمون:
could not register font. verify that you have sufficient permissions to install fonts; and that the system supports this fonts.
خواهشن اساتید عزیز کمک کنن
کارام کاملا لنگ شده
ممنونم.

ahmad1440
02-12-2009, 23:35
درود به همه ی عزیزان
من office2010رو از همین p30worldدانلود کردم وقتی میخوام نصبش کنم اروری میده که باید msxml v6.10.1129روی سیستم نصب باشههر جا رو هم گشتم نتونستم این نرم افزار رو پیدا کنم
لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر:40:

wordist
03-12-2009, 07:58
درود به همه ی عزیزان
من office2010رو از همین p30worldدانلود کردم وقتی میخوام نصبش کنم اروری میده که باید msxml v6.10.1129روی سیستم نصب باشههر جا رو هم گشتم نتونستم این نرم افزار رو پیدا کنم
لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر:40:
سلام دوست عزيز

ورودتون رو به انجمن تبريك ميگم

خدمت شما دوست عزيز

Security Update for Microsoft XML Core Services 6.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownloads%2Fdetails.aspx%3Fdisplaylang%3Den%26Fa milyID%3D59914795-60c7-4ebe-828d-f28cb457e6e3)

yalldda
06-12-2009, 03:00
افیس من 2007 هست حالا لوک شده ازگزینه تریل 60روزه می خوام فعالش کنم اما فایده نداره باید چه کار کرد؟

mazzi
12-12-2009, 10:27
بچه ها آفیس لبتاپ من 2007 home and student هستش
60 روزه بود
من شماره سریالش رو از اینترنت گرفتم
ولی میگه باید اکتیو بشه
25 بار هم بیشتر نمیشه بازش کرد
می خوام ببینم برای اکتیو کردنش فایل کرکی چیزی هست؟
دارم بدبخت میشم اگه expired بشه
لطفا یکی کمک کنه

a6l3i
15-12-2009, 23:31
سلام دوستان

الآن ویندوز XP دارم و امشب میخوام فرمت کنم و یه XP و یه 7 بریزم. 2 تا سوال:
1- Outlook 2007 روی 7 کار میکنه؟
2- چطوری از اطلاعات Outlook ( مثل inbox , draft و ...) یه Backup بگیرم تا بعد از ریختن 2باره ویندوزها بتونم بازیابی شون کنم؟
3- این backup رو میشه بعداً با ویندوز 7 بازخوانی کرد؟
4- آرشیو با export چه فرقی داره؟

ممنون . . .

a6l3i
16-12-2009, 21:47
یه روز گذشت ، این تاپیک تعطیله؟

a6l3i
17-12-2009, 01:22
از دیوار صدا بلند شد ، از بر و بچ این تاپیک خبری نشد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم راه حلی که پیدا کردم ، شاید به درد کسی خورد:
خود Microsoft یه Plugin داره با حجم 159 کیلوبایت ، واسه Outlook که بعد از نصب ، به منوی File در Outlook گزینه Backup اضافه میشه. روش کار هم اینه:

1- بستن کامل Outlook
2- نصب برنامه
3- باز کردن Outlook
4- رفتن به File-> Backup
5- زدن Option و مشخص کردن مسیر ذخیره فایل Backup .

6- زدن Save Backup و ظاهر شدن پنجره زیر ، که میگه بعد از خروج کامل از Outlook عملیات Backup گیری انجام میشه.

7- با خروج از Outlook ( با زدن File -> Exit ) پنجره زیر ظاهر میشه و شاهد کپی شدن فایل های بانک اطلاعاتی Oultook که همگی از نوع psd هستن خواهیم بود :

واسه بازخوانی هم کافیه تو مرحله 6 بجای Save گزینه Open رو بزنین و آدرس فایل Backup رو بدین.

اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا حق .. . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yalldda
18-12-2009, 17:27
بچه ها آفیس لبتاپ من 2007 home and student هستش
60 روزه بود
من شماره سریالش رو از اینترنت گرفتم
ولی میگه باید اکتیو بشه
25 بار هم بیشتر نمیشه بازش کرد
می خوام ببینم برای اکتیو کردنش فایل کرکی چیزی هست؟
دارم بدبخت میشم اگه expired بشه
لطفا یکی کمک کنه

دقیقا مشکا منو داری ولی کسی نمی خواد کمک کنه

mar.akbari
20-12-2009, 10:39
سلام خسته نباشيد همگي
من قبلا رو سيستمم office 2003 داشتم اما حالا كه office 2007 نصب كردم ديگه هيج كدوم از فايل ها و فلدر ها icon مربوط به خودش رو نداره و يه جوري شدن كه انگار برنامه نصب نيست
چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Win-7
20-12-2009, 14:33
سلام دوستان

می تونم بهتون سریال اصلی بدم واسه Activate. لینکش تو تبلیغات بین پست های فروم میتونید پیدا کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wordist
20-12-2009, 17:31
سلام خسته نباشيد همگي
من قبلا رو سيستمم office 2003 داشتم اما حالا كه office 2007 نصب كردم ديگه هيج كدوم از فايل ها و فلدر ها icon مربوط به خودش رو نداره و يه جوري شدن كه انگار برنامه نصب نيست
چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت از اينكه نداره چيه ؟

يه عكس بذار تا مشخص بشه

zhalehkia
21-12-2009, 23:08
من مشکل جدی در برنامه افیس دارم اکر کسی راه حل مشکل مرا می داند لطفا برایم ایمیل بزند
وقتی در word کپی می کنم و می خواهم در صفحه جدیدی پیست کنم پیست نمیشود و وقتی به صفحه اول برمیگردم کل صفحه کپی گرفته می شود و در کلیپبورد ظاهر میشود. در task manager برنامه .ctfmon.exe مرتب فعال می شود. ویندوز را عوض کردم بازم درست نشد. zhalehkia@yahoo.com (zhalehkia@yahoo.com)

omid_p30
27-12-2009, 16:25
سلام

من مشکلی با آفیس 2007 در ویندوز7 نداشتم اما چند وقت پیش وقتی یکی از نرم افزارهای آفیس و موزیلا رو باز می کردم کامپیوتر روی صفحه آبی می رفت.برای رفع این مشکل هر دو نرم افزار را پاک کردم و دوباره نصب کردم.موزیلا خوب شد .آفیس هم خوب شد اما با یک مشکل جدید رو به رو شدم.
وقتی که میخواستم نرم افزاری از آفیس اجرا کنم.باید صبر کنم تا میله نصب(مثل میله ای که در زمان نصب پر می شود) پر شود تا برنامه اجرا شود.چیزی حدود 2 دقیقه وقت می گیرد.
آفیس 2007 را پاک کردم و 2010 را ریختم...باز هم همین مشکل دیده شد.
من تمپ های 2007 را هم که در درایو C ساخته شده بود را هم پاک کرده بودم اما هنوز این مشکل را دارم.

ممنون میشم کسی من رو راهنمایی کنه

سپاس بسیار

wordist
31-12-2009, 08:22
سلام دوستان من یک سری فونت نصب کردم چون باعث شد فرمت نوشتاری ویندوز ویستا بدجور شه به محل فونتها در ویندوز رفتم و همه رو پاک کردم بعدش افیس 2007 رو هم پاک و مجدد نصب کردم متاسفانه دیگه نصب نمیشه و ارور1907 میده به این مضمون:
could not register font. verify that you have sufficient permissions to install fonts; and that the system supports this fonts.
خواهشن اساتید عزیز کمک کنن
کارام کاملا لنگ شده
ممنونم.

سلام

ببينيد اين بسته فونت به دردتون ميخوره

wordist
31-12-2009, 08:23
سلام

من مشکلی با آفیس 2007 در ویندوز7 نداشتم اما چند وقت پیش وقتی یکی از نرم افزارهای آفیس و موزیلا رو باز می کردم کامپیوتر روی صفحه آبی می رفت.برای رفع این مشکل هر دو نرم افزار را پاک کردم و دوباره نصب کردم.موزیلا خوب شد .آفیس هم خوب شد اما با یک مشکل جدید رو به رو شدم.
وقتی که میخواستم نرم افزاری از آفیس اجرا کنم.باید صبر کنم تا میله نصب(مثل میله ای که در زمان نصب پر می شود) پر شود تا برنامه اجرا شود.چیزی حدود 2 دقیقه وقت می گیرد.
آفیس 2007 را پاک کردم و 2010 را ریختم...باز هم همین مشکل دیده شد.
من تمپ های 2007 را هم که در درایو C ساخته شده بود را هم پاک کرده بودم اما هنوز این مشکل را دارم.

ممنون میشم کسی من رو راهنمایی کنه

سپاس بسیار

شما بغير از نسخه 2007 نسخه ديگه اي داريد

مثل 2003 ؟

yalldda
01-01-2010, 17:17
هنوز مشکل من حل نشده کسی نمی تونه کمک کنه؟؟؟؟؟
افیس روی لپ تاپ از قبل نصب بوده بعد ازمدتی از کار افتاد با گزینه activition assistannt یه بار اکتیوش کردم ولی باز از کار افتاد حالا دوباره همونطوری می خوام اکتیو کنم تا مر حله configutatin پیش میره و پیغام successfully هم میده و درخواست restart می کنه اما دوباره بعد از باز شدن ارور convert می ده!

a6l3i
01-01-2010, 21:55
سلام دوست عزیز ،
منم همین مشکل رو داشتم ، بعد از دو سه هفته ، قیدشو زدم یه Office 2007 دیگه دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ یک از Genuine هایی که تو تاپیک واسه Office ارائه شده واسه من عمل نکرد! پیشنهاد می کنم شما هم بجای عذاب دادن خودت ، یا dl کن یا DVDش رو بگیر.

yalldda
01-01-2010, 22:08
سلام دوست عزیز ،
منم همین مشکل رو داشتم ، بعد از دو سه هفته ، قیدشو زدم یه Office 2007 دیگه دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ یک از Genuine هایی که تو تاپیک واسه Office ارائه شده واسه من عمل نکرد! پیشنهاد می کنم شما هم بجای عذاب دادن خودت ، یا dl کن یا DVDش رو بگیر.

office genuine advantage چیه؟
از سایت مایکروسافت دی ال کنم ؟

microsoft office enterprise sp2 با microsoft office home and student چه فرقی داره؟

a6l3i
02-01-2010, 00:47
office genuine advantage چیه؟
از سایت مایکروسافت دی ال کنم ؟

microsoft office enterprise sp2 با microsoft office home and student چه فرقی داره؟

1- اگه ازش کرک Genuine بخوای که می افته دنبالت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک Office Genuine درواقع کرک آفیسه . مثل Windows Genuine crack که میندوز رو Genuine (قانونی) میکنه.

2- Office تو چند بسته مختلف ارائه میشه ، به ترتیب همراه با قیمت هاشون به $ :

Home & Student : 149 : شامل Excel, OneNote, PowerPoint, Word
Small business : 370 : شامل Excel, Outlook with Business Contact Manager, PowerPoint, Publisher, and Word
Standard : 400 : شامل Excel, Outlook, PowerPoint, and Word
professional : 500 : شامل Access, Excel, Outlook with Business Contact Manager, PowerPoint, Publisher, and Word
Ultimate : 680 : شامل Access, Excel, Groove, InfoPath, OneNote, Outlook with Business Contact Manager, PowerPoint, Publisher, and Word

لینک برای اطلاعات بیشتر:

yasin935
02-01-2010, 21:48
سلام خواستم بدونم برنامه وان نوت رو آیا باید همراه با آفیس 2007 دانلود کنم یا جدا هم میشه دانلود کرد؟ یه لینک هم بذارین ممنون

a6l3i
02-01-2010, 22:07
سلام خواستم بدونم برنامه وان نوت رو آیا باید همراه با آفیس 2007 دانلود کنم یا جدا هم میشه دانلود کرد؟ یه لینک هم بذارین ممنون
اینو پیدا کردم ، ببین بدردت میخوره؟ خبرشو بدی ممنون میشم !!!

omid_p30
08-01-2010, 17:02
شما بغير از نسخه 2007 نسخه ديگه اي داريد

مثل 2003 ؟

سلام

نه ندارم.....چطور مگه؟

من آفیس 2010 رو امروز پاک کردم و آفیس 2007 دوباره ریختم...تمام تمپ ها رو هم پاک کردم قبل نصب اما به نظرم هنوز این تمپ ها در جایی دیگری ذخیره هستند.
امروز که 2007 را نصب کردم فکر کردم باید دوباره تنظیمات دلخواهم را روی آن اجرا کنم اما دیدم تمام تنظیمات من وجود دارد و در قسمت Recent تمام پرونده هایی که قبلا با 2007 کار کرده بودم...در این منوو وجود دارد.
فکر میکنم مشکل از تمپ های آفیس است اما واقعا نمیدانم دیگر کجا را پاک کنم !!

ممنون
امید

iman206
10-01-2010, 22:08
سلام
من روی لپ تاپم آفیس داشتم که سریال میخواست و هر سریالی زدم نشد. میخواستم 2007 و حتی 2003 نصب کنم که ارور داد منم پاکش کردم به روش دستی چون معمولی پاک نمی شد.اما زوائدش هنوز باقی بود و پیغام میداد که روی سیستم هست.
به روش پست بالا پاکش کردم زوائدش رو و اینبار 2010 رو نصب کردم اما تا نصفه که میره بیرون میاد و همون پیغام خطای اول رو میده که میگه نتونستم رجیستری رو بخونم: (قبل پاکسازی هم وقتی 2007 خواستم نصب کنم همین پیامو داد) از این خطا عکس گرفتم که قرارش میدم:
واقعا درموندم و نمیدونم چیکار باید بکنم. اینم بگم که چند سی دی مختلف رو امتحان کردم اما همش همین خطا رو میده. چون ویندوزم اورجینال هست امکان نصب دوباره ویندوز هم نیست. ممنون میشم در یافتم علت خطا و درست کردنش به من کمک کنید.
توی نصب 2007 و 2003 هم همین ارور رو میده..

esyo
15-01-2010, 01:50
سلام
دوستان من ابتدا آفیس 2003 رو نصب کردم و بعد آفیس 2007 رو ودر تمام موارد موقعی که می خوام اکسس ورد پاور پویینت و... رو باز کنم (چه 2003 باشه و چه 2007 )با این صفحه روبرو میشم

فقط در اکسل این اتفاق نمی افته
نمی دونم چکار کنم تا این پیغام نیاد
من بهترین آفیس ها رو نصب کردم و نمیدونم باید چکار کنم
ممنون میشم راهنمایی بکنید
با تشکر

wordist
16-01-2010, 16:50
سلام
دوستان من ابتدا آفیس 2003 رو نصب کردم و بعد آفیس 2007 رو ودر تمام موارد موقعی که می خوام اکسس ورد پاور پویینت و... رو باز کنم (چه 2003 باشه و چه 2007 )با این صفحه روبرو میشم

فقط در اکسل این اتفاق نمی افته
نمی دونم چکار کنم تا این پیغام نیاد
من بهترین آفیس ها رو نصب کردم و نمیدونم باید چکار کنم
ممنون میشم راهنمایی بکنید
با تشکر
اين مشکل بخاطر نصب بودن همزمان دو آفيس هست و اغلب براي ورد هم رخ ميده

بهتره که شما هميشه از يه نسخه استفاده کنيد و در صورت نياز اون يه نسخه رو باز کنيد

wordist
18-01-2010, 08:47
سلام

نه ندارم.....چطور مگه؟

من آفیس 2010 رو امروز پاک کردم و آفیس 2007 دوباره ریختم...تمام تمپ ها رو هم پاک کردم قبل نصب اما به نظرم هنوز این تمپ ها در جایی دیگری ذخیره هستند.
امروز که 2007 را نصب کردم فکر کردم باید دوباره تنظیمات دلخواهم را روی آن اجرا کنم اما دیدم تمام تنظیمات من وجود دارد و در قسمت Recent تمام پرونده هایی که قبلا با 2007 کار کرده بودم...در این منوو وجود دارد.
فکر میکنم مشکل از تمپ های آفیس است اما واقعا نمیدانم دیگر کجا را پاک کنم !!

ممنون
امید
سلام

يه بار سي دي آفيس رو بذاريد و بعد گزينه repair رو انتخاب کنيد

ببينيد مشکل حل ميشه

omid_p30
19-01-2010, 01:38
سلام
ممنون از راهنمایی شما...
اما اتفاق جالبی که امروز برام افتاد این بود که خودش ...خود به خود خوب شد. من اصلا کاری نکردم و خودش خوب شد!!!
گیج شدم !

sozuki7
22-01-2010, 13:37
سلام
یک لپ تاپ سونی vgn-cs290گرفتم که افیس 2007 بر روش نصب بود
که از من کد خواسته بود کد ریجستر وقتی بهش دادم فعال شد و دوبار کلید نکس زدم

و بعد گفت باید اپدیت بشه و الان اجازه اپدیت نمیده

ایا راهی هست که بدون پاک کردن نسخه اصلی به خالت اول برگردونم

meh-raz
30-01-2010, 01:49
سلام. من وقتی از صفحات وب کپی میگیرم و می خواهم توی آفیس پیست کنم تصاویر کپی نمی شوند،مشکلم کجایت؟

yasin935
07-02-2010, 19:25
اینو پیدا کردم ، ببین بدردت میخوره؟ خبرشو بدی ممنون میشم !!!

سلام ببخشید ما که چیزی ندیدیم چی پیداکردی برامون. لینکی چیزی؟...!

shamlou
17-02-2010, 21:51
سلام

هیچکدوم از سریال کی ها کار نمی کنه، لطفا یه تست کنید، پیغامی هم که میده رو می نویسم.

your installation cannot be activated because you have activated up to the limit of your multiple activitation key.consult your administrator for further help.

m.i.z
23-02-2010, 19:57
فایل های آفیس 2010 که چهار part که است را بعد از اکستراکت به شکل iso است چطور باید انها را نصب کرد
نرم افزار ما power iso است.:45:

mahdi7610
24-02-2010, 11:56
سلام

فایل با پسوند ISO یک قایل ایمیج هست و شما میتونید به راحتی با استفاده از نرم افزارهای رایت مثل نرو اون را داخل سی دی رایت کرده و پس با اجرا کردن setup برنامه اون را نصب کنید .

موفق باشی :)

vista7
01-03-2010, 16:27
باسلام به همه ی اساتید محترم
من موقعی که می خوام یک متنی که توش عکس هم داره رو از اینترنت (صفحه ی html) به یکی از نرم افزار های آفیس کپی بکنم خیلی طول می کشه

و حدس می زنم دلیلش این باشه که آفیس می خواد عکس رو از سایت اصلی اش دوباره دانلود بکنه چون هنگامی که یک متن بدون عکس هست خیلی سریع کپی می کنه
سوال من اینه که چطور می تونم نرم افزار آفیس رو طوری تنظیم کنم که عکس رو از اونچه که توسط مرورگر ذخیره شده (یعنی جایی که ازش کپی می کنم) کپی کنه نه از طریق سایت اصلی اش؟:happy:

(البته اگر به اینترنت متصل نباشم از همون مرورگر کپی من کنه ولی چیکار کنم که در حالت آنلاین هم از همون مرورگر کپی بکنه؟):blush:

باتشکر فراوان:11:

sarmast65_ata
05-03-2010, 22:11
با سلام به بچه های گل p30
بچه ها من یه مدتی هستش که با آفیس مشگل دارم یه زمانی که می نوشت آفیس شما اورجینال نیست و فرمول نویسی نمی تونستم بکنم کلآ الان آفیس رو نمی تونم آنیستال کنم و دوباره بریزم و تا وسط خط آنیستال پر میشه و دیگه جلو نمیره حتی Repair هم نمیتونم بکنم می تونید راهنماییم کنید؟

armenak
06-03-2010, 20:45
من آفیس 2007 رو کامپیوترم نصب بود بعد یه دفعه قاطی کرد هیچی رو باز نمیکنه خواستم پاکش کنم دوباره نصب کنم نشد.بزور پاکش کردم اما حالا که میخوام دوباره نصبش کنم این پیغامو میده :

alireza_farshid
07-03-2010, 21:47
من آفیس 2007 رو کامپیوترم نصب بود بعد یه دفعه قاطی کرد هیچی رو باز نمیکنه خواستم پاکش کنم دوباره نصب کنم نشد.بزور پاکش کردم اما حالا که میخوام دوباره نصبش کنم این پیغامو میده :

دوست عزیز
شما این ارور رو کی دریافت میکنی یعنی کدوم مرحله از نصبه
یه تصویر هم از برنامه های نصی شده در کنترل پنلت بذار

اینقدر هم عجول نباش:27:

wordist
08-03-2010, 09:08
با سلام به بچه های گل p30
بچه ها من یه مدتی هستش که با آفیس مشگل دارم یه زمانی که می نوشت آفیس شما اورجینال نیست و فرمول نویسی نمی تونستم بکنم کلآ الان آفیس رو نمی تونم آنیستال کنم و دوباره بریزم و تا وسط خط آنیستال پر میشه و دیگه جلو نمیره حتی Repair هم نمیتونم بکنم می تونید راهنماییم کنید؟
سلام

به نظر مياد نسخه اي که شما نصب کرديد يا درست نصب نشده يا از نسخه هاي آزمايشي آفيس بوده

با نرم افزارهايي که برنامه ها رو از سيستم حذف ميکنن اونو پاک کنيد و دوباره از روي يه سي دي سالم و نسخه کامل ، اونو نصب کنيد

sarmast65_ata
08-03-2010, 23:25
سلام

به نظر مياد نسخه اي که شما نصب کرديد يا درست نصب نشده يا از نسخه هاي آزمايشي آفيس بوده

با نرم افزارهايي که برنامه ها رو از سيستم حذف ميکنن اونو پاک کنيد و دوباره از روي يه سي دي سالم و نسخه کامل ، اونو نصب کنيد

می تونید راهنمایی کنید از چه برنامه ایی استفاده کنم؟چون از Add/remove خود پی سی نمی تونم آنیستال کنم وسط آنیستال دیگه جلو نمیره
ممنونم ازت

am.as.fa
09-03-2010, 17:04
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
اگر کسی بتونه یه راهنمایی کنه ازش ممنون می شم
البته با اپن آفیس درست می شه ولی چه فایده البته بگم قبلا با آفیس 2010 درست ذخیره شده ولی از اونجایی که این آفیس بعد از مدتی ویندوز رو خراب می کنه(نمی زاره ویندوز خاموش شه) مجبور شدم برگردم به آفیس 2007 که با این مشکل روبرو شدم ولی وقتی از داخل اوبونتو می رم سراغشون همشون درست هستن . خدا خیرتون بده

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

این هم آدرس تصویر اگر باز نشد

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 19:16
مدتی است که وقتی که نرم افزرهای آفیس را باز می کنم این پیغام را میده مربوط به چیست در ضمن هم ویستا و هم آفیس 2007 قانونی است

M E H R A N
13-03-2010, 19:19
قانونی نیست که این پیغام رو میده. اگر آفیستون قانونی بود که این پیغام رو نمیداد.

فایل زیر رو دانلود و اجرا کن ببین درست میشه. با ادمین باید اجراش کنی نه یوزر.

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 20:16
قانونی نیست که این پیغام رو میده. اگر آفیستون قانونی بود که این پیغام رو نمیداد.

فایل زیر رو دانلود و اجرا کن ببین درست میشه. با ادمین باید اجراش کنی نه یوزر.

تا حالا که مشکلی نداشت هم ویندوز قانونی است هم آفیس ؟؟؟؟ اگه اینو بریزم واسه قانونی بودنش که مشکلی پیش نمی اید تازه من آپدیت هاش و انجام میدم

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 20:49
تا حالا که مشکلی نداشت هم ویندوز قانونی است هم آفیس ؟؟؟؟ اگه اینو بریزم واسه قانونی بودنش که مشکلی پیش نمی اید تازه من آپدیت هاش و انجام میدم

من دقیقا این بسته را در تاریخ 22/01/88 خریدم نمی تونه که اینها یکساله باشه آخه تا آهر سال بیش ار 8 روز نمانده و این هم مدت 8 روز مانده را نشان می ده

alireza_farshid
13-03-2010, 21:10
من دقیقا این بسته را در تاریخ 22/01/88 خریدم نمی تونه که اینها یکساله باشه آخه تا آهر سال بیش ار 8 روز نمانده و این هم مدت 8 روز مانده را نشان می ده

دوست عزیز شما میتونی ویندوز و آفیس رو از طریق زیر چک کنی
این ایراد شما مال اینه که ویندوز قانونیه ولی این دلیل نمیشه که آفیس هم قانونی باشه.

M E H R A N
13-03-2010, 21:14

پیغامی که به شما نشون میده ربطی به قانونی بودن و یا نبودن ویندوز نداره. این پیغام فقط به خود برنامه آفیس مربوط میشه.

تا اونجایی که من متوجه شدم سیستم شما لپ تاپ هست. معمولا روی لپ تاپ ها بسته های آفیسی که نصب شده تا 1 سال کار میکنند. اما بعضی برندها نسخه های کامل آفیس را بدون محدودیت نصب میکنند تا کاربران استفاده کنند.

اون فایلی که من قرار دادم به درد کسانی میخوره که از نسخه های کرک شده آفیس استفاده میکنند و با آپدیت برنامه آفیس از طریق ویندوز کرک آفیس و یا سریال غیر قانونی آفیس تشخیص داده میشه و از کار میوفته. با اجرا کردن Remove WGA اون آپدیتی رو که مربوط به تشخیص دادن کرک ها و سریال های غیر قانونی است پاک میشه و کاری به کرک و یا آفیس نداره.

اما مشکل شما اگر مربوط به محدودیت زمانی استفاده از آفیس باشه حتی با اجرا کردن این فایل هم مشکلتون حل نمیشه. چون سریالی که برای اکتیو کردن آفیس بکار برده شده بوده به مدت 1 سال بوده و بعد از 1 سال اتوماتیک از کار میوفته. اما باز هم اجرا کردن Remove WGA بد نیست و بهتره اجراش بکنید چون اون آپدیت مایکروسافت هیچ نفعی برای سیستم نداره و بهتره پاک بشه.

برای دوباره اکتیو کردن آفیستون هم میتونید از کرک ها یا سریال های دیگه استفاده کنید. جهت اکتیو کردن هم به این شیوه عمل کنید.

مسیر های زیر بعد از پاک کردن WGA در آفیس دنبال کنید.

بعد روی اکتیو کلیک کنید و توسط یکی از سریال های زیر برنامه را دوباره اکتیو کنید.

سریال های جهت کپی پیست نشدن در جاهای مختلف به پیغام خصوصی فرستاده شد. :31:

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 21:30
دوست عزیز شما میتونی ویندوز و آفیس رو از طریق زیر چک کنی
این ایراد شما مال اینه که ویندوز قانونیه ولی این دلیل نمیشه که آفیس هم قانونی باشه.

این پیغام را میده ولی نمی دونم چی میگه

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

پیغامی که به شما نشون میده ربطی به قانونی بودن و یا نبودن ویندوز نداره. این پیغام فقط به خود برنامه آفیس مربوط میشه.

تا اونجایی که من متوجه شدم سیستم شما لپ تاپ هست. معمولا روی لپ تاپ ها بسته های آفیسی که نصب شده تا 1 سال کار میکنند. اما بعضی برندها نسخه های کامل آفیس را بدون محدودیت نصب میکنند تا کاربران استفاده کنند.

اون فایلی که من قرار دادم به درد کسانی میخوره که از نسخه های کرک شده آفیس استفاده میکنند و با آپدیت برنامه آفیس از طریق ویندوز کرک آفیس و یا سریال غیر قانونی آفیس تشخیص داده میشه و از کار میوفته. با اجرا کردن Remove WGA اون آپدیتی رو که مربوط به تشخیص دادن کرک ها و سریال های غیر قانونی است پاک میشه و کاری به کرک و یا آفیس نداره.

اما مشکل شما اگر مربوط به محدودیت زمانی استفاده از آفیس باشه حتی با اجرا کردن این فایل هم مشکلتون حل نمیشه. چون سریالی که برای اکتیو کردن آفیس بکار برده شده بوده به مدت 1 سال بوده و بعد از 1 سال اتوماتیک از کار میوفته. اما باز هم اجرا کردن Remove WGA بد نیست و بهتره اجراش بکنید چون اون آپدیت مایکروسافت هیچ نفعی برای سیستم نداره و بهتره پاک بشه.

برای دوباره اکتیو کردن آفیستون هم میتونید از کرک ها یا سریال های دیگه استفاده کنید. جهت اکتیو کردن هم به این شیوه عمل کنید.

بعد روی اکتیو کلیک کنید و توسط یکی از سریال های زیر برنامه را دوباره اکتیو کنید.

من خودم جداگانه این تهیه اش کردم از سایت ایفه 32 تومن هم دادم درسته لبتاپه ولیگفتم بسته افیس را جداگانه خریدم

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

درسته سیستم لپتاپ ولی افیس را جداگانه خریدم روی لپتاپ نبوده از سایت ایفه 32 تومن خریدم

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 21:36

این ارور را هم در اینجا میده

M E H R A N
13-03-2010, 21:38
این پیغام را میده ولی نمی دونم چی میگه

من خودم جداگانه این تهیه اش کردم از سایت ایفه 32 تومن هم دادم درسته لبتاپه ولیگفتم بسته افیس را جداگانه خریدم

درسته سیستم لپتاپ ولی افیس را جداگانه خریدم روی لپتاپ نبوده از سایت ایفه 32 تومن خریدم

32 تومن پول دادی :31:

بسته نرم افزار آفیس را اگر بصورت قانونی بخرید قیمتی مابین 150 هزار تا 300 هزار تومن داره. این اختلاف قیمت هم بستگی به نوع بسته ای که میخرید فرق میکنه.

اون چیزی که شما خریداری کردی یک نسخه غیر قانونی و کرک شده از آفیس بوده. پست های قبلی رو انجام بده حل میشه.

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

این ارور را هم در اینجا میده

Remove WGA :46:

اصغر انتظارریحانی
13-03-2010, 22:57
32 تومن پول دادی :31:

بسته نرم افزار آفیس را اگر بصورت قانونی بخرید قیمتی مابین 150 هزار تا 300 هزار تومن داره. این اختلاف قیمت هم بستگی به نوع بسته ای که میخرید فرق میکنه.

اون چیزی که شما خریداری کردی یک نسخه غیر قانونی و کرک شده از آفیس بوده. پست های قبلی رو انجام بده حل میشه.

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

Remove WGA :46:

یعنی 32 تومن پول کمی است تو ایران کسی 300 واسه افیس نمی ده مگه شرکتهای بزرگ من توی یه شرکت خصوصی کوچک کار می کنم تقریبا کل کار حساب هاشم با منه اگه این افیس کار نکنه مشکل میشه برام و نمی خوام از افیسهای غیر قانونی استفاده کنم هم بخاطر ویندوزم که احتمال می دم افیس کرک اون را هم غیر قانونی می کنه هم اینکه این افیسها خیلی مشکل دارند راستش البته از نظر بنده حقیر
در ضمن ممکنه افیسی که من خریدم یکساله باشه چون بعد از این 8 روز باقیمانده تقریبا یکساله که نصبش کردم

M E H R A N
13-03-2010, 23:26
یعنی 32 تومن پول کمی است تو ایران کسی 300 واسه افیس نمی ده مگه شرکتهای بزرگ من توی یه شرکت خصوصی کوچک کار می کنم تقریبا کل کار حساب هاشم با منه اگه این افیس کار نکنه مشکل میشه برام و نمی خوام از افیسهای غیر قانونی استفاده کنم هم بخاطر ویندوزم که احتمال می دم افیس کرک اون را هم غیر قانونی می کنه هم اینکه این افیسها خیلی مشکل دارند راستش البته از نظر بنده حقیر
در ضمن ممکنه افیسی که من خریدم یکساله باشه چون بعد از این 8 روز باقیمانده تقریبا یکساله که نصبش کردم

دوست عزیز 32 تومن پولی کمی نیست و کسی هم نمیتونه منکر این مسئله بشه. اما برای خریدن یک نسخه قانونی از نرم افزار های مایکروسافت پول خیلی کمی هست. فقط هزینه پست یک سی دی حدود 30 تا 40 هزار تومن ایران میشه.

یک نگاه به قیمت های فروش نسخه های آفیس بنداز.

Microsoft Office Ultimate قیمتی مابین 539 دلار تا 679 دلار داره. یک حساب سر انگشتی هم که بکنید میرسید به قیمتی مابین 500 تا 700 هزار تومن. این قیمت ها همه نرخ هایی هستند که خود مایکروسافت برای فروشش در کل دنیا تعیین کرده و هیچ شرکت و سازمانی نمیتونه بدون داشتن مجوز از این قیمت ها کمتر بفروشه. استثناهایی مانند روز عید و فرا رسیدن کریسمس وجود داره و گاهی بعضی فروشگاههای بزرگ چند درصد حدود 10 تا 20 درصد تخفیف میدند اما با این تخفیف هم هیچوقت به قیمت پرداختی شما یعنی 32 تومن نزدیک نمیشه.

منبع

همانطور که گفتم نسخه ای که شما خریدید یک نسخه ی کاملا غیر قانونی بوده و هست و به همین دلیله که مایکروسافت هم نسخه ی شما رو تشخیص داده و بهتون خبر داده که به دلیل غیر قانونی بودن این نسخه تا 8 روز دیگه باید به فکر چاره ای باشید.

در ضمن بله نسخه های 1 ساله از آفیس هم وجود دارند اما حق فروش این نسخه ها را هیچ شرکت و سازمانی نداره و اگر بفروش بره غیر قانونی هست. این نسخه ها فقط بر روی لپ تاپ های بعضی برندها از روز اول نصب شده اند و تا مدت 1 سال کار خواهند کرد. اما لایسنس این نسخه ها را حتی خود این برندها هم نمیتونند در معرض فروش قرار بدند.

موفق باشید.

alireza_farshid
14-03-2010, 09:20
جناب انتظار ریحانی عزیز
به نظر من شما از این ک-ر-ک-ی که من استفاده میکنم استفاده کنید و مشکلات کاملا حل میشه ولی تا چه زمانی خدا داند دیگه:5:

omrehobab
14-03-2010, 15:20
سلام
میخواستم یه روش بهم بگید که با اون بتونم با فشار دادن کلیدی خاص عمل خاصی انجام بشه ..... مثلا با زدن space در محیط power piont بتونم save as انجام بدم .....با تشکر

M E H R A N
14-03-2010, 15:31
سلام
میخواستم یه روش بهم بگید که با اون بتونم با فشار دادن کلیدی خاص عمل خاصی انجام بشه ..... مثلا با زدن space در محیط power piont بتونم save as انجام بدم .....با تشکر

CTRL+F12 قسمت باز کردن یک فایل رو برت باز میکنه.

F12 قسمت Save as رو باز میکنه.

بیشتر از 100 تا دستور دیگه در لینک زیر.

اصغر انتظارریحانی
14-03-2010, 15:38
دوست عزیز 32 تومن پولی کمی نیست و کسی هم نمیتونه منکر این مسئله بشه. اما برای خریدن یک نسخه قانونی از نرم افزار های مایکروسافت پول خیلی کمی هست. فقط هزینه پست یک سی دی حدود 30 تا 40 هزار تومن ایران میشه.

یک نگاه به قیمت های فروش نسخه های آفیس بنداز.

Microsoft Office Ultimate قیمتی مابین 539 دلار تا 679 دلار داره. یک حساب سر انگشتی هم که بکنید میرسید به قیمتی مابین 500 تا 700 هزار تومن. این قیمت ها همه نرخ هایی هستند که خود مایکروسافت برای فروشش در کل دنیا تعیین کرده و هیچ شرکت و سازمانی نمیتونه بدون داشتن مجوز از این قیمت ها کمتر بفروشه. استثناهایی مانند روز عید و فرا رسیدن کریسمس وجود داره و گاهی بعضی فروشگاههای بزرگ چند درصد حدود 10 تا 20 درصد تخفیف میدند اما با این تخفیف هم هیچوقت به قیمت پرداختی شما یعنی 32 تومن نزدیک نمیشه.

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمانطور که گفتم نسخه ای که شما خریدید یک نسخه ی کاملا غیر قانونی بوده و هست و به همین دلیله که مایکروسافت هم نسخه ی شما رو تشخیص داده و بهتون خبر داده که به دلیل غیر قانونی بودن این نسخه تا 8 روز دیگه باید به فکر چاره ای باشید.

در ضمن بله نسخه های 1 ساله از آفیس هم وجود دارند اما حق فروش این نسخه ها را هیچ شرکت و سازمانی نداره و اگر بفروش بره غیر قانونی هست. این نسخه ها فقط بر روی لپ تاپ های بعضی برندها از روز اول نصب شده اند و تا مدت 1 سال کار خواهند کرد. اما لایسنس این نسخه ها را حتی خود این برندها هم نمیتونند در معرض فروش قرار بدند.

موفق باشید.

امروز زنگ زدم شرکت گفتند شماره سریال را برامون ایمیل کن چک کنیم ببینیم مشکل از کجاست و گفتند تا فردا صبر کن ببینیم این یه روزه را هم صبر کنیم ببینیم چی میشه اگه نشد که دیگه هیچ

omrehobab
14-03-2010, 15:52
مشکل من چیز دیگه است...... کلید f12 من خرابه ..... امکان عوض کردن این کلید های میانبر هست؟

alfa2amir
09-04-2010, 20:07
سلام من هنگام کپی کردن فایل از صفحه اینترنت با مشکل مواجه میشم

یعنی به جای فونت فارسی اشکال مخطلف رو صفحه دیده میشه

چندین فونت فارسی هم کپی کردم
ولی مشکل حل نشد
لطفا راهنمایی کنید
متشکرم

alfa2amir
09-04-2010, 20:31
یاد آوری میکنم ویندوز 7 و آفیس 2007 دارم

hasibi01
23-04-2010, 10:32
سلام
دوستان من نرم افزار آفیس 2010 رو توی یک سایت پیدا کردم ولی اونجا دو نسخه 32 بیت و 64 بیت وجود داره من نمیدونم باید کدوم رو دانلود کنم :41:
اصلا فرق این دو نسخه چیه؟ :13:

joe_satriani
23-04-2010, 10:41
نسخه 64 بيتي براي ويندوزهاي 64 بيتي هست، و 32 بيتي براي ويندوزهاي 32 بيتي
فرق 64 با 32 هم در اين هست كه عملكرد سيستم در 64 بيتي بهتره و در 32 بيتي معمولي تر هست

به احتمال زياد ويندوز شما نيز 32 بيتي هست، پس نسخه ي 32 بيتي رو نصب كنيد

موفق باشيد.

oranoos_92
24-04-2010, 18:42
دوستان من آخرین نسخه 2010
rtm
32 بیتی را از سایت پی سی دی دانلود کردم حالا میخوام نصبش کنم میگه اولش فقط یکی از محصولات را میتونم نصب کنم؟ چرا
یعنی یا ورد یا اکسل ؟
قبلا نسخح بتا را نصب کردم همش راحت نصب شد

hasibi01
24-04-2010, 21:11
من که نفهمیدم باید کدوم نسخه رو دانلود کنم
از کجا باید بفهمم که ویندوزم 32 بیتی هست یا 64 بیتی

oranoos_92
24-04-2010, 22:35
من که نفهمیدم باید کدوم نسخه رو دانلود کنم
از کجا باید بفهمم که ویندوزم 32 بیتی هست یا 64 بیتی

32
بیتی را دانلود کن
64 بیتی نیست ویندوزتون مطمئن باشید

h66
26-04-2010, 11:49
برای فهمیدن اینکه ویندوز 32 بیتی دارین یا 64 بیتی.روی دسکتاپ کلیک راست کن و در زبانه setting قسمت color quality ببین 64 بیتی داره یا حداکثر 32 بیتیه؟ عموما 32بیتی حداکثرشه. موفق باشی

میخک5000
29-04-2010, 09:15
سلام
بنده آفیس 2007 نصب کردم،اما در کنارش می خوام که آفیس 2003 هم داشته باشم،تا در موقع نیاز به مشکل برنخورم.چطور میتونم هر دو تا رو با هم داشته باشم؟؟
ممنون

mojtaba_tanha
29-04-2010, 10:46
من يه آفيس 2010 دانلود كردم زبان منوهاش فرانسويه چه جوري انگليسيش كنم ؟؟؟

علیرضا
30-04-2010, 15:07
سلام دوستان
من آفیس 2010 رو نصب کردم بطور کامل
ولی Visio Viewer اش نیست . اصلاً وجود نداره که بازش کنم به این عکس نگاه کنید :

من چیکار کنم ؟ فردا باید با Visio یه پروژه رو طراحی کرده باشم.

canopus252
01-05-2010, 22:49
سلام
من نسخه 64 بیتی آفیس 2010 را خریدم و هنگام نصب پیغام میده قبلا 32 بیتی نصب شده و باید unistall بشه.من حتی ریجستریها را هم پاک کردم ولی تصب نمیشه

سیسنم لب تاپ با ویندوز 7 بیت 64 است

لطفا یکی کمک کنه

aaaammmm87
05-05-2010, 10:41
سلام
ديگه هنگ كردم :31:
ديروز موقع نصب افيس سيستم رو از برق كشيدم و نذاشتم نصب بشه كار داشتم خلاصه الان كه ميخواهم دوباره نصبش كنم با خطاي زير مواجه ميشم

K1lou
16-05-2010, 18:28
با سلام خدمت دوستان
نسخه 2010 افيس رو نصب كردم اما جز تغيي در قسمت منوي دايره اي قبلي كه حالا file جايگزين اون شده و مقداري تغييرات براي پرينت گرفتن . چيز خاص ديگه اي نديم البته هنوز زياد كار نكردم
دوستان ميدونند اين نسخه چه تغييرات عنده اي داشته كه حداقل من نمي دونم
با تشكر

momo
20-05-2010, 20:35
سلام من يه فايل پاور پوينت دارم كه به pdf تبديل شده حالا مي خام بك گراند اسلايد ها رو عوض كنم اما نميشه چيكار كنم؟

jenan sermir
25-05-2010, 18:14
سلام
اصلي ترين تغييراتي كه آفيس 2010 به نسبت 2007 كرده همچنان كه در هلپ خودش نوشته, سرعت و امكان بكارگيري آن در كارهاي اشتراكي در اينترنت است. البته مجموعه امكانات گرافيكي اش را هم ارتقاء داده است.
در جداول اكسل امكان فرمولها ارتقاء پيدا كرده.
اوتلوك هم همينطور مجموعه اي امكانات جديد از قبيل ارسال SMS و... اضافه شده
همه اينها را اگر بري توي هلپ خود آفيس نوشته. روي هر برنامه اي كافيه F1 رو بزني در ليست نكاتش What is new... را مي آره كه توضيحات كامل را آنجا نوشته

masud_809_2
26-05-2010, 21:21
با سلام
می خواستم بدونم چطوری میشه alignment فقط یک کلمه از یک جمله رو عوض کرد. مثلا یک جمله در حالت عادی alignment چپ به راست داره ولی می خوام آخرین کلمه اون جمله رو از راست به چپ align کنم. چطوری میشه اینکارو کرد؟
خیلی ممنون

DJ Fred
27-05-2010, 11:35
یک لینک سالم از office 2010 انگلیسی و بدون مشکل باشه لازم دارم

wordist
01-06-2010, 15:28
سلام
بنده آفیس 2007 نصب کردم،اما در کنارش می خوام که آفیس 2003 هم داشته باشم،تا در موقع نیاز به مشکل برنخورم.چطور میتونم هر دو تا رو با هم داشته باشم؟؟
ممنون
سلام

اين کار رو ميشه انجامش داد

ابتدا بايد افيس 2003 نصب کنيد و بعد سي دي 2007 رو بذاريد و در هنگام نصب بجاي آپگريد کردن گزينه Keep previous version رو بزنيد تا نسخه قبلي رو نگه داره

hotwb
02-06-2010, 10:24
سلام
وقتی که آفیس رو نصب میکنم این پیغام رو میده

ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر و احترام

wordist
02-06-2010, 13:50
سلام
وقتی که آفیس رو نصب میکنم این پیغام رو میده

ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر و احترام
به نظر مياد شما نسخه اي رو در حال نصب کردنش هستيد که از لحاظ زبان سازگاري با سيستم شما نداره

مثلا نسخه چيني يا کره اي !!!! (البته مثلا)

مطمئنيد که نسخه شما به زبان اصلي هست

hotwb
03-06-2010, 09:00
سلام
از همین سایتهای ایرانی دانلودش کردم
نمیدونم ... شایدم اینطور باشه ... به هر حال راهی به ذهنتون نمیرسه که فارسی شه ؟

ممنون

wordist
06-06-2010, 07:02
سلام
از همین سایتهای ایرانی دانلودش کردم
نمیدونم ... شایدم اینطور باشه ... به هر حال راهی به ذهنتون نمیرسه که فارسی شه ؟

ممنون
سلام دوست عزيز

حجم فايلي که داريد نصب ميکنيد و اسم کامل فايلش چي هست ؟

hotwb
06-06-2010, 09:07
سلام
اسم فایلش ProfessionalPlus بود که بعد از اکسترکتش تبدیل به شاخه و فایل شد
حجم کلی آفیس 2010 هم 659 مگ هستش

wordist
06-06-2010, 11:02
سلام
اسم فایلش ProfessionalPlus بود که بعد از اکسترکتش تبدیل به شاخه و فایل شد
حجم کلی آفیس 2010 هم 659 مگ هستش
سلام

يه عکس از پوشه اي اکستراکت شده هست رو بذاريد

hotwb
07-06-2010, 09:07
سلام
اینم عکسش

مرسی

wordist
08-06-2010, 07:53
سلام
اینم عکسش

مرسی
دوست عزيز اين چيزي که شما دانلود کرديد مربوط به يه سري خدمات اضافه تر بر روي آفيس هست نه خود آفيس

شما بايد خود آفيس رو ابتدا نصب کنيد و بعد اينو روش نصب کنيد

hotwb
08-06-2010, 12:26
مرسی
توی اون سایت فکر کردم که نوشته دانلود آفیس ، برای همین دانلودش کردم ... نمیدونم ، شایدم اشتباه کردم
میشه لینک دانلود آفیس 2010 رو بهم بدی ؟ البته حجم کم یا lite اگه داشته باشه که خیلی عالی میشه

ممنون

wordist
09-06-2010, 07:26
مرسی
توی اون سایت فکر کردم که نوشته دانلود آفیس ، برای همین دانلودش کردم ... نمیدونم ، شایدم اشتباه کردم
میشه لینک دانلود آفیس 2010 رو بهم بدی ؟ البته حجم کم یا lite اگه داشته باشه که خیلی عالی میشه

ممنون
اينجا رو ببينيد

hotwb
09-06-2010, 08:08
سلام
مرسی ... میرم دانلودش کنم

miladddd
10-06-2010, 14:30
سلام
من آفیس 2007 رو تو 7 نصب کردم
بدون مشکل نصب شد
ولی موقع اجرای هر فایلی این ارورو میده و عکسای داخل فایل هم نشون نمیده
چکار باید کرد؟!

wordist
12-06-2010, 07:56
سلام
من آفیس 2007 رو تو 7 نصب کردم
بدون مشکل نصب شد
ولی موقع اجرای هر فایلی این ارورو میده و عکسای داخل فایل هم نشون نمیده
چکار باید کرد؟!
شلام

شما نرم افزار ديگه اي که با آفيس درگير باشه نصب نکرديد مثلا ACROBAT READER ؟؟

miladddd
12-06-2010, 21:18
شما نرم افزار ديگه اي که با آفيس درگير باشه نصب نکرديد مثلا ACROBAT READER ؟؟

چرا
مگه چه مشکلی دارن؟ دقیقا همین که گفتینو چند روز قبلش نصب کردم

wordist
13-06-2010, 06:47
چرا
مگه چه مشکلی دارن؟ دقیقا همین که گفتینو چند روز قبلش نصب کردم
خب برخي از نرم افزارها در ويندوز نميتونن با هم ديگه ارتباط خوبي برقرار کنن مخصوصا وقتي از آخرين ورژن اونا استفاده نشه

پيشنهاد من نصب آخرين سرويس پک آفيس 2007 (SP2) که ميتونيد اونو در همين انجمن آفيس پيدا کنيد و آخرين نسخه آکروبات و آپديت اون هست

laghlagh
14-06-2010, 09:42
سلام دوستان
من بعضي از فايل هاي word 2007 رو كه ميخوام باز كنم يه اروري ميده كه ميگه there is not enough space to do thid action! بعدشم همه فايل به هم ريخته فونت هاي اشتباه صفحه بندي خراب باز ميشه...نميدونم چي كار كنم.در ضمن درايوم هم كي جا داره نميدونم اين پيغام ديگه چيه!لطفا كمكم كنيد...

*hamedkhatar*
14-06-2010, 12:13
سلام
آفیس 2010 رو از مغازه خریدم نصب هم کردم زیاد به Final نمیخورخ قیافش از کجا میتونم بفهمم آخرین نسخه هست؟
چطوری میتونم به Info یا About نرم افزار دست پیدا کنم ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم
ممنون

wordist
14-06-2010, 12:34
سلام دوستان
من بعضي از فايل هاي word 2007 رو كه ميخوام باز كنم يه اروري ميده كه ميگه there is not enough space to do thid action! بعدشم همه فايل به هم ريخته فونت هاي اشتباه صفحه بندي خراب باز ميشه...نميدونم چي كار كنم.در ضمن درايوم هم كي جا داره نميدونم اين پيغام ديگه چيه!لطفا كمكم كنيد...
معمولا وقتي که حافظه سيستم کم مياد چنين پيغامي ظاهر ميشه که ميتونه مربوط به باز شدن تعداد زيادي برنامه يا کمبود حافظه يا تعداد زيادي سند ورد يا موارد مشابه اين باشه

wordist
14-06-2010, 12:35
سلام
آفیس 2010 رو از مغازه خریدم نصب هم کردم زیاد به Final نمیخورخ قیافش از کجا میتونم بفهمم آخرین نسخه هست؟
چطوری میتونم به Info یا About نرم افزار دست پیدا کنم ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم
ممنون
ظاهر آفيس 2010 و 2007 يکسان هست

اين چيزي که شما ميخوايد در 2007 و در قسمت word option و در سربرگ resource در دسترس هست

*hamedkhatar*
14-06-2010, 13:29
ممنون دوست من
این هم عکس اونجایی که آدرس دادید
من چیزی به نام resource نمیبینم
کجاشه؟
ممنون

tadaie123
14-06-2010, 13:49
سلام من office 2007 نصب کردم و حالا product key می خواد می شه لطفا یا سایت معرفی کنید . یا خودتون key بدین

wordist
15-06-2010, 06:50
ممنون دوست من
این هم عکس اونجایی که آدرس دادید
من چیزی به نام resource نمیبینم
کجاشه؟
ممنون
پس در اين کادر بين اين دو ورژن فرق هايي وجود داره

تا اونجايي که يادمه در قسمت add remove program کنترل پنل هم يه قسمت Information بود که چيزايي نشون ميداد

الان سون دم دست نيست تا ببينم

شما يه چک بکن

توي همين کادر در قسمت trust center هم يه نگا بکن

*hamedkhatar*
15-06-2010, 09:00
پس در اين کادر بين اين دو ورژن فرق هايي وجود داره

تا اونجايي که يادمه در قسمت add remove program کنترل پنل هم يه قسمت Information بود که چيزايي نشون ميداد

الان سون دم دست نيست تا ببينم

شما يه چک بکن

توي همين کادر در قسمت trust center هم يه نگا بکن

اینم یه عکس از ورژنش تو توی Add Or Remove
ورژنش : 14.0.4006.1010 هست. آخرین ورژنه دیگه؟
توی trust center هم چیزی پیدا نکردم
ممنون

n.nurse
16-06-2010, 19:33
تو ورد 2010 نمیونم راست کلیک کنم
مشکل از کجاست ؟

*hamedkhatar*
16-06-2010, 21:19
من این سوال رو قبلا کرده بودم و جواب گرفتم:

مشکل به این بر می‌گرده که شما روی سیستم‌تون حتماً بابیلون نصب کرده‌اید یا یه چیز شبیه به این که در کلیک راست ماوس قرار گرفته.

اگه شما با استفاده از دکمه صفحه کلید راست کلیک کنید این مشکل رو نخواهید داشت.

در صورتی که بابیلون نصب کرده‌اید مثل من می‌تونید این مشکلتون رو با استفاده از راه حل زیر حل کنید:

- در پوشه بابیلون دنبال فایلی به نام BabylonOfficePI.dll بگردید.

-- این فایل رو Cut کرده و در جای دیگه قرار بدید.

مطمئن باشید که مشکلتون حل میشه.

منبع: یکی از کاربرای انجمن که نمی‌دونم نام کاربریش چی بوده.

شاد باشید :40:

salmanam
17-06-2010, 13:10
سلام
آفیس2010 من هنگ میکنه .مخصوصا تو ppt .در ضمن سیستم من هم ضعیف نیست که هنگ کنه.
کرکشم تموم نشده (mrt) ولی هی پیقام میده که باید بخری ولی بعد از cancel دوباره کار میکه
کسی میدونه مشکل از کجاست.ایا این دو مشکل به هم مربوطه؟

ممنون

salmanam
19-06-2010, 23:29
کسی نمیدونه چه جوری باید کرک قبلی رو پاک کنم

p30sezar
22-06-2010, 17:10
پیشنهاد می کنم این قدر خودتون رو اذیت نکنید و یا مثل من از 2007 استفاده کنید یا برید 1000 تا 2000 تومان بخریدش

p30sezar
22-06-2010, 17:37
کسی نمیدونه چه جوری باید کرک قبلی رو پاک کنم

دوست عزیز
این برنامه رو دانلود کن مشکلت حل میشه
Office Key Remover

max_3d
23-06-2010, 09:45
دیشب تا صبح سیستم روشن بود و لینک مربوط به دانلود آفیس 2010 نسخه 64بیتی رو دانلود کردم اما رو setup کلیک میکنی یه اروری میده دوستان یه نگاه بندازن ببینن ارور ماله چیه!!!
در ضمن فایل exe به اسم ose رو هم کلیک کردم ولی اتفاقی نمی افته

-------------------------------
عكس حذف شد (دليل:سايز عكس نامتعارف)
در صورت تكرار اخطار ميگيريد
Edited By : wordist

sarmast65_ata
25-06-2010, 18:36
فایلی که من دارم و پسورد داره فایل powerpointi هستش که بصورت اسلاید شو سیو شده و یه برنامه ایی داشتم که پسورد رو پیدا می کرد بهش آدرس فایل رو میدم این فایل رو نمیشناسه چون بصورت پاورپوینت سیو نشده و بصورت اسلاید شو سیو شده برنامه ایی هستش که پسورد این فایل رو بتونه پیدا کنه؟خیلی لازم دارم ممنون میشم کمکم بکنید.

Pedy.Spider
29-06-2010, 12:07
دوستان یه مشکلی هست که حدود یه هفته ست که اعصابمو خرد کرده!
من Office 2003 و 2007 رو همزمان نصب کردم ولی وقتی یه فایل 2003 مثل doc رو باز میکنم با office 2007 باز میشه. درصورتی که میخوام doc با 2003 و docx با 2007 باز بشه!
یه چندتا روش هم تو فروم های انگلیسی خوندم ولی جواب نداد، یعنی به محض اینکه 2007 رو باز میکنی دوباره باز کردن فایلهای 2003 رو به عهده میگیره!
بعضی ها هم گفتن microsoft اصلا از نصب همزمان 2003 و 2007 پشتیبانی نمیکنه، فقط همینجوری این گزینه رو موقع نصب گذاشته!

بالاخره راهی واسه این کار هست یا نه؟

p30sezar
03-07-2010, 17:06
افیس در موقع نصب یک فایل به نام Rgstrtn.lck را روی سیستم شما کپی می کند که در آینده این فایل نمی گذارد شما آفیس را مجدداً نصب کنید پس باید این فایل را پاک کنید البته طبق مراحل ذیل :

در Windows XP
Click Start, click Run, type cmd, and then click OK.
Type cd "%allusersprofile%\Application Data\Microsoft Help", and then press ENTER.
Type attrib -h rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type del rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type exit, and then press ENTER.
در Windows Vista
Click Start Collapse this imageExpand this image

, and then type cmd in the Start Search box.
Type cd "%allusersprofile%\Application Data\Microsoft Help", and then press ENTER,
Type attrib -h rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type del rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type exit, and then press ENTER.
حال با خیال راحت آفیس 2007 رو نصب کن

.ir.
04-07-2010, 21:50
درود
تمام کارها رو انجام دادم اما آفیس باز نمیشه؟!!!ارور میده عکسو ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با کرک ورژن 1.3

mjzaret
04-07-2010, 22:43
درود
تمام کارها رو انجام دادم اما آفیس باز نمیشه؟!!!ارور میده عکسو ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با کرک ورژن 1.3

این اخطار مربوط به سیستم عاملتون هست.

شما مجدداً آفیس رو نصب کنید.

از یه کرک دیگه برای حل مشکلتون استفاده کنید.

شاد باشید :40:

malkemid
13-07-2010, 12:58
سلام

من نسخه 32 بیتی office 2010 vl رو دانلود کردم و نصب کردم مشکلی هم نداشت...امروز متوجه شدم که کلیک راست می کنم منو میاد و سریع محو میشه...هم تو ورد و هم تو اکسل...مشکلش چیه؟!

malkemid
13-07-2010, 13:12
شرمنده خودم راه حل رو پیدا کردم...حالا میگم اینجا شاید بدرد بخوره.

مشکل از تداخل بابیلون 8 با آفیس 2010 هست.برای حل باید برید به منوی آپشن آفیس.بعد

add-ins>manage com add ins>go

اونجا بابیلون رو حذف کنید مشکل حل میشه.

persian-gulf
17-07-2010, 03:09
نمیدونم اینو از کجا فهمیدی!!! ولی خیلی کارت درسته واقعا ازت ممنونم. خیلی گیر این مشکل بودم:10:

mefmef
17-07-2010, 21:29
دوستان سلام
چطوری از اپدیت افیس2007 جلوگیری کنم

(از طریق فایروال نمی تونم دسترسی افیس به اینترنت رو محدود کنم )

ta_tarsa
21-07-2010, 11:44
من يه مشكل توي آفيس 2007 دارم. هم توي ورد و هم توي اوتلوك. بعضي موقع ها هرچي آلت و شيفت رو مي زنم انگليسي تايپ نمي كنه. يعني علامت زبان انگليسي ميشه ولي همچنان فارسي تايپ ميكنه. براي حلش هم بايد يه كلمه انگليسي از يه جاي ديگه كپي كنم و ادامه بدم.
چه جوري مي تونم اين مشكل رو حل كنم؟

reza-atom
24-07-2010, 14:02
برای این که ببینی ویندوزت 32 بیتی هست یا 64 روی دسکتاپ کلیک راست کن و گزینه ی properties رو انتخاب کن حالا مطابق شکل زیر برو :

اگه 32 بیتی هست مواظب باش آفیس 64 بیتی نصب نکنی من یه بار این کارو کردم ویندوزم بالا نمی اومد و مجبور شدم که عوضش کنم !!!

راستی office 2007 هم 32 بیتی و 64 بیتی داره ؟

ma_softnet
29-07-2010, 11:57
سلام
من هنگام نصب آفیس 2010 با این پیغام مواجه می شوم اشکال از کجاست؟\
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gonbad city
30-07-2010, 01:35
( نصب نمی تواند ادامه پیدا کند برای اینکه فایل مورد نیاز یا خراب شده است یا در دسترس نیست .
ستاپ را دوباره از سی دی اصلی یا محل دانلود اجرا کنید .)
دوست عزیز به نظر من باید فایلهاتو یا از روی سی دی یا ایمیج اجرا کنی
اگه کپی کردیشون روی هارد به همین دلیله که داره ارور میده یا رایتشون کن یا ultra isoبا ازشون ایمیج بگیر و اون موقع دوباره امتحان کن

ma_softnet
30-07-2010, 11:25
من از طریق دانلود آفلاین این برنامه را گرفتم.
و روی هارد هستش

gonbad city
30-07-2010, 13:15
دقیقا به علت اینکه از روی هارد داری اجراش میکنی ارور میده
یا رایتش کن و از روی سی دی اجراش کن یا با ultra iso تبدیل به ایمیجش کن و از روی دریاو مجازی اجراش کن تا مشکلت حل شه./

khosro100
10-08-2010, 07:40
دوست عزیز اینی که گفتی مربوط به کارت گرافیک شما میشه و هیچ ربطی به ویندوز نداره . برای اینکه بدونی ویندوز 32 داری یا 64 . control panel و بعد قسمت system توی این صفحه میتونی بدونی ویندوز شما 32 بیتی است یا 64 بیتی . به همین سادگی.

djjamal
10-08-2010, 17:26
سلام دوستان.من چند هفته پیش یک آفیس 2007 نصب کردم و بعد از اینکه کارم تموم شد چون زیاد بهش احتیاج نداشتم پاکش کردم آخه میخواستم از سیستم یه بک آپ بگیرم نمیخواستم آفیس حجم بک آپ رو بالا ببره.:31:
حالا 3 روز پیش خواستم آفیس 2007 نصب کنم.تا وسط نصب که پیش رفت همینجوری وایستاد و بعد چند دقیقه پیغام داد Setup Has Encoureged An Error During Setup و نصب رو Rolling Back کرد.حالا از اون روز خودم رو کشتم نه آفیس 2007 و نه 2010 هیچ کدوم نصب نمیشن.:13:
حتی سه تا سی دی مختلف آفیس 2007 رو هم نصب کردم هیچ کدوم نصب نمیشه.در ضمن اون موقع که من آفیس رو با Advanced Unninstaller پاک کردم.حالا یکی به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟!!!:41:
کلی زحمت کشیدم ویندوز کامل و جامع نصب کردم و بک آپ گرفتم نمیشه که ولش کنم!!!!:19:

hosseinfsf
17-08-2010, 16:53
احتیاجی به تعویض ویندوز نداشت که .....

erfandj
22-08-2010, 21:46
سلام دوستان من یه مشکلی با آفیس 2010 پیدا کردم که هربار هرکدوم از برنامه های آفیس رو باز میکنم دوباره شروع به نصب میکنه و حدود 2 دقیقه طول میکشه تا باز شه. عبارت انگلیسی که مینویسه اینه:
please wait while windows configures microsoft office standard 2010
وبعد هم صفحه ای مانند صفحه اولیه نصب آفیس میاد با عنوان configuration progress
و سپس آفیس باز میشه
در ضمن کرکش هم instal نمیشه و موقع نصب کرک ارور میده
تو رو خدا کمکم کنید خیلی واجبه

soroosh_cz
22-08-2010, 22:15
سلام دوستان من یه مشکلی با آفیس 2010 پیدا کردم که هربار هرکدوم از برنامه های آفیس رو باز میکنم دوباره شروع به نصب میکنه و حدود 2 دقیقه طول میکشه تا باز شه. عبارت انگلیسی که مینویسه اینه:
please wait while windows configures microsoft office standard 2010
وبعد هم صفحه ای مانند صفحه اولیه نصب آفیس میاد با عنوان configuration progress
و سپس آفیس باز میشه
در ضمن کرکش هم instal نمیشه و موقع نصب کرک ارور میده
تو رو خدا کمکم کنید خیلی واجبه

سلام
من قبلا چنین مشکلی داشتم.
فکر کنم پوشه ی MSOCache رو حذف کرده بودم اینجوری شده بود!
یه بار حذفش کردم و دوباره نصبش کردم درست شد.

erfandj
23-08-2010, 10:02
سلام
من قبلا چنین مشکلی داشتم.
فکر کنم پوشه ی MSOCache رو حذف کرده بودم اینجوری شده بود!
یه بار حذفش کردم و دوباره نصبش کردم درست شد.
سلام تشکر .ولی من چندبار پاکش کردم ودوباره نصب کردم درست نشد

erfandj
25-08-2010, 16:39
سلام دوستان ویندوزمو عوض کردم حل شد

قله بلند
28-08-2010, 16:46
سلام
می بخشید، نمی دونستم سوال رو باید کجا بپرسم. امیدوارم مکان سوال درست باشه. می شه روی xp2005 ، آفیس 2007 نصب کرد؟ به خاطر این، این سوال رو مطرح کردم که اگه نمی شه، آفیس 2003 رو بخرم و اگر می شه، افیس 2007 رو بخرم.

malkemid
28-08-2010, 20:47
سلام
می بخشید، نمی دونستم سوال رو باید کجا بپرسم. امیدوارم مکان سوال درست باشه. می شه روی xp2005 ، آفیس 2007 نصب کرد؟ به خاطر این، این سوال رو مطرح کردم که اگه نمی شه، آفیس 2003 رو بخرم و اگر می شه، افیس 2007 رو بخرم.

شدن که میشه...ولی فکر کنم باید سرویس پک 2 رو نصب کرده باشی واسه ویندوز

قله بلند
28-08-2010, 21:39
شدن که میشه...ولی فکر کنم باید سرویس پک 2 رو نصب کرده باشی واسه ویندوز

سلام. بله، سرویس پک 2 هست.

pakonik
28-08-2010, 21:57
سلام
دوستان کسی ميدونه اين ارور برا چيه و چطور مشکلشو حال کنم ؟
موقع باز کردنه ورد مياد بالا 7-8 بارم که ببندمش بسته ميشه . هم موقع باز کردن و هم بستن ورد مياد بالا

malkemid
29-08-2010, 00:28
سلام. بله، سرویس پک 2 هست.

خوب پس مشکلی نداره...من خودم رو اکس پی سرویس پک 3 الان آفیس 2010 دارم...به توهم پیشنهاد میکنم بری سراغ 2010.

djjamal
12-09-2010, 17:10
سلام دوستان دیگه مغزم هنگ کرده،قبلا یه دونه آفیس 2007 رو سیستمم نصب بود که حذفش کردم و الان نه 2007 نصب میشه نه 2010.خیلی به این 2010 احتیاج دارم که این ارور رو میده :41: :

ترخدا یه راهی بگید از دست این مشکل خلاص شم.:19:این رو هم بگم که ورد رو با نرم افزار Advanced Uninstaller حذف کردم.خواهشا کمک کنید.:40:

***Spring***
19-09-2010, 16:30
سلام ...

آموزش قدم به قدم Office 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djjamal
20-09-2010, 17:29
بابا یه ویندوز هم عوض کردم ایندفعه این ارور رو میده.یا عجباااااااااااااااااااااا ا :

fshnet
25-09-2010, 19:17
سلام به دوستان
من یدونه آفیس 2010 خریدم که توی DVD هم نسخه 32 بیتی رو داره و هم نسخه 64 بیتی
مشکلی که دارم اینه که وقتی ستاپش رو اجرا می کنم هیچ گزینه ای برای انتخاب 32 بیتی و 64 بیتی نداره و فقط 32 بیتیش نصب میشه
ممنوم میشم یه راهنمایی بکنین که چطوری باید 64 بیتی رو نصب کنم؟

alireza1411
25-09-2010, 20:13
سلام به دوستان
من یدونه آفیس 2010 خریدم که توی DVD هم نسخه 32 بیتی رو داره و هم نسخه 64 بیتی
مشکلی که دارم اینه که وقتی ستاپش رو اجرا می کنم هیچ گزینه ای برای انتخاب 32 بیتی و 64 بیتی نداره و فقط 32 بیتیش نصب میشه
ممنوم میشم یه راهنمایی بکنین که چطوری باید 64 بیتی رو نصب کنم؟

تو فولدراش بگرد باید یه ست آپ دیگه باشه.
حجمش چرا اینقدر کمه ؟

چه قدره کلا ؟

آفیس 2010 32 بیتی حجمش تقریبا 3.25 گیگ میشه !!!! آفیس 64 بیتی هم میشه 3.74 گیگ !!!! چه جوری دو تاش تو یه دی وی دی ؟؟؟

حجمش رو حتما چک کن فکر کنم مشکل اینه که فقط توش 32 بیتی رایت کردن.

Pr0totype
25-09-2010, 20:16
آره 32 بیتی هستند و اشتباهاً یا..... مینویسن هم 32 و هم 64!

fshnet
25-09-2010, 21:08
ممنون از راهنمایی
حجمش 3.26 گیگ هست و با این حساب فقط 32 بیتی داره
ولی توی فولدراش اسمهایی مثل Office64.en-us دیده میشه
باید یکی دیگه بخرم:41:
پس با این حساب نسخه ای که هم 32 و هم 64 بیتی رو داشته باشه باید 2 DVD باشه درسته؟

Pr0totype
26-09-2010, 00:25
فرقی ندارن، 32 یا 64 شاید یه ذره فقط performance واسه 64بیتی بالاتر باشه، اکثر اینهایی که تو بازار هستن 32هستن

fshnet
26-09-2010, 11:52
فرقی ندارن، 32 یا 64 شاید یه ذره فقط performance واسه 64بیتی بالاتر باشه، اکثر اینهایی که تو بازار هستن 32هستن

درسته.
منم یکم سرچ کردم دیدن که تو سایتهای مختلف گفتن که کاراییشون با هم فرقی نداره حتی بعضی سایتها ایراداتی از 64 بیتی هم گرفتن. منم بیخیال شدم و همون 32 بیتیشو نصب کردم
یه سوال هم درمورد کرکش دارم

کرکی که من اسفاده کردم mini-kms activator 1.3 بود ولی این کرک فقط محدودیت 30 روزه رو می کنه 180 روز و واقعا آفیس رو اکتیو نمی کنه. کرک دیگه که آفیس رو کاملا بدون محدودیت زمانی اکتیو کنه هست؟

سوال دوم اینکه توی خود برنامه های آفیس نشون نمیده که چند روز دیگه از این 180 روز باقی مونده. از کجا بفهمم چقدر مونده که دوباره کرکش کنم؟

arman665
04-10-2010, 11:24
سلام

وقتی که msp 2007 رو نصب میکنم موقعی که داره config میکنه که برنامه اجرا بشه میگه که مموری نمیتونه این کار رو انجام بده چندتا برنامه رو ببند و ... در حالی که مموری من 4 گیگ و 1.5 گیگش فقط مشغوله و با اینکه برنامه ها رو هم بستم بازم درست نشد و همون اخطار رو میده ؟!

zinor
04-10-2010, 13:48
با سلام میخواستم ببینم چطوری میشه در یک سیستم عامل هم آفیس 2003 و هم 2007 رو ریخت ؟

Amir Varasteh
04-10-2010, 14:03
سلام.

اولا من کنجکاو شدم بدونم که این کار رو چرا میخوای انجام بدی؟

دوما برای اینکار لینکهای زیر رو ببین:

FAR_FA
19-10-2010, 18:32
سلام

میخواستم بدونم تم واسه آفیس 2010 داریم یا فقط همون یکدونه تمه . یا تمی جداگونه مثل تمهای ویندوز هست که بشه دانلودش کرد و بعد مثلا" نصب کرد . خدایی تم 2010 چقدر زشته .
شاید این 2010 یی که من دارم اینطوریه .
توی آفیس 2007 سه تا تم داشتیم ، آبی و مشکی و نقره ای که مشکی از همه قشنگتر بود .

ebrahimjan
19-10-2010, 19:21
سلام

میخواستم بدونم تم واسه آفیس 2010 داریم یا فقط همون یکدونه تمه . یا تمی جداگونه مثل تمهای ویندوز هست که بشه دانلودش کرد و بعد مثلا" نصب کرد . خدایی تم 2010 چقدر زشته .
شاید این 2010 یی که من دارم اینطوریه .
توی آفیس 2007 سه تا تم داشتیم ، آبی و مشکی و نقره ای که مشکی از همه قشنگتر بود .

كي مي گه 2010 تم نداره! از منوي file گزينه options بعد سمت راست گزينه general‌ بعد هم در قسمت color scheme‌ مي توني تم رو انتخاب كني.

FAR_FA
19-10-2010, 23:15
کاملا" درسته . من روی دوتا گزینه دیگه آزمایش کردم و بعد OK ، ولی دوباره به حالت دفالت برگشت . احتمالا" این
آفیسی که من دارم جزو نسخه های آزمایشی باید باشه که مایکروسافت همون اوایل ارائه داده .
عکس زیر این موضوع رو نشون میده :

بهترین کار اینه که نسخه جدیدش رو تهیه کنم چون کار باهاش از 2007 ، بنظرم بهتره .
ممنون از راهنمایی شما

badterojan
22-10-2010, 01:38
سلام
من یه مشکل دارم
آفیس 2007 توی ویندوز 7 - 64 بیت نصب کردم
واسه من فارسی می نویسه اما هنگام نوشتن بجای اینکه متن رو از سمت راست اضافه کنه از سمت چپ اضافه میکنه
یعنی لغت اول متن آخر جمله قرار میگیره
تو پاور پوینت هم عدد فارسی نمی نویسه
چرا؟

ba maram
22-10-2010, 12:44
سلام .2007 دارم اما اکتیو نیست.چه کنم آیااا؟؟؟؟؟
یه صفحه ای میاد قبل از شروع به کار که میگه product key رو بزن...منم continue میدم و بعد no رو میزنم و وارد office میشم....فک کنم بعد یه مدت دیگه اینم نده.درسته؟؟
لطفا کمکم کنید:8:

FAR_FA
22-10-2010, 13:39
سلام

با هزار بدبختی آفیس 2010 رو دانلود کردم . شماره سریال نداشت ولی چند تا اکتیوش رو از قبل داشتم .
گفتم آفیس رو بدون سریال نصب میکنم بعد با با اکتیوایتور ، فعالش میکنم . بد بختانه تو همون قدم اول
سریال میخواد بدون هیچ گزینه دیگری . سریال های زیادی رو هم دانلود کردم ولی هیچکدوم جواب ندادن .
من نمیدونم موقع وارد کردن سریال باید به اینترنت وصل باشم یا نه . ولی در تمام موارد به اینترنت وصل بودم.
با سپاس از راهنمایی شما .

h-y2009
22-10-2010, 13:55
ببین این سریال جواب میده
VB48G-H6VK9-WJ93D-9R6RM-VP7GT

ba maram
22-10-2010, 14:34
ببین این سریال جواب میده
VB48G-H6VK9-WJ93D-9R6RM-VP7GT

نه...کمککککککککککککککککککک ک:9::jealous:

Dew Drop
22-10-2010, 16:41
سلام .2007 دارم اما اکتیو نیست.چه کنم آیااا؟؟؟؟؟
یه صفحه ای میاد قبل از شروع به کار که میگه product key رو بزن...منم continue میدم و بعد no رو میزنم و وارد office میشم....فک کنم بعد یه مدت دیگه اینم نده.درسته؟؟
لطفا کمکم کنید:8:
سلام

این پست رو ببینید.

سوالتون رو هم باید اینجا می پرسیدید.

درخواست کرک و سریال

ba maram
22-10-2010, 18:29
[QUOTE=_sharifdorsa;5542819]سلام

این پست رو ببینید.

زدم اما نشد!مرسی:20:

FAR_FA
23-10-2010, 09:05
با تشکر از M.Masoud.M عزیز سریال ها دریافت شد :

Microsoft Office 2010 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک

موفق باشید :40:

badterojan
23-10-2010, 16:24
سلام
من یه مشکل دارم
واسه من فارسی می نویسه اما هنگام نوشتن بجای اینکه متن رو از سمت راست اضافه کنه از سمت چپ اضافه میکنه
چرا؟

کسی نیست به داد من برسه

Honradez
24-10-2010, 18:31
سلام.

من بتازگي آفيس 2010 خريده‌ام ولي هروقت راست‌کليک ميکنم، منوش محو ميشه.

ممنون ميشم کمکم کنيد. :10:

mahdi7610
24-10-2010, 18:41
سلام.

من بتازگي آفيس 2010 خريده‌ام ولي هروقت راست‌کليک ميکنم، منوش محو ميشه.

ممنون ميشم کمکم کنيد. :10:
سلام

توی ادرس زیر توضیح داده شده

موفق باشی

hraeissi
25-10-2010, 12:28
با سلام

چند روزی است که هر بار می خواهم برنامه های office 2010 را باز کنم همش می خواهد چیزی رو نصب کند

حسابی کلافم کرده

ویندوزم 7 است

حتی خواستم پروفابل یوزرو پاک کنم که دوباره بسازد ولی نشد .

دیگه کم آوردم

لطفاً راهنمایی کنید که چطئری از شر این مسئله خلاصی پیدا کنم

ممنون

AlexMercer
25-10-2010, 12:38
office 2010 رو بزار در dvd drive و بزار چیزی که میخواد نصب کنه رو از روی اون نصب کنه. معمولا این طوری مشکل من حل شده

hraeissi
25-10-2010, 12:42
خوب 10 بار تا بحال اینکار رو کردم نشده

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

دوباره هم نصب کردم نشده

ma_softnet
25-10-2010, 12:56
هنگامی که آفیس 2010 را اجرا می کنم پیغام زیر را می دهد.

This error usually occurs because of macro security settings. If you know that the macro comes from a source that you trust, you can change your macro security settings to allow you to enable the macro.
If the file opens in Protected View, click Enable Editing, and then click Enable Content. Editing functions are restored and the active content, including macros, will run. This file is now trusted; security prompts will no longer appear unless the file is opened on another computer.
Change macro settings
You can change macro security settings in the Trust Center. However, if you work in an organization, your system administrator might have changed the default settings to prevent anyone from changing any settings. Use the following instructions to change macro settings for your Office programs.
Click the File tab. The Backstage view appears.
Under Help, click Options. The Options dialog appears.
Click Trust Center, then click Trust Center Settings.
In the Trust Center click Macro Settings.
Macro settings explained:
Disable all macros without notification - Macros and security alerts about macros are disabled. If there are files with unsigned macros that you do trust, you can put those files into a trusted location. Files in trusted locations run without being checked by the File Validation process.
Disable all macros with notification - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. Enable macros on a case-by-case basis.
Disable all macros except digitally signed macros - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. However, if the macro is digitally signed by a trusted publisher, the macro runs if you have trusted the publisher. If you have not trusted the publisher, you are notified to enable the signed macro and trust the publisher.
Enable all macros (not recommended, potentially dangerous code can run) - All macros run. This setting makes your computer vulnerable to potentially malicious code.
Trust access to the VBA project object model - Disallow or allow programmatic access to the Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) object model from an automation client. This security option is for code written to automate an Office program and manipulate the VBA environment and object model. It is a per-user and per-application setting, and denies access by default, hindering unauthorized programs from building harmful self-replicating code. For automation clients to access the VBA object model, the user running the code must grant access. To turn on access, select the check box.
Note   Microsoft Publisher and Access have no Trust access to the VBA project object model option.
This error might also occur for the following reasons:
The certificate of trust that is attached to the macro is invalid. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro. Use the following instructions to view valid or invalid digital signatures.
Click the File tab. The Backstage view opens.
Click the Info tab.
Under Signed Document, click View Signatures.
The Signatures pane appears with a list of valid signatures.
For more information, in the Signatures pane, click the down-arrow next to each signature.
The certificate is no longer trusted, was revoked by the issuing authority, or is damaged. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro.
Visual Basic for Applications (VBA) is not installed on your computer. In this case, no VBA macro can be run, regardless of whether the macro has a valid certificate of trust. You or your administrator may have chosen not to install VBA, or the version of Microsoft Office that you are using may not install VBA by default. If your version of Microsoft Office does not provide VBA as an installable feature, you can upgrade to a version that provides VBA support.
If you are unable to change the security settings, it is possible that another program has locked the security settings. Close all Microsoft Office programs, then restart your program and change the security settings.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Uploaded with ImageShack.us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ma_softnet
25-10-2010, 22:57
دوستان یکی که را حل این مشکل را داره لطفا کمک کنه واقعا خسته شدم از بس که این پیغام هنگام اجرا و بستن Word 2010 میده.
با تشکر

Mohammad King
26-10-2010, 10:33
سلام توی تاپیک زیر سوال کنید
▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

mbatiri
26-10-2010, 11:10
مطابق گفته هاي فايل عمل كنيد تا حل شود.

ma_softnet
26-10-2010, 19:39

This error usually occurs because of macro security settings. If you know that the macro comes from a source that you trust, you can change your macro security settings to allow you to enable the macro.
If the file opens in Protected View, click Enable Editing, and then click Enable Content. Editing functions are restored and the active content, including macros, will run. This file is now trusted; security prompts will no longer appear unless the file is opened on another computer.
Change macro settings
You can change macro security settings in the Trust Center. However, if you work in an organization, your system administrator might have changed the default settings to prevent anyone from changing any settings. Use the following instructions to change macro settings for your Office programs.
Disable all macros without notification - Macros and security alerts about macros are disabled. If there are files with unsigned macros that you do trust, you can put those files into a trusted location. Files in trusted locations run without being checked by the File Validation process.
Disable all macros with notification - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. Enable macros on a case-by-case basis.
Disable all macros except digitally signed macros - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. However, if the macro is digitally signed by a trusted publisher, the macro runs if you have trusted the publisher. If you have not trusted the publisher, you are notified to enable the signed macro and trust the publisher.
Enable all macros (not recommended, potentially dangerous code can run) - All macros run. This setting makes your computer vulnerable to potentially malicious code.
Trust access to the VBA project object model - Disallow or allow programmatic access to the Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) object model from an automation client. This security option is for code written to automate an Office program and manipulate the VBA environment and object model. It is a per-user and per-application setting, and denies access by default, hindering unauthorized programs from building harmful self-replicating code. For automation clients to access the VBA object model, the user running the code must grant access. To turn on access, select the check box.
Note Microsoft Publisher and Access have no Trust access to the VBA project object model option.
The certificate of trust that is attached to the macro is invalid. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro. Use the following instructions to view valid or invalid digital signatures.
Click the Info tab.
For more information, in the Signatures pane, click the down-arrow next to each signature.
The certificate is no longer trusted, was revoked by the issuing authority, or is damaged. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro.
Visual Basic for Applications (VBA) is not installed on your computer. In this case, no VBA macro can be run, regardless of whether the macro has a valid certificate of trust. You or your administrator may have chosen not to install VBA, or the version of Microsoft Office that you are using may not install VBA by default. If your version of Microsoft Office does not provide VBA as an installable feature, you can upgrade to a version that provides VBA support.
If you are unable to change the security settings, it is possible that another program has locked the security settings. Close all Microsoft Office programs, then restart your program and change the security settings.

alireza1411
26-10-2010, 21:52
خوب 10 بار تا بحال اینکار رو کردم نشده

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

دوباره هم نصب کردم نشده

نکنه 2003 و یا 2007 هم کنارش داری ؟ من 2007 رو قبلا ریخته بودم و 2010 کنارش بود و همین جور که میگین میشد.:31::11:

alireza1411
26-10-2010, 22:02

Change macro settings
Note Microsoft Publisher and Access have no Trust access to the VBA project object model option.
Click the Info tab.

من که نفهمیدم چی به چیه ولی شاید با فعال کردن ماکرو ها حل بشه. البته اروره میگه موقع نصب زبانی که این ماکور لازم داره نصب نشده ولی خب تست کنید ببینید چی میشه.

برین منوی فایل. گزینه ی Options رو پیدا کنید. Trust Center رو بیارین. بعد منوی تنظیمات تراست سنتر رو بیارین. بعد گزینه ی آخر که اولش نوشته Enable all macros رو بزنید. مسیری که گفتم مال آفیس 2010 هست ولی تو 2007 هم باید خیلی شبیه همین باشه چون کلا این دو تا خیلی شبیه هم هستند.
:11::11:

alireza1411
26-10-2010, 22:07
سلام
من یه مشکل دارم
چرا؟

خب چپ چین راست چین رو درست کنی حل نمیشه مگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!! گزینه ش رو فکر کنم میدونی کجاست ولی باز میگم شاید کمک کنه. تو منوی Home بخش paragraph هست. علامت شبیه qوp داره.:31::11::11:

hraeissi
27-10-2010, 11:14
نکنه 2003 و یا 2007 هم کنارش داری ؟ من 2007 رو قبلا ریخته بودم و 2010 کنارش بود و همین جور که میگین میشد.:31::11:
نه تنها 2010 دارم

ma_softnet
27-10-2010, 13:21
من که نفهمیدم چی به چیه ولی شاید با فعال کردن ماکرو ها حل بشه. البته اروره میگه موقع نصب زبانی که این ماکور لازم داره نصب نشده ولی خب تست کنید ببینید چی میشه.

برین منوی فایل. گزینه ی Options رو پیدا کنید. Trust Center رو بیارین. بعد منوی تنظیمات تراست سنتر رو بیارین. بعد گزینه ی آخر که اولش نوشته Enable all macros رو بزنید. مسیری که گفتم مال آفیس 2010 هست ولی تو 2007 هم باید خیلی شبیه همین باشه چون کلا این دو تا خیلی شبیه هم هستند.
:11::11:

خیر مشکل حل نشد من کلا کارم با word هست روزرانه چندین ساعت با این برنامه کار میکنم و هر بار که برنامه را اجرا میکنم این پیغام را میده واقعا دارم قاطی میکنم.

sajad_n90
29-10-2010, 19:31
سلام
سه تا سوال داشتم :
اول اینکه برای اکتیو کردن چرا Office 2010 Toolkit اجرا نمیشه و پیغام زیر رو میده(تو ویندوز اکس پی این خطا رو میده ولی تو سون به راحتی اجرا میشه)

دوم اینه قبل از نصب 2010 ورژن 2003 نصب داشتم و حالا وقتی میخوام بین دو تا سویچ کنم این پیغام میاد بعد باز میشه که عکس مربوط به 2010 رو ضمیمه کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سوم اینه قسمت مربوط به آپدیت رو چه جوری خاموش کنم؟؟؟؟

mahdi7610
29-10-2010, 22:05
سلام

دوم اینه قبل از نصب 2010 ورژن 2003 نصب داشتم و حالا وقتی میخوام بین دو تا سویچ کنم این پیغام میاد بعد باز میشه که عکس مربوط به 2010 رو ضمیمه کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

این مورد طبیعی هستش . اگه دوتا ورژن مختلف از برنامه روی سیستم باشه واسه سوئیچ کردن به هر کدوم باید مدت زمانی سپری بشه واسه پیکربندی .

موفق باشی

Dunker
30-10-2010, 12:09
من آفیس 2010 رو بعد از expire شدن unistall کردم حالا هرکاری میکنم نصب نمیشه چیکار کنم؟

David.Jn
30-10-2010, 23:19
دوستان نمیدونم چی شده که دیگه نمیتونم آفیس 2007 نصب کنم
اینم بگم که همون ابتدای کار زمانی که پروگرس بار میخواد شروع به کار کنه گیر میکنه و هیچ کاری نمیکنه و یه ارور و اتمام پروسه حال گیری

Dew Drop
31-10-2010, 09:08
سلام
چه اروری میده؟

David.Jn
31-10-2010, 10:08
ارور خاصی نمیده که آدم متوجه بشه از چیه همون ابتدای کار میاد به این مضمون که آفیس در طول نصب به یک ارور برخورد کرد
اینم ارور انگلیسی:Microsoft Office Enterprise Encountered An Error Durring Setup

Dew Drop
31-10-2010, 13:37
ارور خاصی نمیده که آدم متوجه بشه از چیه همون ابتدای کار میاد به این مضمون که آفیس در طول نصب به یک ارور برخورد کرد
اینم ارور انگلیسی:Microsoft Office Enterprise Encountered An Error Durring Setup

احتمالاً قبلاً آفیس رو نصب کرده بودین و کامل پاک نشده که این ارور رو میده.
تو run بنویسید cmd و ok کنید.
بعد تو cmd اینارو کپی کنید.بعد هر دستور اینتر رو بزنید.

"cd "%allusersprofile%\Application Data\Microsoft Help

attrib -h rgstrtn.lck

del rgstrtn.lck

بعد بنویسید exit و اینتر رو بزنید.دوباره نصبش کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

David.Jn
31-10-2010, 16:12
ممنون
مشکل حل شد

ولی جالب اینجاست من تازه ویندوز نصب کرده بودم و برای بار اول داشتم نصب میکردم
از ویدوز اینستالر (Windows/Installer) هم فایلهای زمان نصب رو هم پاک کردم ولی باز مشکل حل نشد

sajad_n90
31-10-2010, 21:54
سلام
سه تا سوال داشتم :
اول اینکه برای اکتیو کردن چرا Office 2010 Toolkit اجرا نمیشه و پیغام زیر رو میده(تو ویندوز اکس پی این خطا رو میده ولی تو سون به راحتی اجرا میشه)

ممنون میشم راهنمایی کنید

سوم اینه قسمت مربوط به آپدیت رو چه جوری خاموش کنم؟؟؟؟

من فقط سوال دومم را جواب گرفتم !!
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

سیدسجادموسوی
31-10-2010, 22:48
سلام دوستان
من افیس 2010 داشتم ایرور میداد اونو ان ایستال کردم دوباره خواستم نصبش کنم بازم ایراد میده
اومدم 2007 نصب کنم که بازم نصب میشه اما موقع باز کردن فایلا ایرو میده کلافم کرده نمیدونم چکارش کنم

hoora-1
01-11-2010, 11:13
سلام
من office 2010 رو نصب کردم چند روز پیش - امروز که اومدم بازش کنم این ارور رو می داد
راستی برای این که این نسخه جایگزین ورژن های پایین تر نشه باید اول این رو نصب کنم بعد اونا رو ؟

m_benz2008
01-11-2010, 14:01
دوست عزیز باید کرکش رو دانلود کنی منم همچین مشکلی برام پیش اومده
میتونی از سایتهای اینترنتی فارسی زبان آخرین کرکش رو دانلود کنی

varians
01-11-2010, 14:02
سلام دوستان
من Microsoft Office 2010 Professional Plus نسخه نهاییش رو از سایت پس سی دی دریافت کردم اما متاسفانه همون اول کار موقع نصب پروداکت کی می خواد . کرک kms هم برای فعال سازیش دانلود کردم اما تا آفیس نصب نشه نمشه باهاش کاری کرد. سریالی که سایت پی سی دی داده بود هم قبول نمیکنه. هر چی سریال هم گشتم تو اینترنت پیدا کردم (چه ایرانی چه خارجی) قبول نمیکنه.
کمک کنین چجوری نصبش کنم آفیسو ؟

hoora-1
01-11-2010, 14:47
آگه آدرس دارید میشه لطف کنید ؟

دانلودش کردم - میشه بگین چی کارش باید بکنم ؟ تو فایل آفیس نصب کنم ؟
راستی آنتی ویروسم ویروس شناختش !

Farjameh
01-11-2010, 17:11
این نسخه که شما داری، Technical Preview هست و همونطور که می بینی Expired شده و دیگه قابل استفاده نیست.
باید از نسخه نهایی برنامه استفاده کنی که تحت عنوان Final یا RTM ارائه میشه.

mahdi7610
01-11-2010, 19:54
سلام دوستان
من افیس 2010 داشتم ایرور میداد اونو ان ایستال کردم دوباره خواستم نصبش کنم بازم ایراد میده
اومدم 2007 نصب کنم که بازم نصب میشه اما موقع باز کردن فایلا ایرو میده کلافم کرده نمیدونم چکارش کنم

سلام

چه اروری می ده ؟

شاید مشکل از ویندوز شما باشه .

موفق باشی

hoora-1
02-11-2010, 00:27
مرسی حدس می زدم

varians
02-11-2010, 13:59
کسی نبود جواب بده ؟
:19::19:

alal
02-11-2010, 20:09
با سلام
من ویندوز سون نصب کردم و سپس مجموعه آفیس را اما وقتی که word را باز میکنم configuration progress را اجرا میکنم و بعد از مدتی انگار چیزی را نصب میکند ورد باز میشود البته هر کدام از برنامه های مربوط به آفیس را باز میکنم همین مشکل را دارند با اینکه من هیچ آفیس دیگری روی دستگاهم نصب ندارم و چند بار هم با سی دی های مختلف نصب کردم باز هم افاقه نکرد و همینطوری است اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشوم.

zahedy2006
04-11-2010, 12:10
سلام

من برنامه microsoft visio 2007 را دانلود کردم که متاسفانه اسپانیولی هست (نمی دونم چرا ننوشته بودند !!)

حال می خواهیم زبان برنامه را تغییر داده و به انگلیسی یا فارسی برگردانیم اما LIP فقط روی مجموعه آفیس کار می کند و این روی این یکی جواب نمی ده!

پک زبان یا شیوه ای برای درست کردنش زبان این برنامه نیست ؟؟

alijigari
04-11-2010, 21:41
با سلام -ویندوز سون دارم-افیس 2007 نصب هست-ایا این امکان وجود داره افیس2010 هم نصب کنم ؟

alireza1411
05-11-2010, 18:51
با سلام -ویندوز سون دارم-افیس 2007 نصب هست-ایا این امکان وجود داره افیس2010 هم نصب کنم ؟

میشه. مشکلی هم نداره .... البته تا جایی که من تست کردم و استفاده کردم.:11::11:

alijigari
05-11-2010, 23:57
میشه. مشکلی هم نداره .... البته تا جایی که من تست کردم و استفاده کردم.:11::11:

شما هم روی ویندوز سون چک کردید ؟

masoud8
07-11-2010, 16:48
بابا یه ویندوز هم عوض کردم ایندفعه این ارور رو میده.یا عجباااااااااااااااااااااا ا :

تاریخ سیستمت رو یه ماه ببر عقب
گاهی جواب میده
امتحان کن، ضرر که نداره!
نتیجه رو بگو...