PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

صفحه ها : 1 2 [3]

مهندس الهه
19-06-2012, 16:15
سلام

مجموعه 2007 یا 2010 برنامه visio رو به همراه داره؟
مجموعه 2003 که داره !

من چند نقشه دارم که با ویژو 2003 کار شده
ولی مقیاس نقشه ها کوچیکه و تو پرینت خیلی کوچولو میفتند
راهی برای حل این مشکل هست ؟ از تبدیل گرفته تا انواع ترفندها رو پذیرا هستیم :دی

با تشکر

مهندس الهه
19-06-2012, 16:17
ممنون از راهنمایی. این روشی که گفتین برای حل مشکل right click در Word جواب می ده. اما مشکل من با خود بابیلونه. به این صورت که در یه متن Word یا یه تکست ساده notepad یا اسم یک فایل تو فولدرهای خود ویندوز، اگه بخوام با کلید ترکیبی ctrl+right click (یا هر ترکیب دیگه ای که برای بابیلون تعریف می کنم)، صفحه بابیلون رو باز کنم و ترجمه لغت مورد نظر رو ببینم، اصلاً هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی نه بابیلون باز می شه و نه لغت select می شه. در حالی که در internet explorer و یا فایلهای pdf بابیلون کار می کنه. فکر می کنم مشکل از Word نیست. یک تغییری در خود ویندوز به وجود اومده که اساساً تکست ها با سیستم OCR (که توسط بابیلون و نرم افزارهای مشابه استفاده می شه)، قابل تشخیص نیستن. یه کم پیچیده به نظر می آد ! شاید لازم باشه کل Office 2010 و کلیه اثرات برنامه activator رو پاک کنم و سیستم رو به حالت قبل از نصب Office برگردونم. هرچند، هنوز معلوم نیست که دقیقاً مشکل از این نرم افزار فعال ساز بوده باشه.

مشکل از بابیلون است
بابیلون مدتیه خودش رو همگام به آپدیت نرم افزارها آپدیت نمیکنه

تو سایت بابیلون میتونید اسامی نرم افزارهای سازگار رو مشاهده کنید

hoosein saba
20-06-2012, 23:09
سلام
وقتي ميخام آفيس 2010 رو اكتيو كنم پيغام خطاي زير رو ميده
آنتي ويروس و فاير وال هم ديسيبل كردم
از اكتيويتور Office.2010 Activator.v2 ,Office 2010 Toolkit.exe هم استفاده ميكنم
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

ask_bl
21-06-2012, 11:49
سلام
وقتي ميخام آفيس 2010 رو اكتيو كنم پيغام خطاي زير رو ميده
آنتي ويروس و فاير وال هم ديسيبل كردم
از اكتيويتور Office.2010 Activator.v2 ,Office 2010 Toolkit.exe هم استفاده ميكنم
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
سلام
.Net Framework 4 رو نصب کنین

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amanz
11-07-2012, 10:57
سلام
من ویندوز سون رو لپ تاپم هست تا اونجایی که میدونم ارجیناله
ولی آفیسش این پیغامو میده باید چیکارکنم
مگه ویندوز ارجینال آفیسش فعال نیست?
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نرم افزار Office 2010 Toolkit and EZ-Activator
به درد میخوره?
ممنون

irani1995
28-07-2012, 21:34
سلام من office2010 مجموعه lord2012 رو میخوام نصب کنم اما با ارور زیر مواجه میشم
چیکار باید بکنم؟

وقتی هم میخوام ته مونده های office قبلی ام رو uninstall کنم با این ارور مواجه میشم:

لطفا راهنمایی کنین

jafarian
29-07-2012, 08:15
این روش برین پنجره cmd رو اجرا کنید آفیس خودتون اگر تو درایو d کپی کردین این دستور D:\en_office_professional_plus_2010_x86_515486.exe /extract:D:\Office داخل پنجره cmd تایپ اینتر کنید برای این دستورم با موس از روش کپی بگیرین بعدشم داخل پنجره مورد نظر با موس paste کنید اینتر کنید تا فیلهای آفیس از نوع replace بشه تو همون درایو d بعد از نوع تست کنیداین مورد تو سایت پایین مطرح کرده که برای اکثریتم مثمر ثمر بوده:20:

irani1995
29-07-2012, 11:54
این روش برین پنجره cmd رو اجرا کنید آفیس خودتون اگر تو درایو d کپی کردین این دستور D:\en_office_professional_plus_2010_x86_515486.exe /extract:D:\Office داخل پنجره cmd تایپ اینتر کنید برای این دستورم با موس از روش کپی بگیرین بعدشم داخل پنجره مورد نظر با موس paste کنید اینتر کنید تا فیلهای آفیس از نوع replace بشه تو همون درایو d بعد از نوع تست کنید
اولا که office من تو درایو c هستش
ثانیا من همین کارو انجام دادم اما این ارور رو میده:

jafarian
29-07-2012, 22:11
فایل exe پایین که برای شماقراردادم تو لینک اول دانلود کنید روی دسکتاپ سیوش کنید بعدش روی همین فایل کلیک راست کنید گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدم که کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد اگر باز درخواستی چیزی داده شد این برنامه رو طبق همون روش باز اجرا کنید بعدش میتونید آفیس نصب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uly_2012_+_SATA_Driver.txt.html

رعد
04-08-2012, 19:35
با سلام متاسفانه هارد من فضاي كمي داره و براي كرك كردن آفيس 2010 يك نرم افزار هست كه حتما بايد نت فريم ورك 4 نصب باشه تا اجرا بشه . خود نت فريم ورك هم با آپديتاش كلي فضا ميگيره . ميخواستم بدونم كرك ديگه اي وجود نداره كه نياز به نصب نت فريم ورك نداشته باشيم . ممنون

forexet
04-08-2012, 20:55
با سلام متاسفانه هارد من فضاي كمي داره و براي كرك كردن آفيس 2010 يك نرم افزار هست كه حتما بايد نت فريم ورك 4 نصب باشه تا اجرا بشه . خود نت فريم ورك هم با آپديتاش كلي فضا ميگيره . ميخواستم بدونم كرك ديگه اي وجود نداره كه نياز به نصب نت فريم ورك نداشته باشيم . ممنون

سلام من هر کرکی استفاده کردم بعد یه مدت از کار افتاده البته اینکه شما میگید رو ندیدم

بعد از اون مدت یک سال هست که با همون سریال تقلبی دارم کار میکنم هروقت نرم افزارو باز میکنم میگه سریال غطله و نسخه مجاز نیست و ... اما close میزنم مثل اول کار میکنه
یک ساله اینطوریه و مشکلی ندارم

شما هم اگه پیغام خیلی اذیتت نمیکنه فقط با یک سریال تقلبی نصبش کن

رعد
04-08-2012, 21:00
دوست من كركي كه گفتم هم شامل از كار افتادن ميشه اما مسأله اينه كه با يك بار اجراي اون نرم افزار باز دوباره درست ميشه

GOLI87
27-08-2012, 14:30
دوستان من میخوام آفیس 2007 نصب کنم و 2010 رو موقا نرم افزار تا ور دارم حالا اونو با نرم افزار ان م ولی هنوز هست و تو کنترل پنل میخوام حذف کنم ا با نرم افزارای دیگه نمیشه و ارور میده میخواستم بهم بگین که چیکارش کنم
55382

Dew Drop
27-08-2012, 16:54
دوستان من میخوام آفیس 2007 نصب کنم و 2010 رو موقا نرم افزار تا ور دارم حالا اونو با نرم افزار ان م ولی هنوز هست و تو کنترل پنل میخوام حذف کنم ا با نرم افزارای دیگه نمیشه و ارور میده میخواستم بهم بگین که چیکارش کنم
55382

سلام
برای حذف افیس 2010 از نرم افزار زیر استفاده کنید.

(@.@)
19-09-2012, 08:28
سلام
موقع نصب افیس اخطار زیر داده میشه؟ مشکلش چیه؟

hexman
22-09-2012, 20:37
سلام دوستان در زمان نصب برنامه افیس 2010 با این ارور مواجه میشم چه کنم؟

FOURTH RETURN
22-09-2012, 22:00
چرا آفیس روی اکس پی نصب نمیشه؟؟؟؟؟؟ جدیدترین ورژن قابل نصب روی اکس پی کدومه؟

Guidance
06-10-2012, 14:35
آفيس من حروف رو با فاصله نشون مي ده البته مشكل از فونت هاي ولي از هر فونتي كه استفاده مي كنم حروفش اينجوري نشون داده مي شن مثل اينكه يه نيم فاصله قبلشون هست لطفا كمك كنيد

سلام دوست عزیز
برای فونت های فارسی این مشکل را داری؟
برنامه ی iranian standard keyboard را نصب کن

FuII
06-10-2012, 21:07
سلام

من افیس 2007 داشتم ، امروز با کلی دردسر این

که نوشته بود

Microsoft Office 2013 Professional

رو دانلود و نصب کردم

الان محیط افیس مثلاً word ش اینطوری شده خلی ساده و دلسرد کننده چرا ؟

Guidance
07-10-2012, 11:39
سلام

من افیس 2007 داشتم ، امروز با کلی دردسر این

که نوشته بود

Microsoft Office 2013 Professional

رو دانلود و نصب کردم

الان محیط افیس مثلاً word ش اینطوری شده خلی ساده و دلسرد کننده چرا ؟

محیط جدیده آفیسه دیگه دوست عزیز، فکر کنم skin اش را بتونید عوض کنید رنگ و روی بهتری داشته باشه:sq_3:

fedaghi
19-10-2012, 16:35
سلام من موقع نوشتن با فونت نستعلیق توی آفیس 2007 نوشته هام به صورت شکل زیر هست یعنی نقطه کلمات نصفه میفته قبلاً ی بار درستش کردم الان ویندوز عوض کردم یادم نیست توی چه قسمتی درستش کردم دوستان لطفاً راهنمایی کنند. مرسی

mohasanzade
22-10-2012, 13:15
سلام.
آیا sharepoint designer فقط در windows server نصب می شه یا در windows 7 هم نصب می شه؟
لطفاً در باره نصب و راه اندازی شیرپوینت راهنمایی بفرمایید. برای این کار به چه چیزهایی نیاز دارم.
با تشکر از لطف شما.

Nathan Drake
25-10-2012, 23:09
با سلام.
من هنگام نصب آفیس 2010 با پیغام زیر مواجه میشم:

بارها تلاش کردم ار روش های گوناگون این مشکل رو حل کنم اما نتونستم.
من قبلا این آفیس رو روی سیتمم داشتم اما پاکش کردم و مدتی هست که از افیس 2007 استفاده میکنم.
سیستم عاملم هم ویندوز 7 سرویس پک 1 هست.

ask_bl
26-10-2012, 13:57
Run>services.msc
روی Windows Management Instrumentation کلیک راست کنین و Stop کنین، دوباره روش کلیک راست کنین و Properties، از تب General آپشن Startup type رو به Manual تغییر بدین.
و OK
بعد Run> CMD
عبارت gpupdate /force رو بنویسین و اینتر و ریستارت

Darya-eng
27-10-2012, 15:10
سلام.
آیا sharepoint designer فقط در windows server نصب می شه یا در windows 7 هم نصب می شه؟
لطفاً در باره نصب و راه اندازی شیرپوینت راهنمایی بفرمایید. برای این کار به چه چیزهایی نیاز دارم.
با تشکر از لطف شما.

اینجا کامل توضیح داده

half life2
28-10-2012, 17:43
سلام من آفیس 2010 رو نصب کردم ولی پروداکت کی میخواد کسی داره بگه به من

BOLBOL1372
28-10-2012, 23:50
با سلام . من روی ویندوز آفیس 2007 داشتم که خواستم به 2010 ارتقا بدم . وسط عملیات نصب مشکلی پیش اومد که نصب نصفه موند . حالا 2007 حذف شده و 2010 نصفه نصب شده . 2010 نه دوباره نصب میشه ، نه حذف میشه از کنترل پنل و نه اجرا میشه . 2007 هم که برای نصبش باید 2010 اول حذف بشه که نمیشه . موندم چیکار کنم . کمک

Dew Drop
29-10-2012, 00:04
سلام من آفیس 2010 رو نصب کردم ولی پروداکت کی میخواد کسی داره بگه به من

Microsoft Office 2010 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام . من روی ویندوز آفیس 2007 داشتم که خواستم به 2010 ارتقا بدم . وسط عملیات نصب مشکلی پیش اومد که نصب نصفه موند . حالا 2007 حذف شده و 2010 نصفه نصب شده . 2010 نه دوباره نصب میشه ، نه حذف میشه از کنترل پنل و نه اجرا میشه . 2007 هم که برای نصبش باید 2010 اول حذف بشه که نمیشه . موندم چیکار کنم . کمک

سلام
این فایل مایکروسافت که برای حذف آفیس 2010 هستش رو دانلود و اجرا کنید,

Agame.Arash
29-10-2012, 02:00
بچه ها کسی تجربه کار با 2013 رو داشته؟؟
منوی ریبون (اگه درس نوشته باشم :D!) با 2010 فرق میکنه؟

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

qazy
01-11-2012, 12:14
سلام.موقع نصب آفیس 2013 این ارور رو مدیه.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.ویندوز 7

ALI . R
03-11-2012, 13:07
سلام.موقع نصب آفیس 2013 این ارور رو مدیه.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.ویندوز 7

کش سیستم رو یک بار با CCleaner پاک کن بعد نصب کن ببین حل میشه...

ALI . R
03-11-2012, 13:09
بچه ها کسی تجربه کار با 2013 رو داشته؟؟
منوی ریبون (اگه درس نوشته باشم :D!) با 2010 فرق میکنه؟

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2
نه خیلی. میشه گفت همونه

meysam alp
04-11-2012, 19:07
سلام و خسته نباشید.
هنگامی که از برنامه ورد استفاده میکنم بعد از اتمام ذخیره میشود ولی برای باز کردن دوباره علامت خطا داده میشود وباز نمی شود.
این علامت داده میشود: there was problem sending the command to the program.
حتی یک بار کل برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم ولی افاقه نکرد.
ممنون میشم کمکم کنید.

ask_bl
04-11-2012, 21:50
سلام و خسته نباشید.
هنگامی که از برنامه ورد استفاده میکنم بعد از اتمام ذخیره میشود ولی برای باز کردن دوباره علامت خطا داده میشود وباز نمی شود.
این علامت داده میشود: there was problem sending the command to the program.
حتی یک بار کل برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم ولی افاقه نکرد.
ممنون میشم کمکم کنید.
سلام
Run>Regedit
به مسیر زیر برین:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\W ord\Data
اگر آفیس 2007 هست به جای 14، 12.0 هست
یه بار Export کنین و بعد Delete

meysam alp
05-11-2012, 19:01
با عرض سلام و خسته نباشید.
از چه راهی وارد این مسیر شوم.

alimirrezaei
08-11-2012, 00:08
چرا office 2013 موقع اجرا تو win 8 این پیغامو میده؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nathan Drake
09-11-2012, 09:05
خوشحال میشم اگر یکی از دوستان شماره سریال آفیس 2013 بده.

KINGHMA
09-11-2012, 17:19
سلام:
چه جوری میشه فایل هایی با فرمت pptرو در آفیس 2007دید...باید پلاگین نصب کنم یا یک نرم افزار دیگه؟؟؟

mjzaret
09-11-2012, 21:48
من ويندوز 8 نصب كردم.

در ادامه آفيس 2013 رو نصب كردم.

الان دكمه‌هاي تركيبي درون آفيس مثل كپي و پيست و انتخاب همه از كار افتاده و كار نمي‌كنند و بايستي دكمه‌هاي تركيبي براي اونها ايجاد كنم.

مشكل كار از كجاست؟

شاد باشيد :40:

ALI . R
11-11-2012, 14:59
خوشحال میشم اگر یکی از دوستان شماره سریال آفیس 2013 بده.

Microsoft Office 2013 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ask_bl
12-11-2012, 00:23
چرا office 2013 موقع اجرا تو win 8 این پیغامو میده؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما در حالت Safe Mode ویندوز رو لود کنین، و Word رو ران کنین
File> Options> ADD-INS
و دنبال چیزی مثل AbbyPrint بگردین و پاکش کنین

soodeh91
25-11-2012, 22:19
سلام
من مدت ها بود که با آفیس 2007 مشکلی نداشتم اما جدیدا موقع باز کردن ورد یا پاورپوینت یه کادرهایی چند بار می اومد که همه رو که اوکی میکردم باز میشد و باز مشکلی نداشت. جدیدا پاورپوینت و درست باز نمی کرد و یه بار که به زحمت بستمش تا ارور نده کادری که میپرسه ارور و می خوای بفرستی به مایکروسافت یا نه رو حواسم نبود زدم که بفرسته! مشکل با پاورپوینت و کار واجبی که باهاش داشتم باعث شد تا آناینستال کنم کلا آفیس و . وقتی که خواستم دوباره آفیس و از رو دی وی دی کینگ بریزم اواخر اینتسال به مشکل خورد چند بار دیگه امتحان کردم فایده نداشت و دیه همون اول خطای
Microsoft Office Enterprise 2007 encountered an error during setup.
و میده. از یه سری تاپیک های قبلی سایت MicrosoftFixit50450.msi و گرفتم و ران کردم اما اینم زد که نتونسته با موفقیت پاک کنه و مشکل هنوز برطرف نشده! میترسم برنامه های آن اینستالی که میریزم یه وقت برنامه های ورد یا پاورپوینتم و پاک کنه! خیلی مهمن و بک آپ هم ندارم! نیاز فوری به کار با آفیس هم دارم! کسی میتونه کمک کنه؟

csharpdoost
27-11-2012, 22:22
دوستان سلام.
یه فایل infopath دارم که امروز خودبخود مشکل دار شد. و دیگه باز نمیشه . و این پیغام رو میده:
The form contains XML that cannot be parsed: An invalid character was found in text cont Line 0, Position 0

کسی میتونه کمکم کنه ممنون.

asstubirs
02-12-2012, 23:12
من از قسمت insert وارد بخش فرمول نویسی میشم تا توابع و انتگرال ها رو بنویسم اما مشکلی که دارم این صفحه توی آفیس باز میشه. البته این مشکل رو در ویندوز سون 64 هم داشتم اما توی اکسپی و ویندوز سون 32 این مشکل رو نداشتم.

Dew Drop
03-12-2012, 06:26
من از قسمت insert وارد بخش فرمول نویسی میشم تا توابع و انتگرال ها رو بنویسم اما مشکلی که دارم این صفحه توی آفیس باز میشه. البته این مشکل رو در ویندوز سون 64 هم داشتم اما توی اکسپی و ویندوز سون 32 این مشکل رو نداشتم.

سلام
برید به کنترل پنل و Programs>Program Features
تو لیست برنامه ها Microsoft Office رو پیدا کنید و روش کلیک راست کنید و Change رو انتخاب کنید.
تو صفحه باز شده Add or Remove Feature رو تیک بزنید و Continue
بعد زیر شاخه ی Office shared features رو باز کنید و رو Visual Basic for Applications کلیک راست کنید و Run from My Computer رو بزنید و بعد Continue.

jalaladdin
08-12-2012, 11:44
من office 2013 روی سیستم نصب کردم کرکش هم کردم اما نمیشه تایپ کرد میگه قفله !!!!!!!!!

ask_bl
08-12-2012, 23:20
من office 2013 روی سیستم نصب کردم کرکش هم کردم اما نمیشه تایپ کرد میگه قفله !!!!!!!!!
از پیغامی که میده عکس بذارین

jalaladdin
09-12-2012, 09:20
این هم عکس

jalaladdin
09-12-2012, 09:26

kalantarahura
09-12-2012, 13:28
پنل پیامک تیوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دارای امکانات مختلف از جمله ارائه بیش از 30 میلیون بانک شماره , امکان دریافت پیامک , شماره اختصاصی ,امکان ساخت دفترچه تلفن , نظر سنجی, مشاهده صورت حساب و صدها امکان دیگر . . .
برای مشاهده تعرفه ها به سایت ما مراجعه نمایید - همگام با تیوا یک گام جلوتر از بقیه حرکت کنید

طراحی وب سایت تیوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طراحی وب سایت با نازل ترین قیمت ها
ارائه خدمات مختلف از جمله خرید آنلاین , افزایش بازدید سایت , ورود کاربران , تحویل سریع سایت و . . .
پشتیبانی 1 ساله سایت - ورود اطلاعات در یک مرحله
برای مشاهده تعرفه ها به سایت ما مراجعه نمایید - همگام با تیوا یک گام جلوتر از بقیه حرکت کنید

سیستم های امنیتی تیوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نصب و راه اندازی انواع سیستم های امنیتی حفاظتی از جمله :
دوربین های مدار بسته , سیستم های حفاظتی فروشگاهی
نصب , راه اندازی , تعمیر

میشه بگین این پست چه ربطی به این تاپیک داره؟لطفا قوانین رو بخونین.

kalantarahura
09-12-2012, 13:30
این هم عکس

دوست من طبق این عکس هنوز افیس کرک نشده و میخواد اکتیو بشه.

به این پست مراجعه کنین:

Microsoft Office 2013 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kalantarahura
09-12-2012, 13:32
سلام:
چه جوری میشه فایل هایی با فرمت pptرو در آفیس 2007دید...باید پلاگین نصب کنم یا یک نرم افزار دیگه؟؟؟

فرمت ppt مربوط به PowerPoint هست که مربوط به ورژن 2003 میباشد و برای مشاهده در پاور پوینت 2007 مشکلی نخواهند داشت

DJ Fred
09-12-2012, 13:36
سلام
چطور می تونم از آغیس ۲۰۱۳ استفاده کنم مدام میگه اکتیو باسد بشه

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

NAZISM
09-12-2012, 21:53
درود
دوستان مدتی هست که هر کاری میکنم نمیتونم آفیس 2013 رو نصب کنم و شگفت تر از اون اینکه ورژن 2007 هم نمیتونم نصب کنم جریان چیه؟

این فرتور پیغام خطایی هست که آفیس میده

kalantarahura
10-12-2012, 10:08
درود
دوستان مدتی هست که هر کاری میکنم نمیتونم آفیس 2013 رو نصب کنم و شگفت تر از اون اینکه ورژن 2007 هم نمیتونم نصب کنم جریان چیه؟

این فرتور پیغام خطایی هست که آفیس میده

از قرار معلوم شما یکی از بسته های افیس با نسخه 32 بیتی رو سیستمتون نصب دارین و الان که میخواین افیس جدیدتون که 64 بیتی هست نصب کنین خطا میده.پیشنهاد میکنم حتی الامکان ابتدا نرم افزارهای 64 بیتی رو سیستمتون نصب کنبن (منوط بر این که ویندوز هم 64 بیتی باشه) .

kalantarahura
10-12-2012, 10:15
سلام
چطور می تونم از آغیس ۲۰۱۳ استفاده کنم مدام میگه اکتیو باسد بشه

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

NAZISM
10-12-2012, 13:01
از قرار معلوم شما یکی از بسته های افیس با نسخه 32 بیتی رو سیستمتون نصب دارین و الان که میخواین افیس جدیدتون که 64 بیتی هست نصب کنین خطا میده.پیشنهاد میکنم حتی الامکان ابتدا نرم افزارهای 64 بیتی رو سیستمتون نصب کنبن (منوط بر این که ویندوز هم 64 بیتی باشه) .

درود

دوست من تا پیش از نصب همین آفیس 2013 من آفیس 2007 رو داشتم که رو همین ویندوز 64 بیتی نصب کرده بودم هیچ مشکلی هم نداشت
تا اینکه همین چند وقت پیش نمیدونم چجوری شد که سیستم آپدیدت ویندوز, هرچی پچ و سرویس پک برای بسته آفیس 2007 بود رو دانلود کرد و به کل سیستم آفیسم بهم خورد و گویا کرکش پریده بود
مجبور شدم آفیس 2007 رو پاک کنم؛ حالا نه 2013 نصب میشه نه 2007
چیکار باید بکنم

از دیشب تا کنون برای نصب آفیس 2007 هم این پیغام رو میده وقتی داره نصب میکنه

kalantarahura
12-12-2012, 09:43
درود

دوست من تا پیش از نصب همین آفیس 2013 من آفیس 2007 رو داشتم که رو همین ویندوز 64 بیتی نصب کرده بودم هیچ مشکلی هم نداشت
تا اینکه همین چند وقت پیش نمیدونم چجوری شد که سیستم آپدیدت ویندوز, هرچی پچ و سرویس پک برای بسته آفیس 2007 بود رو دانلود کرد و به کل سیستم آفیسم بهم خورد و گویا کرکش پریده بود
مجبور شدم آفیس 2007 رو پاک کنم؛ حالا نه 2013 نصب میشه نه 2007
چیکار باید بکنم

از دیشب تا کنون برای نصب آفیس 2007 هم این پیغام رو میده وقتی داره نصب میکنه

سیستم رو Restore کنین.انشاا.. حل میشه

mkIANI_en
13-12-2012, 08:36
سلام دوستان
من چند وقت پیش فبل از اینکه کرک خوبی برا آفیس 2013 پیدا بشه این آفیس را رو سیستمم نصب کرده بودم که به علت پیدا نکردن یه کرک خوب اونا پاک کردم و 2010 را نصب کردم حالا چند وقته وقتی می خوام 2013 را نصبش کنم تا آخر می ره و بعد ارور میده و نصب نمیشه وقتی هم آخر سر ستاپ آفیس رو می بندم این پیغام میاد « microsoft setup bootstrapper has stop working » هر کاری کردم نصب نشد . ( ویندوز 8 ) در ضمن آفیس قبلی را پاک کردم و امتحان کردم بازم نشده روی همون آفیس هم آپدیت کردم بازم نشده حالا راهی داره برا نصبش اصلاً چرا اینجوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

artadod
14-12-2012, 05:59
سلام به دوستان عزیز
من به یه مشکل جدی برخوردم ممنون میشم کمکم کنید
من آفیس 2010 رو روی سیستمم نصب داشتم اما اومدم پاکش کردم تا 2013 رو نصب کنم که کاش اینکارو نکرده بودم
چون الان نه 2013 نصب میشه و نه همون 2010 قبلی و نه حتی 2007
با سی کلینر هم پاک کردم همه چی رو اما بازم درست نشده
موقع نصب همون 2010 قبلی این ارور رو میده
setup has stopped working
a problem caused to program stop working correctly, windows will close the program and notify you if a solution is availble
بعدش هم هیچ اتفاقی نمی افته
دیگه دارم کلافه میشم
خواهش میکنم راهنمایی کنید
نمی تونم ویندوزم رو عوض کنم خیلی دردسر دارم با درایور های لپ تاپم
توی رجیستری رو هم اومدم به طور دستی پاک کنم اما فولدر آفیس پاک نمیشه این ارور رو میده
can not delete office : erorr while deleting key
در ضمن ویندوزم و آفیس هر دو 32 بیت هست
ویندوز 7
فایل ماکروسافت رو هم که برای حذف آفیس 2010 هست اجرا میکنم این ارور رو میده
there is no script engine for file extension".vbs

کمککککککککککککک

kalantarahura
15-12-2012, 08:15
سلام دوستان
من چند وقت پیش فبل از اینکه کرک خوبی برا آفیس 2013 پیدا بشه این آفیس را رو سیستمم نصب کرده بودم که به علت پیدا نکردن یه کرک خوب اونا پاک کردم و 2010 را نصب کردم حالا چند وقته وقتی می خوام 2013 را نصبش کنم تا آخر می ره و بعد ارور میده و نصب نمیشه وقتی هم آخر سر ستاپ آفیس رو می بندم این پیغام میاد « microsoft setup bootstrapper has stop working » هر کاری کردم نصب نشد . ( ویندوز 8 ) در ضمن آفیس قبلی را پاک کردم و امتحان کردم بازم نشده روی همون آفیس هم آپدیت کردم بازم نشده حالا راهی داره برا نصبش اصلاً چرا اینجوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به دوستان عزیز
من به یه مشکل جدی برخوردم ممنون میشم کمکم کنید
من آفیس 2010 رو روی سیستمم نصب داشتم اما اومدم پاکش کردم تا 2013 رو نصب کنم که کاش اینکارو نکرده بودم
چون الان نه 2013 نصب میشه و نه همون 2010 قبلی و نه حتی 2007
با سی کلینر هم پاک کردم همه چی رو اما بازم درست نشده
موقع نصب همون 2010 قبلی این ارور رو میده
setup has stopped working
a problem caused to program stop working correctly, windows will close the program and notify you if a solution is availble
بعدش هم هیچ اتفاقی نمی افته
دیگه دارم کلافه میشم
خواهش میکنم راهنمایی کنید
نمی تونم ویندوزم رو عوض کنم خیلی دردسر دارم با درایور های لپ تاپم
توی رجیستری رو هم اومدم به طور دستی پاک کنم اما فولدر آفیس پاک نمیشه این ارور رو میده
can not delete office : erorr while deleting key
در ضمن ویندوزم و آفیس هر دو 32 بیت هست
ویندوز 7
فایل ماکروسافت رو هم که برای حذف آفیس 2010 هست اجرا میکنم این ارور رو میده
there is no script engine for file extension".vbs

کمککککککککککککک

سلام.تو سایت مایکروسافت گفته اگر به این مشکل برخوردین افیس رو دستی پاک کنین و دوباره نصب کنین:
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم روش کامل پاک کردن افیس:

قسمت Method 4: Remove Microsoft Office 2007 suites manually رو کلیلک کنید و مراحل رو به دقت انجام بدین.

این نکته رو هم بگم که روش پاک کردن افیس 207 و 2010 مانند هم هست و فقط نام فولدر در افیس 2007 عبارت است از office 12 و در افیس 2010 عبارت است از office 14

lمثلا اگر گفت به این مسیر برین Instead of HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0 در افیس 2010 میشه این ادرس instead of HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0

موفق باشین

mkIANI_en
15-12-2012, 12:59
ذوست عزیز من الان تو نصب آفیس 2013 مشکل دارم و تو نصب و حذف کردن آفیس 2010 مشکلی ندارم اون نصب میشه 2013 را می خوام نصب کنم نمیشه !:(

ask_bl
15-12-2012, 13:38
ذوست عزیز من الان تو نصب آفیس 2013 مشکل دارم و تو نصب و حذف کردن آفیس 2010 مشکلی ندارم اون نصب میشه 2013 را می خوام نصب کنم نمیشه !:(

تو نصب 2013 چه پیغامی میده؟

mkIANI_en
15-12-2012, 14:40

این متن ارور:
microsoft office professional 2013 encountered an error during setup

وقتی هم میبندمش این پیغامو میده :
microsoft setup bootstrapper has stop working
ممنون از وقتی که میزارید
:n12:

dcrtrv
22-12-2012, 14:49
نمی توانم در کنار آفیس استارتر2010، آفیس 2006 را نصب یا آپگرید کنم
در لب تاپ جدیدی که خریداری کرده ام توسط شرکت سازنده لب تاپ، نسخه کم حجم و ساده شده آفیس 2010 به نام آفیس استارتر 2010 به رایگان موجود است ولی من تمایلی یه استفاده از این نسخه ندارم چون بسیار ساده و ابتدایی است و در عوض قصد استفاده از آفیس 12 ( آفیس 2006 ) را دارم که سی دی آن را قبلا خریداری کرده ام ولی موقع نصب آفیس 2006، error میده و میگه باید آفیس استارتر اول uninstall بشه ولی حتی بعد از uninstall کردن آفیس استارتر، باز هم همین خطا را میده و اجازه نصب نمیده. در واقع من الان نمی توانم آفیس ورد را برروی سیستمم داشته باشم
این هم تصویر پیغام خطایی که میده:

ویندوز مورد استفاده : ویندوز7 64 بیت
لطفا راهنمایی بفرمایید

Dew Drop
22-12-2012, 17:17
نمی توانم در کنار آفیس استارتر2010، آفیس 2006 را نصب یا آپگرید کنم
در لب تاپ جدیدی که خریداری کرده ام توسط شرکت سازنده لب تاپ، نسخه کم حجم و ساده شده آفیس 2010 به نام آفیس استارتر 2010 به رایگان موجود است ولی من تمایلی یه استفاده از این نسخه ندارم چون بسیار ساده و ابتدایی است و در عوض قصد استفاده از آفیس 12 ( آفیس 2006 ) را دارم که سی دی آن را قبلا خریداری کرده ام ولی موقع نصب آفیس 2006، error میده و میگه باید آفیس استارتر اول uninstall بشه ولی حتی بعد از uninstall کردن آفیس استارتر، باز هم همین خطا را میده و اجازه نصب نمیده. در واقع من الان نمی توانم آفیس ورد را برروی سیستمم داشته باشم
این هم تصویر پیغام خطایی که میده:

ویندوز مورد استفاده : ویندوز7 64 بیت
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
این فایل رو دانلود و اجرا کنید,بعد اقدام به نصب کنید ببینید می تونید نصب کنید.

mohammad.ef
22-12-2012, 18:59
سلام دوستان
من آفیس 2010 رو در کنار 2007 نصب کردم .

1- آفیس 2010 رو به صورت تریال نصب کردم و الان که میخوام سریالش رو وارد کنم ، جایی از من سریال نمیخواد و میگه باید به صورت آنلاین فعال سازی بشه :
راهی هست که بتونم از طریق شماره سریال فعالش کنم ، یا باید از کرک استفاده کنم ؟

2- هروقت که میخوام آفیس 2007 رو باز کنم ، configure process باز میشه و یه مدت طول میکشه تا عملیاتی شبیه نصب انجام میشه و بعد (مثلا word 2007 ) باز میشه
چکار باید بکنم که این مراحل انجام نشه ؟

mkIANI_en
24-12-2012, 23:26

چی شد راهی ندارهههه:n13::n13:

ALI . R
25-12-2012, 11:44
چی شد راهی ندارهههه:n13::n13:
دوست عزیز من احتمال میدم که آفیس 2010 کامل از رجیستری پاک نشده پس شما به صورت دستی به رجیستری مراجعه کن و هر چیزی که مربوط به آفیس میشه رو پاک کن.:n01:

برای اینکار باید کارهای زیر رو انجام بدی:
1- برو Run و بنویس regedit و Enter
2- برو HKEY CURRENT USER->software->Microsoft->Office هرچی هست توی Office رو پاک کن،اگه خواستی پوشش رو هم پاک کن.
3- برو HKEY LOCAL MACHINE-> Software->Microsoft->Office و بازم مثل مرحله 1 انجام بده (پاک کن)

*IN*
25-12-2012, 19:35
سلام
من میخوام آفیس 2010 رو نصب کنم وسط نصب این پیغام رو میده...
چی کارش باید بکنم؟
هر سری من کارم لنگ این آفیس بود یه بامبولی در آوورد...

*IN*
25-12-2012, 22:35
اقا من بخواطر پایان نامم گیر اینم اگه کسی میدونه باید چی کار کنم ممنون میشم کمک کنه...
اگه راهی نداره بگید برم 2007 بگیرم...

kalantarahura
26-12-2012, 10:40
اقا من بخواطر پایان نامم گیر اینم اگه کسی میدونه باید چی کار کنم ممنون میشم کمک کنه...
اگه راهی نداره بگید برم 2007 بگیرم...

دوست من مطمئنین که فایلتون مشکلی نداره؟ارور که همینو میگه.منم یه فایل ایمج از افیس 2010 داشتم.بعد چند وقت همچین اروری داد.واسم عحیب بود.یه ورژن 2010 دیگه هم داشتم که از یه جا دیگه گرفته بودم.اون به راحتی نصب شد!!!!!!!!!!!!!

*IN*
26-12-2012, 10:45
دوست من مطمئنین که فایلتون مشکلی نداره؟ارور که همینو میگه.منم یه فایل ایمج از افیس 2010 داشتم.بعد چند وقت همچین اروری داد.واسم عحیب بود.یه ورژن 2010 دیگه هم داشتم که از یه جا دیگه گرفته بودم.اون به راحتی نصب شد!!!!!!!!!!!!!

از صفحه اصلی سایت گرفتم...
اگه لینک سالم و مطمعن داری ممنون میشم بزاری...
یه نسخه دیگه گرفتم درست شد...

moya1369
27-12-2012, 09:16
سلام کمک فوری میخوام ارور 1907 هنگام نصب افیس 2010 خلاصه متن اینکه فونت مشکل داره

محمد صالح2
01-01-2013, 18:07
سلام دوستان . میشه یکی معرفت به خرج بده بگه چه طوری میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد؟؟؟؟
از بعضیاز نرم افزارهای آنیستال مثل گُلد آنیستال و آنلاکِر هم استفاده کردم ولی حذف نمی کنه؟؟:n30:

Dew Drop
01-01-2013, 22:01
سلام دوستان . میشه یکی معرفت به خرج بده بگه چه طوری میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد؟؟؟؟
از بعضیاز نرم افزارهای آنیستال مثل گُلد آنیستال و آنلاکِر هم استفاده کردم ولی حذف نمی کنه؟؟:n30:

ALI . R
02-01-2013, 10:51
من ويندوز 8 نصب كردم.

در ادامه آفيس 2013 رو نصب كردم.

الان دكمه‌هاي تركيبي درون آفيس مثل كپي و پيست و انتخاب همه از كار افتاده و كار نمي‌كنند و بايستي دكمه‌هاي تركيبي براي اونها ايجاد كنم.

مشكل كار از كجاست؟

شاد باشيد :40:

سلام. ویندوز 8 ایراد داره فعلنه. اگه کسی میخواد نصب کنه یکی باید باشه که با این مشکلاتش کنار بیاد . احتمالا اگه ورژن های جدید تر منتشر بشه ، مثل sp1 این مشکلات حل میشه! ( برای منم همین طوره . با این مشکلات مواجه شدم ! ) :n01:

محمد صالح2
02-01-2013, 11:26
سلام . متشکرم. خوب بود

محمد صالح2
03-01-2013, 22:20
سلام چه طور میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد. من هنوز موفق به اینکار نشدم.
اطلاعاتم خیلی ناقصه. ممنون میشم کمکم کنید.
قبلا اگر سوالم بی ربط بود عذر خواهی می کنم.

mrmmnb
03-01-2013, 23:18
برو تو Control Panel بعد برو قسمت Programs and Features تو لیست این قسمت فایس رو پیداش کن و راست کیلیک کن و انیستال

رعد
05-01-2013, 15:20
با سلام لطفا بهترین کرک آفیس 2013 رو بذارین ممنون. البته ویندوز بنده 7 هست

ask_bl
05-01-2013, 22:37
با سلام لطفا بهترین کرک آفیس 2013 رو بذارین ممنون. البته ویندوز بنده 7 هست

رعد
06-01-2013, 05:04
با سلام آفیس 2013 فارسی ساز نداره؟

kalantarahura
06-01-2013, 08:15
با سلام آفیس 2013 فارسی ساز نداره؟

طبق گفته مایکروسافت فعلا موجود نیست

منبع:

kalantarahura
06-01-2013, 08:18
سلام . متشکرم. خوب بود

لطفا برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام چه طور میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد. من هنوز موفق به اینکار نشدم.
اطلاعاتم خیلی ناقصه. ممنون میشم کمکم کنید.
قبلا اگر سوالم بی ربط بود عذر خواهی می کنم.

سوال شما چند پست بالاتر داده شده بود .لطفا اسپم نزنین و قوانین رو رعایت کنین.ممنون

044
03-04-2013, 18:16
اقا من در حین نصب افیس سیستمم ریست شد دیگه نمیتونم افیس نصب کنم یکی راهنماییم کنه چیکار باید بکنم؟

peaceful1
21-04-2013, 13:19
صفحه configuration progress office 2013 مدام روی صفحه ظاهر میشه و دوباره بالای نرم افزار قرمز میشه همه کرک ها رو نصب میکنم ولی باز تکرار میشه راهی نمیشناسید؟

peaceful1
22-04-2013, 02:42
این مشکل در اثر وجود دو نسخه مختلف آفیس در کنار هم به موجود میاد بهتره یکیش حذف بشه.

Hi All:

I found the solution of the "Configuration Progress" windows.

The thing is that the service OSPPSVC ( office Software Protection Service) is the licensing status check and run as "Network Service".

To solve this issue you need to add "Network Service" in the group of Administrators.

This works in Windows XP, not tested in Windows 7:

Right click My Computer and click Manage
In Local Users and Groups, select Groups at right pane
Click Administrators
Click Add to add “Network Service” and in Locations, select local computer
Reboot your computer
And the issue should be solved

Please post if your problem was solved.

Good Luck

و Command Prompt به صورت administrator اجرا کرده و کد زیر را در آن اجرا کنید.

peaceful1
22-04-2013, 16:45
البته مشکل من هنوز حل نشده

Guidance
27-04-2013, 14:34
اقا من در حین نصب افیس سیستمم ریست شد دیگه نمیتونم افیس نصب کنم یکی راهنماییم کنه چیکار باید بکنم؟

چه پیغامی بهتون میده؟ اگر پیغامی مبنی بر موجود بودن آفیس میده با یک uninstaller پاکش کنید و سپس شروع به نصب مجدد نرم افزار کنید.

panther99
30-04-2013, 12:12
دوستان من آفیس2013۲ رو دانلود کردم و تو پکش اتیویتور هم بود به نام KSMmicro . یه جورایی طبق دستورعملش عمل کردم و نزدیک نیم ساعتی طول کشید تا برنامه ای که باز شد کارش تموم بشه ( ظاهرا البته !!!! )
الان دقیقا از کجا و چه منویی بفهمم که آفیس اکتیو شده و کار میکنه . چون فایل ورد رو که باز میکنم ظاهرا بدون مشکل کار میکنه . از کجا بفهمم اکتیو شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DJ Fred
30-04-2013, 13:27
لينک يه ورژن قبل آفيس 2013 رو بدين که راحت بشه ازش استفاده کرد و مخل.2013 اکتيو شدنش اذيت نکنه

basketball
01-05-2013, 00:26
دوستان من میخوام از آفیس 2007 مهاجرت کنم به نسخه ای که شما پیشنهاد می کنید...
پیشاپیش ممنون

ask_bl
08-05-2013, 07:49
دوستان من میخوام از آفیس 2007 مهاجرت کنم به نسخه ای که شما پیشنهاد می کنید...
پیشاپیش ممنون
سلام
آفیس 2010 :n01:

ask_bl
08-05-2013, 07:56
دوستان من آفیس2013۲ رو دانلود کردم و تو پکش اتیویتور هم بود به نام KSMmicro . یه جورایی طبق دستورعملش عمل کردم و نزدیک نیم ساعتی طول کشید تا برنامه ای که باز شد کارش تموم بشه ( ظاهرا البته !!!! )
الان دقیقا از کجا و چه منویی بفهمم که آفیس اکتیو شده و کار میکنه . چون فایل ورد رو که باز میکنم ظاهرا بدون مشکل کار میکنه . از کجا بفهمم اکتیو شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
File Tab رو بزنین، Account رو انتخاب کنین، از سمت راست، Product Activated هست یا نه!؟

Nathan Drake
09-05-2013, 16:13
سلام. من آفیس 2013 رو در کامپیوترم نصب کردم. آفیس به طور کامل اکتیو شده ولی وقتی Word رو باز میکنم و Blank Document رو انتخاب میکنم Word بسته میشه و دوباره باز میشه (Restart میشه) و من نمیتونم ازش استفاده کنم. این مشکل رو فقط با Word دارم. به نظر شما مشکل از کجاست؟

Nathan Drake
12-05-2013, 20:38
سلام. من آفیس 2013 رو در کامپیوترم نصب کردم. آفیس به طور کامل اکتیو شده ولی وقتی Word رو باز میکنم و Blank Document رو انتخاب میکنم Word بسته میشه و دوباره باز میشه (Restart میشه) و من نمیتونم ازش استفاده کنم. این مشکل رو فقط با Word دارم. به نظر شما مشکل از کجاست؟
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

ask_bl
12-05-2013, 22:26
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
فکر میکنم مشکل از اکتیویتورتون باشه

gis0o0
01-06-2013, 12:27
سلام دوستان. روز به خیر

من یه مشکلی دارم که نمی دونم می تونم درست بیان کنم یا نه!

اینه: وقتی یه متنی رو از صفحات وب کپی می کنم تو ورد. اون قسمت از متن که لینک بوده ( مثلا رفرنس ها)، موقع کپی شدن تو ورد تبدیل به

یه سری کد میشه. شبیه زبان برنامه نویسی. مثلا : <author><....> ,..... مشابه اینها. به جای اینکه متن اصلی لینک رو نشون بده.

چیکا کنم به این حالت کپی نشه؟

مرســــــــــــــــی

boy24iran
10-07-2013, 21:05
سلام
آفیس 2010

بعد از نصب و کرک کردن چه از ویندوز خارج شم چه ریستارت کنم دوباره می خوام اجراش کنم هر کدام از برنامه های برای مثال word
Configuration Progress
می ده

بعد این یک بار که تمام می شه ظاهراً یک بار دیگه انجام می ده

بعدش این پیغام می یاد

که اگه ریستارت هم بشه فرقی نمی کنه چون دوباره برای باز کردن word
این مراحل انجام می شه آخرش من با word نمی تونم کاری انجام بدم
اگر هم نو بزنمیا کلاً با
Windows Task Manager
ببندم همه صفجات رو این پیغام می یاد

اگه اشتباه نگم تصویر بالایی و تصویر پایینی به این دلیل هست که برنامه توسط
Windows Task Manager
داره بسته می شه الته تا اونجایی که یادمه تصویر بالایی بدون
Windows Task Manager
که به خام کنسل کنم می یاد

اگه اشتباه نکنم قبل از هر بار
Configuration Progress
این تصویر می یاد

برای آفیس 2013 هم زمانی که نصب شد اکتیو هم شد وقتی از ویندوز خارج شم یا ریستارت کنم
بعد بار کردن هر کدام از برنامه ها برای مثال word این پیغام می یاد

حالا راه حل چیه؟

این رو هم بگم الان نزدیک شاید یک هفته باشه هی سرج می زنم خیلی کارها انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم حتی با انگلیسی خیلی خوب بلد نیستم تو سایت های خارجی هم دست و پا شکسته یک کارهایی تو مطلباش بود انجام دادم البته اگه درست انجام داده باشم

لطفاً راهنمایی بفرمایید

shagha1376
15-07-2013, 13:56
سلام, من واسه نصبِ آفیسِ 2013 یه مشکلی دارم . همه ی مراحل نصب رو با اتوران ـش انجام میدم و میره جلو ولی یهو وسطِ نصب کردن این ارور رو میده

و دیگه اون نوارِ سیزی که میره جلو جلوتر نمیره ... هِی یذره میره عقب دوباره برمیگرده سرِ جای قبلش ...
لطفاً هرچه زودتر کمکم کنین !
چیکار باید بکنم؟!!!:n28:

ahora1356
02-08-2013, 18:16
سلام دوستان من آفیس14را ازروی مجموعه لرد نصب کردم بعد از مدتی غیر فعال شد و چندین بار مجددا نصبش کردم ولی کرک کردنش فایده نداره . بااین شماره سریال VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB پیغام موفقیت آمیز بودن را میده ولی دوباره که آفیس را باز میکنم همون پیغام غیر اکتیوبودن را میده......واقعا موندم چکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.:n25::n25::n25::n25::n25:

farshad.88
06-08-2013, 12:12
سلام
میخواستم بدونم افیس 2007 سرویس پک 3 را ایا میتوان روی ویندوز XP با سرویس پک 2 نصب کرد ؟ کلا جدیدترین نسخه افیس که بشه روی ویندوز XP سرویس پک 2 نصب کرد چیست؟ ممنون

pegah1371
12-08-2013, 09:58
سلام.من به خاطر سیستم های دانشگام که آفیس 2010دارن معمولا از آفیس 2010 استفاده میکنم حداقل تا زمانی که اونا ارتقاش بدن.یه سوال دارم چند وقت پیش بعد از دانلود آفیس 2010 و نصبش از اون موقع تا حالا بلافاصله بعد از باز کردن برنامه های افیس یه پنجره باز میشه با عنوان Microsoft Office Activation wizardو در واقع درخواست
Protect Code میکنه .مشکلم اینه که من این کد رو از کجا میتونم پیدا کنم با توجه به اینکه برنامه رو خیلی وقت پیش دانلود کردم . لطفا راهمایی بفرمایید. ممنون

fbaceh
02-09-2013, 17:42
با سلام.
من موقع نصب آفیس 2010 با مشکل زیر مواجه شدم و هر چقدر تلاش کردم فایده ای نداشته.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
Error 1321. Setup cannot modify the file
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk.
Verify that the file exists in your system and that you have sufficient permissions to update it.

omidshsh
03-09-2013, 01:21
سلام. نرم افزاری هست که به ورد امکان حدس کلمات رو بده؟ مثلا تا می نویسی "سیس" خود کلمه ی سیستمو پیشنهاد بده. (همون کاری که واسه اس ام اس میشه کرد)

kalantarahura
03-09-2013, 07:47
سلام.من به خاطر سیستم های دانشگام که آفیس 2010دارن معمولا از آفیس 2010 استفاده میکنم حداقل تا زمانی که اونا ارتقاش بدن.یه سوال دارم چند وقت پیش بعد از دانلود آفیس 2010 و نصبش از اون موقع تا حالا بلافاصله بعد از باز کردن برنامه های افیس یه پنجره باز میشه با عنوان Microsoft Office Activation wizardو در واقع درخواست
Protect Code میکنه .مشکلم اینه که من این کد رو از کجا میتونم پیدا کنم با توجه به اینکه برنامه رو خیلی وقت پیش دانلود کردم . لطفا راهمایی بفرمایید. ممنون

سلام.شما باید از یک کرک دیگه استفاده کنین.به انجمن مربوطه برین و درخواست بدین

با سلام.
من موقع نصب آفیس 2010 با مشکل زیر مواجه شدم و هر چقدر تلاش کردم فایده ای نداشته.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
Error 1321. Setup cannot modify the file
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk.
Verify that the file exists in your system and that you have sufficient permissions to update it.

لینک زیر احتمالا کمکتون میکنه:

سلام. نرم افزاری هست که به ورد امکان حدس کلمات رو بده؟ مثلا تا می نویسی "سیس" خود کلمه ی سیستمو پیشنهاد بده. (همون کاری که واسه اس ام اس میشه کرد)

بله موجود است ولی رایگان نیست.
نرم افزار نویسیار

MHSou
26-09-2013, 18:46
سلام؛

هنگام نصب آفیس 2013 با این ارور مواجه می‌شم:

آفیس رو یه بار دیگه هم دانلود کردم؛ ولی بازم همون ارور رو می‌ده...

fbaceh
27-09-2013, 09:44
سلام؛

هنگام نصب آفیس 2013 با این ارور مواجه می‌شم:

آفیس رو یه بار دیگه هم دانلود کردم؛ ولی بازم همون ارور رو می‌ده...
سلام...من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم...حتی با آفیس 2010 هم به شکلی دیگه مشکل داشتم که نصب نمیشد...مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم که مشکلم حل شد.

kamalse
16-10-2013, 09:49
با سلام
لطفا دوستانی که آشنا هستند با نرم افزار وان نوت آموزش روش تک گذاری یا همون نمایه و کلید واژه رو بذارن
ممنون

Ali Pacino
20-10-2013, 12:12
موقع نصب Erorr 1907 می ده :
could not register font. verify that you have sufficient permissions to install fonts; and that the system supports this fonts.
لطفا راهنمایی کنید

moas
23-10-2013, 09:55
روشي براي ساخت اكانت آفيس ٣٦٥ بصورت رايگان نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali.Gemsoft
06-11-2013, 22:53
موقع ذخیره فایل WORD این اررور رو دریافت میکنم لطفا کمک کنید

سریعتر

ask_bl
08-11-2013, 19:15
موقع ذخیره فایل WORD این اررور رو دریافت میکنم لطفا کمک کنید

سریعتر

محل ذخیره رو هم عوض میکنین باز ارور دارین؟

matinone
13-11-2013, 23:28
ofice2013 رو نصب کردم ولی هر بار که میخوام یکی از برنامه هاشو باز کنم (فرق نمیکنه کدوم)این مراحل رو باید انجام بده که خیلی تاخیر درست میکنه واسم.چطور درست میشه؟
اول این:

بعد این:

kalantarahura
16-11-2013, 08:32
ofice2013 رو نصب کردم ولی هر بار که میخوام یکی از برنامه هاشو باز کنم (فرق نمیکنه کدوم)این مراحل رو باید انجام بده که خیلی تاخیر درست میکنه واسم.چطور درست میشه؟
اول این:

بعد این:

خب؟کسی راه حلی نداره؟:23:

سلام. معمولا این مشکل بخاطر تداخل افیس با بعضی از افزونه ها (Add ins) رخ میده.لینک زیر احتمالا بتونه کمک کنه:

matinone
19-11-2013, 12:48
بازم درست نشد.همه راه حلهاشو رفتم:n27:
یه نکته ای هم هست.هروقت بالا میاد ازم میپرسه که میخواید ofice برنامه دیفالت برای تمام اسناد باشه و هربار من yes رو میزنم!احتمالا اصلا تنظیماتش ذخیره نمیشن

esyo
30-11-2013, 09:17
با سلام
دوستان من ار آفیس 2013 استفاده می کنم و از کرک Microsoft Toolkit 2.4.9 Stable استفاده می کنم
ولی مشکلم اینکه هر وقت فقط برنامه اکسل رو باز می کنم ،Cpu در گیر میشه و اکسل هم بسیار کند(یا بهتر بگم متوقف) میشه و نمی تونم هیچ کاری بکنم.
این مشکل فقط برای اکسل هست!!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

masooyan
05-12-2013, 19:41
دوستان سلام
منOffice_ProPlus_2013_VL_64Bit_En-US-Aug2013رو از یه سایت وطنی دانلود کردم چن ماه پیش و الان ستاپش ارور میده لطفا منو راهنمایی کنید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوز من هم:
Windows-8-Evolution-2014-64 Bit

MichealJackson
23-12-2013, 17:54
اقا من این مشکلمو چندین بار تو انجمن های مختلف مطرح کردم اما به نتیجه نرسید . من یه مشکل با نصب office professional plus 2013 64bit دارم.
هر دفه نصب میکنم تا یه جایی پیش میره بعد درصدها بر میگرده عقب مینویسه.
microsoft office 2013 encountered an error during setup
ویندوزم هم 8 enterprise ست.
قبلا هم اصلا هیچ افیسی رو سیستمم نصب نبوده.
چیکا کنم؟

djbehnam73
01-01-2014, 01:37
سلام می خوام یه سری به این سایت بزنید

بعد این جمله رو واسم معنی کنید تاببینم منظورش چیه ؟!
"
اگر office 2007 نصب کرده ايد. تصوير حاوي متن را با OneNote باز کنيد. روي تصوير کليک راست کرده و گزينه Copy Text from Picture را انتخاب کنيد. سپس متن را در يک فايل ورد ذخيره کنيد. "

فرشادک
16-01-2014, 18:41
سلام دوستان من میخام برنامه افیسو بریزم این ارور میده
تورو خدا کمک کنید

hamidrezaj
09-03-2014, 17:06
سلام دوستان عزیز
تو نصب آفیس 2013 مشکل دارم

این متن ارور:
microsoft office professional 2013 encountered an error during setup

وقتی هم میبندمش این پیغامو میده :
microsoft setup bootstrapper has stop working

اکثر کارهایی که توی این سایت یا سایتهای دیگه گفته شده رو انجام دادم و نسخه 2010 هم کامل حذف شده
انشاءالله سربلند باشید

mkIANI_en
09-03-2014, 17:16
سلام
منم همین مشکل رو داشتم و تو همین تاپیک مطرح کردم قبلا متاسفانه به هیچ ترفندی مشکلم حل نشد و ناچار به تعویض ویندوز شدم
حالا اگه مشکل ذارید با نصب نرم افزار ها بعد از نصب ویندوز به نظر من rapair کنید که نرم افزار هایی که نصب دارید از بین نره البته نمیدونم جواب میده یانه امتحان کند

Sent from my HTC One X using Tapatalk

ehsan_shp
12-04-2014, 08:25
سلام دوستان
من وقتی میخوام فایل ورد را با استفاده از برنامه word 2010 خروجی pdf ازش بگیرم یک آیکون مربع شکل کوچک کنار شماره صفحه ایجاد میشه تو فایل pdf. چه کار باید کرد که این شکل مربع کوچیک نیاد کنار شماره صفحات؟ممنون

!UP
12-04-2014, 14:31
از دوستان کسی می تونه راجع به اضافه کردن کروشه به Word 2010 توضیح سطح ابتدایی بده لطفا؟

ask_bl
12-04-2014, 16:51
سلام می خوام یه سری به این سایت بزنید

بعد این جمله رو واسم معنی کنید تاببینم منظورش چیه ؟!
"

اگر office 2007 نصب کرده ايد. تصوير حاوي متن را با OneNote باز کنيد. روي تصوير کليک راست کرده و گزينه Copy Text from Picture را انتخاب کنيد. سپس متن را در يک فايل ورد ذخيره کنيد. "

سلام
روی عکسی که میخواین متن رو از توش در بیارین کلیک راست کنین و Open with رو انتخاب کنین و Onenote رو انتخاب کنین
بعد تو محیط OneNote روی عکس کلیک راست کنین و Copy Text from Picture ...

°•мαħўαя•°
25-04-2014, 19:31
با سلام
این ارور موقع نصب آفیس 2010 و 2013 میاد، مشکل کجاست؟

smss.exe
25-04-2014, 21:43
روی فایل Setup برنامه ی Office کلیک راست کنید و Run as administrator رو بزنید.

کلا این مشکل به دلیل نوع دسترسی شما بوجود اومده؛ اگر جواب نداد با کاربر Administrator وارد بشید و نصب کنید.

meshkiposh2200
12-05-2014, 00:58
سلام.من افیس 2013 Microsoft.Office.Select.Edition.2013.VL.SP1.x64 زا از پی سی دانلود دان و نصب کردم.موقع نصب سه گزینه امد شامل:
project profesinal
shere point designer
visio professinal
من فکر کنم اولی را انتخاب کردم الام که نصب شده نه word اضافه شده نه پاور پوینت
میخاستم بدونم اشتباه دان کردن یا اشتباه نصب کردم؟
این را هم بگم قبل نصب یه نسخیه دیگه 2013 را داشتم که کلا دی اکتیو شده بود البته انیستال کردم و بعد نصب کردم

kalantarahura
12-05-2014, 07:53
سلام.من افیس 2013 Microsoft.Office.Select.Edition.2013.VL.SP1.x64 زا از پی سی دانلود دان و نصب کردم.موقع نصب سه گزینه امد شامل:
project profesinal
shere point designer
visio professinal
من فکر کنم اولی را انتخاب کردم الام که نصب شده نه word اضافه شده نه پاور پوینت
میخاستم بدونم اشتباه دان کردن یا اشتباه نصب کردم؟
این را هم بگم قبل نصب یه نسخیه دیگه 2013 را داشتم که کلا دی اکتیو شده بود البته انیستال کردم و بعد نصب کردم
سلام.به احتمال زیاد شما فقط MS Project رو نصب کردین. درهنگام نصب دقت کنین که مجموعه اصلی افیس را هم نصب کنین. متاسفانه این نسخه رو ندارم که با عکس نشون بدم

meshkiposh2200
12-05-2014, 11:53
سلام.به احتمال زیاد شما فقط MS Project رو نصب کردین. درهنگام نصب دقت کنین که مجموعه اصلی افیس را هم نصب کنین. متاسفانه این نسخه رو ندارم که با عکس نشون بدم
خب مجموعه اصلی افیس کدوم از این گزینه هاست.اصلا امکان داره توی این مجموعه نباشه
من از ادرس زیر /com/fa/entry/39455 . پی سی دانلود نسخه ی select edition 64 بیتی را دان کردم

meshkiposh2200
12-05-2014, 20:16
با حذف این نسخه و نصب نسخه ی pro مشکل حل شد

kalantarahura
14-05-2014, 08:50
خب مجموعه اصلی افیس کدوم از این گزینه هاست.اصلا امکان داره توی این مجموعه نباشه
من از ادرس زیر /com/fa/entry/39455 . پی سی دانلود نسخه ی select edition 64 بیتی را دان کردم

با حذف این نسخه و نصب نسخه ی pro مشکل حل شد

با همون نسخه قبلی هم نباید مشکلی باشه. احتمالا در گزینه هایی مانند Customization در هنگام نصب بتونین حلش کنین.سورس قاعدتاً نباید مشکلی داشته باشه.

مهندس الهه
22-07-2014, 22:54
قبلا آفیس 2010 رو از ورژن سلکت ادیشن نصب کرده بودم که هی موقع باز کردن برنامه هاش آفیس پنجره کانفیگوریشن میومد و کلی وقت تلف میکرد
مجبور شدم آنیستال کنم دونه دونه شونو

حالا میخوام آفیس 2010 رو از ورژن RTM Build که همه رو یه جا نصب میکنه نصب کنم که این پیام رو میده
در حالی که من با یه برنامه آنیستالر آفیس قبلی رو پاک کردم

---------------------------
Setup Error
You cannot install the 32-bit version of Office 2010 because you have 64-bit Office products installed. These 64-bit products are not supported with 32-bit installations:

Microsoft Office PowerPoint 2010
Microsoft Office Visio 2010
Microsoft Office Excel 2010

If you want to install 32-bit Office 2010, you must uninstall all 64-bit Office products first, and then run setup.exe in the x86 folder. If you want to install 64-bit Office 2010, close this Setup program, and then either go to the x64 folder at the root of your CD or DVD and run setup.exe, or get the 64-bit Office 2010 from the same place you purchased 32-bit Office 2010.
OK

kalantarahura
23-07-2014, 08:15
قبلا آفیس 2010 رو از ورژن سلکت ادیشن نصب کرده بودم که هی موقع باز کردن برنامه هاش آفیس پنجره کانفیگوریشن میومد و کلی وقت تلف میکرد

حالا میخوام آفیس 2010 رو از ورژن RTM Build که همه رو یه جا نصب میکنه نصب کنم که این پیام رو میده

Setup Error
You cannot install the 32-bit version of Office 2010 because you have 64-bit Office products installed. These 64-bit products are not supported with 32-bit installations:

If you want to install 32-bit Office 2010, you must uninstall all 64-bit Office products first, and then run setup.exe in the x86 folder. If you want to install 64-bit Office 2010, close this Setup program, and then either go to the x64 folder at the root of your CD or DVD and run setup.exe, or get the 64-bit Office 2010 from the same place you purchased 32-bit Office 2010.
OK

دلیل اینه که شما روی سیستمتون مجموعه افیس 64 بیتی دارین و سورس جدیدتون 32 بیتی هست و میگه که نمیتونین همزمان هم افیس 65 داشته باشین هم 32. برای این کار یا باید کامل 64 نصب کنین یا این که نسخه های 64 رو پاک کنین و نسخه 32 نصب کنین

مهندس الهه
23-07-2014, 11:53
دلیل اینه که شما روی سیستمتون مجموعه افیس 64 بیتی دارین و سورس جدیدتون 32 بیتی هست و میگه که نمیتونین همزمان هم افیس 65 داشته باشین هم 32. برای این کار یا باید کامل 64 نصب کنین یا این که نسخه های 64 رو پاک کنین و نسخه 32 نصب کنین

گفتم که
64 بیتی رو پاک کرده ام و اثری ازش تو برنامه آنیستالر نیست
البته مجبور شدم دوباره 64 بیتی رو نصب کنم

Dew Drop
24-07-2014, 00:01

Setup Error

OK

اگه از آنینستالر مایکروسافت استفاده می کردید,این مشکل پیش نمی اومد.(البته لینک زیر برای ویندوز 7 هست)

titanium_zarin
25-07-2014, 09:50
سلام ...
من افیس 2007 دارم و حالا میخوام 2013 نصب میکنم ...
اما چه اپگرید بخوام بکنم و چه نصب از اول این ارور رو میده ...دلیلش چیه و چکار باید کنم ؟؟

kalantarahura
26-07-2014, 07:48
گفتم که
64 بیتی رو پاک کرده ام و اثری ازش تو برنامه آنیستالر نیست
البته مجبور شدم دوباره 64 بیتی رو نصب کنم

توی پیغامتون میگه که نسخه های Visio، Powerpoint و Excel موجودن. به قول ناظر محترم بهتر بود از انینستالر رسمی استفاده کنین. معلومه که اثرش مونده.

سلام ...
اما چه اپگرید بخوام بکنم و چه نصب از اول این ارور رو میده ...دلیلش چیه و چکار باید کنم ؟؟

سلام. احتمالا فایل سورس مشکل پیدا کرده.لینک زیر رو نگاه کنین چون دلایلشو نوشته:

لینک زیر نحوه رفع مشکل رو توضیح داده و انگلیسی ساده میباشد:

titanium_zarin
26-07-2014, 10:26
سلام. احتمالا فایل سورس مشکل پیدا کرده.لینک زیر رو نگاه کنین چون دلایلشو نوشته:

لینک زیر نحوه رفع مشکل رو توضیح داده و انگلیسی ساده میباشد:

من از دو جای دیگه دانلود کردم افیس رو و هر دو جا همین ارور رو میده ... خیلی برام عجیبه ...
از پاسخگوییتون هم ممنونم ...

kalantarahura
26-07-2014, 13:29
سلام ...

من از دو جای دیگه دانلود کردم افیس رو و هر دو جا همین ارور رو میده ... خیلی برام عجیبه ...
از پاسخگوییتون هم ممنونم ...

پس لینک مربوز به مایکروسافت رو بخونین که روش حلشو گفته

titanium_zarin
26-07-2014, 13:32

خوندم ...
یه جا گفته یه شبکه نتورک دیگه بسازید ...اخه یعنی چی ؟؟

titanium_zarin
26-07-2014, 13:32

خوندم ...
یه جا گفته یه شبکه نتورک دیگه بسازید ...اخه یعنی چی ؟؟

mahdieh74
26-07-2014, 13:58
سلام دوستان یه سوال دارم البته می دونم این جا جای پرسیدنش نیست
ولی چون می خوام زود جواب بگیرم می پرسم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه ممنون می شم :n01:

اگه بخوام مشابه یه عکس رو تو فیسبوک پیدا کنیم چیکار باید بکنیم
منظورم عکسی که شخصی به عنوان پروفایلش قرار داده و ما اونو سیو کردیم
ولی الان آدرس و اسم صاحب پیج رو نمی دونیم

LiveTime
11-08-2014, 19:57
کرک آفبس 2013 رو میخوام لطفاً

LiveTime
11-08-2014, 20:06
............................

LiveTime
11-08-2014, 20:11
هربار که هرکدوم از برنامه های مجموعه آفیس رو باز میکنم این پنجره میاد و 5 دقیقه طول میکشه تا پر بشه، چیکار کنم که این نیاد؟؟

babak5040
15-08-2014, 21:13
مقدار فونت ولیو اسپس رو کم کنید

mehdi_skeptic2
08-09-2014, 11:59
میخواستم بدونم این مشکل چیه ؟ وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده

mehdi_skeptic2
08-09-2014, 14:23
میخواستم بدونم این مشکل چیه ؟ وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده

κнoDαм j !n мoЅнκeια fαнм!Dαм
کنترل پنل. Administrative tools رو باز کن. حالا Services رو با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Run as Administrator باز کن. روی گزینه 'Windows Font Cache Service' راست کلیک کن و گزینه Start رو انتخاب کن.

Life24
08-09-2014, 18:31
من اعشار میزنم با نقطه خودکار تبدیل میشه به /
چی کار کنیم؟
مثلا1.1
میشه 1/1

hamedjanam
05-10-2014, 00:43
سلام دوستان.
یه مشکلی دارم با word و اون هم اینه که وقتی تایپ می کنم....دیروز باران آمد. بجاش نوشته میشه ...............> آمد باران دیروز. چپ چین راست چین و عوض کردن جهت حتی تا تغییر زبان همه چیو امتحان کردم نشد که نشد کسی میدونه مشکل چیه و اشکال از کجاست ؟
وقتی هم که تایپ میکنم حروف به هم نچسبیده هستن یعنی اینطوری د ی ر و ز که وقتی اسپیس میزنم درست میشه و به هم میچسبن.

Captain
08-10-2014, 21:35
سلام دوستان
چند روزی بود بر روی سیستم PC آفیس آخرین آپدیت و نسخه رو نصب کره بودم و درست کار میکرد.
الان دو روزه مشکلی که پیش اومده این هستش که هیچ نواری باز نمیشه، باز که میشه زود محو میشه. یعنی نوارهای انتخاب فونت و تمام نوارهای موجود، حتی ابزار ها هم این مشکل رو دارند.
آفیس رو پاک کردم و سیستم و با برنامه های بهینه سازی پاکسازی کردم و دوباره نصب کردم بازم نشد.
نوار بالایی آفیس کلاسیک شده و هیچ نواری باز نمیشه.
خواهشا زودتر جواب بدین

ساغرکندی
14-10-2014, 15:06
سلام می­خوام توWORD بالای همه ی صفحه ها توقسمت سرصفحه گوشه راست درصفحه های زوج

نام کتاب ودرصفحه های فرد شماره فصل وعنوان فصل باشد سمت چپ سرصفحه همه صفحه ها شماره صفحه باشد

اینومن انجام دادم ولی وقتی فصل عوض میشه میام تغییربدم عنوان همه صفحه های فردم تغییرمی­کنه چی­کنم؟ مثلاً

-1 کارپوشه 1

فلش 2

-1 کارپوشه 3

فلش 4

-2 سند 5

فلش 6

-2 سند 7

-2 سند 8

فلش 9

-3 محتوا 10

ساغرکندی
14-10-2014, 15:10
سلام می­خوام توWORD بالای همه ی صفحه ها توقسمت سرصفحه گوشه راست درصفحه های زوج

نام کتاب ودرصفحه های فرد شماره فصل وعنوان فصل باشد سمت چپ سرصفحه همه صفحه ها شماره صفحه باشد

اینومن انجام دادم ولی وقتی فصل عوض میشه میام تغییربدم عنوان همه صفحه های فردم تغییرمی­کنه چی­کنم؟ مثلاً

-1 کارپوشه 1

فلش 2

-1 کارپوشه 3

فلش 4

-2 سند 5

فلش 6

-2 سند 7

-2 سند 8

فلش 9

-3 محتوا 10

hamedjanam
19-10-2014, 17:54
یادمه یه وقتایی اینجا رو بدون جواب ترک نمیکردی ! ولی الان انگار که متروکه شده ...

vxp
23-10-2014, 12:19
دوستان کرک برای نسخه 2013 وجود نداره؟

vissoto
23-10-2014, 15:02
دوستان کرک برای نسخه 2013 وجود نداره؟

سلام

کرک وجود دارد ؛ البته برای اجرای این کرک باید net freamwork 4 نصب باشد.(که در ویندوز 7 نصب نیست و باید نصب شود.)

Microsoft Toolkit

NobleLord
31-10-2014, 17:16
سلام دوستان
والا من خیلی وقت میشه از آفیس 2013 pro استفاده میکنم الانم ویندوزم 8.1ـه ! چنروز پیش یهویی وقتی میخواستم وورد رو باز کنم گفت : Microsoft office cannot verify the license for this product... الان هرکاری میکنم نمیتونم حلش کنم چنبار آنینیستالش کردم نشد .. تو نت چنجا درباره فعالسازی با اسکایپ یه چیزایی خوندم ولی وقتی میرم کنترل پنل و تغییر رمز رو میزنم، وقتی برمیگردم برم مراحل بعدیو انجام بدم بازم همون ارور رو میده!
کسی میدونه جریون چیه!؟ :n29:

NobleLord
31-10-2014, 18:05
اهم اهم!
خوب من به طور خیلی عجیبی فهمیدم مشکلم چی بوده ! گفتم بگم کسایی که همینو داشته اند اینجا جوابش باشه!

:n08::n08:

ورد رو compatibility mode کار میکرد با ویندوز 7 برا همون نمیتونست سریالو بخونه! اونو برداشتم حل شد :n09:

tghp
06-11-2014, 15:51
کسی می دونه چرا اینطوری می شه؟ لطفاً کمک کنید.

Captain
06-11-2014, 22:32
کسی می دونه چرا اینطوری می شه؟ لطفاً کمک کنید.

باید آفیس خود را اکتیو (فعال) کنید.
تا این مشکل برطرف بشه

hyebs
10-11-2014, 10:52
سلام دوستان ، میخواستم یه لیست بازشو تو در تو (مثل بعضی از سایت ها که ثبت نام میکنیم اول اسم استان رو انتخاب میکنیم بعد از اون اسم شهرستان های همان استان در قسمت بعدی میاد بعد از انتخاب شهرستان نام شهرهای همان شهرستان بصورت خودکار میاد) بسازم باید چکار کنم ؟ ممنون

Alireza_20132
17-11-2014, 16:57
سلام عد از اینکه setupرومیزنم این پیغام رو میده
ویندوزم 32بیتیه
ولی office رو نمیدونم ایم فایل ایزوی آفیسم هست en_office_professional_plus_2013_x64_dvd_1123674
میخواستم بدونم راهی واسه نصبش دارم؟
راستی ویندوزم8 و مدل لپ تاپم sattellite A135-s4637

vissoto
17-11-2014, 19:24
سلام

با توجه به 64 بیت بودن office شما (X64) و 32بیت بودن ویندوز شما امکان نصب این آفیس در سیستم شما وجود ندارد.

نسخه 32بیت (X86) آفیس را نصب نمایید.

Alireza_20132
18-11-2014, 01:23
بعد از اون office 2010 رو هم خواستم نصب کنم دقیقا همین پیغامو داد (از مجموعه ی گردو) احتمالا اونم 64 بوده

vissoto
18-11-2014, 19:08
اگر setup افیس 2010 هم مانند افیس 2013 ؛ قسمت آخرش فقط X64 نوشته شده باشد ؛در ویندوز 32بیتی شما نصب نمی شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته من تا حالا از افیس گردو استفاده

نکرده ام و یه کم عجیب است که نسخه معمولی در در فایل ISO شما وجود ندارد ؛ زیرا نسخه 32بیت (X86) هم بر ویندوز های 32بیت و هم در

ویندوزهای 64بیت نصب می شود.

معمولا سایتهای دانلود یا نسخه 32بیت را برای دانلود ارائه می کنند ؛ یا هر دو نسخه 64 و 32بیت .

sasantornaado
14-12-2014, 20:36
سلام علت این ارور موقع نصب office 2007 و office 2013 چیه ؟ ....
set up could not find any available product to install.please contact your system administarator
در ضمن ویندوزم 7 نسخه 64bit:n23:

saeid538
28-12-2014, 23:27
سلام.خسته نباشید.
ویندوز 7 64 بیت دارم.میخوام افیس 2013 رو روش نصب کنم ولی این ارور ها رو میده.نمیدونم چیکارش کنم.لطفا راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouyamahmoudi
29-12-2014, 15:30
با سلام و عرض خسته نباشید
بنده یک روزه که ویندوز 8.1 Pro vl OEM را روی لپ تاپ HP Pavilion Dv 6090 e نصب کردم
شب هنگامی که نرم افزار ها را با IDM زدم دانلود بهشون یه زمان خاموشی دادم
بعد همزمان ورد آفیس 2013 را زدم نصب و صبح هنگامی که روشن کردوم دیدم ورد درست نصب نشده
بعد از طریق uninstall شروع به حذفش کردم
و هنگامی که دوباره خواستم بزنم نصب این ارور را داد
از trouble خود ویندوز 8.1 استفاده کردم
از office key remover استفاده کردم
نت فریم ورک 3.5 را نصب کردم
از دو solution pack مایکروسافت استفاده کردم
پوشه office را از program files *86 پاک کردم
هیچ کدام جواب نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم شما بتونید کمکی بکنید

pouyamahmoudi
29-12-2014, 19:20
آپ کنید لطغت دوستان عزیز
خیلی ممنون

wolfomid
03-01-2015, 00:30
سلام، دوستان خیلی وقته یه چیزی فکرمو مشغول کرده، این که کدوم آفیس کامل تر و بهتره? یه عده میگن 2010 و یه عده میگن 2013، من با هر دو کار کردم، ولی میخواستم نظرات شمارو هم بدونم،
سوال دیگه ام هم اینه ک نمیدونم چرا وقتی از آفیس 2013 استفاده میکنم وسط کار یه ارور میده و خود ب خود آفیس (ورد) رو ریست میکنه، مشکل چیه؟
شکلش رو هم میزارم
و سوال آخرم اینه که آفیس 2010 visio و project نداره، توی اینترنت این دوتا نرم افزار رو ک ورژن 2010 هست پیدا کردم، این دوتا برنامه در واقع تکمیل کننده آفیس 2010 هست ک مثل 2013 نسخه جدید اومد و این دو برنامه به آفیس 2013 اضافه شده بود؟
ممنون

nima-tech
15-01-2015, 21:51
سلام من ویندوز 8.1 روی لپ تاپم دارم
وقتی روی فایل setup آفیس 2013 کلیک میکنم یه اکسترکت پر میشه بعد این ارور زیر رو میده و نصب متوقف میشه

اگه میشه راهنمایی کنید

se7en773
26-05-2015, 18:45
سلام من ویندوز 8.1 روی لپ تاپم دارم
وقتی روی فایل setup آفیس 2013 کلیک میکنم یه اکسترکت پر میشه بعد این ارور زیر رو میده و نصب متوقف میشه

اگه میشه راهنمایی کنید

مشکل از فایل نصبی آفیس یکی دیگه رو امتحان کن

se7en773
26-05-2015, 18:56
شما اول باید تب developer فعال کنی
از منوی فایل وارد option شو بعد customize ribbon بعد از لیست سمت راست تتیک developer رو بزار و ok کن یه تب به ورد اضافه میشه که تمام ابزارایی که نیاز داری توی این تب هست

reymond1359
28-05-2015, 11:58
با سلام و خسته نباشید
از همکاران عزیز خواهش میکنم که من رو جدا کمک کنن تا مشکل رو حل کنم
عزیزان یه دفه تمام فایل های docx xml jpg آخر پسوندشون شده : ivtgern
اینجورین :
لطفا بگید مشکل چیه ؟

a6543210
10-06-2015, 21:43
سلام دوستان
نمي دونم دوستان يادشونه يا نه كه تو ورد 2003 يا 2007 زير ابزار ها به نوار سانتي متري بود كه به كمك اون متن رو به سمت راست يا چپ انتقال مي داديم .يه نوار افقي و يه نوار عمودي بود.(تو شكل زير معلوم كردم)
به نظرتون تو ورد 2013 چطور مي شه اين مورد رو فعال كرد؟
براي اينكه مثلا بخواييم يه متن رو يكم بكشم سمت راست يا چپ.

شكل فك كنم گوياي مشكلم باشه:

a6543210
11-06-2015, 15:27
سلام دوستان
نمي دونم دوستان يادشونه يا نه كه تو ورد 2003 يا 2007 زير ابزار ها به نوار سانتي متري بود كه به كمك اون متن رو به سمت راست يا چپ انتقال مي داديم .يه نوار افقي و يه نوار عمودي بود.(تو شكل زير معلوم كردم)
.
.
.

دوستان بي زحمت يه جواب بدين!

soroosh_cz
10-07-2015, 00:06
سلام دوستان

شكل فك كنم گوياي مشكلم باشه:

گرچه خیلی دیره، ولی اون نوار که گفتید، همون خط کش هست توی ورد، از سربرگ View، باید تیک Ruler رو بذارید تا ظاهر بشه.
کار دقیق تر اینه که به استایل Normal یا Dot List برید و Indent رو کم کنید!

NEED FOR PC
06-09-2015, 12:01
سلام دوستان

آفیس 2013 من تو ویندوز 10 کار نمیکنه ،طبیعیه ؟ :n02:

قرار بود یه آفیس جدید بیاد 2015 اینا ! نیومد ؟ :n24:

بدرود :n16:

یوسف186
16-09-2015, 22:01
سلام دوستان
ما یک گروه کابینت ساز هستیم و قصد داریم برای سهولت و دقت بیشتر در آنالیز کابینتها جدولی طراحی کنیم ٬که تا قسمتهایی هم پیش رفتیم .راستش باید بیشتر توضیح بدم هر کابینت ام دی اف تشکیل شده از قطعات مختلفیه که هرکدام بنا به ابعاد اصلی کابینت میتونه متغیر باشه.چون در جدول ما بیش از 70 نوع کابینت با اشکال مختلف وجود داره و ما به صورت انتخابی از این کابینتها استفاده میکنیم لذا باید کاری کنیم که اندازه کابینت انتخابی به لیست انالیز ارسال بشه ما در یک شیت و در یک قسمت ابعاد اصلی کابینت رو به ترتیب عرض-عمق- ارتفاع وارد میکنیم و در قسمت های بعدی قطعات تشکیل دهنده کابینت وارد میشه مثال:ام دی اف های سفید به قسمت سفیدها و ام دی افهای رنگی به قسمت رنگیها و فیبر هم همینطور حالا چگونه این قسمتهای تفکیک شده رو به شیتهای تعریف شده ارسال کنیم . سرتونو درد اوردم لطفا راهنماییمون کنید. از تمامی دوستان متشکریم

haniballecter1
27-11-2015, 10:03
سلام دوستان
یه مشکلی برا من پیش اومده اونم اینه که حجم بالایی از اینترنتم بدون استفاده شخصی خودم مصرف میشه
الان نرم افزار DU Meter رو نصب کردم می بینم که در عرض زمان خیلی کمی حدود 500 مگ از اینترنتم رو OfficeClickToRun.exe مصرف کرده
1- این برنامه برای چه کاری هست؟
2- چی دانلود میکنه؟
3- آیا ضرورتی به دانلود این حجم هست؟
4- چطوری می تونم جلوی دانلود رو بگیرم؟

ممنون

vissoto
28-11-2015, 02:23
سلام دوستان
یه مشکلی برا من پیش اومده اونم اینه که حجم بالایی از اینترنتم بدون استفاده شخصی خودم مصرف میشه
الان نرم افزار DU Meter رو نصب کردم می بینم که در عرض زمان خیلی کمی حدود 500 مگ از اینترنتم رو OfficeClickToRun.exe مصرف کرده
1- این برنامه برای چه کاری هست؟
2- چی دانلود میکنه؟
3- آیا ضرورتی به دانلود این حجم هست؟
4- چطوری می تونم جلوی دانلود رو بگیرم؟

ممنون
سلام
به صورت دقیق جواب سوال را نمی دانم ولی شما می توانید این مشکل را با روش زیر حل کنید.
کلید ویندوز در کیبورد را نگه دارید و کلید R را بزنید و سپس در Run بنویسید services.msc و اینتر را بزنید.
سرویس ClickToRunSvc را پیدا کنید و سپس دوبار بر آن کلیک کنید و ابتدا Stop و apply را بزنید و سپس Startup Type را بر Disabled تنظیم کنید و Apply و OK .

haniballecter1
28-11-2015, 08:35
سلام
به صورت دقیق جواب سوال را نمی دانم ولی شما می توانید این مشکل را با روش زیر حل کنید.
کلید ویندوز در کیبورد را نگه دارید و کلید R را بزنید و سپس در Run بنویسید services.msc و اینتر را بزنید.
سرویس ClickToRunSvc را پیدا کنید و سپس دوبار بر آن کلیک کنید و ابتدا Stop و apply را بزنید و سپس Startup Type را بر Disabled تنظیم کنید و Apply و OK .

سلام
ممنون دوست عزیز
من قبل راه حل شما رفتم از msconfig بخش services گزینه OfficeClickToRun رو غیر فعال کردم
اما هم تو اون راه حل هم تو راه حل شما مشکل اینه که دیگه نمی تونم برنامه های افیس رو اجرا کنم
پیغام خطا میده

vissoto
28-11-2015, 08:59
سلام
ممنون دوست عزیز
من قبل راه حل شما رفتم از msconfig بخش services گزینه OfficeClickToRun رو غیر فعال کردم
اما هم تو اون راه حل هم تو راه حل شما مشکل اینه که دیگه نمی تونم برنامه های افیس رو اجرا کنم
پیغام خطا میده

با استفاده از یک نرم افزار فایروال مانند Glasswire (یا فایروال آنتی ویروس) ارتباط اینترنتی این برنامه را متوقف کنید ؛ ببینید برنامه های آفیس اجرا می شوند یا خیر.(بر نماد آتش در کنار نام این پروسس در نرم افزار Glasswire کلیک کنید)

haniballecter1
28-11-2015, 10:43
با استفاده از یک نرم افزار فایروال مانند Glasswire (یا فایروال آنتی ویروس) ارتباط اینترنتی این برنامه را متوقف کنید ؛ ببینید برنامه های آفیس اجرا می شوند یا خیر.(بر نماد آتش در کنار نام این پروسس در نرم افزار Glasswire کلیک کنید)

سلام مجدد
ممنون از راهنمایی تون
الان دارم برنامه پیشنهادی شما رو دانلود می کنم امتحان کردم خدمتت اطلاع میدم
اما سوالی که پیش اومده اینه که این برنامه چی داره دانلود می کنه که یهو می بینی 500 مگ تا 1 گیگ از اینترنتم رو تو تو هر دفعه مصرف می کنه

vissoto
28-11-2015, 11:30
سلام مجدد
ممنون از راهنمایی تون
الان دارم برنامه پیشنهادی شما رو دانلود می کنم امتحان کردم خدمتت اطلاع میدم
اما سوالی که پیش اومده اینه که این برنامه چی داره دانلود می کنه که یهو می بینی 500 مگ تا 1 گیگ از اینترنتم رو تو تو هر دفعه مصرف می کنه

اگر ویندوزتان XP است ؛ این برنامه را دانلود نکنید چون این برنامه در ویندوز XP نصب نمی شود. (شرمنده ؛ پست قبلی یادم رفت بگم)

haniballecter1
28-11-2015, 12:17
اگر ویندوزتان XP است ؛ این برنامه را دانلود نکنید چون این برنامه در ویندوز XP نصب نمی شود. (شرمنده ؛ پست قبلی یادم رفت بگم)

من این مشکل رو تو لپ تاپ و کامپیوتر خونه ام دارم که هر دوش ویندوز 10 هستند فکر کنم قبلش هم ویندوز7 داشتم هم این مشکل بود اون موقع چک نکرده بودم از این clickToRun هست یا نه
اما الان که شرکت هستم ویندوز 7 دارم که این برنامه پیشنهادی شما رو نتونتستم نصب کنم حتی با غیر فعال کردن نود سیکیوریتی
تو هر سه سیستم هم افیس 2016 دارم
اما تو کامپیوتر شرکت تا الان این حجم دانلود رو تجربه نکردم(البته امروز دارم چک می کنم قبلا تو شرکت توجه نکرده بودم)
تو هر سه هم برنامه OfficeClickToRun فعال هست

اما من هنوز نفهمیدم این حجم دانلود برا چی هست؟ اصلا این برنامه داره چیکار می کنه؟

vissoto
29-11-2015, 12:20
من این مشکل رو تو لپ تاپ و کامپیوتر خونه ام دارم که هر دوش ویندوز 10 هستند فکر کنم قبلش هم ویندوز7 داشتم هم این مشکل بود اون موقع چک نکرده بودم از این clickToRun هست یا نه
اما الان که شرکت هستم ویندوز 7 دارم که این برنامه پیشنهادی شما رو نتونتستم نصب کنم حتی با غیر فعال کردن نود سیکیوریتی
تو هر سه سیستم هم افیس 2016 دارم
اما تو کامپیوتر شرکت تا الان این حجم دانلود رو تجربه نکردم(البته امروز دارم چک می کنم قبلا تو شرکت توجه نکرده بودم)
تو هر سه هم برنامه OfficeClickToRun فعال هست

اما من هنوز نفهمیدم این حجم دانلود برا چی هست؟ اصلا این برنامه داره چیکار می کنه؟

من آفیس 2016 را نصب کردم و این پروسس و این سرویس به ویندزو اضافه نشد.نسخه ای که تست شد نسخه Microsoft.Office.Professional.Plus.2016.RTM است . (البته بار اول که یکی از برنامه های آفیس اجرا شود ؛ پیام آپدیت آفیس را نشان می دهد که NO را انتخاب می کنم)
احتمالا شما از نسخه Windows Installer (MSI) استفاده نمی کنید ؛ بهتر است در یکی از سیستم ها آفیس را حذف کنید و پس از Restart سیستم ؛ نسخه کامل و نهایی Office 2016 نسخه ای که برنامه های آفیس را به صورت آفلاین نصب می کند و نیازی به ارتباط اینترنتی ندارد)را از یکی از سایت های دانلود ایرانی (با حجم حدودا 800 مگابایت) دانلود و نصب کنید ؛ پس از نصب و اجرا مشاهده می کنید که پروسسی با نام Office click to run مشاهده نمی شود.

البته من نسخه های ابتدایی که قبلا از آفیس 2016 در سایت ها ارائه شده بود را چک نکردم که آنها هم این مشکل را داشته اند یا خیر.
ان طوری که در سایتها نوشته است ؛ نسخه های آفیس Click to run کاملا با اینترنت در ازتباط هستند و به صورت خودکار آپدیت می شوند.
در مورد آفیس نصب شده فعلی هم ارتباط پروسس Office click to run را با اینترنت قطع کنید ؛ اگر مشکلی برای برنامه های آفیس ایجاد نشد می توانید به استفاده از همین آفیس ادامه دهید.

روش قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت با نرم افزار Eset Smart Security
نرم افزار Eset Smart security را اجرا کنید و کلید F5 را بزنید ؛ یا ابتدا Setup را انتخاب و سپس در پایین پنجره Advanced setup را انتخاب کنید . برنامه اشاره شده در تصاویر برای مثال است و مسیر پروسس Office Click to run را دنبال کنید و این پروسس را انتخاب کنید.

نتیجه : قطع دسترسی برنامه به اینترنت

روش دیگر : استفاده از نرم افزار Bwmeter
نرم افزار bwmeter را نصب کنید و سپس سیستم را ریستارت نمایید.
قبل از اجرای نرم افزار صدای Volume کامپیوتر را کم کنید ؛ چون این برنامه یک دور برای همه ارتباطات اینترنتی اجازه می گیرد که باید Allow را بزنید.
نرم افزار را اجرا کنید و مانند تصویر پروسس Office click to run را انتخاب و Forbid را بزنید و ok . (البته نام این پروسس هنگامی که یک بار به اینترنت متصل شد ؛ در این قسمت دیده می شود)

نکته : بهتر است نرم افزارهای مدیریت ترافیک اینترنت (مانند Glasswire ؛ Netlimiter ؛ DUmeter و ...... به صورت همزمان در سیستم نصب نشوند.(البته در بیشتر موارد مشکلی ایجاد نمی شود)
موارد دیگر برای بررسی :
به مسیر زیر در تنظیمات ویندوز 10 بروید و تیک Give me update for other Microsoft product when update windows را بردارید.
Settings >>> Update and security >>>Windows Update >>>Advanced option

یکی از نرم افزارهای آفیس را اجرا کنید و سپس بر File (بالا ؛ گوشه سمت چپ) کلیک کنید و account را انتخاب کنید.
اگر تنظیمات Update را مشاهده می کنید ؛ آن را غیرفعال کنید.

haniballecter1
29-11-2015, 15:53
من آفیس 2016 را نصب کردم و این پروسس و این سرویس به ویندزو اضافه نشد.نسخه ای که تست شد نسخه Microsoft.Office.Professional.Plus.2016.RTM است . (البته بار اول که یکی از برنامه های آفیس اجرا شود ؛ پیام آپدیت آفیس را نشان می دهد که NO را انتخاب می کنم)
احتمالا شما از نسخه Windows Installer (MSI) استفاده نمی کنید ؛ بهتر است در یکی از سیستم ها آفیس را حذف کنید و پس از Restart سیستم ؛ نسخه کامل و نهایی Office 2016 نسخه ای که برنامه های آفیس را به صورت آفلاین نصب می کند و نیازی به ارتباط اینترنتی ندارد)را از یکی از سایت های دانلود ایرانی (با حجم حدودا 800 مگابایت) دانلود و نصب کنید ؛ پس از نصب و اجرا مشاهده می کنید که پروسسی با نام Office click to run مشاهده نمی شود.

البته من نسخه های ابتدایی که قبلا از آفیس 2016 در سایت ها ارائه شده بود را چک نکردم که آنها هم این مشکل را داشته اند یا خیر.
ان طوری که در سایتها نوشته است ؛ نسخه های آفیس Click to run کاملا با اینترنت در ازتباط هستند و به صورت خودکار آپدیت می شوند.
در مورد آفیس نصب شده فعلی هم ارتباط پروسس Office click to run را با اینترنت قطع کنید ؛ اگر مشکلی برای برنامه های آفیس ایجاد نشد می توانید به استفاده از همین آفیس ادامه دهید.

روش قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت با نرم افزار Eset Smart Security
نرم افزار Eset Smart security را اجرا کنید و کلید F5 را بزنید ؛ یا ابتدا Setup را انتخاب و سپس در پایین پنجره Advanced setup را انتخاب کنید . برنامه اشاره شده در تصاویر برای مثال است و مسیر پروسس Office Click to run را دنبال کنید و این پروسس را انتخاب کنید.

نتیجه : قطع دسترسی برنامه به اینترنت

روش دیگر : استفاده از نرم افزار Bwmeter
نرم افزار bwmeter را نصب کنید و سپس سیستم را ریستارت نمایید.
قبل از اجرای نرم افزار صدای Volume کامپیوتر را کم کنید ؛ چون این برنامه یک دور برای همه ارتباطات اینترنتی اجازه می گیرد که باید Allow را بزنید.
نرم افزار را اجرا کنید و مانند تصویر پروسس Office click to run را انتخاب و Forbid را بزنید و ok . (البته نام این پروسس هنگامی که یک بار به اینترنت متصل شد ؛ در این قسمت دیده می شود)

نکته : بهتر است نرم افزارهای مدیریت ترافیک اینترنت (مانند Glasswire ؛ Netlimiter ؛ DUmeter و ...... به صورت همزمان در سیستم نصب نشوند.(البته در بیشتر موارد مشکلی ایجاد نمی شود)
موارد دیگر برای بررسی :
به مسیر زیر در تنظیمات ویندوز 10 بروید و تیک Give me update for other Microsoft product when update windows را بردارید.
Settings >>> Update and security >>>Windows Update >>>Advanced option

یکی از نرم افزارهای آفیس را اجرا کنید و سپس بر File (بالا ؛ گوشه سمت چپ) کلیک کنید و account را انتخاب کنید.
اگر تنظیمات Update را مشاهده می کنید ؛ آن را غیرفعال کنید.

سلام

خیلی خیلی ممنون
به کمک شما مشکلم حل شد
من بعد اینکه از برنامه پیشنهادی شما نتونستم استفاده کنم همونطور که گفته بودید رفتم از فایروال نود دسترسی این برنامه به اینترنت رو قطع کردم و برنامه های افیس هم کار می کنند
الانم با این روش account که آپدیت افیس رو disable کنم (چی گفتم اصلا سعی کنید منظورم رو متوجه بشید:n13::n01:) دیگه محکم کاری شد

حداقلش فهمیدم این برنامه داشت چیکار می کرد

باز هم ممنون:n16:

eftekhary2010
10-12-2015, 18:18
سلام خسته نباشید من تو نصب office یک مشکل دارم و اینه که وقتی که office رو نصب می کنم و نصب تموم میشه یک صفحه میاد به شکل زیر

kaka22_milan
10-12-2015, 20:58
مشکل آفیس مک حل نشد؟

deaddeaddead
22-01-2016, 11:16
سلام بر اساتید محترم
دیشب رفتم داخل تنظیمات آفیسم و languagepack رو زدم رو آپدیت ولی بعد اینکه فایل 3مگابایتی رو دانلود و اجرا کردم کل مجموعه پاک شد. حالا هم می خوام حذف کنم کل برنامرو ولی نمیشه !!! خواهش میکنم کمک کنید. ممنون :n12:

deaddeaddead
22-01-2016, 15:12
مشکلم حل شد ممنون

ali_mohandes
04-03-2016, 11:50
سلام
من افیس2016رو ریختم اول وردش کرش می کرد....الان کلا هر نرم افزاری از افیس رو باز کنم کرش داره اولش.یه چند لحظه باید صبر کرد..لطفا کمک کنید..

ali_mohandes
11-03-2016, 09:09
ستمه....خوب جواب بدید....اون کرش چطوری حل میشه؟

amirrh
18-04-2016, 20:26
ویندوز من 7 هست افیس 2016 روش نصب میشه؟

vissoto
19-04-2016, 12:59
ویندوز من 7 هست افیس 2016 روش نصب میشه؟سلامآفیس 2016 در ویندوز 7 بدون مشکل نصب می شود. (ویندوز 7 سرویس پک 1)در صورت مواجه شدن با ارور مبنی بر نصب نبودن آپدیت kb2999226 ؛ این آپدیت را برای ویندوز 7 (مطابق با 32 یا 64 بیت بودن ویندوز 7 ) دانلود و نصب کنید.

برای نصب شدن این آپدیت ؛ باید سرویس Windows update در سرویس های ویندوز غیرفعال نباشد و پس از نصب این آپدیت سیستم Restart شود.

شرایط دیگر :

am2
19-04-2016, 13:12
سلام
من افیس 2016 رو نصب کردم و کرک هم کردم ولی خیلی کرش میکنه..مثلا وقتی متن انگلیسی رو میخام بین متن فارسی بنویسم کرش میکنه..یا میخوام ایمیل با اوتلوک بزنم ریپلای رو میزنم میخام تایپ کنم کرش میکنه..البته خودش بعد مدتی درست میشه ولی رو اعصابم بود که مجبور شدم باز افیس 2013 رو نصب کنم..کسی راه حلی میدونه؟:n13:

amirrh
19-04-2016, 15:55
من مشکلم فقط اینه که افیس 2013 دارم و بخوبی کار می کنه حالا که بنا به احتیاج می خوام project 2013 بریزم اروور 1321 میده گفتم شاید کلا 2016 بریزم مشکلم حل بشه.
در مورد ارورو 1321 هم کلی گوگل کردم راه حلش هم از حالت read only در اوردن فولدر افیس هست ولی من هر کار می کنم از حالت read only در نمی اد فولدر افیس با اینکه ادمین هستم

L.utus
15-08-2016, 11:48
سلام دوستان
شاید سوالم کمی ابتدایی باشه ولی می خواستم بپرسم کدوم ورژن افیس رو نصب کنم بهتره؟
من زیاد کاری با افیس ندارم و از قدیم همیشه حتی الان که ویندوز 10 استفاده می کنم افیس 2003 رو نصب می کنم ولی الان دیگه افیس 2003 خیلی قدیمی شده
کارم با افیس اینه که فایل هایی که با فرمت ورد و اکسل و پاورپوینت و غیره رو از نت دانلود می کنم بتونم باهاش باز کنم
حالا چه ورژنی نصب کنم که فرمت هاش به هم بخوره خیلی حجیم و سنگین نباشه کرک کردنش مشکلی نداشته باشه و حجم اینترنت هم نخوره
ورژنای جدید کلا انلاین هستن یا افلاینه؟توضیح میدین؟

فربد
17-09-2016, 21:49
ویندوز 10، 64بیتی را تازه نصب کرده‌ام (اوریجینال) ورژن 1607 و آپدیت هم شده است،
نه آفیس 2013 و نه 2016 هیچ‌کدام نصب نمی‌شود (2013 (x32) را چند سال است که به‌راحتی بر روی سیستم و لپ‌تاپ نصب کرده‌ام).
2016 (x32) را از دو جای مختلف (آپدیت June و July را) دانلود کردم و اینترنت، آنتی‌ویروس و فایروال را در موقع نصب قطع می‌کنم
ولی خطا می‌دهد و می‌گوید این فایل‌ها را نمی‌تواند پیدا کند (درحالی‌که در همان فولدر وجود دارند):

Office.en-us\setup.chm
Office.en-us\OfficeMUI.xml
Office.en-us\branding.xml
Office.en-us\ShellUI.MST
Office.en-us\setup.chm
Office.en-us\OffsetLR.cab
Office.en-us\pss10r.chm
Office.en-us\OfficeMUI.msi
Office.en-us\Setup.xml
Office.en-us\OfficeMUISet.msi
Office.en-us\osetupui.dll

راهی سراغ دارید؟
(درضمن قبل از این‌که این‌بار ویندوز را fresh نصب کنم، روی ویندوز 10 (ورژن قبلی، آفیس 2013) را به‌راحتی نصب کرده بودم.)

----
پ.ن. 1: کلی جست‌وجو کردم و هر راهی رو که هر جایی خواندم، امتحان کردم و نشد که نشد.
-----
پ.ن. 2: با کمک پسردایی‌ام فهمیدم که مشکل از Bitlocker است و با نصب روی درایو D به‌راحتی نصب شد.
کسی می‌داند چرا؟ و این‌که می‌شود کاری کرد که روی ‌C نصب شود؟

mamali5030
22-11-2016, 13:31
به نام خدا

سلام دوستان

ویندوز لپ تاپم رو تازه عوض کردم و می خواستم آفیس 2013 روش نصب کنم که ارور زیر رو میده
گشتم تو نرم افزارای ویندوزم ولی click to run رو پیدا نکردم.
به راهنماییتون نیاز دارم :n13:

This 64 bit product may not be installed with microsoft office click to run remove microsoft office click to run and try again

hassanminai
02-07-2017, 13:53
با سلام و عرض ادب
بعضی فایل های word برای من باز نمیشه و زیرش می نویسه protected view و اگه چند ساعت هم منتظر بمونم فقط لوگوی افیس
نمایش داده میشه که در حال بارگزاریست.میشه کمک کنین تا بدونم مشکل کار کجاست؟ آفیس من ۲۰۱۳ هستش.یک دنیا ممنونم :n16:

فربد
03-07-2017, 12:28
سلام. من الآن از گوگل این رو پیدا کردم که امیدوارم جواب بده:
[*=left]Step 1: Start Word, click File and then choose Options.
[*=left]Step 2: Click Trust Center and then Trust Center Options.
[*=left]Step 3: Click Protected View, then disable (uncheck) all three of the options listed there.
[*=left]Step 4: Click OK and you're done!

ssssaaaarrrraaaa
18-07-2017, 10:10
هروقت که میخوام آفیس 2010 رو باز کنم ، configure process باز میشه و یه مدت طول میکشه تا عملیاتی شبیه نصب انجام میشه و بعد (مثلا word 2010 ) باز میشه

هشتگ
10-10-2017, 23:52
درود بر شما

افیس 2016 سیستمم این پیام رو میده enter your product key

رمز 25 حرفی رو باید از کجا پیدا کنم ؟؟؟

sadeghi_ghs
12-10-2017, 10:01
سلام
روش حل مشکل write protected jet flash transcend

kalantarahura
26-05-2018, 09:22
با عرض سلام. دو پست قدیمیتر هم جواب دادم شاید مشکل دیگران هم باشه.

هروقت که میخوام آفیس 2010 رو باز کنم ، configure process باز میشه و یه مدت طول میکشه تا عملیاتی شبیه نصب انجام میشه و بعد (مثلا word 2010 ) باز میشه

این مشکل به پارامترهای زیادی بستگی داره. گاهی اگر دوتانسخه مختلف از افیس رو با هم نصب داشته باشین این حالت پیش میاد.گاهی به خاطر بعضی از افزئنه های خاصی است که به ورد اضافه شدند. اگر فقط یک نسخه از افیس رو دارین یکبار پاکش کنین و دوباره نصبش کنین ببینید چطوری میسه. را حل بعدی هم توسط خود مایکروسافت داده شده:

درود بر شما

افیس 2016 سیستمم این پیام رو میده enter your product key

رمز 25 حرفی رو باید از کجا پیدا کنم ؟؟؟

عزیز شما باید با نرم افزار Microsoft Toolkit افیستون رو رجیستر کنید.بعدش این مشکل حل میشه ونیازی به کد 25 رقمی نخواهد بود.

میشه همزمان چند ورژن افیس رو نصب و استفاده کرد ؟

بله شدنیه ولی هربار که یک نسخه رو اجرا کنید پنجره "Please wait while windows configures Microsoft Office ...." اجرا میشه.مثلا اگر با ورد 2013 کار کنید و بعد ورد 2016 رو باز کنید این پنجرره به نمایش میاد و حدود 30 ثانیه تا یک دقیقه طول میکشه تا کانفیگ بشه.

m.sfr
12-06-2018, 15:35
سلام دوستان
من آفیس 2013 رو نصب داشتم ؛ به خودی خود یه بار که بازش کردم کاملا کند شد به طوری که با سختی تمام کار میکرد ... تصمیم گرفتم پاک کنم و یه آفیس 2013 دگ نصب کردم ولی باز همون مشکل رو دارم ... یعنی باز خیلی خیلی کند کار میکنه ... با این که بقیه نرم افزار ها هیچ مشکلی ندارن و آنتی ویروسمم کامل محیط کامپیوتر رو سرچ کرده و تهدیدی نبوده ... مشکل با تموم مجموعه آفیس دارم ... در ضمن موقع کار هم سی پی یو و رم رو از task manager چک کردم ... اصلا مشکلی نداشتن و حالت نرمال بودن ...
ویندوز من 7.. 64 بیتی

wire
30-06-2018, 08:51
با عرض سلام. دو پست قدیمیتر هم جواب دادم شاید مشکل دیگران هم باشه.

این مشکل به پارامترهای زیادی بستگی داره. گاهی اگر دوتانسخه مختلف از افیس رو با هم نصب داشته باشین این حالت پیش میاد.گاهی به خاطر بعضی از افزئنه های خاصی است که به ورد اضافه شدند. اگر فقط یک نسخه از افیس رو دارین یکبار پاکش کنین و دوباره نصبش کنین ببینید چطوری میسه. را حل بعدی هم توسط خود مایکروسافت داده شده:

عزیز شما باید با نرم افزار Microsoft Toolkit افیستون رو رجیستر کنید.بعدش این مشکل حل میشه ونیازی به کد 25 رقمی نخواهد بود.

بله شدنیه ولی هربار که یک نسخه رو اجرا کنید پنجره "Please wait while windows configures Microsoft Office ...." اجرا میشه.مثلا اگر با ورد 2013 کار کنید و بعد ورد 2016 رو باز کنید این پنجرره به نمایش میاد و حدود 30 ثانیه تا یک دقیقه طول میکشه تا کانفیگ بشه.

یه نسخه خوب آفیس بهم معرفی کنید که Ctrl+C و Ctrl+V توش کار کنه نسخه 2016 نصب کردم کلید میانبر کار نمیکنه اذیته:n16:

kalantarahura
30-06-2018, 14:38
یه نسخه خوب آفیس بهم معرفی کنید که Ctrl+C و Ctrl+V توش کار کنه نسخه 2016 نصب کردم کلید میانبر کار نمیکنه اذیته:n16:

سلام. معمولا افیس مشکلی برای شورتکات نداره. توصیه میکنم لینکهای زیر رو ملاحضه بفرماید دو تا روش برای ریست تنظیمات داره احتمالا کمکتون کنه.:n40:

mbsalami
28-07-2018, 13:50
سلام من تازه ویندوز 7 Ultimate نصب کردم. آفیس 2013 رو نمیتونم نصب کنم و در ابتدای نصب با پنجره Browse For Folder مواجه میشم که در قسمت بالایی نوشته شده:

setup cannot find office.en-us

Sara Kia
09-01-2019, 13:56
سلام.
من اکس پی 3 دارم و الان آفیس 2007 روش هست. ولی میخوام آفیس 2010 بگذارم. چون دوستام میگن خیلی بهتر و روان تره. حالا پرسشم اینه که برای گذاشتن ورژن جدید باید دستی قدیمیه را بردارم یا موقع گذاشتن 2010 خودش قبلی را برمیداره؟ واگر موقع جاگذاری 2010 چیزهائی را باید انجام بدم لطفا راهنمائی کنید.:n01:

cotgnx
09-01-2019, 16:07
سلام.
من اکس پی 3 دارم و الان آفیس 2007 روش هست. ولی میخوام آفیس 2010 بگذارم. چون دوستام میگن خیلی بهتر و روان تره. حالا پرسشم اینه که برای گذاشتن ورژن جدید باید دستی قدیمیه را بردارم یا موقع گذاشتن 2010 خودش قبلی را برمیداره؟ واگر موقع جاگذاری 2010 چیزهائی را باید انجام بدم لطفا راهنمائی کنید.:n01:

به نظر من آفیس رو عوض نکن همون 2007 آفیس خوبیه و به نظر من آفیس 2010 بهتر و روانتر نیست، ولی خب طبق استفاده شخصی آفیس 2016 و 2019 خیلی بهتر و روانتر از 2007 هست. اگه میتونید 2019 نصب کنید که خوبه اگه آفیس رو تعویض کنید وگرنه 2010 از 2007 بهتر نیست.
پیشنهاد من اینه که اگه مشکل و کمبودی با 2007 حس نمکنید اصلا نیازی به تعویض نیست.

Sara Kia
10-01-2019, 12:51
یک مشکلی که دارم اینه که در ورد 2007 چند استایل درست کرده بودم. بعد از چند وقتی رفتم سراغشان تا با یکی مطلبی را بنویسم ولی دیدم فونت انتخابی خودم تبدیل به فونت دیفالت شده و وقتی هم خواستم دوباره آن استایل را بسازم دیدم در پنجره ی انتخاب فونت و در بخش فونت های context اصلا فونتهای فارسی نیستند ولی در بخش فونتهای لاتین هستند و در نتیجه نمیشه فونت فارسی را برای زبان دوم ساخت.
چرا همچین شده و راه حلش چیه؟

mhe3
15-02-2019, 15:11
سلام نرمافزار افیس 2016 رو از سایت دان کردم طبق اموزش سایت اول باید آپدیتها نصب بشن ، آپدیت ویندوز 8.1 64 بیت رو میزنم ولی ی کادر میاد که همش در حال گشتن دنبال آپدیتها تو سیستمه ولی چیزی پیدا نمیکنه ، کسی میتونه بفهمه مشکل از کجاست ؟

mehdi_vsgh
27-03-2020, 13:17
سلام من ویندوزم 10 هست و اورژینال (لایسسن خریداری کردم) ولی افیسم از نوع کرک شدس...میخواستم بدونم آیا این واقعیت داره که اگه از افیس کرک شده استفاده کینم لایسنس ویندوز ممکنه بپره؟؟ کسی تجربه ای چیزی داره؟

reza6662
19-08-2020, 00:35
درود و احترام. من به واسطه شغلم با چند هزار تا فایل آفیس 2003 و 2013 سروکار دارم. مشکلی که پیش آمده این هست که کارت گرافیکم سوخت و به ناچار کارت جدید خریدم و چون در ویندوز 7 که داشتم نصب نمی شد، دی وی دی ویندوز 7 با آپدیت 2020 رو خریدم و این ویندوز 7 به روز شده رو نصب کردم. مشکل الآن این هست که آقیس 2013 به هیچ وجه نصب نمیشه و پیغام کذایی Microsoft Setup Bootstrapper رو میده. هر کاری هم کردم جواب نداد (مثل: نصب پکیج Visual C یا Net Framework 4.6.2) من همیشه آفیس 2003 رو در کنار 2013 نصب می کردم. 2003 خیلی راحت نصب میشه اما 2013 پیغام خطای بالا رو میده. حتا 2003 رو از بیخ و بن پاک کردم بازهم موقع نصب 2013 همین پیغام خطا آمد. راه حلی به نظر شما عزیزان می رسه؟

kalantarahura
19-08-2020, 06:53
درود و احترام. من به واسطه شغلم با چند هزار تا فایل آفیس 2003 و 2013 سروکار دارم. مشکلی که پیش آمده این هست که کارت گرافیکم سوخت و به ناچار کارت جدید خریدم و چون در ویندوز 7 که داشتم نصب نمی شد، دی وی دی ویندوز 7 با آپدیت 2020 رو خریدم و این ویندوز 7 به روز شده رو نصب کردم. مشکل الآن این هست که آقیس 2013 به هیچ وجه نصب نمیشه و پیغام کذایی Microsoft Setup Bootstrapper رو میده. هر کاری هم کردم جواب نداد (مثل: نصب پکیج Visual C یا Net Framework 4.6.2) من همیشه آفیس 2003 رو در کنار 2013 نصب می کردم. 2003 خیلی راحت نصب میشه اما 2013 پیغام خطای بالا رو میده. حتا 2003 رو از بیخ و بن پاک کردم بازهم موقع نصب 2013 همین پیغام خطا آمد. راه حلی به نظر شما عزیزان می رسه؟

سلام. این مسئله میتونه دلایل زیادی داشته باشه از انتی ویروس تا عدم همخوانی سخت افزاری و یا مداخله با نرم افزارهای دیگه.یک لینک میذارم که سه تا روش رو ذکر کرده.اینارو انجام بدین ببینین درست میشه یا نه.یک بار هم بار هم در حالت Safe Mode امتحان کنین. در ضمن مطمئن شوید که نسخه دیگری روی سیستمتون نداشته باشد. معمولا DVD هایی که در بازار میفروشن دارای یکسری مشکلات بدلیل دستکاری هستند. اگر پوشه ای در فولدر Program Files به نام Microsoft Office دارین پاکش کنین (البته با توجه به اینکه گفتین نسخه 2003 رو کامل پاک کردین).

امیدوارم حل بشه.

AhmadZghi
07-04-2021, 11:25
سلام دوستان یه سوالی که دارم اینه که ایا انتی ویروس های رایگان به اندازه کافی کارایی دارند یا این که نیازه ادم نسخه های پولیو خریداری کنه ممنون میشم ازتون اگر راهنمایی کنید.

Silent TR
21-06-2021, 09:03
دوستان میخواستم ببینم نسخه ایی از آفیس هست و کسی سراغ داره که اکتیو دایمی باشه ؟؟؟ دیگه 180 روزه نباشه یا کرکش نپره

زیر 2016 هم نباشه نسخه اش

Mahoo94
24-10-2021, 11:17
سلام
یک مشکلی که از حدود یک هفته پیش باهاش مواجه شدم اینه که آفیسم (ورد، اکسل، پاورپوینت) خود به خود کرکش غیر فعال می شه!
1-ورد، پاورپوینت، اکسل رو تو فایروال ویندوز قرار دادم.
2-از تمام فعالسازهای موجود در سایت سافت98 استفاده کردم تنها KMSAuto.Lite.1.6.1.Portable کار می کنه و فعالش می کنه، نه هیچ کدوم از فعالسازای دیگه.
3-فعالسازی KMSAuto.Lite.1.6.1.Portable هم حتی موقتیه! ینی این که به محض ریستارت کردن و باز کردن مجدد ورد یا اکسل یا ... با ارور activation مواجه می شم ینی که کرک غیرفعال شده.
4-نرم افزار رو پاک کردم، آخرین نسخه رو از سافت 98 دانلود کردم، باز هم همین مشکل وجود داره به قرار قبل.
چیکار باید بکنم؟

Arash.hp78
21-12-2021, 15:52
سلام
روی ویندوز ۱۱ آرم آفیس به چه صورت نصب میشه؟
برای نسخه ۳۲ بیت ارور 30068-44(2) رو میده
برای نسخه ۶۴ هم اتفاقی نمیوفته
سورفیس پرو x ویندوز ۱۱
امولاتور ۳۲ بیت و ۶۴ بیت
همه چنل ها رو امتحان کردم
حتی نسخه های قبلی هم نصب نشد

Error code 30068-44(2)