PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

صفحه ها : 1 [2] 3

alijigari
08-11-2010, 22:12
دوستان اخر معلوم شد که افیس 2010 و افیس 2007 کنا رهم میشه کار کرد یا نه ؟

alireza1411
08-11-2010, 23:59
شما هم روی ویندوز سون چک کردید ؟

آره دقیقا. رو 64 بیتی و 32 بیتیش ... :11::11:

ferik800
10-11-2010, 16:04
سلام

من نرم افزار Microsoft Office 2010 Professional رو از همین سایت دانلود کردم

ولی نصب نمیشه

یعنی نصب میشه ولی آخراش که نصب میخواد تموم شه این پیغامو میده:

Microsoft Office 2010 Professional encountered an eror during setup

اگر ممکنه کمکم کنید

3Dmajid
10-11-2010, 17:56
یکی منو کمک کنه :41:

این آفیسم نمیدونم چه مرگی گرفته نصب نمیشه :41:

یعنی نصب میشه ... نصبش تا تهش هم میره ولی دوباره برمیگرده عقب و همه چیرو پاک میکنه :41:

کمک :41:

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

آفیس 2010 دارم

alisoofi
10-11-2010, 18:29
با سلام
دوستان من با آفیس یه مشکلی پیدا کردم که وقتی با کلیک راست زیر تاچ پد لپتاپ کلیک راست میکنم منو ظاهر میشه ولی دوباره محو میشه.ولی وقتی دکمه کلیک راست بین Ctrl و Alt رو میزنم منو باقی میمونه و میشه ازش استفاده کرد.
این مشکل فقط تو آفیس 2010 برام وجود داره

malkemid
10-11-2010, 19:00
با سلام
دوستان من با آفیس یه مشکلی پیدا کردم که وقتی با کلیک راست زیر تاچ پد لپتاپ کلیک راست میکنم منو ظاهر میشه ولی دوباره محو میشه.ولی وقتی دکمه کلیک راست بین Ctrl و Alt رو میزنم منو باقی میمونه و میشه ازش استفاده کرد.
این مشکل فقط تو آفیس 2010 برام وجود داره

با بابیلون تداخل داره...از تو آپشن برنامه های آفیس قسمت add-ins می تونی حذفش کنی.

hoora-1
12-11-2010, 12:29
سلام بچه ها
من نمی تونم آفیس 2010 رو نصب کنم همش می گه dll پیدا نمی کنه !
این رو دیگه تازه خریدم!
ویندوزم 7 ، 64bit هست !

behnam99
15-11-2010, 13:29
WIN 7 Home Pre 64 B دارم كه در نصب آفيس 2010 با پيغام خطاي
Microsoft Office 2010 uncountered an error during setup
را مي دهد و خارج ميشه . راهنماييم كنيد

3Dmajid
15-11-2010, 13:45
WIN 7 Home Pre 64 B دارم كه در نصب آفيس 2010 با پيغام خطاي
Microsoft Office 2010 uncountered an error during setup
را مي دهد و خارج ميشه . راهنماييم كنيد

منم نسخه ی 7 Ultimate رو نصب کردم 64 بیتی و دقیقا این مشکل رو دارم.
ولی کسی نیست کمک کنه :41:

newhamedpc
15-11-2010, 14:16
سلام
من هنگام نصب افیس این خطا رو میگیرم. 2 تا نسخه از وطن دانلود و دانلود ها گرفتم که جفتش همین خطا رو میده . من قبلا رو ایکس پی نصب کردم ولی الان نمیشه . نسخه 32 بیت.

اینم عکس خطا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیلی ضروریه و عجله دارم

reza41
15-11-2010, 20:51
سلام دوستان.
میخواستم ببینم نرم افزاری که از مایکروسافت آفیس قدرتمند تر باشه هم هست؟
من آفیس 2010 رو سیستمم نصبه. مشخصات سیستمم هم پایین نیست. با این حال مثلا یه سند 300 صفحه ای رو که تو word‌ باز می کنم و حدود 1000 تا هم endnote دارم. خیلی کند عمل می کنه. یعنی وقتی دارم یه پی نوشت جدید میزنم کلی طول میکشه تا یه بار دیگه صفحه بندی کنه و بره پایین محل پی نوشت. یا وقتی میخوام ذخیره کنم کلی طول میکشه تا ذخیره بشه.
می خواستم ببینم نرم افزاری قوی تر نیست که بشه با هاش سریع تر کار کرد؟
ممنون

mh_a490
20-11-2010, 01:15
آفیس 2010 با ویندوز 7 سازگا رهست یا نه
آیا مشکل از خود آفیس است یا از رایانه
یه مقدمه در موخره میگم : من و دوستم با هم نصب کردیم من در 7 اون در اکس پی اما هر دو با 7 مشکل داریم
در ورد که اصلا کلیک راست موس کار نیمی کنه اما از صفحه کلید کار میکنه

در وان نت بسیار قاطی می کنه و صفحه همیشه روان است و در جتیجایی خطوط دچار مشکل میشه
یه ورزن دیگه هم از آفیس نصب کردن همین مشکلات دوباره امد مجبور شدن 2007 نصب کنم

im.kahfan
22-11-2010, 00:46
کسی با publhsherکار نکرده من مشکل باهاش دارم

soroush20
22-11-2010, 11:50
سلام
میخواستم یه روش بهم بگید که با اون بتونم با فشار دادن کلیدی خاص عمل خاصی انجام بشه ..... مثلا با زدن space در محیط power piont بتونم save as انجام بدم .....با تشکر

peyman_nn
23-11-2010, 10:40
سلام
پاک نشدن افیس 2007
ظاهرا خوب کرک نکرده بودم
الان پاک نمیشه
نه با ویندوز

نه با Advanced Uninstaller PRO 10

نه با Perfect_Uninstaller_6.3.3.8
وقتی میخام پاک کنم این ارور میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخام 2010 نصب کنم

الان نمیدونم چرا منوهاش بی رنگ شده و نمیاد ، شاید قضیه اکتیو کردنش باشه

ممنون میشم

mekziko
27-11-2010, 17:31
هنگامي كه مي خواهم اين نرم افزار را نصب كنم با ارور زير مواجه مي شوم

Mohammad King
27-11-2010, 22:39
سلام

مشکل از زبان گرفته زبان وسندوزت چیه؟یا زبان برنامه چیه؟

mekziko
28-11-2010, 12:01
زبان برنامه انگليسي و زبان ويندوز انگليسي است.

behnam21
01-12-2010, 21:42
سلام خب من به یه مشکل عجیبی بر خوردم !!!!اینو یه جای دیگم گفتم اما مثکه این تایپیک دقیقا مربوط به همین مشکل منه !!!

این که من آفیس 2010 رو نصب کردم. بعدش سریال هم داشت دادم .داستان کرک آفیس مثکه اینطوریه اول باید سریال بدی بعد کرک نصب کنی . دیگه نوبت نصب کرک بود. این کرک ها رو اغلب هم توی نت دارن هم توی اون دی وی دی که من خریدم بود .

الان مشکل من دقیقا اینه که وقتی کرک اجرا میشه یه ارور و خطایی میاد میگه که اصلا هیچ محصولی از آفیس 2010 تو سیستم شما نصب نیست که بخواد کرک بشه !!!

شاید به این خاطر باشه که من آفیس رو توی درایو سی نصب نکردم توی درایو اچ نصب کردم. چون درایو خود ویندوز یعنی همون سی اصلا جا نداشت .

این هم ارورش :

الان به نظرتون چاره چیه ؟نشستم آفیس نصب کردم بعد میگه اصلا آفیسی نصب نیست که بخواد کرک بشه !! یه کرک از توی نت هم دان کردم اونم همین خطا رو می داد .

ویندوز من 7 هستش .

silhouette
02-12-2010, 16:38
من افیس 2010 دارم فعال نمیشه میشه بگید با همین کرکی که بالا دوستمون گفت چطوری کرک کنم مرحله به مرحله برام توضیح بدبد ویندوزم xp sp3هستش 1 یا2روز دیگه هم آفیسم از کار میفته کرک و که میزنم ارور میده 5 با تلاش یا همون attempداره ولی نمیتونه فعال کنه یه کمکی بکنید ببینم گره کار از کجاس (km سرویس نصب نمیشه این ارورو میده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

rezabanderas2000
02-12-2010, 21:51
کمک کنید
من یک office دانلود کردم که به صورت 8 پارت 100 مگابایتی هست
این فایلها با پسوند iso هست
چطوری میتونم این فایلهارو به هم بچسبونم

silhouette
02-12-2010, 23:09
کمک کنید
من یک office دانلود کردم که به صورت 8 پارت 100 مگابایتی هست
این فایلها با پسوند iso هست
چطوری میتونم این فایلهارو به هم بچسبونم
با win rarاول اکستراکت یا بازشون کن البته همه 8تیکه باید تو یه فولدر باشه بعد فایل با فرمت iso رو هم میتونی با نرو تو cdرایت کنی وهم با برنامه power archiverاون رو باز کنی بریزی تو یه فولدر ویا تو یه درایو مجازی لودش کنی:8:

silhouette
04-12-2010, 11:05
سلام
پاک نشدن افیس 2007
ظاهرا خوب کرک نکرده بودم
الان پاک نمیشه
نه با ویندوز

نه با Advanced Uninstaller PRO 10

نه با Perfect_Uninstaller_6.3.3.8
وقتی میخام پاک کنم این ارور میاد

میخام 2010 نصب کنم

الان نمیدونم چرا منوهاش بی رنگ شده و نمیاد ، شاید قضیه اکتیو کردنش باشه

ممنون میشم

reinstall کن بعد دوباره پاک کن ببین درس میشه یانه:46:

Armagedon
07-12-2010, 13:11
سلام.
مشکل راست کلیک بخاطر یه سری add on ناسازگار با آفیس پیش میاد. مثلا بابیلون. غیر فعالشون کن. مشکلت حل میشه.
برای غیر فعال کردن باید بری به این آدرس:
file>options>add-ins
پایین پنجره گزینه COM Add-ins رو انتخاب کن و go رو بزن. بعد add in مشکل دار رو غیر فعال کن.
موفق باشید.

Armagedon
07-12-2010, 13:31
سلام.
این مشکل بخاطر .Net framework پیش اومده. هر چی فریمورک دارین آنینستال کنین و این ورژنو نصب کنین:
.Net Framework 3.5 SP1
اگه همین ورژن رو سیستمتونه بازم پاکش کنین و دوباره نصبش کنین.
سیستمو ریست کنین و نصب آفیسو از اول شروع کنین.

fishdilo
07-12-2010, 20:57
سلام
تقویم فارسی برای ms project 2010 می خواهم؟

fishdilo
09-12-2010, 15:31
سلام
تقویم فارسی برای ms project 2010 می خواهم؟

کسی جواب نمیده؟

javad1361839
12-12-2010, 19:18
سلام

مشکل در نصب OFFICE 2010 !!!

من دو تا DVD آفیس 2010 خریدم ، موقع نصب آفیس تمام مراحل نصب انجام میشه ولی در آخر نصب که باید پیغام complete باید بجاش پیغام زیر میاد !! و یعنی که اصلا نصبی انجام نشده !! خلاصه اعصاب ما رو ریخته بهم ( هم روی ویندوز 7 که رو لپ تاپ نصبه و هم روی ویندوز xp که روی pc نصبه در آخر نصب پیغام زیر میاد )

منتظر راهنمایی دوستان هستم ::: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بـا تــشــــکــــــــــــر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xlife
14-12-2010, 14:24
با سلام خدمت مدیریت تایپیک و سایر همکاران
بنده با آفیس 2007 و برنامه ورد اون عمل تایپ رو انجام میدم متأ سفانه امروز به دلایل نامشخص با این نرم افزار دچار مشکل شدم بنده 12صفحه را تمام و بدون مکس تایپ کردم و خواستم برای رفع خستگی کمی استراحت کنم و دوباره ادامه بدهم اما وقتی برگشتم برنامه بسته شده بود و بنده قبل از رفتن ذخیره سازی نکردم و موقع اجرای فایل اصلی 12صفحه که بنده با هزار بدبختی به تایپ کردنش نشسته بودم نبود و 3صفحه که قبلاها تایپ شد بود فقط موجود بود حالا من موندم و هزار جور غصه حالا یاد شما عزیزان افتادم و خواهشم اینه که مرحمت فرمایید راهی روشی به من بنده ناتوان ارئه کنید تا 12صفحه مذکور را بازیابی کنم
از ایزدمنان طلب توفیق دارم

پوریا خان
15-12-2010, 14:41
من موقع نصب office 2010 با این ارور روبرو می شوم.
ERROR 25004: The product key you entered cannot be used on this machine.
This is most likely due to previous office 2010 being installed.(system error:1073422308
در صورتی که سریال برنامه رو هم از سایت مایکروسافت گرفتم. هر سریال دیگری رو هم استفاده می کنم همین طوره.
باید چی کار کنم؟

3Dmajid
15-12-2010, 15:21
سلام

من دو تا DVD آفیس 2010 خریدم ، موقع نصب آفیس تمام مراحل نصب انجام میشه ولی در آخر نصب که باید پیغام complete باید بجاش پیغام زیر میاد !! و یعنی که اصلا نصبی انجام نشده !! خلاصه اعصاب ما رو ریخته بهم ( هم روی ویندوز 7 که رو لپ تاپ نصبه و هم روی ویندوز xp که روی pc نصبه در آخر نصب پیغام زیر میاد )

منتظر راهنمایی دوستان هستم ::: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بـا تــشــــکــــــــــــر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم این مشکل رو دارم ولی هیچ کی نیس کمک کنه :41:
فکر کنم بهتره برم تو انجمن خارجیا بپرسم شاید جواب بدن :27:
ولی ویندوز رو عوض کنی این مشکل حل میشه احتمالا

mahdi7610
15-12-2010, 22:39
سلام

اگه روی ویندوز xp سرویس پک 2 ( SP2 ) نصب میکنید باید بگم که این ورژن روی سرویس پک 2 جواب نمیده و باید ویندوز شما سرویس پک 3 باشه .

یا باید روی ویندوز 7 نصب کنید .

موفق باشید

farhadnamir_2003
18-12-2010, 10:44
منم همین مشکل رو دارم.کسی نمیدونه راه حل رو؟

پوریا خان
21-12-2010, 15:37
من موقع نصب office 2010 با این ارور روبرو می شوم.
ERROR 25004: The product key you entered cannot be used on this machine.
This is most likely due to previous office 2010 being installed.(system error:1073422308
در صورتی که سریال برنامه رو هم از سایت مایکروسافت گرفتم. هر سریال دیگری رو هم استفاده می کنم همین طوره.
باید چی کار کنم؟

کسی نبود جواب بده؟؟؟:19:

sedaghatpour
25-12-2010, 22:28
کسی نبود جواب بده؟؟؟:19:

شما قبلا هم آفیس رو نصب کرده بودید؟ یعنی اینکه داری مجددا نصبش میکنی؟

پوریا خان
26-12-2010, 14:18
شما قبلا هم آفیس رو نصب کرده بودید؟ یعنی اینکه داری مجددا نصبش میکنی؟

قبلا نصب بود ولی پاکش کردم و الان هیچ نسخه آفیس نصب نیست.

malkemid
26-12-2010, 15:39
سلام

احتمال داره از سرویس پک باشه...

در ضمن این ورژن که داری نصب می کنی ورژن نهایی نیست...یه dvd دیگه تهیه کن

Ali Ghost
26-12-2010, 18:04
آقا یک مشکل خواهشا جواب بدید ؛ تو Word وقتی فارسی تایپ می کنم بعدش میخوام یک کلمه انگلیسی تایپ کنم کلمه انگلیسی =شت کلمه فارسی قرار می گیره و کلا بهم ریخته میشه متن چه کنم ؟

rezabarghi
31-12-2010, 00:04
سلام من زیاد وارد نیستم چطوری آفیس 2007 را فارسی کنم

captan
04-01-2011, 19:48
سلام
من روي سيستمم كه آفيس 2003 داشت 2007 نصب كردم و بعد از اون پرينتر مجازي آفيسم مشكل پيدا كرد سعي كردم با CD هر كدوم از آفيس ها اونو دوباره نصب كنم ( راهشو بلدم) ولي برنامه نصب مي شه و فايلهاي mdi رو باز مي كنه ولي پرينتر نصب نمي شه وقتيم مي خوام پرينتر رو دستي نصب كنم در قسمت انتخاب پورت پرينتر اسمش هست ولي پيغام خطا ميده.
هردو آفيس رو پاك كردم و هركدوم رو دوباره نصب كردم ولي هر بار همين مشكل رو دارم

faal
04-01-2011, 22:16
سلام.

بعضی از کاراکترای فونت علائم تو سیستم من، همینطور فونت شیعه تو یه سیستم دیگه به شکل عدد یا حروف انگلیسی نامربوط

insert میشن، لطفاً علت یا راه حل مشکلو اگه میدونید، بفرمایید. ( word 2003 و یکی از سیستما ایکس پی اون یکی 7)

panther99
07-01-2011, 15:49
آقا میشه بگید مشکل من چیه تو نصب آفیس ؟؟؟ من همین نسخه ای که الان میخوام نصب کنم و Error میده رو داشتم که Expire شد !!!!!!!!!!!!!!!!! و بعد ریمو کردم و دوباره نصب کردم که موقع نصب به این شکله :

در صورتی که قبلا همین ورژن رو داشتم البته نت فریم ورک 3.5 رو هم که همیشه رو سیستمم نصب دارم !!
چی کار باید بکنم واسه نصبش ؟؟؟؟ دمتون گرم کمک کنید به شدت به آفیس نیاز دارم !!!!

panther99
07-01-2011, 22:24
کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sama_65
11-01-2011, 22:24
سلام و خسته نباشيد :11:

من روي سيستمم هم آفيس 2007 دارم و هم 2010
اما چون 2010‌ي كه نصب كردم، اكتيو شده نيس، حالا ميخوام پاكش كنم و از رو سي‌دي ديگه كه اكتيو شده‌س نصبش كنم
با نرم افزار Advaned Uninstaller هم هر چي گشتم چيزي نبود از آفيس 2010

چي كار بايد بكنم !؟ :41:

Dew Drop
11-01-2011, 23:42
سلام
از این نرم افزار که برای مایکروسافته و آنینستال کردن آفیس هست استفاده کنید.

3Dmajid
17-01-2011, 11:42
منم همین مشکل رو دارم :

تو سیستم قبلیم راحت نصب میشد ولی توی این سیستم میخوام نصب کنم تا آخرش نصب میشه بعد همه چیو پاک میکنه !!
آخرشم این ارور رو میده.
گفتم شاید دست ویندوز باشه ... ویندوز عوض کردم ولی درست نشد :41:

Dew Drop
17-01-2011, 18:09
منم همین مشکل رو دارم :

تو سیستم قبلیم راحت نصب میشد ولی توی این سیستم میخوام نصب کنم تا آخرش نصب میشه بعد همه چیو پاک میکنه !!
آخرشم این ارور رو میده.
گفتم شاید دست ویندوز باشه ... ویندوز عوض کردم ولی درست نشد :41:

سلام
این رو دانلود واجرا کنید,بعد نصبش کنید.ببینید نصب میشه یا باز مشکل دارید؟

3Dmajid
17-01-2011, 20:15
نه درست نشد ...

آخه چه مرگشه این :41:

هر چی فایل داشتم 2010 بود با نسخه ی 2007 اجرا نمیشه :41:

rambo_1386
17-01-2011, 23:33
دوستان مشکل حیاتیه اساسی!!!
چند روزی ورد 2010 مشکل داشت همش یه اروری میداد فکر کردم نسخه ای که دانلود کردم مشکل داره امروز ورد2007 نصب کردم بازم همون مشکل هست وقتی برنامه اجرا یا خارج میکنم همش این ارور میده و سرعت کامپیوتر بدجوری پایین میاد!!:13:
فردا بدجوری به ورد نیاز دارم کارم بدجوری گیر ورد اگه درست نشه فاتحم خوندست!!!:31:
شرمنده الانم اصلا وقت نداشتم تاپیک بخونم اگه مشکل تکراری شرمنده:46:

Dew Drop
18-01-2011, 09:24
دوستان مشکل حیاتیه اساسی!!!
چند روزی ورد 2010 مشکل داشت همش یه اروری میداد فکر کردم نسخه ای که دانلود کردم مشکل داره امروز ورد2007 نصب کردم بازم همون مشکل هست وقتی برنامه اجرا یا خارج میکنم همش این ارور میده و سرعت کامپیوتر بدجوری پایین میاد!!:13:
فردا بدجوری به ورد نیاز دارم کارم بدجوری گیر ورد اگه درست نشه فاتحم خوندست!!!:31:
شرمنده الانم اصلا وقت نداشتم تاپیک بخونم اگه مشکل تکراری شرمنده:46:

سلام
این مسیر رو تو رجیستری برین.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\User Shell Folders

از این کلید یه export بگیرین که اگه لازم شد بعداً ازش استفاده کنید,بعد بقیه مراحل روانجام بدید...
حالا تو صفحه سمت راست کلید Cache رو پیدا کنید بعد روش کلیک کنید تو پنجره ای که براتون باز میشه
valu date رو به \USERPROFILE%\AppData\Local\Temp% تغییر بدید.

rambo_1386
19-01-2011, 12:17
سلام
این مسیر رو تو رجیستری برین.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\User Shell Folders

از این کلید یه export بگیرین که اگه لازم شد بعداً ازش استفاده کنید,بعد بقیه مراحل روانجام بدید...
حالا تو صفحه سمت راست کلید Cache رو پیدا کنید بعد روش کلیک کنید تو پنجره ای که براتون باز میشه
valu date رو به \USERPROFILE%\AppData\Local\Temp% تغییر بدید.

ممنون دوست عزیز:46:
ولی متاسفانه مشکل اینجوری حل نشد :13:
بعد که متن انگلیسی سرچ کردم به این مطلب رسیدم که مشکل کاملا برطرف شد:20:
الان که خواستم رجیستری به حالت قبلی برگردونم به مسیر که شما گفتید رفتم دیدم اون هم خودش عوض شده و به USERPROFILE%\Local Settings\Temporary Internet Files% تفییر پیدا کرده
برای حل مشکل هم اینکارو کردم:46:
To resolve this problem, change the Temporary Internet Files location for Internet Explorer. To do this, follow these steps:

On the Tools menu in Internet Explorer, click Internet Options to display the Internet Options dialog box.
In the Internet Options dialog box, click the General tab.
In the Browsing history section, click Settings to open the Temporary Internet Files and History Settings dialog box.
In the Temporary Internet Files and History Settings dialog box, click Move Folder to open the Browse for Folder dialog box.
In the Browse for Folder dialog box, select the following location:

For Windows Vista, for Windows 7, and for Windows Server 2008:
C:\Users\<user name>\AppData\Local\Microsoft\Windows

For Windows XP and for earlier versions of Windows:
C:\Documents and Settings\<user name>\Local Setting

Note Whichever location you select, a folder that is called Temporary Interenet Files is created. And if it is necessary, content is migrated to the new location.
Click OK to close the Browse for Folder dialog box.
Click OK to close the Temporary Internet Files and History Settings dialog box.
Click OK to close the Internet Options dialog box.
Restart the computer when you are prompted.

فقط یک سوال این مشکل برای چی پیش اومده ویندوز ویروسی شده یا خودم قبلن دستکاریش کردم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنون که به سوال پاسخ دادید:10:

Alireza-Khan
20-01-2011, 17:31
سلام ! آفیس 2003 رو میشه رو ویندوز 7 نصب کرد ؟ :46:

3Dmajid
20-01-2011, 19:37
هیچ کی راه حلی واسه مشکل من نداره ؟ :41:

نه درست نشد ...

آخه چه مرگشه این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی فایل داشتم 2010 بود با نسخه ی 2007 اجرا نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esi222
20-01-2011, 22:54
سلام به همه
یه مشکلی موقع اجرا یا باز کردن آفیس 2010 واسم پیش اومده اعصابمو خورد کرده.
اینم عکسشه لطفا کمکم کنید:

راستی ویندوزمو 7 هستش

Dew Drop
21-01-2011, 08:35
سلام به همه
یه مشکلی موقع اجرا یا باز کردن آفیس 2010 واسم پیش اومده اعصابمو خورد کرده.
اینم عکسشه لطفا کمکم کنید:

راستی ویندوزمو 7 هستش

سلام
این روش رو امتحان کنید ببینید درست میشه,البته برای 2007 گفته شده ولی فکر میکنم برای 2010 هم جواب بده.

faal
21-01-2011, 12:30
سلام.

میبینم که این تاپیک بعدِ یه وقفه دوباره جون گرفت.

با عرض معذرت سؤالمو تکرار میکنم شاید کسی از دوستان زحمتشو کشید:

بعضی از کاراکترای فونت علائم تو سیستم من، همینطور فونت شیعه تو یه سیستم دیگه به شکل عدد یا حروف انگلیسی نامربوط

insert میشن، لطفاً علت یا راه حل مشکلو اگه میدونید، بفرمایید. ( word 2003 و یکی از سیستما ایکس پی اون یکی 7)

alijigari
25-01-2011, 16:30
با سلام -لطفا تفاوت افیس 2007 و 2010 را بیانن فرمایید و نقاط مثبت ومنفی را اعلام فرمایید

Masоud
25-01-2011, 23:21
سلام

این پست رو ببینید :

موفق باشید :40:

alijigari
25-01-2011, 23:38
سلام

این پست رو ببینید :

دوست عزیز پستی که شما زحمت کشدید و گذاشتید در مورد 2007 و 2003 میباشد و ربطی به این موضوع ندارد:31:

Dew Drop
25-01-2011, 23:58
سلام

تفاوت‌های آفیس 2007 و 2010

Masоud
26-01-2011, 13:41
دوست عزیز پستی که شما زحمت کشدید و گذاشتید در مورد 2007 و 2003 میباشد و ربطی به این موضوع ندارد:31:
سلام

عذر میخوام فکر کردم منظورتون تفاون های آفیس 2003 و 2007 هستش.

ممنون از _sharifdorsa عزیز .

Dew Drop
30-01-2011, 12:58
سلام.

میبینم که این تاپیک بعدِ یه وقفه دوباره جون گرفت.

با عرض معذرت سؤالمو تکرار میکنم شاید کسی از دوستان زحمتشو کشید:

سلام
احتمالاً فونتی که استفاده میکنید از فونتهای پیش فرض ویندوز نیستند و یا تو سیستم دیگه این فونتها وجود نداره
و برای ویندوز ناشناخته هستند و به این صورت نشون داده میشن.

khalifi
30-01-2011, 20:08
سلام من نرم افزار آفيس رو نصب كردم ولي اجرا نميشه. ازهر كدومش كه ميخوام استفاده كنم يه product key ازم ميخواد. لطفا كمكم كنيد.:41:

Masоud
31-01-2011, 16:29
سلام من نرم افزار آفيس رو نصب كردم ولي اجرا نميشه. ازهر كدومش كه ميخوام استفاده كنم يه product key ازم ميخواد. لطفا كمكم كنيد.:41:

سلام

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ffk
04-02-2011, 15:52
سلام دوستان.من چند هفته پیش یک آفیس 2007 نصب کردم و بعد از اینکه کارم تموم شد چون زیاد بهش احتیاج نداشتم پاکش کردم آخه میخواستم از سیستم یه بک آپ بگیرم نمیخواستم آفیس حجم بک آپ رو بالا ببره.:31:
حالا 3 روز پیش خواستم آفیس 2007 نصب کنم.تا وسط نصب که پیش رفت همینجوری وایستاد و بعد چند دقیقه پیغام داد Setup Has Encoureged An Error During Setup و نصب رو Rolling Back کرد.حالا از اون روز خودم رو کشتم نه آفیس 2007 و نه 2010 هیچ کدوم نصب نمیشن.:13:
حتی سه تا سی دی مختلف آفیس 2007 رو هم نصب کردم هیچ کدوم نصب نمیشه.در ضمن اون موقع که من آفیس رو با Advanced Unninstaller پاک کردم.حالا یکی به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟!!!:41:
کلی زحمت کشیدم ویندوز کامل و جامع نصب کردم و بک آپ گرفتم نمیشه که ولش کنم!!!!:19:

منم این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید

nelahe
04-02-2011, 19:43
سلام دوستان کاربرد این برنامه چیه و آیا آموزشش وجود دارد برای دانلود

ashl7
05-02-2011, 04:32
agha ma ye laptop oomad baramoon az kharej office ro roo khodesh dasht vali password faghat mikhast...hala oono pak kardim vali har noskhei ro mikhaym nasb konim vasate nasb error mide...chi kar konam???

sorry i typed fingilish...because farsi is not installed on the system yet...

ashl7
07-02-2011, 03:20
سلام.من آفیس 2010 رو میخوام نصب کنم وصتش ارور میده...از 2-3 جای مختلف دانلود کردم همشون همینطوری میشه؟
(این لپتاپ رو یکی از خارج واسم اورد...از قبل روش نصب بود ولی میگفت activation codeباید بخرم ا ز سایتش...من با این نرم افزار پاکش کردم ولی بازم ارور میده؟؟!!!)
تورو خدا کمک کنین...من دیگه عقلم نمیرسه چیکار کنم؟
اگه نسخه قدیمیترش رو کسی داره لطقا لینکشو بذاره)

esi222
07-02-2011, 09:46
سلام به همه
تو Word میخوام کلیک راست کنم،یه احظه میاد بعدش محو میشه.
مشکل از چیه؟
ویندوز 7
آفیس 2010 پروفشنال

esi222
07-02-2011, 10:03
سلام.من آفیس 2010 رو میخوام نصب کنم وصتش ارور میده...از 2-3 جای مختلف دانلود کردم همشون همینطوری میشه؟
(این لپتاپ رو یکی از خارج واسم اورد...از قبل روش نصب بود ولی میگفت activation codeباید بخرم ا ز سایتش...من با این نرم افزار پاکش کردم ولی بازم ارور میده؟؟!!!)
تورو خدا کمک کنین...من دیگه عقلم نمیرسه چیکار کنم؟
اگه نسخه قدیمیترش رو کسی داره لطقا لینکشو بذاره)

سلام دوست عزیز
من همین چند روز پیش از این لینک دانلودش کردم و الان دارم اسفاده میکنم بدون هیچ مشکلی.فقط تنها مشکلی که هست کلیک راست نمیشه(طبق همین پستی که دادم) که اینم به ناسالم بودن فایل ربطی نداره.
نسخه 32 & 64 هستش که کرک جدید هم داره.

ashl7
10-02-2011, 10:42
نشد باز...مشکل از لپتاپ هست!
تا وسطش میره بعد میگه office occurred a problem during installation
بعدشم کلشو پاک می کنه...
کسی word رو جدا واسه نصب نداره؟

Dew Drop
18-02-2011, 12:21
سلام به همه
تو Word میخوام کلیک راست کنم،یه احظه میاد بعدش محو میشه.
مشکل از چیه؟
ویندوز 7
آفیس 2010 پروفشنال

سلام
مشکل از add-Ins بابیلون هستش.این پست رو ببینید.

farhad_s5
27-02-2011, 22:20
چرا بعضی از نسخه ها 750 مگابایت هستن بعضیا 1037 گیگ؟! فرقشون چیه؟

blue edition چه فرقی داره با حالت عادی؟

toolkit چیه؟

Dew Drop
28-02-2011, 02:35
چرا بعضی از نسخه ها 750 مگابایت هستن بعضیا 1037 گیگ؟! فرقشون چیه؟

blue edition چه فرقی داره با حالت عادی؟

از رو این عکس فکر میکنم متوجه بشید که چرا حجم نسخه های مختلف متفاوت هستن.

تا اونجایی که من میدونم نسخه Blue edition همون نسخه Enterprise هست با این تفاوت که این نسخه
نیازی به کرک و شماره سریال نداره و این نسخه برای فروش عرضه نمیشه و دراختیار شرکتهای خاصی قرار میگیره.

farhad_s5
04-03-2011, 15:08
این چه وضعیتیه؟!! هرچی آفیس 2010 می خوام بریزم وسط نصب به یه فایل گیر میده و میگه خرابه!!!!!!!!!!! تا الان سه تا آفیس 2010 رو امتحان کردم همین مشکل برام پیش اومده!

ویندوز 7 ultimate دارم که 64 بیت هست.

ممنون میشم کمکم کنید

mohsen_1363
05-03-2011, 20:08
خواهشا کمک کنید این دومین افیس 64 بیت که دانلود کردم
یکی از سایت ....دانلود ودومی هم از gol.ge
هر دوتاشون یه ارور رومیدن ، اعصابمو خورد کرده چقدر وقت گذاشتم دانلود کنم :41:
یه عکس از ارور گذاشتم ، ببینید میتوندی کمکم کنید

mohsen_1363
05-03-2011, 21:36
مشکل بالاخره تونستم حل کنم
این پست برای کسایی میزام که حتما به مشکل من بر میخورن

ارور بالا میگه اول ورژن 32 بیت 2007 رو پاک کنید تابتونید ورژن 64بیت رو نصب کنید
اما من هر چی میگشتم تو
تو add remove ویندوز خبی نبود
شما باید یه نرم افزار انیستالر نصب کنید
من از windows 7 manenger استفاده کردم از قسمت smart unistaler
لیست دقیقی از تمامی نرمافزار های نصب شده بهتون میده
اونجا میتونید microsoft office engane 2007 رو پیدا کنید و پاکش کنید و
حالا خیلی راحت افیس 64 بیت 2010 رو نصب کنید

mamdasan
05-03-2011, 23:28
چطور باید نصب کنم آفیس 2007

Masоud
07-03-2011, 13:25
سلام

ورودتون رو تبریک عرض میکنم .

نصبش کار مشکلی نیست . بعد از این که فایل ستاپ رو اجرا کردید ، با مشخص کردن محل نصب و یک سری تنظیمات دیگه میتونید اقدام به نصب کنید.

اگر مشکلی در نصب دارید بگید.

Amir Hossein
12-03-2011, 00:17
سلام
هر وقت میخوام ورد رو وا کنم
این صفحه میاد که با بستنش ورد باز میشه البته بعد از 2-3 دقیقه
اگر هم نبندم درصدش تا ته میره بعد ورد باز میشه که 5 دقیقه طول میکشه
همیشه همینه ها
یه بار هم آفیسو تعمیر کردم ولی درست نشد
فقط هم ورد اینجوریه
عکس:

silhouette
14-03-2011, 17:09
آفیس من اکتیو نمیشه چرااااااااااا:((
یکی راهنمایی کنه

X_9
20-03-2011, 17:54
دوستان من تازه آفیس 2010 رو نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میده
چی کارش کنم؟ :10:
مممنون :40:

silhouette
20-03-2011, 23:42
دوستان من تازه آفیس 2010 رو نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میده
چی کارش کنم؟ :10:
مممنون :40:

میگه یه فونتی که بره نصبه برنامه لازمه نداری و نمیتونه رو سیستمت پیاده کنه

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

آفیس من اکتیو نمیشه چرااااااااااا:((
یکی راهنمایی کنه

؟؟؟؟:2:جواب بدید پیلیز

mmmorsaghian
05-04-2011, 02:01
سلام سریال نامبر office 2010 رو میخوام

Dew Drop
06-04-2011, 01:10
سلام سریال نامبر office 2010 رو میخوام

Microsoft Office 2010 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک

V E S T A
07-04-2011, 22:33
سلام

دوستان من میخوام آپدیت آفیس غیر فعال شه و اصلا آپدیت نشه چه جوری میتونم آپدیت هاشو غیر فعال کنم ؟

Dew Drop
08-04-2011, 23:39
سلام

دوستان من میخوام آپدیت آفیس غیر فعال شه و اصلا آپدیت نشه چه جوری میتونم آپدیت هاشو غیر فعال کنم ؟

سلام
محصولات مایکروسافت مثل آفیس آپدیتشون با آپدیت ویندوز انجام میشه و فکر نمی کنم به تنهایی گزینه ای برای غیرفعال کردنشون باشه.

V E S T A
09-04-2011, 13:38
سلام
محصولات مایکروسافت مثل آفیس آپدیتشون با آپدیت ویندوز انجام میشه و فکر نمی کنم به تنهایی گزینه ای برای غیرفعال کردنشون باشه.

سلام

بعد از نصب آفیس یه سوالی پرسیده میشه که مربوط به آپدیت هست و من فعالش کردم فک میکردم تنظیماتش بعدا میتونم تغییر بدم یعنی باید آنیستال کنم و دوباره نصبش کنم بعد آپدیت رو از اول غیر فعال کنم ؟

.
.

یه سوال آپلود سنتر آفیس 2010 برای آپلود چه فایلهایی هست ؟ برای من قسمت actions غیر فعاله چه جوری فعال میشه ؟

masoud45
15-04-2011, 08:08
سلام دوستان
من افیس 2010 نصبیدم الان هر وقت قسمت word رو اجرا می کنم با این خطا روبرو میشم تو پاورپوینت این مشکل رو ندارم

اینم متن پیغامیه که میده، لطفا یکی بگه چجوری میشه این مشکل رو حل کرد

This error usually occurs because of macro security settings. If you know that the macro comes from a source that you trust, you can change your macro security settings to allow you to enable the macro.
If the file opens in Protected View, click Enable Editing, and then click Enable Content. Editing functions are restored and the active content, including macros, will run. This file is now trusted; security prompts will no longer appear unless the file is opened on another computer.
Change macro settings
You can change macro security settings in the Trust Center. However, if you work in an organization, your system administrator might have changed the default settings to prevent anyone from changing any settings. Use the following instructions to change macro settings for your Office programs.

Click the File tab. The Backstage view appears.

Under Help, click Options. The Options dialog appears.

Click Trust Center, then click Trust Center Settings.

In the Trust Center click Macro Settings.

Macro settings explained:

Disable all macros without notification - Macros and security alerts about macros are disabled. If there are files with unsigned macros that you do trust, you can put those files into a trusted location. Files in trusted locations run without being checked by the File Validation process.

Disable all macros with notification - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. Enable macros on a case-by-case basis.

Disable all macros except digitally signed macros - Macros are disabled, but security alerts appear if there are macros present. However, if the macro is digitally signed by a trusted publisher, the macro runs if you have trusted the publisher. If you have not trusted the publisher, you are notified to enable the signed macro and trust the publisher.

Enable all macros (not recommended, potentially dangerous code can run) - All macros run. This setting makes your computer vulnerable to potentially malicious code.

Trust access to the VBA project object model - Disallow or allow programmatic access to the Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) object model from an automation client. This security option is for code written to automate an Office program and manipulate the VBA environment and object model. It is a per-user and per-application setting, and denies access by default, hindering unauthorized programs from building harmful self-replicating code. For automation clients to access the VBA object model, the user running the code must grant access. To turn on access, select the check box.

Note Microsoft Publisher and Access have no Trust access to the VBA project object model option.
This error might also occur for the following reasons:

The certificate of trust that is attached to the macro is invalid. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro. Use the following instructions to view valid or invalid digital signatures.

Click the File tab. The Backstage view opens.

Click the Info tab.

Under Signed Document, click View Signatures.

The Signatures pane appears with a list of valid signatures.

For more information, in the Signatures pane, click the down-arrow next to each signature.

The certificate is no longer trusted, was revoked by the issuing authority, or is damaged. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro.

Visual Basic for Applications (VBA) is not installed on your computer. In this case, no VBA macro can be run, regardless of whether the macro has a valid certificate of trust. You or your administrator may have chosen not to install VBA, or the version of Microsoft Office that you are using may not install VBA by default. If your version of Microsoft Office does not provide VBA as an installable feature, you can upgrade to a version that provides VBA support.

If you are unable to change the security settings, it is possible that another program has locked the security settings. Close all Microsoft Office programs, then restart your program and change the security settings.

Dew Drop
15-04-2011, 08:32
سلام دوستان
من افیس 2010 نصبیدم الان هر وقت قسمت word رو اجرا می کنم با این خطا روبرو میشم تو پاورپوینت این مشکل رو ندارم

.

سلام

saeid333
15-04-2011, 10:09
سلام

من افيس 2010 دارم ميگن كه180روز اكتيو هست

از كجا ميشه اينو فهميد منوي هلپ و About هم كه پيدا نكردم

kachal khan
15-04-2011, 23:19
تو آفيس 2007 ميشد فايلهارو بصورت مثلا ورد 2003 سيو كرد

تو آفيس 2010 اين امكان هست كه مثلا همون ورد رو بصورت ورد 2007 ذخيره كرد

اگه ميشه كجاشه من كه پيدا نكردم اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم

pooyar
16-04-2011, 00:23
تو آفيس 2007 ميشد فايلهارو بصورت مثلا ورد 2003 سيو كرد

تو آفيس 2010 اين امكان هست كه مثلا همون ورد رو بصورت ورد 2007 ذخيره كرد

اگه ميشه كجاشه من كه پيدا نكردم اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم

همون جایی که توی 2007 بود. توی Save AS می تونید این کار رو انجام بدید.

ehbas
20-04-2011, 18:27
سلام به همگی

چی بشه من یه پست بدم :46:

آقا من اومدم Microsoft project 2003 رو نصب کنم، نصب شد بعد که اجراش کردم یه پنجره باز میشد و میخواست configuring process رو انجام بده. این کار رو چند بار انجام می داد و از اول دوباره میومد. آخرش هم این ارور رو می داد:

not enough memory to complete this operation, to free up availabe memory close programs, windows ....

قبل از اینکه mic project رو نصب کنم، آفیس 2007 داشتم ( البته project نصب نبود ) و هیچ مشکلی هم نداشتم. بعد که اون رو نصب کردم آفیس قبلیم هم اونجوری شد.
کلا 3، 4 بار آفیس 2010 رو هم ریختم و پاک کردم ، ms project 2010 بالا نمیاد. البته word و powerpoint با هزار مکافات بالا میان.

به نظرتون مشکل از کجاست؟ من 6، 7 ساعته تو اینترنت و سایت مایکروسافت دنبالشم، جوابی براش پیدا نکردم.
page file ها رو هم افزایش حجم دادم. .Net frame work 4 رو هم نصب کردم. اما حل نشد.
خودم احتمال میدم مشکل از windows installer باشه ولی نمیدونم چطوری میشه repair ش کرد.

منتظرما

ask_bl
20-04-2011, 18:46
سلام

من افيس 2010 دارم ميگن كه180روز اكتيو هست

از كجا ميشه اينو فهميد منوي هلپ و About هم كه پيدا نكردم
سلام
اگر از KMS Activator for Microsoft Office 2010 برای اکتیو کردن استفاده کردین 180 روزه اکتیو میکنه !
برای اینکه بفهمین چند روز مونده، KMS Activator for Microsoft Office 2010 رو اجرا کنین و Activation Check Office رو بزنین میگه چند روز مونده :

msa85
30-04-2011, 23:40
سلام

من موقع نصب کلیه ورژن های Office 2010 و 2007 روی ویندوز 7 دچار مشکل می شم.

بعد از حدود 70 % نصب که انجام شد پیغام خطا در پیدا نکردن فایل خاصی را می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

من حتی ویندوز را هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد.

لازم به ذکره که من با همین سی دی ها آفیس را روی ویندوز ویستا نصب می کردم...

لطفا راهنمایی کنید

man nabodam
06-05-2011, 11:33
امکانش هست کرکی کامل آفیس و کرک نکنه؟! یعنی بعضی از امکاناتش قفل باشه!!! نمیدونم چجوری بگم یعنی تمام امکانات آفیس فعال نشه!!!
الان بهترین کرک آفیس 2010 چیه؟!
آپدیتش کنیم مشکلی پیش نمیاد؟!
ممنون

Phonix Live
12-05-2011, 05:44
سلام
این نسخه آفیس 2010 چه تفاوتی با هم دارن ؟
مثلا Blue یا Plus یا Pro ....
کدوم یکشیون بهتره ؟

ask_bl
12-05-2011, 08:04
سلام

من موقع نصب کلیه ورژن های Office 2010 و 2007 روی ویندوز 7 دچار مشکل می شم.

بعد از حدود 70 % نصب که انجام شد پیغام خطا در پیدا نکردن فایل خاصی را می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

من حتی ویندوز را هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد.

لازم به ذکره که من با همین سی دی ها آفیس را روی ویندوز ویستا نصب می کردم...

لطفا راهنمایی کنید
سلام
یه عکس از پیغام بذارین و یا بگین که میگه مشکل کدوم فایله ؟

!fateme
16-05-2011, 21:03
سلام
یه سوال فوق العاده ضروری دارم
فردا ارائه دارم
باید پاورپوینت کار کنم
افیس ندارم
میخوام نصب کنم این ارور رو میده
چیکار کنم
Applying a setupa customization file requires windows installer 3.1 greater.please contact your administratore

ask_bl
16-05-2011, 21:18
سلام
یه سوال فوق العاده ضروری دارم
فردا ارائه دارم
باید پاورپوینت کار کنم
افیس ندارم
میخوام نصب کنم این ارور رو میده
چیکار کنم
Applying a setupa customization file requires windows installer 3.1 greater.please contact your administratore
سلام
Run > Regedit
و بعد روی HKEY_CLASSES_ROOT کلیک کنین .
و از بالا Edit > Permissions
و بعد SYSTEM رو انتخاب کنین و تیک گزینه Full رو بزنین :

!fateme
16-05-2011, 21:30
سلام
Run > Regedit
و بعد روی HKEY_CLASSES_ROOT کلیک کنین .
و از بالا Edit > Permissions
و بعد SYSTEM رو انتخاب کنین و تیک گزینه Full رو بزنین :

ممنون از لطفتون
ولی مشکلم حل نشد
فول کنترلش تیک داشت
یه با رم تیکشو برداشتم بازم نشد
لطف کنید یه راه دیگه بگید خیلی ضروریه
کلاسی بود بیخیال میشدم
همایشه باید ارائه بدم

ask_bl
16-05-2011, 21:37
ممنون از لطفتون
ولی مشکلم حل نشد
فول کنترلش تیک داشت
یه با رم تیکشو برداشتم بازم نشد
لطف کنید یه راه دیگه بگید خیلی ضروریه
کلاسی بود بیخیال میشدم
همایشه باید ارائه بدم
خواهش میکنم !
از لیست زیر Windows Installer 4.5 مربوط به ویندوزتون رو انتخاب کنین و دانلود و نصب کنین (برای این که بفهمین کدوم برای کدوم ویندوزه Instructions رو ببینین) :

Grand
17-05-2011, 13:47
چند تا سوال در مورد آفیس 2010 داشتم؛ ممنون میشم که راهنمایم کنید.

من چند روزه که یک لپ تاپ وایو گرفتم که روش سون اورجینال نصبه، و همینطور آفیس 2010. اما وقتی میخوام آفیس رو اجرا کنم یک صفحه برام باز میشه که 3 تا گزینه داره:

گزینه اول ازم سریال میخواد که من ندارم.

گزینه دوم میگه آنلاین خرید کنم آفیس رو.

و گزینه سوم هم میگه از آفیس 2010 استارتر استفاده کن.

حالا سوال من اینه که سریال از کجا بیارم؟ آیا این برنامه های -- آفیس روی این نسخه که من دارم کار میکنه یا نه؟

در حال حاضر من دارم از گزینه سوم استفاده میکنم که فقط میشه از ورد و اکسل استفاده کرد (اتفاقاً نیاز من هم همین دوتا برنامه هست). آیا این آفیس استارتر محدودیت زمانی داره؟ من توی توضیحاتش چیزی ندیدم در مورد اینکه تریل هست نوشته باشه.

Dew Drop
17-05-2011, 14:00
چند تا سوال در مورد آفیس 2010 داشتم؛ ممنون میشم که راهنمایم کنید.

من چند روزه که یک لپ تاپ وایو گرفتم که روش سون اورجینال نصبه، و همینطور آفیس 2010. اما وقتی میخوام آفیس رو اجرا کنم یک صفحه برام باز میشه که 3 تا گزینه داره:

گزینه اول ازم سریال میخواد که من ندارم.

گزینه دوم میگه آنلاین خرید کنم آفیس رو.

و گزینه سوم هم میگه از آفیس 2010 استارتر استفاده کن.

حالا سوال من اینه که سریال از کجا بیارم؟ آیا این برنامه های -- آفیس روی این نسخه که من دارم کار میکنه یا نه؟

در حال حاضر من دارم از گزینه سوم استفاده میکنم که فقط میشه از ورد و اکسل استفاده کرد (اتفاقاً نیاز من هم همین دوتا برنامه هست). آیا این آفیس استارتر محدودیت زمانی داره؟ من توی توضیحاتش چیزی ندیدم در مورد اینکه تریل هست نوشته باشه.

سلام
مبارک باشه...
می تونید از Activator استفاده کنید.تو این تاپیک می تونید پیدا کنید.

Microsoft Office 2010 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Grand
17-05-2011, 16:13
سلام
مبارک باشه...
می تونید از Activator استفاده کنید.تو این تاپیک می تونید پیدا کنید.

Microsoft Office 2010 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

ممنون دوست عزیز، قابل شما رو نداره...:20:

حالا به نظر شما از کرک استفاده کنم یا همین آفیس استارتر کارم رو راه میندازه؟

Dew Drop
17-05-2011, 21:28
سلام

ممنون دوست عزیز، قابل شما رو نداره...:20:

حالا به نظر شما از کرک استفاده کنم یا همین آفیس استارتر کارم رو راه میندازه؟

خوب استارتر امکانات محدودی داره و فقط شامل ورد و اکسل هستش ولی اگه بتونید کرک کنید می تونید از امکانات دیگه آفیس هم استفاده کنید و برای 2010 اکتیواتور ها خوب جواب میدن...

من هم همین مشکل شما رو داشتم رو لپ تاپم با 2007... که نهایتاً پاکش کردم و آفیسی که خودم داشتم رو با شماره سریال و بدون دردسر اضافی نصب کردم ...

hassan232
22-05-2011, 05:44
سلام
می خواستم بدونم کسی در مورد مجموعه ی
The 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 2 (SP2)

مربوط به 4/24/2009 که مایکروسافت در پایگاهش گذاشته چیزی می دونه؟
آیا به درد می خوره که بگیرم و نصب کنم؟
اینم آدرسش

reza41
09-06-2011, 22:54
سلام. من روی سیستمم آفیس 2010 نصب کردم. نمیدونم چرا چند وقته این طور شده که مثلا هر دو روز یک بار که یکی از برنامه های آفیس رو باز کنم یه پنجره باز میشه به اسم configuring office .... و کلی طول میکشه تا پروسه اش تموم بشه و بعد اجازه کار بده. قبلا این طور نبود و جدیدا این طور شده. باید چه کار کنم اصلا این پنجره برای چی باز میشه؟

Meel
20-06-2011, 13:05
سلام من این ورژن افیس رو دانلود کردم

MS Office 2010 [Enterprise Corporate Edition] Pre Activated | 950MB

Full Version
Genuine
Updateable
Single Extraction
English
Activated
x64/x86

اکستراکت کردم

ولی در نصب مشکل دارم وقتی ستاپ رو می زنم این پیغام رو میده

ویندوزم 7 و 32 بیتی

Meel
22-06-2011, 15:47
حتماً باید ریخت روی سی دی تا نصب بشه ؟

من دنبال این پیغام

Setup cannot find the required setup controller file. Either there was a network error, an error reading from the cd, dvd, or other installation media, or a problem with the package you downloaded

تو نت گشتم

Meel
22-06-2011, 16:13
اینجا این جواب رو داده

منظور از

new network path\Setup.exe /fvm package name.msi

چیه؟

where new network path is the full path to the alternative network administrative installation, and package name is the name of the Windows Installer .msi package on the root of this administrative installation

Darya-eng
24-06-2011, 12:50
فکرکنم منظورش اینه که بعد از اینکه پنجره باز شد شما یه مسیر جدید برای Saveشدن انتخاب کنید:13:

NiKtA20
24-06-2011, 19:46
"فوری" ... "فوری"
سلام
یه مشکل دارم، برنامه های آفیس رو که میخوام باز کنم میگه: change produkt key
باید چی بزنم؟:41:

Meel
25-06-2011, 11:42
نه اینم نبود

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

منظور از alternative network administrative installation, and package name is the name of the Windows Installer چیه ؟

hiva soly
25-06-2011, 12:24
افیس در موقع نصب یک فایل به نام Rgstrtn.lck را روی سیستم شما کپی می کند که در آینده این فایل نمی گذارد شما آفیس را مجدداً نصب کنید پس باید این فایل را پاک کنید البته طبق مراحل ذیل :

در Windows XP
Click Start, click Run, type cmd, and then click OK.
Type cd "%allusersprofile%\Application Data\Microsoft Help", and then press ENTER.
Type attrib -h rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type del rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type exit, and then press ENTER.
در Windows Vista
Click Start Collapse this imageExpand this image

, and then type cmd in the Start Search box.
Type cd "%allusersprofile%\Application Data\Microsoft Help", and then press ENTER,
Type attrib -h rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type del rgstrtn.lck, and then press ENTER.
Type exit, and then press ENTER.
حال با خیال راحت آفیس 2007 رو نصب کن

آقا ممنون .دستت درست...
من مشکلم حل شد:10: :10:

ask_bl
25-06-2011, 13:03
"فوری" ... "فوری"
سلام
سلام
آفیس چند؟

shahab_f
25-06-2011, 23:44
با استفاده از تاپیک پست بالا، آفیس رو رجیستر کردم، الان هر کدوم از نرم افزارهای آفیس رو که باز میکنم دیگه ارور unregistered نمیده و تبش قرمز نمیشه. اما فایل های آفیسی که روی هاردم هست رو که باز میکنم همون ارور سه تا گزینه دار رو میده (آفیس استارتر ، خرید آنلاین، رجیستر کد). زدن رجیستر کد رو هم که میزنم این ارور رو میده:

به طور خلاصه : یعنی میتونم از توی all programs تمام 4 نرم افزار آفیس رو باز کنم و هر فایلی رو خواستم open کنم. اما با دبل کلیک روی فایل نمیشه.
چیکار باید بکنم؟؟

NiKtA20
26-06-2011, 10:29
سلام
آفیس چند؟

سلام
2010
:20:

Dew Drop
26-06-2011, 17:25
"فوری" ... "فوری"
سلام

سلام
2010

سلام
دوست عزیز من تو تاپیک ورد,راهنمایی تون کردم که برای حل این مشکلتون باید به کدوم تاپیک برید :46:

amnsbr
14-07-2011, 11:43
سلام،
من قبلا یه نسخه prerelease آفیس 2010 رو نصب کردم و بعد uninstall کردم. حالا که میخوام نسخه نهایی رو نصب کنم این پیام رو میده:
میگه که شما باید uninstall کنید اون نسخه قبلیه رو، منم علاوه بر اینکه uninstall کردم هر چی مربوط به آفیس تو رجیستری بود delete کردم. راه حلی ندارین؟

ask_bl
14-07-2011, 12:46
سلام،
من قبلا یه نسخه prerelease آفیس 2010 رو نصب کردم و بعد uninstall کردم. حالا که میخوام نسخه نهایی رو نصب کنم این پیام رو میده:
میگه که شما باید uninstall کنید اون نسخه قبلیه رو، منم علاوه بر اینکه uninstall کردم هر چی مربوط به آفیس تو رجیستری بود delete کردم. راه حلی ندارین؟
سلام
از نرم افزار زیر استفاده کنین و تمام بررنامه های مربوط به آفیس رو آنیستال کنین :

MyUninstaller 1.60

amnsbr
14-07-2011, 21:46
ممنون ask_bl ولی بازم همون پیام رو میده!

amnsbr
18-07-2011, 16:50
سلام،
راه حل رو پیدا کردم، اینجا میذارم که اگه کسی به مشکل مشابه من برخورد بتونه درستش کنه
تو سایت مایکروسافت برا راه حل این ارور گفته بود که این نرم افزار رو دانلود کنید:

بعد با اسم Windows Install Clean Up میاد تو start ، اونو اجرا کنید و هر چی آفیس هست delete کنید

blue2006
19-07-2011, 23:27
با سلام
من بعد از این که ویندوز 7 لپتابم رو ریکاوری کردم و آفیس رو اجرا کردم یه درایو به اسم Microsoft Office Click-to-Run 2010 (Protected) تو مای کامپیوترم اضافه شده . هیپ جوری نه اجرا می شه و نه حذف . علت اومدنش چیه و چطوری می شه برش داشت ؟

Netw0rks
19-07-2011, 23:43
با سلام
من بعد از این که ویندوز 7 لپتابم رو ریکاوری کردم و آفیس رو اجرا کردم یه درایو به اسم Microsoft Office Click-to-Run 2010 (Protected) تو مای کامپیوترم اضافه شده . هیپ جوری نه اجرا می شه و نه حذف . علت اومدنش چیه و چطوری می شه برش داشت ؟

منم همین مشکل رو دارم !

ممنون میشم دوستان جواب بدن !

Sadeq_ME
20-07-2011, 19:58
سلام
من یک بار قبلا آفیس رو تو درایو C نصب کرده بودم حالا پاکش کردم می‌خوام تو E نصب کنم ولی‌ موقع نصب این پیغام رو میده.

ask_bl
20-07-2011, 21:32
سلام
من یک بار قبلا آفیس رو تو درایو C نصب کرده بودم حالا پاکش کردم می‌خوام تو E نصب کنم ولی‌ موقع نصب این پیغام رو میده.
سلام
از روی سی دی نصب یکنین یا از روی هارد !؟

Sadeq_ME
20-07-2011, 23:38
سلام
از روی سی دی نصب یکنین یا از روی هارد !؟
از روی هارد.از فلش یکی‌ از دوستام گرفتم کپی‌ کردم روی هاردبعدش هم setup رو زدم و این پیغام اومد

Meel
28-07-2011, 14:53
میشه بفرمائین فرق

Small Business Basics VL Edition با Professional Plus Retail Edition با Enterprise Corporate Edition چیه ؟

Darya-eng
03-08-2011, 21:39
میشه بفرمائین فرق

Small Business Basics VL Edition با Professional Plus Retail Edition با Enterprise Corporate Edition چیه ؟

من سرچ کردم حاصلش شد 3 صفحه امیدوارم به کارتون بیاد

فایلشو دانلود کنید:

ceasar
15-08-2011, 23:22
سلام
من تازه آفیس 2010 رو نصب کردم . این ایراد ماکرو اعصابمو بهم ریخته.
تمام ماکذو ها رو غیر فعال کردم. قبلا سر باز کردن هم ایراد می گرفت حتی تو اسپیس زدن تو فرمول نویسی هم ایراد می گرفت ولی بعد غیر فعال کردن ماکرو فقط موقع خروج ایراد میگیره .
راهنمایی خود برنامه هم که چرند بود . کسی راه حلش رو میدونه ؟

Dew Drop
15-08-2011, 23:40
سلام
من تازه آفیس 2010 رو نصب کردم . این ایراد ماکرو اعصابمو بهم ریخته.
تمام ماکذو ها رو غیر فعال کردم. قبلا سر باز کردن هم ایراد می گرفت حتی تو اسپیس زدن تو فرمول نویسی هم ایراد می گرفت ولی بعد غیر فعال کردن ماکرو فقط موقع خروج ایراد میگیره .
راهنمایی خود برنامه هم که چرند بود . کسی راه حلش رو میدونه ؟

سلام
برای 2007 گفته شده ولی برا 2010 هم جواب میده.

MEHRABN
16-08-2011, 07:33
سلام دوستان میشه بگین چه طور میشه آفیس 2002 یا 2003 رو با 2007 همزمان روی سیستم داشت؟
2007نصب کنید نیازی به 2003نداره میتونی سیواز2003کنی

jak_1300
19-08-2011, 14:08
سلام دوستان من از وقتي ويندوز عوض كردم ميخوام كه دوباره نصب كنم آفيس 2010 رو اين پيغام رو ميده كسي ميدونه داستان چيه؟

jak_1300
20-08-2011, 21:29
يه آفس ديگه هم دارم كه اونم وقتي نصب ميكنم اين پيغام رو ميده

داستان چيه؟

Darya-eng
20-08-2011, 21:45
سلام دوستان من از وقتي ويندوز عوض كردم ميخوام كه دوباره نصب كنم آفيس 2010 رو اين پيغام رو ميده كسي ميدونه داستان چيه؟

اين پيغام مى گويد كه يك نسخه قديمى از آفيس روى سيستم شما نصب
است، اگر مطمئن هستيد كه آفيس را از روى سيستم خود پاك كرديد و هنوز
با اين پيغام خطا روبرو م ىشويد، بهتر است سراغ برنام ههاى مرتب با آفيس
برويد و آنها را از روى سيستم خود پاك كنيد، مثل
Send a Smile.
Microsoft Outlook Connector.
اگر با حذف اين برنام هها هم كماكان همان مشكل را داشتيد، بايد سراغ
برنام ههاى مخفى آفيس بگرديد مثل
Microsoft Office 14 Single Image
براى حذف اين برنامه بايد از رجيسترى استفاده كنيد. براى حل اين مشكل شما بايد برنامه Windows Installer Cleanup Utility را تهيه كنيد و توسط اين برنامه تمامى مدخ لهاى برنامه آفيس در رجيسترى را پاك كني

jak_1300
20-08-2011, 22:14
اين برنامه كه گفتي دانلود كنم كدوم قسمتش بايد برم و بهش بگم كه فايلهاي آفيس رو از تو رجيستري پاك كنه؟

jak_1300
20-08-2011, 22:25
سلام برنامه اي رو كه گفته بودي رو دانلود كردم اما ميگه بايد رجيستر كنيد؟

Darya-eng
20-08-2011, 23:16
اين برنامه كه گفتي دانلود كنم كدوم قسمتش بايد برم و بهش بگم كه فايلهاي آفيس رو از تو رجيستري پاك كنه؟

سلام برنامه اي رو كه گفته بودي رو دانلود كردم اما ميگه بايد رجيستر كنيد؟
منظورتونو متوجه نشدم >برای استفاده از برنامه اینطوری عمل کنید

Start>All Programs>Windows Install Clean Up

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Click remove

مراقب باشید چی رو حذف می کنید

سرچ کردم که خدای نکرده اشتباه نگفته باشم دیدم توی همین سایت همچین سئوالی قبلا مطرح شده اینو بخونید:

jak_1300
21-08-2011, 11:13
منظورتونو متوجه نشدم >برای استفاده از برنامه اینطوری عمل کنید

Start>All Programs>Windows Install Clean Up

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Click remove

مراقب باشید چی رو حذف می کنید

سرچ کردم که خدای نکرده اشتباه نگفته باشم دیدم توی همین سایت همچین سئوالی قبلا مطرح شده اینو بخونید:

دريا جان دستت درد نكنه رديف شد برنامه رو اشتباه دانلود كرده بودم ممنونم ازت

Dondi
22-08-2011, 21:18
با سلام
من بعد از این که ویندوز 7 لپتابم رو ریکاوری کردم و آفیس رو اجرا کردم یه درایو به اسم Microsoft Office Click-to-Run 2010 (Protected) تو مای کامپیوترم اضافه شده . هیپ جoوری نه اجرا می شه و نه حذف . علت اومدنش چیه و چطوری می شه برش داشت ؟
منم ویندوزو که آپدیت کردم بهد اجرای offiice این اتفاق افتاد کسی نیست بگه این چیه؟؟؟؟ میشه ورش داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟هان؟:13:

iman_n21
28-08-2011, 16:40
سلام
اگر ممکنه بفرمایید که من چطور سایز پیشقرض کاغذ رو برای پرینتر عوض کنم ؟
آخه هر چی پرینت میگیرم حاشیه کار پرینت نمیشه، مجبورم برای هر مورد تنظیمات کاغذ رو از letter (که پیشفرض هست) به A4 تغییر بدم ولی این تغییر فقط برای همین یک باره و دفعه بعد به حالت قبل برمیگرده
پرینتر من hp1020
آفیسم 2003
البته روی یه کامپیوتر دیگه که آفیس 2007 داره مشکلی ندارم
مرسی

Darya-eng
30-08-2011, 00:03
سلام
اگر ممکنه بفرمایید که من چطور سایز پیشقرض کاغذ رو برای پرینتر عوض کنم ؟
آخه هر چی پرینت میگیرم حاشیه کار پرینت نمیشه، مجبورم برای هر مورد تنظیمات کاغذ رو از letter (که پیشفرض هست) به A4 تغییر بدم ولی این تغییر فقط برای همین یک باره و دفعه بعد به حالت قبل برمیگرده
پرینتر من hp1020
آفیسم 2003
البته روی یه کامپیوتر دیگه که آفیس 2007 داره مشکلی ندارم
مرسی

neon1
30-08-2011, 14:10
من هر دفعه که روی ویندوز 7 آفیس 2010 رو نصب می کنم بعد از دو یا سه دیگه هیچ کدوم از نرم افزار های آفیس باز نمیشه و ارور "microsoft office has stopped working" می ده تو رو اگه کسی می دونه باید چی کار کنم کمک کنه.:42:

Rahpooyan
30-08-2011, 16:09
تازگی ها برنامه ای نصب نکرده ای که افزونه بر روی افیس نصب کند مثلا پرینترهای مجازی و ... ؟

neon1
30-08-2011, 20:12
نه به هیچ وجه حتی یه بار بعد از نصب ویندوز هیچ نرم افزاری به جز آفیس نریختم تا تست کنم ولی بازهم همونطوری شد.

nima.soad
31-08-2011, 03:20
سلام من رو لپ تاپم یه آفیس 64 ریختم مشکلی هم با خودش ندارم ولی اصلا کرک نمیشه! با 60 تا KMS هم امتحان کردم بازم نمیشه همش failed میشه! میگه memory injection failed!!
خواهشا یه راهنمایی بکنین :11:

maxmen
31-08-2011, 10:36
سلام مال منم 64 هست این Product Key رو ندارم از کجا باید بیارم تا بتونم نصبش کنم؟

sayanermia
31-08-2011, 11:13
دوستان از کرکی که میذارم استفاده کنید من خیلی وقته دارم استفاده میکنم روی 64 بیت

nima.soad
01-09-2011, 03:33
دوست عزیز ممنون از لطفت من activate کردم و پیغام موفقیت رو داد ولی هنوز تو آفیس نوشته Unlicensed product
میخواستم بدونم اینو چکارش کنم! با تشکر

nitro
01-09-2011, 03:42
احتمالا درست اکتیو نشده
با Run as administrator امتحان کن

nima.soad
01-09-2011, 03:43
100 بار این کارو کردم :دی
اصلا مثه اینکه نمیخواد اکتیو شه

nitro
01-09-2011, 03:59
شما احیانا ویندوز 8 آلفا رو استفاده نمیکنی؟

فایروالت رو خاموش کن
اینترنت رو قط کن
User Acount Control رو خاموش کن
Run a administrator کن

:41:

nima.soad
01-09-2011, 04:02
نه بابا ویندوز 8 ندارم 7 اورجینال لپ تاپه

nitro
01-09-2011, 04:11
کارایی که گفتم رو انجام دادی؟

nima.soad
01-09-2011, 04:44
آقا دمت گرم!!! :دی
میدونی گیرش چی بود؟
UAC رو نبسته بودم!!!!
الان اکتیو شد!
حالا میتونم UAC رو باز کنم دوباره؟

nitro
01-09-2011, 13:36
دوباره روشن کن
مشکلی نداره :10:

maxmen
02-09-2011, 20:59
پس جواب سوال من چی میشه؟:31:

nitro
03-09-2011, 02:39
شما هم از همین Activatior های آفیس 2010 استفاده کن

ilam_1383
04-09-2011, 13:31
با سلام موقع نصب آفیس 2010 این ارور را میدهد علت چیست و چگونه رفعش کنم سیستم عامل من XP سرویس پک 2 بود که آنرا به سرویس پک 3 نصب کردم

MrGee
05-09-2011, 10:52
احتمالا چند بار روي فايل نصب كليك مي كنيد يا اينكه يه برنامه ديگه داره همزمان با آفيس نصب مي شه و اين مشكل پيش مياد

gigi_alex
09-09-2011, 13:41
سلام دوستان
من تو اداره سیستم ها رو عضو دامین کردم. بعضی از سیستم ها برنامه های آفیس رو به کندی باز می کنن و موقع سیو کردن، نرم افزار هنگ می کنه . خواستم ببینم ربطی به دامین کردن سیستمها داره؟ چه راه حلی پیشنهاد میدین؟

iraj_2_7
13-09-2011, 10:28
سلام !
من ویندوزم رو عوض کردم و حالا که میخوام این آفیس رو بنصبم این ارور رو میده !:

واسه هر دو مجموعه همین مشکل هست !

بهدش هم صفحه send error ویندوز میاد!

چه کنم ؟

دوستان راهنماییی.....

R.Karaj
14-09-2011, 11:09
سلام دوستان میشه بگین چه طور میشه آفیس 2002 یا 2003 رو با 2007 همزمان روی سیستم داشت؟

دوست عزیز سلام

برای داشتن چند نسخه از آفیس روی سیستم تنها کافیه هنگام نصب هر نسخه مسیری غیر از نسخه نصب شده در سیستم رو تغیین کنید در ضمن نسخه قبل از افیس 2003 نسخه 2000 نه 2002

امیدوارم مشکلت حل بشه

reza41
15-09-2011, 13:51
سلام
من خیلی دنبال یه نرم افزار می گردم که بتونه تاریخ هجری شمسی رو به آفیس اضافه کنه تنها چیزی که تا حالا پیدا کردم نرم افزاری از شرکت ادسافت هست که اونم خیلی گرونه یعنی نسخه خانگی اش 25 هزار تومن هست.
کسی نرم افزار دیگه ای در این زمینه ندیده؟ یا راه حلی برای این مساله؟
ممنون

Darya-eng
15-09-2011, 14:22
سلام
من خیلی دنبال یه نرم افزار می گردم که بتونه تاریخ هجری شمسی رو به آفیس اضافه کنه تنها چیزی که تا حالا پیدا کردم نرم افزاری از شرکت ادسافت هست که اونم خیلی گرونه یعنی نسخه خانگی اش 25 هزار تومن هست.
کسی نرم افزار دیگه ای در این زمینه ندیده؟ یا راه حلی برای این مساله؟
ممنون

من از پرنیان برای نمایش تاریخ شمسی در ms project)آفیس)استفاده کردم خیلی خوب جواب میداد

ssima
27-09-2011, 18:32
سلام

من آفیس 2010 روی لپ تاپم نصب بود( Vaio) خواستم اکتیو کنم! اما وقتی Product Key رو که پشت لپ تاپ نوشته وارد میکنم!! این پیغام رو میده :

باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Masоud
27-09-2011, 19:18
سلام

من آفیس 2010 روی لپ تاپم نصب بود( Vaio) خواستم اکتیو کنم! اما وقتی Product Key رو که پشت لپ تاپ نوشته وارد میکنم!! این پیغام رو میده :

باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

سلام

معمولا" نسخه ای که روی لپتاپ ها نصب میشه نسخه ی Home & Student هستش.

ابتدا توسط سریال زیر اقدام به نصب کنید :

VQ94T-MGT3J- VG3RH-GVY47-WDPPF

سپس توسط کرک زیر آفیس رو کرک کنید:

ssima
27-09-2011, 22:32
سلام

معمولا" نسخه ای که روی لپتاپ ها نصب میشه نسخه ی Home & Student هستش.

ابتدا توسط سریال زیر اقدام به نصب کنید :

VQ94T-MGT3J- VG3RH-GVY47-WDPPF

سپس توسط کرک زیر آفیس رو کرک کنید:

مرسی از شما!
برای کامل شدن اطلاعاتم می خواستم بدونم ، پس چرا کد فعال سازی رو ، پشت لپ تاپ گذاشتن؟؟؟

Masоud
27-09-2011, 23:02
مرسی از شما!
برای کامل شدن اطلاعاتم می خواستم بدونم ، پس چرا کد فعال سازی رو ، پشت لپ تاپ گذاشتن؟؟؟
سلام

اطلاعی ندارم عزیز. این مورد رو چک نکردم هنوز.

mohammad75
02-10-2011, 19:02
با سلام
من office 2010 plus رو نصب کردم و بعدش هم خواستم با EZ-ACTIVATOR اونو کرک کنم ولی انتی ویروسم یک فایل رو ویروس تشخیص داد و پاک کرد و در پایان هم خطاهای زیر ظاهر میشد و کرک انجام نمیشد.
آنتی ویروسم nod32 هستش.یکبار هم اونو غیر فعال کردم و آفیس رو مجدد نصب کردم و سعی کردم کرک کنم ولی باز هم همین خطاها رو میداد.
لطفا راهنمایی کنید.

hasani2008
04-10-2011, 18:00
با سلام من یه کافی نتی دارم که آخرین ویندوزی که روش نصب کردم سون بود و بعد از نصب درایورها تصمیم گرفتم که برنامه Office2010 (که خیلی هم مهم است خصوصا برای کارم )رو نصب کنم ولی در حین نصب برق قطع شد و الان هر کاری که میکنم موقع نصب ارور میده و هر نوع آفیس2010 یا 2007 که باشه رو نصب کردم ولی جواب نمیده.
ممنون میشم راهنمایی کنید (شرمنده که زیادی نوشتم) ارور:
Microsoft Office Profssional Plus2010 encountered an erorr during setup

urumchi
04-10-2011, 18:40
شما پوشه اي كه توش آفيس بصورت ناقص نصب شده بود رو پاك كردي يا روي همون پوشه نصب ميكني؟؟؟

hasani2008
05-10-2011, 11:41
شما پوشه اي كه توش آفيس بصورت ناقص نصب شده بود رو پاك كردي يا روي همون پوشه نصب ميكني؟؟؟

این کار رو کردم ولی درست نشد بعدش تو یه سایت خارجی خوندم که نام فایل C:\ProgramData\Microsoft Help
رو باید عوض کرد این کار رو انجام دادم و مشکلم حل شد . به هر حال ممنونم از شما.

pro 3d game studio
05-10-2011, 14:36
سلام.
تو نصب آفیس 2007 روی سیستم عامل xp sp3 در نت بوکم مشکل دارم با این ارور مواجه میشم . قبلا هم روش نصب نکردم . نسخه 2010 رو هم گرفتم باز همین ارور رو داد . دات نت فریمورک 3.5 دارم .
کسی میونه کمکم کنه . بد جوری آفیس رو لازم دارم.
ممنون

pro 3d game studio
05-10-2011, 16:19
بالاخره خودم مشکل رو حل کردم :
روش رفع خطای :
the windows installer cannot update one or more protected windows file
در آفیس به صورت زیر هست :

فایلی به نام fp4autl.dll در محل نصب ویندوزتون حذف شده که آدرسش اینجاست :

c:\program files\common files\microsoft shared\web server extensions\40\bin
اگر به این آدرس برید دوتا فایل dll باید باشه یکی fp4autl.dll و یکی هم FP4AWEC.DLL و یه پوشه با نام 1033
هر کدوم از اینا در آدرس بالا نبودند باید از disc xp یا همون سی دی ویندوز xp در مسیر زیر ازشون کپی بگیرید و در محل نصب ویندوزتون که آدرسش رو دادم و در درون پوشه bin کپی کنید.

برای این کار سی دی ویندوز اکس پی رو بزارید داخل سی دی رام و به پوشه i386 برید و روی فایل FP40EXT.CAB دابل کلیک کنید . فایل های fp4autl.dll و FP4AWEC.DLL رو پیذا کنید و ازشون کپی بگیرید و در مسیر زیر پیست کنید:
c:\program files\common files\microsoft shared\web server extensions\40\bin

موفق باشید.

mohammad75
07-10-2011, 13:18
با سلام
من office 2010 plus رو نصب کردم و بعدش هم خواستم با EZ-ACTIVATOR اونو کرک کنم ولی انتی ویروسم یک فایل رو ویروس تشخیص داد و پاک کرد و در پایان هم خطاهای زیر ظاهر میشد و کرک انجام نمیشد.
آنتی ویروسم nod32 هستش.یکبار هم اونو غیر فعال کردم و آفیس رو مجدد نصب کردم و سعی کردم کرک کنم ولی باز هم همین خطاها رو میداد.
لطفا راهنمایی کنید.

کسی از دوستان راه حلی داره؟
اگه فایل kmseulator.exe رو در همون مسیر کپی کنم مشکل حل میشه؟
کسی این فایل رو داره؟

mahyartb
09-10-2011, 13:47
با سلام و خسته نباشید
روی یک سیستم ویندوز 64 بیتی نصب کردم،ولی مجموعه افیس نصب نمیشه
به محض اجرای فایل ستاپ ارور زیر نمایش داده میشه
از 3 ورژن مختلف افیس 2010 64 بیتی و 2 ورژن افیس 2007 هم استفاده کردم ولی باز هم همون ارور میاد
با تشکر مجدد
بدرود

becolony
12-10-2011, 17:57
با سلام

آفیس 2010 در ویندوز xp نصب نمی شه
چه کار باید کرد؟

Masоud
12-10-2011, 18:43
سلام

ورودتون رو تبریک عرض میکنم.

لطفا" کامل توضیح بدید تا بشه کمک کرد.

پیغامی چیزی میده ؟

becolony
12-10-2011, 21:22
مرسی از لطف شما

من می خواهم office2010 را در ویندوزxp سرویس پک 2 نصب کنم ولی نمیشه و خطا میده
میشه راهنمایی کنید

Masоud
12-10-2011, 22:57
سلام

عکسی از پیغام خطایی که میده رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه کمک کرد.

ask_bl
12-10-2011, 23:12
شما برای نصب آفیس 2010 روی ویندوز XP باید ویندوز رو به SP3 آپگرید کنین.

masihanafas
26-10-2011, 20:32
سلام
من موقع نصب آفيس 2010 با ارور 1907 مواجه مي شم.ويندوز 7 اولتيميت 64بيتي نصب كردم.اولين نرم افزاري هم كه مي خوام نصب كنم همين آفيسه.به هيچ وجهي نميشه نصبش كرد.يه راهنمايي كنيد خيلي ممنون مي شم. خسته شدم ديگه:41:
متن ارور تقريبا اينه كه اجازه ي رجيستر كردن فونت ها را نداريد.اما هيچ فونت خاصي نصب نكردم.

Masоud
27-10-2011, 13:53
سلام
من موقع نصب آفيس 2010 با ارور 1907 مواجه مي شم.ويندوز 7 اولتيميت 64بيتي نصب كردم.اولين نرم افزاري هم كه مي خوام نصب كنم همين آفيسه.به هيچ وجهي نميشه نصبش كرد.يه راهنمايي كنيد خيلي ممنون مي شم. خسته شدم ديگه:41:
متن ارور تقريبا اينه كه اجازه ي رجيستر كردن فونت ها را نداريد.اما هيچ فونت خاصي نصب نكردم.
سلام

یک عکس از پیغام یا متن کامل انگلیسی پیغام رو بذارید تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

manya-atashin
09-11-2011, 01:30
سلام
من فرونت پيج 2003 رو نصب ميكنم ولي آخرش ارور ميده !
عكس گزاشتم

papillon11
09-11-2011, 02:36
سلام دوستان . من امروز به مشکل عجیبی برخوردم ، وقتی می خوام فارسی تایپ کنم ،باید اول فاصله بزنم بعد تایپ کنم و گرنه تایپ نمی کنه واسه هر کلمه ی این طوری شده کلافه شدم . تا امروز صبح درست بود ؟ کسی می دونه مشکلش چیه ؟

mahdi rahimi
20-11-2011, 01:42
سلام به همه‏ی دوستان، راستش من وقتی در ورد صفحات را شماره بندی می‏کنم طبق معمول همه‏ی شماره‏ها یا در سمت راست خواهند بود یا چپ و یا وسط، اما سوال من اینه : آیا می‏شه شماره بندی صفحات حاوی متون فارسی رو طوری انجام داد که شماره‏های صفحات فرد در سمت چپ آنها و شماره‏های صفحات زوج در سمت راست آنها قرار گیرند.
چون من می‏خوام وقتی صفحات رو پشت و رو چاپ می‏کنم شماره‏های صفحات در یک طرف چاپ شده باشند.

yaghob.boss
27-11-2011, 23:54
من موقع نصب آفیس 2007 و 2010 به مشکل بر میخورم روی 7 مانند عکس زیز

رعد
22-12-2011, 07:39
با سلام
بنده وقتي ميخوام ويندوز را آپديت كنم اين درخواست رو براي آپديت 2010 ميده :
Service Pack 1 for Microsoft Office 2010 (KB2510690) 32-bit EditionDownload size: 304.5 MB , 3 hours 42 minutesService Pack 1 (SP1) for Microsoft Office 2010 (KB2510690) 32-bit Edition contains new updates which improve security, performance, and stability. A
ولي هر چي تو خود سايت مايكروسافت گشتم نسخش رو براي دانلود نديدم .
ميشه راهنمايي كنيد لينك دانلودش كجاست؟
در ضمن آفيس من هنوز اكتيو نيست و اگر اكتيو نباشه چه مشكلي ايجاد ميشه

Soheilso
28-12-2011, 01:30
سلام دوستان
چه تنظیماتی رو باید انجام بدم که هر وقت نرم افزار ورد رو باز می‌کنم، فونتش Tahoma، فونت سایزش 16 و قالبش Justify باشه؟
با تشکر

Darya-eng
29-12-2011, 17:50
سلام دوستان
چه تنظیماتی رو باید انجام بدم که هر وقت نرم افزار ورد رو باز می‌کنم، فونتش Tahoma، فونت سایزش 16 و قالبش Justify باشه؟
با تشکر

سلام
ctrl+Dرا همزمان بزنیدیا مرحله یک مشخص شده درعکس را انجام دهید
ودر پنجره ظاهرشده تغییرات رااعمال و دکمهdefaultرابزنیدوYesکنید

لینک عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F84pwkckx46k8bqjd7s2.png)

Soheilso
29-12-2011, 19:26
سلام

Darya-eng عزیز

ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه:

حالا چه کار باید بکنم که هر وقت متنی رو از اینترنت تو ورد کپی می‌کنم، فونتش Tahoma و فونت سایزش 16 باشه؟

پیشاپیش از راهنماییهات تشکر می‌کنم.

vbiman
12-01-2012, 21:37
سلام
من در نصب آفیس دچار مشکل شدم و در موقع نصب با این خطا مواجه میشم لطفا بگین راه حلش چیه؟:5:

Darya-eng
13-01-2012, 19:10
سلام

Darya-eng عزیز

ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه:

حالا چه کار باید بکنم که هر وقت متنی رو از اینترنت تو ورد کپی می‌کنم، فونتش Tahoma و فونت سایزش 16 باشه؟

پیشاپیش از راهنماییهات تشکر می‌کنم.

خواهش میکنم خوشحالم که تونستم کمک کنم
دراین مورد متاسفانه راهی به ذهنم نمیرسه ولی با یه ctrl+Aراحت کل متنو انتخاب میکنید ونوع واندازه فونت را میتونید تغییر بدید اما اینکه خود ورد اینکارو انجام بده.....
دنبالش میگردم اگر پیداکردم میگم:13:

سلام
من در نصب آفیس دچار مشکل شدم و در موقع نصب با این خطا مواجه میشم لطفا بگین راه حلش چیه؟:5:

مطمئنید ورژنهای قبلی افیس رو درست uninstall کردید؟

mohsen_djd2
18-01-2012, 00:46
سلام
حل شد :دی

shahram83
22-01-2012, 12:04
من در نصب sharepoint designer 2010 که از همین سایت دانلود کردم دچار مشکل هستم. و پس از دوبار کلیک بر روی فایل setup.exe برنامه، خطای the language of this installation is not supported by your sys پدیدار می شه. البته پیشتر یک نفر این رو مطرح کرده است اما پاسخ داده نشده است. همچنین من از چند روش که برای حل مشکل در اینترنت یافتم، استفاده کردم اما راه گشا نبود.

Dr.FANOOS
04-02-2012, 13:35
دوستان من آفیس 2007 داشتم و بطور کامل اون رو پاک کردم .
حتی با نرم افزار ccleaner کش ویندوز رو هم پاک کردم اما متاسفانه وقتی می خوام
آفیس 2010 رو بریزم این پیغام میاد :

که در واقع می گه ورژن قبلی رو پاک کنید .
با fix it هم همه ی shortcut ها و ریجستری ها رو هم پاک کردم که باز هم بی فایده بود !
ممنون می شم راهنمایی کنید . :)

Dr.FANOOS
04-02-2012, 23:06
دوستان من آفیس 2007 داشتم و بطور کامل اون رو پاک کردم .
حتی با نرم افزار ccleaner کش ویندوز رو هم پاک کردم اما متاسفانه وقتی می خوام
آفیس 2010 رو بریزم این پیغام میاد :

که در واقع می گه ورژن قبلی رو پاک کنید .
با fix it هم همه ی shortcut ها و ریجستری ها رو هم پاک کردم که باز هم بی فایده بود !
ممنون می شم راهنمایی کنید . :)
دوستان الان من روی pc خودم آفیس 2007 ریختم بعدش microsoft project 2010 نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیومد . همه چی درسته .
اما الان که روی لپ تاپم آفیس 2007 دوباره نصب کردم msp 2010 رو قبول نمی کنه و این پیغام رو دوباره می ده .

کسی چیزی نمی دونه ؟! :19:

V.Valizadeh9
05-02-2012, 04:07
دوستان الان من روی pc خودم آفیس 2007 ریختم بعدش microsoft project 2010 نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیومد . همه چی درسته .
اما الان که روی لپ تاپم آفیس 2007 دوباره نصب کردم msp 2010 رو قبول نمی کنه و این پیغام رو دوباره می ده .

منم روی لپ تاپم دقیقا همین مشکل رو دارم
ممنون میشم راهنمایی کنین

Dew Drop
07-02-2012, 23:12

سلام
این Uninstaller های مایکروسافت که برای حذف آفیس 2010 و 2007 هستن رو یه بار اجرا کنید,بعد اقدام به نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟!
احتمالاً مسیر آفیسهای قبلی از رجیستری حذف نشدن,برا همین اجازه نصب نمیده.
(در ضمن تو عکسی که گذاشتین برای ورژن Prerelease ارور میده که معمولاً رو لپ تاپها این نسخه هستش
ببینید اگه تو add_remove program باشه حذفش کنید)

V.Valizadeh9
08-02-2012, 16:38
سلام
این Uninstaller های مایکروسافت که برای حذف آفیس 2010 و 2007 هستن رو یه بار اجرا کنید,بعد اقدام به نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟!
(در ضمن تو عکسی که گذاشتین برای ورژن Prerelease ارور میده که معمولاً رو لپ تاپها این نسخه هستش

ممنون اما باز هم نشد
به هر حال مرسیــــ

axson
08-02-2012, 19:05
منم روی لپ تاپم دقیقا همین مشکل رو دارم
ممنون میشم راهنمایی کنین
شما یا نسخه های قبلی رو حذف کن، بعد 2010 رو نصب کن،
یا هنگام نصب درخواست "ارتفاء به نسخه جدید" رو نده، بذار 2010 در کنار 2007 نصب شه

light
09-02-2012, 03:59
نمیدونم چرا مدتیه آفیس2007 رو سیستمم نصب نمیشه (قبلا میشد)
همینو رو سیستم های دیگه راحت نصب میشه :41:

چند بار هم ویندوز عوض کردم باز اینجوریه
کلی سریال نامبر هم عوض کردم فایده نداشته

موقع نصب میشه سریال نامبر اشتباس ، در حالی که همینو رو سیستم های دیگه نصب کردم و جواب داد

elcboy
09-02-2012, 14:49
سلام

من یه آفیس 2010 گرفتم که همچیش به زبان ایتالیایی هستش (موقع نصب و منوها و help ...) چطوری می تونم به انگلیسی بر گردونم؟

axson
09-02-2012, 15:57
سلام

من یه آفیس 2010 گرفتم که همچیش به زبان ایتالیایی هستش (موقع نصب و منوها و help ...) چطوری می تونم به انگلیسی بر گردونم؟

سلام بر شما

کلا زبونش ایتالیایی نیست؟

elcboy
09-02-2012, 17:22
همش ایتالیایی
دنبال Microsoft.Office.2010.English.Language.Pack.x64 گشتم ولی پیدا نکردم( فروشی)

elcboy
09-02-2012, 17:40
سلام کلا ایتالیایی
ILP انگلیسی نتونستم براش پیدا کنم.

elcboy
11-02-2012, 13:09
از دوستان کسی هست که language interface pack x64 به زبان انگلیسی برای office 2010 داشته باشه؟

Dr.FANOOS
11-02-2012, 13:46
سلام

مرسی . :)
عالی بود . :10:
مشکلم حل شد . :8:

axson
12-02-2012, 14:44
از دوستان کسی هست که language interface pack x64 به زبان انگلیسی برای office 2010 داشته باشه؟
خوب چرا "افیس 2010" رو دانلود نمیکنید.

Karkas20
14-02-2012, 12:23
باسلام

بنده افیس را ریمو کردم و برای دوم که میخواهم نصب بکنم با این ارور مواجه میشوم

Office 2010 Professional Plus encountered an error during setup

ممنون میشم / بنده را راهنمایی بکنید

مرسی

axson
14-02-2012, 16:45
باسلام

بنده افیس را ریمو کردم و برای دوم که میخواهم نصب بکنم با این ارور مواجه میشوم

Office 2010 Professional Plus encountered an error during setup

ممنون میشم / بنده را راهنمایی بکنید

مرسی

سلام بر شما

فایل نصبیش "Setup" مشکل نداره؟

Karkas20
14-02-2012, 17:14
سلام بر شما

فایل نصبیش "Setup" مشکل نداره؟

سلام دادا

نیازی نیست

مشکل رفع شد

ممنون

GTB 599
15-02-2012, 22:24
سلام.

2 تا مشکل داشتم.پیشاپیش ممنون.:10:

1.یه فایل با پسوند shs دان کردم که همونطور که میدونید با word و excel قابل اجرا هست.
اما office 2010 من با win 7 نمیتونه اجراش کنه.احتمالا به این دلیله که تو ویندوز 7 و ویستا به دلیل اینکه فایل رجیستری shell scrap.dll یا در واقع همون پسوند shs تعریف نشده پس تو این ویندوزا اجرا نمیشه.

خواستم بدونم هیچ راهی ندارم که به پسوند دیگه ای تبدیلش کنم که قابل اجرا باشه یا مثلا خود shs رو میشه اجرا کرد یا حتما باید مثلا xp نصب کنم.

2.تو office نمیتونم کلیک راست کنم!چیکار کنم که بشه؟

بازم ممنون.:11:

Dew Drop
16-02-2012, 11:19
سلام.

1.یه فایل با پسوند shs دان کردم که همونطور که میدونید با word و excel قابل اجرا هست.
اما office 2010 من با win 7 نمیتونه اجراش کنه.احتمالا به این دلیله که تو ویندوز 7 و ویستا به دلیل اینکه فایل رجیستری shell scrap.dll یا در واقع همون پسوند shs تعریف نشده پس تو این ویندوزا اجرا نمیشه.

خواستم بدونم هیچ راهی ندارم که به پسوند دیگه ای تبدیلش کنم که قابل اجرا باشه یا مثلا خود shs رو میشه اجرا کرد یا حتما باید مثلا xp نصب کنم.

2.تو office نمیتونم کلیک راست کنم!چیکار کنم که بشه؟

سلام
جواب سوال اول رو نمی دونم ...
ولی جواب سوال دوم , add-ins بابیلون هستش که این مشکل رو به وجود میاره,
این افزونه رو از ورد حذف کنید مشکلتون حل میشه.

germany1
26-02-2012, 23:14
سلام بچه ها word 2003 نصب کردم .قبلا باهاش رو همسن سون شکل نداشتم.الان موقع اجرا این ایرورو میده
اینم عکس

Darya-eng
27-02-2012, 18:50
افیس رویه مک نصب میشه؟
بله اموزشش بایه سرچ ساده پیدا می کنید مثلا:

ask_bl
27-02-2012, 22:57
سلام.

سلام
فایل shscrap.dll رو از یه ویندوز XP از مسیر c:\Windows\system32 کپی میگیرین و به همون مسیر تو ویندوز سون میریزین (من XP نداشتم وگرنه آپلود میکردم)
و بعد فایل زیر رو دانلود و اجرا کنین:

امیدوارم مشکل حل شه

mostafabad2007
05-03-2012, 11:03
سلام دوستان من افیس 2010 اومدم نصب کردم اما وسطای نصب حواسم نبود دکمه انصراف رو زدم حالا که میخوام دوباره نصب کنم این ارورا رو میده

milad_takjoo
05-03-2012, 22:42
سلام دوستان.من office 2010 نصبیدم..همه ی نرم افزاراش کار میکن فقط word مشکل داره...یعنی یه چیز مینویسم سیو میکنم بعد میخوام باز کنم close program میده...2007 نصبیدم مشکلی نبود فقط word 2010 مشکل داره...لطفا کمک کنین...

مصطفی
06-03-2012, 00:13
اون ارور 25004 میگه که سریال نرم افزارت معتبر نیست احتمالا اگه یه فایل نصب دیگه پیدا کنی یا رجیستری رو با یه نرم افزاری clean یا repair کنی مشکلت حل میشه

Honradez
27-03-2012, 01:19
سلام. خسته نباشید.

من اخیرا فایل سرویس پک 1 برای آفیس 2010 را از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما هنگام نصب پیغام زیر را میدهد:

لطفا من را راهنمایی کنید. بسیار ممنون.

Nocturne
03-04-2012, 03:36
سلام. چند سوال داشتم

1. آفیس 2010 جدیدترین نسخه موجود هست؟
2. ازش راضی هستید؟ می ارزه بجای 2007 بریزم؟
3. سرعتش کمتر نیست؟
4. برای لپ تاپ باید نسخه 64 بیتیش رو بریزم؟

:11:

amin2000
16-04-2012, 14:48
سلام دوستان
من وقتی میخوام آفیس 2010 رو نصب کنم یک اررور به من میده.
لطفا راهنمایی کنید.
عکس از اررور موزد نظر:

shahedi
16-04-2012, 14:54
به sp3 راتقا بده.
این فیکسر هم بتست

این لینک ببین

احتمالا xp 64bit نصب نداری؟

'POP'
16-04-2012, 17:16
با ترفند زیر در xp sp2 هم قابل نصبه:

1. Go to Registry
2. HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Contro l\Windows
3. Change CSDVersion string value from 200 to 300
4. Reboot
5. Install Office 2010 and reboot again
6. Repeat first four steps to get 300 to 200 parameter again

amin2000
19-04-2012, 16:30
با ترفند زیر در xp sp2 هم قابل نصبه:

1. Go to Registry
2. HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Contro l\Windows
3. Change CSDVersion string value from 200 to 300
4. Reboot
5. Install Office 2010 and reboot again
6. Repeat first four steps to get 300 to 200 parameter again
سلام
این ترفند کار نمیکنه و اون عدد 200 تغییر نمیکنه مشکل چیه؟

amir323b
19-04-2012, 17:00
سلام
این ترفند کار نمیکنه و اون عدد 200 تغییر نمیکنه مشکل چیه؟

آقا راهی نداره .... یا باید SP3 باشی یا ویندوز SP2 X64 . یعنی 64 بیتی.:20:

amir323b
21-04-2012, 14:31
سلام. خسته نباشید.

من اخیرا فایل سرویس پک 1 برای آفیس 2010 را از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما هنگام نصب پیغام زیر را میدهد:

لطفا من را راهنمایی کنید. بسیار ممنون.

سلام . دوست عزیز با توجه با 32 یا 64 بیتی آفیستون باید 32 یا 64 بیتی فایل مورد نظر رو دانلود می کردید.

سلام. چند سوال داشتم

1. آفیس 2010 جدیدترین نسخه موجود هست؟
2. ازش راضی هستید؟ می ارزه بجای 2007 بریزم؟
3. سرعتش کمتر نیست؟
4. برای لپ تاپ باید نسخه 64 بیتیش رو بریزم؟

:11:

1- 14 هست که با نصب SP1 به 14 و خورده ای می رسید .
2- 100% 2010 بهتره . چون قابلیت کنفرانس آنلاین و ارسال به عنوان فکس و ذخیره به عنوان PDF و ... رمز گذاری روی فایل اضافه شده .
3- نه اصلا .
4-. باید با توجه به ویندوزتون تعیین کنید . البته روی ویندوز 64 بیتی ، 32 بیتی هم نصب میشه .

dany_3p4u
02-05-2012, 22:37
سلام
من بعد از مدت مدیدی امروز آفیس 2010 ریختم، از تورنت دانلودش کردم، حجمش 750 مگ
Microsoft Office Proffesional Plus 2010 Corporate Final (full activated)

این ورژن خیلی که قدیمی نیس؟

سوالی که برام پیش اومده، اینا که برنامش رو می فروشن چطور توی دی وی دی عرضه کی کنن؟!

شایدم قابلیت های اونا بیشتره؟!

milad_takjoo
07-05-2012, 19:21
دوستان من هر دو سه روز که میخوام یکی از نرم افزارهای آفیس رو باز کنم خودش یه صفحه نصب میاد و repair میکنه خودش رو...چه مشکلی هست؟

Bizhan26
08-05-2012, 10:00
سلام
من تعداد زیادی فایل روی هارد اکسترنالم دارم که با افیس 2007 و در ویندوز xp تولید شده حالا این فایلها را وقتی در ویندوز سون باز میکنم بصورت Read only باز میشه و باید بصورت save as ذخیره بشه علتش چیه ممنون میشم کمک کنید

raminrooz
16-05-2012, 13:54
سلام
من در اکسس به یک سری مشکل برخوردم، ممنون میشم اگر کمکم کنید

1.وقتی دیتا تایپ رو attachment تعیین میکنم و بعد فایلی رو پیوست میکنم به انداره فایل پیوست به حجم فایل اکسس اضافه میشه، اما وقتی فایل پیوست رو remove میکنم از حجم فایل اکسس کم نمیشه!

2.من میخوام تعداد زیادی عکس و فایل pdf پیوست کنم...که حجم فایل اکسس رو خیلی بالا می برد... فرمت عکسهای من همه JPG هست..فرمت عکسهام رو چی قرار بدم که هم کیفیت خوبش رو حفظ کنه و هم حجم خیلی کمی داشته باشه؟
بغیر از روش rar کردن فایلها ، آیا روش دیگه ای برای کم کردن حجم فایلها مثل pdf وجود داره؟

3.من میخوام در جدولم فیلدی باشه برای نمایش نام فایلهایی که برای اشخاص فرستادیم(این فایلها کلا 20 تاست که میخوام در یک لیست باکس نمایش داده بشه -اما ممکنه برای هر شخص فرق کنه، مثلا برای یکی 1 فایل فرستاده باشیم، برای یکی دیگه 10 تا فایل
---میخوام مثل فایل پنجره ای که برای فایل های پیوست باز میشه و لیست فایل های پیوستی رو نشون میده باشه با این تفاوت که تنها لیست اسم فایلها باشد و فایلی پیوست نباشد که حجم فایل اکسس را بالا ببرد..
----و یا بهتر اینکه بصورت اتچ ایمیل ها باشد ، در صورت نیاز اسم فایل بعدی را از لیست باکس انتخاب کند و نمایش دهد(بدون اتچ خود فایل )
آیا همچین چیزی اصلا امکان دارد؟

4.برای جستجو میخوام یک فرم درست کنم که
یک فیلد داشته باشه مثل جستجوی پکیج KING یا LORD که هر چیزی رو که تایپ میکنیم، نتایج مشابه رو همزمان در یک سابفورم نمایش بده و با کلیک بر روی نتایج به رکورد خاص خودش در قالب فرم بریم
شامل فیلد های خاصی از جدول باشه که شامل لیست باکس بودند، مثل لیست مشتری ها ---که از لیست اسم مشتری رو انتخاب کنیم و با کلید اینتر یا دکمه تمام رکورد های مربوط به مشتری رو در سابفورم نمایش بده و با کلیک بر روی هر مورد به رکورد خاص خودش در قالب فرم بریم

5.من دیتا تایپ یکی از فیلدها رو تاریخ مشخص کردم ، اما فقط یک تاریخ 1390/02/30 رو قبول نمیکنه !

منتظر راهنمایی شما هستم
ممنون
رامین

ud_ee1987
18-05-2012, 13:05
سلام به همه برو بچ. من یه سوال آفیسی داشتم. در مورد ورد. من از ورد برای نوشتن یک سری فیش هایی استفاده میکنم جوری که هر صفحه یک فیش توش هست . حالا مثلاً من 50 تا فیش نوشتم بعد می رم که یه چیزی به فیش شماره 12 اضافه کنم ، کل صفحاتم به هم می ریزه. دقیقاً مثل اینتر زدن که کل فایل ورد یک خط می رن پایین تر. حالا آیا می شه یه کاری کرد که با اینتر زدن توی یک صفحه یا نوشتن چیزی اونجا کل صفحه هام تغییر نکنه بلکه فقط اون صفحه خودش رو تغییر بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

ask_bl
18-05-2012, 22:05
سلام به همه برو بچ. من یه سوال آفیسی داشتم. در مورد ورد. من از ورد برای نوشتن یک سری فیش هایی استفاده میکنم جوری که هر صفحه یک فیش توش هست . حالا مثلاً من 50 تا فیش نوشتم بعد می رم که یه چیزی به فیش شماره 12 اضافه کنم ، کل صفحاتم به هم می ریزه. دقیقاً مثل اینتر زدن که کل فایل ورد یک خط می رن پایین تر. حالا آیا می شه یه کاری کرد که با اینتر زدن توی یک صفحه یا نوشتن چیزی اونجا کل صفحه هام تغییر نکنه بلکه فقط اون صفحه خودش رو تغییر بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
سلام، خوش اومدین به انجمن خودتون
بله
شما برای رفتن به صفحه بعد از اینتر استفاده نکنین بلکه از Page Layout>Breaks>Next Page استفاده کنین

Mr.Lover
21-05-2012, 18:11
سلام
چطور می تونم نرم افزار OneNote رو از مجموعه آفیس حذف کنم؟
موقع پرینت خیلی مزاحمه!
ممنون

ask_bl
21-05-2012, 19:26
سلام
چطور می تونم نرم افزار OneNote رو از مجموعه آفیس حذف کنم؟
موقع پرینت خیلی مزاحمه!
ممنون
سلام
Control Panel\Programs\Programs and Features
آفیس رو پیدا کنین و Change رو بزنین و بعد Add or remove feutures
و Microsoft OneNote رو Not Available کنین

rshafiiy
23-05-2012, 00:04
دوستان من هر دو سه روز که میخوام یکی از نرم افزارهای آفیس رو باز کنم خودش یه صفحه نصب میاد و repair میکنه خودش رو...چه مشکلی هست؟

منم همین مشکلو دارم :45:

ask_bl
23-05-2012, 10:50
منم همین مشکلو دارم :45:
از پیغام عکس بذارین

qazy
29-05-2012, 16:59
سلام.من MICROSOFT OFFICE 2010 رو وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو بهم میده.اساتید راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

sozuki7
05-06-2012, 09:37
سلام دوستان
یک لپ تاپی گرفتم افیس 2007 فابریک روش هست اما ریجستر نشده
امروز از نت یک کد گرفتم زدم قبول کرد اما مرحله بعدی این ارور زد
میگه کدی که وارد کردی صحیح نمیباشد
الان من چجوری میتونم به حالت قبلی برگردونم بدون اینکه ریمو بکنم

farshad_fa
05-06-2012, 23:20
سلام دوستان. مشکل جدید من با Word 2010 اینه که دیکشنری بایبلون 9 روی word و حتی notepad و windows explorer متن رو تشخیص نمی ده و ctrl+right click روی هیچ متنی که در این محیط ها باشن، کار نمی کنه. اما داخل IE مشکلی نداره و تکست رو تشخیص می ده ! حدس من اینه که نرم افزار فعال ساز office 2010 (ورژن جدید EZ-Activator ) یه سری تغییرات نامطلوب رو توی رجیستری نرم افزارهای مایکروسافت تو ویندوز 7 به وجود آورده. از دوستان کسی هست که بدونه چه جوری می تونم عیب یابی کنم ؟ آیا در صورت نصب مجدد بابیلون امکان رفع این مشکل هست ؟ با تشکر.

Dew Drop
06-06-2012, 08:08
سلام دوستان
یک لپ تاپی گرفتم افیس 2007 فابریک روش هست اما ریجستر نشده
امروز از نت یک کد گرفتم زدم قبول کرد اما مرحله بعدی این ارور زد
میگه کدی که وارد کردی صحیح نمیباشد
الان من چجوری میتونم به حالت قبلی برگردونم بدون اینکه ریمو بکنم

سلام
این مسیر رو تو رجیستری برید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Office\12.0\Registration

از کلید Registration بکاپ بگیرید که اگه مشکلی پیش اومد بتونید برش گردونید و بعد از بکاپ این کلید رو حذف کنید.

در ضمن پیشنهاد می کنم افیسی که دارید رو حذف کنید و نسخه دیگه ای رو نصب کنید.این نسخه آفیس ( Home and student )امکانات کمتری نسبت به نسخه های دیگه داره
این نسخه شامل Outlook,access,...نیست.
در هر صورت هر دو رو کرک می کنید و هیچ تفاوتی بین افیسی که رو لپ تاپ دارید و نسخه ای که می خواید نصب کنید نیست!!!

Dew Drop
06-06-2012, 08:17
سلام دوستان. مشکل جدید من با Word 2010 اینه که دیکشنری بایبلون 9 روی word و حتی notepad و windows explorer متن رو تشخیص نمی ده و ctrl+right click روی هیچ متنی که در این محیط ها باشن، کار نمی کنه. اما داخل IE مشکلی نداره و تکست رو تشخیص می ده ! حدس من اینه که نرم افزار فعال ساز office 2010 (ورژن جدید EZ-Activator ) یه سری تغییرات نامطلوب رو توی رجیستری نرم افزارهای مایکروسافت تو ویندوز 7 به وجود آورده. از دوستان کسی هست که بدونه چه جوری می تونم عیب یابی کنم ؟ آیا در صورت نصب مجدد بابیلون امکان رفع این مشکل هست ؟ با تشکر.

سلام
add-ins بابیلون رو از ورد حذف کنید.برید به Word options,ستون سمت چپ add-ins رو باز کنید و از این قسمت غیرفعال یا حذفش کنید.

farshad_fa
06-06-2012, 15:59
سلام
add-ins بابیلون رو از ورد حذف کنید.برید به Word options,ستون سمت چپ add-ins رو باز کنید و از این قسمت غیرفعال یا حذفش کنید.

ممنون از راهنمایی. این روشی که گفتین برای حل مشکل right click در Word جواب می ده. اما مشکل من با خود بابیلونه. به این صورت که در یه متن Word یا یه تکست ساده notepad یا اسم یک فایل تو فولدرهای خود ویندوز، اگه بخوام با کلید ترکیبی ctrl+right click (یا هر ترکیب دیگه ای که برای بابیلون تعریف می کنم)، صفحه بابیلون رو باز کنم و ترجمه لغت مورد نظر رو ببینم، اصلاً هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی نه بابیلون باز می شه و نه لغت select می شه. در حالی که در internet explorer و یا فایلهای pdf بابیلون کار می کنه. فکر می کنم مشکل از Word نیست. یک تغییری در خود ویندوز به وجود اومده که اساساً تکست ها با سیستم OCR (که توسط بابیلون و نرم افزارهای مشابه استفاده می شه)، قابل تشخیص نیستن. یه کم پیچیده به نظر می آد ! شاید لازم باشه کل Office 2010 و کلیه اثرات برنامه activator رو پاک کنم و سیستم رو به حالت قبل از نصب Office برگردونم. هرچند، هنوز معلوم نیست که دقیقاً مشکل از این نرم افزار فعال ساز بوده باشه.

haser
08-06-2012, 20:00
تاریخ سیستمت رو یه ماه ببر عقب
گاهی جواب میده
امتحان کن، ضرر که نداره!
نتیجه رو بگو...

سلام:
دوست عزیز، شما ابتدا باید MSXML version 6.10.1129.0 را نصب کنید تا آفیس 2010 نصب شود. می توانید MSXML version 6.10.1129.0 را در سایت مایکروسافت دانلود نمائید:

در آدرس فوق با توجه به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوزتان، نسخه ی x86 یا x64 را دانلود نمائید.

موفق باشید

haser
08-06-2012, 22:16
راه دوم:
مشکل در اجرای آفیس 2010
در حالت عادی این مشکل نباید پیش بیاد و این خطا به دلیل نصابی ( Installer ) هست که برای Office ساخته شده.
یعنی کسی که این برنامه رو کرک کرده یه نصاب هم براش ساخته. مشکل با خاموش کردن UAC باید رفع بشه این‌جوری:
۱. برو به Control Panel و System and Security رو انتخاب کن
۲. لینک Change User Account Control Settings رو انتخاب کن
۳. برای خاموش کردن UAC اون اسلایدر رو تا آخر پایین بکش یعنی سطح Never notify و OK کن. راه حل ریشه‌ای هم این هست که از یه برنامه رایگان مثل Libre Office استفاده کنی

ma_softnet
15-06-2012, 16:50
سلام
بنده قبلا آفیس 2010 را روی سیستم داشتم و بعد پاک کردم ولی حالا اومدم دوباره نصب کنم ولی دیگه اجرا نمیشه نصب با موفقیت به پایان میرسه ولی هنگام اجرا ارور میدهد
حتی دوباره با برنامه Perfect Uninstaller حذف و دوباره نصب کردم ولی باز هم همین ارور را میدهد