PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ---در مورد MvM يه مقدار اطلاعات ميخواستم---

YOUCOM
03-10-2008, 18:24
سلام. ممنون ميشم در موردش يكم بهم آمار بديد.

اين هفته يدونه صفرشو ميگيريم ولي هر كسي يه چيزي در موردش ميگه. يكي ميگه جون نداره. يكي ميگه ظريفه و هزار تا نظر ديگه. ظاهرا قيمتش حدوده 5/9 ميليونه.

به نظرتون اگه بفروشمش و بجاش يه سمند يا 405 بگيرم چطوره؟ با پولش چه مدلي از اينا رو ميتونم گير بيارم؟

milky way
03-10-2008, 18:32
من پشتش نشستم کلا ماشین ضعیفیه خودت حسابشو بکن دیگه موتورش 0.8 لیتره شتاب 0-100 هم 17 ثانیه ولی حقیقت اینه که برای تو شهر مخصوصا مثلا تهران خیلی خوبه کم مصرف و کوچیک امکانات نسبتا خوبی هم داره که ماشینهای دورواطرافش شاید نداشته باشن ولی خوب برای مسافرت و تو جاده شاید خیلی خوب نباشه با این حال بازم ماشینه و راه میره و فضایه داخلشم به اون کوچیکی که از بیرون فکر میکنی نیست ولی اگر 6-7 تومن بود قیمتش خیلی خوب بود 9 تومن نمی ارزه به نظر من اصلا .

unartig
03-10-2008, 18:33
من شنیده بودم درموقع تصادف درحدپژو206 هست یعنی زیادماشین ضعیف ازلحاظ بدنه(اونطورکه بعضی هافکر میکنند) نیست حتی یک فیلم هم برای موقع تصادفش هست توسایتشون
من خودم اینو برپراید ترجیح میدم هرچندطرفدارکمی داره موقع فروش

total_overdose
03-10-2008, 18:34
سلام
والا به نظر من اگه که از آدمایی باشی که خیلی حال نمیکنن با سرعت بالا ماشینتو عوض نکن.
چون هم نو هست وهم اینکه من یه جا خوندم کیفیت ساختش حتی از 405 و... بالاتر هست.

milky way
03-10-2008, 18:39
کلا ماشین بدی نیست ولی مهم اینه آدم دنبال چی باشه .

Farshadd
03-10-2008, 21:38
بیا.

اینم اطلاعات:

فکر کنم اصلیتش چینی هست، ولی توی کرمان خودرو منتاژ میشه.

متاسفانه راجع به کاراییش اطلاعی ندارم.

از لحاظ سرعت از این جدیدای 1100 سی سی خبر ندارم. ولی پراید به راحتی مدل 900cc mvm رو قورت میده ولی اگه طالب سرعت هستید سراغ هیچکدوم از اینا نرید. یک انتخاب غیر معقولانه به اسم دوو اسپیرو میتونه سرعت مورد نظرتون رو براورد کنه.210-220 تا میره. شتابش 10.1 فکر کنم. قدرت موتور هم 110 اسب. خیلی خیلی تمیزش رو هم میتونی با این قیمت و حتی کمتر پیدا کنی.

موتور 1100 MVM دارای 68 اسب بخار قدرت هست. در حالی که 900 آن 54 اسب داشت
یعنی نوع 1100 MVM قویتر از پراید هست (نمیدونم سریعتر باشه یا نه.

ولی نکته مهم الان اینه که:

نوع معمولی و 3 سیلندر خودروی MVM الان حدود 9 میلیون هست چه برسه 4 سیلندر که میشه همون 1100:46:

اینم یادم رفت بگم که: از لحاظ تیونینگ خودرو، MVM خیلی محدود هست و جای مانور زیادی نداره، مخصوصا موتورش

دوست عزیز قیمت صفر mvm از 9 میلیون به بالاس حداکثر 700/9

من با این ماشین رانندگی کردم !

اولا که اتاقش دیرتر از پراید به صدا در میاد حتی با وجود لاستیک کوچیکش ! :5:

اولین چیزی که توجه من رو جلب کرد هندیلینگ و نرمی فرمون خودرو بود حتی از خودروهایی مث 206 هم نرمتر ! و پدالهای نرم تر از پراید و حتی 206 :18: !!

کیفیت مونتاژ متوسط بود ولی از پراید یه مقدار بالاتر بود خصوصا جنس صندلیها !

تعلیق و جلوبندیش از پراید بهتر بود ولی نباید اصلا نباید روی سرعتهای بالا روی دست انداز برید ! چون قالپاق ماشین 99 درصد میشکنه این تجربه تلخی بود که 3 سال پیش با ماتیز تجربه کردم !! چون لاستیک ماشین کوچیکه و کنار اومدن با این مسئله و مراعت کردن در مواقعی خیلی مهمه و باید کنار بیای با این قضیه !

صدای گیربکس و موتور تو ماشین میپیچه بیشتر از پراید که خب تو مدل 1100 و 4 سیلندرش مطمئنا بهبود یافته !

مورد بعد شتابش بود که بیشتر از ماتیز بود بدلیل گشتاور بیشتر و مطمئن باش مدل 1100 سی سی بدلیل 16 سوپاپه بود پراید رو میگیره !

امکانات رفاهی خیلی خوبه : آینه ها و شیشه های برقی جلو و عقب - بالابر خودکار شیشه ها در صورت فراموشی - تودوزی و رنگبندی و زیبای جلو داشبرد ! ایموبیلایزر و میتونی چیزهای دیگری رو هم بصورت آپشن روی خودروت نصب کنن !

افت کولر هم محسوس بود !

مموعا کیفیت سوایر و لذت رانندگی خیلی بهتر از پراید و امثالهم بود !

نتیجه : دوست عزیز اگه میخوای MVM بخری بخر ولی حتما مدل 4 سیلندر جدیدش رو بگیر این ماشین روندن باهاش یه تجربه جدید و تازس ! باید بشینی پشتش بفهمی من چی میگم ! ولی اگه پولت به 3 سیلندرش میرسه برو پراید بگیر چون 3 سیلندر جواب نمیده حتی با وجود مزایای زیاد ولی بهرحال ضعیفه !

1- MVM 1100 CC
2- PRIDE
3- MVM 800 CC

موفق باشید ... یا حق

:11:

koorosh2500
20-01-2010, 01:51
با سلام بر دوستان.

می خواستم بدونم که مخارج و استهلاک این اتومبیل نسبت به پراید چگونه است

لوازم یدکی آن راحت گیر میآد

rezasalehi86
20-01-2010, 08:21
با سلام

می خواهم نظر دوستان را در مورد ام وی ام اتوماتیک بدانم و ضمنا یک سوال هم دارم. من پرسیدم گفتن این ماشین AMT هست می خواهم بدانم AMT چیه و چه تفاوتی با دنده اتوماتیک معمولی داره؟ ضمنا من این ماشینو برای خواهرم می خواهم که الان 206 تیپ 2 داره و دائم از دنده عوض کردن در ترافیک می ناله!! بنابراین فقط استفاده داخل شهر داره البته ایمنی مهمه اما اصلا شتاب و ... مهم نیست. در کل نظر دوستان در مورد ام وی ام مذکور که قیمتش حدود 11.5 میلیون تومان هست چیه؟

koorosh2500
21-01-2010, 16:38
می خواهم بدانم AMT چیه و چه تفاوتی با دنده اتوماتیک معمولی داره؟
اینطور که من شنیده ام AMT نوعی گیربکس است که به اختیار راننده می توان هم دستی از آن استفاده کرد و هم اتوماتیک.

ehsan_wwe
10-02-2010, 01:04
بزرگ ترين ايرادش اينه كه اگه ايرادي پيدا كنه بايد بندازيش دور چون لوازم يدكيش تو ايران نيست
خودم اينو كشيدم كه ميگم

zoorg2
19-03-2010, 11:17
اینطور که من شنیده ام AMT نوعی گیربکس است که به اختیار راننده می توان هم دستی از آن استفاده کرد و هم اتوماتیک.

amt یعنی وقتی دنده عوض می کنی خیلی به دستت فشار نمی یاد.چون کار تعویض دنده بوسیله یه کیت الکترونیکی-مکانیکی انچام میشه.رو این حسابتعویض دنده خیلی راحت انجام میشه.

خدمت اونی که میگه باید بندازیش دور چی باید بگم؟

این ماشین توسط مدیران که زیر مجموعه کرمان خودرو است مونتاژمیشه و لوازمش هم میارن.کارخانه سازنده این ماشین شرکت پیشرفته ای هست و چند مدل سواری شیک و خوب هم تولید می کنه که اسماش یادم نیست.در کل ماشین خوبیه ولی یه کوچولو گرونه