PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود كنين - يه كنترل به درد بخور

ahmad_h
01-01-2006, 09:32
اين يه كنترله براي گرفتن تاريخ از سمت راست به چپ كه اجازه نميده كاربر تاريخ شمسي اشتباه وارد كنه
مپلا 31/8/ يا مثلا 41/2 يا 3/15 انگيزه نوشتن اين كنترل از اونجا پيدا شد كه وارد كردن تاريخ اشتباه خيلي وقتها دردسر ساز ميشه
لطفا با هاش كار كنين و نظرتون رو بگين چون هنوز يه كم جاي كار داره اگه ارزشش رو داره ديولوپش كنم
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bithiah
01-01-2006, 10:15
دوست عزیز
دستتون درد نکنه، خیلی زحمت کشیدید. با یهه کم کار بیشتر مطمئنا از این خیلی بهتر هم می شه. برای ایده گرفتن بد نیست یه نگاهی هم به تاپیک زیر و بخصوص پست شماره 8 و لینکی که درش هست بیندازین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا من متوجه نشدم تغییر خاصیتهای DateMode و YearMode چه تغییری روی طرزکار این کنترل می ذاره.
موفق باشید

samet77
01-01-2006, 11:22
سلام به شما
لطفا يك كتاب خوب براي آموزش فتوشاپ 8 معرفي نمائيد با تشكر فراوان.

bithiah
01-01-2006, 13:11
دوست من، خوش آمدید
من نمی دونم چطور شما اینجا رو برای مطرح کردن این سوال انتخاب کردید. :happy:
شاید بهتر باشه سوالتون رو با دوستان گرافیک کار در انجمن گرافیک و مالتی مدیا مطرح کنین.

ahmad_h
01-01-2006, 14:05
دوست عزیز
دستتون درد نکنه، خیلی زحمت کشیدید. با یهه کم کار بیشتر مطمئنا از این خیلی بهتر هم می شه. برای ایده گرفتن بد نیست یه نگاهی هم به تاپیک زیر و بخصوص پست شماره 8 و لینکی که درش هست بیندازین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا من متوجه نشدم تغییر خاصیتهای DateMode و YearMode چه تغییری روی طرزکار این کنترل می ذاره.
موفق باشید

از توجه ات ممنون بيتيا

اگه خودت هم ايده اي براي بهتر كردنش داري بگو

datemode اگه کامل باشه تاریخ رو به صورت کامل یعنی برای هر فیلد دو عدد مثلا اگه شما توی کنترل تاریخو بزتی
1/1/84 بعد text کنترل میشه 01/01/84
yearmode
اگه کامل با شه سال رو همراه قرن نشون میده مثلا 01/01/84 میشه 01/01/1384 البته در موقع خوندن text