PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung i900 Omnia

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

shutdown
03-10-2008, 12:47
من خیلی سوالات داشتم و دیدم که کلوپ این گوشی تو سامسونگ نمی تونه جواب گو باشه...........

shutdown
03-10-2008, 12:49
خب چندتا از برنامه هاش رو میزارم که دوستان لطف کردن....................

یه تم دیدم گفتم بد نیست اینجا هم بذارم . قشتگه اسکینش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shutdown
03-10-2008, 12:49
با کلی زحمت این رو گیر اوردم میگن عالی هم جواب داده.................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عربایزر جدید از شرکت sunnysoft سازگار با دیاموند و I900

عربایزر جدید از شرکت sunnysoft سازگار با دیاموند و I900

اسکرین شات از برنامه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه نرم افزار در سایت اصلی برنامه

این برنامه فعلا کرک نشده و فقط باید خریداری بشه تا برای همیشه کار بکنه ، اما نسخه دموش دو هفته کار میکنه که تجربه اش خالی از لطف نیست ، برای 2 هفته دیگه هم خدا کریمه شاید تا اون موقع کرک شد انشالله !
این هم کرک که تست هم شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید........ حالش رو ببرید
منبع:موبایلستان

shutdown
03-10-2008, 12:50
لطفا بروبچ پی پی سی.....لطف کنید بگید چطور میشه اپدیت کرد رام رو؟؟؟واسه امنیا میگم.........

shutdown
03-10-2008, 14:23
این هم لینک برای دانلود اخرین frimware امنیا.......تا اونجا که فهمیدم این dzhh3 هستش.........

این هم کارهایی که انجام میشه با این عمل.........

HH3 itself brings a host of improvements including:
More haptic feedback, including for the XT9 keyboard (the last update removed this)
New Today widgets
More screen rotation animations
Updated core OS and application versions
‘Connected Home’ DLNA server
Updated Opera Mobile (build 1957)
Reduced memory usage
Better battery life

1=فکر کنم واسه اپدیت توضیع داده این اولی و میگه...............خودش یک میزبان اصطلاحات میاره واسه برداشتن hh3
2=راستش رو بخواید درست نفهمیدم......ولی تکوتوک فهمیدم.......فکر کنم قدرت حسگرش رو بیشتر می کنه...
3=چیزهایه جدید امروز..........نفهمیدم منظور چیست....
4=سرعت چرخش یا اتو روتیت رو زیادتر می کنه......
5=سیستم عامل هسته ای جدید سده و کاربرد نسخه ها
6=این خود نوشته هست معنیش...........همه بلدید......
7=اپرا جدید شده
8=کابرد حافظه کم شده.........فکر کنم منظورش اینه که جایه کمتری اشغال می کنند برنامه هاش.....
9= که همه بلدید..........عمر بیشتر باطری....

من هنوز نگرفتم این گوشش رو ولی طبغ شماره 1 که اینجا هست و من درست نفهمیدم باید اپدیتش راحت باشه.......هر کی داره یه تست کنه......خبر بده

s-a-l-i-m
03-10-2008, 18:51
دردست احداث
اول از همه این رو امضا کنید تا شاید فرجی شد و در اپدیت بعدی فارسی هم بزارند:
here you are :

این لینک دانلود فریم ور هست که خود سامسونگ اون رو معرفی می کنه:

و اینجا لینک از اخرین ورژن که زودتر معرفی می کنند

برنامه ها{البته همه رو نمیزارم}..........
برا نصب گارمین به صفحه ی 17 برید.

برای فارسی کردن به صفحه ی 29و 31 بروید...{31 پست 36 بهتر هست}
pdf reader هم foxid هست که در صفحه ی 29 پست 285 دوستمون گذاشتند.
برای برنامه ی چت نیز به صفحه ی 35 برید.

S A M S U N G
03-10-2008, 20:41
با اجازه دوستان .

New Today widgets :

سامسونگ Today یه جور Shortcut هستش که به آخرین آپدیت Omnia اضافه شده .

More screen rotation animations :

روتیت رو به حالتهای مختلفی انجام میده ( چرخشی و ... )

Reduced memory usage :

RAM گوشی وقتی برنامه یا برنامه هائی باز بشن کمتر اشغال میشه .

دوستان سایت سامسونگ خودش طریقه آپدیت PPC های سامسونگ رو همراه با عکس توضیح داده :

مخلصیم .

s-a-l-i-m
03-10-2008, 21:34
امیر جان اگه ترجمش رو هم بزارید بد نیستا...............
چون من که هنگ کردم............

Reventon
04-10-2008, 18:38
آقا من گوشیم رو چطور update کنم؟ تو سایت که میری 4-5 تا کشور میشه انتخاب کنی من کدوم رو انتخاب کنم؟
مایکروتل وارد نکرد بدم فارسی ساز نصب کنه؟

s-a-l-i-m
04-10-2008, 20:25
آقا من گوشیم رو چطور update کنم؟ تو سایت که میری 4-5 تا کشور میشه انتخاب کنی من کدوم رو انتخاب کنم؟
مایکروتل وارد نکرد بدم فارسی ساز نصب کنه؟
مایکروتل اوردتش........... فارسی ساز که معرفی شده.........
تو بزن مالزی یا هرچی.......برا این گفتم مالزیکه چون شبیه ایران هست.........
بعد میری تو سایتی که امیر معرفی کرده و اونجا هم یه برنامه به نامwindoes mobile device center 6.1 رو دان میکنی بعد شروع میکنی به اپدیت طبغ نوشته...........از رو عکس هم تابلو هست که چی می خواد من همین امروز همه رو خواندم ولی نمی تونم بنویسم چی نوشته ولی کلا فهمیدم...........خیلی اسان هست.........تو لینکی که شات دان داد می تونی برنامه رو دان کنی.........

farnaz_bahall
05-10-2008, 00:57
یه سوال: دوربین این گوشی حتی وقتی هیج برنامه ای باز نیست این ارور رو میده .

Not enough video memory. please close other application and try again.

در حالی که هیچ برنامه ای باز نیست و من همه رو از تو task manager بستم.

Maziar_69
05-10-2008, 12:12
به سلامتی پس شما هم خریدی؟؟؟

مشکل دیگه ای به جز این نداره؟؟؟
از نظر سرعت چجوریه؟

s-a-l-i-m
05-10-2008, 15:22

من این رودیگه ندیده بودم جدا...........ببین این نظر منه...........
رام گوشی رو اپدیت کن اگه درست نشد ببر یه نمایندگی نشون بده..........چون نباید این مشکل رو داشته باشه....
تازه با سرعتی که این داره اصلا مشکل از رام فکر نکنم باشه......یه اپدیت کن.........راستی اگه خواستی اپدیت کنی باید یه بک اپ از چیزهایی که داری بگیری........خبر بده

Reventon
06-10-2008, 00:31

این مشکل همه pocket pc ها نه تنها این منم این رو دارم البته اوایل بیشتر بود الان خیلی وقته این پیغام رو ندیدم اول برنامه ها رو ببند بعد اجرا کن به firmware هم بستگی داره مال من h4 هست (یکی مونده به آخر) که کلید اتمام تماس رو نگه میداری صفحه قفل میشه

farnaz_bahall
06-10-2008, 01:06
به سلامتی پس شما هم خریدی؟؟؟

مشکل دیگه ای به جز این نداره؟؟؟
از نظر سرعت چجوریه؟
مشکل خاص دیگه ای فعلا وجود نداره.
از نظر سرعت خوب عمل میکنه. حتی درباره ی اتورتیشنش این قدر سریع این کار رو انجام میده که ترجیح میدی غیر فعالش کنی!

من این رودیگه ندیده بودم جدا...........ببین این نظر منه...........
رام گوشی رو اپدیت کن اگه درست نشد ببر یه نمایندگی نشون بده..........چون نباید این مشکل رو داشته باشه....
تازه با سرعتی که این داره اصلا مشکل از رام فکر نکنم باشه......یه اپدیت کن.........راستی اگه خواستی اپدیت کنی باید یه بک اپ از چیزهایی که داری بگیری........خبر بده
الان مال من DXHG3 هستش. امشب اپدیتو دانلود میکنم و نصب می کنم ببینم چی میشه!

این مشکل همه pocket pc ها نه تنها این منم این رو دارم البته اوایل بیشتر بود الان خیلی وقته این پیغام رو ندیدم اول برنامه ها رو ببند بعد اجرا کن به firmware هم بستگی داره مال من h4 هست (یکی مونده به آخر) که کلید اتمام تماس رو نگه میداری صفحه قفل میشه
اما من خیلی این پیغام رو می بینم. فکر می کنم ربطی به برنامه ها هم نداره، چون می بندم هم درست نمیشه. ظاهرا جریانش یه چیز دیگست. حالا آپدیتش می کنم ببینم حل میشه یا نه.
الان تو اینم اتمام تماس رو نگه میداری صفحه قفل میشه.

farnaz_bahall
06-10-2008, 01:08
یه سوال دیگه: چه طور میشه Gprs این گوشی رو تنظیم کرد؟

Reventon
06-10-2008, 14:15
یه سوال دیگه: چه طور میشه Gprs این گوشی رو تنظیم کرد؟
من اصلا تنظیمی ندیدم بری اینترنت خودش وصل میشه... یه برنامه دیدم no gprs ولی هنوز نصب نکردم
واسه auto rotation آره خودش خیلی سریع عمل میکنه من manual کردم تنظیم کردم رو دکمه menu هر وقت نیاز شه برم تو sms دکمه رو بزنم خودش میچرخه:5:

Ali_BlueBoy
06-10-2008, 18:55
یه چند تا عکس از خودش و چند تا عکس با دوربینش بگیرید آپ کنید ببینیم چه طوریاس...............

farnaz_bahall
08-10-2008, 11:35
خب بالاخره گوشیمو آپدیت کردم. این Dxhi1 هست و مشکل دوربین و چند تا مشکل دیگه که داشتم کامل حل شد.
من یه عربایزر نصب کردم رو گوشی. که الان کلش عربی شده و نمی تونم از هیچیش سر در بیارم. کسی می دونه از کجا باید زبانش رو دوباره به انگلیسی تغییر بدم؟

farnaz_bahall
08-10-2008, 12:32
این هم چند تا عکس با دوربین امنیا. البته من تو عکاسی حرفه ای نیستم و شاید خیلی عکسای بهتر از این هم بشه باهاش گرفت.
حالت Text:

این هم یه عکس با دو تنظیم مختلف:

اگر عکسا باعث میشه لود صفحه خیلی طول بکشه، بگید که عکس ها رو بردارم و لینکاشو بذارم.

Reventon
09-10-2008, 03:01
آقا من کدوم firmware رو download کنم؟! 5-6 تا کشور گذاشته اونجا میری هر کدوم فایلهاش و سایزاش فرق میکنه! الان دارم مال سنگاپور رو میگیرم 146 مگه ... فلش کنم؟

Reventon
09-10-2008, 17:53
خب بالاخره گوشیمو آپدیت کردم. این Dxhi1 هست و مشکل دوربین و چند تا مشکل دیگه که داشتم کامل حل شد.
من یه عربایزر نصب کردم رو گوشی. که الان کلش عربی شده و نمی تونم از هیچیش سر در بیارم. کسی می دونه از کجا باید زبانش رو دوباره به انگلیسی تغییر بدم؟
شما این فایل رو از کجا گرفتی؟

farnaz_bahall
09-10-2008, 23:01
شما این فایل رو از کجا گرفتی؟

از این سایت گرفتم.

s-a-l-i-m
09-10-2008, 23:46
آقا من کدوم firmware رو download کنم؟! 5-6 تا کشور گذاشته اونجا میری هر کدوم فایلهاش و سایزاش فرق میکنه! الان دارم مال سنگاپور رو میگیرم 146 مگه ... فلش کنم؟
من تست کردم مالزی هم 146 هست............من میگم مالزی دان کن چون به ما نزدیک تره.............
هیچ فرقی نمی کنند............

s-a-l-i-m
09-10-2008, 23:52
چرا انقدر قدیمی..........الان dxhh3 هست.........

s-a-l-i-m
10-10-2008, 00:21
خب یه اسکین زیبا که هر چی بگم کم گفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این لینک سه تا لینک skin با حجم هایه مختلف هست که نمی دونم چه فرقی دارن.......کسایی که دان کردند و گوشی رو دارن بگن ایا این skin ها یکی اند...........
و اینکه چطور این skin ها رو میریزید............چون دارید و تست می کنید من می پرسم تا ما که می گیریم دیگه دچار مشکل نشیم........ممنون............
یه چیز دیگه اگه یه توضیحی برای اپدیت رام هم بدید ممنون میشم.انگلیسیش رو که امیر لطف کرد رو خواندم.......ولی زبان ماری بهتره....دی
قربان شما سلیم

s-a-l-i-m
10-10-2008, 00:30
این هم لینک برای دان کردن اپدیت جدید dxhi3

Reventon
10-10-2008, 03:00
این ها از کجا میان؟ چون تو سایت فقط DZhh3 هست که تحقیق کردم دیدم مصرف باطری رو بالا میبره و گاهی زنگ میزنی صدات نمیره و update نکردم تا بعدی بیاد
فارسی ساز چی نصب کنم؟ mobidiv نصب کردم ولی حروف چسبیده نیستند

s-a-l-i-m
10-10-2008, 07:24
این ها از کجا میان؟ چون تو سایت فقط DZhh3 هست که تحقیق کردم دیدم مصرف باطری رو بالا میبره و گاهی زنگ میزنی صدات نمیره و update نکردم تا بعدی بیاد
فارسی ساز چی نصب کنم؟ mobidiv نصب کردم ولی حروف چسبیده نیستند
اون عربایزری که تو اول پست هست خوب نیست...؟؟تست کن
راستی این skin که گذاشتم نصب کن چیزه محشریه....3 تا هست ولی نمی دونم کدام بهتره......
توضییع هم بده که چطور ریختیش...........

s-a-l-i-m
10-10-2008, 07:58

s-a-l-i-m
10-10-2008, 08:20

SPB MOBILE SHELL 2.1 SKINS - RELEASE 1.1 - Italian (Necessary)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحلش رو ببرید

RealRed
10-10-2008, 10:11
دوستانی که امنیا دارن به پست update که تو topic مقایسه omnia vs diamond گذاشتم مراجعه کنن و با h3 وupdate نکنن چون ظاهرا عمر باطری رو کاهش میده

s-a-l-i-m
10-10-2008, 10:56
دوستانی که امنیا دارن به پست update که تو topic مقایسه omnia vs diamond گذاشتم مراجعه کنن و با h3 وupdate نکنن چون ظاهرا عمر باطری رو کاهش میده
توضییحی ندادی.........

farnaz_bahall
10-10-2008, 11:27
درباره ی آپدیت رام اگر پیش نیاز هاش رو آماده کنید نصب رام کار ساده ایه. فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید. گوشی رو خاموش کنید بعد به کامپیوتر وصلش کنید و روشنش کنید. اون وقت همون برنامه دستگاه رو شناسایی می کنه و دکمه ی شروعش فعال میشه و شما فقط این دکمه رو می زنید.

درباره ی فارسی ساز من هم همین مشکلات رو دارم. اگر کسی فارسی سازی رو چک کرد و جواب داد، بیاد و اینجا بگه لطفا!

corey
10-10-2008, 11:51
دوستان ببخشید بحثتون منحرف می کنن رام پائین امنیا مشکلی ایجاد نمی کنه چون امنیا نسبت به رقیباش رام پایین تری داره

بعد امنیا pdf های سنگین راحت اجرا میکنه؟؟؟؟؟

Reventon
10-10-2008, 11:55
اون skin ها مال spb mobile shell هست توی تاپیک تو سامسونگ هم چند تا معرفی شد من نصب کردم یه 15 تایی skin داشت خیلی عالیه apple+htc+samsung میشه و همه چی میاد جلو دستت مخصوصا تم applesh که فوق العاده با کیفیته
1- اول باید spb mobile shell 2.1.2 داشته باشین
2- این skin ها رو دانلود و در مموری بریزین دستور العمل نوشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s-a-l-i-m
10-10-2008, 18:47
دوستان ببخشید بحثتون منحرف می کنن رام پائین امنیا مشکلی ایجاد نمی کنه چون امنیا نسبت به رقیباش رام پایین تری داره

بعد امنیا pdf های سنگین راحت اجرا میکنه؟؟؟؟؟
طبق گفته دوستان این رو میگم...............
نه مشکلی ایجاد نمی کنه اگه اپدیتش هم کنی دیگه میترکونه........حتی گفتند دوستان که انقدر سرعتش زیاده که ترجیح میدی اتو روتیت رو دستی کنی................
پی دی اف هم یکی از دوستان تو یکی از همین صفحه ها گفتند که پی دی اف 128 مگا رو خیلی راحت بالا میاره..........

اون skin ها مال spb mobile shell هست توی تاپیک تو سامسونگ هم چند تا معرفی شد من نصب کردم یه 15 تایی skin داشت خیلی عالیه apple+htc+samsung میشه و همه چی میاد جلو دستت مخصوصا تم applesh که فوق العاده با کیفیته
1- اول باید spb mobile shell 2.1.2 داشته باشین
2- این skin ها رو دانلود و در مموری بریزین دستور العمل نوشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این سایتی که نوشتی به چه زبانی هست...........انگلیسی و 1 زبان دیگر که اون اصلی هست....................
میشه خودت توضییح بدی و لینک برنامه هارو رو بزاری......اگه میشه توضییحی بدین که یه فرد حتی برای اولین بار هم هست که به گوشی دست میزنه بفهمه.............مثل من..........ممنون

RealRed
11-10-2008, 13:53
توضییحی ندادی.........

آپدبت کاری نداره یکی از دوستان توضیح داده،فقط ترجیحا قبل اپدیت hard reset کنبدو برق قطع یا باطری هم تموم نشه چون یک مورد اختلال بعد update گزارش شده که omnia بالا نیومده !!! پس مواظب باشید. لینکها رو تو یه post تو مبحث مقایسه omnia و htc diamond گذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون hI1 هستش که جوابشو ظاهرا داده ولی ابنم hI3 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reference :ken
در مورد دوربین اگه بالا نیومد اول temp رو پاک کنید برنامش رو گوشیتون نسبه ، بازم نشد soft reset کنید تا برنامه ها در حال اجرا خارج بشن ا لبته با update این مشکل حل میشه ولی از من میشنوین بزارین یکی دو ماه دیگه update کنین

S A M S U N G
12-10-2008, 10:37
Google Map با قابلیت نشان دادن خیابانها .

دوستان لطف کنن نصب کنن ببینید خیابانهای ایران هم نشون میده .

Reventon
12-10-2008, 14:32
ویبره گوشی شما چطوریه؟ من ویبره هم میزارم همینجور یکنواخت ویبره میزنه که جالب نیست.. تو تنظیماتش 5 جور میشه تنظیم کرد ولی وقتی زنگ میزنن ثابت میزنه؟؟؟؟

s-a-l-i-m
12-10-2008, 14:44
ویبره گوشی شما چطوریه؟ من ویبره هم میزارم همینجور یکنواخت ویبره میزنه که جالب نیست.. تو تنظیماتش 5 جور میشه تنظیم کرد ولی وقتی زنگ میزنن ثابت میزنه؟؟؟؟
درمورد نصب اسکین توضییح ندادی........اون برنامه ای که گفتی تو گوشی باید نصب شه؟؟؟
فایل ها رو چیکار کنیم؟؟؟

farnaz_bahall
12-10-2008, 18:39
اگر منظورتون ویبره ی زنگه، به صورت درست و غیر یک نواخت ویبره میزنه. منظورتون از 5 جور تنظیم مختلف هم نمی دونم چیه. چون ویبره ی این گوشی قابل تنظیم نیست. اگه اون تنظیمات رو دقیق تر بگید بهتره. شاید یه جایی که من ندیدم.

Reventon
12-10-2008, 19:24
Main menu - setting -ersonal - vabration -call alert
اگه برین اینجا نوشته Rhytmic vibration که 5 جور نوع ویبره رو میشه تنظیم کرد واسه زنگ. من تنظیم میکنم اثری نداره و وقتی زنگ میزنن همینجور زنگ میزنه (قطع نمیشه) Firmware = G4
----
واسه اون برنامه:
من برنامه رو با skin ها upload کردم که 16 تا skin هست و چندین background اونایی هم که عکسش صفحه قبله داره
1- spb mobile shell 2.1.2 رو نصب کنید

2- با یکی از سریال ها رجیسرکنید
3-SpbMobileShell2.1.2-WQVGA-Skins_Release2.6 را در حافظه گوشی کپی کنید
4- وارد فولدر skin ها شده که کپی کردین تو حافظه و وارد Scripts بشین
5- install_WQVGA رو اجرا کنید English رو انتخاب و بعد اون Yes
6- Mort script رو اجرا کنید
حالا هر کدوم از theme رو میتونید اجرا کنید اونایی که با Kyro شروع میشن theme هستند و اگه back ground جدا از theme خواستین اونایی رو که با Luna شروع میشن انتخاب کنید. iPhone خیلی قشنگه ... رو هر theme کلیک کنید چند تا سوال میپرسه مثلا میگه آیکن آب و هوا آیکن برنامه ها ... چی باشه یعنی میشه iphone htc omnia رو ترکیب کرد
تر کیب من که خیلی قشنگ شده :
Kyro Iphone => Double clock => Programs+MRU =>avali=>All=>Iphone=>Tecno=>Tecno=>D7G Black=> Diamond Black +> Diamond Xdark

farnaz_bahall
12-10-2008, 21:09
Main menu - setting -ersonal - vabration -call alert
اگه برین اینجا نوشته Rhytmic vibration که 5 جور نوع ویبره رو میشه تنظیم کرد واسه زنگ. من تنظیم میکنم اثری نداره و وقتی زنگ میزنن همینجور زنگ میزنه (قطع نمیشه) Firmware = G4

درسته اون جا رفتم. جالبه این همه تو setting گشتم اون جا نمی دونم چرا از قلم افتاده بود. جای به اون واضحی!:31:
5 مدل مختلف ویبرش کاملا قابل درکه که چه فرقی می کنه، تو حالت ویبرشه نه مدت زمانش. اگه می خواین موقع زنگ زدن فقط اولش ویبره بزنه و بعد زنگ اجرا کنه از گزینه phone توی همون Personal گزینه ی ویبره بعد زنگ رو انتخاب کنید. اما اگه از اون دسته افراد هستید که معمولا گوشیتون رو ویبره است و می خواین برای زنگ فقط یه تک ویببره بزنه گزینه ring once رو انتخاب کنید و گوشی رو در حالت ویبره بذارید.

farnaz_bahall
12-10-2008, 21:14
Device Name گوشی از کجا عوض میشه؟

s-a-l-i-m
12-10-2008, 22:56
reventon جان یه چک بکن لینک رو..........

Reventon
13-10-2008, 02:47
Device Name گوشی از کجا عوض میشه؟
Setting - personal -owner information - name

لینک سالمه

RealRed
13-10-2008, 14:09
Google Map با قابلیت نشان دادن خیابانها .

دوستان لطف کنن نصب کنن ببینید خیابانهای ایران هم نشون میده .

خوب امکلنی که میگی تا جایی که میدونم ، google map واسه ایران نداره :
ولی بازم رو google map ی که رو امنیاس امتحان کردم ونداشت(direction فک کنم منظورته )

البته این تقصیر هیچکی نیست جز سازمان جهانگردی خودمون که تا جایی که پیگیری میکردم مختصر نقشه هایی هم که تهیه کرده بود فقط online بدون امکان دانلود ... وجالبه بدونی تو یکی از جزایر مالزی gps منو تا در داخلی(نه تنها در خارجی) یه هتل متر به متر برد ! و تو پیچها مختصر جاده هم turn right یا turn left رو میگفت

s-a-l-i-m
13-10-2008, 16:42

لینک سالمه
وقتی به 30 درصد میرسه قطع میشه.......یعنی از 20 به بعد خراب میشه و 34 درصد دیگه...........

farnaz_bahall
13-10-2008, 22:04

ممنون. مشکل حل شد.

meha
13-10-2008, 22:12
سلام
ببخشید کسی این گوشی رو داره؟
میتونه یک صحبت کلی در موردش بکنه چه جوری هست آیا واقعا Lcd گوشی دارای شفافیت کم یا زیر نور خورشید کم نور خواهد شد؟
در مورد صدا دوربین و سرعت در منوها و اجرای برنامه ها و طرز اس ام اس زدن یعنی خوب هست کسل کننده نیست یک توضیح بدید...
اگر هم کسی قبلا آیفون داشته و الان اینو داره بگه که چه طوری هست یا مثلا این چه مزایایی داره و اون چی ممنونتون میشم.

RealRed
13-10-2008, 22:25
سلام
ببخشید کسی این گوشی رو داره؟
میتونه یک صحبت کلی در موردش بکنه چه جوری هست آیا واقعا Lcd گوشی دارای شفافیت کم یا زیر نور خورشید کم نور خواهد شد؟
در مورد صدا دوربین و سرعت در منوها و اجرای برنامه ها و طرز اس ام اس زدن یعنی خوب هست کسل کننده نیست یک توضیح بدید...
اگر هم کسی قبلا آیفون داشته و الان اینو داره بگه که چه طوری هست یا مثلا این چه مزایایی داره و اون چی ممنونتون میشم.

به این ادرس مراجعه کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار sms به دو حالت chat و معمولی هست در حالت chat تمام پیغاما قبلی یک نفر میاد

اما امشب یک cruise دیدم که MOBiDIV.416 روش نصب کرده بود وهیچ مشکلی نداشت به نظر برنامه فارسی ساز خوبیه و پ وگ و... هم داره

farnaz_bahall
14-10-2008, 00:16
به این ادرس مراجعه کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار sms به دو حالت chat و معمولی هست در حالت chat تمام پیغاما قبلی یک نفر میاد

اما امشب یک cruise دیدم که MOBiDIV.416 روش نصب کرده بود وهیچ مشکلی نداشت به نظر برنامه فارسی ساز خوبیه و پ وگ و... هم داره
لطفا این برنامه رو یکی رو امنیا نصب کنه و جوابشو بده. من که از دفعه قبل توبه کردم که فارسی ساز رو تست کنم!!!:41:

Hossein505
14-10-2008, 11:00
لطفا این برنامه رو یکی رو امنیا نصب کنه و جوابشو بده. من که از دفعه قبل توبه کردم که فارسی ساز رو تست کنم!!!:41:

این برنامه رو روی امنیا نریز جواب نمیده
قبلا تست شده

RealRed
14-10-2008, 15:33

s-a-l-i-m
14-10-2008, 18:24
قرمز واقعی این اپدیت مشکلی که نداره؟؟؟

Reventon
15-10-2008, 07:58
به نظرم وایسیم offical همراه با توضیحات بیاد بهتره الان همون H3 هست
لینک و تاریخچه همه firmware ها

RealRed
15-10-2008, 14:31
قرمز واقعی این اپدیت مشکلی که نداره؟؟؟

خوب salim جان من که قبلا گفته بودم خودم تا 2 ماه دیگه update نمیکنم ver رام من g4 و به نظرم که خوبه این لینکا رم میذارم اونایی که عجله دارن update کنن ظاهرا اینا support arabic هم هستن از بین اینها I1 خوب بوده و اکثرا نه همه راضی بودن ولی در مورد h3 که نوشتن اصلا توصیه نمیشه چون همه ناراضی بودن، h1 هم من رو demo دیدم خوب بود

farnaz_bahall
16-10-2008, 13:41
خوب salim جان من که قبلا گفته بودم خودم تا 2 ماه دیگه update نمیکنم ver رام من g4 و به نظرم که خوبه این لینکا رم میذارم اونایی که عجله دارن update کنن ظاهرا اینا support arabic هم هستن از بین اینها I1 خوب بوده و اکثرا نه همه راضی بودن ولی در مورد h3 که نوشتن اصلا توصیه نمیشه چون همه ناراضی بودن، h1 هم من رو demo دیدم خوب بود
I1 عربی رو ساپورت نمیکنه. چون ورژن رام من الان I1 هست و اس ام اس های فارسی باز نمیشن!

Maziar_69
16-10-2008, 14:16
دوستان امنیا دار از کیفیت پخش ویدیو این گوشی یه کم تعریف میکنین؟؟
همچنین کیفیت Lcd.
ممنون.

9vin
16-10-2008, 14:26
سلام دوستان. شارژ اوليه i900 چند ساعته ؟؟

s-a-l-i-m
16-10-2008, 17:53
I1 عربی رو ساپورت نمیکنه. چون ورژن رام من الان I1 هست و اس ام اس های فارسی باز نمیشن!
منظورش جدیدا بود.......h3 و j1 .......

corey
16-10-2008, 20:19
دوستان اگه لطف کنید و به این سوالا جواب بدید ممنون میشم

کیفیت ال سی امنیا در چه حده و مثلا نسبت به پی1 چون یکی از دوستان x1 با پی1 مقایسه کرده بود و x1 واقعا کیفیت محشری داشت

پخش ویدئو این گوشی چطوره و مثلا موقع جلو بردن فیلم گیر نمی کنه؟

فایل pdf نگین راحت بتز میکنه یا نه چون این موضوع برام خیلی مهمه؟

البته این مسئله زیاد مهم نیست ولی بازی ریختن و بازی کردن تو امنیا راحت هست یا نه؟

وضعیت شارژ گوشی چطوره و با استفاده متوسط چند روز دوام میاره؟

corey
16-10-2008, 20:23
دوستان بگم که من نیاز مبرم به ppc برای اجرای pdf دارم و تنها گوشی هوشمندم هم تا حالا پی1 بوده و اونم مدت کوتاهی دستم بوده و بقیش جاوا بوده می خواستم بدونم برای اجرای برنامه و نرم افزار توی ppc به مشکل برنمی خورم و کلا برای کسی که ppc باز نیست کار کردن با امنا راحت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farnaz_bahall
16-10-2008, 22:48
منظورش جدیدا بود.......h3 و j1 .......
اگه واقعا این مسئله صحت داره و کسی تست کرده دوباره آپدیت کنم. چون از وقتی گوشیمو عوض کردم همه صرفه جو شدنو اس ام اس فارسی می فرستن!:31:

vitamin2002
17-10-2008, 00:16
دوستان بگم که من نیاز مبرم به ppc برای اجرای pdf دارم و تنها گوشی هوشمندم هم تا حالا پی1 بوده و اونم مدت کوتاهی دستم بوده و بقیش جاوا بوده می خواستم بدونم برای اجرای برنامه و نرم افزار توی ppc به مشکل برنمی خورم و کلا برای کسی که ppc باز نیست کار کردن با امنا راحت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه چندان سخت نیست
اگر به کامپیوتر ( ویندوز و کارکردن با برنامه های کاربردی در ویندوز ) وارد باشی می تونی با ppc کار کنی
کلا سختی آنچنانی برای کسی که با کامپیوتر کار کرده نداره

vitamin2002
17-10-2008, 00:32
سلام دوستان. شارژ اوليه i900 چند ساعته ؟؟

معمولا 8 ساعت کافیه ( برای تمامی گوشیهای ppc )

RealRed
17-10-2008, 01:05
اگه واقعا این مسئله صحت داره و کسی تست کرده دوباره آپدیت کنم. چون از وقتی گوشیمو عوض کردم همه صرفه جو شدنو اس ام اس فارسی می فرستن!:31:

حالا که اینقد فارسی لازم داری اینو تست کن خبرشم بده بی زحمت،عربا که ازش راضی بودن :)

first install Mobidiv WM6.1then install FIX arabic1 arabic2

Maziar_69
17-10-2008, 20:33
دوستان در مورد کیفیت ال سی دی پرسیده بودم صفحه ی قبل کسی جواب نداد.

خواهش میکنم بگین که تو حالت معمولی (توی خونه) چه طوره و زیر نور آفتاب چطور؟؟؟؟

ممنون.

Reventon
17-10-2008, 21:07
دوستان در مورد کیفیت ال سی دی پرسیده بودم صفحه ی قبل کسی جواب نداد.

خواهش میکنم بگین که تو حالت معمولی (توی خونه) چه طوره و زیر نور آفتاب چطور؟؟؟؟

ممنون.
تو خونه حرف نداره فوق العادست ولی زیر نور آفتاب اصلا جالب نیست بسختی میشه خوندش
یک بار از دستم افتاد رو موزاییک هیچیش نشد
باطری هم منو پرکار 2 و کم کار 3 روز میبره
پخش فیلم هم wide و با کیفیت عالی
صدای speaker تعریفی نداره headphone رو تست نکردم
سرعت هم خیلی باش تا حالا ندیدم لنگ بزنه

RealRed
18-10-2008, 00:18
شاید با این مشکل روبرو بشید low memory و دیگه نه دوربین میاد بالا نه message دریافت میکنین گوشیو reset میکنین فرقی نمیکنه و خلا صش یه ضد حال حسابی !

اول برید سراغ clear temp همه رو click کنید و نترسین اونجا سه تا custom folder دارید یکیشونو تعریف کنین ادرس cash اپرا 9 بدید (my device -application data-opera9-cash ) , تازه حالا clear temp کنین اگه بازم مشکل باقی بود به cash برنامه هایی که instal کردین و temp یه سری بزنین و اکه بارم نشد reset کنین و اکه بازم نشد از توی setting حالا دیگه hard reset کنین (:

S@nti@go_s&k
18-10-2008, 00:38
سلام.....
نزدیک 10 نفر از دوستان این گوشی رو خریدن ولی یه review کامل ازش نزاشتن .
عزیزان لطف کنن یه زحمتی بدن این کارو انجام بدن (بعد از 1 ماه) تا اونایی که قصد خرید این گوشیرو دارن
راحت تر تصمیم گیری کنن.
ممنون میشم .

9vin
18-10-2008, 00:41
دوستان اين گوشي فارسي رو ميشناسه يا بايد نصب كنيم؟
براي دريافت و فرستادن اس ام اس ميگما

farnaz_bahall
18-10-2008, 09:33

حالا که اینقد فارسی لازم داری اینو تست کن خبرشم بده بی زحمت،عربا که ازش راضی بودن :)

first install Mobidiv WM6.1then install FIX arabic1 arabic2
لطفا لینکش رو درست کنید تا دانلود و نصب کنم!

دوستان اين گوشي فارسي رو ميشناسه يا بايد نصب كنيم؟
براي دريافت و فرستادن اس ام اس ميگما
اگر یه نگاه به پست های قبل می انداختین میدید که مشکل ما سر یه فارسی ساز به خصوص برای اس ام اس هامونه!:46:

amir_sa
18-10-2008, 10:59
گر یه نگاه به پست های قبل می انداختین میدید که مشکل ما سر یه فارسی ساز به خصوص برای اس ام اس هامونه!

با جايگزين كردن فونتهايي كه فارسي هم ساپورت ميكنه به جاي فونت هاي خود گوشي درست نميشه ؟

RealRed
18-10-2008, 14:06
[quote=farnaz_bahall;3083299]لطفا لینکش رو درست کنید تا دانلود و نصب کنم!

sorry :

اینجا توضیح کاملشو نوشتم

Maziar_69
18-10-2008, 23:44
سلام.....
نزدیک 10 نفر از دوستان این گوشی رو خریدن ولی یه review کامل ازش نزاشتن .
عزیزان لطف کنن یه زحمتی بدن این کارو انجام بدن (بعد از 1 ماه) تا اونایی که قصد خرید این گوشیرو دارن
راحت تر تصمیم گیری کنن.
ممنون میشم .

شما نگران نباش.
من به احتمال زیاد تا آخر این هفته میخرمش یه ریویو توپ مهمونتون میکنم. :11:

اگه هم این هفته نگیرم دیگه تا وسطای هفته ی دیگه ردیفه... :46:

S A M S U N G
19-10-2008, 00:13
مازیار جان پیشاپیش مبارکت باشه .

فقط از خود نمایندگی مایکروتل بخره ( 715 میده ) جاهای دیگه با گارانتی مایکروتل میدن 780 یا 750 .

منتظر ریویو هستیم .

این لینک دوست عزیز RealRed :

مخلصیم .

Maziar_69
19-10-2008, 12:19
ممنون امیر عزیز.

درسته خودم دیروز زنگ زدم مایکروتل پرسیدم.
واقعا مایکروتل شرمنده میکنه آدم رو...
تو هر برند دیگه ای با گارانتی اصلیش 50 تومن گرونتره ولی مایکروتل برعکسه.

دمشون گرم... :دی

farnaz_bahall
19-10-2008, 18:13
با جايگزين كردن فونتهايي كه فارسي هم ساپورت ميكنه به جاي فونت هاي خود گوشي درست نميشه ؟
چه طور این کار رو بکنم؟ منظورم اینه که فونتهایی که فارسی هم ساپورت می کنند رو از کجا پیدا کنم؟

[quote=farnaz_bahall;3083299]لطفا لینکش رو درست کنید تا دانلود و نصب کنم!

sorry :

اینجا توضیح کاملشو نوشتم
دانلودش کردم الان می رم نصبش کنم. فقط اگه مثل اون دفعه شه ...:41:

RealRed
19-10-2008, 22:18
چه طور این کار رو بکنم؟ منظورم اینه که فونتهایی که فارسی هم ساپورت می کنند رو از کجا پیدا کنم؟
[quote=RealRed;3083817]
دانلودش کردم الان می رم نصبش کنم. فقط اگه مثل اون دفعه شه ...:41:

ok به ترتیب این 3 تا رو فقط نصب کن:Mobidiv WM6.1 install FIX.cab >arabic1.CAB >arabic2.CAB

موفق باشی خبرشو بده:20:

RealRed
19-10-2008, 22:20

RealRed
20-10-2008, 14:00

خوب اینم لینک ظاهرا اخرین rom secanyکه توسط paul برای xp اماده شده

s-a-l-i-m
20-10-2008, 23:41
احتمالا این برنامه ها با ویستا مشکل دارند یا نه؟؟؟

RealRed
20-10-2008, 23:44
احتمالا این برنامه ها با ویستا مشکل دارند یا نه؟؟؟

اونی که 3 تاس اصلا فقط واسه vista هستش و بعدی توسط paul واسه xp از روی اون تبدیل شده

Maziar_69
21-10-2008, 00:02
بچه ها برای این گوشی کیف باید جدا بخریم یا تو جعبش هست؟

به امید خدا فردا میخوام بخرم...
بعد اینکه توی پک گوشی مموری کارت هم هست؟
ممنون...

s-a-l-i-m
21-10-2008, 15:34
تو پکش یه 1 گیگ رم هست.........معمولا کیف دارن با خودشون و سر هندزفری رو هم میزارن چندتا............

farnaz_bahall
21-10-2008, 18:42
بچه ها برای این گوشی کیف باید جدا بخریم یا تو جعبش هست؟

به امید خدا فردا میخوام بخرم...
بعد اینکه توی پک گوشی مموری کارت هم هست؟
ممنون...
توی پک گوشی من که نه مموری کارت بود نه کیف. ویدیو هایی که از Unboxing این گوشی هم دیدم این موارد توش موجود نبود.

farnaz_bahall
21-10-2008, 18:49
[quote=farnaz_bahall;3087976]چه طور این کار رو بکنم؟ منظورم اینه که فونتهایی که فارسی هم ساپورت می کنند رو از کجا پیدا کنم؟

ok به ترتیب این 3 تا رو فقط نصب کن:Mobidiv WM6.1 install FIX.cab >arabic1.CAB >arabic2.CAB

موفق باشی خبرشو بده:20:
این برنامه که جواب نداد. حروف از چپ به راست و جدا از همه. مثل این: ر ب ت ک ا که مثلا قراره اکتبر باشه!
بعد هم که اومدم پاکش کنم کل گوشی الان قاطی کرده هیچ نوشته ای دیده نمیشه فقط آیکونا. اما عملگرا کار می کنن. الان چی کارش کنم؟

RealRed
21-10-2008, 19:05
[quote=RealRed;3088913]
این برنامه که جواب نداد. حروف از چپ به راست و جدا از همه. مثل این: ر ب ت ک ا که مثلا قراره اکتبر باشه!
بعد هم که اومدم پاکش کنم کل گوشی الان قاطی کرده هیچ نوشته ای دیده نمیشه فقط آیکونا. اما عملگرا کار می کنن. الان چی کارش کنم؟

خبری نشد ازت فک کردم موفق شدی ! واقعا متاسف شدم . من دیشب روی یه گوشی wm5 نصب کردم به همون ترتیب کار نکرد ولی به راحتی حذف سد ! ساید اول فایل اصلیو حذف کردی که بقیه نمیشه 3 تا فایل باش باشن اگه نیستن دوباره نصب کن بعد به ترتیب uninstall کن در ضمن اگه از computer بری و unistal کنی )remove بهتره . الانم سعی کن اول از تو computeret قسمت برنامه active sync امتحان کنی

بعد که uninstall شد هر سه قسمتش برو تو setting>system>regional setting و ببین english باشه حتما بعد برو تو program و نگا کن چیزی ارش نمونده باشه و همچنین setting>input keboard بازم باید keyboard انتخاب شده باشه

Saman-tci
21-10-2008, 19:09
قیمت این گوشی با گارانتی اصلی 730 تومن ...

RealRed
21-10-2008, 19:10
گوشی در اصل نه کیف داره نه memory اضافه ولی بعضی شرکتا بعنوان gift روش میدن :محتویات اصلی فقط شامل: hands free*1,power *1, stylus*1

farnaz_bahall
21-10-2008, 20:21
[quote=farnaz_bahall;3094265]

خبری نشد ازت فک کردم موفق شدی ! واقعا متاسف شدم . من دیشب روی یه گوشی wm5 نصب کردم به همون ترتیب کار نکرد ولی به راحتی حذف سد ! ساید اول فایل اصلیو حذف کردی که بقیه نمیشه 3 تا فایل باش باشن اگه نیستن دوباره نصب کن بعد به ترتیب uninstall کن در ضمن اگه از computer بری و unistal کنی )remove بهتره . الانم سعی کن اول از تو computeret قسمت برنامه active sync امتحان کنی

بعد که uninstall شد هر سه قسمتش برو تو setting>system>regional setting و ببین english باشه حتما بعد برو تو program و نگا کن چیزی ارش نمونده باشه و همچنین setting>input keboard بازم باید keyboard انتخاب شده باشه

من که یه بار گفته بودم از این برنامه ها تست نمی کنم اول یکی تست کنه بعد...ولی باز اغفال شدم.:41:
قبل از این که این پست شما رو ببینم یه سری Hard Reset کردم. و همه چی با هم حل شد!:13:
اگه فقط یه جوری باشه که فونت فارسی رو نمایش بده خوبه. چون من یه برنامه پیدا کردم که صفحه کلید فارسیه. خوب هم عمل می کنه. اما مشکل عدم نمایش فونت فارسی رو حل نمی کنه.

Maziar_69
21-10-2008, 22:35
قیمت این گوشی با گارانتی اصلی 730 تومن ...

عزیز دل نخری 730 ها!!!!!
مایکروتل میده 715.
من امشب خریدم... :27:

Maziar_69
21-10-2008, 22:38
سلام به همه دوستان.
خب بالاخره من هم به امنیا دارها پیوستم.

اگه بخوام تو یه کلمه وصفش کنم باید بگم "بی نظیر..."
اول میخوام در مورد یه سری چیزایی که تا اینجا دیدم از این گوشی بگم:

1-LCD: کیفیت ال سی دی بی نظیره. دو نوع تنظیم برای قدرت نور داره:
1-اتوماتیک (که به وسیله ی سنسور نور خودش نور LCD رو تنظیم میکنه)
2-دستی. حالت دستی اگه برایتنس رو تا آخر ببرید بالا میفهمید چه کیفیت اعجاب انگیزی داره این ال سی دی.
فقط میمونه که زیر آفتاب امتحانش کنم که اون رو هم تس میکنم ایشالا میگم.

2-Interface:
اینترفیس این گوشی در نگاه اول بسیار زیبا به نظر میاد.
در حالی که خیلی ها تم اصلی گوشی رو قبول ندارن ولی من خیلی ازش خوشم اومد.
وال پیپر ها هم که فقط با لمس یک دکمه عوض میشن. کلا خیلی کار کردن با این اینترفیس راحته و مطمئنا مشکلی نخواهید داشت از کار کردن باهاش.

مخصوصا اون نوار کناری که باز و بسته میشه خیلی جالبه و اینکه با انگشت یک آیتم رو میکشی و میاری وسط صفحه !!!

3_Touch Player:
شاید شما هم از پست های من تو تاپیک های مختلف فهمیده باشید که بدجوری خوره ی موزیک هستم.
همین الان تا رسیدم خونه حدود 4 گیگابایت آهنگ روش ریختم !!!!!!!

برخلاف اون چیزی که انتظار داشتم تاچ پلیر گوشی ماورای تصورات هست! بسیار ساده و درعین حال بسیار قدرتمند...

من گوشی قبلیم 5700 بود. اما یه گوشی از نوکیا که کار اصلیش موزیک هست مثل 5700 حتی به گرد پای امنیا که کار اصلیش موزیک نیست هم نمیرسه.
نه تو بلندی صدا و نه تو کیفیت.

من خدا وکیلی فکر میکردم یه پلیر معمولی باشه که فقط برای رفع حاجته!!! اما بد اشتباه میکردم...
کیفیت بالایی داره پخش این گوشی و هدفون هاش هم اصلا گوش رو اذیت نمیکنه.
حالا شما فکرشو بکنید اگه تو این گوشی از DNSe استفاده میشد دشگه چی میشد !!!!!!!!!

البته هدفون رو بخواید داخل گوش کنید باید قلقش دستتون بیاد.
من بعد از چند بار امتحان قلقش دستم اومد. نحوه ی فرو رفتن هدفون در گوش شما هم توی بلندی و کیفیت صدا تاثیر داره.

اما با وجود اینکه اکولایزر نداره ولی یه سری Preset روی گوشی هست که خب قابل قبول هستن و من روی Bass گذاشتم.
البته مدیا پلیر هم هست که خب پیشرفته تر و با امکانات تر از تاچ پلیر هست.

4- سرعت گوشی:
سرعت گوشی بسیار بالاست و مطمئن باشید هیچ مشکلی باهاش ندارید.
فقط یه سوال داشتم.
از کجا میتونم بفهمم فریم ور من الان کدوم ورژن هست؟

5- Windows Mobile OS:
همه به این اذعان دارن که ویندوز موبایل بهترین سیستم عامل برای موبایل هست.
ماشالا این سیستم عامل اینقدر جزییات داره و ما هم اینقدر مبتدی هستیم که تا چند وقت باید با گوشی کار کنیم تا نحوه ی کار باهاش دستمون بیاد.
به طور کلی سیستم عامل بسیار عالی هست برای بیزنس.

6- Video Playback:
همونطور که تو همه ریویو ها اومده پخش ویدیو این گوشی عالی هست. من هم با یک کلیپ این رو تجربه کردم.
مخصوصا با اون ال سی دی بزرگ...
بزرگترین مزیتش هم اینه که اکثر فرمت ها رو چخش میکنه و شما مجبور نیستید تمام فایل هاتون رو به یه فرمت کانورت کنید...

اما وسایل موجود در جعبه ی فروش:
1- گوشی SAMSUNG I900 Omnia
2- شارژر
3- کابل USB
4- هدفون و تبدیل 3.5 میلیمتری
5- CD برنامه های گوشی که هنوز نذاشتم ببینم چیه.
6- قلم برای گوشی

البته بسته بندی که الان تو ایران هست با اون بسته بندی که عکسش توی GSM Arena هست خیلی فرق داره و این جعبه ها کوچک تر از اونها هستن.
در ضمن مایکروتل فقط 16 گیگ داره با قیمت 715...

خب اینها مسایلی بودن که با حدود 2 ساعت کار کردن با گوشی دستم اومد.
هر سوالی داشتید در خدمت هستم و اگه بتونم حتما جواب میدم... :11:

farnaz_bahall
21-10-2008, 22:48
سلام به همه دوستان.
خب بالاخره من هم به امنیا دارها پیوستم.

اگه بخوام تو یه کلمه وصفش کنم باید بگم "بی نظیر..."
از کجا میتونم بفهمم فریم ور من الان کدوم ورژن هست؟
البته بسته بندی که الان تو ایران هست با اون بسته بندی که عکسش توی GSM Arena هست خیلی فرق داره و این جعبه ها کوچک تر از اونها هستن.
در ضمن مایکروتل فقط 16 گیگ داره با قیمت 715...

خب اینها مسایلی بودن که با حدود 2 ساعت کار کردن با گوشی دستم اومد.
هر سوالی داشتید در خدمت هستم و اگه بتونم حتما جواب میدم... :11:
سلام
خب ورود شما رو به جمع امنیا داران خوش آمد میگم.
ورژن گوشی از این جا قابل رویته:
main menu-settings-system-version
راستی گوشی های مایکروتل از فارسی پشتیبانی می کنند؟

corey
21-10-2008, 22:52
مازیار جان دستت درد نکنه بالاخره یک نفر پیدا شد که به سوالات ما جواب بده
انشاالله خودم به زودی میخرم ولی 8گیگش و آخرین قیمتی هم که دارم 650 تومنه و فقط مونده یک نفر چیدا بشه این کا850 از ما بخره

mamad6280
21-10-2008, 22:58
مازیار مبارکه
ایشالا چرخش برات بچرخه

فارسیش ردیفه یا نه؟اس ام اس و وب
وای فایش رو هم یه تستی بکن ببین مشکلی نداره

Maziar_69
21-10-2008, 23:42
ممنون از همه ی شما دوستان.

خب راستش فارسی ساز نداره و از خود فروشنده پرسیدم گفت که فارسی ساز هنوز براش نداریم و کلا نیومده...

تنظیمات اینترنت هم خود فروشنده نتونست برام انجام بده منم هنوز وقت نکردم اینترنت رو تنظیم کنم.
یه مشکلی که دارم اس ام اس نمیتونم بفرستم.
یعنی میزنه Sending بعد چند ثانیه مینویسه not sent.
نمیدونم مشکل از کجاست.

شاید از مرکز پیام باشه.
از کجا میتونم مرکز پیام رو عوض کنم؟

RealRed
22-10-2008, 03:37

خب راستش فارسی ساز نداره و از خود فروشنده پرسیدم گفت که فارسی ساز هنوز براش نداریم و کلا نیومده...

تنظیمات اینترنت هم خود فروشنده نتونست برام انجام بده منم هنوز وقت نکردم اینترنت رو تنظیم کنم.
نمیدونم مشکل از کجاست.

شاید از مرکز پیام باشه.

setting>pkone>message>get setting

RealRed
22-10-2008, 03:45

نمیدونم مشکل از کجاست.

شاید از مرکز پیام باشه.

setting>personal>phone>servisces>voice...&message>get setting

RealRed
22-10-2008, 03:57
setting>personal>phone>servisces>voice...&message>get setting

S A M S U N G
22-10-2008, 09:54
مازیار جان مبارک باشه عزیز .

گوشی عالی گیرت اومد و انشاالله عالی هم واست کار کنه

مخلصیم .

Maziar_69
22-10-2008, 10:01
نه فایده نداشت.
من فکر میکنم این sms ها رو به عنوان e-mail میخواد بفرسته که فیلد میشه.

چون توی منو نوشته Message (E-Mail)
ولی تو عکس هایی که از منوی امنیا دیده بودم فقط نوشته بود Message Box...

راستی ورژن گوشی من الان i900JVHI2 هست.

آپدیت لازم داره؟

RealRed
22-10-2008, 13:42
نه فایده نداشت.
من فکر میکنم این sms ها رو به عنوان e-mail میخواد بفرسته که فیلد میشه.

چون توی منو نوشته Message (E-Mail)
ولی تو عکس هایی که از منوی امنیا دیده بودم فقط نوشته بود Message Box...

راستی ورژن گوشی من الان i900JVHI2 هست.

آپدیت لازم داره؟

نه فعلا UPDATE نمیخواد ، تمام گوشیهای wm یه message داره یه email باید بری تو message و new بزنی میتونی از قسمت main menu بری

Maziar_69
22-10-2008, 20:28
ممنون امیر عزیز.

اس ام اس هم درست شد !!! ممنون Real Red جان.

یه چیزی که بدجوری تو این گوشی قابل توجهه کیفیت ساخت اون هست.
گوشی بسیار مستحکم هست و با اینکه کم دکمه داره ولی همون دکمه ها هم سرجاشون سفت سفت وایستادن و اصلا یه ذره هم لق نمیزنن (برخلاف برندهای دیگه)
همچنین تاچ اسکرین این گوشی بسیار حساسیتش بالاست و با یه اشاره ی کوچیک عمل میکنه.
البته بعضی آیکون ها چون کوچیک هستن نمیشه راحت با اولین لمس اونها رو کلیک کرد.

موسش هم بسیار کاربردی هست. دو نوع حالت برای استفاده از موس وجود داره:

یکی که مثل موس کامپیوتر هست که روی صفحه یه Pointer میاد و نوع دوم مثل جوی استیک هست که میتونید به عنوان جوی استیک ازش استفاده کنید.

اما کیفیت ال سی دی زیر نور مستقیم آفتاب قابل خوندن نیست.
اما با تنظیم دستی برایتنس و بالا بردن اون تا آخرین درجه شاید بتونید نصفه و نیمه کارتون رو راه بندازید.
ولی اگه زیر سایه باشید و آفتاب مستقیم روی گوشی نیفته میشه تقریبا صفحه رو خوند.

همونطور که میدونید 3 نوع Home Screen تو امنیا وجود داره که حتما عکس هاش رو دیدید.
حالا این 3 تا عکس رو هم من میذارم از این 3تا Home Screen.
البته میتونید به صورت دستی هم آیکون به صفحه اضافه و کم کنید و به اصطلاح Personalize کنید.

حالا بریم سر اسپیکر و صدای گوشی:
با این که این گوشی اسپیکر جدا نداره و از همون Ear Piece به عنوان اسپیکر استفاده میکنه (شبیه E250) ولی صدای زنگ گوشی بسیار بالاست. به طوریکه از N78 داداشم که دو تا اسپیکر داره اگه صدای زنگش بیشتر نباشه کمتر هم نیست.
البته تو تاچ پلیر صدای اسپیکر گوشی یه ذره کم هست و به درد کنسرت راه انداختن سر کوچه نمی خوره !!!!!!! :دی

سرعت اتو روتیت هم بسیار بالاست. به طوری که الان من حساسیت رو رو نصفه گذاشتم ولی تا یه ذره کج میشه سریع روتیت میکنه !!!
اون قابلیت که وقتی گوشی زنگ میخوره برعکس کنید سایلنت میشه هم بسیار جالبه.

اما در مورد دوربین من هنوز نتونستم عکس درست و حسابی باهاش بگیرم.
البته من این گوشی رو برای دوربین نگرفتم. اما هنوز تنظیماتش دستم نیومده.
تشخیص صورت و لبخند این دوربین هم بسیار دقیق هست...

فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد. این هم عکس های Home Screen:

S A M S U N G
22-10-2008, 22:01
مرسی مازیار عزیز .

اگر بخوای به کیفیت ساخت گوشی ، صدا ، صفحه نمایش و .... واسه هر کدوم جدا از 10 نمره بدی چند میدی به هر بخش ؟ اگر اینطور به قسمتهای ریویو بسیار زیبات اضافه کنی عالی تر میشه .

مخلصیم .

corey
22-10-2008, 22:10
مازیار جون عالی بود فقط در رابطه با wi fi این گوشی توضیح بده
و ضمنا شارژ چطور نگه میداره؟؟

s-a-l-i-m
22-10-2008, 22:19
مازیار جان دستت درست فقط بگو از نظر تاچ بهت حال میده؟؟
منظورم اینه که صفحه اش شیشه ای هست یا اینکه مثل ایفون یک چیز شبیه نایلون داره؟؟؟
من که مال ایفون خیلی بیشتر بهم حال میده............

Maziar_69
23-10-2008, 01:14
قربان همگی... ممنون.
به هر حال وظیفم هست که واسه دوستانی که شاید یه ذره در مورد این گوشی شک داشته باشن توضیح بدم تا امثال فرهوده و غیره نیان الکی گوشی رو خراب کنن...

1- اول جواب امیر عزیز: :11:
کیفیت ساخت به نظرم فوق العادست !!!
الان 2 هفته ای میشه داداشم N78 خریده. در باتریش که لق میزنه. کلیدهاش هم سر جاشون بالا پایین میرن و تازه از بین کلیدها هم نور میزنه بیرون !!! تازه اگه ریویو N96 جی اس ام آرنا رو بخونید در مورد اون هم نوشته کیفیت ساخت خوبی نداره.

من به کیفیت ساخت 10 از 10 میدم.

در مورد صدا اول اسپیکر:
کیفیتش خیلی خوبه و 9.5 بهش میدم. اما میمونه بلندیش. بلندی صدای اسپیکر همونطور که گفتم وقتی بهتون زنگ میزنن خیلی خیلی بلنده ولی اگه بخواین موزیک پخش کنین صداش یه خورده کمه.
کلا با ترکیب این دو تا به بلندی اسپیکر 8.5 از 10 میدم...

اما صدای هدفون ها:
کیفیت بسیار بالایی داره. من تا الان 3 مدل هدفون سری N نوکیا و 6500slide رو بهش زدم هیچ کدوم مثل هدفون خودش نمیشه...
کیفیت هدفون 10 از 10 و بلندی صدای هدفون 9 از 10...

اما LCD: به کیفیت LCD 8.5 میدم. درسته که غیر از نور آفتاب تو بقیه جاها فوق العادست اما بالاخره همون هم یه عیب کوچولو هست.
اگه زیر آفتاب هم خوانا بود بدون شک 10 میدادم.

اما دوربین: کیفیت عکس ها نسبتا خوب هست و میشه نمره ی قبولی بهش داد.
اما هنوز با دوربینش فیلم نگرفتم. حتما اون رو هم تست میکنم و میگم.
اما دقت کنید که این گوشی نه موزیک فون هست و نه کمرافون اما همه ی این قابلیت ها رو یه جا داره اون هم در حد عالی !!!

در مورد تاچ هم بهش 10 از 10 میدم. بسیار حس خوبی داره لمس کردن صفحه ی این گوشی...

پخش ویدیو هم که دیگه معلومه !!! :دی 10 از 10...

2- آقا سعید گل: :11:
راستش به Wi-Fi دسترسی ندارم فعلا ولی مسلما وقتی تمام چیزهاش قابل قبوله اون هم در حد عالی باید باشه.
مثلا کار اصلی این گوشی بیزنس هست ولی میبینیم که موزیک پلیر خوب و دوربین عالی داره.
پس Wi-Fi که دیگه مربوط به همون بیزنس میشه یعنی وظیفه ی اصلی امنیا باید چیز توپی باشه.

در مورد شارژ: من دیشب تا ساعت 11 شب گذاشتمش تو شارژ تا پر پر شد.
بعدش زدم به USB وحدود 1 ساعت و نیم در حالت اتصال به کامپیوتر بود (در این حالت LCD روشن میمونه ولی نورش کم میشه)

بعد از USB حدود 1 ساعت آهنگ گوش دادم و همزمان با آهنگ گوش دادن Solitair بازی می کردم. یعنی تو کل اون 1 ساعت LCD روشن بود با حداکثر قدرت.

و امروز از صبح تا شب اگه واقعا اغراق نکنم یه سره دستم بود !!!!!!!!!!!!
حدود 30 تا اس ام اس دادم. 2 ساعت آهنگ گوش دادم (باز هم همراه بازی!!! :دی یه حالی میده که نگو :31:)
و حدود چند دقیقه هم مکالمه داشتم و از دوربین هم استفاده کردم (5-6 تا عکس)

تا ساعت 10 شب امشب هنوز بیش یک سوم از شارژش باقی بود. اما تا شارژ به یک سوم میرسه کم کم اخطار ها رو شروع میکنه که خیلی جالبه. کلا این پنجره یاخطارش بسیار باحاله !!! :31:
کلا با یه استفاده ی معمولی تا 3 روز میکشه...

3- سلیم عزیز: :11:

سلیم جان من با آیفون کار نکردم ولی LCD این گوشی شیشه نیست. یه جنس خیلی خیلی نرمی داره که فکر کنم همونی باشه که شما میگی.
وقتی LCD رو فشار میدی حدود چند میلیمتر میره تو و میاد بیرون.
در ضمن حساسیتش هم بالاست. با اشاره ی کوچیک هم کار میکنه و کلا به من حال میده.

در ضمن شما نمایندگش مایکروتل که بری از هرگوشی یه نمونه گذاشته که ببینی چه جوریه. البته گوشی ها خاموشه و فقط برای اینه که اندازه اش دستت بیاد.

یه نکته ی جالب هم اینه که اون نیم ساعتی که تو مایکروتل بودم تا برام ردیف کنه گوشی رو بیشتر از 10 نفر اومدن و امنیا قیمت کردن.
بعضی ها هم بین F480 و امنیا تردید داشتن. چون خیلی شکل همن و اینترفیسشون هم یکیه ....

S A M S U N G
23-10-2008, 09:26
دیگه فکر میکنم تردید در خریدن این گوشی نداشته باشن دوستان .

مازیار جان مرسی از ریویوهای عالیت .

فقط چندتا عکس از گوشیت هم بذار :دی

مخلصیم .

corey
23-10-2008, 11:12
ممنون مازیار جان عالی بود
یک سوال دیگه و اونم اینکه بازی کردن با امنیا چطوره و تو خود گوشی بازی هست یا نه؟؟؟
با موسش میشه بازی کرد؟؟؟

Maziar_69
23-10-2008, 12:50
خواهش میکنم.

بله بازی هست و بازی کردن باهاش هم خیلی راحته.
دو تا بازی داره:
اولیش که همون Solitaire خودمونه که تو ویندوز هم هست. (ورق بازی)
دومیش هم یه بازیه به اسم Bubble Breaker که از بین حدود 100 تا گوی مختلف اون هایی که همرنگ و کنار هم هستن رو حذف کنی تا پایانش اگه تونستی همه رو حذف کنی برنده ای !!!

امیر جان چشم عکس حتما میزارم. چند دقیقه بعد تا آپلود کنم طول میکشه...

Maziar_69
23-10-2008, 12:54
1- مقایسه LCD با 6500 اسلاید.
البته چون فلاش دوربین تو صفحه ی امنیا خورد یه ذره نورش کم افتاده:

2- محتویات بسته بندی. (کابل یو اس بی چون به کامپیوتر بود دیگه در نیاوردم. به اینها اضافه اش کنید...)

3- منوی تاچ ویز:

4- ال سی دی در حالت لندسکیپ:

5-: منوی اصلی:

amir_rafie
23-10-2008, 14:02
آقا مازیار شما با Gps هم کار کردی؟ چطور بود؟ توی ایران میشه خوب ازش استفاده کرد؟

Reventon
23-10-2008, 15:11
سلام
برچسب lcd واسه این گوشی اومده؟ من مال iphone رو گرفتم قیچی کردم چسبوندم خیلی جالب نیست؟

Maziar_69
23-10-2008, 15:23
متاسفانه برای استفاده از Google Map باید به اینترنت متصل باشید که من هنوز نتونستم GPRS رو تنظیم کنم.

دوستانی که امنیا دارن:
من از توی setting> connection> gprs authentication که میرم وقتی دکمه ی ادیت رو میزنم هیچ صفحه ی جدیدی برام باز نمیکنه و نمیتونم اینترنت رو تنظیم کنم.
کسی بلده ؟

s-a-l-i-m
23-10-2008, 15:24
سلام
برچسب lcd واسه این گوشی اومده؟ من مال iphone رو گرفتم قیچی کردم چسبوندم خیلی جالب نیست؟
نمی دونم امده یا نه ولی این رو میگم چون تست کردم..............
بهترین بر چسب ال سی دی باری psp هست درسته بزرگه ولی میشه برشش داد.........بسیا خوب هست......
اگه درست نصبش کنی دیگه علامتی از برچسب نیست........من برا اولین بار که تو psp دوستم دیدم اصلا نفهمیدم و برا خودم هم خریدم...........
برا موبایل دوستم هم وصل کردم.............به p2 هم یک زمانی وصلش کردم ولی وقتی دادم به داداشم اون انقدر بر رفت تا چسبش خراب شد.........

راستی مازیار جان دستت درد نکنه..........
خط اول رو خوب امدی............

RealRed
23-10-2008, 16:41
برچسب مخصوص هست .از gprs authentication استفاده نكن نحوه تنظيمات دستي تو سايت irancell هست .در مورد gps نقشه جديد garmin تهران و data تهران ونقشه مشهد و اصفهانو داره فقط phone موقع استفاده از gps باس روشن باشه

meha
23-10-2008, 17:01
آقا مازیار شما 16 گیگ رو داری یا 8 گیگ رو؟
در ضمن دوستان 8 گیگ و 16 گیگ این مدل به غیر از حافظه هیچ فرق دیگه ای با هم ندارن؟مثلا توی کارتن 16 گیگ چیزی اضافه نیست؟

s-a-l-i-m
23-10-2008, 18:55
آقا مازیار شما 16 گیگ رو داری یا 8 گیگ رو؟
در ضمن دوستان 8 گیگ و 16 گیگ این مدل به غیر از حافظه هیچ فرق دیگه ای با هم ندارن؟مثلا توی کارتن 16 گیگ چیزی اضافه نیست؟
نه هیچ فرقی جز حافظه ندارند...........16 گیگ داره مازیار جان..........
فقط 16 گیگ گارانتی هست

Maziar_69
23-10-2008, 21:37
ممنون real red عزیز.

حالا این تنظیمات دستی که تو سایت ایرانسل هست رو تو کدوم قسمت باید وارد کنم؟
ممنون.

R@R#M@N
23-10-2008, 22:59
مازی جون مبارکت باشه :دی
چند گرفتی ؟؟؟

Maziar_69
24-10-2008, 00:01
قربانت...

همه میدونن شما چطور نمیدونی؟؟ :دی

از مایکروتل 715 تومن. کارت طلاییش هم تو عکس صفحه قبل هست...

RealRed
24-10-2008, 09:15
ممنون real red عزیز.

حالا این تنظیمات دستی که تو سایت ایرانسل هست رو تو کدوم قسمت باید وارد کنم؟
ممنون.

system >connections>connections>My Internet>add a new modem connection

gprs رو انتخاب کن ، اسم رو همونطور که تو سایت irancell گفته بده ....(access point name : mtnirancell

بعد manage existing connections و اونی که ایجاد کردیو default کن

موفق باشی

amir_rafie
24-10-2008, 10:01
برچسب مخصوص هست .از gprs authentication استفاده نكن نحوه تنظيمات دستي تو سايت irancell هست .در مورد gps نقشه جديد garmin تهران و data تهران ونقشه مشهد و اصفهانو داره فقط phone موقع استفاده از gps باس روشن باشه

حالا این نقشه های garmin روی خود گوشی هست یا باید جدا گرفت؟

من تا چندروز دیگه این گوشی رو می گیرم.....

s-a-l-i-m
24-10-2008, 10:18
ببخشید..........قاطی کرد

RealRed
24-10-2008, 10:31
دوستان من یه blog دارم درست میکنم که توش نکاتی که به ذهنم میرسه مفیده رو میدارم لطفا نظر بدید و کمکم کنید ممنون

corey
24-10-2008, 12:54
realread عزیز و مزیار جان من یک سوال داشتم و هر کدوم جواب میدونید بگید

بیشتر بازی های ppc رزولشنشون 320*240 هست و این بازی ها تو امنیا تمام صفحه میاد یا نه؟؟؟؟
و بازی هایی که روی امنیا میریزی با موس امنیا مشکل ندارن و میشه باهاش بازی کردیا نه؟؟؟

Maziar_69
24-10-2008, 13:05
خب اول از Real Red عزیز تشکر میکنم.

امروز دوباره یه ریویو نسبتا کوچولو میخوام بنویسم برای اونایی که اولین ویندوز موبایلشون رو میخوان بخرن.

من هم مثل همه ی شما فکر میکردم کلی با این گوشی مشکل خواهم داشت.
ولی خیلی جالبه که حس میکنم هیچ مشکلی باهاش ندارم.

فقط تنها مشکلی که دارم اینه که نمیدونم بعضی از تغییرات رو از کجا باید انجام بدم که اون هم با چند روز گشتن تو منوها میشه خیلی راحت اون رو بدست آورد.

در واقع میتونم بگم وقتی از گوشی استفاده میکنید چون برنامش از مایکروسافت هست شباهت به ویندوز کامپیوتر هم داره.
یعنی خیلی عجیب غریب نیست.

شما توی گوشی به این عظمتی شاید با خیلی جاهاش کار نداشته باشید و اصلا کارتون به اونجاهاش نیفته...

بیشترین جاهایی که باید ازش استفاده کنید دو جاست: Programs و Settings.

تو بخش Programs به اصطلاح خودمون از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه.
همه ی برنامه هایی که توی گوشی هستن و شما لازمشون دارید اونجا هست.
File Explorer هم تو همون قسمت هست.
از مهم ترین آیتم های بخش Programs میشه به اینها اشاره کرد:

Active Sync
Google Maps
Windows Media Player
File Explorer
Task Manager
Internet Explorer
Radio FM
ShoZu
Windows Live و ...........

در واقع مثل این میمونه که تو کامپیوتر خونگی خودتون هرچی برنامه هست بیارید تو یه فولدر بریزید...

خلاصه بهتون اطمینان میدم که مشکلی نداشته باشید باهاش و اگه فوقش تا 48 ساعت تو منوها سردرگم بشید بعد از اون دیگه براتون نا آشنا نیست...

اما در مورد چیزهایی که تا الان در موردشون توضیح ندادم:
1- FM Radio:
رادیوی این گوشی کیفیت بالایی داره و اینترفیس رادیو هم خیلی جالبه.
در ضمن زمانی که به رادیو گوش میدید میتونید حتی برنامه ای که داره پخش میشه رو ضبط کنید. د قسمت ستینگ رادیو هم میتونید اون فولدری رو مشخص کنید تا بعد از ضبط صدای رادیو اونجا ذخیره بشه...

2- GPS:
حالا که اینترنتم تنظیم شد تونستم از Google Map استفاده کنم.
موقعیت منو تو تهران نشون داد !!!! درست مثل همون Google Map که با کامپیوتر شخصی ازش استفاده میکنید. البته به نظرم زیاد دقیق ننداخت که فکر کنم به خاطر این بود که تو محیط بسته بودم.
فقط سرعت لود نقشه یه خورده زیاد بود.
حدود 1 دقیقه و 50 ثانیه طول کشید تا نقشه رو لود کنه و 350 کیلوبایت اینترنت مصرف کرد...

کلا خیلی جالب بود. فکر نمیکردم نقشه تهران توش باشه...

3- Opera vs. IE
من از بین این دو تا اپرا رو ترجیح میدم. هم اینترفیس جالب تری داره و هم به نظرم یه خورده سریع هست.
از نظر صرفه جویی هر دوتا خوبن.
مثلا من صفحه اصلی گوگل رو با اینترنت اکسپلورر باز کردم فقط 3 کیلوبایت انداخت !!!!!!!!!!!

امیدوارم این مطلب هم به دردتون بخوره...

RealRed
24-10-2008, 13:52
realread عزیز و مزیار جان من یک سوال داشتم و هر کدوم جواب میدونید بگید

بیشتر بازی های ppc رزولشنشون 320*240 هست و این بازی ها تو امنیا تمام صفحه میاد یا نه؟؟؟؟
و بازی هایی که روی امنیا میریزی با موس امنیا مشکل ندارن و میشه باهاش بازی کردیا نه؟؟؟

مشکلی با screen نداری اکثرا جدیدا ساپورت میکنن ولی اوناییم که نمیکنن اجرا میشن فقط یه مقدار از صفجه خالی میمونه تازه میشه مثل بقیه اگه بازی خاصی مد نظزته بنویس تا امتحان کنم اما در مورد موس نوری که البته scroll چهار جهتم میشه ولی قبلا هم تو قسمت مقایسه omnia با diamond گفته بودم بعضی بازیها با این موس سخته و اگه فقط واسه بازی میخرین و واقعا مهمه diamond بهتره ولی مثل بحث screen باید بگم من شخصا اگه بازی خیلی واسم مهم باشه یه psp میخرم و اگرم بخوام یه فیلم حسابی ببینم تو یه چیزی نگاش میکنم که بالای 17 اینچ باشه واسه سرعت internet و کیفیت youtube صفحه omnia از سرمونم زیاده خیلی

راستی به blogam سر بزنین انقشه gps ایرانم هست اونجاi

meha
25-10-2008, 14:57
ببخشید آقا مازیار یک عکس از پلیر گوشی و بخش اس ام اس زدنش و جی پی اس و هدفونهاش میزاری؟
در ضمن تاحالا Skin رو ریختی؟

farnaz_bahall
25-10-2008, 16:20
سلام

یه سوال:
چه طوری میشه چند فایل رو همزمان با بلوتوث فرستاد؟

Maziar_69
25-10-2008, 18:02
دوستان امنیا دار یه سوال داشتم.

توی این صفحه که لینکشو میذارم ببینید باید ریلیز 3.0 رو دانلود کنم؟
چون3.1 رو دانلود کردم فقط 147 کیلوبایت بود و آپدیت برای 3.0 هست.

حالا اول باید 3.0 رو دانلود کنم یا ورژن های قدیمی ترش؟

Maziar_69
25-10-2008, 18:03
ببخشید آقا مازیار یک عکس از پلیر گوشی و بخش اس ام اس زدنش و جی پی اس و هدفونهاش میزاری؟
در ضمن تاحالا Skin رو ریختی؟

چشم.
اگه شد تا امشب یا حداکثر فردا میذارم.
اسکین هم که تو پست بالایی سوال پرسیدم در مورد همین بود.
باید یه برنامه دانلود کنم.

s-a-l-i-m
25-10-2008, 18:18
دوستان امنیا دار یه سوال داشتم.

توی این صفحه که لینکشو میذارم ببینید باید ریلیز 3.0 رو دانلود کنم؟
چون3.1 رو دانلود کردم فقط 147 کیلوبایت بود و آپدیت برای 3.0 هست.

حالا اول باید 3.0 رو دانلود کنم یا ورژن های قدیمی ترش؟

سلام داداش..............
به صفحه ی 5 و پست 43 مراجعه کن همه چیزها یک جا هستند در یک لینک......

Maziar_69
25-10-2008, 18:44
]بفرمایید این چندتا از عکسایی که میخواستید.
GPS و هدفون رو بعدا میذارم. فعلا وقت ندارم. شرمنده... :11:

Maziar_69
25-10-2008, 18:49
آخه مشکل من با رپید هست !!!

نمیتونم دانلود کنم...
رفتم که از سایت اصلی بگیرم دیدم 20تا نسخه داره ... :دی

farnaz_bahall
25-10-2008, 23:14
سلام
نمی دونم دوستانی که امنیا دارن از چه دیکشنری استفاده می کنن، اما اونی که من امتحان کرده بودم به صورت تمام صفحه در امنیا اجرا نمیشد.
این جدیدترین ورژن دیکشنری Lingvosoft هست که هم فارسی به انگلیسی هم انگلیسی به فارسی است با قابلیت تلفظ. که داخل فایل هم کیبورد فارسی و هم فایل کرکش موجوده. اما مهمترین ویژگیش اینه که تو امنیا به صورت درست اجرا میشه.
از اون جا که قرار بود برنامه هایی که رو امنیا تست شدند و خوب جواب دادن رو معرفی کنیم، این هم لینک دانلود این دیکشنری:

Maziar_69
25-10-2008, 23:17
دوستان یه سوال داشتم.

آنتی ویروس یا فایروال لازم نیست برای گوشی نصب کنیم؟
با توجه به ویندوز بودنش میگم...

RealRed
25-10-2008, 23:20
سلام

یه سوال:
چه طوری میشه چند فایل رو همزمان با بلوتوث فرستاد؟

resco explorer :

RealRed
25-10-2008, 23:25
دوستان یه سوال داشتم.

آنتی ویروس یا فایروال لازم نیست برای گوشی نصب کنیم؟
با توجه به ویندوز بودنش میگم...

ویروسهای windows یا symbian روی ppc اثر ندارن ولی اخیرا ویروسهایی ساخته شدن ولی در کل antivirus چندان لزومی نداره لینک DL چند antivirus رو تو blog میذارم

Maziar_69
26-10-2008, 12:47
دوستان از دیشب که گوشیمو به Usb میزنم نمیخونتش.
میگه دستگاه رو ریست کنید و دوباره وصل کنید.

3 بار ریست کردم درست نشده...

RealRed
26-10-2008, 14:23
دوستان از دیشب که گوشیمو به Usb میزنم نمیخونتش.
میگه دستگاه رو ریست کنید و دوباره وصل کنید.

3 بار ریست کردم درست نشده...

active sync نصبه؟ تو setting قسمت usb تغییر ندادی به حالت usb storage ؟ برنامه خاصی نصب نکردی ؟ usb driver ویندوزت خراب نشده با یه computer دیگه امتحان کردی؟ به همون port که همیشه وصل میکردی وصل میکنی؟

RealRed
26-10-2008, 15:19
لطفا اونایی که omnia دارن یه سری بزنن حتما:

Maziar_69
26-10-2008, 19:42
درسته نصبه.
ولی اشتباهی که کرده بودم این بود که تو قسمت Networ Connections ویندوز اون کانکشن رو Disable کرده بودم.
واسه همین وصل نمیشد...

من فکر کردم اون اینترنته !!!

s-a-l-i-m
27-10-2008, 01:02
لطفا اونایی که omnia دارن یه سری بزنن حتما:

ای کاش طوری بود که بشه امضاش کرد تا بیشتر مورد توجا قرار بگیره...........به شخصه با 8 تا ایمیلی که دارم امضاش می کردم....................دی

Maziar_69
27-10-2008, 10:41
بچه ها برای آپدیت دقیقا باید چیکار کنم؟
نرم افزار خاصی باید رو کامپیوتر نصب باشه؟

و اینکه با دیال آپ حدودا چند ساعت طول میکشه آپدیت؟

RealRed
27-10-2008, 12:51
ای کاش طوری بود که بشه امضاش کرد تا بیشتر مورد توجا قرار بگیره...........به شخصه با 8 تا ایمیلی که دارم امضاش می کردم....................دی

اگه google mail داشته باشین میتونین به اسم خودتون comment بذارین( روی قسمت comment پایین متن click کنین) و اگرمgoogle mail ندارین بجاش اسم رو بنویسین و اونایی که omnia دارن serial دستگاشونو . اگه روش بهتری به نظرتون میرسه راهنمایی کنید

Maziar_69
27-10-2008, 14:13
خب اینم عکس های هدفون و GPS.
البته رو تهران تنونستم تا اندازه کافی زمو کنم. چون اینترنتم قطع شد و همونطور که میبینید بالای صفحه نوشته Network unavailable...

اما کلا 2 درجه بیشتر از اینی که عکسشو گرفتم میتونید رو تهران زوم کنید...

corey
27-10-2008, 14:20
ممنون مازیار جان
راستی برای استفاده از gps حتما باید کانکت باشی؟؟؟؟؟؟؟

Maziar_69
27-10-2008, 14:25
خواهش.
گوگل مپ که اینجوریه.
چون مدام نقشه ها رو رفرش میکنه.

اما من با گارمین و غیره کار نکردم احتمالا اونا اینترنت نمیخواد...

Maziar_69
27-10-2008, 17:48
بچه ها من اون فریمور که سلیم عزیز گذاشته بود رو دان کردم. یعنی dxhi3
به جز اون چیز دیگه ای هم باید دان کنم؟
واینکه چطوری آبدیت کنم؟
ممنون...

s-a-l-i-m
27-10-2008, 19:11
بچه ها من اون فریمور که سلیم عزیز گذاشته بود رو دان کردم. یعنی dxhi3
به جز اون چیز دیگه ای هم باید دان کنم؟
واینکه چطوری آبدیت کنم؟
ممنون...
windoes mobile device center 6.1 این رو هم دانلود کن و بعد نصبش کن

RealRed
27-10-2008, 23:12
توجه داشته باشین rom ها به ترتیب حروف الفبا انگلیسی جدیدتر میشن یعنی j5>j4>I2>I1>H3>H2H1>G4>G3 که آخرین اونا j5 هستش که لینک دانلودشو گذاشتم و باز هم حواستون باشه هر رام دو مدل هست مخصوص xp و vista

GPS با google map فرق داره در google map که احتیاجی به سخت افزار مخصوص نیست فقط نرم افزار و ارتباط با net کافیه google map مکانی که هستید رو نشون نمیده بلکه نقشه حایی که بخوایین رو نشون میده و به قولی navigate نمیشه باش کرد اما gps باید سخت افزارش رو داشته باشین تا به کمک نرم افزاراش (garmin , tom tom , map king ...) بتونین طول و عرض حغرافیایی که درش هستید ، سرعت حرکتتون و... ه قولی navigate کنین و نیاز به internet نداره حتی وسط بیابون فقط یه نقشه دقیق میخواد که اون طول و عزض جغرافیایی رو رو نقشه نشون بده و منطبق کنه
لکبته چیزی به اسم a-GPS هم هست که به کمک موقیعت BTS و internet اینکارو میکنه. omnia هم gps داره هم a-GPS

توضیحات کاملتری رو تو blog میذارم

corey
28-10-2008, 14:08
دوستان من فکر کنم تا آخر هفته امنیا بگیرم
الان مایکروتل 16 گیگ 715 تومن میده و 16 گیگ با ضمانت متفرقه 620 تومن و 8گیگ هم 600 تومن
به نظرتون ارزش داره نزدیک 100 تومن اضافه بابت گارانتی پرداخت کنم ؟؟؟؟؟؟

Maziar_69
28-10-2008, 14:20
توجه داشته باشین rom ها به ترتیب حروف الفبا انگلیسی جدیدتر میشن یعنی j5>j4>I2>I1>H3>H2H1>G4>G3 که آخرین اونا j5 هستش که لینک دانلودشو گذاشتم و باز هم حواستون باشه هر رام دو مدل هست مخصوص xp و vista

GPS با google map فرق داره در google map که احتیاجی به سخت افزار مخصوص نیست فقط نرم افزار و ارتباط با net کافیه google map مکانی که هستید رو نشون نمیده بلکه نقشه حایی که بخوایین رو نشون میده و به قولی navigate نمیشه باش کرد اما gps باید سخت افزارش رو داشته باشین تا به کمک نرم افزاراش (garmin , tom tom , map king ...) بتونین طول و عرض حغرافیایی که درش هستید ، سرعت حرکتتون و... ه قولی navigate کنین و نیاز به internet نداره حتی وسط بیابون فقط یه نقشه دقیق میخواد که اون طول و عزض جغرافیایی رو رو نقشه نشون بده و منطبق کنه
لکبته چیزی به اسم a-GPS هم هست که به کمک موقیعت BTS و internet اینکارو میکنه. omnia هم gps داره هم a-GPS

توضیحات کاملتری رو تو blog میذارم

ولی من برای اولین دفعه که گوگل مپ رو آوردم بعد از چند ثانیه خودش نقشه ی تهران رو آورد و یه جایی رو نقشه چشمک میزد مینوشت Your Location....

وقتی زوم کردم روش دیدم با منطقه ای که من هستم یه کم اختلاف داره ولی خوب به هر حال اینکار رو انجام داد...

Corey عزیز مبارکت باشه.
راستش بستگی به خودت داره.
ممکنه با گارانتی بگیری اصلا به دردت نخوره. ممکن هم هست بدون گارانتی بگیری خدای نکرده همون روز اول از دستت بیفته ...

به هر حال دفع خطر احتمالی عقلا واجب است...:31::31::31:

RealRed
28-10-2008, 16:03
مازیار جان اون همون a-GPS هستش که موقیعت تقریبی رو نشون میده

دوستانی یه امضا بکنین اینحا رو ضرر نداره :)

s-a-l-i-m
28-10-2008, 16:07
همین الان امضا شد.................
من می خوام این رو تو امضای خودم قرار بدم تا شاید تبلیغی بشه تا ملت امضا کنند............

Maziar_69
28-10-2008, 18:06
windoes mobile device center 6.1 این رو هم دانلود کن و بعد نصبش کن

آقا سلیم اینو از کجا بگیرم؟
تو سی دی همراه گوشی نبود فکر کنم !!! :41:

s-a-l-i-m
28-10-2008, 22:46
بفرما...............

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینی که گذاشتم برای ویندوز ویستا هست در اصل.......اگه xp داری بگو تا باز سرچ بزنم..........کلا اگه xp داری به ویستا تبدیلش کن تا راحت تر باشی..................

RealRed
28-10-2008, 23:45
آخرین ورزنی که پیدا کردم از garmin 4.20.50 :اخرین ورزن در پست بعدی همین صفحه اومده و توضیحات کاملی در فایل txt همراه اون وجود داره)

یا

keygen:

یه ورزن قدیمی تر:

این gps gate هستش:

keygen ورزن قدیمی:

بعد نصب گارمین و gps gate نقشه ایران که تو blog گذاشتمو بذارین تو پوشه گارمین در ضمن گارمینو تو storage نصب کنید نه حافظه اصلی

اول فایلها رو کاملا extract کنید بعد برنامه که نصب شد اجراش کنین برید تو setting>about و unit or device ID رو یادداشت کنین بدینش به keygen چیزی که ساختو تو یه فایل notepad کپی کنین بعد فایکو rename (برای rename باید پسوند عوض بشه که تو folder option ویندوزتون در قسمت view باید تغییرات لارم برای دیدن پسوندو ....): sw.unl اینو تو پوشه garmin کپی کنین میتونین واسه نقشه هم از keygen استفاده کنین حای map ID همون عددی که تو blog گذاشتمو بدین ولی فایکی که میسازینو به اسم: gampsupp.unl تبدیل کنین البته این کارا مال اونایی که garmin اصل ندارن ! اگه garminetun اصله یا قبلا نقشه دیکهای زوشه لازم نیست فایل دومی رو بسازین تو blog گفتم چکا کنین

Maziar_69
29-10-2008, 00:12
بفرما...............

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینی که گذاشتم برای ویندوز ویستا هست در اصل.......اگه xp داری بگو تا باز سرچ بزنم..........کلا اگه xp داری به ویستا تبدیلش کن تا راحت تر باشی..................

درسته من XP دارم...
ولی چاره ای هم ندارم.
چون ویستا رو سخت افزار من خوب اجرا نمیشه !!!

یه دفعه ریختم به غلط کردن افتادم... :31:

Maziar_69
29-10-2008, 10:05
سلیم جان این لینک رو ببین.

ظاهرا برای ویندوز XP همون Active Sync کافیه. نه؟

RealRed
29-10-2008, 13:30
mobile device center همون active sync مخصوص vista هستش تو site microsoft هستش هر دو تاشون

post گارمینو کاملتر کردم نگا کنین

s-a-l-i-m
29-10-2008, 14:12
تستش کن بعد بگو.........................تا اونجا که من دیدم باید بخوره همونی که خودت گذاشتی...........

RealRed
29-10-2008, 15:01
اخرین ورزن گارمینم گذاشتم حالشو ببرین Garmin Mobile XT for Windows Mobile, Ver. 5.00.20w

mehran_k
29-10-2008, 16:47
سلام دوستان ....

از سایت خوبتون ممنون....:40:

من اخیرا به جمع امنیا دارها پیوستم .... و مطالب این سایت واقعا نسبت به سایت های ایرونی دیگه به روزه !!!!

اولین سوال ! :11:

سلام
نمی دونم دوستانی که امنیا دارن از چه دیکشنری استفاده می کنن، اما اونی که من امتحان کرده بودم به صورت تمام صفحه در امنیا اجرا نمیشد.
این جدیدترین ورژن دیکشنری Lingvosoft هست که هم فارسی به انگلیسی هم انگلیسی به فارسی است با قابلیت تلفظ. که داخل فایل هم کیبورد فارسی و هم فایل کرکش موجوده. اما مهمترین ویژگیش اینه که تو امنیا به صورت درست اجرا میشه.
از اون جا که قرار بود برنامه هایی که رو امنیا تست شدند و خوب جواب دادن رو معرفی کنیم، این هم لینک دانلود این دیکشنری:

من هر کاری کردم لینک شما باز نشد (واسه دیکشنری) می شه یه تجدید نظر بفرمایید :40::20:

Maziar_69
29-10-2008, 22:59
دوستان دو تا سوال:
1- این گارمین رو من هنوز نتونستم راه بندازم. هر کاری که تو پست گفته بودین انجام دادم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم یه صفحه میاد که چهار تا گزینه داره:
purchase & go - Begin Free Trial - Enter Product key - Connect to a Garmin GPS

من از بین اینا چهارمی یعنی وصل شدن به جی پی اس گارمین رو که انتخاب میکنمیه صفحه دیگه باز میشه که هرچی صبر میکنم هیچ اتفاقی نمی افته....

2- سوال دومم اینه که رمز رجیستر کردن برنامه ی SPB Mobile Shells چیه؟
من اون فایلی رو که Reventon عزیز گذاشته بود دانلود نکردم و از یه جا دیگه آوردم که توش سریال برای رجیستر نیست...

ممنون میشم جواب بدین...
راستی تو پست بعدی یه اسکین زیبا میذارم که با همین برنامه ی Trial SPB ساختم !!!

s-a-l-i-m
29-10-2008, 23:16
5d4368c24d87
5d4497t55448
5d4355j57s48
یکدام از این ها رو بزنی حله.........البته فکر کنم مال هر برنامه ای جدا باشه..............یعنی کد مخصوصی بخواد

Maziar_69
30-10-2008, 00:00
این نرم افزار واقعا قدرتمنده. خیلی تم های با کیفیتی می سازه.
شما حتی میتونید با جابجا کردن هر آیتم بیش از صدها نوع تم بسازید و تو هرکدومش یک مولفه رو با اون یکی متفاوت بذارین...

من هرکاری کردم نتونیستم به اون ترکیببی که سلیم عزیز عکسشو گذاشته بود دست پیدا کنم.
ولی تم های قشنگی ساختم.
یکی از قشنگ هاش هم اینه:

mehran_k
30-10-2008, 08:11
مرسی مازیار جان .... :33:

پس کو لینک دانلودش ؟؟؟؟!!!

mehran_k
30-10-2008, 10:52

mehran_k
30-10-2008, 10:59

Maziar_69
30-10-2008, 11:37
لینک دانلودش که تو صفحه ی 5 هست.
اما میتونید از سایت یر هم بگیرید:

mehran_k
30-10-2008, 14:01
ببخشید ...اینترنت من مشکل داره واسه همین پستم تکراری شد .....

ممنون مازیارجان.....

راستی واسه کرک گارمین من هر چی گشتم شماره ای واسه Device Id پیدا نکردم تو مسیر زیر هم شماره ای نبود!!!!

setting --->about---->DeviceId.

که تو این قسمت یه Device Name هست یه Description :

که جلوی Device name نوشته شده SGH-I900

و جلوی Description چیزی نیست :41: پس deviceId کجاست ؟؟؟

farnaz_bahall
30-10-2008, 15:00
سلام دوستان ....

من هر کاری کردم لینک شما باز نشد (واسه دیکشنری) می شه یه تجدید نظر بفرمایید :40::20:
لطفا یکی بگه من کجا آپ کنم تا این مشکل پیش نیاد.

RealRed
30-10-2008, 17:59
ببخشید ...اینترنت من مشکل داره واسه همین پستم تکراری شد .....

ممنون مازیارجان.....

راستی واسه کرک گارمین من هر چی گشتم شماره ای واسه Device Id پیدا نکردم تو مسیر زیر هم شماره ای نبود!!!!

setting --->about---->DeviceId.

که تو این قسمت یه Device Name هست یه Description :

که جلوی Device name نوشته شده SGH-I900

و جلوی Description چیزی نیست :41: پس deviceId کجاست ؟؟؟

ممکنه به این اسم باشه: Unit Id کدوم یکیشو نصب کردی ورزن garmin ی که نصب کردی. بده تا بیشتر....

RealRed
30-10-2008, 18:50

برو اینجا با brows فایلتو از تو computeret پیدا کن upload کن بعد [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Create Collector's Account

بزن

البته forum هم باس امکانشو داشته باشه

farnaz_bahall
30-10-2008, 19:41
میشه بیشتر توضیح بدید. (البته این جا نوشته که من نمی تونم فایل پیوست کنم!)

RealRed
30-10-2008, 23:10
میشه بیشتر توضیح بدید. (البته این جا نوشته که من نمی تونم فایل پیوست کنم!)

شرمنده اينو يادم رفت بنويسم :)

browse رو بزن فايلو از تو computeret پيدا كن uploadesh كن بعدCreate Collector's Account رو click كن يه account ايجاد كن تا تعداد افراد بيشتر از 10 نفرم بتونن استفاده كنن از فايلت. ادرس فايلو كه بت داده اينجا بذار

ولي اگه درخواست بدي moderator سايتم(p30world) بايد بتونه همينجا uploadesh كنه

Maziar_69
31-10-2008, 00:31
آقا این گارمینه راه نیفتاد که نیفتاد.

همه ی کارها رو هم انجام دادم ولی رجیستر نشده و نمیشه ازش استفاده کرد...

ظاهرا آخرش باید برم ببیرون بدم واسم رجیستر شدشو نصب کنن !!!

s-a-l-i-m
31-10-2008, 11:18
من یک اسکین دیدم تو یو تیوب هر چی گشتم دوباره اون کلیپ رو پیدا کنم نتونستم...............ولی اگه امنیا اون طوری میشد واقعا قدرتی بود..................
اگه تونستم اپلود میکنمش تا ببینین و کف کنید........................دی
اون اسکینی که تو اون کلیپ هست پیش این اسکینی که میگم در حد بوق هست...........

farnaz_bahall
31-10-2008, 11:33
سلام
دوباره فایل دیکشنری رو آپلود کردم. حداقل برای 10 نفر اول که جواب میده اما برای نفرات بعد هم فکر کنم درست شده باشه.

Hossein505
31-10-2008, 12:15
آقا این گارمینه راه نیفتاد که نیفتاد.

همه ی کارها رو هم انجام دادم ولی رجیستر نشده و نمیشه ازش استفاده کرد...

ظاهرا آخرش باید برم ببیرون بدم واسم رجیستر شدشو نصب کنن !!!

دوست عزیز من آی دی یاهو شما رو ادد کردم
بی خود پول نرو بیرون بده
بیا تا بهت بگن چی کار کنی

دوستان دیگه هم اگه مشکل دارن آی دی من ادد کنن تا راهنمایی کنمشون

hos505
درهر مورد ppc باشه میتونم کمک کنم

farnaz_bahall
31-10-2008, 20:53
سلام
این رو توی یکی از سایت ها می خوندم جالب بود:

این یک رام ساخته شده توسط Modaco هست که یک سری تغییرات توش ایجاد کرده.
این رام باعث میشه که حافظه خالی به چیزی حدود 70 مگا بایت افزایش پیدا کنه. که حتی بعد از نصب برنامه ها هنوز 50 مگا بایت حافطه موجود می مونه.
درباره ی وای فای، جی پی اس، بلوتوث، دوربین و چیزای دیگه تست شده و مشکلی نداشته.
اما این رام جدیده و نیاز به تست داره.

خصوصیات این رام:

- Removed Windows Update
- Removed Welcome Center
- Removed MS Sample Music
- Removed .net CF 2.0
- Removed Chinese fonts (sunfon.ac3)
- Removed SilverInbox
- Removed Shozu (available in CAB form)
- Removed IRDA files
- Added .net CF 3.5
- Added Remote Desktop Mobile
- Added AppToDate
- Added Batti 2.4
- Re-added scientific powercalc
- Optimised Samsung applications
- Optimised OneNote
- Optimised Office
- Optimised Other Core applications
- Customised version display (MoDaCo Custom ROM 2 = MCR02)
- Added MoDaCo to default RSS feeds
- Added MoDaCo WinMo Week to default Podcasts
- Scientific calculator is back in
]

Download url :

Source :

mehran_k
31-10-2008, 23:03

مرسی:11:

با لینک جدیدتون دارم دان می کنم :46:

ممکنه به این اسم باشه: Unit Id کدوم یکیشو نصب کردی ورزن garmin ی که نصب کردی. بده تا بیشتر....

RealRed عزیز

ممنون از پیگیری شما ... :11:

من فکر می کردم device id رو باید از about خود گوشی پیدا کنم ...الان رفتم داخل About خود برنامه(Garmin) و اون رو دیدم :20:

دیگه مراحل رو مطابق توضیحاتتون پیش می رم اگه مشکلی پیش اومد مزاحمتون میشم :46:
(در ضمن گارمین که من دارم روش کار می کنم ورژن 4.20 هستش ....)

راستی کسی واسه فارسی کردن گوشی کاری نکرد ؟؟ جدیدا هم همه اس ام اس هاشونو فارسی تایپ می کنن (ّبخاطر هزینه کمتر!!!!) و وقتی تو اینباکسمونو نگاه می کنیم شده پر از کاراکتر های مربع شکل نامشخص !!!

این شده یه معضل خیلی بزرگ داخل گوشی هامون:41: تو رو خدا یکی یه فکری بکنه !!!!!

Reventon
01-11-2008, 03:02
سلام
این رو توی یکی از سایت ها می خوندم جالب بود:

این یک رام ساخته شده توسط Modaco هست که یک سری تغییرات توش ایجاد کرده.
این رام باعث میشه که حافظه خالی به چیزی حدود 70 مگا بایت افزایش پیدا کنه. که حتی بعد از نصب برنامه ها هنوز 50 مگا بایت حافطه موجود می مونه.
درباره ی وای فای، جی پی اس، بلوتوث، دوربین و چیزای دیگه تست شده و مشکلی نداشته.
اما این رام جدیده و نیاز به تست داره.

خصوصیات این رام:

- Removed Windows Update
- Removed Welcome Center
- Removed MS Sample Music
- Removed .net CF 2.0
- Removed Chinese fonts (sunfon.ac3)
- Removed SilverInbox
- Removed Shozu (available in CAB form)
- Removed IRDA files
- Added .net CF 3.5
- Added Remote Desktop Mobile
- Added AppToDate
- Added Batti 2.4
- Re-added scientific powercalc
- Optimised Samsung applications
- Optimised OneNote
- Optimised Office
- Optimised Other Core applications
- Customised version display (MoDaCo Custom ROM 2 = MCR02)
- Added MoDaCo to default RSS feeds
- Added MoDaCo WinMo Week to default Podcasts
- Scientific calculator is back in
]

Download url :

Source :
من اینو نصبیدم ولی هر کاری میکردم bluetooth از مبایل نمیگرفت و مشکل داشت ... یکی دیگه نصب کردم تمام منوهای samsung و widget ها رو حذف کرده و کلا منوش مثل HTC شده (skin Manilla 2d) و راضییم چیز توپیه

mehran_k
01-11-2008, 10:04
سلام دوستان ....

من گارمین رو نصب و رجیستر کردم ... الان چه جوری باید جی پی اس ام رو فعال کنم ؟؟؟

Maziar_69
01-11-2008, 12:08
اعصابم بدجوری بهم ریخته !!!

دیروز رفتم برای گوشی یه کیف گرفتم.
دو سه دفعه که گوشی رو گذاشتم تو کیف و درآوردم دیدم روی اون دو تا دکمه و کناره ی ال سی دی (که فلزیه و ضد خش نیست) چند تا خش افتاده !!!

منم خیلی رو این چیزا حساسم...
دوست دارم گوشی رو مثل روز اول نگه دارم.
راهی نیست این خشا پاک بشه؟؟؟؟

RealRed
01-11-2008, 13:58
سلام دوستان ....

من گارمین رو نصب و رجیستر کردم ... الان چه جوری باید جی پی اس ام رو فعال کنم ؟؟؟

مبارکه :) نقسه ها رو ریختی اگه نریختی از تو blog نقشه کلی جهان و نقشه ایرانو گذاشتم DL کن و ببر تو پوشه گارمین همونطوز که توضیح دادم بعد برو تو setting >external GPS و در قسمت program باس com3 باشه در قسمت hardware باید com9 با baud rate 9600 باشه و تو access اون manage... انتخاب شده باشه بعد برو تو enhanced GPS و xtra ...رو disable کن حالا برو تو فضای باز ترجیح به ا ساختمون بلندم اولش نزدیک نباشی garmin رو اجزا کا واستا تا نشانکر انتنش اول قرمز و بعد سبز بشه در ضمن حتما بادر phone گوشیت روشن باشه بعد زا بیفت و حالشو ببر اکه gps gate رو هم وصل کردی یه کارایی لازم داره به id م بزن تا برات بنویسم

RealRed
01-11-2008, 14:13
در موزد فارسی یه مدتی link یه فارسی سازو تو blog گذاشته بودم که ظاهرا کم مشکل سازترین بود و فقط تو منوی sms اختلال ایجاد میکرد که قابل حل بود ولی دوستان مشکل فارسی windows 98 با هیچ بارسی سازی حل نشد تا وقتی که مایکرو سافت خودش یه فکری به حالش نکرد من یه متنی تو blog ام درست کردم با مسوولین samsung و مایکرو سافت هم مکاتبه کردم تا دلایل ما رو ببینن ولی متاسفانه دوستان با بی مهری حتی یه comment هم نذاشتن با اینکه یه مدتی salim عزیز تو امضاشم ادرس رو گذااشته بود . ولی فک کنم تا خود windows mobile فارسی نشه بهتره بی خیال فارسی بشین مثلا همین دیکشنری lingvo که farnaz عزیز زحمتشو کشیدن لینکشو گذاشتن با فارسی ساز اکثر ppc ها مشکل داره و بسیاری از برنامه ها کاربردی دیگه هم همینطور

RealRed
01-11-2008, 14:24
خوب بالاخره خود samsung هم رام j1 رو داد بیرون اگه میخوایین update کنین حالا وقتشه :)

Maziar_69
01-11-2008, 15:04
آقا حسین گل خیلی خیلی ممنون.
واقعا متشکرم با توضیحات توپت...
آقا رضا دست شما هم درد نکنه. اشتباه از تنظیمات خودم بود :دی

هرکی هم در مورد راه اندازی گارمین مشکل داره اینجا رو ببینه:

ماشالا آقا حسین از فعالای اونجاست....

فاصله ی بین هندهلد یوزرز رو هم بردارین...

Maziar_69
01-11-2008, 15:07
خوب بالاخره خود samsung هم رام j1 رو داد بیرون اگه میخوایین update کنین حالا وقتشه :)

جالبه. چرا حجمش فقط 105 مگابایته؟؟؟
قبلی حدود 146 مگابایت بود.
دلیل خاصی داره؟؟؟

aghili2003
02-11-2008, 16:45
در مورد کیفیت پخش ویدیو باید بگم واقعا عالیه و فایلهای Avi رو با یکفیت بسیار خوبی پخش میکنه-کیفیت صفحه نیز بنظر من بسیار مطلوبه و هیچ کمبودی نداره.فقط باتری دستگاه اونطوری که تبلیغ شده نیست و زود نیاز به شارژ پیدا میکنه.

Vahid-digit
03-11-2008, 12:38
از همه دوستان عزیز مخصوصا قرمز واقعی بخاطر راهنماییهای دقیقشان سپاسگذارم:11:
یک هفته ای هست امنیا دارم و با راهنمایهای شما گارمین رو دیشب راه انداختم و کلی حال کردم . مرسی

امیدوارم این تاپیک پایدار باشه و ما بتونیم بهترین برنامه ها رو با مشترک بشیم
ای ول به همتون و آفرین به این تاپیک
:10:

hessam44
03-11-2008, 12:48
سلام به همگي

با اين كه خيلي وقته از مطالب اين فروم استفاده ميكنم ولي اين اولين نوشتمه و به خودم ورودمو تبريك ميگم.:11:
عرض شود من 2 هفته پيش اين عزيز دل 16gb رو با قيمت 610 خريدم. جز اس ام اس فارسي هم به هيچ عنوان هم باهاش مشكلي ندارم. Garmin xt رو از خود سايتش گرفتمو با يه كيجن خيلي راحت راه افتاد. نقشه هم با همون كيجن كاملا راه افتاد. همه كوچه پس كوچه ها رو هم داره.
ديشب هم frameware جديدشوHJ1 از خود سامسونگ گرفتم و نصب كردم. اول HH3 بود.
اين موار تغيير كرده:
-سرعت كار بيشتر شده
-حساسيت تاچ اسكرين بهتر شده
-منوي در حال صحبت عوض شده
- مشكل گرم شدن هنگام كار با wifi و gps برطرف شده
- به نظر مياد سرعت پيداكردن gps بيشتر شده
- يه كم قسمت messaging بهتر و كا ر باهاش راحت تر شده.
- و اينكه چرخش صفحه نرم تر شده
-در مورد باتري هم فكر نكنم مشكلي باشه ولي زوده براي قضاوت.

در كل حسابي سامسونگ گل كاشته واين گوشي بي عيب رو بيرون داده. :20:
با اينكه ميون بزرگان هستيم اينجا ، ولي اگه از دوستان كسي راهنمايي نياز داشت من در خدمتم.
:20:

corey
03-11-2008, 17:04
خب منم یک ساعت پیش این گوشی خریدم 615 با گارانتی متفرقه ولی گارانتیش بدم نیست

سوالی بود در خدمتیم

Maziar_69
03-11-2008, 18:06
به به آقا سعید مبارکه... ایشالا واست خوب کار کنه.

8 خریدی یا 16؟
اگه هرجا مشکل داشتی تو کار کردن باهاش من در خدمتم...

farnaz_bahall
03-11-2008, 21:15
سلام
چند تا سوال:
1 فون بوک من فونت شماره هاش خیلی ریز شده چه جوری این رو درستش کنم؟
2 من گارمین رو نصب کردم اما ظاهرا نقشه ی خیابان های تهران رو ندارم. چی کار باید بکنم؟
3 بالاخره فارسی ساز مناسب برای امنیا پیدا شده یا نه؟
4 نرم افزاری برای تنظیم پروفایل های مختلف داریم یا نه؟
پیشاپیش ممنون!

corey
03-11-2008, 21:18
به به آقا سعید مبارکه... ایشالا واست خوب کار کنه.

8 خریدی یا 16؟
اگه هرجا مشکل داشتی تو کار کردن باهاش من در خدمتم...

نه راستش از اون چیزی که فکر می کردم خیلی کار کردن با امنیا راحت تره

مشکل که راستش تو ریختن برنامه ها و این جور چیزاست که بعدا مزاحمت میشم :20:
فعلا اشتراک adsl تموم شده:41:

16 گرفتم و اصلا 8گیگ پیدا نکردم

راستی دوستان امنیا مثل آیفون مستقیم به youtube وصل نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

Maziar_69
04-11-2008, 00:08
farnaz_bahall:
شما اون نقشه رو با اون توضیحات که لینکشو تو صفحه قبل گذاشتم بریز.
اگه هم تو برنامه شدی یه آنتن میبینی. اول باید صبر کنی آنتن قرمز بشه بعدش سبز...
تا سبز نشه نمیشه نقشه رو آورد...

باید تو فضای باز باشی......

آقا سعید یعنی 100 تومن اختلاف قیمت؟؟؟؟ من جمعه تو علاالدین قیمت کردم زیر 680 نگفتن !!!!

یه سوال هم من داشتم:
تو صفحه ی اصلی سمت راست پایین نوشته Main Menu و سمت چپ Phone...
از کجا میشه این Shortcut ها رو عوض کرد و یه چی دیگه گذاشت؟

amir_rafie
04-11-2008, 01:21
سلام . من امروز این گوشی رو از مایکروتل 652 تومن خریدم...
حالا چند تا سوال دارم:

-ورژن گوشی JVHI2 هستش. چه جوری آپدیت کنم؟

-داخل کامپیوترم یه فولدر به اسم smart phone ساخته و داخل اون 3 قسمت هست:

Bluetooth FTP
My Storage (16Gb)

و یه فولدر دیگه که حجمش 95 مگابایته و وقتی عکس میگیرم اینجا ذخیره میشه . چه جوری میتونم عکس هارو مستقیم در My Storage ذخیره کنم؟

- garmin رو کجای گوشی نصب کنم؟

-فعال سازی WiFi با Proxy چه جوریه؟ توی وبلاگ Realred فقط تیترشو پیدا کردم.....

من تجربه کار با این جور گوشی هارو ندارم.. ببخشید اگه سوال های تابلو می پرسم!!!!

amir_rafie
04-11-2008, 01:43
راستی قسمت My Document کامپیوتر من به طور اتوماتیک توی گوشی کپی میشه... چه جوری جلوی این کارو بگیرم؟؟؟

S A M S U N G
04-11-2008, 09:25
خب چون من تا حالا ویندوز موبایل نداشتم جز تبریک گفتن به سعید و امیر عزیز چیزی نمیتونم بگم .

همچنین تشکر از RealRed و مازیار و فرناز عزیز به خاطر راهنمائی کردن دوستان .

مخلصیم .

mrkh1430
04-11-2008, 10:35
سلام
چند تا سوال:
.
........................

سلام دوستان
منديروز بالاخره تونستم يه فارسي ساز نصب كنم رو امنيا كه هم sms ها رو نشون ميده و هم ميتونم باهاش sms بفرسي بزنم.
اسمش Fee Jeibi Ein Version 6.1 Build 26.03.08 هستش. من امتحان كردم و كامل جواب ميده.فقط بايد يه كيبورد فارسي هم رو گوشي نصب بشه.
حالا اگه كسي ميخواد ميتونه PM خصوصي بده تا هملينكشو بزارم و هم روش نصب و كامل بگم. البته چون گفتن اينجا نرم افزار نزارين مجبورم خصوصي جواب بدم.

corey
04-11-2008, 10:50
دوست عزیز اگه لطف کنی لینکش اینجا بزاری و روش نصبش بگی عالی میشه چون این مشکل چند نفر دارن

دوستان این گوشی تشخیص دست نوشته داره؟؟؟ باید از کجا فعالش کنم
راستی ورژن گوشی jvhi2 هست احتیاج به آپدیت فعلا هست

Maziar_69
04-11-2008, 14:30
ممنون امیر جان وظیفست...

تشخیص دست خط داره سعید جان...

شما هر جا که میخوای تایپ کنی یه علامت زیر صفحه میاد که در واقع با اون کیبورد فعال و غیر فعال میشه...

اگه دقت کنی بغل اون یه فلش کوچیک رو به بالا هست.
اون رو که روش بزنی انواع کیبوردهایی که تو گوشی هستن رو میاره...

برای دست خط باید گزینه ی Letter Recognizer رو بزنی...

البته برای اینکه یه Note ایجاد کنی که فقط با دست خودت توش بنویسی از تو صفحه اصلی از اون نوار بغل فکر کنم گزینه ی آخر باشه که یه صفحه ی کاغذ سفیده.. اون رو بکش بنداز وسط صفحه.
حالا اجراش کن و New رو بزن...

حالا میتونی فقط خودت بنویسی...

amir_rafie
04-11-2008, 20:22
سلام.... مرسی امیر جان....

هیچ کس جواب سوال های منو نداد... کمک لطفا....
البته مشکل با محل ذخیره عکس ها حل شد... ولی اگه میشه بقیه سوالهای منو جواب بدید....

2تا مشکل دیگه هم دارم:

[وقتی می خوام از دوربین استفاده کنم میگه Not Enough Video Memory ] .. از تویtask manager] همه برنامه هارو می بندم ولی فایده نداره و فقط با خاموش و روشن کردن یا استفاده از کلید ریست بالای گوشی درست میشه….
[
[
زنگ گوشی رو در حالت Ring & Vibrate قرار میدم و در تنظیمات ویبره یکی از حالتهای ریتمیک رو انتخاب میکنم ولی وقتی گوشی زنگ میزنه ویبره ممتد داره….

corey
04-11-2008, 20:27
ممون مازیار جان

فعلا تنها مشکل من فارسی ساز هستش و اگه یکی از دوستان زحمتش بکشه عالی میشه

راستی برای برنامه و دیکشنری و بازی و از این جور چیزا چی کار کنم تو نت هست یا dvd بخرم؟

Maziar_69
04-11-2008, 22:25
بازی که فکر میکنم جاواهای معمولی هم بهش بخوره. چون تو Programs یه قسمت جاوا هم داره...

برنامه هم از همون سایتی که واسه تنظیم GPS آدرس دادم یه چیزایی میشه پیدا کرد...

Maziar_69
04-11-2008, 22:46

البته مشکل با محل ذخیره عکس ها حل شد... ولی اگه میشه بقیه سوالهای منو جواب بدید....

2تا مشکل دیگه هم دارم:

[وقتی می خوام از دوربین استفاده کنم میگه Not Enough Video Memory ] .. از تویtask manager] همه برنامه هارو می بندم ولی فایده نداره و فقط با خاموش و روشن کردن یا استفاده از کلید ریست بالای گوشی درست میشه….
[
[
زنگ گوشی رو در حالت Ring & Vibrate قرار میدم و در تنظیمات ویبره یکی از حالتهای ریتمیک رو انتخاب میکنم ولی وقتی گوشی زنگ میزنه ویبره ممتد داره….

اون مشکل اول فقط با آپدیت حل میشه...
اما هروقت خواستی از برنامه ی دوربین خارج شی بذار رو حالت عکاسی و بیا بیرون...

اینجوری تو دفعه ی بعد معمولا این پیغام رو نمیبینی...

مشکل دومت هم من تا حالا برخورد نکردم باهاش.

corey
04-11-2008, 23:05
بازی که فکر میکنم جاواهای معمولی هم بهش بخوره. چون تو Programs یه قسمت جاوا هم داره...

آره میخوره ولی باید بازی هایی پیدا کنی که بشه تاچ بازی کرد و دوم اینکه با سایز ال سی مشکل نداشته باشن
مازیار جان اون آدرس که داده بودی مشکل داشت دوباره بزار

ولی کلا گوشی شاخی هستش و فعلا بی رقیبه

Maziar_69
04-11-2008, 23:27
آخه این انجمن اینطوریه که اگه بخوام آدرس اون سایت رو بذارم حذفش میکنن.
چون میگن اسم انجمن های دیگه رو نباید تو پست ها بنویسید...

شماتو جای خالی بنویسین:

handheld users...

البته فاصله ی بین handheld و users رو هم بردارین...

farnaz_bahall
05-11-2008, 01:03
دوست عزیز اگه لطف کنی لینکش اینجا بزاری و روش نصبش بگی عالی میشه چون این مشکل چند نفر دارن

دوستان این گوشی تشخیص دست نوشته داره؟؟؟ باید از کجا فعالش کنم
راستی ورژن گوشی jvhi2 هست احتیاج به آپدیت فعلا هست

برای تشخیص دست نوشته اگر از گزینه ی Transcriber استفاده کنی خیلی هیجان انگیزتره. چون اول این که هر جای صفحه بنویسی نوشته رو بر اساس حرکت نوشت آنالیز می کنه و دوم این که می تونی بری و کاملا شخصیش کنی تا هر چی نوشته میشه دقیقا درست آنالیز بشه. (از قسمت options)

2تا مشکل دیگه هم دارم:

[
[

هر دو مشکل شما با آپدیت گوشی حل میشه.

فکر نمی کنم با این گوشی بشه راحت با بازی های جاوا بازی کرد. حداقل درباره من که این جوریه. با پد نوریش بازی کردن بسیار سخته.

farnaz_bahall
05-11-2008, 01:07
با توجه به این که دوستان جواب سوالات من رو ندادند به این نتیجه رسیدم که بهتره گوشی رو آپدیت کنم تا شاید درست بشه.
از سایت سامسونگ آپدیت جدید رو دانلود کردم. اما برنامه ی آپدیت این ارور رو میده:
Incorrect software version. Please check the device

چی کار باید بکنم؟

hessam44
05-11-2008, 10:41

منم همين مشكلو دارم. هم با نسخه HH3 كه از اول روش بود هم با HJ1 كه تازه آپديتش كردم. وقتي زنگ ميخوره ويبره ممتد داره ... :41:

در ضمن ميدونم سوالم تكراريه ولي كسي ميتونه يه سورس خوب واسه نرم افزار معرفي كنه؟ :31:

mehran_k
05-11-2008, 10:47
مبارکه :) نقسه ها رو ریختی اگه نریختی از تو blog نقشه کلی جهان و نقشه ایرانو گذاشتم DL کن و ببر تو پوشه گارمین همونطوز که توضیح دادم بعد برو تو setting >external GPS و در قسمت program باس com3 باشه در قسمت hardware باید com9 با baud rate 9600 باشه و تو access اون manage... انتخاب شده باشه بعد برو تو enhanced GPS و xtra ...رو disable کن حالا برو تو فضای باز ترجیح به ا ساختمون بلندم اولش نزدیک نباشی garmin رو اجزا کا واستا تا نشانکر انتنش اول قرمز و بعد سبز بشه در ضمن حتما بادر phone گوشیت روشن باشه بعد زا بیفت و حالشو ببر اکه gps gate رو هم وصل کردی یه کارایی لازم داره به id م بزن تا برات بنویسم

مرسی از توجهت :40:

من نقشه رو هم ریختم و به خوبی کار می کنه ...فقط چون ساکن شیرازم نقشه شیراز رو می خواستم ...کسی نداره ؟؟؟

راستی این جریان GPS GATE رو هم اگر برام بگی خیلی ممنون می شم :11:

سلام
چند تا سوال:
1 فون بوک من فونت شماره هاش خیلی ریز شده چه جوری این رو درستش کنم؟
2 من گارمین رو نصب کردم اما ظاهرا نقشه ی خیابان های تهران رو ندارم. چی کار باید بکنم؟
4 نرم افزاری برای تنظیم پروفایل های مختلف داریم یا نه؟
پیشاپیش ممنون!

فکر کنم جواب شماره 2 و 4 شما رو بتونم بدم :46:

2- فکر کنم این لینک واسه دانلود نقشه تهران مشکلی نداشته باشه (من خودم دانلود کردم مشکلی نداشت )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- تو قسمت setting --> Personal---->Today--->ITEMSl میتونی یکی از پروفایلهای samsung today1 یا samsung today 2 یا .... رو انتخاب کنید صفحه اصلیتون به کل عوض میشه !!! :20:

راستی دوستان می دونستید این گوشی یه چراغ قوه خیلی قوی هم داره !!!! من که هرچی تو seeting,... گشتم پیداش نکردم ولی از یه جای دیگه پیداش کردم ....اگه خواستید بگید تا بگم !!!!!:18:

راستی جریان Transcribe چیه ؟؟؟ من پیداش نکردم (تو option کدوم قسمته ؟؟؟)..می شه بیشتر توضیح بدین چه کار می کنه؟؟؟؟

سلام دوستان
منديروز بالاخره تونستم يه فارسي ساز نصب كنم رو امنيا كه هم sms ها رو نشون ميده و هم ميتونم باهاش sms بفرسي بزنم.
اسمش Fee Jeibi Ein Version 6.1 Build 26.03.08 هستش. من امتحان كردم و كامل جواب ميده.فقط بايد يه كيبورد فارسي هم رو گوشي نصب بشه.
حالا اگه كسي ميخواد ميتونه PM خصوصي بده تا هملينكشو بزارم و هم روش نصب و كامل بگم. البته چون گفتن اينجا نرم افزار نزارين مجبورم خصوصي جواب بدم.

آقا دمت گرم ...کجا بودی رفیق !!!!! :18:
مطمئنی جواب می ده !!! همه جاشو تست کردی ؟؟؟ اگه اینجوریه تو رو خدا لینکش رو بذار من تو کفشم بخدا !!!!

farnaz_bahall
05-11-2008, 12:40
2- فکر کنم این لینک واسه دانلود نقشه تهران مشکلی نداشته باشه (من خودم دانلود کردم مشکلی نداشت )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- تو قسمت setting --> Personal---->Today--->ITEMSl میتونی یکی از پروفایلهای samsung today1 یا samsung today 2 یا .... رو انتخاب کنید صفحه اصلیتون به کل عوض میشه !!! :20:
راستی دوستان می دونستید این گوشی یه چراغ قوه خیلی قوی هم داره !!!! من که هرچی تو seeting,... گشتم پیداش نکردم ولی از یه جای دیگه پیداش کردم ....اگه خواستید بگید تا بگم !!!!!:18:

راستی جریان Transcribe چیه ؟؟؟ من پیداش نکردم (تو option کدوم قسمته ؟؟؟)..می شه بیشتر توضیح بدین چه کار می کنه؟؟؟؟

ممنون بابت جوابتون.
درباره گارمین و کلیه نرم افزارها، اول می خوام مشکل آپدیت گوشیم حل بشه بعد دوباره اینا رو نصب کنم.
درباره ی پروفایلم منظورم این بود که مثلا تو گوشی های دیگه چند تا پروفایل تعریف می کنی که تو وضعیت های مختلف هر پروفایل رو انتخاب کنی یه سری ویژگی داره درباره ی تنظیمات زنگ، ویبره، انتقال، پاسخگویی خودکار و از این دست تنظیمات. الان گوشی درباره ی پروفایل فقط سه حالت داره زنگ/ ویبره/ بی صدا.
چراغ قوه توی یکی از سامسونگ تودی هاش که یه تب به نام ستینگ داره قابل دسترسیه. و اگر نخواین از اون جا استفاده کنید می تونید تنظیم کنید که وقتی یکی از دکمه های تغییر صدا رو نگه دارید این چراغ روشن بشه.( از این جا: settings-buttons-flash light )
Transcribe توی منوی کیبورد های در اختیار شما هست یعنی اگه مثلث بغل آیکون کیبورد رو بزنید این گزینه هست. وقتی این گزینه فعال میشه در زمان روشن بودن هر جای صفحه که بنویسید اون رو تحلیل می کنه و اون تایپ میشه.

Maziar_69
05-11-2008, 13:53
آقا من میخوام آپدیت کنم نمیشه.
مینویسه:

Maziar_69
05-11-2008, 13:56

تو این لینک نوشته این ایراد آپدیت ناشی از چیه ولی چطوری باید حلش کرد؟؟؟

s-a-l-i-m
05-11-2008, 15:43
آقا من میخوام آپدیت کنم نمیشه.
مینویسه:

این که میگه.........
برنامه ات درست نیست..........device رو چک کن............
اما اینی که تو سایت زده
A window as shown above will be displayed when the software version of the device to be upgraded is not correct. Please check the version again and connect the right device.
این میگه برنامه ورژنت رو چک کن و درست رو بزن دوباره.............
ولی من فکر می کنم همان اولی یعنی با device مشکل داره.....ورژنش جدیده؟؟؟
.........................
الان فهمیدم.................مشکل شما این هست که برنامه رو از سایت خود سامسونگ گرفتید...........من واسه دوستم رو اپ کردم همین ارور رو داد ...........
برید تو لینک هایه دیگه.............اگه ویندوز ویستا دارید معمولا 3 تا پارت دانلود هست...............xp هم تک پارت هست که تو سایت میزارن............
فکر کنم چند صفحه ی قبل لینک دانلود باشه.............
یا برید تو سایت real red که اونجا هم هست..........

Maziar_69
05-11-2008, 17:21
خب مگه از خود سامسونگ بگیریم آپ نمیکنه؟

آخه من بعد کلی الافی بالاخره تونستم با بدبختی برم کافی نت از اونجا ببگیرم !!!!

راه دیگه ای نیست؟

s-a-l-i-m
05-11-2008, 20:43
خب مگه از خود سامسونگ بگیریم آپ نمیکنه؟

آخه من بعد کلی الافی بالاخره تونستم با بدبختی برم کافی نت از اونجا ببگیرم !!!!

راه دیگه ای نیست؟
من می گم از لینک هایه دیگه بگیرش

Maziar_69
05-11-2008, 21:43
راستی مگه Lcd ضد خش نیست؟؟؟

امشب داشتم تمیزش میکردم چند تا خط روش دیدم...
راهی هست از بین ببریمش؟

amir_rafie
06-11-2008, 19:36
نمیدونم خش پاک میشه یا نه... چسب LCD هنوز براش نیومده ولی من یه چسب iphone خریدم... تقریبا اندازه هستش و فقط روی speaker رو گرفته.....

3تا سوال دارم:

1- چه جوری میشه یه black list درست کرد که هر شماره ای که وارد این لیست می کنی وقتی بهت زنگ می زنه بگه خاموشه....

2-در صفحه اول کلیدپایین سمت چپ (phone ) رو میشه عوض کرد؟

3- برنامه های Widget و یا samsung today 1&2 رو میشه عوض کرد؟

راستی کسی بازی خوب سراغ نداره؟ که روی omnia بشه full screen بازی کرد؟

motorola_g10
07-11-2008, 12:48
سلام

يه سوال دارم

اكه با كارانتي مايكروتل خريدم و بعد از يه مدت از من افتاد وال سي دي شكسته !! :d اونوقت جي ميشه ؟؟

مايكروتل تعميرش ميكنه ؟؟

hessam44
07-11-2008, 13:19
م

2-در صفحه اول کلیدپایین سمت چپ (phone ) رو میشه عوض کرد؟

3- برنامه های Widget و یا samsung today 1&2 رو میشه عوض کرد؟

من چرا همه سوالام با اميرخان يكيه؟ :31:

راستي كسي كيف گرفته واسه گوشيش؟‌‌‌‌‌ خيلي ميترسم از دستم بيفته! كيف مثل واسه دايموند واسش پيدا ميشه؟

در ضمن تصديق ميشه باتري تو hj1 حداقل دوبرابر hh3 دوام مياره.

s-a-l-i-m
07-11-2008, 19:59
در مورد سوال اخرت فقط می تونم بگم نه.............
کیف که باید پیدا شه.........
ولی کیف دایموند رو ندیدم............
معمولا گارانتی در مقابل حوادث طبیعی که خودت مصوبش باشید کاری نمی کنه...........

nish
08-11-2008, 13:21
من چرا همه سوالام با اميرخان يكيه؟ :31:

راستي كسي كيف گرفته واسه گوشيش؟‌‌‌‌‌ خيلي ميترسم از دستم بيفته! كيف مثل واسه دايموند واسش پيدا ميشه؟

در ضمن تصديق ميشه باتري تو hj1 حداقل دوبرابر hh3 دوام مياره.

می بخشید آیا پس از آپدیت کلیه اطلاعات و برنامه های نصب شده پاک میشه ؟ و باید از اول همه چیز رو نصب کرد ؟

Alfredo
08-11-2008, 14:05
سلام رفقا.

من ان82 دارم ولی از آی900 خیلی خوشم اومده...

تا دو سه ماه دیگه هم پول دستم میاد قصد دارم بخرم...

چند تا سوال داشتم ازتون...

یکی اینکه توی یکی از ریویو ها همراه گوشی یه بند دستی بود که پایینش حالت استوانه داشت و از تو اون استوانه قلم گوشی در میومد !

واسه شماها هم اون قلم رو داره ؟!

و اینکه صدای این گوشی رو میشه با ان81 یا 5700 یا ان82 مقایسه کنید از نظر کیفیت و قدرت...

و اینکه بکلایت صفحه گوشی در چه حدیه !؟ بازم بی زحمت مقایسه کنید...

و اینکه خیلی آیا واقعا ارزش داره ان82 رو بزارم کنار و از این استفاده کنم !؟

کسی راهی نمیشناسه که یه سیمکارت رو رو دوتا گوشی همزمان بندازیم !؟ :31:

و اینکه همین دیگه دستتون درد نکنه همینا رو جواب بدید ... :10:

RealRed
08-11-2008, 14:45
به همه دوستانی که به جمع omnia پیوستند تبریک میگم و عذر خواهی میکنم از اونایی که واسم pm گزاشته بودن و جواب ندادم چون یه چند روزی تهران بودم و متاسفانه به net دسترسی نداشتم !

سعی میکنم سوالا را بخونم و اونایی که بتونمو جواب میدم

فقط یه سوال من وقتی با گارمین کار میکنم و میخوام address بدم تو اسم کشورا ایرانو نمیاره البته نقشه اولیه من malaysia بوده و نقشه دومم ایرانه میخوام ببینم دوستان دیکم این مشکلو دارن یا نه
where to?>addresses>spell country

XFACTOR
08-11-2008, 18:20
سلام به دوستان عزیز و علی الخصوص عزیزانی که امنیادارن
یه سوالی داشتم اونم البته امیدوارم تکراری نباشه ... نی خوام بدونم پی دی اف فارسی باهاش خوندین ؟ با توجه به این رزلوشن غیر عادی مشکلی ایجادنکرده ؟

امکانش هست یه عکس ازش بگیرین البته وقتی که پی دی اف رو باز کردین ؟ هم تو حالت پورتریت هم لندسپیس ؟

البته اگه زحمتی نیست ؟

منم سوال دوست بالایمون رو در مورد صدا دارم ؟

و یه چیز دیگه کلا چه معایب و مزایایی داره ... اگه اینم بگین که نور علی نور میشه

بازم ممنون و دم همگی گرم

amir_rafie
08-11-2008, 18:58
به همه دوستانی که به جمع omnia پیوستند تبریک میگم و عذر خواهی میکنم از اونایی که واسم pm گزاشته بودن و جواب ندادم چون یه چند روزی تهران بودم و متاسفانه به net دسترسی نداشتم !

سعی میکنم سوالا را بخونم و اونایی که بتونمو جواب میدم

فقط یه سوال من وقتی با گارمین کار میکنم و میخوام address بدم تو اسم کشورا ایرانو نمیاره البته نقشه اولیه من malaysia بوده و نقشه دومم ایرانه میخوام ببینم دوستان دیکم این مشکلو دارن یا نه
where to?>addresses>spell country

سلام.. آقا این keygen برای Garmin که توی وبلاگ شما هست لینکش کار نمی کنه!!!

اگه هم میشه یه جایی غیر از rapidshare آپلود کنید...

RealRed
09-11-2008, 13:07
سلام.. آقا این keygen برای Garmin که توی وبلاگ شما هست لینکش کار نمی کنه!!!

اگه هم میشه یه جایی غیر از rapidshare آپلود کنید...

تو وبلاگ که kaygen و نذاشتم بقیه لینکا هم امتحان کردم کار میکنن . keygen رو میتونی از تو پستی که تو اینجا گذاشتم بردارید(ص 17 ) یا اگه از بلاگ ورمیداری یه ادرس هست همش توشه 48 مگ

RealRed
09-11-2008, 13:12
دوستان برنامه ها کاربردی بعنوان مثال واسه youtube و... رو تو بلاگ گذاشتم و اضافم میکنم قسمت proxy واسه اونایی که با proxy میخوان به wifi (wireless lan ) وصل بشن کامل کردم فردا سایت سامسونگ یه تغییراتی میخواد بده یعدش راجع به update rom هم توضیح کامل میدم

چگونه از طریق proxy بوسیکه wifi به internet متصل بشیم :)How to connect via a proxy server to WiFi)

XFACTOR
09-11-2008, 17:39
سلام به دوستان عزیز و علی الخصوص عزیزانی که امنیادارن
یه سوالی داشتم اونم البته امیدوارم تکراری نباشه ... نی خوام بدونم پی دی اف فارسی باهاش خوندین ؟ با توجه به این رزلوشن غیر عادی مشکلی ایجادنکرده ؟

امکانش هست یه عکس ازش بگیرین البته وقتی که پی دی اف رو باز کردین ؟ هم تو حالت پورتریت هم لندسپیس ؟

البته اگه زحمتی نیست ؟

منم سوال دوست بالایمون رو در مورد صدا دارم ؟

و یه چیز دیگه کلا چه معایب و مزایایی داره ... اگه اینم بگین که نور علی نور میشه

بازم ممنون و دم همگی گرم

کسی جوابی برای من نداشت ؟

راستی الان قیمت روز شو هم 8 و هم 16 گیگ رو کسی داره ؟

RealRed
09-11-2008, 20:41
در مورد گارمين توصيه ميكنم لينك اول از mirror ها تو بلاگو كه 48 مگابايته اگه سرعت اينترنتتون خوبه dl كنين هم جديده هم كامل

Alfredo
10-11-2008, 09:32
از جواب هایی هم که به من دادید بسیار سپاسگذارم ! :27:

چقدر تحویل میگیرید ماشالا ! :19:

amir_rafie
10-11-2008, 10:54
دوستان برنامه ها کاربردی بعنوان مثال واسه youtube و... رو تو بلاگ گذاشتم و اضافم میکنم قسمت proxy واسه اونایی که با proxy میخوان به wifi (wireless lan ) وصل بشن کامل کردم فردا سایت سامسونگ یه تغییراتی میخواد بده یعدش راجع به update rom هم توضیح کامل میدم

چگونه از طریق proxy بوسیکه wifi به internet متصل بشیم :)How to connect via a proxy server to WiFi)

ستت درد نکنه عزیز...
فقط 2 تا مشکل دارم....

1- تنظیمات wifi رو انجام دادم.. ولی وقتی با opera یه صفحه رو باز میکنم... user & pass رو میخواد.. منuser & pass وارد میکنم ولی وقتی ok میکنم دوباره صفحه user & pass رو باز میکنه......

2- GPS کامل راه افتاد ولی توی نقشه فقط اسم کوچه و خیابان داره .. اسم دانشگاه رو نداره... چه کار کنم که اسم دانشگاه هارو هم بنویسه!!!!

mehran_k
10-11-2008, 11:38
دوستان سلام ....

من به هر بدبختی که بود فایل آپدیت ROM نسخه آخر رو گرفتم (DTHJ5) !!!!
ولی هیچ فایل اجرایی که تو پی سی اجرا بشه نداره !!! 4 تا فایله که دو تاش با پسوند Bin هست یکیش CSC و یه دونه دیگش NB0 .....

تو رو خدا هر کی می دونه بگه چه کار باید کنم ؟؟؟؟

S@nti@go_s&k
10-11-2008, 12:01
از جواب هایی هم که به من دادید بسیار سپاسگذارم ! :27:

چقدر تحویل میگیرید ماشالا ! :19:

سلام.............
اصلا این دو گوشی رو نمیشه با هم مقایسه کرد.................
i900 ویندوز موبایله.............
کیفیت تصویر و کیفیت صداش تو صفحات قبل نوشته شده.
کیفیت تصویرش که فوق العادست.
کیفیت صداش عالی البته همه گوشی های سامسونگ اینطوره.بلندی صداش هم خوبه.
صد در صد امنیا بهتره.
زیبایی.سرعت گوشی.امکانات بهتر و جالب تر.
قیمت آخرشم:652
با گارانتی ماکروتل 16 گیگ...............

hessam44
10-11-2008, 18:09
می بخشید آیا پس از آپدیت کلیه اطلاعات و برنامه های نصب شده پاک میشه ؟ و باید از اول همه چیز رو نصب کرد ؟

عليك سلام

بله هرچي داري و نصب كردي پاك ميشه ولي مموري 16گيگ storage دست نميخوره. ولي چون يه hard reset بعد از اپديت كاملا توصيه ميشه، بايد از اونم بك اپ بگيري

نگفتين دوستان، كسي كيف گرفته براش؟ چه جوريه؟ عكس...:27:

Reventon
10-11-2008, 19:26
میگم این رام Dxhj1 که رو سایت سامسونگه عجب چیزیه!!الان سه روزه شارژ نکردم لامصب 50% دیگه داره!!!!

Maziar_69
10-11-2008, 19:58
آقا تورو خدا بگین این مشکل من و فرناز خانوم چطوری حل میشه؟

البته به جز راهی که سلیم جان گفت...

همون مشکلی که موقع آپدیت میگه Incorrect sotware versin...

Bob
10-11-2008, 22:59
کیفیت تاچش چطوره؟
به پای ایفون میرسه؟از htc قوی تره یا ضعیف تر؟؟؟

s-a-l-i-m
11-11-2008, 00:00
عالی هست................
به ایفون که نه ولی زیاد هم کم نداره اون طور که گفتن.........میگن با اپدیت رام قوی تر میشه........با htc کار نکردم ولی مصمعا هستم کم نداره

shahramcat
11-11-2008, 00:32
سلام به همه ...

آقا من یک امنیا دارم که دوربینش تو Loading ... وایمیسته و رو دروبین نمیره! بعد از 1 دقیقه هم میاد بیرون !

اشکال از کجاس ؟

ممنون

s-a-l-i-m
11-11-2008, 00:38
ورژنش چنده؟؟؟