PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار روبات پركننده فرم هاي اينترنتي ...

shahkar-milad
01-01-2006, 01:17
درخواست نرم افزار روبات پركننده فرم هاي اينترنتي ...

كسي نرم افزاري ميشناسه كه مثل يه روبات اطلاعات ما رو داخل فرم هاي مختلف تو اينترنت وارد كنه ؟

مثلا يه تعداد نظر رو در قسمت نظرسنجي هاي وبلاگ ها به صورت خودكار ثبت كنه ؟؟؟

:tongue:

max.uv
01-01-2006, 04:10
سلام
فکر کنم نرم افزار Roboform کار شما رو راه بیندازه،نسخه تریال آخرین ورژنش این نر م افزار مفید رو میتوانید ازاینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در یافت کنید.

Mikail
01-01-2006, 04:53
نسخه جديد برنامه 6.6.2 است كه دوست خوبمان آقاي max.uv معرفي كردند ودر صورت دانلود به صورت نسخه مجاني قادر به ذخيره 10 پسورد براي ده سايت خواهيد بود ولي اگر خواستيد از اين محدوديت رهايي يابيد من به شما نسخه ي قبلي برنامه يعني 6.6.1 را به همراه كرك براي دانلود معرفي مي كنم كه مي توانيد با حجم 2.04 مگابايت دانلود كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا
يا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك كرك:
يا
يا

موفق باشيد! :biggrin:

Mikail
01-01-2006, 09:54
اگر هنوز اين برنامه را دانلود نكرديد اين را به شما بگويم كه كرك نسخه 6.6.2 امروز معرفي شده است كه مي توانيد خود برنامه را هم از لينك هاي داده شده زير با حجم 2075 كيلوبايت دانلود كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود:
يا
يا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك كرك:
يا
يا

موفق باشيد! :biggrin:

max.uv
02-01-2006, 00:49
با سلام
با تشکر از میکاییل عزیز،یک نرم افزار دیگر هم هست که یکی از قابلیت هایش،همین موردیست که شما اشاره کرده اید،اسمش Opus Internet Macros است که در خود سایت پی سی ورلد هم معرفی شده بود.این نکته رو بگم که این نرم افزار خیلی قابلیت داره و یکم کار کردن با آن مشکلتر از Roboform هستش من خودم یخورده ور رفتم تا یاد گرفتمش:
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک کرک(غیر مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] egq49J/BapCkG05)