PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Brain Genius جهت تست هوش و حافظه

djalix
01-10-2008, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه Brain Genius برنامه ايست جهت تست و سنجش هوش و حافظه که توسط شرکت Glu ساخته شده است. اين برنامه به شما اين امکان را میدهد تا به صورت آسان حافظه خود را بيازماييد. مراحلی که در اين برنامه وجود دارد به ترتيب برای کاربر اجرا میشود و بعد از سپری کردن آزمون و تست به کاربر نمره داده ميشود. اميدواريم که مفيد واقع شود.
اين برنامه به صورت جاوا میباشد و بر روی اکثر گوشی هایی که جاوا پشتيبانی میکند قابل نصب میباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم فايل کمتر از يک مگابايت مي باشد)
رمز فايل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي دانلود، روي هر يک از لينکهاي بالا کليک سمت راست کرده و Save Target As را بزنيد.
نکته: فایل مورد نظر بصورت فشرده با پسوند Zip میباشد. لذا بعد از دریافت فایل، آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر برروی گوشی موبایل خود Install نمایید.

Hadi King
02-10-2008, 00:32
سلام خدمت دوست عزيز عضويتت رو تبريك ميگم :11:
ولي يه نكته اگه ميشـــه برنامه هاي كه معرفي ميكني از سايت هاي ديگه نباشـــه لينك مستقيم يا سايت هاي اپلود كننده :20:
اينجوري :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد!:40:

m.s.f
03-10-2008, 13:49
password ??

m.s.f
03-10-2008, 13:51
سلام خدمت دوست عزيز عضويتت رو تبريك ميگم :11:
ولي يه نكته اگه ميشـــه برنامه هاي كه معرفي ميكني از سايت هاي ديگه نباشـــه لينك مستقيم يا سايت هاي اپلود كننده :20:
اينجوري :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد!:40:

دوست من این لینک هم خرابه !

Hadi King
03-10-2008, 15:22
password ??
لينك رو عوض كردم پسورد نداره :41:

لينك هم درســـته :46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
03-10-2008, 17:17

لينك مستقيمه دوست عزيز...

yahoda
05-10-2008, 15:33
لینک سالمه و دانلود شد ولی خود بازی چنگی بدل نمیزنه .