PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مناسبتهای ایرانی و فارسی روی تقویم خود گوشی های Uiq

H M R 0 0 7
01-10-2008, 19:25
سلام دوستان
امروز یه چیز با حال براتون دارم.
همونطور که از عنوان معلومه از این به بعد شما تمام مناسبتهای ایرانی رو به صورت فارسی روی تقویم خود گوشی خواهید داشت

نحوه انجام این کار:
1- اگه Pc Suite رو کامپیوترتون نصب نیست نصبش کنید.

2- ابتدا برنامه MyPhoneExplorer رو دانلود و نصب کنید(این برنامه زبان فارسی یا همون Persian رو هم داره بهتره زبانش رو از تو تنظیمات فارسی کنید)
این برنامه رو میتونید از این لینک دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3- فایل ضمیمه (Farsi Calender) رو دانلود و از حالت فشرده در بیارین

4- گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و در حالت Phone Mode قرار بدید

5 - اگه Pc Suite اجرا نیست احراش کنید طوری که گوشی رو بشناسه (ترجیحا وضیعیت m-Ruter هم Connect باشه)

6 - MyPhoneExplorer رو اجرا کنید و دکمه همسان سازی رو بزنید (از منوی سومی گزینه اولی : syncronize) - حلا گوشی شما توسط برنامه شنخاخته میشه.

7- با زدن دکمه F2 به تنظیمات برنامه رفته و به قسمت همسان سازی برید طبق عکس قسمت تقویم رو در حالت سومین گزینه یعنی iCan-File قرار بدید و دکمه رو بروش یعنی پیشرفته رو بزنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- حالا طبق تصویر با زدن دکمه + فایل تقویم فارسی رو به لیست اضافه کنید

9- در آخر به صفحه اصلی برنامه اومده و همگام سازی رو میزنید (توی تصویر اولی مشخص کردم) و بعد از چند لحظه پنجره ای میاد که شما باید تایید کنیدش تا اطلاعات به گوشی شما فرستاده بشه.

10-گوشی رو جدا کرده از کامپیوتر و از از تقویم کاملا فارسی لذت ببرید(البته باید تاریخ گوشیتون به میلادی درست باشه)

توضیحات: این تقویم توسط یکی از دوستانمون توی بخش گوگل ایجاد شده و فعلا برای سال 87 هست.برای سالهای دیگه هم به موقعش میاد

اسکرین شات از گوشی خودم:

نکته خیلی جالب :
وقتی این تقویم رو توسط مراحل بالا روی گوشیتون اوردید میتونید خیلی راحت در Calender گوشیتون از منویSend This folder برای فرستادن این تقویم به سایر گوشی های سونی اریکسون استفاده کنید. من روی K750 - K800 - K310 تست کردم و جواب داد.رو نوکیا N70 تست کردم به ظاهر درست بود ولی کار نکرد.

موفق باشید

e.khafan!
01-10-2008, 19:28
برا سری UI نیست ؟ ( s60 v 3 9.2)

H M R 0 0 7
01-10-2008, 19:33
برا سری UI نیست ؟ ( s60 v 3 9.2)

احتمال خیلی زیاد بشه.فقط شما همین مراحل برای گوشیتون طی کنید.

amir_sa
01-10-2008, 23:37
اگه ميشد تقويم رو تبديل به شمسي مي كرد خوب ميشد ...

حسين چرا نميشه از طريق هك اين كار و كرد؟

hamed1297
05-10-2008, 21:39
با اجازه صاحب تاپیک من این توضیحات رو توی فروم persiantools گذاشتم.
با تشکر.

H M R 0 0 7
05-10-2008, 23:28
نکته خیلی جالب :
وقتی این تقویم رو توسط مراحل بالا روی گوشیتون اوردید میتونید خیلی راحت در Calender گوشیتون از منویSend This folder برای فرستادن این تقویم به سایر گوشی های سونی اریکسون استفاده کنید و دیگه نیازی برای انجام این مراحل روی گوشی دیگه نیست. من روی K750 - K800 - K310 تست کردم و جواب داد.رو نوکیا N70 تست کردم به ظاهر درست بود ولی کار نکرد.

H M R 0 0 7
07-10-2008, 18:48
فکر کنم یه راه خیلی خیل راحتتری برای وارد کردن این تقویم فهمیدم.
من از تقویم خودم که مناسبتهای فارسی رو داره Backup گرفتم
شما این فایل رو دانلود کنید، از حالت فشرده در بیارید و توی پوشی other گوشیتون بزارید
حالا برید توی Calender گوشی و از منوی Calender manager گزینه Restore رو بزنید.
من خودم تست نکردم ولی به احتمال خیلی زیاد کار میکنه.
اینم فایل backup من:

تست کنید و جوابشو بهم بدید

hamed1297
07-10-2008, 19:19
روش اول که به خوبی جواب داد.ممنون.

carnation
09-10-2008, 21:14
شما این فایل رو دانلود کنید، از حالت فشرده در بیارید و توی پوشی other گوشیتون بزارید
اینم فایل backup من:

این کارو کردم ولی نشد!! گزینه restore خاموشه!! راستی explorer گوشی رو پیدا نمیکنه!!

amir_sa
09-10-2008, 21:27
این کارو کردم ولی نشد!! گزینه restore خاموشه!! راستی explorer گوشی رو پیدا نمیکنه!!
نسخه جديد نرم افزار My phone explorer رو كه تو همين تاپيك هست دانلود كن و نصب كن به نكته زير هم توجه كن

- اگه Pc Suite اجرا نیست احراش کنید طوری که گوشی رو بشناسه (ترجیحا وضیعیت m-Ruter هم Connect باشه)

carnation
10-10-2008, 09:48
نسخه جديد نرم افزار My phone explorer رو كه تو همين تاپيك هست دانلود كن و نصب كن به نكته زير هم توجه كن

همون رو دان کردم و pc sute هم فعال بود ولی نشد!! منظورتون رو از وضعیت m-ruter متوجه نشدم؟ ! گوشی من p1

hamed1297
10-10-2008, 19:08
m-router باید فعال باشه و گوشی شما رو بشناسه.
بعد از اون هم گوشی رو یحالت phone mode باشه تا MY phone E. بشناستش.

carnation
10-10-2008, 23:13
میشناسه!! و روی مد هم قرار میگیره

H M R 0 0 7
10-10-2008, 23:59
همون رو دان کردم و pc sute هم فعال بود ولی نشد!! منظورتون رو از وضعیت m-ruter متوجه نشدم؟ ! گوشی من p1

مطمئنی؟ باید اینجوری روی مموری کارت گوشیتون قرار بگیره:
Other\Backup\Calender\Calender.vcs

barf2007
19-10-2008, 18:13
اینم فایل backup من:

سلام
حتما جواب میده فقط تنها ایرادش اینه که احتمالا تمام تنظیمات قبلی روی تقویم پاک میشه و backup شما لود میشه... برای کسانی که چیزی توی تقویم ندارند راه حل خوبیه ولی برای من که تمام مناسبتهای تولد و ازدواج و... رو ثبت کردم راه مناسبی نیست :46:

یه سوال!
این مناسبتها که زحمت کشیدین خیلیاش قمری هستند و احتمالا نباید برای سال بعد درست باشند مگه نه؟

به هرحال ممنون از زحمتاتون :11: