PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هدفون توپ

Mahyarrrrr
01-10-2008, 19:03
دوستان سلام
میخوام یه هدفون بخرم، خیلی حساسم تو انتخاب و شایدم یه کم وسواس، کیفیت صدا برام خیلی مهمه، با هر صدایی حال نمی کنم، کاربر معمولی هم هستم نه حرفه ای، هدف اصلیم از خرید هدفون گوش کردن موسیقی با کامپیوتر یا لپ تاپه، که کارهای خانگی مثل گوش دادن اخبار و فیلم و اینا رو هم میشه بهش اضافه کرد ولی اصل کیفیت صدای موسیقیه. یه سری ویژگی میخوام داشته باشه:
1) در جای ساکت وقتی من دارم موسیقی گوش میدم کناریم عذاب نکشه از صدای بلند موسیقی و همینطور در جای شلوغ خودم بتونم از شنیدن موسیقی لذت لازم رو ببرم.
2) ترجیحا بی سیم باشه(با بلوتوث هم باشه، چون شنیدم از سایر تکنولوژی های بی سیم بهتره) چون من زیاد تکون میخورم تا حالا 2 تا هدفون سیمش پاره شده ! :31: اگه کسی میخواد مدل با سیم پیشنهاد کنه از این مدل هایی باشه که سیمشون به یکی از دو گوشی هدفون وصل میشه، یعنی یه سیم میاد وصل میشه به هدفون نه دو تا سیم.
3) باسش نرم و عمیق باشه، من با صدای باس بیشتر حال میکنم
4) ترجیحا volume control هم داشته باشه (اما نه که کیفیت فدای این بشه، آحه بعضی از هدفونها بعد از یه مدت بخاطر وجود همین کنترولر حجم صدا به خش خش می افتن)
5) نکته اصلی که باقی میمونه بگم اینه که قیمتش مناسب باشه، تا نهایت 150 هزار تومان باشه
با توجه به وجود مارک ها و دسته بندی های مختلف توی بازار، من به کل گیج شدم و اصلا نمیدونم چه مارکی و از کدوم دسته ( studio monitor، DJ Style، یا ... ) باید انتخاب کنم
از بین اینهمه مارک:
AKG-Sony-Shure-Bose-Behringer-Creative-KOSS-
Sennheizer-Panasonic-Logitech
چه مارکی رو توصیه میکنید؟؟!!
در قسمت مشخصات هدفون توی سایتهای مختلف یه سری فاکتورها ذکر شده، از جمله:
میزان حساسیت یا Sensetivity
امپدانس
Power Handling Capacity
اعداد این ویژگی ها زیادتر باشه، کیفیت بهتره یا کمتر باشه؟ یعنی مثلا میزان حساسیت هر چی بیشتر باشه بهتره یا کمتر باشه؟

Arsa Persian
02-10-2008, 14:07
لطفا در قسمت مشاوره پست بزنید اینجا انجمن مشکلات سخت افزاری هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:40::11::40: