PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در انتخاب دزدگیر!

surpriser
01-10-2008, 16:32
سلام بچه ها.تصتمیم گرفتم واسه پرایدم (معمولی) دزدگیر بگیرم.تا 160 تومن حالا یه کم بیشتر و کمتر فرقی نداره.(ولی هر چی کمتر بهتر!!!).
به نظر شما:

1)تصویری بگیرم یا معمولی؟ لطفا با دلیل.
2)با توجه به پاسخ بالا چه مارک و مدلی پیشنهاد میکنید.
حتما هم نمیخوام عین 160 تومنو خرج کنم مگر اینکه چیزی باشه که ارزش خرید داشته باشه!
امروز رفتم بازار و اونقدر گیجم کردن که ... یکی گفت تصویری نگیر.یکی گفت تصویری Magicar بگیر.یکی گفت Firefox بگیر و...

یه سوال فرعی هم داشتم البته بعدا واسش تایپک میزنم.لاستیکهای یوکوهاما خوبن؟
منتظر کمکتون هستم!

با تشکر!

surpriser
02-10-2008, 16:16
سلام.بچه ها چي شد؟

Farshadd
02-10-2008, 20:39
با سلام خدمت شما لوگان سوار عزیز
دزدگیر های تصویری مزیت هایی داره که معمولی نداره.
1.چک کردن وضعیت خودرو بدون دیدن خودرو
2.علاوه بر اینکه ماشین دزدگیریش صدا میده ریموت آن هم شوک داره هم بوق میزنه . حتی شدت ضربه رو مشخص میکنه با شوک و بوقش(دیگه لازم نیست هر صدایی که اومد شک کنی صدای ماشین شماست)حتی اگه در های ماشین هم باز شه نشون میده در باز شده
3.نمایش آخرین وضعیت خودرو کا آیا درهای ماشین رو بستین یا هنوز در ها بازه و باید دزدگیر رو بزنین
4.داشتن 2 خروجی برای بستن پنجره ها و سانروفو آینه های برقی. روشن کردن چراغ های جلو و ....
5.روشن کردن ماشین از راه دور با ریموت(در مدل هایی که استارتر داره و ماشین سیستم ضد سرقت نداره که لوگان داره)
6.نشان دهنده روشن مانده چراغ ها
7.نشاندهنده ساعت و با طری و درجه دمای داخل
8.فلاشر زدن موقع ترمز زدن
9.باز کردن در های خودرو بوسیله علائم مورس زدن بر روی شیشه
10.سیستم احضار راننده به وسیله زدن به جای مخصوص
11.برد زیاد دزدگیر
مجیکار سعی کرده ریموت های تصویری رو خیلی شیک بزنه نسبت به سایر رقبا
با تشکر

ضمن اینکه دزدگیر های مجیکار تصویریشون بهتره از غیر تصویری ها و برای غیر تصویری ها مارک های بهتری هم هست.

اینو هم بگم که نمیدونم 160 تومن دزدگیر تصویری بشه خرید یا نه. چون از قیمتشون خبر ندارم.

imanem_1987
01-02-2009, 19:58
دزدگیر تصویری اصلا به صرفه نیست