PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشپزخانه

(:AFSANE:)
01-10-2008, 15:19
سلام به دوستان گلم ,خوب بیدید. دیروز یه آشپزخانه ساختم البته زیاد قشنگ نشده و روی جزییات کار نکردم دیگه به خوبی خودتون ببخشید, چون تازه شروع به یاد گیری نور پردازی و منتال ری کردم..میخواستم مشکلاتم رو تو رندر بهم بگید, ممنون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وایر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

CG Art
01-10-2008, 15:26
باریکلا خیلی عالی شده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند تا نکته :

کفت رفلکت نداره چرا ؟ اگه یه رفلکت بهش بدی کارتو طبیعی میکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نورپردازیت یکنواخته ! یعنی معلوم نیست که منبع نورت کجاست شایدم من خنگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Environment چرا عکس نذاشتی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متریال پرده ها خوب نشده ها ! حالت پلاستیکی پیدا کرده.

ولی من کلا از کارت خوشم اومد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.

hesam_g59
01-10-2008, 16:11
نكته هاي بالا رو منم تاييد ميكنم....در ضمن ببين...سايه روي سقفت رو...ببين از كدم نوره..سايه اش رو off كن

Borhan72
01-10-2008, 16:21
كارت خوبه...
البته من هم نكاتی رو كه عادل جان گفتند تاييد ميكنم

Aminzikzak
01-10-2008, 16:34
سلام
خیلی خوب شده فقط پشت پنجره یه منظره بذار ....
مشخصات رو هم در پست اول اضاف کنید ...

نرم افزار ، موتور رندر ، زمان مادلینگ و رندر ....

ممنون
•♥•

hrgh2
01-10-2008, 17:10
آفرین دوست من
واقعا کارت خوبه
ایرادی که نمیبینم
اما یکم صحنه رو شلوغتر کنی عالی میشه

*PARASTOO*
01-10-2008, 18:06
سلام به افسانه ی گلم , کارت واقعا قشنگ شده..فقط یه سری اشکالات کوچیک داره مثلا جنس پرده خوب نیست.بهتر بود پشت پنجره عکس مینداختی.
اشکالت در نور پردازی اینه که نورهایی که گذاشتی شدتشون خیلی زیاده , بهتر بود نور های سمت چپ رو کمتر میکردی.

Farzad.wow
01-10-2008, 18:08
نورش خوب نشد .......... سایه ها هم باید بهتر باشه . رفلکت بعضی اجسام هم کمه......... بقیش هم مورد نداره

3dlove
01-10-2008, 18:17
همه چی عالیـــــــــــــــــــــ ــه ........ ایرادات رو هم دوستان گفتن .

J U N I P E R
01-10-2008, 18:22
سلام
خيلي قشنگ شده.
نكات رو دوستان گفتن فقط فكر كنم اگه يه كم روي رنگ و متريال كف كار كني خيلي قشنگ تر بشه.
شايد اگه رنگ سبز رو تغيير بدي بهتر باشه
در كل خيلي خوبه
موفق باشي

01-10-2008, 18:22
باریکلا خیلی عالی شده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند تا نکته :

کفت رفلکت نداره چرا ؟ اگه یه رفلکت بهش بدی کارتو طبیعی میکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نورپردازیت یکنواخته ! یعنی معلوم نیست که منبع نورت کجاست شایدم من خنگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Environment چرا عکس نذاشتی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متریال پرده ها خوب نشده ها ! حالت پلاستیکی پیدا کرده.
ولی من کلا از کارت خوشم اومد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.

ممنون عادل جان , هرچی باشه 100 سال دیگم به پای شما نمیرسیم.

نكته هاي بالا رو منم تاييد ميكنم....در ضمن ببين...سايه روي سقفت رو...ببين از كدم نوره..سايه اش رو off كن

مرسی دوست عزیز , چشم حتما این کار رو میکنم.

كارت خوبه...
البته من هم نكاتی رو كه عادل جان گفتند تاييد ميكنم

ممنون برهان جان , شما لطف دارین.

سلام
خیلی خوب شده فقط پشت پنجره یه منظره بذار ....
مشخصات رو هم در پست اول اضاف کنید ...

نرم افزار ، موتور رندر ، زمان مادلینگ و رندر ....

ممنون

ممنونم دوست عزیز , چشم از این به بعد حتما این کارها رو انجام میدم.

آفرین دوست من
واقعا کارت خوبه
ایرادی که نمیبینم
اما یکم صحنه رو شلوغتر کنی عالی میشه

مرسی دوست گلم , چشم کارهای بعدیم رو حتما با جزییات میسازم.

سلام به افسانه ی گلم , کارت واقعا قشنگ شده..فقط یه سری اشکالات کوچیک داره مثلا جنس پرده خوب نیست.بهتر بود پشت پنجره عکس مینداختی.
اشکالت در نور پردازی اینه که نورهایی که گذاشتی شدتشون خیلی زیاده , بهتر بود نور های سمت چپ رو کمتر میکردی.
ممنون پرستو جان , چشماتون قشنگ میبینه , حرفتون کاملا درسته.منتظر کار شما هم هستم دوست گلم.

نورش خوب نشد .......... سایه ها هم باید بهتر باشه . رفلکت بعضی اجسام هم کمه......... بقیش هم مورد نداره

به آقای wow خوب هستین...شوخی
خیلی از کمک شما ممنونم.

01-10-2008, 18:24
همه چی عالیـــــــــــــــــــــ ــه ........ ایرادات رو هم دوستان گفتن .

ممنون شما لطف دارید دوست گلم.

سلام
خيلي قشنگ شده.
نكات رو دوستان گفتن فقط فكر كنم اگه يه كم روي رنگ و متريال كف كار كني خيلي قشنگ تر بشه.
شايد اگه رنگ سبز رو تغيير بدي بهتر باشه
در كل خيلي خوبه
موفق باشي

سلام دوست گلم ممنون , درسته رنگ سبز رو تغییر بدم قشنگتر میشه

b3dnet
01-10-2008, 21:26
آفرین
مدلش خیلی زیبا شده
ولی مشکلاتی که داره بیشتر به خاطر متریال هستش
در بیشتر متریال ها ساده هستن و هیچ reflect ندارن
رندرتم میتونه بهتر از این باشه...

Dark Kingdom
01-10-2008, 22:46
آفرین خیلی قشنگ شده :11:
موفق باشی :40:

SSS_HHH_OOO
01-10-2008, 23:26
مدلها خوب شدن..جزییات هم بد نشده..فقط رو نور بیشتر کار کن..

RatAtouille
01-10-2008, 23:37
WooooooooooW!

P@RISA
02-10-2008, 00:53
کارت خیلی قشنگ شده افسانه جان , فقط یکم بیشتر روی متریال ها کار کن مخصوصا زمین.

mohsen3d
02-10-2008, 10:24
کارت قشنگ شده اما روح نداره یهنی نورپردازیش خوب نشده و همین باعث شده کارت بی روح بشه به نظر من با mental همیشه یه نور sky light رو تست کن تو کارات موفق باشی

/.,mnb
02-10-2008, 12:19
خیلی قشنگه. آفرین.
موفق باشی.......

nazi_lnaz
02-10-2008, 12:39
کارت خیلی خوب شده افسانه جان ولی روی نور پردازی بیشتر کار کن...موفق باشی دوست گلم