PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کرک Mmb 4.9.8.13

peyman136
01-10-2008, 14:13
با سلام خدمت شما دوستان عزیز !
دوستان کسی اینجا کرک MMB.4.9.8.13 رو داره البته گشتم تو انجمن و دو تا پیدا کردم اما اینها هیچ کدوم محدودیت های برنامه رو کاملا از بین نمیبره و فقط نوار زرد رنگ زیر پروژه ها رو برمیداره من کرکی میخوام که بدون محدودیت Comments unlocker رو از بین ببره اگه کسی سریالی داره که میتونه این مشکل رو حل کنه لطفا برای من هم ارسال کنه

یه مسئله دیگه که این مشکل قبلا توسط Bad_Girl در نسخه 4.9.8.7 از بین رفته بود ولی اون کرک روی نسخه جدید کار نمی کنه

مرسی!

NADIUS
01-10-2008, 14:34
از کیجن زیر استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا از این کیجن استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم منظورتون کرکی هست که مشکل استفاده از فایل های MP3 را در برنامه شما حل می کند نهایی ترین نسخه موجود رو از اینجا بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

peyman136
01-10-2008, 20:03
از کیجن زیر استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا از این کیجن استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم منظورتون کرکی هست که مشکل استفاده از فایل های MP3 را در برنامه شما حل می کند نهایی ترین نسخه موجود رو از اینجا بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی از جوابی که دادی اما هیچ کدوم از این کیجن ها محدودیتی رو که من میخوام از بین نمیبره
البته یه راه هستش اونم آنپک کردن فایل هایی پروژه هستش که من بلد نیستم اگه کسی بلده لطف کنه

درمورد Mp3هم باید بگم توی این نسخه جای این محدودیت با محدودیتی که من گفتم عوض شد و این محدودیت حذف شد