PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی اسپایور ها

Hoom@n
31-12-2005, 15:58
دوستان از این به بعد مقایسات خودتون رو در مورد آنتی اسپایور های مختلف در اینجا انجام بدین

Hoom@n
31-12-2005, 15:59
به نظر شما etrust pest patrol بهتره یا spy catcher 2006؟

sAsAn.K
31-12-2005, 17:40
به نظر من eTrust Pest Patrol بهتره

Mehdi_Best
31-12-2005, 20:02
سلام
به نظر من كه هر دو با هم.

Hoom@n
31-12-2005, 20:15
يعني مي شه هر دو رو با هم نصب كرد؟

max.uv
01-01-2006, 00:19
يعني مي شه هر دو رو با هم نصب كرد؟
سلام
چرا نمیشه،اتفاقا توصیه میشه بیش از یک آنتی اسپای ور روی سیستم نصب کنید ولی فعال نباشند و فقط برای اسکن کردن از ان استفاده کنید.
من خودم eTrust Pest Patrolرا به همشون ترجیح می دم البته برای اونایی که دایل اپ دارند اپ دیتش شاید سنگین باشه!

Hoom@n
01-01-2006, 09:22
مگه چقدر آپدیت می خواد؟

Amir_P30
01-01-2006, 15:31
eTrust Pest Patrol
اصلا ازش خوشم نيومد

spy catcher 2006
اسپاي دتكتور
اسپاي سوييپر

و .... چند تاي ديگه
من ازشون استفاده ميكنم

Mehdi_Best
01-01-2006, 15:38
هومن جان سلام
مشكلي براي استفاده همزمان از آنها نداري. ولي بهتره فقط گارد يكيشون فعال باشه. من pest patrol رو مدتهاست استفاده مي كنم و حرف نداره. گاردش هم خوبه. آپديتش رو دقت نكردم ببينم چقدره. ولي هر چقدر باشه مي ارزه.

sAsAn.K
01-01-2006, 17:22
امير جون سلام
hoomant جون گفتن بين spy catcher و pest patrol كدوم بهتره منم گفتم pest patrol
اگه گفته بودن كدوم آنتي اسپايور از همه بهتره منم مثل شما همين جواب رو ميدادم:);)

Amir_P30
01-01-2006, 21:49
اگه گفته بودن كدوم آنتي اسپايور از همه بهتره منم مثل شما همين جواب رو ميدادم
ايه ناقلا

حالا ديگه تيكه به ما ميندازي؟ :blink:
دارم برات :happy: :laughing:

-----------------
توهين به مامور دولت (ببخشيد مدير فوروم ) :blink: :blink:
ميدوم سرت رو ببرن :happy: :happy:
-----------------------------
:laughing: :laughing:

tara
18-03-2006, 23:14
با سلام و تشکر براي زحمتي که ميکشيد. ميشه لطف کنيد و جديد ترين برنامه pest patrol رو همراه کرک يا سريال نامبر براي دانلود بگذاريد.
با تشکر تارا از دانمارک

vtn54
25-03-2006, 20:17
سلام دوستان عزیز

در زیر بررسی و مقایسه 12 آنتی اسپایور معروف را که توسط سایت معتبر Spyware Warrior انجام شده است را می بینید

و در پایان برگزار کنندگان این بررسی بر اساس نتایج آن و البته از روی تجربه استفاده از آنتی اسپایورهای زیر را توصیه کرده اند:

Ad-aware
Pest Patrol
Spy Sweeper
Spyware Doctor
Windows Defender

و اما نتایج:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یک آزمون برای میزان کارایی آنتی اسپایورهای محتلف نیز در این سایت وجود دارد که به علت قدیمی بودن به

نتایج آن اشاره ای نکردم ولی می توانید در لینک زیر نتایج آن و نکات به دردخور بسیار دیگری را در مورد انواع

Spyware و Antispyware در آن پیدا کنید:

vtn54
25-03-2006, 20:27
سلام

در لینک زیر می توانید لیستی از برنامه های آنتی اسپایور تقلبی و یا مشکل دار را که پس از نصب بیشتر از Malware هایی که ادعای

مقابله با آنها را دارند برای کامپیوتر شما مشکل ایجاد می کنند را ببینید.پس اگر پس از این خواستید از یک آنتی اسپایور را که ادعای آلوده بودن

سیستم شما را کرده و از توانایی خود برای تمیز کردن کامپیوترتان دم می زند استفاده کنید قبل از داونلود و نصب نگاهی به این لیست بیاندازید:

vtn54
25-03-2006, 20:52
و برای تکمیل شدن پستها این هم نتایج آزمون کارایی و توانایی آنتی اسپایورهای مشهور از نظر بلوک کردن (یا همان Real Time Protection)

و پاک کردن ( یا همان Detection Rate ) اسپایورها که توسط گروه بسیار معتبر PC Magazine انجام شده است:

و اما لینک :

Cracki
21-04-2006, 18:31
قابل توجه کسانی که از برنامه Ewido استفاده میکنند.

Ewido توسط شرکت GriSoft که سازنده آنتی ویروس AVG میباشد خریداری شده و از این پس این برنامه جزو محصولات
GriSoft محسوب میشه. اما خبر ناراحت کننده ای که وجود داره اینه که دیگه نمیشه آپدیت های این برنامه رو بصورت
دستی از سایت خودش دانلود کرد. همونطور که میدانید Ewido Anti-Malware توسط یک RegKey کرک میشد و بعد از آن
اگر میخواستید که این برنامه رجیستر شده باقی بمونه آپدیت های آن رو از سایت خودش هر دو یا سه روز یک بار دانلود
می کردید. چون اگر توسط خود برنامه آپدیت میکردید از رجیستر در میومد. حالا دیگه این آپدیت ها بر روی سایت قرار
نمیگیره. البته تا الان که این مطلب رو مینویسم آپدیت ها رو برداشتند. حالا باید منتظر باشیم که Ewido در نسخه 4 که
قراره یک هفته دیگه آن رو بصورت آزمایشی بیرون بده چه تغییراتی رو در سایت یا برنامه خواهد داد.

ناگفته نمونه که Ewido Anti-Malware با BoClean بهترین آنتی تروجانهای فعلی میباشند و متاسفانه هیچ کدوم از این دو
برنامه تا کنون کرکی ندارند که بشه با توجه به کرک کردنشون آنها رو آپدیت نیز کرد. امیدوارم که با بیرون دادن نسخه 4
Ewido کرکی نیز براش ساخته بشه که بتوان آن رو آپدیت کرد. چون این برنامه یکی از بزرگتریت دیتابیس ها رو داره و تا
الان نزدیک به 312000 هزار نوع تروجان و Spyware و Malware رو میتونه شناسایی کنه.

ebilove
16-05-2006, 16:46
با سلام

در مورد اسپي ور ها مدت زيادي كه با اسپي سويپر و اسپي داكتر كار كردم
هردو خوبن اما با اين eTrust Pest Patrol مشكل دارم رو سيستمم من خوب جواب نميده نميدونم چرا

انتي ويروس من كسپر و فاير وال من هم اوت پوسته ايا با اينا مشكلي داره ؟

يا شايد مشكل از تنظيمات اونهاست

درود

ويرايش

راستي eTrust Pest Patrol مال من اين ورزنه :

PestPatrol 8.0

vtn54
06-02-2007, 18:06
نتایج تصویری یک تست دیگر که توسط یکی از کارشناسان روسی انجام شده است :

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Persian.Boy
06-02-2007, 20:32
من هم نتیجه یک تست دیگر رو در اینجا قرار میدم. این تست با بقیه تست های انجام شده فرق داره و فرقشم اینه که

در این تست فقط آنتی سپای ورها رو مورد آزمایش قرار ندادند بلکه اومدند و آنتی ویروسهایی رو که ادعای پیدا کردن

Spyware, Adware, Malware ها رو دارند رو نیز در این تست شرکت دادند تا ببیند که آیا همچین ادعایی در کنار آنتی

سپای ویر های معروف چه نتیجه ای میتونه داشته باشه.

برای مشاهده جزئیات بیشتر میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید.

vtn54
06-02-2007, 21:15
من هم نتیجه یک تست دیگر رو در اینجا قرار میدم. این تست با بقیه تست های انجام شده فرق داره و فرقشم اینه که

در این تست فقط آنتی سپای ورها رو مورد آزمایش قرار ندادند بلکه اومدند و آنتی ویروسهایی رو که ادعای پیدا کردن

Spyware, Adware, Malware ها رو دارند رو نیز در این تست شرکت دادند تا ببیند که آیا همچین ادعایی در کنار آنتی

سپای ویر های معروف چه نتیجه ای میتونه داشته باشه.

برای مشاهده جزئیات بیشتر میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید.

سلام دوست عزیز

دستتان درد نکند علت اینکه من تا به حال این تست را معرفی نکرده ام این است که خیلی از اهل فن نتایج این سایت را

قبول ندارند علت آن هم متدهایی است که برای جمع آوری بدافزارها به کار می برند و همچنین روش تست آنها (

مثلا نسخه کلاسیک یا همان رایگان آنتی ویر سرویس آنتی اسپایور ندارد ) که مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است( البته

خود شما هم مطمئنا این مطلب را می دانید چون مرتبا به فورومهای امنیتی سر می زنید ) با اینحال مقایسه جالبی

است دستتان درد نکند.

Persian.Boy
06-02-2007, 21:21
دوست عزیز حرف شما درسته و میتونم بگم که من هم شخصا این تست رو قبول ندارم . اما بهر حال باید گذاشته بشه تا

در موردش بحث بشه. مثلا تا زمانی که افراد اطلاعی در مورد سایت هایی که ایت تست ها رو انجام میدهند نداشته

باشند چگونه میتوانند در مورد آنها نظر درست را بدهند.

از اینکه نظر خودتون رو بیان کردید سپاسگذارم.

S0R3N4
13-02-2007, 15:47
سلام دوستان
همون طور که می دونید SPYWare Doctor با کسپرسکی مشکل داره!!!!
اگه هر دو رو با هم نصب کنم چی میشه؟
سیستم میترکه یا هنگ می کنه؟

S0R3N4
13-02-2007, 15:48
راستی بین این ها کدوم بهتره؟
Super Anti SpyWare
Ashampoo Anti SpyWare
SPyWare Sweeper
Spy Ware Doctor

vtn54
13-02-2007, 21:12
راستی بین این ها کدوم بهتره؟
Super Anti SpyWare
Ashampoo Anti SpyWare
SPyWare Sweeper
Spy Ware Doctor

[QUOTE=Feli;853221

دوست عزیز علت اینکه هر روز این سوال را به صورتهای گوناگون تکرار می کنید و پستهای مختلف می دهید چیست ؟ من و

دوستان دیگر تا کنون چندین بار با دلیل و مدرک جواب شما را داده ایم ولی شما باز سوال خودتان را تکرار می کنید:blink:

S0R3N4
18-02-2007, 16:25
بالاخره تصمیم رو گرفتم و Spy Sweeper رو دانلود کردم!!!!
بد نیست

Hoom@n
10-06-2007, 16:43
تو پی سی مگزین می گفت سوییپر از داکتر و اون هم از سوپر آنتی بهتره. به نظر شما چی؟ درست می گه؟
+++
کدوم یکی از اینا با کاسپر سازگارن؟

vtn54
12-06-2007, 22:53
تو پی سی مگزین می گفت سوییپر از داکتر و اون هم از سوپر آنتی بهتره. به نظر شما چی؟ درست می گه؟
+++
کدوم یکی از اینا با کاسپر سازگارن؟

من می توانم جاهای دیگری را نشانت بدهم که خلاف این را می گویند ولی روی هم رفته هرسه محصولات خوبی هستند .سوپرآنتی اسپایور بدون اشکال در XP و ویستا با کاسپرسکی کار می کند .در ضمن برحسب تجربه شخصی اسپایوردکتر درز ویستا و اسپای سویپر در XP با کاسپرسکی بدون مشکل کار می کنند هر چند هر دو روی سرعت سیستم اثر می گذارند ).

Hoom@n
13-06-2007, 15:58
پس یعنی سوپرآنتی رو سرعت کمتر تاثیر داره که این هم برای من مهمه.
ممنون . ضمنا تو پی سی مگزین گفته بود که این درست مثل بهترین آنتی اسپایور ها عمل می کنه و یا شاید از اونا هم بهتر باشه اما مشکل اون تو ریل تایم بلاکینگ هست که ضعیف هست. معمولا هم طبق اینکه پیشگیری بهتر از درمان است (!) اون ریل تایم مانیتورینگ و بلاکینگ خیلی مهمه. در اون مورد چه نظری داری؟
+++
ضمنا مشکل بزرگ تر این هست که سوپرآنتی مجانی اصلا ریل تایم نداره و باید به اون سریال داد تا اون کار رو بکنه ! البته کرک اون پیدا شد!

vtn54
15-06-2007, 18:17
پس یعنی سوپرآنتی رو سرعت کمتر تاثیر داره که این هم برای من مهمه.
ممنون . ضمنا تو پی سی مگزین گفته بود که این درست مثل بهترین آنتی اسپایور ها عمل می کنه و یا شاید از اونا هم بهتر باشه اما مشکل اون تو ریل تایم بلاکینگ هست که ضعیف هست. معمولا هم طبق اینکه پیشگیری بهتر از درمان است (!) اون ریل تایم مانیتورینگ و بلاکینگ خیلی مهمه. در اون مورد چه نظری داری؟
+++
ضمنا مشکل بزرگ تر این هست که سوپرآنتی مجانی اصلا ریل تایم نداره و باید به اون سریال داد تا اون کار رو بکنه ! البته کرک اون پیدا شد!

اگر شما از آنتی ویروس کاسپرسکی با PDM فعال استفاده کنی نیازی به Real Time Protection هیچ آنتی اسپایوری

نداری چون عملا جز کم کردن سرعت کار دیگری برایت انجام نمی دهند !

من توصیه می کنم شما از همان نسخه رایگان در کنار کاسپرسکی استفاده کنی و هر چند روز یکبار سیستمت را با آن

یک اسکن سریع و هر یک ماه یکبار یک اسکن کامل بکنی .

Hoom@n
16-06-2007, 00:39
بسیار متشکر بابت راهنمایی شما.

vtn54
23-08-2007, 00:49
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

امروز دوست بسیار عزیزم Persian.Boy یک تست جالب درباره آنتی اسپایورها معرفی کردند که با اجازه ایشان خدمتتان

معرفی می شود این تست که این ماه توسط مجله اینترنتی مشهور PCWorld با همکاری شرکت معتبر AV-Test.org

انجام شده است آخرین نسخه از شش آنتی اسپایور مشهور را تقریبا به طور جامع و کامل با هم مقایسه کرده است .

همه این آنتی اسپایورها بر روی سیستم عامل ویستا تست شده اند به جز Lavasoft's Ad-Aware 2007 Plus که نسخه

مخصوص ویستا در زمان انجام تست نداشته است و بر روی ویندوز XP SP2 تست شده است ( که امتیاز 77 و درجه خوب گرفته

است ولی چون نتایج آن به صورت کمی و در جدول اریه نشده است روی آن بحث نمی شود ) تعداد نمونه های به کار

رفته بسیار زیاد بوده و مجموعا شامل 110,000 بدافزار شامل انواع Adware, Spyware, Rootkit بوده است . نمونه ها

به سه دسته Adware, Spyware, Rootkit تقسیم شده اند و نتایج هر کدام به صورت جداگانه ذکر شده است :

همانطور که می بینید در جدول ارایه شده نتایج مربوط به این شش آنتی اسپایور در کنار یکدیگر عرضه شده است .نتایج دسته بندی

شده است : ابتدا قیمت محصولات با هم مقایسه شده است که برای ما اهمیت چندانی ندارد ( هر چند در امتیاز نهایی منظور

شده است ) .در ردیف سوم کارکرد کلی آنتی اسپایورهای مربوطه را می بینید که AVG Anti-Spyware 7.5 و Spyware Doctor 5.0

هر دو کارکرد بسیار خوبی داشته اند کارکرد SpySweeper 5.5 و Windows Defender 1.1 در حد قابل قبول ارزیابی شده است

ولی Spybot Search & Destroy 1.4 کارکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش گذاشته است .در ردیف بعدی کارکرد این آنتی اسپایورها

بر علیه adware ها در سه مرحله با هم مقایسه شده است : در مقابله با adware های غیرفعال یعنی آنهایی که دانلود شده

ولی هنوز روی سیستم نصب نشده است Spyware Doctor 5.0 کارکرد خوبی داشته است و به دنبال آن AVG Anti-Spyware 7.5

متوسطی دارد SpySweeper 5.5 علارغم نام بلند آوازه اش کارکرد ضعیفی در این مورد از خود نشان داده است که حتی از ویندوز دفندر

نیز بدتر است در مورد Spybot هم که اصلا بهتر است صحبت نکنیم .در مقابله با adware های فعال یعنی آنهایی که روی سیستم

نصب شده اند میزان شناسایی همه آنتی اسپایورها جز Spybot با 100 درصد بسیار خوب است Spybot حدود 70 درصد adware های

فعال را شناسایی کرده است ولی علارغم میزان شناسایی بالا جز اسپایور دکتر قدرت پاک کنندگی یا Disinfection بقیه آنتی اسپایورها

در مقابله با adware های فعال بسیار پایین است . در ردیف بعدی کارکرد این آنتی اسپایورها بر علیه spyware ها باز در سه مرحله

با هم مقایسه شده است که در مقابله با spyware های غیر فعال AVG Anti-Spyware میزان شناسایی خوبی دارد ولی بقیه آنتی اسپایورها

در این زمینه به صورت باور نکردنی ضعیف عمل کرده اند حتی میزان شناسایی اسپایور دکتر ( هر چند نسبت به بقیه بهتر است )

نیز بسیار پایین و تقریبا غیر قابل قبول است در مقابله با spyware های فعال روی سیستم میزان شناسایی AVG Anti-Spyware

و اسپایور دکتر مناسب و با هم برابر است ولی قدرت پاک کنندگی اسپایور دکتر به مراتب بهتر است .اسپای سویپر هم از نظر

شناسایی و هم از نظر قدرت پاک کنندگی spyware های فعال در حد متوسط می باشد . Spybot میزان شناسایی متوسطی

داشته ولی قدرت پاک کنندگی آن بسیار پایین است .از همه عجیب تر نتایج مربوط به ویندوز دفندر در این زمینه است میزان

شناسایی spyware های فعال و به طبع آن قدرت پاک کنندگی این برنامه در حد صفر است ! در ردیف بعدی میزان شناسایی

Rootkit های غیرفعال توسط آنتی اسپایورها با هم مقایسه شده است که میزان شناسایی AVG Anti-Spyware بسیار عالی و در

حد 100 در صد نمونه های تست شده بوده است .میزان شناسایی اسپایور دکتر کمی کمتر و در حد 89 درصد است که باز رقم

بسیار مناسبی است .اسپای سویپر با 40 درصد کارکرد متوسطی دارد ( با توجه به اینکه مقابله با روت کیتها از وظایف اصلی یک

آنتی اسپایور نیست ) و Spybot و ویندوز دفندر هم نشان داده اند قدرت شناسایی روت کیتها را ندارند .در قسمت بعدی

Behavior-based detection این آنتی اسپایورها در شش مورد با هم مقایسه شده است که در واقع نوعی هوش مصنوعی برای

مقابله با کدهای بدخیم ناشناخته است .همانطور که می بینید در این قسمت بر خلاف موارد قبلی اسپای سویپر و ویندوز دفندر

کارکرد بسیار مناسبی از خود به نمایش گذاشته اند و به دنبال انها اسپایور دکتر و Spybot نیز کارکرد قابل قبولی دارند ولی

متاسفانه AVG Anti-Spyware در این قسمت بسیار ضعیف عمل کرده است . در ردیف بعدی میزان موارد مثبت کاذب مربوط به هر

کدام از این برنامه ها را می بینید ( مثبت کاذب یعنی اینکه آنتی اسپایور مورد نظر یک فایل سالم را به اشتباه به عنوان یک فایل

آلوده معرفی کند و هر چه میزان آن کمتر باشد بهتر است ) که همه آنها به جز AVG Anti-Spyware نتایج مناسبی داشته اند ولی

تعداد موارد مثبت کاذب AVG Anti-Spyware قابل توجه است . در ردیف بعدی سرعت اسکن این برنامه ها با هم مقایسه شده

است که سریعترین آنها اسپای سویپر و کندترین آنها Spybot بوده است .بقیه ردیفها همانطور که می بینید به مقایسه سایر

ویژگیهای این برنامه ها با همدیگر پرداخته است که نیازی به شرح و توصیف بیشتر ندارد .

این تست اگر چه فقط شش آنتی اسپایور را با هم مقایسه کرده است و برنامه های مشهور و خوب بسیاری را از قلم انداخته است

ولی از آنجا که توسط سازمانهای معتبری انجام شده و تقریبا هر جنبه ای از یک آنتی اسپایور را مد نظر قرار داده و با هم مقایسه

کرده است تست بسیار مفیدی است و نتایج بسیار جالبی هم به دست می دهد که دوستان عزیز می توانند از آن در انتخاب آنتی اسپایوری

برای سیستمشان کمک بگیرند . به طور کلی بر اساس نتایج این تست :

1.به هیچ عنوان دور و بر Spybot Search & Destroy نگردید چون اگر چه رایگان است ولی سپردن سلامت سیستم بدست آن جز

پشیمانی نتیجه ای نخواهد داشت .

2.اسپای سویپر اگر چه Behavior-based detection ( یا اگر ترجیح می دهید هوش مصنوعی ) بسیار خوبی دارد ولی با در نظر

گرفتن قدرت شناسایی متوسط و قدرت پاک کنندگی پایین آن به نظر من گزینه مناسبی نمی باشد.

3.ویندوز دفندر در واقع یک Anti-Adware است نه یک آنتی اسپایور چون میزان شناسایی اسپایورها توسط آن بسیار پایین و در حد

صفر است ولی دو حسن بزرگ دارد : رایگان است و Behavior-based detection بسیار خوبی دارد این یعنی اینکه اگر روی

سیستمتان فعال باشد می تواند جلوی نصب بسیاری از Adware یا Spyware های شناخته شده یا ناشناخته را بگیرد .

4.AVG Anti-Spyware با توجه به این تست بهترین دیتابیس را در بین این آنتی اسپایورها دارد و به ویژه در زمینه شناسایی ا

اسپایورها و روت کیتها کارکردی بسیار عالی دارد و با توجه به اینکه قدرت پاک کنندگی قابل قبولی دارد ولی Behavior-based detection

آن ضعیف است می توان از آن به صورت غیر فعال برای اسکن دوره ای سیستم استفاده کرد و از این نظر نسخه را یگان با نسخه

پولی هیچ فرقی ندارد .

5.اسپایور دکتر آنتی اسپایور بسیار خوبی است و نصب آن به تنهایی روی سیستم کافی می باشد .

منابع :

Viren
05-10-2007, 02:11
سلام

دلیل اینکه این تاپیک خاک خرده رو کشیدم بیرون!!

آقای vtn54

شما گفتید که نصب Spyware Doctor به تنهایی روی سیستم کافیه

یعنی اگه اینو نصب کنم لازم نیست آنتی ویرس یا فایروال نصب کنم؟

vtn54
05-10-2007, 03:56
سلام

دلیل اینکه این تاپیک خاک خرده رو کشیدم بیرون!!

آقای vtn54

شما گفتید که نصب Spyware Doctor به تنهایی روی سیستم کافیه

یعنی اگه اینو نصب کنم لازم نیست آنتی ویرس یا فایروال نصب کنم؟

خیر دوست عزیزمنظور من این است که در صورت نصب آن نیازی به آنتی اسپایور دیگری نیست وگرنه خودتان هم می دانید

که آنتی اسپایور جای آنتی ویروس و فایروال را نمی گیرد.

Viren
05-10-2007, 16:59
منظورتون رو فهمیدم

mehdiney navaz
31-10-2007, 18:42
سلام انتی اسپایور AVG ANti-SPyware 7.5 دارم بعد از چند روز کار کردن دیگه اکتیو نمیشه .چطور میشه اکتیوش کرد
درباره بهترین انتی اسپایور و رتبه بندی سایتهای معتبر چه انتی اسپایوری رو پیشنهاد میدید ؟
ممنون

zhina_gian
16-01-2008, 07:29
سلام انتی اسپایور AVG ANti-SPyware 7.5 دارم بعد از چند روز کار کردن دیگه اکتیو نمیشه .چطور میشه اکتیوش کرد
درباره بهترین انتی اسپایور و رتبه بندی سایتهای معتبر چه انتی اسپایوری رو پیشنهاد میدید ؟
ممنون

اگر شما از این برنامه بصورت غیر فعال استفاده میکنید نیازی به اکتیو کردن آن ندارید چون بعد از تمام شدن مدت
آزمایشی آن به نسخه مجانی تبدیل میشود. یعنی آپدیت ... اسکن و قدرت پاک کنندگی آن باقی میماند.

hadi_balaa
29-01-2008, 17:16
من شخصا از pest patrol , spyware terminator, spyware doctor, trojan remover و spython همزمان دارم رو سیستمم استفاده می کنم اما در این بین گمنام تر ها کارایی بهتری از خودشون نشون میدن . به نظر من pest patrol خیلی ضعیف شده و هیچ نشانی از اون برنامه قدرتمند نداره. اما spyware doctor همچنان کارش خوبه . spyware terminator هم با اون که مجانیه ولی خیلی گسترده و خوش ساخته و یه سد چند لایه در برابر اسپایور ها ایجاد میکنه به خصوص که با آنتی ویروس مجانی و سبک و قوی clamwin ادغام میشه .

majid20
28-04-2008, 17:30
چندى پیش مطلب جالبى در روزنامه جام جم ارائه شد ... در این مطلب برنامه اى معرفى شد که با نصب بر روى فلش و نصب فلش به کامپیوتر قربانى تمام پسوردها سریعا به فلش منتقل شده بدون اینکه هیچ آنتى ویروسى متوجه اون بشه

البته مطلب در تاپیک زیر مطرح شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب این مطلب 100% درست نبود و چندین آنتى ویروس براساس هوش مصنوعى خود اون روا شناسایى میکنند(ناد32 ، کسپرسکى، آویرا)

من همین تست رو خواستم بر روى آنتى اسپای هاى موجود بر روى سیستمم انجام بدم از جمله Spyware Doctor ، AVG AntiSpyware ، SUPERAntispyware

نکته جالب این بود که منهاى AVG Antispyware هیچکدومشون نتونستند فایل آلوده رو شناسایى بکنند

چندین آنتى اسپاى دیگه هم نصب کردم اما بازهم شناسایى درستى انجام ندادند

البته این تستى که انجام دادم اصلا بیانگر قدرت مطلق و یا ضعف برنامه اى نیست و فقط میخواستم یه مثالى براى حرفم بیارم که AVG Antispyware در مقابله با اسپایورها بسیار بهتر از هر آنتى اسپاى دیگه اى عمل میکنه

البته AVG در مقابله با Adware ها به خوبى Spyware Doctor نمیکنه و این یه دلیل دیگه که میگن سعى کنید از ترکیب چند آنتى اسپاى غیرفعال کنار هم استفاده کنید تا نقاط ضعف هم رو بپوشونند (این نکته رو از vtn54 عزیز یاد گرفتم و همیشه به اون توجه دارم)

موفق باشید

zhina_gian
01-05-2008, 17:21
من همین تست رو خواستم بر روى آنتى اسپای هاى موجود بر روى سیستمم انجام بدم از جمله Spyware Doctor ، AVG AntiSpyware ، SUPERAntispyware

نکته جالب این بود که منهاى AVG Antispyware هیچکدومشون نتونستند فایل آلوده رو شناسایى بکنند

AVG AS برنامه خوبیه و من همیشه ازش استفاده میکنم. البته در کنارش نباید A-Squared رو فراموش کرد. این برنامه
بسیار عالی عمل میکنه و من نصب اون رو به همه کسانی که سرعت اینترنت خوبی دارند توصیه میکنم چون این
برنامه هر چند هفته یک بار کل انجین اسکنش رو تغییر میده. و این تغییر هم از طریق آپدیت امکان پذیره.

majid20
01-05-2008, 19:31
AVG AS برنامه خوبیه و من همیشه ازش استفاده میکنم. البته در کنارش نباید A-Squared رو فراموش کرد. این برنامه
بسیار عالی عمل میکنه و من نصب اون رو به همه کسانی که سرعت اینترنت خوبی دارند توصیه میکنم چون این
برنامه هر چند هفته یک بار کل انجین اسکنش رو تغییر میده. و این تغییر هم از طریق آپدیت امکان پذیره.

zhina_gian عزیز برنامه اى که معرفى کردى در حال حاضر بصورت a-squared Free 3.5 و a-squared Anti-Malware 3.5 ارائه میشه و تا اونجا که من گشتم گویا کرکى براى Anti-Malware نیست

اول اینکه فرقشون چیه؟

دوما آیا نتیجه تستى از این برنامه در اختیار دارى؟ (بالاخص تستهایى که در کنار بقیه آنتى اسپایورها انجام شده باشه)

موفق باشید

MR.Punisher
01-05-2008, 20:03
من هم از AVG استفاده می کنم.بقیه رو هم امتحان کردم.Antispyware هایی مثل
Spyware doctor و Spy sweeper و Super Antispyware و ...
همه ویندوز رو پس از مدتی خراب می کنن.چون نمی تونن فایل ها رو Clean کنن اونها
رو پاک می کنن و بعد از مدتی ویندوز فرسوده میشه.
تا حالا که از AVG استفاده کردم ویندوزم هیچ مشکلی نداره.

zhina_gian
02-05-2008, 17:05
zhina_gian عزیز برنامه اى که معرفى کردى در حال حاضر بصورت a-squared Free 3.5 و a-squared Anti-Malware 3.5 ارائه میشه و تا اونجا که من گشتم گویا کرکى براى Anti-Malware نیست

اول اینکه فرقشون چیه؟

دوما آیا نتیجه تستى از این برنامه در اختیار دارى؟ (بالاخص تستهایى که در کنار بقیه آنتى اسپایورها انجام شده باشه)

موفق باشید

فرق این 2 نسخه فقط و فقط در داشتن گارد و یا بهتر بگم Real Time Protection در نسخه Anti-malware است. وگرنه
هر دو نسخه از یک نوع انجین و یک نوع دیتابیس برای شناسایی و پاک کردن Malware ها استفاده میکنند.

من خودم چندین ساله که از نسخه مجانی اون استفاده میکنم چون هیچ کرکی برای نسخه Anti-Malware وجود نداره
و اگر هم وجود داشته باشه به چند ساعت نمیرسه که از کار میوفته چون این برنامه هم سریالش رو آنلاین از طریق
سرورش چک میکنه.

در ضمن به نظر من نسخه مجانی بی دردسر تره و بهتره. چون همیشه آپدیت میشه. گزینه کلیک راست برای
اسکن فایل ها رو در نسخه مجانی هم بهتون میده تا هر وقت فایلی رو دریافت کردید با کلیک راست کردن اون فایل
رو اسکن کنید.

سرعت آپدیت شدن نسخه مجانی با نسخه پولی هم فرقی با هم نمیکنند و در کل من از نسخه مجانی راضی
هستم.

KING iMAN
26-07-2008, 18:59
من رو سيستمم SuperAntispyware رو نصب كردم.
ميشه لطفاً بهم بهترين آنتي اسپايور رو معرفي كنين كه نصب كنم.؟
طوري كه از مطالب اين تاپيك متوجه شدم AVG و SpyDoctor از همه بهتر هستن.درسته؟
ميشه لطفاً راهنماييم كنين كه از كدوم استفاده كنم؟و لينك اخرين ورژنش رو هم بهم بدين؟
اينكه ميگين از تركيب چند تاشون بصورت يكي فعال و بقيه غير فعال استفاده كنم يعني چي؟
مثلاً الان من در كنار SuperAntispyware چي رو نصب كنم؟كدوم رو فعال و كدوم رو غير فعال كنم و چه طوري؟
آيا انتي اسپاي وري هست كه انقدر قوي باشه كه بتونم به تنهايي رو سيستمم نصبش كنم؟كدوم؟

DrXoX
26-07-2008, 19:11
ميشه لطفاً راهنماييم كنين كه از كدوم استفاده كنم؟و لينك اخرين ورژنش رو هم بهم بدين؟
اينكه ميگين از تركيب چند تاشون بصورت يكي فعال و بقيه غير فعال استفاده كنم يعني چي؟
مثلاً الان من در كنار SuperAntispyware چي رو نصب كنم؟كدوم رو فعال و كدوم رو غير فعال كنم و چه طوري؟
آيا انتي اسپاي وري هست كه انقدر قوي باشه كه بتونم به تنهايي رو سيستمم نصبش كنم؟كدوم؟

سلام

ایمان جان نمیشه گفت کدومش بهترینه ولی نسبت به بقیه SpyDoctor بیشتر استفاده میشه و نسبتاً قویتر هستش

شما هم باید یک آنتی ویروس رو سیستم داشته باشید هم یک آنتی اسپایور ، یه سری آنتی ویروس ها ؛ خودشون

آنتی اسپایور هم هستن ولی اسپایور اونا زیاد قوی نیست برای دانلود هم می تونید از سایت کمیاب آنلاین

استفاده کنید

فقط تو آدرس کلمه ها به هم بچسبونید

موفق باشید

siavash2death
27-07-2008, 03:14
برترين ها از نظر من
1-Avg antispyware 7.5.1build 43
2-super antispyware
3-spyware doctor - البته به نظر من گاردش چندان به درد بخور نيست و به نظر من براي كند نكردن سيستم بهتره خاموش يا disable بشه.
4-ad-aware هم بد نيست.البته نه اين نسخه هاي جديد-بلكه همان نسخه هاي 1.05 و 1.06 اش.

KING iMAN
27-07-2008, 05:28
گاردش رو چطور خاموش كنم؟

vtn54
27-07-2008, 08:50

دوست عزیز

وقتی شما از یک آنتی ویروس سطح اول ( مانند نود32 که هم اکنون از آن استفاده می کنید ) به صورت فعال روی

سیستم استفاده می کنید به ویژه اگریکی از نرم افزارهای امنیتی شما مجهز به HIPS یا سیستم دفاعی مبتنی بر رفتار ( Behavioral Based )

باشد که اکثر فایروالهای پیشرفته هم اکنون تا حدودی به ان مجهز هستند ( مثلا همین زون آلارم ) تقریبا هیچگاه نیازی

به نصب یک آنتی اسپایور با گارد فعال ندارید.در ضمن از آنجا که میزان شناسایی انواع Spyware/Adware توسط اکثر

آنتی ویروسها طبق تستهای انجام شده حتی از بهترین انواع آنتی اسپایور ( منجمله اسپایور دکتر ) نیز بیشتر است لذا

اگر از یک آنتی ویروس مناسب استفاده کنید بهتر است از آنتی اسپایوری استفاده کنید که قبل از هر چیز علاوه بر

قدرت شناسایی مناسب قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد چون با توجه نوع استفاده آنها این نرم افزارها معمولا

زمانی به کار می روند که سیستم قبلا آلوده شده است و در مرحله بعد اینکه از نظر کرک و سریال و آپدیت زیاد

دردسرساز نباشد.

به شکل زیر توجه کنید( توجه داشته باشید که از نسخه پولی این آنتی ویروسها استفاده شده است ):

منبع :

نمونه های Adware/Spyware به کار رفته در این تست که در ستون دوم مشخص است دقیقا همان نمونه هایی

است که در تست زیر مورد استفاده قرار گرفته است ( چون هر دو توسط یک سازمان یعنی AV-Test.org انجام گرفته اند )

حالا سری هم به مقاله زیر بزنید که بر اساس نتایج همین تست نوشته شده است :

اسپایور دکتر آنتی اسپایور بسیار خوبی است ولی یک مشکل بزرگ دارد: نسخه های کرک شده آن و نیز نسخه استارتر آن ( که رایگان

است ) از دیتابیسی استفاده می کنند که کمتر از نصف دیتابیس نسخه های Original است ( 400,000 در مقابل 200,000 ) لذا قدرت

شناسایی و پاک کنندگی نسخه هایی که در اختیار ما هستند به اندازه نمونه های تست شده نیست .

AVG Antispyware هم خدا رحمتش کند آنتی اسپایور بسیار خوبی بود ولی متاسفانه دیگر از طرف شرکت سازنده ساپورت نمی شود و

به زودی آپدیتهای آن نیز قطع خواهد شد چون انجین آنتی اسپایور این شرکت با انجین آنتی ویروس آن ترکیب شده است و هر دو به

عنوان یک محصول واحد ارایه می شود.

از بین انتی اسپایورهای موجود Super Antispyware و Malwarebytes' Anti-Malware دو آنتی اسپایوری هستند که

هم اکنون توسط اکثر کارشناسان توصیه می شوند و اغلب توسط متخصصان برای پاک کردن سیستمهای آلوده به کار

می روند که این دلایل متعددی دارد :

1.هر دو دارای نسخه رایگانی هستند که از نظر شناسایی و قدرت پاک کنندگی بدافزارها فرقی با نسخه های پولیشان ندارند.

2.هر دو میزان شناسایی قابل قبول و قدرت پاک کنندگی بسیار مناسبی دارند.

3.کم حجم و سبک بوده و منابع سیستم را حتی به صورت فعال زیاد مصرف نمی کنند.

majid20
27-07-2008, 16:39
vtn54 عزیز باز هم مثل همیشه ما رو با اطلاعات به روز خودتون مورد لطف قرار دادید ... بسیار سپاسگزاریم :11:

دو نکته در این تست خیلی جالب بود... اول اینکه Avira در این چند ماهه واقعا عالی شده

و تونسته در انواع تست ها خودش رو مطرح کنه با این اوصاف طولی نمیکشه که آنتی ویروس اول جهان بشه

اما نکته دوم که خیلی برام جالب بود قدرت عالی WebWasher-GW بود که با شناسایی 99/9% بهترین عملکرد رو در بین غولها داشت

اما متاسفانه اطلاع خوبی نسبت به WebWasher-GW در دسترس نیست ... دوستان کسی اطلاعی داره دریغ نکنه

موف باشید

vtn54
27-07-2008, 18:58
vtn54 عزیز باز هم مثل همیشه ما رو با اطلاعات به روز خودتون مورد لطف قرار دادید ... بسیار سپاسگزاریم :11:

دو نکته در این تست خیلی جالب بود... اول اینکه Avira در این چند ماهه واقعا عالی شده

و تونسته در انواع تست ها خودش رو مطرح کنه با این اوصاف طولی نمیکشه که آنتی ویروس اول جهان بشه

اما نکته دوم که خیلی برام جالب بود قدرت عالی WebWasher-GW بود که با شناسایی 99/9% بهترین عملکرد رو در بین غولها داشت

اما متاسفانه اطلاع خوبی نسبت به WebWasher-GW در دسترس نیست ... دوستان کسی اطلاعی داره دریغ نکنه

موف باشید

سلام

آنتی ویروس Antivir تقریبا دو سال است که از نظر شناسایی بدافزارها حرف اول را تقریبا در تمامی تستها

می زند.علاوه بر قدرت شناسایی بالا برای تقریبا تمامی انواع بدافزارها این آنتی ویروس مزایای دیگری هم دارد .

هوریستیک بسیار خوبی دارد و از نظر شناسایی بدافزارهای جدید رقیبی ندارد و از این لحاظ حتی از نود32 هم بهتر

است. از طرف دیگر بسیار سبک بوده و میزان مصرف منابع سیستم توسط آن بسیار کم است .البته ایراداتی هم

دارد : در صورت استفاده از هوریستیک در درجات بالا ( که برای رسیدن به میزان شناسایی موجود در تستها ضروری

است ) میزان موارد مثبت کاذب آن بسیار بالا و در اغلب موارد آزار دهنده است . میزان شناسایی انواع

Adware/Spyware توسط نسخه رایگان آن بسیار پایینتر از نسخه پرمیوم آن است ( تقریبا نصف ) و نیز نسخه رایگان

آن برای آپدیت از سرورهایی استفاده می کند که کند و دردسرساز می باشند.قدرت پاک کنندگی بدافزارها توسط

این آنتی ویروس ( به ویژه در مورد نمونه های جدید و یا موارد پیچیده ) به خوبی میزان شناسایی آن نیست .

Webwasher Gateway یک آنتی ویروس Multiengine است که از انجین آنتی ویر همراه با یک انجین ساخت خود آن

شرکت استفاده می کند و همانطور که از نامش پیدا است برای استفاده توسط کاربران خانگی مناسب نیست و

علت ان موارد مثبت کاذب بسیار بالای آن است ( که حتی با آنتی ویر هم قابل مقایسه نیست ) و اغلب توسط ISP ها

مورد استفاده قرار می گیرد.

KING iMAN
28-07-2008, 08:35
vtn54 عزيز واقعاً وجود افرادي مثل شما توي فروم نعمت بزرگيه.بابت اطلاعات دقيق و جالتون ممنونم.
حضرت علي گفته هر كس به من حرفي بياموزد مرا بنده ي خويش ساخته است و اين ارج و منزلت آموزش رو بخوبي نشون ميده.و شما هم كه خيلي به گردن افراد تازه كار و كم اطلاعاتي مثل بنده حق دارين.
بازم تشكر ميكنم.

Viren
05-08-2008, 18:51
سلام دوستان

خبری از تست های جدید نیست؟

Malwarebytes' Anti-Malware بهتره یا SUPERAntiSpyware ؟؟؟

capitan black
16-08-2008, 23:17
سلام...دوستان الان بهترین انتی اسپای وار مجانی که خیلی قوی باشه و اپدیتش سرع باشه کودومه؟..ترجیحا محیط کاربریش هم زیبا باشه با سالاد فصل :دی

M E H R A N
16-08-2008, 23:34
سلام...دوستان الان بهترین انتی اسپای وار مجانی که خیلی قوی باشه و اپدیتش سرع باشه کودومه؟..ترجیحا محیط کاربریش هم زیبا باشه با سالاد فصل :دی

AVG Anti-Spyware
Super AntiSpyware Free Home Edition
A-Squared Free edition

اینها آنتی سپای ور های خوبی هستند که دیتابیس خوبی دارند و در پاک کردن آلودگی ها هم نسبت به مجانی
بودنشون خوبند. اما من شخصا A-Squared رو به دلیل آنپک کردن بی منطق و غیر اصولی از نظر امنیتی استفاده
نمیکنم.

مثلا اگر شما تروجانی رو داخل یک فایل فشرده شده rar و یا زیپ داشته باشید و بخواهید اون فایل رو با A-squared
چه نسخه پولی و چه مجانی اسکن بکنید اولین کاری که میکنه اینه که برای اسکن کردن محتوای فایل فشرده شده
اون رو به C:\Documents and Settings\All Users میفرسته و فایل exe رو بیرون از رار فعال میکنه. حالا اگر اون تروجان
در دیتابیس A-Squared ثبت شده باشه خطری سیستم کاربران رو تهدید نمیکنه اما اگر هنوز اون تروجان به دیتابیس
اضافه نشده باشه اونوقت دیگه تروجان از حالت فشرده در اومده و توسط خود A-Squared فعال شده.

حالا دیگه تصمیم با خودتونه که اگر روزی خواستید از این برنامه استفاده بکنید این نکته براتون مهم باشه یا نه.

capitan black
16-08-2008, 23:43
مرسی مهران جون که با صبرو حوصله و با اطلاعات فراوان پاسخ میدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون squard که هیچی...از بین اون دو تا که avg ظاهرا دیگه ساپورت نمیشه از طرف شرکتش..یکی از دوستان چند صفحه پیش عنوان کرد..میمونه سوپر که امیدوارم خوب باشه !

M E H R A N
17-08-2008, 06:53
مرسی مهران جون که با صبرو حوصله و با اطلاعات فراوان پاسخ میدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون squard که هیچی...از بین اون دو تا که avg ظاهرا دیگه ساپورت نمیشه از طرف شرکتش..یکی از دوستان چند صفحه پیش عنوان کرد..میمونه سوپر که امیدوارم خوب باشه !

خواهش میکنم دوست عزیز. سوپر آنتی سپای ور یکی از برنامه هایی هست که همیشه روی سیستمم نصبه.
این برنامه گارد خیلی خوبی نداره... البته نسخه مجانیش اصلا گارد نداره و تنها فرقشون هم با نسخه پرو همینه اما
این برنامه اگر آلودگی رو در سیستم پاک بکنه خیلی کم اتفاق میوفته که نتونه پاکش کنه. کلا برنامه خوبیه و استفاده
ازش رو به همه دوستام پیشنهاد کردم. هر چند که قیافه گرافیکی و رنگارنگ جذابی نداره اما کاراییش خوبه.

M E H R A N
21-08-2008, 22:21
پیدا کردن بدافزارها از روی اسم فایل توسط SuperAntiSpyware

چون من تا کنون به بعضی افراد مانند محمد رضای عزیز SuperAntiSpyware رو پیشنهاد داده بودم اما لازم میدونم
یکی از عیب های خیلی مهم و اساسی این برنامه رو هم بگم که حتی خود من رو هم تا حدودی نسبت به این
این برنامه نا امید کرده.

برای اینکه مطلب طولانی نشه مستقیم میرم سر اصل موضوع تا آخرش خودتون متوجه بشید که جریان چیه.
من فایل ایسنتال WinRAR را به اسم WinRAR_3.71_Corporate_Edition که در داخل فایل اینستال برنامه هام داشتم
به AVSERVE2.EXE تغییر دادم. بعد در صفحه دسکتاپم یک فولدر به اسم System32 درست کردم و اون فولدر رو از
طریق Perform Custom Scan از طریق برنامه SuperAntiSpyware اسکن کردم و متوجه شدم که تاسفانه این برنامه
اسم تروجانها, اسپای ویر ها و ادوار ها رو از روی اسم آنها تشخیص میده و نه از روی کدنویسی و محتواشون.

لازمه یادآوری بکنم که اسم AVSERVE2 اولین بار توسط ویروس ساسر معروف انتخاب شد و حالا نیز سوپر آنتی
اسپای با تغییر نام فایل اینستال برنامه WinRAR فکر میکنه که ویروس ساسر به سیستم من حمله کرده.

این موضوع از لحاظ امنیتی یک نقص امنیتی کامل و بدون بخشش بحساب میاد چون امروزه ویروس نویسان و کلا
هکرهای تروجان نویس همیشه از یک اسم برای فایل های مخرب خود استفاده نمیکنند. امروزه ویروسهای تروجان
نمایی وجود دارند که در عرض 1 دقیقه میتونه خودشو با 100 اسم متفاوت در نقاط مختلف سیستم کپی کنه.

اگر قرار باشه که یک تروجان از روی اسمش شناسایی بشه و نه از روی عملکرد,رفتار و کدهای داخل آن در آن
صورت باید بگم که واقعا برای اون برنامه متاسفم چون از سال 1995 تا کنون برنامه های امنیتی شناسایی
بدافزار ها و کلا Malware ها رو از روی اسم آنها متوقف کردند.

البته این رو بگم که خود شما نیز میتونید این آزمایش رو با هر نوع فایلی که خواستید انجام بدید. بطور مثال یک فایل
text درست کنید و اسم اون رو به AVSERVE2 تغییر بدید و پسوندش نیز EXE باشه یعنی دیگه text نباشه.

بهر حال امیدوارم که این برنامه این نقص خودش رو در نسخه های آینده اش جبران کنه. اما اگر از آن دسته کسانی
هستید که هنوزم به این برنامه باور دارید و حاضرید ازش استفاده کنید در آن صورت به هنگام اسکن سیستمتون
توسط این برنامه مواظب باشید که چه چیزی رو از سیستمتون قراره پاک کنید.

موفق باشید.

hamilton
21-08-2008, 22:26
M E H R A N جان من حتما اين موضوع را تست و همراه با مدارك مربوطه به سايت سازنده برنامه SuperAntiSpyware منتقل خواهم كرد.

M E H R A N
21-08-2008, 22:45
M E H R A N جان من حتما اين موضوع را تست و همراه با مدارك مربوطه به سايت سازنده برنامه SuperAntiSpyware منتقل خواهم كرد.

Hamilton جان ممنون. فقط امیدوارم که پیگیری کنند و دوباره انجین این برنامه رو از نو بنویسند. من فکر نمیکنم که
بتونند با چند تغییر جزئی در کدنویسی برنامه بتونند کاری مشابه دیگر برنامه های اسکنر مانند آنتی ویروسها انجام
بدند و باید دوباره نوشته بشه.

برنامه خوب و سبکی بود اما حیف شد.

capitan black
21-08-2008, 23:37
مرسی مهران جون بابت اطلاع رسونیت ....یه جورایی نا امید شدم از این محصول..مهران جون محصول جدیدی پیدا نکردی چون احتمالا اینو پاک کنم با این اوضاع !..

M E H R A N
22-08-2008, 00:20
مرسی مهران جون بابت اطلاع رسونیت ....یه جورایی نا امید شدم از این محصول..مهران جون محصول جدیدی پیدا نکردی چون احتمالا اینو پاک کنم با این اوضاع !..

خواهش میکنم محمد رضا جان. وظیفه م بود. راستش رو بخوای من از CounterSpy نسخه 3 که از انجین VIPRE که
مال آنتی ویروسشم هست استفاده میکنم. این انجین در این برنامه فقط بعنوان Anti-Spyware فعاله و دیتابیس
آنتی ویروسش رو نداره.

یعنی دقیقا مثل یک آنتی ویروس وقتی وارد یک پوشه بشی که ویروس و یا تروجانی اونجا بین فایل ها مخفی شده
باشه اون رو اسکن میکنه و همون لحظه پیغام میده. تنها آنتی اسپای وری که خاصیت File Protection رو داره همین
برنامه است. بقیه آنتی اسپای ور ها به این صورت عمل میکنند که اول باید فایل exe از فایل آلوده چه اتوماتیک و چه
توسط خود کاربر فعال بشه و در حافظه موقت سیستم جا بگیره تا بتونه اون رو اسکن کنه و در صورت مشاهده آلودگی
به کاربر خبر بده.

البته این آنتی سپای ور کرک و یا سریالی برای رجیستر شدن نداره و من هم لایسنس اون رو حدود 1 سال و نیم
پیش به مدت 2 سال خریداری کردم و حدود 6 ماهش باقی مونده.

اگر دنبال یک آنتی اسپای ور مجانی میگردید گزینه های خوبی مانند AVG-AntiSpyware رو دارید. این برنامه درسته
که دیگه توسط GriSoft پشتیبانی نمیشه. اما این پشتیبانی نکردن فقط به منظور انتشار نشدن نسخه جدید از این
برنامه هست نه آپدیت نشدنش. فرض کنید من که لایسنس CounerSpy رو خریدم اگر امروز توسط Symantec
مانند PC Tools خریداری بشه تکلیف کسانی مثل من چی میشه؟

برای AVG Anti-Spyware هم به همین شکله. الان کسانی هستند که این برنامه رو خریدند و دوست هم ندارند که
از آنتی ویروس این کمپانی استفاده کنند و فقط آنتی اسپای ور اون رو میخوان. به همین دلیل من فکر میکنم که
حداقل تا 1 سال دیگه و شایدم بیشتر این برنامه آپدیت خودش رو داشته باشه تا کل لایسنس تمام کسانی که
از این برنامه استفاده میکنند تمام بشه و اونوقت تازه بتونند آپدیتش رو قطع کنند.

ولی خوب هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و نمیشه با قاطعیت نظر داد. ولی در کل AVG AS خوبه و در مرحله
بعدی هم به نظر من نسخه مجانی PrevX 2 قرار میگیره.

یک نکته ای رو در مورد SuperAntiSpyware یادم رفت که بگم. این برنامه فقط از روی اسم فایل ها برای شناسایی
بدافزارها استفاده نمیکنه بلکه روش های دیگری هم برای شناسایی داره اما من در صفحه قبل به روش شناسایی
از روی اسم فایل ها اشاره کردم که چقدر میتونه برای افراد معمولی خطرناک باشه.

M E H R A N
22-08-2008, 14:51
امتحان کردن AVG Antispyware 7.5 از نظر آپدیت شدن.

من این برنامه رو دیروز نصب کردم تا شکی در مورد آپدیت شدن این برنامه که ممکنه برای بعضی ها وجود داشته باشه
باقی نمونه. این برنامه آنتی اسپای ور اگر دقیق یادم باشه فکر کنم یا تا 15 روز و یا تا 30 روز کلمه Trial یعنی آزمایشی
در گوشه سمت راستش دیده میشه. شما میتونید تا تمام شدن مدت آزمایشی هم از گاردش و هم از قابلیت آپدیت
شدن اتوماتیکش استفاده کنید. اما بعد از تمام شدن مدت زمان آزمایشی این برنامه اتوماتیک به نسخه مجانی تبدیل
میشه و اون کلمه Trial به کلمه Free تغییر میکنه. اما این تغییرات فقط مربوط به عوض شدن یک کلمه نمیشه بلکه
بعد از تبدیل شدن به نسخه مجانی شما Resident Shield و Automatic Updates را هم نمیتونید استفاده کنید.

این دو قابلیت یکیش همان گارد این آنتی اسپای ور است و اون یکی هم آپدیت شدن اتوماتیک است. درسته که در
نسخه مجانی اتوماتیک آپدیتی در کار نیست اما شما میتونید با باز کردن برنامه و کلیک بر روی Update Now دیتابیس
اون رو آپدیت کنید.

در عکس پایین شما میتونید تاریخ آپدیت شدن این برنامه رو ببینید که به تاریخ امروز است. یعنی 22 آگوست 2008.

اگر از آن دسته کسانی هستید که میخواهید یک آنتی اسپای ور با دیتابیس و قدرت پاک کنندگی خوبی داشته
باشید و همچنین برنامه نیز مجانی باشه بهتره کارهای زیر رو انجام بدید تا این برنامه هم از منابع سیستم استفاده
نکنه و هم با ویندوز بالا نیاد. البته میدونم شاید بعضی ها وارد باشند اما این رو برای کسانی میگم که هنوز با این
برنامه آشنایی چندانی ندارند.

بر روی آیکون برنامه در System Try کلیک راست کنید و گزینه Start with windows را از تیک در بیارید. یعنی جلوی
این گزینه تیک نخورده باشه. در این صورت با ویندوز نمیاد بالا و هر وقت که خواستید ازش استفاده بکنید روی آیکون
اون در صفحه دسکتاپ و یا از استارت میتونید اون رو باز کنید.

موفق باشید.

AOM
23-08-2008, 15:24
اگه یه اسپایور روی سیستم بیاد با این برنامه ها تغییرات وارده بر طرف میشه یا نه؟
مثلا SuperAntiSpyware کنترل پنل پاک شده ی منو بر میگردونه یا خودم باید درستش کنم ؟

M E H R A N
23-08-2008, 16:51
ادامه پست 57 در این تاپیک.

شناسایی کردن تروجانها و اسپای ویر ها توسط SuperAntiSpyware از روی اسم فایل.

من چند تا اسم دیگه پیدا کردم که اگر این اسم ها رو با اسم یک فایل سالم عوض کنید سوپر آنتی اسپای ور آن فایل
سالم را بعنوان فایل آلوده تشخیص میده. مثلا هرگز سعی نکنید که اسم فایلتون رو RH انتخاب کنید.

از به بعد باید مواظب اسم انتخاب کردن برای فایل های شخصی مون نیز باشیم که مبادا اتفاقی اسمی برای فایلمون
در نظر بگیریم که اون اسم قبلا توسط یک نویسنده ویروس و یا تروجان مورد استفاده قرار گرفته باشه. :31:

اسم هایی که SuperAntiSpyware بهشون آلرژی داره و حساسیت نشون میده اینها هستند... البته فعلا...

من باز هم آزمایشی رو که در پست 57 انجام دادم را این بار با گذاشتن این اسم ها بر روی فایل اینستال برنامه
WinRAR انجام دادم. یعنی 16 کپی از فایل ایسنتال WinRAR را بر روی صفحه دسکتاپم در داخل پوشه ای به اسم
System32 قرار دادم و اون رو با برنامه های CounterSpy, AVG-AntiSpyware و SuperAntiSpyware اسکن کردم.

نتیجه این اسکن رو در عکس های زیر میتونید ببینید.

تغییر نام فایل ایسنتال برنامه WinRAR به یکی از نام هایی که در بالا گفته شد.

نتیجه اسکن با AVG AntiSpyware 7.5

نتیجه اسکن با Sunbelt CounterSpy 3

و در نهایت نتیجه اسکن با SuperAntiSpyware.

capitan black
28-08-2008, 17:48
سلام...مهران جون این برنامه انتی اسپای وار prevex کارش خوبه؟..در ضمن من نمیدونم باید کدومشو دانلود کنم چون prevex csi داره و ورژن های دیگه...کدومش انتی اسپای وار مجانی هستش که راحت اپدیت میشه؟...یه دنیا ممنوم..:11::10:

M E H R A N
29-08-2008, 20:30
سلام...مهران جون این برنامه انتی اسپای وار prevex کارش خوبه؟..در ضمن من نمیدونم باید کدومشو دانلود کنم چون prevex csi داره و ورژن های دیگه...کدومش انتی اسپای وار مجانی هستش که راحت اپدیت میشه؟...یه دنیا ممنوم..:11::10:

خود PrevX کارش عالیه. مخصوصا هوش مصنوعیش. ویروسها و تروجانهایی رو پیدا میکنه که آنتی ویروسهای دیگه
روحشونم خبر نداره. اما PrevX 2 پولیه و باید خریداری بشه چون تا حالا کرک نشده و هیچ سریالی براش وجود نداره.

میمونه PrevX CSI ... این نسخه اش مجانیه. من این نسخه رو خیلی وقت بود امتحان نکرده بودم. دیروز که امتحانش
کردم زیاد بدلم ننشست. این نسخه از دیتابیس آنلاین استفاده میکنه. اینوطری که شما یک برنامه اسکنر را که حجم
خیلی کمی هم داره دانلود میکنید و اون اسکنر از دیتابیس آنلاین برای پیدا کردن آلودگی ها استفاده میکنه. بعد از
پیدا کردن آلودگی ها هم فقط اسم فایل و مسیر اون فایل رو نشون میده اما برای پاک کردنش باز هم باید خریداری
بشه.

به نظر من که زیاد جالب نبود. من نمیدونم شما که این همه آلترناتیو خوب مانند AVG-AntiSpyware دارید چرا ازش
استفاده نمیکنید؟

راستی محمد جان آنتی ویروست چیه؟ چون آنتی ویروس این وسط خودش بهترین آنتی اسپای ور هست اما باید
دید از کدام آنتی ویروس استفاده میکنید.

Spyware Terminator هم مجانیه. این آنتی اسپای ور از دیتابیس آنتی ویرو ClamAV هم استفاده میکنه. اما من تا حالا ازش استفاده
نکردم و نمیدونم که چطور عمل میکنه. اگر خواستید یک نگاهی بهش بندازید.

M E H R A N
29-08-2008, 20:38
اگه یه اسپایور روی سیستم بیاد با این برنامه ها تغییرات وارده بر طرف میشه یا نه؟
مثلاSuperAntiSpyware کنترل پنل پاک شده ی منو بر میگردونه یا خودم باید درستش کنم ؟

بله این آنتی اسپای ور این توانایی رو داره که بعد از آلوده شدن سیستم بعضی از تنظیمات سیستم را به حالت اولیه
برگردونه.

rw280s
17-09-2008, 22:55
این تایپک مقایسه هست یا معرفی؟
حالا کدومش رو روی سیستم نصب کنیم ؟؟؟

IvIoI-IsEn
27-09-2008, 16:50
من که از CA Internet Security Suite استفاده میکنم که هم anti viruse و هم anti spyware و هم fire wall پیشرفته داره و برای نصب تمام قسمت های این نرم افزار امنیتی هم بایستی هر کدام رو به صورت مجزا از سایت اصلی download کرده و نصب کنید که داخل سایت p30world هم لینک و توضیح در مورد برنامه هست:20:

hamilton
30-09-2008, 19:54
سلام
من 5 avira personal + spyware doctor را نصب کردم.لطفا تنظیمات متناسب با این دو را بگویید. (گارد-اسکن و...)

دوست عزيز هر دو محصولي كه اشاره كرديد داراي تاپيك اختصاصي ميباشند و شما ميتونيد مطالب موردنظر خود را در اين تاپيكها بصورت مجزا مطرح كنيد.

aminshirazi
05-10-2008, 11:34
سلام توی یه تایپیک قدیمی به آدرس
کد:

در پست10 اون خوندم که برنامه Hitman Pro از انجین چندین برنامه آنتی اسپای وار و... استفاده میکنه ؟آیا هنوز هم اینچنین هست و میشه به عنوان مطمئن ترین آنتی اسپای وار ازش استفاده کرد؟
آیا به راحتی میشه نسخه فولش رو که کامل هست گیر آورد؟ وآپدیتش کرد؟

majid20
05-10-2008, 17:16
Hitman Pro برنامه رایگانیست که شامل چند آنتی اسپایور و آنتی ویروس می باشد

که پس از نصب برنامه ، اقدام به دانلود و نصب برنامه های زیر میکند

برنامه های رایگان :
AdAware SE Personal
Spybot Search and Destroy
Spyware Blaster
TrendMicro CWShredder
Ewido Micro Scanner
TrendMicro Sysclean

برنامه های غیر رایگان :
Spy Sweeper (بصورت تریال کار کرده و انجین آن پس از 7 روز از کار میفتد)
Spyware Doctor ( این انجین صرفا بعنوان اسکنر عمل مکند و قادر به پاک سازی نیست )
NOD32 Antivirus ( نسخه 2 آن بصورت تریال 30 روزه بر روی سیستم نصب میشود)
McAfee VirusScan SuperDAT ( صرفا در صورت خرید لیسانس مک آفی ، فعال میشود)

توجه :از نسخه های غیر رایگان در برنامه Hitman Pro از انجین قدیمی آنها استفاده میشود نه انجین جدیدشان

Hitman Pro ابتکار جالبی از یک هلندی است

با اینحال بسیاری هم از این برنامه شاکی هستند و کاربران زیادی پس از استفاده از آن ناراضی بودند

درکل به هیچ عنوان نمیتوان به آن لقب بهترین یا کاملا مطمئن را داد

و در جواب سوال آخرت ، تنها راه دریافت نسخه Full خرید امتیازش هستش

aminshirazi
07-10-2008, 00:24
ممنون از جوابتون
باتوجه به اینکه من از نود32 نسخه eset smart security استفاده میکنم و در کنار اونم اسپای وار دکتر رو دارم ، نیازی به ایندو ندارم ولی برای اطمینان از امنیت سیستمم و اینکه همواره توصیه شده استفاده همزمان از بیش از یک آنتی اسپای وار برای هر سیستم تقریبا لازمه میخواستم از Hitman Pro که چند تا انجین داره کمک بگیرم ،حالا با توجه به راهنمائیتون چند تا سوال داشتم :
اولا" و مهمترین سوال:این که فرموده بودین: "بسیاری هم از این برنامه شاکی هستند و کاربران زیادی پس از استفاده از آن ناراضی بودند"
میخواستم بدونم نرم افزار فوق چه نوع مشکلات و یا عوارضی رو داشته یا به طور مشخص معایبش که باعث نارضایتی کاربرها شده چیه؟

دوما" این که فرموده بودین "پس از نصب برنامه ، اقدام به دانلود و نصب برنامه های زیر میکند" آیا امکان داره نرم افزار رو در کامپیوتر دیگه ای نصب کرد و پس از انجام دانلود ها اون رو به سیستم خودمون منتقل (کپی) کنیم چون با اینترنت کم سرعت!Dial up نمیشه دانلود انجام داد و مجبور به استفاده از کافی نت و... هستیم

سوما" آیا استفاده از ورژن رایگان حالت گارد(real time) داره که از سیستم بصورت فعال مراقبت کنه؟

چهارما " آیا با استفاده از ورژن رایگان آیا آنتی اسپای وارها آپدیت میشن و یا برای هرکدامشون باید جداگانه دنبال کرک و سریال بگردیم

و نهایتا از چه لینکی میشه نسخه رایگانش که دارای انجین جدید برنامه ها باشه رو دانلود کرد چون لینک های موجود در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خرابن و از چگونگی ورژن نسخه سرچی هم نمیشه مطمئن بود

ببخشید که طولانی شد و زیاد سوال کردم

majid20
07-10-2008, 06:58
دوست عزيز بنده شخصا ترجيح ميدم در کنار يک آنتى ويروس قوى از گارد فعال يک آنتى اسپايور استفاده نکنم

... چون امروزه گارد آنتى ويروس هاى سطح اول جهان در برابر اسپايور ها بسيار قدرتمند عمل ميکنند

البته خوبه از يک آنتى اسپايور بصورت غيرفعال و براى اسکن هم استفاده کنيد

اگر مى بينيد گاها سفارش ميشه از چند آنتى اسپايور استفاده کنيد ...

به اين دليل هستش که آنتى اسپايور هاخصوصيات و قدرت خاص خود را دارند

مثلا Spyware Doctor در برابر Ad-Ware ها اگر نگوييم بهترين عملکرد را دارد دروغ نگفتیم

درعوض AVG Anti-Spyware در برابر جاسوس ها به مراتب بهتر از Spyware Doctor است

حال ترکيب اين دو با هم سبب ميشه قدرت شناسايى کد هاى مخرب افزايش بيايد

( البته ترکيب چند محصول صرفا موقعى سفارش ميشه که بصورت غيرفعال

و بعنوان اسکنر استفاده شوند يا فقط يکى گارد فعال داشته باشد)

از جمله بهترين آنتى اسپايورها در حال حاضر ميتوان به موارد زير اشاره کرد

CounterSpy
Spyware Doctor
AVG Anti-Spyware
a-squared Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware

با توجه به گفته هاى فوق اگر همچنان قصد استفاده از برنامه Hitman Pro را داريد

ميتوانيد از لينک زير دريافت کنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از نصب برنامه و انتخاب انجين آنتى اسپايور ، حجم آپديت اوليه بايد درحدود 6 مگ باشه

( البته اگر شما انتى ويروس ها را هم انتخاب کنيد ، حجم بيشترى را در بر ميگيرد)

پس از آن محصول بدون نیاز به هیچ سریال و کرکی برای شما کار میکند

این برنامه بیشتر از آنکه بخاطر گارد فعالش مطرح باشه بخاطر اسکنر خاص آن جلب توجه کرده

Ali Pacino
25-10-2008, 16:20
سلام ..............
چند وقت پیش Yahoo 360 ام حک شدش می خوام بدونم آیا آنتی ویروسا کمکی برایه حک نشدن در 360 می کنن؟!
چه برنامه ای باید نصب بشه تا از ویروسی شدن و حک نشدن 360 جلوگیری بشه؟!
لطفا راهنمایی کنید
ممنون:11:

majid20
25-10-2008, 20:50
دوست عزیز صحبت های شما ربطی به این تاپیک نداره با اینحال پاسخ مختصری میدهم

کلا هک شدن پسورد یاهو به آنتی ویروس یا آنتی اسپایور ربط چندانی ندارد

اکثر چنین مواردی بیشتر به خود شخص و یا باگ های امنیتی سرویس های یاهو است

کلیک کردن بی مورد بر روی لینک هایی که با موضوعات وسوسه انگیز کاربران را تشویق میکنند

یکی از شایع ترین روش های هک Id و پسورد آن است

کاربران باید دقت داشته باشند نباید هیچگاه بر روی چنین لینک های آلوده ای کلیک کنند

استفاده از پسورد های ضعیف هم دلیل مهم دیگری برای هک شدن به حساب می آید

بهتره همواره از پسورد با کاراکتر های مختلف و پیچیده بهمراه اسپیس استفاده شود

البته اگر اطلاعات از داخل سیستم شما توسط هکر دزدیده شده باشد

آنوقت علت امر عدم داشتن فایروال باید باشد

فایروالها بر اطلاعات ورودی و خروجی سیستم نظارت داشته تا مانع کار جاسوس ها و هکر ها باشند

استفاده از یک فایروال خوب شما را از گزند اینگونه حملات مصون میدارد

لطفا دوستان این بحث را در این تاپیک ادامه ندهند

majid20
15-11-2008, 12:55
سلام دوستان
امان از دست این ایرانیا یه ویروس سیاسی جدید رو کامپیوترم افتاده که حتی اخرین اپدیت nod32 هم نمیشناسه یعنی اپدیت 3615 هم نمیشناسه من این رو پایین اپ کردن خواهشا دوستانی که انتی ویروسی به غیر از nod32 دارن ویروس رو دان کنن (ولی اجراش نکن) فقط ببینن انتی ویروسه دیگه میشناسدش یا نه یا حداقل یه راهی واسه من بزارن ممنون
دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید چون پست شما هیچ ربطی به تاپیک مقایسه آنتی اسپایور ها نداشت ( به همین خاطر حذف شد )

در ضمن در چنین مواردی چنانچه میخواهید بدانید ، فایل آلوده توسط چه محصولاتی شناسایی میشود

در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلودکنید تا توسط برنامه های گونگون اسکن شوند و نتیجه به شما ارائه گردد

در زمینه رفع آلودگی سیستم هم به بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید

Metallica84
25-12-2008, 00:19
بعد از اینکه نرم افزار آنتی اسپایور avg رو امروز آپدیت کردم(ورژن 7.5 ) و بعد از ریستارت کردن کامپیوتر ,این نرم افزار یک پیغام داد.

عکس از این پیغام :

آیا میشه این مشکل رو حل کرد ؟

با توجه به مشکلی که برای avg پیش اومده و فقط تا 31 دسامبر این محصول رو پشتیبانی میکنه, لطفا یک جایگزین خوب که قدرت تشخیص و پاک سازی در حد avg باشه و همچنین با Kaspersky Internet Security 2009 و Malwarebytes Anti-Malware همخوانی داشته باشه و سیستم رو دچار مشکل نکنه , معرفی کنید.
( ترجیحا رایگان باشد و همچنین بجز Spyware Doctor )

ممنون

پ.ن: Malwarebytes Anti-Malware و Kaspersky Internet Security 2009 روی سیستم دارم .آیا نیازی هست که یک آنتی اسپایور نصب کنم؟

MR.Punisher
25-12-2008, 01:41
بعد از اینکه نرم افزار آنتی اسپایور avg رو امروز آپدیت کردم(ورژن 7.5 ) و بعد از ریستارت کردن کامپیوتر ,این نرم افزار یک پیغام داد.

عکس از این پیغام :

آیا میشه این مشکل رو حل کرد ؟

با توجه به مشکلی که برای avg پیش اومده و فقط تا 31 دسامبر این محصول رو پشتیبانی میکنه, لطفا یک جایگزین خوب که قدرت تشخیص و پاک سازی در حد avg باشه و همچنین با Kaspersky Internet Security 2009 و Malwarebytes Anti-Malware همخوانی داشته باشه و سیستم رو دچار مشکل نکنه , معرفی کنید.
( ترجیحا رایگان باشد و همچنین بجز Spyware Doctor )

ممنون

پ.ن: Malwarebytes Anti-Malware و Kaspersky Internet Security 2009 روی سیستم دارم .آیا نیازی هست که یک آنتی اسپایور نصب کنم؟

شما وقتی که Malwarebytes رو نصب کردید دیگه نیازی به یک آنتی اسپاور دیگه ندارید.
این نرم افزار قوی هست و تا حالا که ازش استفاده کردم خوب عمل کرده.
من هم از KIS 2009 و Malwarebytes استفاده می کنم.تا حالا با اینکه دائم در معرض
آلودگی بودم مشکلی نداشتم.

Ship Storm
04-01-2009, 21:58
دوستان سلام
من کاسپرسکی internet secourity 2009 دارم و خیلی هم راضی هستم میخواستم بدونم فایروال این نرم افزار رو چقدر میشه بهش اعتماد کرد؟

hamilton
04-01-2009, 22:45
دوستان سلام
من کاسپرسکی internet secourity 2009 دارم و خیلی هم راضی هستم میخواستم بدونم فایروال این نرم افزار رو چقدر میشه بهش اعتماد کرد؟

دوست عزيز اين تاپيك مختص مقايسه آنتي اسپايورها ميباشد.شما با مراجعه به تاپيك اختصاصي مقايسه فايروالها ميتوانيد از نتايج كسب شده توسط فايروال موجود در اينترنت سكيوريتي كاسپر اطلاع يابيد.

kamalali
18-01-2009, 05:35
یک آنتی اسپایور خوب و با کیفیت که با Norton 2009 Internet Secourity هماهنگ باشد را معرفی کنید.

khasragh
28-02-2009, 09:28
با تشكر از همه دوستان
يكي از بهترينها در زمينه تروجانها و اسپاي ويرها و ...
داراي رنكينگ خياي بالائي نيز ميباشد
اينهم سايتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

helplab
15-03-2009, 13:42
از اساتید درخواست دارم به بنده شش آنتی اسپای برتر را معرفی کنند (به قدری اینجا آنتی اسپای موجود است که آدم توی انتخابشونگیر میکند):41:
من اینتر نت دیال دارم
اگر بشود از آبدیت آنتی بک آپ بگیرم عالی میشه
Free بودن یا نبودن برام مهم نیست
درضمن سایتی وجود دارد که آنتی اسپای ها را بررسی کند مثل VB که آنتی ویروسهارا بررسی میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton
15-03-2009, 16:46
از اساتید درخواست دارم به بنده شش آنتی اسپای برتر را معرفی کنند (به قدری اینجا آنتی اسپای موجود است که آدم توی انتخابشونگیر میکند):41:
من اینتر نت دیال دارم
Free بودن یا نبودن برام مهم نیست
درضمن سایتی وجود دارد که آنتی اسپای ها را بررسی کند مثل VB که آنتی ویروسهارا بررسی میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تستهاي تخصصي انجام شده بر روي آنتي اسپيورها به اندازه آنتي ويروسها و حتي فايروالها نميباشه.2 پست زير را مطالعه نماييد تا بر اساس تستهاي انجام شده راحت تر تصميم بگيريد:

و

helplab
15-03-2009, 21:00
اذ زقتی که گزاشتید ممنونم:10:

این آزمایشات یک مقدار قدمی هستند در ضمن تعداد کمی در این آزمایشات شرکت دارند و۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
حال اگر شما ما را راهنمای بکنید بسیار ممنون هستم
من اینتر نت دیال دارم
Free بودن یا نبودن برام مهم نیست (به نظر شما کدام بهتر Free یا ..)

hamilton
16-03-2009, 09:43
اذ زقتی که گزاشتید ممنونم:10:

این آزمایشات یک مقدار قدمی هستند در ضمن تعداد کمی در این آزمایشات شرکت دارند و۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
حال اگر شما ما را راهنمای بکنید بسیار ممنون هستم
من اینتر نت دیال دارم
Free بودن یا نبودن برام مهم نیست (به نظر شما کدام بهتر Free یا ..)

2-3 آنتي اسپايور خوب و قدرتمند وجود داره كه توصيه من استفاده از اين آنتي اسپايورها بصورت غيرفعال در سيستم ميباشه تا منابع سيستم را زيادي اشغال نكنند.هفته اي يكبار آنها را آپديت كرده و سيستم خود را كامل اسكن نماييد.
در مورد نگهداري آپديتهاي اين آنتي اسپايورها اطلاعي ندارم:
1-Spyware Doctor
2-Malwarebytes' Anti-Malware
3-Super Antispyware

اولي پولي بوده ولي دومي و سومي هم نسخه رايگان دارند هم نسخه پولي كه توصيه من استفاده از نسخه رايگان مورد دوم و سوم ميباشه.

p30 vahid
16-03-2009, 20:53
به نظر من بهترین انتی اسپایوار که قابلیت شناسایی انواع ملوارها رو داره و از دیتاباس بسیار قوی ای برخوردار است a-squared Free می باشد.

من خودم رو 300 تاملوار تست زدم حتی از اواست و اویرا و کاسپر و نود بیشتر شناخت چه برسه به spyware doctor و غیره.............

helplab
27-03-2009, 11:39
p30 vahid عزیز
طبق کفته خود سایت

a-squared Anti-Malware

The actions "Quarantine selected objects", "Delete selected objects", and "Save report" are available after every scan

این واقعا تاسف آور که یک نرم افزار توی این کلاس نتونه Clean را انجام بده.

به هر حال اگر امکان برای شما موجود می باشد a-squared Emergency USB Stick را یک تست بفرمایید که اگر در یک سیستم با سیستم عامل{مثلا} XP آپدیت کردیم در یک سیستم عامل{مثلا} Vista آیا میشود استفاده کرد.بدون این که دوباره آپدیت کنیم.

p30 vahid
27-03-2009, 12:35
p30 vahid عزیز
طبق کفته خود سایت
a-squared Anti-Malware

The actions "Quarantine selected objects", "Delete selected objects", and "Save report" are available after every scan

این واقعا تاسف آور که یک نرم افزار توی این کلاس نتونه Clean را انجام بده.

به هر حال اگر امکان برای شما موجود می باشد a-squared Emergency USB Stick را یک تست بفرمایید که اگر در یک سیستم با سیستم عامل{مثلا} XP آپدیت کردیم در یک سیستم عامل{مثلا} Vista آیا میشود استفاده کرد.بدون این که دوباره آپدیت کنیم.

عزیزم اتفاقا عملیات پاک کردن و قرنطینه کردن چه در نسخه رایگان و چه در نسخه پولی اون به خوبی انجام میشه فقط نسخه رایگان فاقد گارد یا همون on access scanningمی باشد و فقط به درد اسکن سیستم می خورد

a-squared Emergency USB Stick یک انتی ملوار پرتابل است و روی اکثر سیستم عامل ها اعم از xp و vista
قابل اجراست حالا شما هرجا و روی هر سیستم عاملی که خواستین اپدیتش کنید و در هر جای دیگه و روی هر سیستم عامل دیگه ای که خواستین ازش استفاده کنید.

majid20
27-03-2009, 19:34
a-squared یکی از بهترین محصولات ضد مخرب دنیاست

این محصول از دو انجین بهره می برد : 1-انجین اختصاصی آنتی اسپایور آن 2- انجین آنتی ویروس آن که همان انجین Ikarus می باشد

نسخه رایگان بعنوان اسکنر کارایی دارد ( برای کاربرانی که از آنتی ویروس قوی استفاده میکنند این محصول مناسبه )

اما در نسخه پولی آن یعنی a-squared Anti-Malware از گاردی قوی در برابر مخرب ها سود می برید

این گارد با تکنولوژی HIPS بکار رفته در آن به مراتب قویتر میشود

از نکات جالب در مورد تکنولوژی HIPS آن این است که در صورت دادن پیغام در مورد یک پروسه

چنانچه شما آنلاین باشید یک آمار کلی از درصد اطمینان کاربران به آن و انتخاب گزینه ها شان در اختیار شما میگذارد

تنها ایراد نسخه پولی ، آپدیت نسبتا سنگین آن است

( البته من به تازگی از آن استفاده نکردم ، شاید در نسخه جدید این مورد رفع شده باشد )

helplab
28-03-2009, 00:54
من A-squared Free Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.781.569 & A-squared Portable Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.786.047 را تست کردم.
این دو نسخه قابلیت Anti-rootkits را ندارند.
A-squared Portable Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.786.047 این قابلیت را دارد که به گذینه راست کلیک موس اضافه بشود.و یک سرویس نیز به سرویس های سیستم عامل اضافه کرد.
من این دو نرم افزار را آپدیت نکردم.
نتیجه اسکن با A-squared Free Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.781.569
--------------

a-squared Free - Version 4.0
Last update: N/A

Scan settings:

Objects: Memory, Traces, Cookies, C:\
Scan archives: On
Heuristics: On
ADS Scan: On

Scan start: 3/27/2009 11:35:05 PM

Value: HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{51131DA7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel detected: Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2
Value: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{51131DA 7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel detected: Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2
C:\Program Files\Utilities\7-Zip\7zS.sfx detected: Riskware.FraudTool.Win32.AntiSpyware.lo!A2
C:\Program Files\Utilities\7-Zip\7zS_442DialogEdit(Completely).sfx detected: Riskware.FraudTool.Win32.AntiSpyware.lo!A2
C:\Program Files\Utilities\7-Zip\7zS_442DialogEdit(ExtractBar).sfx detected: Riskware.FraudTool.Win32.AntiSpyware.lo!A2

Scanned

Files: 24944
Traces: 539064
Cookies: 2
Processes: 18

Found

Files: 3
Traces: 2
Cookies: 0
Processes: 0
Registry keys: 0

Scan end: 3/27/2009 11:44:51 PM
Scan time: 0:09:46

--------------
واقعا برام جالب بود که به 7-Zip گیر داد
خوب بعد با A-squared Portable Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.786.047 اسکن کردم

--------------

a-squared Free - Version 4.0
Last update: N/A

Scan settings:

Objects: Memory, Traces, Cookies, C:\
Scan archives: On
Heuristics: On
ADS Scan: On

Scan start: 3/28/2009 12:06:46 AM

Value: HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{51131DA7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel detected: Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2
Value: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{51131DA 7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel detected: Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2

Scanned

Files: 31559
Traces: 539064
Cookies: 2
Processes: 21

Found

Files: 0
Processes: 0
Registry keys: 0

Scan end: 3/28/2009 12:15:52 AM
Scan time: 0:09:06

Value: HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{51131DA7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel Deleted Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2
Value: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{51131DA 7-1D24-40E5-AE07-5E3750F5DE3C}\InprocServer32 --> ThreadingModel Deleted Trace.Registry.Internet Cleanup 5.0!A2

Deleted

Files: 0

--------------
خوب این عالی بود که در دیگه به 7-Zip گیر نداد شاید این به این دلیل که Malware Signatures در A-squared Portable بالا تر A-squared Free بود و یا دیتابیس متفاوتی دارند؟؟؟؟؟؟
من بعد از اسکن فقط دو گزینه "Quarantine selected objects", "Delete selected objects" را دیدم که
می تونم انتخاب بکنم. ولی از گذینه Clean خبری نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟
من A-squared Portable Version 4.0.0.46 Malware Signatures:2.786.047 را روی یک سیستم عامل Win-XP-SP3 آپدیت کردم چیزی در حدود 40MG بود!!!!!!!!!!
حالا برنامه را روی یک سیستم سخت افزار متفاوت با Win-XP-SP2 اجرا کردم.هیچ خبری از آپدیتها نبود ؟؟؟؟؟؟؟{ یعنی باید باز همان 40Mg را دانلود می کردم در صورتی که Malware Signatures آن تغییر کرده بود }
حتی تغیراتی که در تنظیمات اون انجام داده بودم لحاظ نشده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین طور که نتایج می بینید من در A-squared Portable بد افزاری که پیدا کرده بود را Quarantine کردم ودر سیستم جدید خوشبختانه در بخش Quarantine این بد افزاری ها را نمایش داد.
حالا اگر دوستان اگر تجربه ای متفاوت داشتند لطف کنن بیان کنند.
--------------
با تمام این اوصاف من فکر می کنم خیلی بهتر از FREE Dr.Web CureIt!® Utility می باشد

hesamkowsar
05-04-2009, 01:21
بهترین انتی اسپایور با قابلیت اپدیت بدون دردسر و مشکل ریجستر چیه؟

majid20
05-04-2009, 17:29
بهترین انتی اسپایور با قابلیت اپدیت بدون دردسر و مشکل ریجستر چیه؟
شما می توانید ار نسخه رایگان محصولات زیر درکنار آنتی ویروس خود استفاده کنید

( نسخه های رایگان فاقد گارد هستند ولی بعنوان اسکنر بسیار خوب عمل میکنند از طرفی در صورت داشتن آنتی ویروس قوی

نیازی به گارد فعال آنتی اسپایور ندارید و فقط باید هر از گاهی سیستم را با آنتی اسپایور بطور منظم اسکن کنید )

Malwarebytes' Anti-Malware

SUPERAntiSpyware

A-Squared Free

helplab
07-04-2009, 08:19
سلام بر اساتید:10:
گفته میشه که Ad-Aware چند مدتی که خراب کرده و کارای لازم را ندارد و نمیشه روش حساب کرد
نظر اساتید در این ضمینه را می خواستم
در ضمن اگر جواب مثبت می دید موافق نصب کدام ورژن می باشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Ad-Aware 2008 Pro
Ad-Aware Anniversary 2009 Pro
Ad-Aware 2008 Free
Ad-Aware Anniversary 2009Free
...
..
.

آپدیت Ad-Aware مثل Malwarebytes' Anti-Malware می باشد یعنی در هر بار آپدیت کل فایل آپدیت را دانلود می کند
نسخه Ad-Aware Free قابلیت Clean را دارد?????????

نظر دوستان در مورد ای ابزار ها چیست
Trojan Remover
Sunbelt CounterSpy
Zemana AntiLogger
SpyHunter Security Suite
منظور بنده نسخه های جدید شون میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش از وقتی که می گزارید ممنونم :10:

capitan black
08-04-2009, 17:49
سلام دوستان...به نظرتون از بین دو انتی اسپای وار زیر کدومشون قویتر هستند ؟..مرسی..

A-Squared Free

helplab
09-04-2009, 10:16
سلام بر اساتید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفته میشه که Ad-Aware چند مدتی که خراب کرده و کارای لازم را ندارد و نمیشه روش حساب کرد
Ad-Aware 2008 Pro
Ad-Aware 2008 Free
...
..
.

آپدیت Ad-Aware مثل Malwarebytes' Anti-Malware می باشد یعنی در هر بار آپدیت کل فایل آپدیت را دانلود می کند

Trojan Remover
Sunbelt CounterSpy
Zemana AntiLogger
SpyHunter Security Suite

پیشاپیش از وقتی که می گزارید ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اساتید کسی نمی خواد جواب من را بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کسی این ابزارها را امتحان نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-------------------------------------------------------------

A-Squared Free

1.حجم آپدیت بالا:18:

2. Clean ندارد:18:
3.میتونی از آپدیت بکاب بگیری:31:
4.سرعت اسکن پایین:18:
5. مثبت کاذب بالای دارد یعنی به خیلی چیز ها گیر می دهد:18:

1. در هر بار آپدیت کل دیتابیس را دانلود می کند{حدود 2 مگ می باشد}:18:
2. فقط گزینه remove دارد{معلوم نیست چه کار می کند!!!!!!!!}:18:

hamilton
09-04-2009, 12:50
اساتید کسی نمی خواد جواب من را بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کسی این ابزارها را امتحان نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a-squared free

1.حجم آپدیت بالا:18:

2. clean ندارد:18:
4.سرعت اسکن پایین:18:
5. مثبت کاذب بالای دارد یعنی به خیلی چیز ها گیر می دهد:18:

malwarebytes' anti-malware

1. در هر بار آپدیت کل دیتابیس را دانلود می کند{حدود 2 مگ می باشد}:18:
2. فقط گزینه remove دارد{معلوم نیست چه کار می کند!!!!!!!!}:18:

دوست عزيز براي دريافت پاسخ بايد صبر داشته باشيد.اگر از دوستان كسي اطلاعاتي در خصوص سوالات شما داشته باشه راهنمايي خواهد كرد در غير اينصورت ممكنه به سوالات پاسخي داده نشه.
لطفا از دادن پستهاي پشت سرهم براي دريافت پاسخ خودداري نماييد.
با تشكر.

majid20
09-04-2009, 21:12
سلام بر اساتید:10:
Ad-Aware 2008 Pro
Ad-Aware 2008 Free
...
..
.

Ad-Aware یکی از بهترین برنامه های ضد بدافزار هاست که در سه نسخه Free و Plus و Pro عرضه میشه

نسخه Free قادر به شناسایی و پاک سازی Spyware ها ، Rootkit ها ، Adware ها و برخی مخرب های مشابه است

نسخه Plus قادر به شناسایی کلیه مخرب ها و حتی ویروس هاست در ضمن از گارد قدرتمندتر و وسیعتری برخودار است

که به کمک تکنولوژی مشابه HIPS آن بر قدرت آن افزوده میشه

نسخه Pro کاملترین نسخه آن است که بیشتر برای کاربردهای شبکه مفید است

البته کلا این محصولات در برابر Spyware Doctor و Malwarebytes' Anti-Malware یک رده پایین تر هستند

Trojan Remover
Sunbelt CounterSpy
Zemana AntiLogger
SpyHunter Security Suite

پیشاپیش از وقتی که می گزارید ممنونم :10:
هر کدام از محصولات فوق کاربردهای خاصی دارند که در این بین CounterSpy از جایگاه ویژه ای برخور دارست

CounterSpy هم ردیف محصولاتی نظیر Spyware Doctor است که علاوه بر شناسایی بالا از گارد قدرتمندی در برابر جاسوسها برخوردارست

SpyHunter Security Suite هم یک محصول کامل امنیتی ضد جاسوسی است که محبوبیت خاصی دارد

در کل اگه بخواهیم 6 محصول قدرتمند فعلی را نام ببریم

Spyware Doctor
CounterSpy
SuperAntiSpyware
SpyHunter
Ad-Aware

majid20
09-04-2009, 21:20
سلام دوستان...به نظرتون از بین دو انتی اسپای وار زیر کدومشون قویتر هستند ؟..مرسی..

A-Squared Free
Malwarebytes' Anti-Malware اگر نگوییم بهترین ، بدون شک یکی از بهترین برنامه های آنتی اسپایور دنیاست

helplab
12-04-2009, 14:09
majid20 عزیز:10:
دلیل شما در این مورد چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته کلا Ad-Aware در برابر Spyware Doctor و Malwarebytes' Anti-Malware یک رده پایین تر می باشد.

در ضمن در مورد
Trojan Remover
Zemana AntiLogger
اگر امکان دارد اطلاعاتی دارید بیان کنید.

majid20
12-04-2009, 18:34
majid20 عزیز:10:
دلیل شما در این مورد چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن در مورد
Trojan Remover
Zemana AntiLogger
اگر امکان دارد اطلاعاتی دارید بیان کنید.
با توجه به تست های پیشین و تجربه شخصی خودم گفتم

شما با داشتن یک گارد کامل علاوه بر شناسایی تمامی مخرب ها ، نیازی به برنامه های جانبی امنیتی نخواهید داشت

یک گارد کامل امنیتی از ترکیب یک آنتی ویروس عالی بهمراه یک فایروال بسیار خوب بوجود می آید

( نقش فایروال در شناسایی جاسوس های حرفه ای بسیار حائز اهمیت است که توسط کابران نادیده گرفته میشود )

و برای تکمیل گارد امنیتی همواره باید از یک یا چند آنتی اسپایور در کنار آن استفاده نمود (البته بصورت غیرفعال مشکلی ایجاد نمیکنه )

با توجه به تست ها و گستردگی حوزه شناسایی و پاکسازی ، دو محصول Spyware Doctor

و Malwarebytes' Anti-Malware از جایگاه ویژهای در بین کاربران حرفه ای برخوردارند

(البته کاربران حرفه ای از برنامه های Behavior Blocker و HIPS هم برای تکمیل گارد خود کمک میگیرند )

بدین ترتیب دیگر شما نیازی به سایر برنامه های امنیتی جزئی نخواهید داشت

Trojan Remover ( برای پاکسازی تروجان ها ) و Zemana AntiLogger ( برای مقابله با دزدها و کی لاگر ها )

هر کدام حیطه کاری مخصوص خود را دارند که البته در زمینه کاری خود برنامه های معتبری هستند

milaaad
17-04-2009, 02:04
دوستان Malwarebytes' Anti-Malware رو از چه لینکی باید دانلود کنم؟ و چطور میشه غیر فعال نصبش کرد؟؟؟

hamilton
17-04-2009, 08:13
دوستان Malwarebytes' Anti-Malware رو از چه لینکی باید دانلود کنم؟ و چطور میشه غیر فعال نصبش کرد؟؟؟

دوست عزيز براي طرح سوالات خود بايد محل مناسبي را انتخاب كنيد در غير اينصورت پستهاي مغاير با محتواي تاپيكها حذف خواهند شد.در انجمن دانلود نرم افزارهاي امنيتي يك تاپيك مختص اين محصول وجود دارد.به تاپيك زير مراجعه نماييد:

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای مونیتور نمودن پروسه های در حال اجراء ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezapassword
07-06-2009, 10:38
دوستان نظرتون در مورد
Spyware Doctor
چیه ؟
کارش خوبه
خودم چکش کردم به نظرم گارد خوبی داشت ؟
نظر شما چیه ؟

hamilton
07-06-2009, 12:39
دوستان نظرتون در مورد
Spyware Doctor
چیه ؟
کارش خوبه
خودم چکش کردم به نظرم گارد خوبی داشت ؟
نظر شما چیه ؟

اين محصول جزء يكي از بهترين آنتي اسپايورهاي موجود بوده و كاملا قابل اطمينانه.

S0R3N4
20-06-2009, 18:33
آقا!اين spyware doctor چه طوره؟خوبه؟سرعت دستگاه رو اين آنتي اسپاي ور ها ميارن پايين؟
سوپر آنتي اسپاي ور بهتر از اسپاي ور داکتره؟spy sweeper چي؟ ممنون ميشم که در مورد windows defender هم يه توضيحي بدين!
مرسي

hamilton
20-06-2009, 19:21
آقا!اين spyware doctor چه طوره؟خوبه؟سرعت دستگاه رو اين آنتي اسپاي ور ها ميارن پايين؟
سوپر آنتي اسپاي ور بهتر از اسپاي ور داکتره؟spy sweeper چي؟ ممنون ميشم که در مورد windows defender هم يه توضيحي بدين!
مرسي

Spyware Doctor محصول قدرتمند و كاملا قابل قبوليه.در مورد پايين آوردن سرعت نميشه اظهار نظر قطعي كرد.بستگي به وضعيت سيستم و برنامه هاي امنيتي كه استفاده ميكنيد نيز داره.مثلا كاسپر با اين محصول كاملا ناسازگاره.توصيه ميشه از آنتي اسپايورها بصورت غيرفعال استفاده بشه و بصورت دوره اي مثلا هفته اي يكبار بعد از آپديت اقدام به اسكن سيستم نماييد.
Super Antispyware نيز محصول خوبيست.
Spy Sweeper در آخرين تستها نتيجه ضعيفي را كسب كرده بود عليرغم اينكه بسيار هم مشهور ميباشه.

mili_k
14-08-2009, 11:24
در مورد windows defender هم توضیح بدید؛ خوبه؟ راحت آپدیت میشه؟

dariushiraz
23-08-2009, 22:08
در مورد windows defender هم توضیح بدید؛ خوبه؟ راحت آپدیت میشه؟

این نرم افزار یک آنتی اسپای هست که می توانید در کنار نرم افزار های امنیتی دیگر به کار برید. برنامه سبکیه و هر وقت که خودتان بخواهید سیستمتان را اسکن می کند. البته این نرم افزار تنها کمکی است و نمی تواند به تنهایی امنیت شما را تامین کند.

آپدیتش هم راحته.

mohammad_87
01-09-2009, 02:20
با سلام به همه عزیزان.
من از nod32 antivirus 4.0.437.0 و outpost firewall 2009 pro رو سیستم خانگیم استفاده می کنم.و همیشه هم آپدیت هستن.می خواستم ببینم :
1.آیا در کنار اینها باز هم به یک اسپایور نیاز دارم؟ outpost خودش اسپایور داره آیا در حد اسپایورهای قدرتمند مانند Malwarebytes' Anti-Malware نیست؟!!
2.از بین Malwarebytes' Anti-Malware و spyware doctor سازگارتر با ناد و اوتپست کدوم بهتر هست؟

ALI16437
04-09-2009, 12:28
با توجه به تست های پیشین و تجربه شخصی خودم گفتم

شما با داشتن یک گارد کامل علاوه بر شناسایی تمامی مخرب ها ، نیازی به برنامه های جانبی امنیتی نخواهید داشت

یک گارد کامل امنیتی از ترکیب یک آنتی ویروس عالی بهمراه یک فایروال بسیار خوب بوجود می آید

( نقش فایروال در شناسایی جاسوس های حرفه ای بسیار حائز اهمیت است که توسط کابران نادیده گرفته میشود )

و برای تکمیل گارد امنیتی همواره باید از یک یا چند آنتی اسپایور در کنار آن استفاده نمود (البته بصورت غیرفعال مشکلی ایجاد نمیکنه )

با توجه به تست ها و گستردگی حوزه شناسایی و پاکسازی ، دو محصول Spyware Doctor

و Malwarebytes' Anti-Malware از جایگاه ویژهای در بین کاربران حرفه ای برخوردارند

(البته کاربران حرفه ای از برنامه های Behavior Blocker و HIPS هم برای تکمیل گارد خود کمک میگیرند )

بدین ترتیب دیگر شما نیازی به سایر برنامه های امنیتی جزئی نخواهید داشت

Trojan Remover ( برای پاکسازی تروجان ها ) و Zemana AntiLogger ( برای مقابله با دزدها و کی لاگر ها )

هر کدام حیطه کاری مخصوص خود را دارند که البته در زمینه کاری خود برنامه های معتبری هستند

با تشکر از مطلب خوبتان .
من چند سوال دارم .
اول اینکه hips در چه محصوالهای بجز Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2010 وجود داره
وایا نصب این محصوا کاسپر به تنهای میتونه امنیت خوبی رو تامین کنه البته من در کنار این محصول از Spyware Doctor هم استفاده میکنم.

دوم . ایا با توجه به ادعای کاسپر نصبت به برتریهای در hips نسبت به Behavior Blocker
هنوز هم استفاده از Behavior Blocker میتونه مفید باشه یا این فقد در حد ادعاست
ودر این زمینه بجز این Threatfire محصول دیگری رو هم میتونید معرفی کنید

ممنونم.

ashkan1360
16-09-2009, 00:00
سلام
ببخشید که بدون خوندن پست های قبل سوال میکنم
خیلی زیادن سخته خوندنشون
من kis 2010 دارم آنتی اسپای ویر چی کنارش نثب کنم
که مشکل کرک و این چیزها رو هم نداشته باشه و آپدیت بشه

hamilton
16-09-2009, 08:15
سلام
ببخشید که بدون خوندن پست های قبل سوال میکنم
خیلی زیادن سخته خوندنشون
من kis 2010 دارم آنتی اسپای ویر چی کنارش نثب کنم
که مشکل کرک و این چیزها رو هم نداشته باشه و آپدیت بشه

Malwarebytes' Anti-Malware و نيز Super AntiSpyware كه شما فقط كافيه نسخه رايگان آنها را دانلود و نصب كنيد.از نظر شناسايي و قدرت پاك كنندگي بدافزارها هيچ فرقي با نسخه هاي پوليشون ندارند.

Backstreetboys
08-10-2009, 00:25
Malwarebytes' Anti-Malware و نيز Super AntiSpyware كه شما فقط كافيه نسخه رايگان آنها را دانلود و نصب كنيد.از نظر شناسايي و قدرت پاك كنندگي بدافزارها هيچ فرقي با نسخه هاي پوليشون ندارند.

ولی توی توضیحاتش نسخه رایگان و پولی امکانات متفاوتی دارن :46:
نسخه فول این دوتا برنامه رو میتونی واسمون پیدا کنی

omid-p30
08-10-2009, 08:40
ولی توی توضیحاتش نسخه رایگان و پولی امکانات متفاوتی دارن :46:
نسخه فول این دوتا برنامه رو میتونی واسمون پیدا کنی
بله تفاوت هایی دارند که البته مورد نیاز ما نیستند. مثلا نسخه رایگان بر خلاف نسخه پولی گارد فعال نداره و این در حالی هست که در کنار گارد kis اصلا نیازی به استفاده از گارد فعال اونها نیست و باعث کاهش سرعت سیستم هم میشه. کافیه از همون نسخه های رایگان ضمن آپدیت هفتگی برای اسکن استفاده بشه.

Hitman-Group
08-10-2009, 18:42
سلام
داشتیم داخل سایت ها میگشتیم که این برنامه رو دیدم!
خیلی توضیحاتش کامل هست !
فکر کنم بر نامه خیلی خوبی باشه!
یکی تستش کنه ببینه چطوره!

Spyware Cease 5.0.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spyware Cease is an antispyware (javascript:void(0);) program designed to protect your PC (javascript:void(0);) against a variety of spyware and malware attacks. It offers real-time protection and on-demand scanning along with several system shields to prevent important system and registry settings from being changed without your knowledge. Additional tools include Internet tracks cleaning, system analysis tool for custom fixes and more.
Spyware Cease effectively scans, removes and blocks spyware, trojans, keyloggers, adware, malicious tracking cookies, browser hijackers, worms, phishing attacks, rootkits, bots, malicious BHOs, dialers and many more spyware threats.
Spyware Cease is a powerful spyware and malware remover but consumes slightly computer resources. With Spyware Cease, you can safeguard PC security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and enhance PC performance with ease:
• 100% Real-Time Guard. Spyware Cease guards your computer and ensures spyware is prevented before it sneaks into your system.
• Safe Internet Searching. Spyware Cease safeguards that your online activities, such as shopping, banking transactions and Internet surfing, are completely safe with ease.
• Custom Fix for Specific Unsolved Spyware. If you have a problem we can not automatically remove with the latest Spyware Cease, our expert team will create the complete custom fix for your specific spyware problems.
• Enhance Computer Performance. Spyware Cease conserves computer resources by identifying and removing spyware (javascript:void(0);) programs that eat up your PC memory and CPU.

Key Features and Benefits:
• Comprehensively Scan Engine
• Real-time Safeguard
• Effectively Remove Rootkit
• Diagnose System(New!)
• Check Registry BHO
• Ignore Uncertain Items
• Protect Registry, IE(New!)
• Identity Passwords Thieves
• Check Browsers, System Files
• Detect Deceptive Malware
• Block Pop-ups, Erase Tracks
• 1-Click Operation
• On-Demand Scheduling
• Enhance PC Performance
• Conserve PC Resource
• Free Technical Support
• Frequently Update Database
• Submit Problems via E-mail
• 100% Money Back Guarantee
• Keep Networking Sites Safe
• Remove Malwares That Eat Up System Resources
• Improve Internet Browsing Safety

size:24mb

Serial:
SC703-46144-4CHQY-6QCN9

اسکرین شات:

hamilton
08-10-2009, 20:25
سلام
داشتیم داخل سایت ها میگشتیم که این برنامه رو دیدم!
خیلی توضیحاتش کامل هست !
فکر کنم بر نامه خیلی خوبی باشه!
یکی تستش کنه ببینه چطوره!

دوست عزيز اين تاپيك محل تست آنتي اسپايورهاي مختلف توسط كاربران نيست.چرا كه ما شرايط تستهاي تخصصي را نداريم و نمونه هاي لازم جهت انجام تست را نيز در اختيار نداريم/.تستهاي تخصصي انجام شده توسط موسسات معتبر در اين تاپيك قرار داده ميشه تا راهگشاي دوستان در انتخاب محصول موردنظر خود باشد.شما ميتونيد در تاپيك اختصاصي اين محصول در انجمن مربوطه نظر دوستاني را كه از اين محصول استفاده كرده اند را جويا شويد.