PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / جام جهانی فوتسال | برزیل | 2008

صفحه ها : [1] 2 3

sepehr_x50
30-09-2008, 23:07
سلام.

عجیبه که همچین تاپیکی کسی نزده. همش فوتبال!:13:

کسی میدونه بازی فردای ایران و اسپانیا ساعت چنده؟!

steps
01-10-2008, 02:18
فک کنم ساعت 5 بعد از ظهر

sepehr_x50
01-10-2008, 08:25
کسی اطلاع دقیق نداره؟

iraita
01-10-2008, 10:31
کسی اطلاع دقیق نداره؟

دقیقا ساعت 17 شروع میشه.

mostafaeshghi
01-10-2008, 15:36
اقا برزیل را دیدی ! زد ژاپن را ترکوند ! برزیل 12-1 برد ژاپنو! اصل بازی بود! بچه ها توجه داشته باشدی که بازیها از شبکه رای اسپورت هم پخش میشه! البته در مورد زنده بودنش اطلاع ندارم ولی من خودم 2 تا بازی را دیدم که البته زنده نبود! ولی گهگاهی بزنید شاید بازیها را مستقیم هم نمایش میده !

m2stech
01-10-2008, 17:27
تا این لحظه ایران 3-0 از اسپانیا جلو افتاده

emad64
01-10-2008, 17:35
تا این لحظه ایران 3-0 از اسپانیا جلو افتاده

بازی رو کجا داری میبینی ؟

این صدا و سیما هم که شورش رو درآورده.. چرا پخش نمیکنه !

m2stech
01-10-2008, 17:49
از eurosport 2 میبینم البته سایت فیفا هم داره live نشون میده
نیمه اولم همون 3-0 به نفع ایران تموم شد

aliani
01-10-2008, 17:50
فعلا كه ايران داره اسپانيا رو ميتركونه .
آخرين نتيجه : 3 به صفر به نفع ايران پايان نيمه اول
هي كاشكي فوتبالمون هم مثل فوتسالمون بود . آخه چرا ؟!

emad64
01-10-2008, 17:51
از eurosport 2 میبینم البته سایت فیفا هم داره live نشون میده
نیمه اولم همون 3-0 به نفع ایران تموم شد

دستت درد نکنه..
نتیجه رو اگه زحمتی نیست مرتب اینجا بذار..
منم برم ببینم سایتی میتونم پیدا کنم که بازی رو مستقیم گزارش کنه یا نه..

emad64
01-10-2008, 17:52
فعلا كه ايران داره اسپانيا رو ميتركونه .
آخرين نتيجه : 3 به صفر به نفع ايران پايان نيمه اول
هي كاشكي فوتبالمون هم مثل فوتسالمون بود . آخه چرا ؟!

حالا که داره ایران خوب بازی میکنه، تلویزیون داره ماه محبوب نشون میده..
از اینا چه انتظاری میشه داشت..
بابا، تیم ملی کشورتون داره تو جام جهانی بازی میکنه..

emad64
01-10-2008, 17:56
تکرار این بازی رو کی میذاره ؟
سایت شبکه سه هم که ترکیده، نمیشه فهمید..

emad64
01-10-2008, 17:57
بازی رو اینجا داره مستقیم گزارش میکنه..
نیمه دوم تازه شروع شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emad64
01-10-2008, 17:58
اسپانیا یه گل زد :41:

ایران 3 - 1 اسپانیا

emad64
01-10-2008, 17:59
گلهای ایران رو طاهری، شمسایی و هاشم زاده زدن..

خدا کنه بازی رو ببریم..

emad64
01-10-2008, 18:02
دو تا گل دقیقه 12 زدیم ! چجوریش رو نمیدونم..
فعلاً که همه بازی دست اسپانیاست..
ایران 3 - 1 اسپانیا

emad64
01-10-2008, 18:10
هنوز بازی 3 - 1 به نفع ایرانه..
67% اسپانیا
33% ایران

دقیقه 28

aliani
01-10-2008, 18:10
چه ميكنه اين goalkeeper :دي
هزار تا توپ دفع كرده .

emad64
01-10-2008, 18:14
الآن اسپانیا گل دومش رو هم زد :41:

ایران 3 - 2 اسپانیا

دقیقه 30

emad64
01-10-2008, 18:23
اسپانیا دروازه ایران رو به توپ بسته..
فکر کنم خطای تیمیمونم تموم شده..
5 دقیقه دیگه دووم بیارن تمومه..

m2stech
01-10-2008, 18:28
این دربازه بانمون تا حالا 20 تا موقعیت 100% را گرفته..آخ...سومی را خوردیم

emad64
01-10-2008, 18:28
ایران 3 - 3 اسپانیا
دقیقه 36

aliani
01-10-2008, 18:29
وااااااااااااااااي

hamid2006gh
01-10-2008, 18:36
آقا نتيجه چند هست؟
درست ميبينم ؟ ايران 3 تا به اسپانيا زده؟

emad64
01-10-2008, 18:37
3 - 0 جلو بوده

emad64
01-10-2008, 18:38
بازی چی شد ؟ تموم شد ؟

emad64
01-10-2008, 18:40
اگه بازی مساوی بشه به وقت اضافه کشیده میشه ؟ پنالتی میزنن؟ یا همون مساوی ثبت میشه ؟

aliani
01-10-2008, 18:40
حيف شد ميتونستيم ببريم .
دوستان يه سوال اساسي :
چرا سطح فوتسال ما اينقدر جلوتر از فوتبالمونه ؟!

hamid2006gh
01-10-2008, 18:42
اگه بازی مساوی بشه به وقت اضافه کشیده میشه ؟ پنالتی میزنن؟ یا همون مساوی ثبت میشه ؟

چون مرحله گروهي بازيهاست وقت اضافه نداره و همون مساوي ثبت ميشه .

emad64
01-10-2008, 18:43
حيف شد ميتونستيم ببريم .
دوستان يه سوال اساسي :

بازیکن های ما خودشون به صورت غریزی استعداد دارن.. درست روشون سرمایه گذاری نمیکنن..
تو فوتسال امکانات کمتر میخواد و فراهم کردنش راحتتره، ولی تو فوتبال بیشتر هزینه میبره..

دلیلش اینه..

emad64
01-10-2008, 18:44
چون مرحله گروهي بازيهاست وقت اضافه نداره و همون مساوي ثبت ميشه .

ولی حیف شد. میتونستیم بازی رو ببریم..
مساوی هم بد نیست.. بازی های بعدیمون راحتتره.. فقط خدا کنه بتونیم اونارو بتونیم ببریم..

emad64
01-10-2008, 18:48
عکس های بازی رو میتونین برین اینجا ببینین :

آخرین عکس های جام جهانی فوتساله..
فعلاً که عکس های ایران - اسپانیا رو گذاشته..

emad64
01-10-2008, 18:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid2006gh
01-10-2008, 18:59
حيف شد ميتونستيم ببريم .
دوستان يه سوال اساسي :

در پاسخ به سوال شما من فكر ميكنم كه دليلش اين باشه كه جوونهاي ايراني به فوتبال علاقه و عشق خيلي زيادي دارند(تقريبا مثل برزيليها يه خون فوتبالي دارند) ولي اين دليل منطقي نيست .چون اگه تنها بحث عشق و علاقه مطرح بود پس چرا تو فوتبال ضعيف هستيم :
در جواب بايد بگم كه برا پيشرفت فوتبال علاوه بر عشق و علاقه پيش نيازهاي ديگه هم وجود داره از جمله سرمايه گذاري سنگين و بلند مدت و همچنين مديريت كارامد كه ما تو دو تا بخش آخر مشكل داريم و برا همين هست كه فوتبال ما از فوتسال عقب تر هست . ولي در فوتسال اون سرمايه گذاري كه فوتبال ميخواد لازم نيست مثلا فوتسال ورزشگاههاي بزرگ و با تجهيزات پيشرفته نميخواد و ما تو هر شهر و ديار اين مملكت بالاخره يه سالن ورزشي كه بشه توش فوتسال بازي كرد داريم و همچنين فوتبال هاي كوچه خيابوني ما هم شباهت زيادي به فوتسال داره كه خيلي تو بحث پيشرفت اين امر كمك ميكنه .

همين فوتبالي هم كه الان ما داريم و شما ميبينيد كه هميشه تقريبا تو سطح اول آسيا حرفي براي گفتن داره اثرات همون عشق و علاقه هست نه سرمايه گذاري و مديريت درست.
مثلا شما امكانات ما رو (ورزشگاهها و تجهيزات رو با همين كشورهاي عربي مقايسه كنيد امارارت عربستان قطر و . . .

aliani
01-10-2008, 18:59
بازیکن های ما خودشون به صورت غریزی استعداد دارن.. درست روشون سرمایه گذاری نمیکنن..
تو فوتسال امکانات کمتر میخواد و فراهم کردنش راحتتره، ولی تو فوتبال بیشتر هزینه میبره..

بازم دليل نميشه اينقدر فاصله باشه اگر به طور غريزي در فوتسال استعداد هست به همين صورت بايد تو فوتبالم باشه .
من نظرم اينه كه از نظر استعداد مشكلي نداريم تنها مشكلمون كار گروهي هست همونطور كه تو بسكتبال و واليبال خيلي خوب تونستن كار گروهي رو درست انجام بدن ميتونن تو فوتبالم همين كار رو بكنن جوري كه تو دنيا هم حرفي برا گفتن داشته باشم .

ولي فوتبال بزرگتره و سخت تر.

hamid2006gh
01-10-2008, 19:05
ولی حیف شد. میتونستیم بازی رو ببریم..
مساوی هم بد نیست.. بازی های بعدیمون راحتتره.. فقط خدا کنه بتونیم اونارو بتونیم ببریم..

من واقعا از نتيجه تعجب كردم
شما ميگيد نتيجه بد نيست:18: بابا عاليه . اسپانيا قهرمان جهان و اروپاست .
اگه بازيهاي جام جهاني دوره قبل رو به خاطر بياريد ايران به همين اسپانيا 2-7 بازي رو باخت .

دمشون گرم

emad64
01-10-2008, 19:05
بازم دليل نميشه اينقدر فاصله باشه اگر به طور غريزي در فوتسال استعداد هست به همين صورت بايد تو فوتبالم باشه .
من نظرم اينه كه از نظر استعداد مشكلي نداريم تنها مشكلمون كار گروهي هست همونطور كه تو بسكتبال و واليبال خيلي خوب تونستن كار گروهي رو درست انجام بدن ميتونن تو فوتبالم همين كار رو بكنن جوري كه تو دنيا هم حرفي برا گفتن داشته باشم .

ولي فوتبال بزرگتره و سخت تر.

کار گروهی و ... بر میگرده به تمرین خوب.. وقتی که تیم های ما زمین از خودشون واسه تمرین ندارن یا اگه دارن، زمین مناسبی نیست، چطور میشه انتظار داشت که بتونن خوب تمرین کنن ؟
تازه من امکانات دیگه ای که باشگاهای روز دنیا از اونا استفاده میکنن و ما نداریم رو نگفتم.. من پیش پاترین نیاز رو گفتم..

من با نظر hamid2006gh موافقم..

emad64
01-10-2008, 19:12
من واقعا از نتيجه تعجب كردم
شما ميگيد نتيجه بد نيست:18: بابا عاليه . اسپانيا قهرمان جهان و اروپاست .
اگه بازيهاي جام جهاني دوره قبل رو به خاطر بياريد ايران به همين اسپانيا 2-7 بازي رو باخت .

دمشون گرم

میشه حرفتون رو تأیید کرد..

تو سایت فیفا، یه نظرسنجی در مورد قهرمان این دوره گذاشتن.. بد نیست برین ببینید و شرکت کنید..
ایران جایگاه دوم رو داره !

اینجا رو هم برید ببینید، آمار بازی امروزه :

63% اسپانیا
37% ایران

ببینید ضرر نمیکنید..

sepehr_x50
01-10-2008, 19:17
این مساوی کمتر از برد و قهرمانی نیست.

hamid2006gh
01-10-2008, 19:28
میشه حرفتون رو تأیید کرد..

تو سایت فیفا، یه نظرسنجی در مورد قهرمان این دوره گذاشتن.. بد نیست برین ببینید و شرکت کنید..
ایران جایگاه دوم رو داره !

اینجا رو هم برید ببینید، آمار بازی امروزه :

63% اسپانیا
37% ایران

ببینید ضرر نمیکنید..

ممنون دوست عزيز
من تو نظر سنجي شركت كردم و برزيل رو انتخاب كردم .فكر ميكنم برزيل با نتيجه اي كه در مقابل ژاپن گرفت خيلي حرفا واسه گفتن داشته باشه و احتمال قهرماني اش هم زياده مخصوصا كه ميزبان هم هست .

در مورد آمار بازي هم كه نشون ميده اسپانيا كاملا برتر بوده و بچه هاي ما خيلي غيرت به خرج دادند
البته من فكر ميكنم اگه ما با 3 گل جلو نمي افتاديم آمار بازي اينطوري نميشد چون اختلاف ما با اسپانيا و تيمهاي اول جهان (برزيل ، اسپانيا ، ايتاليا . . . ) اينقدر نيست . درسته كه ما از اونها ضعيفتر هستيم ولي نه تا اين حد كه آمار اين بازي نشون ميده
من فكر ميكنم كه بخشي از اين اختلاف به اين دليله كه ما جلو افتاديم و به طور طبيعي تيم بعد از پيش افتادن يكم دفاعي تر بازي ميكنه . از اون طرف هم اسپانيا كه فكر باخت رو اصلا به خودش راه نميداد سراپا حمله ميشه و اين امار بدست مياد .

sepehr_x50
01-10-2008, 19:30
بازی بعدی با کیه؟ چه روزی؟ چه ساعتی؟!

mostafaeshghi
01-10-2008, 19:36
برنامه ديدارهاي تيم ملي فوتسال ايران در مسابقات فوتسال جام جهاني 2008 برزيل اعلام شد.

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، پيکارهاي جام جهاني فوتسال از تاريخ 19 مهر ماه سال جاري به مدت 19 روز به ميزباني برزيل برگزار مي شود.
بر همين اساس برنامه ديدارهاي تيم ملي فوتسال ايران در مسابقات جام جهاني به شرح زير اعلام شده است:
*ايران-اسپانيا 10 مهر ساعت 10:30 به و قت برزيل در ريودوژانيرو
*ايران – ليبي 14 مهر ساعت 12:30 به و قت برزيل در ريودوژانيرو
* ايران-اروگوئه 16 مهر ساعت 12:30 به و قت برزيل در ريودوژانيرو
*ايران- چک 18 مهر ساعت 10:30 به وقت برزيل در برازيليا

تاريخ مخابره پيام:سه شنبه 19 شهريور

ساعت 10:30 یعنی 17 تهران

و 12:30 یعنی 19 تهران

بازیها همگی از شبکه ی رای اسپورت ایتالیا نشان داده میشه !

hamid2006gh
01-10-2008, 19:39
ايتاليا رو هم نبايد دست كم گرفت تيم واقعا قوي هست من فينال فوتسال اروپا رو بين اسپاينا و ايتاليا ديدم. كلا ايتاليا خيلي از اسپانيا سرتر بود فقط اسپانيا حرفه اي تر بود و توپهاي آخرش گل ميشد. البته قرعه خوبي نداره چون فكر كنم به برزيل بخوره كه برزيل رو نميتونه بزنه . . .

mostafaeshghi
01-10-2008, 20:18
سلام بر دوستان فوتسال دوست

لذت بردیم از این بازی خدایی این یکی از لذت بخش ترین بازیهایی که میبینم البته به اضافه ی والیبال (یه استرس و هیجانی گرفته بودم که خودم باور نمیکردم گیچ بودم:31:)

نقد بازی

اول چند تا نکته را بگم تا برای همه روشن بشه

1-اسپانیا قهرمان دنیاست
2-تا حالا مسابقات زیادی با ایران انجام داده که در تمامی مسابقات موفق و برتر بوده !
3-در ایران جوانگرایی شده (یعنی نباید به اندازه ی اسپانیا ازش توقع داشت چون اسپانیا از لحاظ تجربه ، نفرات با تجربه ی زیادی داره)
4-این اولین بازی ایران بود در این دوره ی جام جهانی
5-اسپانیا تجربه ی بسیار بیشتری از ایران داره و مهمتر بازیهای دوستانه ی بیشتری با تیمهای برتر دنیا داشته
6-....

با توجه به این نکات ایران بازی بسیار خوب و مورد قبولی از خود نشان داد! و برد 3-0 ایران در نیمه ی اول نشان دهنده ی پتانسیل قویه ایران و زهعر چشمی بود برای تمام تیمهای حاضر در دنیا و به نظر من در نیمه ی اول ما قهرمان دنیا بودیم
دلایل قدرت در نیمه ی اول:
1-تاثیر گرفتن به نحو احسن ازبرنامه های مربی
2-اجرای دقیق تاکتیکهای تیمی که از سوی مربی معرفی و تجزیه تحلیل شده بود (مهمترین تاکتیک ایران که بسیار هم خوب و قوی روش مانور دادند ، تاکتیک ضد حمله بود که دیدید که 2 گل خیلی قشنگ را با این تاکتیک به ثمر رساندند)
3-آمادگی بدنها در حد بازیها یعنی جام جهانی
4- استفاده ی بسیار صحیح از بازیکنان و انجام تعویضها به موقع
5- داشتن دروازه بان واقعا عالی
6-دفاع دقیق و منسجم
7- استفاده ی بهینه از موقعیتها
9-....

در نیمه ی دوم هم خیلی خوب بازی کردیم ! ولی چند تا دلیل باعث باختمون شد که توضیح میدم:

1- تیم ما در آمادگی بدن از تیم مقابل خیلی ضعیفتر بود (نه بگم بدنهای ایرانیان ضعیفه ها ، بلکه بدنهای اسپانیا خیلی خیلی قویه منطورم تقابل دو تیم هست
2- از بین رفتن انسجام دفاعی نیمه ی اول
3-اشتباه در یارگیری (مخصوصا شمسایی)
4- عدم استفاده ی بهینه از فرصتها (شمسایی خداوکیلی خیلی خیلی قشنگ بازی کرد و اصل نمیخوام خرده بگیرم ولی کاش رو 2 ضربه ی آخربازی دقت بیشتری میکرد مسلما یکیش گل میشد)
5-.....

و نکات کلی بازی :

1- دروازه بان ایران بسیار عالی کار کرد جای تعریف و تمجید فراوان داره و عامل تساوی تیم هم بود چون در 28 ثانیه پایانی بازی یه پنالتی از نقطه ی دوم برای اپانیا اعلام شد که با اقتدار تمام توپ را مهار کرد!
2-دروازه بان اسپانیا اصلا نمایش خوبی نداشت و فرصت گرفتن از تیم مقابلش نصف نشری (دروازه بان ایران نبود)
3-داشتن تجربه ی فراوان بازی بازیکنان اسپانیا کاملا مشهود بود به طور مثال بازیکن شماره 11 اسپانیا خیلی با تجربه بازی میکرد !
4-اسپانیا بیشتر گرفتن نتیجه ی تساوی را مدیون توراس است! چون 2 گل زد و خوب هم بازیسیازی میکرد !
5-داورها هم اشتباه میکردند! بهتر در انتخاب تیم داوری دقت بیشتری به عمل بیاد!
6-.....

جمع بندی در مورد این بازی:

در کل بازیه خیلی زیبا و مهیجی را بیننده بودیم! برتری اسپانیا کمی مشهود بود ولی این ایران بود که به نحو احسن و به شکلی هنرمندانه قهرمان دینا را متوقف کرد! و 1 امتیاز با ارزش از این تیم گرفت ! یکی از دوستان حرفی زد خیلی قشنگ گفت! گفت ما این بازی را بردیم حالا چرا !؟ چون اسپانیا شک نداشت میبره ولی ایران تساوی کرد و این ایران بود که 2 امتیاز از آن تیم گرفت و بهتر که 1 امتیاز هم به خود داد (که البته با کمی دقت و تمرکز میتونست 3 امتیاز بازی ماله خودش کنه که ما ناشکر نیستسم خدایی بازم دمشون گرم)

جمع بندی کلی در مورد این بازی و جام جهانی:
انشاءالله بازهای بعدی هم زیبا و مهیج باشه و ایران هم بتونه بر تیمهای دیگر غلبه کنه! اگر ایران به همین شکل دیگر بازیها را انجام بده 100% ما جزو 4 تیم اول جهانیم !
به این نکته هم توجه داشته باشید که این بازی یه برگ برنده برای ایران است از این بابت که ترسی را در کل جام جهانی و برای تمام تیمها ایجاد کرد!
به این نکته هم توجه کنید که دیگر تیمهای گروه ایران هم اسان نیستند درسته که از اسپانیا قویتر نیستند ولی اصلا نباید دست کم بگیریمشون! مثلا تیم لیبی که کمترین شناخت را نسبت بهشون داریم این تیم قهرمان آفریقاست! تیم اروگوئه هم از تیمهای متوسط به بالای آمریکای جنوبی است!

دوستان یه چیز خیلی خیلی خیلی خیلی حالب بگم ! تو این لینک

که عکسهای بازیها را گذاشته در کنارش یه نظر سنجی است ! نوشته که قهرمان بازیها کی میشه ؟! شما مافیه رأیتون را بدید (نامردی نکنید بدید به ایران:31:) و نتیجه را ببینید! برزیل که در صدره و اگر دقت کنید ایران در مقام دوم شانس قهرمانیه !:18: و این نشون میده که این بازی واقعا تأثیر خودشو گذاشته:27: (اول ایران دوم بود هی که صفحه را ریفرش کردم شد اول و هی داره اختلافش با پایینها بیشتر میشه:10::8:)

تمامی این حرفها نظر شخصی من بود و انتقاد های شما صحیح و وارد است ! ممنون میشم نطر دوستان را هم بدونم!

قربانتان: مصطفی عشقی

emad64
01-10-2008, 20:31
سلام مصطفی جان..
بابت تفسیر قشنگت ممنون..
خوش به حالت که این بازی رو مستقیم دیدی.. من که تکرارشم ببینم کلامو میندازم هوا :31:
چرا شبکه 3 بازی رو پخش نکرد ؟ ناسلامتی مسابقات جهانیه فوتساله..

aliani
01-10-2008, 20:39
در پاسخ به سوال شما من فكر ميكنم كه دليلش اين باشه كه جوونهاي ايراني به فوتبال علاقه و عشق خيلي زيادي دارند(تقريبا مثل برزيليها يه خون فوتبالي دارند) ولي اين دليل منطقي نيست .چون اگه تنها بحث عشق و علاقه مطرح بود پس چرا تو فوتبال ضعيف هستيم :
در جواب بايد بگم كه برا پيشرفت فوتبال علاوه بر عشق و علاقه پيش نيازهاي ديگه هم وجود داره از جمله سرمايه گذاري سنگين و بلند مدت و همچنين مديريت كارامد كه ما تو دو تا بخش آخر مشكل داريم و برا همين هست كه فوتبال ما از فوتسال عقب تر هست . ولي در فوتسال اون سرمايه گذاري كه فوتبال ميخواد لازم نيست مثلا فوتسال ورزشگاههاي بزرگ و با تجهيزات پيشرفته نميخواد و ما تو هر شهر و ديار اين مملكت بالاخره يه سالن ورزشي كه بشه توش فوتسال بازي كرد داريم و همچنين فوتبال هاي كوچه خيابوني ما هم شباهت زيادي به فوتسال داره كه خيلي تو بحث پيشرفت اين امر كمك ميكنه .

همين فوتبالي هم كه الان ما داريم و شما ميبينيد كه هميشه تقريبا تو سطح اول آسيا حرفي براي گفتن داره اثرات همون عشق و علاقه هست نه سرمايه گذاري و مديريت درست.
مثلا شما امكانات ما رو (ورزشگاهها و تجهيزات رو با همين كشورهاي عربي مقايسه كنيد امارارت عربستان قطر و . . .

درسته منم حرفهاي شما رو قبول دارم اما در حال حاضر كه نه امكاناتي داريم و نه مديريت درست حسابي و ... تنها چيزي كه ميتونه كمك كنه يك مربي خوب برا فوتبال هست طوري كه بتونه تمام بازيكنا رو با هم هماهنگ كنه و يك اعتماد به نفس بهشون بده چيزي كه خيلي كم ميشه توي بازيكنا پيدا كرد .
اين اعتماد به نفس بعلاوه هماهنگي كه مربي به وجود مياره ميتونه يه تيم خيلي خوب بوجود بياره .
كه همه اينها با هم ديگه نتيجش يه كار گروهي خوبه.

امير موسر
01-10-2008, 21:17
نظرسنجی برای قهرمانی هم جالبه !
برزیل اول ایران دوم و بالاتر از اسپانیا قرار داره !

sepehr_x50
01-10-2008, 21:20
مصطفی جان ممنون.

کاملا موافقم.

hamid2006gh
01-10-2008, 23:54
درسته منم حرفهاي شما رو قبول دارم اما در حال حاضر كه نه امكاناتي داريم و نه مديريت درست حسابي و ... تنها چيزي كه ميتونه كمك كنه يك مربي خوب برا فوتبال هست طوري كه بتونه تمام بازيكنا رو با هم هماهنگ كنه و يك اعتماد به نفس بهشون بده چيزي كه خيلي كم ميشه توي بازيكنا پيدا كرد .
اين اعتماد به نفس بعلاوه هماهنگي كه مربي به وجود مياره ميتونه يه تيم خيلي خوب بوجود بياره .
كه همه اينها با هم ديگه نتيجش يه كار گروهي خوبه.

در اينكه مربي خوب ميتونه موثر باشه شكي نيست ولي من فكر ميكنم اين تاثير شايد نهايت 10% باشه و تا زماني كه ما زيرساختها مون درست نشه مربي خوب هم نميتونه كاري بكنه اگر هم كاري بكنه بيشتر مسائل روحي رواني و مقطعي هست و نميتونه با ثبات باشه .

در كل امروز فوتبال يه علم شده و تو كشورهاي پرچمدار فوتبال به صورت اكادميك تدريس ميشه و بازيكنان رو از سنين كودكي با اين علم آشنا ميكنند نتيجه اش رو هم ميبينند .
يكي از كشورهايي كه خيلي پيشرفت خيلي زيادي داشته و به صورت پايه اي كار ميكنه همين ژاپن هست كه امروز بدون شك يكي از قدرتهاي اول آسيا ست

hamid2006gh
01-10-2008, 23:59
بچه ها در مورد ليبي هم بگم كه طبق صحبتهاي آقاي شمس سرمربي تيم ملي ، اين تيم يكي از تيمهاي ناشناخته و احتمالا قوي اين دوره هست چرا كه تونسته تو دوره پيش مصر قهرمان چندين دروه آفريقا رو شكست بده و قهرمان شده و حتي تو اظهار نظر هشون هم از قهرماني جهان هم صحبت ميكردند.
فكر ميكنم بازي بعدي ايران زياد هم آسون نيست
انشا الله كه مي برند.

aliani
02-10-2008, 00:13
در اينكه مربي خوب ميتونه موثر باشه شكي نيست ولي من فكر ميكنم اين تاثير شايد نهايت 10% باشه و تا زماني كه ما زيرساختها مون درست نشه مربي خوب هم نميتونه كاري بكنه اگر هم كاري بكنه بيشتر مسائل روحي رواني و مقطعي هست و نميتونه با ثبات باشه .

در كل امروز فوتبال يه علم شده و تو كشورهاي پرچمدار فوتبال به صورت اكادميك تدريس ميشه و بازيكنان رو از سنين كودكي با اين علم آشنا ميكنند نتيجه اش رو هم ميبينند .
يكي از كشورهايي كه خيلي پيشرفت خيلي زيادي داشته و به صورت پايه اي كار ميكنه همين ژاپن هست كه امروز بدون شك يكي از قدرتهاي اول آسيا ست

حرفات كاملا درسته اما با اينكه مربي نهايت بتونه 10 درصد تاثير داشته باشه مخالفم.
شما گاس هيدينگ يا ادوكات رو نميبينيد با يه تيم معمولي چكارا كه ميكنن ؟ درسته كه موقت هست اما خودش كافيه تا نشون بده كه با همين بازيكنا هم به جاهاي والايي رسيد.
در كل با نظرت موافقم اما فعلا تو ايران نميشه اميد زيادي به اين جور چيزا داشت.

hamid2006gh
02-10-2008, 03:06
حرفات كاملا درسته اما با اينكه مربي نهايت بتونه 10 درصد تاثير داشته باشه مخالفم.
شما گاس هيدينگ يا ادوكات رو نميبينيد با يه تيم معمولي چكارا كه ميكنن ؟ درسته كه موقت هست اما خودش كافيه تا نشون بده كه با همين بازيكنا هم به جاهاي والايي رسيد.
در كل با نظرت موافقم اما فعلا تو ايران نميشه اميد زيادي به اين جور چيزا داشت.

منكر اين قضيه كه مربي خوب ميتونه تاثير داشته باشه نيستم ولي حرف من اينه كه مربي تو اولويتهاي بعدي قرار ميگيره .بعدش هم من گفتم كه تاثير مربي خوب مقطعي هست و عمرا كره جنوبي بتونه دوباره چهارم جام جهاني بشه . حداقل تو 20 سال آينده نميتونه .ولي ژاپن ميتونه
اگه ميبينيد گاس هيدينگ با كره جنوبي و استراليا تو جام جهاني 2002 و 2006 و با روسيه تو جام ملتهاي اروپا اينقدر خوب نتيجه ميگيره براي اينه كه اين كشورها اون حداقل زيرساختهاي لازم رو دارن .
ولي فكر ميكنم تو كشور ما زمينه هاي لازم از نظر سرمايه گذاري نيست و گاس هيدينگ كه هيچي اگه باباي گاس هيدينگ هم بياد فكر نكنم بتونه اونقدر تغييري بوجود بياره.

موفق باشيد.

jingool
02-10-2008, 04:26
دمشون گرم به خدا...
آدم باورش نمیشه نیمه اول 3-0 به نفع ایران تموم شده باشه!!!
واقعا با این امکانات در پیت ما فوتسال فقط غریزی به اینجا رسیده فدراسیون اصلا نمیتونه بچسبونه به خودش...
با اون برنامه ریزی شون...
آقا یه سوال دارم چرا فوتسال رو المپیکی نمیکنن؟
من تو المپیک 2008 یه رشته هایی دیدم که اصلا تا حالا ندیده بودم...:31:
تو مایه های حرکات موزون تو آب بود هماهنگ مختص بانوان...جنگولک بازی...:27:
حالا این یکیش بود...یا مثلا خارج آب هم داشت...دی:
ولی فوتسال نداره چرا؟

emad64
02-10-2008, 09:04
اینکه چرا فوتسال تو المپیک نیست میتونه به این برگرده که قبلاً اون چنان هیجانی توش نبوده. ولی الآن یکی از پرهیجان ترین بازی های دنیاست..
یه تیم از قهرمان جهان، 3 - 0 جلو میفته، قهرمان جهان با یه بازیه حساب شده میاد تو نیمه ی دوم 3 گل عقب افتادگیش رو جبران میکنه
به این نمیگن هیجان..
به نظر من جاش واقعاً تو المپیک خالیه. اون چنان هزینه ای هم نمیخواد بکنن..
اصلاً فوتبال رو بردارن و جاش فوتسال بذارن (همچین کاری رو نمیتونن بکنن)

emad64
02-10-2008, 09:40

یه نکته جالبی که وجود داره اینه که بازی اروگوئه و لیبی هم 3 - 3 مساوی شده..
چک هنوز بازی انجام نداده. با این شرایط همه چی از اول دوباره شروع میشه، با این تفاوت که ما سخترین بازیمون رو انجام دادیم..

خیلی به صعود از این گروه میشه امیدوار بود. چون اسپانیا اگه قرار باشه تو بازی با تیم های دیگه هم کم بیاره، احتمال صعودش از این گروه خیلی کم میشه.. رو همین حساب میشه گفت که بقیه ی تیم ها رو به احتمال زیاد میزنه..

اگه امتیاز ها درست پخش بشه ما احتیاج به دو برد داریم..
خیلی بخوایم سخت گیرانه نگاه کنیم، احتیاج به دو برد و یه تساوی داریم..

پس میشه به صعود از این گروه امیدوار بود..

Pejvak61
02-10-2008, 13:19
سلام.
بازي مهم ما با چك هستش.
اروپايي ها هميشه تيم هاي دردسر سازي بودن و هستن.
اروگوئه رو يك يا دو سال پيش در مسابقاتي كه در مالزي برگزار شده بود و اگه يادتون باشه آرژانتين رو هم در نيمه نهايي همون بازيها 3-2 برده بوديم به راحتي برديم. اگه اروگوئه رو با آرژانتيم مقايسه كنيم 50% قدرت آرژانتينو داره. من نيمه اول بازي ليبي با اروگوئه رو ديدم. ليبي اصلاً فوتسال بلد نبود. فقط حركات انتحاري ميكرد اصلاً بازي اونا قابل قياس با بازي ايران-اسپانيا نبود.
از نظر من اگه ايران خودشو نگيره و مغرور نشه اين دو تا تيم (ليبي و اروگوئه) براش دردسر ساز نيستن. فقط ميمونه چك.
بايد فردا بازي اونا رو هم ببينيم بعد قضاوت كنيم.

چند نكته هم در مورد بازي ايران-اسپانيا بگم و اونم اينه كه دروازه بان ما با وجود بازي خوبي كه از خودش نشون داد ولي روي گل دوم مقصر بود كه به هواي اينكه توپ داره ميره تو اوت ولش كرد و توپ رفت تو دروازه.
بعدشم وقتي تحت فشار قرار ميگرفت زود توپو ميزد به اوت بقل دروازه ايران در حالي كه ميتونست حداقل يه توپ بي هدف و بلند به سمت دروازه اسپانيا روانه كنه ولي دستپاچه ميشد سريع در منطقه خطر ايران توپو ميزد به اوت.
ولي دمش گرم كه پنالتي آخرين ثانيه هاي بازي رو از اسپانيا گرفت.
به نظر نميرسه اسپانيا در مقابل بقيه حريفان امتياز ازدست بده. با اين تساوي قطعاً حساب كار دستش اومده و فهميده كه بايد با تمام قوا مقابل حريفان بازي كنه. پس بايد به خودمون تبريك بگيم كه تونستيم از اين ميدان بزرگ همچين امتيازي بگيريم.
البته اگرم كمي خوش اقبال تر بوديم ميتونستيم بازي رو ببريم و شگفتي رو تكميل كنيم.

الآن فقط چك مجهوله. بايد ببينيم چي ميشه. ايران هم تا 14 مهر استراحت داره. من نميدونم اين چه صيغه ايه كه بايد بازيهارو در چهار گروه 5 تيمي بچينن و از هر گروه فقط 2 تيم بايد بالا. اينطوري كار سخت تره ولي اونايي كه بيشتر مستحق هستن ميان بالا.

راستي تا يادم نرفته! اگه ايران از گروهش بالا بياد به همراه اسپانيا بازم در يك گروه 4 تيمي با تيم هاي اول و دوم گروه ‍c همگروه ميشه يا داستان چيز ديگه ايه؟ هركي ميدونه لطفاً بگه.
متشكرم.

Pejvak61
02-10-2008, 13:49
راستي در مورد بازتاب اين نتيجه در جهان هم اگه كسي مطلبي داره بذاره. لطفاً

Pejvak61
02-10-2008, 13:52
در مورد بازتاب اين نتيجه در جهان اگه كسي مطلبي داره بذاره. لطفاً!

Pejvak61
02-10-2008, 15:02
اين لينك ها رو ببينين :

M_Abieteh
02-10-2008, 15:21
سلام دوستان این فرکانس رای اسپورت چنده؟رو هاتبرد هست دیگه؟

arash_3tar
02-10-2008, 15:57
سلام به همه
تساوی ارزشمندی بود
راستی یه چیزی توی سایت رسمی فیفا یه رای گیری گذاشتن در مورد قهرمانی فوتسال جهان
فعلا برزیل اوله
با تعجب فراوان ایران دوم
راستی منم رفتم رای دادم
اگر تونستین برین رای بدین
کد :

emad64
02-10-2008, 16:01
منم رأی دادم..

نکته ای که جالبه اینه که اسپانیا پنجمه..
درصد ایران هم همینجور رو به افزایشه..

تا چند ساعت پیش 17 % بود، الآن شده 20 % !

arash_3tar
02-10-2008, 16:29
اینم برنامه ی بازی ها
یه م ناجوره ببخشید :

Pejvak61
02-10-2008, 20:08
درسته كه هممون عاشق قهرماني ايرانيم ولي بايد منطقي با اين قضيه برخورد كرد.
با رأي گيري نميشه تيمي رو قهرمان كرد. يادمه تو وب سايت فيفا همزمان با برگزاري جام جهاني 2006 آلمان رأي گيري گذاشته بودن و توش پرسيده بودن به نظر شما كداميك از گزينه هاي زير آقاي گل جام جهاني ميشه؟ توي اون ليست اسم علي كريمي هم بود و ايرانيها اينقدر تو وب سايت هايي مثل همين وب سايت تبليغ اين رأي گيري رو كرده بودن كه علي كريمي توي اون نظر سنجي با اختلاف زياد اول شده بود. ولي آيا علي كريمي در اون جام اصلاً تونست بازي خوبي از خودش به نمايش بذاره؟ گل زدن پيش كش.

درضمن اگه آراي سيستم هايي كه زبان اصليشون غير انگليسي هست رو هم ببينين بد نيستا !
مثلاً : Fr , Es , De

من با كمال احترام و علاقه شديدم به ايران، به برزيل رأي دادم.
اونا تو خونه شون به هيچكس باج نميدن.
ژاپني رو كه ما به زحمت با يك گل برديمش، با 12 گل بدرقه كرد!!!
جزاير سليمان رو هم با 21 گل درهم كوبيد.

من آرزو دارم ايران از گروهش به مرحله بعدي بره و در اونجا هم با اقتدار بازي كنه و اگه تونست به مرحله نيمه نهايي هم برسه. همين برام كافيه. فراموش نكنين كه ايران دوره پيش يه آبروريزي حسابي با انصاري فرد كرده بود. به پرتغال 0-4 و به آرژانتين هم 1-6 بازي رو واگذار كرد. پس از 4 سال پيش تا الآن همين كه تونسته با اسپانياي بزرگ مساوي كنه بسيار با ارزشه و اميدوارم بهتر هم بشه. ولي هنوز فكر قهرماني تو سرم نميره.

يه كم واقع بين باشين. لطفاً !!!

Pejvak61
02-10-2008, 20:18
جالبه بدونين كه در رأي هايي كه از سيستم هايي كه زبان اصليشون اسپانيايي بوده گرفته شده به اين ترتيبه :

1- برزيل 50.28%
2-ساير تيمها 29.92%
3-اسپانيا 14.09%
4-ايتاليا 5.41%
5-ايران 1.68%
6-مصر 1.62%

راستي كسي نميدونه كه آيا بقيه بازي هاي ايران از تلويزيون ايران پخش ميشه يا نه؟
در ضمن در مورد نحوه چينش مرحله بعدي هم اگه كسي چيزي ميدونه بگه. لطفاً

mostafaeshghi
03-10-2008, 01:04
بچه ها در مورد ليبي هم بگم كه طبق صحبتهاي آقاي شمس سرمربي تيم ملي ، اين تيم يكي از تيمهاي ناشناخته و احتمالا قوي اين دوره هست چرا كه تونسته تو دوره پيش مصر قهرمان چندين دروه آفريقا رو شكست بده و قهرمان شده و حتي تو اظهار نظر هشون هم از قهرماني جهان هم صحبت ميكردند.
فكر ميكنم بازي بعدي ايران زياد هم آسون نيست
انشا الله كه مي برند.

درسته که شمس گفت لیبی را نمیشناسیم ولی این برنامه ی بازیها بهترین فرصت را ایجاد کرد که با دیدن بازیها به شناخت کاملی از این تیمها دست پیدا کنند!

در کل ایران تو بد گروهی افتاده و راحتترین گروه برای برزیل است !

به امید موفقیت تیم ایران در این دوره از بازیها !

نظر من : بی شک از این گروه صعود میکنیم !

آقا یه سوال دارم چرا فوتسال رو المپیکی نمیکنن؟
ولی فوتسال نداره چرا؟

تعیین رشته های ورزشی موجود در المپیک تحت نظر یه هیئت قوی از کارشناسان ورزشی است! به نظر من کارظون عالیه و برای انتخاب و یا عدم انتخاب هر رشته ای دلایل محکم و مستدلی دارند! به عنوان مثال ورزشهای سافت بال و بیس بال را بهه دلیل استقبال به شدت کم تماشاگران به طور کلی از بازیهای رسمی المپیک کنار گذاشتند و دارند بررسی میکنند که ووشو و کاراته را وارد عناوین رشته های ورزشی کنند !

سلام.
بازي مهم ما با چك هستش.
اروپايي ها هميشه تيم هاي دردسر سازي بودن و هستن.
اروگوئه رو يك يا دو سال پيش در مسابقاتي كه در مالزي برگزار شده بود و اگه يادتون باشه آرژانتين رو هم در نيمه نهايي همون بازيها 3-2 برده بوديم به راحتي برديم. اگه اروگوئه رو با آرژانتيم مقايسه كنيم 50% قدرت آرژانتينو داره. من نيمه اول بازي ليبي با اروگوئه رو ديدم. ليبي اصلاً فوتسال بلد نبود. فقط حركات انتحاري ميكرد اصلاً بازي اونا قابل قياس با بازي ايران-اسپانيا نبود.
از نظر من اگه ايران خودشو نگيره و مغرور نشه اين دو تا تيم (ليبي و اروگوئه) براش دردسر ساز نيستن. فقط ميمونه چك.
بايد فردا بازي اونا رو هم ببينيم بعد قضاوت كنيم.

چند نكته هم در مورد بازي ايران-اسپانيا بگم و اونم اينه كه دروازه بان ما با وجود بازي خوبي كه از خودش نشون داد ولي روي گل دوم مقصر بود كه به هواي اينكه توپ داره ميره تو اوت ولش كرد و توپ رفت تو دروازه.
بعدشم وقتي تحت فشار قرار ميگرفت زود توپو ميزد به اوت بقل دروازه ايران در حالي كه ميتونست حداقل يه توپ بي هدف و بلند به سمت دروازه اسپانيا روانه كنه ولي دستپاچه ميشد سريع در منطقه خطر ايران توپو ميزد به اوت.
ولي دمش گرم كه پنالتي آخرين ثانيه هاي بازي رو از اسپانيا گرفت.
به نظر نميرسه اسپانيا در مقابل بقيه حريفان امتياز ازدست بده. با اين تساوي قطعاً حساب كار دستش اومده و فهميده كه بايد با تمام قوا مقابل حريفان بازي كنه. پس بايد به خودمون تبريك بگيم كه تونستيم از اين ميدان بزرگ همچين امتيازي بگيريم.
البته اگرم كمي خوش اقبال تر بوديم ميتونستيم بازي رو ببريم و شگفتي رو تكميل كنيم.

الآن فقط چك مجهوله. بايد ببينيم چي ميشه. ايران هم تا 14 مهر استراحت داره. من نميدونم اين چه صيغه ايه كه بايد بازيهارو در چهار گروه 5 تيمي بچينن و از هر گروه فقط 2 تيم بايد بالا. اينطوري كار سخت تره ولي اونايي كه بيشتر مستحق هستن ميان بالا.

راستي تا يادم نرفته! اگه ايران از گروهش بالا بياد به همراه اسپانيا بازم در يك گروه 4 تيمي با تيم هاي اول و دوم گروه ‍c همگروه ميشه يا داستان چيز ديگه ايه؟ هركي ميدونه لطفاً بگه.
متشكرم.

نظرات شما همه متین و صحیح ولی من نظرات خودم را هم میگم :

مطمئنا بازی مهمی همچون اسپانیا دیگر در این گروه نخواهیم داشت والبته نباید تیمهای حریف را دست کم گرفت! و حرف شما درسته که تیم قدرتمندیه ولی باید دید که در جام جهانی چطور بای میکنه ! و این اصلا نشون نمیده مثلا تیم مصر با این همه شانس برد و ادعا از تیم گواتمالا با نتیجه ی 1-0 شکست خورد یا لیبی قهرمان قاره ی افریق با اروگوئه 3-3 کرد ! و ایرانی که 2بار در بازی دوستانه از اسپانیا باخته بود به ناگهان همچنین حماسه آفرینی ای میکنه! میخوام بگم شرایط تیمها در موقعیتها مختلف به اشکال گوناون بروز میده و در کنار آنالیز وضعیت هر تیم باید شرایط آنها را در همان دوره بررسی کرد!
و کاملا با این حرفتان موافقم

بايد فردا بازي اونا رو هم ببينيم بعد قضاوت كنيم.در مورد نظرتان در مورد دروازه بان کاملا باهاتون مخالفم ! یعنی مطئنم که همگی با من هم نظرند که بسیار عالی نقش خود را ایفا کرد و قبول هم دارم که مقصر در گل دوم بود ولی با بررسی و آنالیز دقیق به هیچ وجه نمیتوانم از عملکرد بسیارر قوی و قابل قبولش در کنار چند تا اشتباه کوچک بگذرم !

در مورد شوت کردن بهت توپ به اوت های بغل من کاملا با دروازه بان موافقم (تجربه ی کمی هم در مورد دروازه بانی فوتسال ندارم:20:) و مطمئنم که بهترین کار همین کاریه که ایشون کرد !

الآن براتون تشریح میکنم ! ببینید دروازه بان وقتی توپ زیر پاش هست به طور تقریبی 70% از دروازهبانی به دوره وداره فکر میکنه که چطور توپ را به بهترین شکل در اختیار هم تیمیش قراربده و بعد از ضربه تازه تمرکزش را در دروازه بانی برقرار و حفظ میکنه! وقتی که دروازه بان تو موقعیتی قرار میگیره که باید زود توپ را از خودش دور کنه باید حواسش به دروازه هم باشه پس بهترین کار اینه که توپ را به بیرون بزنه تا در بهترین موقعیت تمرکز حفظ نقش خودش دروازه بانی قرار بگیره ! حالا شما میگید که توپ را به جلو بزنه با یه حساب و کتاب ذهنی و داشتن یه تجربه ی کوچیک در این بازیها متوجه میشید که قرار گرفتن توپ در اختیار هم تیمیتون خیلی احتمالش پاینه و احتمال اینکه یار حریف توپ را تصاحب کنه یا بلوکه کنه به بیرون یا با ضربه ای باز به جریان بندازه و یا پاس به هم تیمیش بده خیلی احتمالش بیشتره ! در نتیجه دروازه بان در بدترین شرایط نقش خودش قرار میگیره و به راحتی گل میخوره !

یه مثال هم میزنم که کامل روشن بشه ! اگر بازی آمریکا و ایتالیا را دیده باشدی حتما مشاهده کردید که گل اول ایتالیا به چه صورت رقم خورد! دروازه بان آمریکا کمی جلو اومد و در اثر یک پاس اشتباه توپ در اختیار ایتالیا قرار گرفت و آنها هم فرصت را به گل تبدیل کردند و بازی را به تساوی کشیدند !

mostafaeshghi
03-10-2008, 01:08
جالبه بدونين كه در رأي هايي كه از سيستم هايي كه زبان اصليشون اسپانيايي بوده گرفته شده به اين ترتيبه :

1- برزيل 50.28%
2-ساير تيمها 29.92%
3-اسپانيا 14.09%
4-ايتاليا 5.41%
5-ايران 1.68%
6-مصر 1.62%

راستي كسي نميدونه كه آيا بقيه بازي هاي ايران از تلويزيون ايران پخش ميشه يا نه؟

من که بعید میدونم و چشمم آب نمیخوره که ایران پخش کنه ! یادمه 8 سال پیش میگفتند تجهیزات ضعیفه و فلان و بیسار 4 سال پیش هم به یاد ندارم که پخش کرده باشند ! امسال کمه همه چی فراهمه فقط بلدند آبروریزی کنند!

به نظر من که از شبکه های هاتبرد ببینید همه ی بازیها رو !

من هم سرچی زدم ولی مرحله ی بعدش همچنان در هاله ای از ابهامه برای من !

mostafaeshghi
03-10-2008, 01:10
سلام دوستان این فرکانس رای اسپورت چنده؟رو هاتبرد هست دیگه؟

هاتبرد

11804
2/3
27500

Pejvak61
03-10-2008, 12:12
من هنوزم روي حرفم هستم. لطفاً نگيد كه اون بهترين كارو كرد. چون ميتونست توپو خيلي عقب تر به اوت بزنه نه نزديك دروازه.حالا اگرم تو اين بين توپش به بازيكنان حريف برسه نشان از بد زدن توپه يه دروازه بان مطمئن بايد در شروع بازي كه يكيشم همين شوت هاي دروازه هستش مهارت داشته باشه اگه قراره تو اينجور جاها اشتباه كنه پس ديگه چرا اومده جام جهاني؟من هرگز نگفتم كه اون عملكرد بدي داشته و ميدونم كه اون دروازه بان خوبيه ولي ميتونه با برطرف كردن اين نقاط ضعفش مطمئن تر و كامل تر بشه. آيا اينكه دروازه بان دستپاچه بشه و توپو در نزديك دروازه خودي در شرايطي كه چند ثانيه هم فرصت فكر كردن داشته به بيرون بزنه اونم توي فوتسالي كه اوت كنار دروازه مثل خطا در نزديكي دروازه و يا كرنره ضعف به حساب نمياد؟
من ميدونم كه اون دروازه بان بهترين دروازه بان فوتسال ايرانه و شايد هم يكي از برترين دروازه بان هاي اين مسابقات هم باشه ولي اين باعث نميشه شما فكر كني كه با گفتن اين عبارات از ارزشش كاسته ميشه. ما ميتونيم با گفتن اين نكات به بهتر شدن عملكردش كمك كنيم.

نه تنها 4 سال پيش بلكه قبل تر ها هم بازي هاي جام جهاني فوتسال از تلويزيون ايران پخش ميشده و من از همون دوران به فوتسال علاقمند شدم. احتمالاً امسال حق پخش مسابقات بالاست و اينا هم كه براشون علاقه ملت ملاك نيست پس براي چي پخشش كنن؟

mostafaeshghi
03-10-2008, 15:09
من هنوزم روي حرفم هستم. لطفاً نگيد كه اون بهترين كارو كرد. چون ميتونست توپو خيلي عقب تر به اوت بزنه نه نزديك دروازه.حالا اگرم تو اين بين توپش به بازيكنان حريف برسه نشان از بد زدن توپه يه دروازه بان مطمئن بايد در شروع بازي كه يكيشم همين شوت هاي دروازه هستش مهارت داشته باشه اگه قراره تو اينجور جاها اشتباه كنه پس ديگه چرا اومده جام جهاني؟من هرگز نگفتم كه اون عملكرد بدي داشته و ميدونم كه اون دروازه بان خوبيه ولي ميتونه با برطرف كردن اين نقاط ضعفش مطمئن تر و كامل تر بشه. آيا اينكه دروازه بان دستپاچه بشه و توپو در نزديك دروازه خودي در شرايطي كه چند ثانيه هم فرصت فكر كردن داشته به بيرون بزنه اونم توي فوتسالي كه اوت كنار دروازه مثل خطا در نزديكي دروازه و يا كرنره ضعف به حساب نمياد؟
من ميدونم كه اون دروازه بان بهترين دروازه بان فوتسال ايرانه و شايد هم يكي از برترين دروازه بان هاي اين مسابقات هم باشه ولي اين باعث نميشه شما فكر كني كه با گفتن اين عبارات از ارزشش كاسته ميشه. ما ميتونيم با گفتن اين نكات به بهتر شدن عملكردش كمك كنيم.

نه تنها 4 سال پيش بلكه قبل تر ها هم بازي هاي جام جهاني فوتسال از تلويزيون ايران پخش ميشده و من از همون دوران به فوتسال علاقمند شدم. احتمالاً امسال حق پخش مسابقات بالاست و اينا هم كه براشون علاقه ملت ملاك نيست پس براي چي پخشش كنن؟

نظر شما کاملا برای همه محترمه ولی بنده همچنان با نظرتون مخالفم !
دلایل را همه که روشن و دقیق بیان کردم و حتی با ذکر مثال ! البته یه نکاتی را گفتید که با نقل قول کردن بهتون پاسخ میدم !

چون ميتونست توپو خيلي عقب تر به اوت بزنه

حالا این ممکنه ولی من باز بهش حق میدم ، تصممی گیری کردن تو اون موقعیت بسیار سخته و نمیشه به این کار خرده گرفت ! به هر حال اوت اوته حالا شما میگی دم دروازه خطرش بیشتره حرفتون صحیح ولی مطمئنا خیلی فرق نمیکنه ! (بگذارید به حسابب تصمیم گیری سخت در اون موقعیت)

حالا اگرم تو اين بين توپش به بازيكنان حريف برسه نشان از بد زدن توپه این دیگه از استدلالهای غلطه ! من الآن با یه حساب کتاب ریاضی اینو روشن میکنم ! ببینید سالن فوتسال خیلی کوچیکه پس احتمالات کمی توش رخ میده با این حساب 4 تا اتفاق میافته

1- یا توپ میره تو اوت (یا یارش نمیتونه استپ کنه و یا اشتباها به اوت میزنه)
2- توپ دقیق به یارش میرسه
3- دفاع بلوکه میکنه توپ میره تو اوت
4- دفاع توپ را بلوکه میکنه و در زمین جریان پیدا میکنه
5- دفاع توپ را استپ کرده و با دقت بازی را ادامه میده!

بعید میدانم که جز این 5 حالت اتفاق بیافته (منظورم فکر معمول هست وگرنه در 1% ممکنه توپ مستقیم تو گل طرف بره یا .... که خب خیلی مسخره است براش حساب و کتاب کنیم)

ایده آل ترین وضعیت یعنی شماره 2 که احتمالش 20% هست
وضعیت معمولی یعنی احتمال شماره ها ی 1 و 3 یعنی 40%
وضعیت خطرناک خطرناکتر یعنی احتمالات شماره ی 4 و 5 یعنی میزان 40%

ببینید در اینکه دروازه بان توپ را داخل زمین بیاندازه 40%خطر وجود داره ، 20% وضعیت ایده آل هست و 40 درصد هم معوملی

خب اینجا عقل حکم میکنه که به خاطر قرار نگرفتن در موقعیت خطرناک و موقعیت گل برای تیک حریف به زدن توپ به اوت متوسل بشیم که بهترین حالت هست!

نکته ی مهم: این وضعیتی که من توضیح دادم در مورد اون 2 تا توپی بود که دروازه بان تو اوت زد (یعنی یه مقدار بیرون از دروازه بود پاس بهش دیر رسیده و بازیکن دفاع مجبور شده به عقب پاس بده و همچنین بازیکن حریف دروازه بانرا تحت فشار قرار داده)

ممنون میشم نظر دیگر دوستان را هم بدانم !

قربانتان: مصطفی عشقی

امیدوارم که کامل و روشن توضیح داده باشم ! و باز هم نظر شما برای من محترمه!

D o l f i n
03-10-2008, 23:43
کاناله RAI Sport più بازی ها رو پخش میکنه

M_Abieteh
04-10-2008, 00:15
دوستان یه خواهش دارم فرکانس این کانالهایی رو که میگین رو بنویسین.ممنون از همگی.

sepehr_x50
04-10-2008, 00:19
11804
V
3/2
Hotbird

mostafaeshghi
04-10-2008, 01:29

اقا ما چرا توی این قضیه گیج میزنیم ! خب معلومه دیگه ! 4 تا گروهه 5 تیمه از هر گروه 2 تا میاد بالا که به صورت ضربدری با هم بازی میکنند !

یعنی ایران باید تیم اول یا دوم گروه 3سوم بازی کنه که به احتمال قوی یکی از اون 2 تیمی که از گروه دیگه صعود میکنه آرژانتین هست و دیگریش یا اوکراین یا تیمی دیگر از این گروه (خدایی انتخاب بین تیمهای مصر و گواتمالا و چین سخته باید بازهای بعدیشونو دید)

mostafaeshghi
04-10-2008, 01:31
دوستان عزیز من قبلا که به این سوال پاسخ داده بودم ! کافیه پست 68 را ببینید ! به این لینک :

حالا به هر حال ! بشینید بازی ها را ببینید و لذت ببرید !

Pejvak61
04-10-2008, 14:19
من فكر ميكنم مرحله دوم هم گروهي باشه چون جدول مرحله دوم در وب سايت فيفا گذاشته شده ولي سئوالم اينجاست كه اگه قراره مرحله دوم گروهي باشه اونوقت اگه به فرض ايران و اسپانيا از اين گروه بيان بالا باز هم با هم در مرحله دوم روبرو ميشن؟ اگه اينجوري باشه خيلي مسخرست.

البته نبايد چك رو فراموش كنيم چون ديشب 4-1 اروگوئه رو برده و ايران حتماً بايد اروگوئه و ليبي رو ببره تا در بازي با چك به اميد مساوي يا پيروزي به ميدان بره. البته اگه چك به اسپانيا ببازه!!
فردا همه چيز معلوم ميشه. چون قبل از بازي ايران- ليبي چك با اسپانيا بازي داره كه خيلي حساسه. براي ما بهتره كه اسپانيا چك رو ببره اگرم مساوي بشه كار به روز آخر كشيده ميشه. البته بازم تأكيد ميكنم ما بايد اروگوئه و ليبي رو حتماً ببريم و با مساوي كردن با هركدومشون كارمون تمومه و در اونصورت در بازي آخرمون در مقابل چك حتماً بايد پيروز باشيم. فردا شب همه چيز معلوم ميشه.

به اميد پيروزي ايران !!!

h_starboy
04-10-2008, 14:58
من فكر ميكنم مرحله دوم هم گروهي باشه چون جدول مرحله دوم در وب سايت فيفا گذاشته شده ولي سئوالم اينجاست كه اگه قراره مرحله دوم گروهي باشه اونوقت اگه به فرض ايران و اسپانيا از اين گروه بيان بالا باز هم با هم در مرحله دوم روبرو ميشن؟ اگه اينجوري باشه خيلي مسخرست.

البته نبايد چك رو فراموش كنيم چون ديشب 4-1 اروگوئه رو برده و ايران حتماً بايد اروگوئه و ليبي رو ببره تا در بازي با چك به اميد مساوي يا پيروزي به ميدان بره. البته اگه چك به اسپانيا ببازه!!
فردا همه چيز معلوم ميشه. چون قبل از بازي ايران- ليبي چك با اسپانيا بازي داره كه خيلي حساسه. براي ما بهتره كه اسپانيا چك رو ببره اگرم مساوي بشه كار به روز آخر كشيده ميشه. البته بازم تأكيد ميكنم ما بايد اروگوئه و ليبي رو حتماً ببريم و با مساوي كردن با هركدومشون كارمون تمومه و در اونصورت در بازي آخرمون در مقابل چك حتماً بايد پيروز باشيم. فردا شب همه چيز معلوم ميشه.

به اميد پيروزي ايران !!!

در مورد مرحله دوم اگه ايران و اسپانيا برن بالا به هم نميخورن.

MoJtaBa.R
04-10-2008, 15:00
سرمربي تيم ملي فوتسال اسپانيا:
از اشتباهاتمان در بازي با ايران درس گرفتيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتسال اسپانيا گفت: از اشتباهاتمان در بازي با ايران درس گرفتيم و برابر ليبي آنها را تكرار نكرديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ملي اسپانيا بعد از توقف برابر فوتسال ايران، در دومين بازي خود مقابل ليبي قرار گرفت و با نتيجه سه بر صفر به پيروزي رسيد.
ونانسيو لوپز اين تيم بعد از كسب اولين پيروزي تيمش در جام جهاني برزيل گفت: فرصت آن رسيده كه ادعا كنيم اسپانيا تيم بدون نقصي است و علت توقف ما برابر ايران، دوري از اين حقيقت بود. تنها مشكل احتمالي ما برابر ليبي، تماشاگران اين تيم بودند كه تجربه بازيكنان و برگزاري كلاس روانشناسي قبل از بازي به كمك مان آمد.
وي افزود: سرعت اين مسابقه، به اندازي بازي با ايران نبود و ما مجبور بوديم به سبك خاصي كه نمي توانم به جزئيات آن اشاره كنم اين مسابقه را اداره كنيم. اسپانيا در مجموع شش سبك متفاوت براي بازي در زمين دارد كه در ديدار با ايران، ما 2 نوع متفاوت را امتحان كرديم. ما براي هر بازي، تاكتيك خاصي را در زمين پياده خواهيم كرد.
ونانسيو لوپز در مورد وضعيت اسپانيا در گروه D مسابقات، تاكيد كرد: اين كه از گروه خود صعود كنيم براي هواداران مان زياد مهم نيست و به نظر امري بديهي مي رسد.
وي در جواب به ابراز اميدواري كنايه وار خبرنگار روزنامه آس اسپانيا مبني بر عدم رويارويي دوباره با تيم ملي ايران در مراحل حذفي،‌ گفت: آرزو مي كنم اين اتفاق رخ دهد و دوباره با ايران بازي كنيم.

MoJtaBa.R
04-10-2008, 17:21
ليبي از اسپانيا 3 تا خورد ؟؟

Pejvak61
04-10-2008, 17:44
در مورد مرحله دوم اگه ايران و اسپانيا برن بالا به هم نميخورن.

متشكرم !

پس با اين حساب اگه ايران از گروهش به عنوان تيم دوم بياد بالا احتمال زياد با برزيل، (پرتغال يا ايتاليا) و (اوكراين يا آرژانتين) همگروه ميشه. چه گروهي بشه !!
من فكر ميكنم اگه ايران بتونه از گروهش بالا بياد بردن برزيل كه محاله ولي مقابل بقيه حرفي براي گفتن داره.
فكر مي كنم در بين تيم هايي كه ذكر شد فقط ايران با اوكراين بازي نكرده.
الآن ديگه جدال با اونا ديدن داره. چون الآن تيم ايران يه چيز ديگست. ميشه اميدوار بود كه ايران به جمع 4 تيم برتر دنيا راه پيدا كنه. زياد هم دور از دسترس نيست. در مسابقات جام جهاني ما سابقه2 بار بردن ايتاليا در سال 1992 رو داريم.
در آخرين بازي كه با آرژانتين داشتيم موفق شديم 3-2 اونا رو ببريم. كلاً ما 4 بار با آرژانتين بازي كرديم. كه 3 بار باخت داديم و آخري رو برديم. ما در برابر پرتغال 1 بار در 4 سال پيش بازي كرديم و0-4 بازي رو در جام جهاني واگذار كرديم. ولي اين تيم كجا و اون تيم كجا!
كلاً اميدوارم و از اينكه اون روزا رو تصور ميكنم خوشحالم و منتظرم كه زودتر ايران از گروهش بالا بياد. فقط خدا كمه بچه ها مغرور نشن و خراب نكنن. اين هميشه معضل فوتبال ما بوده. خدا كنه تكرار نشه.

emad64
04-10-2008, 18:08
انشاا.. که از گروهمون صعود میکنیم..
چرا خودمون رو باور نداریم ؟
ما از گروهمون به عنوان تیم اول میتونیم صعود کنیم..
فقط باید با برنامه کار کنیم و مغرور نشیم..

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:20
انشاا.. که از گروهمون صعود میکنیم..
چرا خودمون رو باور نداریم ؟
ما از گروهمون به عنوان تیم اول میتونیم صعود کنیم..
فقط باید با برنامه کار کنیم و مغرور نشیم..

اگه مث نيمه دوم با اسپانيا نباشيم

گلهايي که ما زديم همشون سخت تر از گلهاي اونا بود

اي کاش هاشميان هم بود

تجربه ي بازيکناي تو زمين کم بود که مدام از بغل پاشون شوت رفت تو تاق

ايشالله که توهم نزنن و فقط خودشون باشن

Pejvak61
04-10-2008, 21:21
چه تيمي توان مقابله با برزيلو داره. اونا دارن همه رو نابود ميكنن.
روسيه يه تيم قدرتمنده كه ايران به سختي ميتونه باهاش در بيفته ولي در مقابل برزيل 0-7 بازنده شد.
يادمه آخرين باري كه ايران با برزيل بازي كرد 0-4 بازي رو باخت كه بازي هم تو برزيل برگزار مي شد. فكر ميكنم پارسال بود.
همين برزيل مقابل اسپانيا به مشكل برخورده و الآن دو دوره هست كه نميتونه قهرمانيشو تكرار كنه الآنم امده تا مقام قهرمانيشو پس بگيره.
حالا متعجبم چطوريه كه ما مقابل اسپانيا اينطوري بازي ميكنيم و همين اسپانيا ميتونه برزيلو ببره ولي ما وقتي اسم برزيلو ميشنويم لرزه برانداممون ميفته؟
من فكر ميكنم تو اين مسأله ما نيازمند زياد بازي كردن با برزيل هستيم. الآن ما داريم همه ساله با اسپانيا بازي ميكنيم و ثمرشم همين بازي آخر بود كه ما تونستيم موي دماغ اسپانيا بشيم. ولي مطمئن باشيد كه اگه اسپانيا بره برزيلو با 10 تا گل هم ببره باز ما ميريم به برزيل مي بازيم. اين يه موضوع رواني هستش كه فقط با بازي هاي زياد با برزيل ميشه برطرفش كرد.
البته ما تقريباً دو سال يكبار با برزيل بازي ميكنيم ولي اين كافي نيست. ما بايد از اين فرصت ها براي دوره هاي بعدي هم استفاده كنيم و حتماً نتيجه اش رو ميبينيم.
مايلم نظر دوستان رو بدونم.

امير موسر
04-10-2008, 21:26
فردا بازی به وقت ایران چنده ؟

Pejvak61
04-10-2008, 21:54
ساعت 19:00.
ساعت 17:00 هم بازي حساس چك و اسپانيا برگزار ميشه.

emad64
05-10-2008, 05:37
منم با پژواک موافقم..
اسپانیا رو متوقف کردیم، چون تیمشون رو مثل کف دست میشناختیم، چون باهاشون زیاد بازی کرده بودیم.
اگه با برزیل هم زیاد بازی کنیم، میتونیم بگیم جزء 3 قدرت برتر جهان هستیم. یعنی دیگه تو جهان، فقط برزیل و اسپانیا میتونن جلو ما وایسن و بقیه اگه چنین کاری کردن، شگفتی رقم زدن..

قدرتمون تو فوتسال زیاده و فقط با بازی تدارکاتی با این تیم هاست که میشه این قدرت رو باز زیادتر کرد..

به امید صعود از این گروه به عنوان تیم اول..

Amin_Mokari
05-10-2008, 05:41
تو سایت شبکه 3 زده که بازی تمی ملی فوتسال برابر لیبی رو پخش زنده میکنه من که واقعا خوشحالم

تو گشوه سمت چپ زده مسابقات جام جهانی فوتسال
بعد برنامه ها رو زده

emad64
05-10-2008, 05:59
ممنون امین بابت این خبر خوب..
اگه پخش نمیکردن که پدرشون رو در می آوردن..

یکشنبه 14/07/87 ایران و لیبی ساعت 19:00

سه شنبه 16/07/87 ایران و اروگوئه ساعت 19:00

پنجشنبه 18/07/87 ایران و چکسلواکی ساعت 17:00

Pejvak61
05-10-2008, 08:48
من هم خوشحالم. البته از RAI Sport نشون ميداد ولي چون بازي ايران با ليبي با يه بازي ديگه همزمان بود شايد اون يكي رو براي پخش زنده انتخاب ميكردن و بازي ايرانو با 2 ساعت تأخير پخش ميكردن. پس از اينكه ميتونيم مستقيم بازي رو ببينيم خيلي خوشحالم.

Pejvak61
05-10-2008, 08:51
اگه مث نيمه دوم با اسپانيا نباشيم

گلهايي که ما زديم همشون سخت تر از گلهاي اونا بود

اي کاش هاشميان هم بود

تجربه ي بازيکناي تو زمين کم بود که مدام از بغل پاشون شوت رفت تو تاق

ايشالله که توهم نزنن و فقط خودشون باشن

منظورت از هاشميان همون حيدريان هستش ديگه! نه؟

MoJtaBa.R
05-10-2008, 10:32
منظورت از هاشميان همون حيدريان هستش ديگه! نه؟

:31: نه حيدريان منظورم نبود

چون الکي نيمه دوم رو به توپهاي بلند آورديم تو ضد حملات گفتم اگه هاشميان بود شايد با سر به گل ميرسيديم

sepehr_x50
05-10-2008, 17:28
سلام.

پچه ها امروز

ایران - لیبی

ساعت 19 به وقت ایران.

به امید پیروزی پرگل!!

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:44
به دليل مصدوميت
مجيد لطيفي به ديدار با ليبي نمي رسد
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتسال ايران به دليل مصدوميت قادر به همراهي اين تيم در ديدار با ليبي نخواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ تيم ملي فوتسال ايران بعد از توقف اسپانيا در بازي نخست، به عنوان تيم شگفتي ساز مسابقات مطرح شده است. اين تيم امروز دومين رقابت خود را برابر ليبي پشت سر مي گذارد.
رضا ترابيان وضعيت تيم را خوب توصيف كرد و به فارس گفت:‌ مجيد لطيفي تنها مصدوم تيم است كه پزشكان روي او كار مي كنند. او به دليل كشيدگي عضله، نمي تواند در ديدار با ليبي، تيم ملي را همراهي كند؛ اما احتمالا براي ديدار بعدي برابر اروگوئه مشكلي نخواهد داشت.
وي تاكيد كرد: به صعود از مرحله مقدماتي اميدوار هستيم چون اين اتفاق، حق ماست.

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:48
تيم ملي فوتسال روز سه شنبه به برزيليا مي رود
بازگشت دوباره به ريودوژانيرو در صورت صعود
خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتسال ايران در صورت صعود به مرحله بعدي جام جهاني، بعد از مسابقه با تيم چك به ريودوژانيرو باز خواهد گشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ شاگردان حسين شمس بعدازظهر امروز (يكشنبه) در دومين مسابقه خود برابر ليبي صف آرايي خواهد كرد.
بازي سوم تيم ملي فوتسال روز سه شنبه هفته جاري مقابل تيم اروگوئه برگزار مي شود.
بعد از اين مسابقه، ملي پوشان ايران در ساعت 18 همان روز، با پروازي 75 دقيقه اي، ريودوژانيرو را به مقصد برازيليا ترك خواهند كرد.
تيم ملي در روز پنج شنبه برابر چك قرار خواهد گرفت و در صورتي كه جواز حضور در مرحله بعدي مسابقات را به دست آورده باشد مجددا به ريودوژانيرو بازخواهد گشت.
در غير اين صورت، مردان فوتسال ايران از برزيليا به تهران باز مي گردند.

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:48
خبرگزاري برزيل پيش بيني كرد
ملاقات فوتسال برزيل با اسپانيا، ايتاليا و آرژانتين در مرحله نيمه نهايي
خبرگزاري فارس: براساس پيش بيني خبرگزاري برزيل، ميزبان مسابقات جام جهاني فوتسال به همراه تيم هاي اسپانيا، ايتاليا و آرژانتين به مرحله نيمه نهايي راه خواهد يافت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از پيروزي هفت بر صفر تيم ميزبان برابر روسيه، خبرگزاري برزيل، گزارشي از مدعيان اصلي چهار گروه شركت كننده در مسابقات جام جهاني ارائه داد و طي آن تيم هاي آرژانتين، ايتاليا و اسپانيا را در كنار تيم ملي اين كشور بخت هاي نخست راهيابي به مرحله نيمه نهايي قلمداد كرد كه تيم قهرمان از بين آنها معرفي خواهد شد.
اين خبرگزاري نوشت: با وجود اتفاقاتي كه در مرحله مقدماتي در برخي گروه ها شاهد آن بوديم و از جمله آن مي توان به توقف تيم اسپانيا برابر ايران اشاره كرد بدون شك اين چهار تيم بخت هاي اصلي راهيابي به مرحله نيمه نهايي هستند. اسپانيا با وجود كسب تساوي در ديدار نخست خود برابر ايران، در مبارزه دومش برابر ليبي نشان داد بار ديگر به روزهاي اوج خود بازگشته است.
آرژانتين در گروه بسيار راحتي حضور دارد و پيروزي پنج بر صفر مقابل چين، موقعيت اين گروه (C) را مشخص ساخت.
در گروه B تيم ايتاليا بخت اول صعود محسوب مي شود و با پيروزي برابر امريكا و پاراگوئه، كار اين تيم براي صعود به مرحله نيمه نهايي بيشتر شده است.
از تيم برزيل نيز تاكنون بازي خاص و ويژه اي نسبت به تيم هاي ديگر نديده ايم؛ اما نوع گلزني اين تيم خوب بوده و تعداد بالاي گل اين تيم، نشان از خط تهاجمي برزيل دارد.
تيم ژاپن با پذيرش 12 گل اولين قرباني آسيايي برابر نماينده امريكاي جنوبي بود و تيم روسيه نيز با هفت گل خورده، دومين قرباني.
خبرگزاري برزيل تاكيد كرد: بدون شك در اين دوره از مسابقات، ما به مرحله نيمه نهايي صعود خواهيم كرد؛ اما در اين مرحله، روزهاي سختي برابر اسپانيا، ايتاليا و آرژانتين پيش روي ماست

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:49
رئيس كميته فوتسال و فوتبال ساحلي فدراسيون فوتبال گفت: ايران ميزباني هفتمين دوره مسابقه‌هاي جام جهاني فوتسال را از دست داد.
عباس ترابيان عصر يكشنبه در گفت و گوي تلفني با خبرنگار ايرنا افزود:
مسوولان فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا)، علاقه مند به برگزاري هفتمين دوره مسابقه‌هاي جام جهاني فوتسال در قاره اروپا هستند.
وي به مذاكرات خود با مسوولان گروه ارزيابي فيفا در حاشيه برگزاري جام جهاني ‪ ۲۰۰۸‬برزيل اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به اينكه آسيا و آمريكا ميزبانان جام جهاني فوتسال در دو دوره گذشته بوده اند، فيفا مايل است كه هفتمين دوره اين مسابقه‌ها در قاره سبز اروپا برگزار شود.
ترابيان با بيان اينكه جمهوري چك خواهان برگزاري جام جهاني فوتسال در سال ‪ ۲۰۱۲‬ميلادي است، افزود : به نظر مي‌رسد كه اين كشور شانس فراواني براي تصاحب ميزباني اين مسابقه‌ها داشته باشد.
رئيس كميته فوتسال و فوتبال ساحلي فدراسيون فوتبال گفت: كارشناسان فيفا پس از برگزاري جام جهاني از امكانات و تجهيزات جمهوري چك ديدن خواهند كرد تا نظر نهايي خود را در مورد ميزبان دوره آينده اين مسابقه‌ها اعلام كنند تيم ملي فوتسال ايران، امشب در دومين ديدار خود در مرحله مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۰۸‬برزيل به مصاف تيم ليبي قهرمان قاره آفريقا مي‌رود.
ملي پوشان كشورمان هفته گذشته در نخستين بازي خود در اين مسابقه‌ها برابر تيم ملي فوتسال اسپانيا به نتيجه تساوي ‪ ۳‬بر ‪ ۳‬دست يافتند.

emad64
05-10-2008, 18:19
اسپانیا 4 - 0 چک

اسپانیا بد زخمی شده ها، داره همه رو میزنه، گلم نمیخوره..

این نتیجه به نفع ماست..

به امید پیروژی پر گل مقابل لیبی و صعود به رده ی دوم جدول..

emad64
05-10-2008, 18:35
آره..
ساعت 19:00، شبکه 3.

unartig
05-10-2008, 19:11
ایران 2تازده تاحالا

hamid2006gh
05-10-2008, 20:40
بچه ها اگه بازي تموم شده لطفا نتيجه نهايي بازي رو بذاريد .
با تشكر

M_Abieteh
05-10-2008, 20:46
ایران 4 لیبی 2

Persian_Gun's
05-10-2008, 21:07
تبریک:10::40::11:

Pejvak61
05-10-2008, 22:15
حيف شد! من نتونستم بازي رو ببينم. سر كار بودم.
اسپانيا عجب نتيجه اي بدست آوردا !
فكرشم نميكردم چك رو 4-0 بزنه. واقعاً امتيازي كه از اسپانيا گرفتيم طلا بود.
حالا بايد منتظر بمونيم ببينيم چي ميشه. ما بايد اروگوئه و چك رو هم ببريم.

saman rossi
05-10-2008, 22:17
چرا همیشه نیمه دوم کم میارن 2-3 تا میخورن؟

Pejvak61
05-10-2008, 22:39
من هم با شما هم عقيده هستم. نيمه هاي دوم نيمه هاي خوبي برامون نبودن. شايد برگرده به خصلت بد ايراني ها كه فكر ميكنن كارشون ديگه تموم شده.

sepehr_x50
05-10-2008, 22:50
تبریک میگم.

sudotux
05-10-2008, 22:51
نیمه دوم تا حدودی از نظر قدرت بدنی هم کم میارن ! در ضمن ذخیره های خیلی خوبی هم نداریم برای بازی های توی این سطح ...

mostafaeshghi
05-10-2008, 23:03
با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم !

بازی خوبی را شاهد بودیم و ایران با اقتدار تیم لیبی را با نتیجه ی 4-2 شکست داد ! این ابزی نکات بسیار جالبی داشت که مطمئنا از چشم آنالیزورها و تیمهای دیگر دور نخواهد ماند و من هم به نوبه ی خودم به عنوان یکی از کوچکترین آنالیزورها بعضی از این نکات مهم را یاد آور میشم البته در خلال نقد بازی !

نقد بازی

این بازی پر بود از نکته ها ی فوتسالی !

اول ویژگیهای تیم ایران را میگم

1- بازی سرعتی و کم اشتباه در سرعتی بودن

2- دقیق در حمله کردن و اجرای تاکتیک

3- اجرای بسیار خوب تاکتیک زمینهای کوچک معروف به یک دو سه که گل اول ما دقیقا از همین شیوه به ثمر رسید

4- پاس عمقیهای دقیق و بی اشتباه (گل سوم ما به این شکل رقم خورد)

5- از دفاع هر چی بگم کم گفتم ! چند مورد از خوبیهای دفاعمون :
الف) دفاع بسیار خوب در مقابل شوتهای رو به دروازه
ب) جا گیری مناسب و قطغ دقیق توپهای حریف
ج) خراب کردن بازی و دریبلهای تیم حریف

6- عملکرد قوی و عالی دروازه بان!

7- تعویضهای به موقع و عمدتا صحیح

8-.....

ویژگیهای تیم ایران را گفتم ! و در اینجا میخوام اشتباهات تیم ایران را بیان کنم که بعضا از اهمیت بالایی برخوردارند !

1- ضعف بسیار در دفع و حتی قطع توپهای هوایی (شما دقت کنید 80% توپهای لیبی که به شکل سانتر فرستاده میشد را ایرانیان نمیتونستند دفع و قطع کنند !)

2- پرتابهای بسیار ضعیف و غیر دقیق دروازه بان ، بررسی کنید 90% توپهای پرتابی نظری به بازیکنان نرسید و بیشتر از زمین خارج شد! در جایی که دروازه بان کمترین شک را داره که توپ نرسه بهتره که از دفاع بازی شروع بشه چون به اون صورت توپ پرتاب کردن ثمری نداره و توپ از دست ما خارج میشه ، هر چند خودم تجربه کردم و قبول دارم که ممکنه اینگونه توپها تبدیل به گل زیبا و سرعتی ای بشه ولی نظرم اینه که دروزاه بان خیلی خیلی باید دقت کنه و با اطمینان بالا این کار را به نحو احسن انجام بده !

3- اشتباه دروازه بان در به ثمر رسیدن گل اول لیبی ! (اینو اول بگم که نظری بسیار دقیق و قشنگ مهره ها را جلوی دروازه میچینه و جا گیری خودش هم خیلی خوبه ، معلومه تجربه ی خوبی تو این زمینه داره) هم بازیکنان را دقیق راهنمایی کردن در جا گیری و هم خودش درست جاگیری کرد ولی در هنگام دریافت شوت ازبین پاهاش توپ عبور کرد ، که خب به نظرم فقط باید گوشزد کرد وگرنه در کنار بازی و عملکرد خوبش این اشتباهات قابل پذیرشه

4- استفاده ی ناصحیح از توپهای بلند و همچنین عدم دقت در استپ توپهای هوایی ، این شاید به نظر دوستان نکته ی مهمی در فوتشال که بازی زمینی نباشه ولی خب به هر حال مستحضرید که خیلی جاها کاربرد داره و میشه از ضعف تیم مقابل در دفع اینگونه توپها سوء استفاده ی لازم را کرد !

5- تیم باید به شکلی حرفه ای مدیریت و تفهیم بشه! چون ما دیدیم که بازیکنان بعد از زدن 3 گل کمی عقب کشیدند و روند قبلی خود را با سرعت ادامه ندادند ! به نظرم مربی باید استراتژی های لازم برای این مواقع رابه بازیکنان بده تا بهترین نتیجه حاصل بشه

البته بعد از مرور اشتباهات ذکر شده ، به نظرم یه کم سخت گیری کردم ولی مطمئنا موارد شماره ی 1 و 2 حائز اهمیت است !

در ضمن در مورد پنالتی گرفته شده بسیار شک دارم ! چون دقیقا آن چیز که مشخصه اینه که یار ما خیلی خیلی سعی کرد دستشو کنار بکشه و درسر راه توپ قرار نگیره و معلومه که غیر عمد بوده ولی باز داور پنالتی گرفت ! (و دقت کنید که اگر اون توپ تو گل میرفت مطمئنا داور گل اعلام میکرد و نه هند)

به هر حال کمی برای وضعیت تیم ایران نگران شدم :13:! و امیدوارم که این مشکلات حل بشه و مهمتر غرور نگیرتشون و هیچ تیمی را دست کم نگیرند وبهتره که سعی کنند در بازی ها گل نخورند چون مطئنا تیمهای دیگر روی گل خوردنهای ما دقیق شده و نقاط ضعفمان آشکارتر میشه و مورد استفاده ی تیم های قدرتمند قرار میگیره !

تمام این نوشته برگرفته از نظرات و افکار خودم بوده و هر گونه ایراد و انتقادی وارد و مقبول است ! و از نظرات مفید و دلگرمانه ی تان استقبال میشه

امید است این نوشته مفید واقع شود

در ضمن من خفن ارادتمند داش عماد گل هستم !:11:

قربانتان : مصطفی عشقی

sepehr_x50
05-10-2008, 23:05
بابا نقاد ؟!!! :دی

mostafaeshghi
05-10-2008, 23:23
حيف شد! من نتونستم بازي رو ببينم. سر كار بودم.
اسپانيا عجب نتيجه اي بدست آوردا !
فكرشم نميكردم چك رو 4-0 بزنه. واقعاً امتيازي كه از اسپانيا گرفتيم طلا بود.
حالا بايد منتظر بمونيم ببينيم چي ميشه. ما بايد اروگوئه و چك رو هم ببريم.

بازی اسپانیا نکات آماریبسیا جالبی داشت و مریبان در مقابل تیم اسپانیا باید بهش خفن توجه کنند و اون اینکه اسپانیا در یه بازه ی زمانی کوتاه خیلی جون میگیره و تمام زورش را میزنه و روحیه تیم را خراب میکنه اگر تیمها در اون یه بازه زمانی کوتاه از نظر دفاعی دووم بیارند (دقیقا مانند استراتژی ایران در مقابلش) در مقابلش کمتر دچار مشکل میشوند !

شما دقت کنید که دربازی با چک تیم اسپانیا 4 تا گل زد ! اولین گل را در 11 ثانیه ی نخست بازی زد! و 3 گل بعدی را در دقیاق 21 و 22 و 23 زده و این نشان از یه استراتژیهای خاص از سوی اسپانیا داره !

ما اروگوئه را که باید حتما ببریم (و انشاءالله میتونیم) و بعد بازی لیبی و چک را ببنیم ، اگر هر دو بازی با برد تیمهای ایران و چک برگزار کننده های بازی آخر همراه باشه اونوقت ایران فقط نیاز به 1 مساوی برای صعود داره !

mostafaeshghi
05-10-2008, 23:25
من هم با شما هم عقيده هستم. نيمه هاي دوم نيمه هاي خوبي برامون نبودن. شايد برگرده به خصلت بد ايراني ها كه فكر ميكنن كارشون ديگه تموم شده.

نه دوست عزیز این قضیه از خصلت و رفتار و آاداب نشأت نمیگیره و بلکه از ضعف بدنی است یعنی تیم یه پروژه ی کامل آمادگی جسمانی و بدنسازی را به دقت و صحت انجام مداده که اینطور به مشکل بر میخوره ولی خب باز جای شکرشباقی است چون تا الآن ضعف آشکار بدنی دیده نشده و ممکنه این چیزی کمه ما میبینیم ناشی از کم حمله کردن و پاین اومدن سرعت بازی باشه !

قربانتان: مصطف عشقی

aliani
05-10-2008, 23:35
بابا ايران اصلا به خودش فشار نياورد براي اين بازي خيلي آروم و با آرامش بازي ميكرد قرار نيست كه تو همه بازيها با تموم قدرتش بازي كنه فقط كافيه بازي رو ببره حتي شده با اختلاف يه گل .
كاملا مشخص بود نميخواستن زياد به خودشون زحمت بدن و انرژي شون رو گذاشته بودن براي بازيهاي حساس تر .
2گليم كه خورديم يكيش تو نيمه اول بود رو ضربه ايستگاهي كه به نظرم دروازه بان اشتباه كرد و گل دومم كه از رو پنالتي بود .

mostafaeshghi
05-10-2008, 23:41
بابا نقاد ؟!!! :دی

داش سپهر منظووووووووور!:دی

خب نظر بدید دیگه ! بده خوبه به دردتون خورد! خیلی تخصصیه !؟ خب چیه ؟ :دی

راستی به نظرتون بازی ایران و اروگئه چکگونه خواهد بود؟! و بازی به نظرتون چه نتیجه ا در بر داره ؟!

قربانتتان: مصطفی عشقی

ALIBOZORG
06-10-2008, 02:12
من فکر میکنم اروگویه و چک توان مقابله با تیم مارو نداشته باشن،البته ممکنه اروگویه یه کم سخت تر باشه.
از همین حالا ایران رو سعود کرده بدونید.

Pejvak61
06-10-2008, 13:12
من فکر میکنم اروگویه و چک توان مقابله با تیم مارو نداشته باشن،البته ممکنه اروگویه یه کم سخت تر باشه.
از همین حالا ایران رو سعود کرده بدونید.

چك از اروگوئه قويتره چون 4-1 در اولين بازيش اونو برده. من از روز اول فكر ميكردم با چك به مشكل بخوريم نه اروگوئه. هنوزم همين اعتقادو دارم.

Pejvak61
06-10-2008, 16:20
ايران به نظرم از اروگوئه بايد قوي تر باشه و بتونه اونو شكست بده.
ما پارسال يا دوسال پيش در يك تورنمنت كه در مالزي برگزار ميشد تونستيم اروگوئه رو اگه اشتباه نكنم 4-1 ببريم.
تا اينجا هم اروگوئه با ليبي مساوي كرده در حاليكه ما همون ليبي رو 4-2 با او كيفيتي كه خودتون ديدين برديم. به نظر مي رسه كه احتمال شكست اروگوئه مقابل ايران بالا باشه. ولي در مورد چك نميتونيم الآن قضاوت كنيم. متأسفانه بازي چك با اروگوئه و اسپانيا رو نتونستم ببينم. اگه ميديدم حتماً ميتونستم يه نظري در موردش بدم.

mosolim
07-10-2008, 00:10
تو مسابقات بعدی تنها باید یه خورده چک رو جدی بگیریم با این حال با اون بازی که مقابل اسپانیا کرد زیاد نمی شه روش حساب کرد. خیلی ضعیف بودن. راستی مسابقات رو از طریق کانال ray sport sat می تونید زنده نگاه کنید.

M_Abieteh
07-10-2008, 00:33
/مسابقات قهرماني 2008 فوتسال- برزيل/ تيم هاي فوتسال ايران و ليبي تفاهم نامه امضا كردند خبرگزاري فارس: مسئولين كميته فوتسال در ديدار با هيئت ليبي تفاهم نامه اي به منظور برگزاري تورنمنت هاي مختلف امضا كردند. به گزارش خبرگزاري فارس، در نشستي كه مسئولان كميته فوتسال ايران با مسئولين هيئت ليبي داشتند، مقرر شد تا در ديدارهاي دوستانه به مصاف هم رفته و از تجربيات يكديگر براي روند رو به رشد هر چه بيشتر اين ورزش استفاده كند. مقرر شد تا ايران و ليبي در تورنمنت هايي كه درآسيا يا آفريقا برگزار مي شود، حضور داشته باشند. برهمين اساس پس از پايان جام جهاني فدراسيون ليبي با ارسال دعوت نامه اي به ايران، درخواست برگزاري 2 ديدار دوستانه را در دستور كاري خود قرار خواهد داد. انتهاي پيام/

Amin_Mokari
07-10-2008, 05:26
سلام
به نظر من چک درست قوی هست اما بچه ها میتونند به راحتی این تیم رو ببرند ما انشاالله باید فکر مراحل بعدی و بازی بابزگا باشم وانشاالله رفتن بهنیمه نهایی و حتی اگه خدا بخواد فینال
ما نباید خودمون رو دست کم بگیریم تیمی که از قهرمان دو دوره جهان امتیاز میگیره و اونقدر خوب بازی میکنه میتونه تیم های بزرگ رو شکست بده اگه بچه ها یکیمی دقت میکردند الان اسپانیا در مقابل ما شکست خورده بود به امید موفقیت تیم ملی ایران

Pejvak61
07-10-2008, 08:20
/مسابقات قهرماني 2008 فوتسال- برزيل/ تيم هاي فوتسال ايران و ليبي تفاهم نامه امضا كردند خبرگزاري فارس: مسئولين كميته فوتسال در ديدار با هيئت ليبي تفاهم نامه اي به منظور برگزاري تورنمنت هاي مختلف امضا كردند. به گزارش خبرگزاري فارس، در نشستي كه مسئولان كميته فوتسال ايران با مسئولين هيئت ليبي داشتند، مقرر شد تا در ديدارهاي دوستانه به مصاف هم رفته و از تجربيات يكديگر براي روند رو به رشد هر چه بيشتر اين ورزش استفاده كند. مقرر شد تا ايران و ليبي در تورنمنت هايي كه درآسيا يا آفريقا برگزار مي شود، حضور داشته باشند. برهمين اساس پس از پايان جام جهاني فدراسيون ليبي با ارسال دعوت نامه اي به ايران، درخواست برگزاري 2 ديدار دوستانه را در دستور كاري خود قرار خواهد داد. انتهاي پيام/

به نظر من اين فقط ايرانه كه ميتونه به ليبي تجربه بده نه ليبي!
تنها فايده اي كه براي ما داره اينه كه با سبك فوتسال آفريقايي ها آشنا ميشيم و بس.
البته بازي كردن اونا با ما بهشون كمك ميكنه كه سطح بازيشونو بالا ببرن. مثل ما كه اينقدر با اسپانيا بازي كرديم تا تونستيم مقابلشون امتياز بگيريم. به هر حال ديگران كاشتند و ما خورديم حالا هم ما بكاريم و ديگران بخورند.
ولي بهتره ما هم با برزيلي ها همچين توافق نامه اي رو امضا كنيم تا ترسمون ازش بريزه.

sepehr_x50
07-10-2008, 13:41
امروز ایران ساعت 7 بازی داره.

10781234
07-10-2008, 14:52
امروز ایران ساعت چند و با کی بازی داره ؟ چک یا اروگوئه ؟

Pejvak61
07-10-2008, 16:00
ساعت 19:00
ايران - اروگوئه

ساعت 17:00
چك - ليبي

mosolim
07-10-2008, 16:09
اگه این بازیو ببریم فقط باید تو فکر مرحله بعد باشیم. خداکنه یه تیم آسون با ما بیوفته. بچه کسی نمی دونه که بازی گروه ما با گروه سه برگزار میشه یا گروه دو؟

unartig
07-10-2008, 16:39
بازی با چک هم بازی راحتی نیست

saman rossi
07-10-2008, 18:18
البته اگه صعود کنیم باید یکی از تیمای اول یعنی برزیل - ارژانتین یا ایتالیا بازی کنیم . که من فکر میکنم ایران بتونه از پس ارژانتین بر بیاد

sepehr_x50
07-10-2008, 18:26
ایران هم اروگوئه و هم چک رو میبره.

Alireza Taji
07-10-2008, 19:17
دمه بچه های تیم فوتسال گرم...
تا حالا که 2-0 جلو هستند و فعلا اروگوئه تو قوطی هست...

MoJtaBa.R
07-10-2008, 20:31
آقا تبريک . خوب بوديم و برديم . 4 تا زديم و 4 تا هم نزديم

اگه فوق العاده بوديم ...

ولي هنوز تو دفاع فضا زياد داريم

hamid2006gh
07-10-2008, 21:00
اگه این بازیو ببریم فقط باید تو فکر مرحله بعد باشیم. خداکنه یه تیم آسون با ما بیوفته. بچه کسی نمی دونه که بازی گروه ما با گروه سه برگزار میشه یا گروه دو؟

البته اگه صعود کنیم باید یکی از تیمای اول یعنی برزیل - ارژانتین یا ایتالیا بازی کنیم . که من فکر میکنم ایران بتونه از پس ارژانتین بر بیاد

بازيهاي مرحله بعد حذفي نيست و به صورت گروهي برگزار ميشه و تيمهاي صعود كرده از هر گروه در دو گروه 4 تيمي بازي ميكنند و دو تيم صعود كننده از هر گروه بازيهاي مرحله نيمه نهايي رو بزگزار ميكنند.

بازی با چک هم بازی راحتی نیست
البته من هم مثل دوستمون معتقدم اول بايد چك رو ببريم چون گه چك رو نبريم به مرحله بعد صعود نميكنيم كه بخواهيم فكر آسون يا ضعيف بودن تيمهاي رقيب رو بكنيم

فكر كنم چك هم همه بازيهاش رو به جز با اسپانيا برده باشه درسته ؟اگه اينطوري باشه بازي ما با چك يه بازي خيلي حياتي ميشه چون اونها هم براي صعود مياند

از دوستان هر كي در جريان نتايج بازيهاي چك تو اين گروه هست لطفا نتايج رو بذاره
باتشكر

Pejvak61
07-10-2008, 21:16
چك 4 - 1 اروگوئه
چك 4 - 2 ليبي
چك 0 - 4 اسپانيا
چك ؟ - ؟ ايران

راستي اگه ما از گروهمون بالا بيايم احتمالاً با برزيل، پرتغال و اوكراين همگروه ميشيم. البته با احتساب اينكه ما در اين گروه بعد از اسپانيا دوم بشيم اينو گفتم.
به نظرم بتونيم در صورت صعود از اون گروه هم بالا بيايم.
اوكراين با تساوي با آرژانتين نشون داد كه تيم چندان قوي نيست ولي به اندازه همون تيم ميتونه برامون دردسر ساز باشه.
پرتغال هم تيم خيلي خوبيه كه من فكر ميكنم در حد ايتاليا قدرت داره. در سته كه بازيشو 1-3 به ايتاليا واگذار كرد ولي چيزي كمتر از ايتاليا نداشت. من اون بازي رو ديدم. پرتغال تيم سر حالي بود.

Amin_Mokari
08-10-2008, 03:21
سلام من معتقدم اگه بچه ها یمخواستند میتونستن به اروگویه و لیبی حتی بالای 7 تا بزنن اما معلوم بود آقای شمس میخواست با حداقل نتیجه و بدون زحمت برره تا بچه ها خسته نشتد تا در مراحل بعدی از لحاظ بدن کم نیارند من مطمئن هستم چک رو هم به راحتی میبریم

speaker
08-10-2008, 13:41
اینم آماره بازی ها در هر گروه تا امروز:

speaker
08-10-2008, 13:47
اینم امار بازی ایران با اروگوئه:

اینم نتایج بازی های انجام شده دیروز سه شنبه :

speaker
08-10-2008, 13:48
اگه سوال دیگه ای هم بود من در خدمتم.

saman rossi
08-10-2008, 15:13
روسیه 34 تا به سلیمون زد . حالا ببین برزیل چیکارش میکنه

M_Abieteh
08-10-2008, 15:23
فردا بازی ساعت چنده؟ 17 یا 19؟

speaker
08-10-2008, 15:37
فردا بازی ساعت 17 انجام میشه.

speaker
08-10-2008, 15:48
برزیل که با سلیمون بازی کرده اونم فقط 21 گل زده.روسیه 31 گل به سلیمون زده.نتیجه بازی روسیه خیلی بهتره.

ALIBOZORG
08-10-2008, 16:00
من فکر میکنم احتمال سعودمون 99 در صده،شما چی فکر میکنید؟

ali...
08-10-2008, 17:06
من فکر میکنم احتمال سعودمون 99 در صده،شما چی فکر میکنید؟

منم مثل شما فکر میکنم:20:

Pejvak61
08-10-2008, 17:42
من هيچكدوم از بازي هاي چك رو نديدم و فقط به خاطر اينكه اروپائيه نگرانم. ولي احتمال صعودمون زياده و نمي تونم عددي رو بهش اختصاص بدم. ولي نتايج بازي هاي دو تيم ايران و چك با حريفانشون در اين گروه به جز بازي با اسپانيا كه يه استثناء بود خيلي به هم نزديك بود. پس من فكر مي كنم كه بازي پاياپايي باشه. ولي از اين جهت كه چك براي برد مياد و تيم ما ضد حمله هاي كشنده اي داره كه داشت اسپانياي قهرمان رو از هم مي پاشيد، اميدوارم بتونيم چك رو ببريم. البته با مساوي هم بالا ميايم ولي كلاس كار به بردن چكه و اينكه بگيم فقط به خاطر تفاضل گل دوم شديم! اينطور نيست؟
البته اگر ليبي بياد و شگفتي ساز بشه و اسپانيا رو متوقف كنه، يه فرصت مناسب برامون پيش مياد كه اول بشيم. ولي من چشمم آب نمي خوره كه اسپانيا ليبي رو دست كم بگيره و ليبي هم اينقدر قدرت داشته باشه كه بتونه اسپانيا رو متوقف كنه.

به هر حال فردا روز سرنوشت سازي براي فوتسال ماست. من كه از الآن داره قلبم تند تند ميزنه!

10781234
08-10-2008, 18:39
بنظر من هم ایران قطعا سعود میکنه .

چک هرچی باشه ز اسپانیا سرتر نیست !

فکر کنم فردا هم بچه ها 4-5 تا گل بهش بزنن ! :27:

Pejvak61
08-10-2008, 21:38
احتمال اول شدنمون تو گروه 4 ضعيفه.

اين ايتالياي بي همه چيز با پاراگوئه تباني كرد و بازي رو 2-4 به پاراگوئه باخت. من بازي رو ديدم. ايتاليا خيلي بازي رو ول كرده بود. اگه پرتغال به جاي پاراگوئه بود قشنگ حال ايتاليا رو جا مياورد. حالا درسته كه ايتاليا دوم شده ولي تو مرحله بعد با برزيل، (ايران يا چك) و احتمالاً اوكراين همگروه ميشه و به نظر خودشون فقط برزيل ميتونه در مقابلشون وايسه و با هم گروهي با برزيل، اونا ميتونن در نيمه نهايي از بازي كردن با برزيل معاف شن و راحت تر به فينال برسن. چقدر مافيايي كار ميكنن. اصلاً ايتاليا در اين بازي در حد و اندازه هاي واقعيش نبود. در بازي هاي قبلي كسي نميتونست به راحتي به دروازه ايتاليا نزديك بشه. چنان بازي رو موقع دفاع مي بستن كه كسي فكر نمي كرد اونا گل بخورن ولي در اين مسابقه اونا به دفعات دروازه شون با تهديد جدي روبرو شد و موقعيت هاي 70 تا 80 درصد نزديك به گل رو به حريف مي دادن. به نظرم بايد ايتاليا رو به خاطر اين كارش محروم كنن. البته اونا جايي براي اعتراض نذاشتن. هرگز نمي شه تباني هايي از اين دست رو اثبات كرد. ولي هركي تو اين چند بازي ايتاليا رو ديده باشه ميدونه كه اونا واقعاً در اين بازي حتي 40% خودشونم نبودن.

ميخوام نظرتونو راجع به اين موضوعات گفته شده بدونم.

راستي اگه به جدول رده بندي گروه دوم يه نگاهي بندازين ميبينين كه با وجود بهتر بودن تفاضل گل پرتغال، اين ايتاليا بود كه بالا اومد. و در ضمن پرتغال پاراگوئه رو برده وايتاليا به پاراگوئه باخته و پرتغالم به ايتاليا باخته. حالا چطوري ميشه پاراگوئه اول ميشه، ايتاليا دوم و پرتغال هم سوم؟

saman rossi
08-10-2008, 21:59
با این تیمی که من دیدم (ایران) فقط برزیل میتونه ایرانو ببره . در نتیجه چه ایتالیا بیفته به ایران چه پرتغال فرقی نداره

Pejvak61
08-10-2008, 22:00
روسيه هم ژاپن رو 1-9 برد و بعد از برزيل در گروهش دوم شد.
حالا اون يكي گروه مرحله دوم رو هم ميشه حدس زد :
اسپانيا - آرژانتين - روسيه - پاراگوئه

گروه ما هم ميشه :
برزيل - ايتاليا - اوكراين و ان شاء الله ايران

چطوره؟

speaker
08-10-2008, 22:12
هیچی معلوم نیست.هر دو تا تیم خیلی خوبن.نمیشه پیش بینی کرد.شرایط دو تا تیم برابره.به نظر می رسه بازی نفس گیری میشه.
ما که دعا میکنیم.انشائالله که برنده از زمین میریم بیرون و به دور بعد راه پیدا میکنیم.

Pejvak61
09-10-2008, 09:26
وب سايت فيفا "Fifa.com" از دو تيم چك و ايران به عنوان تيم هايي با عملكرد عالي ياد كرده و عنوان كرده اونا خيلي چيزاشون شبيه همه.
ما شمسايي رو داريم اونا Roman Mares رو دارن ما نظري رو داريم و اونا Tomas Meller رو دارن. اين وب سايت اين بازي رو يه بازي سخت و تعيين كننده دونست.

speaker
09-10-2008, 11:12
این برنامه بازی های امروز پنج شنبه هست.

در بازی های امروز از ساعت 10:30 به وقت محلی (17 به وقت تهران) تیم ملی کشورمان با جمهوری چک روبرو می شود و تیم ملی اسپانیا به دیدار اروگوئه می رود.

امروز همچنین در گروه سه نیز دو دیدار برگزار می شود و از ساعت
12:30 به وقت محلی (19 به وقت تهران) تیم های اوکراین با چین و آرژانتین با گواتمالا مسابقه می دهند.

emad64
09-10-2008, 11:45
روسيه هم ژاپن رو 1-9 برد و بعد از برزيل در گروهش دوم شد.
حالا اون يكي گروه مرحله دوم رو هم ميشه حدس زد :
اسپانيا - آرژانتين - روسيه - پاراگوئه

گروه ما هم ميشه :
برزيل - ايتاليا - اوكراين و ان شاء الله ايران

چطوره؟

فکرشو بکنین که حالی از ایتالیا گرفته بشه اگه ما تو گروهمون اول بشیم !

برزیل - اسپانیا - ایتالیا - اوکراین

آخی، اگه اینجوری بشه خیلی دلم به حال ایتالیا می سوزه. بیچاره میخواد با برزیل و اسپانیا چکار کنه..

SANR
09-10-2008, 11:59
فوتسال چه ساعتی هست؟
باز هم 7 شب؟

M_Abieteh
09-10-2008, 12:00
امروز ایران با اقتدار صعود میکنه.

speaker
09-10-2008, 12:01
تفاضل اسپانیا +7 و تفاضل گل ایران +4 .صعوده ما از گروهمون به عنوان تیم اول یه کم سخته. اگه بازی امروز اسپانیا رو حساب نکنیم ایران باید 5 گل به چک بزنه تا اول صعود کنه که اینم یه کم دور از ذهنه.اینم معلوم نیست که اسپانیا چه نتیجه ای مقابل اروگوئه بگیره.

emad64
09-10-2008, 12:03
فوتسال چه ساعتی هست؟
باز هم 7 شب؟

بازی ساعت 17:00 برگزار میشه..

speaker
این برنامه بازی های امروز پنج شنبه هست.

در بازی های امروز از ساعت 10:30 به وقت محلی (17 به وقت تهران) تیم ملی کشورمان با جمهوری چک روبرو می شود و تیم ملی اسپانیا به دیدار اروگوئه می رود.

امروز همچنین در گروه سه نیز دو دیدار برگزار می شود و از ساعت
12:30 به وقت محلی (19 به وقت تهران) تیم های اوکراین با چین و آرژانتین با گواتمالا مسابقه می دهند.

عرض کردم که بازی ساعت 17 به وقت تهران انجام می شه.

M_Abieteh
ساعت 17 هست.

M_Abieteh
09-10-2008, 12:05
چه جالب هر 3 پست در یک زمان.ساعتش رو ببینید.؟دی:

unartig
09-10-2008, 12:06
فکرشو بکنین که حالی از ایتالیا گرفته بشه اگه ما تو گروهمون اول بشیم !

برزیل - اسپانیا - ایتالیا - اوکراین

آخی، اگه اینجوری بشه خیلی دلم به حال ایتالیا می سوزه. بیچاره میخواد با برزیل و اسپانیا چکار کنه..
اتفاقا اگرمادرگروه برزیل ایتالیا واکراین باشیم خیلی بهترازاون گروه هست :46:من امیدوارم اگربیفتیم تویک گروه بیفتیم توگروه دوم :10:

speaker
09-10-2008, 12:07
دوستان شما فکر می کنید نتیجه بازی امروز چند چند می شه؟؟؟

speaker
09-10-2008, 12:12
من که فکر میکنم بازی امروز 3-1 به نفع ایران تموم می شه و از گروه خودش صعود می کنه.نظر شما چیه؟؟؟

unartig
09-10-2008, 12:14
من زیادمطمین نیستم به مساوی هم خیلی امیددارم

M_Abieteh
09-10-2008, 12:15
ایران 5 چک 2

emad64
09-10-2008, 12:20
با توجه به اینکه ایران تو بازی هاش با لیبی و پاراگوئه، تو جریان بازی گل نخورده و گل های که خورده روی ضربات ایستگاهی بوده، نشوندهنده ی اینه که خطوط دفاعیمون خیلی خوب عمل کرده. من خیلی به برد مقابل چک امیدوارم.. نتیجش مهم نیست، فقط میدونم که این بازی رو میبرم. چون دفاعمون خوبه و ضد حمله هامون هم فوق العادست..
اگه بتونم گل اول رو ما بزنیم، میشه به برد پر گل تو این بازی تا حد زیادی امیدوار بود..

speaker
09-10-2008, 12:25
با توجه به اینکه ایران تو بازی هاش با لیبی و پاراگوئه، تو جریان بازی گل نخورده و گل های که خورده روی ضربات ایستگاهی بوده، نشوندهنده ی اینه که خطوط دفاعیمون خیلی خوب عمل کرده. من خیلی به برد مقابل چک امیدوارم.. نتیجش مهم نیست، فقط میدونم که این بازی رو میبرم. چون دفاعمون خوبه و ضد حمله هامون هم فوق العادست..
اگه بتونم گل اول رو ما بزنیم، میشه به برد پر گل تو این بازی تا حد زیادی امیدوار بود..

کاملا تایید میشه...:10::10:

emad64
09-10-2008, 13:32
الان اخبار ورزشی گفتش که ایتالیا از راهیابی به مرحله بعد به خاطر تفاضل گل کمتر باز موند و پرتغال سعود کرد ..

speaker
09-10-2008, 14:47
نه. ایتالیا از گروه خودش صعود کرده.توی سایت فیفا اینو اعلام کرده.اخبار ورزشی ساعت 14 هم اعلام کرد که صعود تیم ایتالیا قطعی شده.

h_starboy
09-10-2008, 14:53
نه. ایتالیا از گروه خودش صعود کرده.توی سایت فیفا اینو اعلام کرده.اخبار ورزشی ساعت 14 هم اعلام کرد که صعود تیم ایتالیا قطعی شده.

درسته دوست عزيز. قانونش هم اين بوده كه تيمهايي كه امتيازشون يكي ميشه
اول اوني كه بيشترين امتياز رو تو بازيهاي بين خودشون گرفته ميره بالا.
دوم تفاضل گل تيمهايي كه تو بازيهاي بين خودشون بيشتره ميرن بالا.
در مورد گروه دوم هم اينجوري بوده :
ايتاليا 3-1 پرتقال
پرتقال 3-2 پاراگويه
پاراگويه 4-2 ايتاليا

پس پاراگويه با تفاضل +1 و ايتاليا با تفاضل 0 ميرن بالا و پرتقال با تفاضل -1 حذف ميشه.

h_starboy
09-10-2008, 14:56
امروزم ايشالا ايران ميبره. من ميگم 3-2 يا 4-2 يا 4-3
:31: :31: :20:

sepehr_x50
09-10-2008, 15:01
منم میگم ایران میبره.

5-2 یا 3-1

10781234
09-10-2008, 15:03
بچه ها ، بازی امروز ایران ساعت چند برگزار میشه !؟

mostafaeshghi
09-10-2008, 15:05
به نظر من اين فقط ايرانه كه ميتونه به ليبي تجربه بده نه ليبي!
تنها فايده اي كه براي ما داره اينه كه با سبك فوتسال آفريقايي ها آشنا ميشيم و بس.
البته بازي كردن اونا با ما بهشون كمك ميكنه كه سطح بازيشونو بالا ببرن. مثل ما كه اينقدر با اسپانيا بازي كرديم تا تونستيم مقابلشون امتياز بگيريم. به هر حال ديگران كاشتند و ما خورديم حالا هم ما بكاريم و ديگران بخورند.
ولي بهتره ما هم با برزيلي ها همچين توافق نامه اي رو امضا كنيم تا ترسمون ازش بريزه.

با جمله ی حرفتون مخالفم ! به نظرم خیلی خیلی متونه به هر دو تیم کمک کنه ! چون به هر حال تیم لیبی امسال تونست به قهرمانیهای متوالی مصر پایان بده و مطمئنا پتانسیل خوبی داره ! حالا ممکنه در بازیهای مقابل این تیم ما همیشه برنده بشیم ولی میتونیم به نقاط ضعف خودمون پی ببریم ! شما دقت کنید که تیم اسپانیا بازیهای دوستانه با ایران را هیچ موقع رد نمیکنه و این را موقعیت خوبی برای خودش میدونه هر چند که از برد در مقابل ایران مطمئن بود و در 2 هر بازی ایران را با نتیجه ی 2-1 شکست داد و این ایران بود که به نحو احسن از این بازیها تجربه ی خوبی کسب کرد و تونست در مقابل تیم ابر قدرت جهان نتیجه ی تساوی را بگیره ! (ولی مطمئن نیستم که اگر ما دوباره در مقابل اسپانیا قرار بگیریم تضمین کنیم که باز نتیجه ی خوبی در مقابلشون به دست بیاریم)

کاملا باهاتون موافقم که بهتره ایران با تیمهای سطح بالاتری مسابقات دوستانه انجام بده !

احتمال اول شدنمون تو گروه 4 ضعيفه.

اين ايتالياي بي همه چيز با پاراگوئه تباني كرد و بازي رو 2-4 به پاراگوئه باخت. من بازي رو ديدم. ايتاليا خيلي بازي رو ول كرده بود. اگه پرتغال به جاي پاراگوئه بود قشنگ حال ايتاليا رو جا مياورد. حالا درسته كه ايتاليا دوم شده ولي تو مرحله بعد با برزيل، (ايران يا چك) و احتمالاً اوكراين همگروه ميشه و به نظر خودشون فقط برزيل ميتونه در مقابلشون وايسه و با هم گروهي با برزيل، اونا ميتونن در نيمه نهايي از بازي كردن با برزيل معاف شن و راحت تر به فينال برسن. چقدر مافيايي كار ميكنن. اصلاً ايتاليا در اين بازي در حد و اندازه هاي واقعيش نبود. در بازي هاي قبلي كسي نميتونست به راحتي به دروازه ايتاليا نزديك بشه. چنان بازي رو موقع دفاع مي بستن كه كسي فكر نمي كرد اونا گل بخورن ولي در اين مسابقه اونا به دفعات دروازه شون با تهديد جدي روبرو شد و موقعيت هاي 70 تا 80 درصد نزديك به گل رو به حريف مي دادن. به نظرم بايد ايتاليا رو به خاطر اين كارش محروم كنن. البته اونا جايي براي اعتراض نذاشتن. هرگز نمي شه تباني هايي از اين دست رو اثبات كرد. ولي هركي تو اين چند بازي ايتاليا رو ديده باشه ميدونه كه اونا واقعاً در اين بازي حتي 40% خودشونم نبودن.

ميخوام نظرتونو راجع به اين موضوعات گفته شده بدونم.

راستي اگه به جدول رده بندي گروه دوم يه نگاهي بندازين ميبينين كه با وجود بهتر بودن تفاضل گل پرتغال، اين ايتاليا بود كه بالا اومد. و در ضمن پرتغال پاراگوئه رو برده وايتاليا به پاراگوئه باخته و پرتغالم به ايتاليا باخته. حالا چطوري ميشه پاراگوئه اول ميشه، ايتاليا دوم و پرتغال هم سوم؟

پژواک جان خوشحالم که در این تاپیک فعالیت میکنیم و نظرات بس مفید در اختیار همدیگر قرار میدیم !
من هم به مانند شما دوست دارم نظر دوستان را در مورد حرفهام بدونم ! اگر اطلاعاتی نظری چیزی هست ممنون میشم بیان بشه!

70% با حرفتون موافقم که قضیه تبانی بوده ! البته نمیشه 100% مطمئن بود! حالا میگم چرا! ببین شما باید یه دلیل پیدا کنی که ایتالیا بخواهد باعث بشه که پرتغال را حذف کنه در این مرحله؟! که من هر چی فکر میکنم دلیل خاصی پیدا نمیکنم ! به نظرم همه ی تیمها برای پیشرفت و نشان دادن خودی به تیمهای دیگر تمام تلاششان را میکنند !
حتی دلیلی برای این دوره نداشته باشه مثلا حذف شدنش هم قطعی باشه ولی باز کم فروشی نمیکنند و بازی خودشون را انجام میدند یه مثال بارز برای این حرف تیم تایلند درسته 3 بازی را باخت ولی خداوکیلی خیلی قشنگ بازی کرد و برای دیگر تیمها مشکل ساز شد که مهمترینش مشکل ساز شدن برای ایتالیا بود که ایتالیا به سختی با 1 گل تایلند را شکست داد ! به هر حال این قضیه باید موشکافی بشه ولی من حدود نصف بازی را دیدم ایتالیا زیاد به خودش سخت نمیگرفت ولی نمیشه گفت تبانی هم بود ! الله اعلم :دی

در مورد رده بندی در گروه ایتالیا به احتمال 97% یعنی بگم مطمئنا که خیال همه راحت بشه اینها بر اساس بازیهای متقابل ارزیابی میکننند! یعنی ایتالیا چون پرتغال را برده پس ایتالیا در رده ی دوم قرار میگیره ! آخه هر طور دیگه حساب و بررسی کنی به جواب مورد اعتنایی نمیرسی !

تفاضل اسپانیا +7 و تفاضل گل ایران +4 .صعوده ما از گروهمون به عنوان تیم اول یه کم سخته. اگه بازی امروز اسپانیا رو حساب نکنیم ایران باید 5 گل به چک بزنه تا اول صعود کنه که اینم یه کم دور از ذهنه.اینم معلوم نیست که اسپانیا چه نتیجه ای مقابل اروگوئه بگیره.

اگر واقع بین باشیم نباید به اول شدن تیم ایران خیلی امیدوار باشیم چون در حداقلیات اسپانیا میتوهنه به راحتی با اختلاف 3 گل اروگوئه را ببره که خب بردن چک با نتیجه ی 8 گل بسیار کار مشکل و تقریبا محالیه !

ممنون از تفسیر قشنگتون ! و دقیقا همینطوره ایران از جای خیلی نا امید کننده ای گل نخورده که براش متاسف بشیم ! یعنی یه نقطه ضعف آشکار نداره که تیمها به یه شکل گل زده باشند ! و مشکل ما تو ضربات ایستگاهی هست که خب این هم کم مشکلی نیست ولی انشاءالله با دقت بیشتر دروازه بان و منسجم بودن خط دفاعی ما شاهد بازی با کمترین گل خورده ایران باشیم !

الان اخبار ورزشی گفتش که ایتالیا از راهیابی به مرحله بعد به خاطر تفاضل گل کمتر باز موند و پرتغال سعود کرد ..

:18: داش عماد اذیت نکن ! :دی

بابا سایت فیفا و تمام رسانه ها اعلام کردند که پاراگوئه به عنوان تیم اول و ایتالیا به عنوان تیم دوم صعود کردند! دقت کنی دلیلشو کمی بالاتر توضیح دادم !

به امید برد پر گل ایران در مقابل چک:33::33::33:

h_starboy
09-10-2008, 15:11
من هم كه كامل توضيح دادم قانونشو. من رفتم از سايت فيفا pdf شو دانلود كردم و خوندم. اگه شد يه عكس هم از اون قسمتش ميزارم.
ضمنا بازي ايران ساعت 5 هستش. به اميد برد ايران.
اينم عكسش :

لينك فايل pdf :

صفحه 24 رو بخونين.

sudotux
09-10-2008, 15:49
درسته دوست عزيز. قانونش هم اين بوده كه تيمهايي كه امتيازشون يكي ميشه
اول اوني كه بيشترين امتياز رو تو بازيهاي بين خودشون گرفته ميره بالا.
دوم تفاضل گل تيمهايي كه تو بازيهاي بين خودشون بيشتره ميرن بالا.
در مورد گروه دوم هم اينجوري بوده :
ايتاليا 3-1 پرتقال
پرتقال 3-2 پاراگويه
پاراگويه 4-2 ايتاليا

پس پاراگويه با تفاضل +1 و ايتاليا با تفاضل 0 ميرن بالا و پرتقال با تفاضل -1 حذف ميشه.

من هم كه كامل توضيح دادم قانونشو. من رفتم از سايت فيفا pdf شو دانلود كردم و خوندم. اگه شد يه عكس هم از اون قسمتش ميزارم.
ضمنا بازي ايران ساعت 5 هستش. به اميد برد ايران.
اينم عكسش :

لينك فايل pdf :

صفحه 24 رو بخونين.

این دوستمون کاملا درست میگه ! صعود پاراگوئه و ایتالیا و حذف اسپانیا براساس گل شماری بین بازی های خودشون هست !! کافیه pdf قوانین این بازی ها رو از سایت فیفا دانلود کنید تا متوجه بشید !

speaker
09-10-2008, 15:52
برد با ماست.

emad64
09-10-2008, 16:03
بابا تقصیر من که نیست. اخبار 13:15 اینو گفت..
منم تعجب کردم، ولی عین گفتش رو اینجا گذاشتم.. (ایتالیا صعود نکرد)
دوستمون speaker هم گفتن که تو اخبار 14:00 همینی که شما میگید رو گفتن.. (ایتالیا صعود کرد)
دیگه چرا میزنید، ببخشید :31:

emad64
09-10-2008, 16:05
راستی یادم رفت بپرسم..
اسم بازیکن شماره 2 ایران کیه ؟
2 Morteza AZIMAEIDIVKOLAEI

مرتضی کی؟
یکی اینو واسه من ترجمه کنه. من IQ م پایینه :31:

unartig
09-10-2008, 16:12
راستی یادم رفت بپرسم..

مرتضی کی؟
فکر کنم مرتضی عظیمایی دیو کلایی باشه :20:منم زیاد مطمین نیستم رواین مطلب
آره ایتالیا هم به خاطر تفاضل گل نرفت بالا . حالا هرکی بیفته توگروه دوم خیلی خوش شانس هست :31:

h_starboy
09-10-2008, 16:21
ايشاللا بريم بالا گروهمون اينطوري ميشه :
برزيل - اكراين - ايران - ايتاليا
اون يكي گروه هم اينا :
پاراگويه - اسپانيا - آرزانتين - روسيه

كارمون سخته ولي ايشالا بريم جزُِ 4 تا

sudotux
09-10-2008, 16:26
ايشاللا بريم بالا گروهمون اينطوري ميشه :
برزيل - اكراين - ايران - ايتاليا
اون يكي گروه هم اينا :
پاراگويه - اسپانيا - آرزانتين - روسيه

كارمون سخته ولي ايشالا بريم جزُِ 4 تا

ایتالیا و اکراین رو میتونیم ببریم ولی برزیل رو نه ...

speaker
09-10-2008, 16:39
:31::5:دوستای عزیز نیم ساعت دیگه بازی شروع میشه.بریم تخمه بخریم که بازی خیلی حساسه.:5::31:

mostafaeshghi
09-10-2008, 17:03
سلام به دوستان گلم !
از لطف و توجه ی همه ی دوستان به نقدها و کلا این تاپیک ممنونم !

من موقع بازی ایران و اروگوئه دانشگاه بودم و نشد بازی رو ببینم! به یکی از دوستان سپردم و ایشون مححبت کرد و برای من بازی را کپچر کرد و من تونستم الآن تماشای بازی را به اتمام برسانم ! مثل دیگر بازیها این بازی هم بسیار قشنگ بود ! و خیلی مختصر نقد میکنم بازی را !

نقد بازی

ایران در این بای کاملا بر تیم مقابل برتری محرزی داشت ! ویژگیهای ایران و بعد باز هم ضعفهایشان را عنوان میکنم (البته کمی مختصر تر)

ویژگیها

1- عملکرد دروازه بان بسیار عالی بود مانند بازیهای گذشته (به جز صحنه ی گل دوم که توضیح خواهم داد) و مهمترین ویژگی مهمی که در بازی نظری این بار فرق میکرد این بود که پرتابهاش را بسیار دقیق می انداخت (داشتم فکر میکردم نکنه شمس نقد منو خونده :دی :31:) بسیار با پرتابهاش حال کردم چون این دعه با دقت بیشتر فقط تونستم 1 اشتباه در پرتاب ببینم ازش که آمار بسیار خوب و عالی است !

2- دفاع بسیار خوب و منسجم ! مهمترین ویژگی دفع شوتهای تیم مقابل بود که با دقت و وسواس بالایی انجام میشد!

3- کار ترکیبی و پاسهای خوب و متوالی سالم (تاکتیک)

4- استفاده ی صحیح و به موقع از حضور شمسایی در بازی! و عالی کار کردن این بازیکن (به جز واردی که اشاره میکنم بهش)

ضعفها

1- 3-4 تا پاس غلط که حریف را صاحب یه ضد حمله ی مناسب برای زدن گل میکرد! بازیکن آخر باید بیشتر حواسشو جمع کنه !

2- عدم دقت کافی در ضربه های آخر! شما دقت کنید در اثر بازسازیهای بسیار قشنگ شمسایی و اصغری چند تا موقعیت خوب برای تیم ما به وجود آمد که به علت عدم دقت در زدن ضربه ی آخر آنها را از دست دادیم !

3- بیشتر موارد بالا توسط شمساییی از دست رفت ! ولی باز هم ممونیم ازش که ضربات را قشنگ میزد ولی به یه نکته ی کوچک دقت میکرد بهتر بود و اون هم ارتفاع! دقت کنید که اولین گل ما به چه زیبایی وارد دروازه ی جریف شد! اگر ما همان کار را در ضبات آخر 3-4 بار دیگر اجرا میکریدم با تعداد گلهای بیشتری میبردیم !

اینو نمیخوام بگم ضعف است ولی مربی باید روش دقت کافی داشته باشه من خیلی خیلی حرفه ای نیستم تو این زمینه ولی به این نکته باید توجه داشت عوض کردن کلی تیم (منظور همون 4 بازیکن و یا حتی 3 تا) یه شوک برای تیم خودمان و باید حساب شده تعویضها انجام بشه! این کاری که مثلا 4 تا بازیکن با هم عوض میشوند مال موقعی است که تیم با اختلاف گل زیاد جلوست و مطمئن است که با این تعویضها و خوردن گلی در نتیجه ی بازی زیاد تاثیر نخواهد داشت (مثل بازی برزیل و جزایر سلیمان که بارها این کار انجام شد) ! به نظر من بهتره با یه اختلاف 20-30 ثانیه ای بازکینان تعویض بشوند!

ولی خوشحالم که ایران نسبت به بازیهای قبل خیلی از نقاط ضعفش را درست کرد و به امید برد در بازی ای که از همین اۀان شروع شده!

اگر دوستان نظری دارند بگند خوشحال میشیم !

2-

M_Abieteh
09-10-2008, 17:38
ایران نیمه ی اول عالی بود.

نیمه ی اول ایران 1 چک 0

mostafa.m
09-10-2008, 18:05
گل خوردیم................
1-1

mostafa.m
09-10-2008, 18:06
هورراااااااا
گل زدیم
وحید شمسایی
2-1
9دقیقه مونده به پایان

mostafa.m
09-10-2008, 18:09
ای بابا
2-2
8دقیقه مونده........

mostafa.m
09-10-2008, 18:27
ایولاااااااااااااااااا
بردیم3-2
گل اخر عجب گلی بودددددد

10781234
09-10-2008, 18:31
گل آخر رو حسن زاده عالی زد :ایکس .

رفتیم مرحله بعد . احتمالا برزیل رو هم تو اون مرحله شکست میدیم ;;)

MoJtaBa.R
09-10-2008, 18:32
تبريک . ايراني بازي کرديم و برديم

با اينکه قلبها همه تو دهن بود ولي تهش فوق العاده بود

بچه ها متشکريم

M_Abieteh
09-10-2008, 18:33
عجب بازیه نفس گیری بود.

M_Abieteh
09-10-2008, 18:35
موقعی که دروازه بانشون هم اومد جلو بدجور نفسها تو سینه ها حبس شده بود.دی:

arash_3tar
09-10-2008, 18:36
عجب بازی بود
حال کردیم اساسی مخصوصا بعد از گل اخر
ایول دمه همه ی بچه ها گرم
راستی این شمس چه گریه ای می کرد

M_Abieteh
09-10-2008, 18:36
در کل برد خوبی بود.

بازیهای بعدی کی برگزار میشه؟

keshish
09-10-2008, 18:37
صعود تیم رو به همه فوتبال دوستان تبریک میگم.بازیکنانی که بتونن حسین شمس رو به این راحتی بندازن بالا باید هم از گروهشون صعود کنن(چه ربطی داشت)

M_Abieteh
09-10-2008, 18:37
عجب بازی بود

از خوشهالی بود.

ali...
09-10-2008, 18:39
تبریک میگم
گل آخر عالی بود

mostafa.m
09-10-2008, 18:40
صعود تیم رو به همه فوتبال دوستان تبریک میگم.بازیکنانی که بتونن حسین شمس رو به این راحتی بندازن بالا باید هم از گروهشون صعود کنن(چه ربطی داشت)
نه اتفاقا ربط هم داشت.....
خیلی سنگینه ها ... بلند کردنش به زبون راحته..

sepehr_x50
09-10-2008, 18:41
تبریک میگم.

هورا

h_starboy
09-10-2008, 18:41
امروزم ايشالا ايران ميبره. من ميگم 3-2 يا 4-2 يا 4-3
:31: :31: :20:
منم گفته بودم. :31:
ايول ايول
تبريك به همه ايرانيهاي گل.
:8: :42:

mostafa.m
09-10-2008, 18:44
کاش فوتبالیستا هم از فوتسالیستا یاد بگیرن............

corey
09-10-2008, 18:48
نظری دروازبان ایران تو این بازی عالی بازی کرد و چند صحنه تیم نجات داد
منم برد و صعود به مرحله بعد تبریک میگم

M_Abieteh
09-10-2008, 18:58
نظری دروازبان ایران تو این بازی عالی بازی کرد و چند صحنه تیم نجات داد

تائید....میشه.

Morteza4SN
09-10-2008, 19:01
منم تبریک میگم

اون گریه ی شمس خیلی ناز بود .. ما رو هم احساساتی کرد .

دمشون گرم

Majid393
09-10-2008, 19:01
منم تبریک میگم .....

M_Abieteh
09-10-2008, 19:02
رقابت‌هاي جام جهاني فوتسال در برزيل
ايران با غلبه بر چك به دور دوم صعود كرد
خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتسال جمهوري اسلامي ايران به دور بعدي رقابت‌هاي جام جهاني صعود كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم امروز(پنج شنبه) در آخرين ديدار خود از گروه D در مرحله گروهي اين پيكارها موفق شد مقابل تيم جمهوري چك به برتري 3 بر 2 رسيده و با 10 امتياز پس از اسپانيا به دور بعد صعود كند.
در اين ديدار كه در ورزشگاه ريودوژانيرو برزيل انجام گرفت و تماشاگران ايراني در كنار گروهي از تماشاگران مشتاق برزيلي دست به حمايت از تيم ايران زدند، تيم ايران در دقيقه 16 توسط حسن زاده گل نخست خود را به ثمر رساند.
پس از او در دقيقه 30 نوبت به وحيد شمسايي رسيد تا گل دوم ايران را ثبت كند. در دقيقه 36 نيز حسن زاده، گل دوم خود و سوم ايران را وارد دروازه حريف كرد.
در نقطه مقابل تيم ايران در دقايق 27 و 31 ، دو گل توسط يانوشكي و دوبني ، دريافت كرد.
درديداري ديگر از همين گروه تيم اسپانيا با نتيجه 3 بر صفر اروگوئه را شكست داد.
انتهاي پيام/ز

mostafaeshghi
09-10-2008, 19:08
ایول!
هوووووووووووووورااااااااا
ایولا ایولا ، ایولا

ببخشید جوگیر شدم ! خدایی بازی خیلی نفس گیری بود! شر شر دارم عرق میریزم از هیجان :31:

به امید موفقیت ایران در مرحله ی بعدی! (نخند ;) باور کن میتونیم و من شکی ندارم که ایران میتونه پدیده ی این بازیها باشه)
دوستان ممنون میشم در مورد شکل گیری گروه های مرحله ی بعد یه توضیحی بدند؟!
نقد بازی را هم در ساعات آینده به رشته ی تحریر (تایپ:دی) درمیارم!

ولی خدایی به این شمس برسونید (اگر فامیلتونه چیزی :31:) به بروبچ بگه در زدن آخرین ضربه ها بیشتر دقت کنند تا بتونند

در یه نقد کلی میگم اگر ایران 2 چیز را دقت کنه همه ی بازیها را میبره

1- ضربه های آخر

2- دقت شوتهای از راه دور

اگر این دوتا دقت کنه آمار گلزنیش کمتر از بریل نخواهد بود !

hoomaan
09-10-2008, 19:10
کسی می دونه بازی بعدی ایران با کیه ؟

Hossein Adeli
09-10-2008, 19:15
گل سوم یه طرف کل بازی یه طرف !!!
تبریک میگم

Alireza Taji
09-10-2008, 19:18
تبریک میگم.
عجب بازی بود.
به نظر من تیم خودمون باعث شد اینقدر استرس و فشار بازی بره بالا!
امیدوارم بازیهای خوبمون را ادامه بدیم.

SANR
09-10-2008, 19:21
من فکر کردم ساعت 19 میده!

اعصابم خورد شد که ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SANR
09-10-2008, 19:23
اینم جدول:

Ghasem.M
09-10-2008, 19:39
راستی یادم رفت بپرسم..

مرتضی کی؟

مرتضی بچه محله مونه! اسمش هم مرتضی عظیمایی دیوکلایی هست.

منم تبریک می گم به خاطر صعودمون به مرحله بعد. :40:

sudotux
09-10-2008, 19:45
تبریک میگم ... لذت بردیم

arash_3tar
09-10-2008, 20:11
صورت شمس رو نیگاه

mostafa.m
09-10-2008, 20:28
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafa.m
09-10-2008, 20:30
بازیه بعد کی هست؟؟

10781234
09-10-2008, 20:41
عجب بازی بود

اشک شوق بود فکر کنم ! :46:

axilbam
09-10-2008, 20:43
منم تبریک میگم این پیروزی شیرین رو،خیلی چسبید.

Pejvak61
09-10-2008, 20:56
منم تبريك ميگم.
واقعاً خوشحالم كه تونستيم بريم بالا.
من هم با گريه شمس داشتم بي اختيار گريه مي كردم. كلاً من عاشق اينجور صحنه ها هستم.

راستي امشب 90 داره.
فكر ميكنين بيشتر در مورد چي بحث ميكنن؟

axilbam
09-10-2008, 21:04
منم تبريك ميگم.

راستي امشب 90 داره.

من فکر میکنم بیشتر در مورد برد تیم ملی فوتسال و لیست اسامی بازی کنان تیم ملی فوتبال :5:

alioxv
09-10-2008, 21:08
منم تبريك ميگم.
راستي امشب 90 داره.

راجبه هرچي صحبت نكنند راجع به علي كريمي صحبت مي كنند.

mostafaeshghi
09-10-2008, 21:09
سلام بر دوستان فوتسال دوست !

این هم برنامه ی کامل بایهای مرحله ی دوم (همین الآن بروز شد)

به امید موفقیت ایران در این مرحله

منتظر معجزات جالب توجه ایران در این مرحله باشید با برد برزیل شروع به اعجاب انگیزی میکنه! میگی نه ببین !

Pejvak61
09-10-2008, 21:14
اينم برنامه بازي ها به وقت تهران :

emad64
09-10-2008, 21:16
منم این برد شیرین رو تبریک میگم.. قلبمون تو دهنمون بودا..
چه شود بازی ایران برزیل..
دومین شگفتی نیز از آن ایران خواهد بود..

بازی ایران ایتالیا رو خیلی حال میکنم. باید واسشون یه جهنمی بسازیم که توبه کنن چرا اومدن تو این گروه..

MoJtaBa.R
09-10-2008, 21:17
بابت برنامه ها م م نون

mostafaeshghi
09-10-2008, 21:24
این هم جدول گروههای مرحله ی اول !

momkhbpsp
09-10-2008, 21:26
منم تبریک میگم
اما برد یا تساوی مقابل برزیل خیلی رویایی هست چون که اگه ایران عقب بیفته جبرانش خیلی سخته و اینکه کلا ایرانیها چون زود هیجانی میشن بازی رو ول میدن به نظر من باید منطقی جلوی برزیل بازی کرد که گل کمتر بخوریم و با وجود اینکه همه از برزیل میخورن حتما کار این گروه به گل شماری میکشه

mostafaeshghi
09-10-2008, 21:32
این هم آمار کامل بازیهای انجام شده در مرحله ی اول !

mostafa.m
09-10-2008, 21:50
چن تا تیم میرن مرحله 3 از این دوره در هرگروه بالا؟؟

mostafaeshghi
09-10-2008, 22:05
چن تا تیم میرن مرحله 3 از این دوره در هرگروه بالا؟؟

در این مرحله از هر گروه دو تیم میاد بالا که (فکر کنم) ضربدری با هم بازی میکنند و تیم فینالیست و بازی ردهبندی مشخص میشه)

باور کنید نمیدونم چرا ! ولی یه حسی میگه ایران از این گروه حتما صعود میکنه :46:

saman rossi
09-10-2008, 22:13
ایشالا بچه ها دهن برزیلو مسواک میزنن . فقط یه نقطه ضعف که ایران داره ضربات ازاده . دفاعا فقط وای میسن نیگا میکنن

hamid2006gh
10-10-2008, 00:31
بچه ها من هم به همه تبريك ميگم
خيلي عالي بود
در مورد بازيهاي مرحله دوم هم اگه بخوايم يكم منطقي باشيم خوب ما نهايتا ميتونيم بعد از برزيل به عنوان تيم دوم صعود كنيم كه همين هم واقعا افتخار بزرگي هست . اميدوارم كه همچين اتفاقي بيافته. به اميد پيروزيهاي بعدي تيم ملي

بچه ها متشكريم

InDepEndEnCe
10-10-2008, 00:35
عجب گروه باحالي افتاديم! هر تيمي كه ارزو داشتيم باهاش تو فوتبال بازي كنيم تو فوتساله الان!

اصلا نبايد انتظار صعود داشته باشيم. تا همين جاشم گل كاشتيم. ولي عجب بازيهايي مي شه!

لحظه شماري تا شنبه!

jingool
10-10-2008, 01:54
اگه از برزیل بیشتر از 5 تا نخوریم خودش یه شگفتیه!!!
فقط اگه برزیل نامردی نکنه به غیر از ایران 2 تا تیم دیگه رو هم ببره ((چون پتانسیلش رو داره )که میبره...از برزیل بعیده کثیف بازی کنه)...
اون وقت بین ایران - ایتالیا - اکراین رقابت جالبی از آب در میاد.
ما هم که همه بازی های سختمون همون بازی اوله.دی:
آقا اصلا از هر کی خوردیم خوردیم ولی از این ایتالیا نخوریم که خیلی ادعا هستش سر همون قضیه صعود...

mostafaeshghi
10-10-2008, 02:00
سلام به دوستان عزیز فوتسال دوست !

و اینک نقد بازی ایران و چک

بازی بسیار قشنگ و بسیار نفس گیر و سخت بود ! ولی بالاخره تیم ایران تونست بر تیم چک فائق آید ! (البته خدایی حق ایران بود)

ویژگیهای تیم ایران

1- مثل همیشه عملکرد عالی دروازه بان ( و همچنین پرتابهای دقیق)

2- دفاع هم مانند بازیهای گذشته بود ولی یه مقدار کم آورد !

3-بازی ترکیبی و تاکتیک تیمی خوب

4- و باز هم تعویضهای به موقع و مناسب

5-.....

ضعفها و معایب

1- بدترین عملکرد دفاع و دروازه بان در ضربات ایستگاهی

2- یارگیری نسبت به بازیهای قبل افت قابل توجهی داشت (یارگیری نفر به نفر خیلی خوب نیود (دفاع باید پیگیرانه و سر سخت بازیکن مورد نظرشو دنبال کنه)

3- کم دقتی در زدن ضربه های آخر (در یه حرکت زیبا و تیمی توپ را تا آخر میاریم ولی در ضربه آخر دقت نمیکنیم و تمام تلاش تیم به هدر میره)

4- ضربه های از راه دور کم دقت (این کار خیلی خوبه چون تیم غافل گیر میشه و شوتهای کشاورز و شمسایی قدرت خوبی داره ولی باید در هدفگیری و ضربه به هدف دقت بیشتری کنند

5-...

نقد گلهای بازی

گل اول ایران
با جاگیری منساب حسن زاده تونست گلی زیبا رابه ثمر برساند و با اولین ضربه که دیدی بلوکه شد دست از تلاش برنداشت و با ضربه ای دیگر کار را تمام کرد

گل اول چک
ضعف دفاع در یارگیری نفر به نفر و جا ماندن از بازیکنی که ضربه را زد ، با وجود تمام تلاش دروازه بان ، باز هم توپ تبدیل به گل شد

گل دوم ایران
شمسایی با یه حرکت زیبا بازیکن چک را جا گذاشت و با شوتی دقیق دروازه را هدف گرفت که به زیبایی هر چه تمامتر در درون دروازه قرار گرفت

گل دوم چک
در فجیع ترین حالت یران در ضربات کاشته گل میخوره! و اینجا هم بزرگترین سوتیش عدم یارگیری نفر به نفر بود (ولی مطمئنا شمس باید یه فکر اساسی در این مورد بکنه و میکنه انشاءالله)

اینو در پستهای بالاییم هم گفتم اگر ایران 2 مورد را دقت کنه و به خوبی به اجرا بگذره از برزیل هم نباید بترسه

1- دقت در زدن ضربات آخر (مخصوصا شمسایی)

2- دقت در زدن شوتهای از راه دور

به امید موفقیت ایران در این مرحله از مسابقات

قربانتان : مصطفی عشقی

jingool
10-10-2008, 02:15
من فقط نمیدونم چرا یه فکری به حال ضربه ایستگاهی نمیکنن؟!!
بعد 3 تا بازی هنوز همون اشتباهات...
با چک هم که دیگه بدتر...
سریع تر باید این نقطه ضعف رو پوشش بدن شنبه دیگه از این خبرا نیست!!!

ALIBOZORG
10-10-2008, 02:18
باید فکر بردن برزیل از سرمون بیرون کنیم ،همین جام جهانی کوچک 4 بر 0 ازشون شکست خوردیم،رقیب اصلی ما ایتالیاست،احتمال سعودمون 70 درصد.

Amin_Mokari
10-10-2008, 02:24
بچه ها منم این بازی بسیار عالی وصعود تیم رو تبریک میگم حالا کسی می تونه اظهار نظرای دیگران رو راجع به صعود ایران گیر بیاره مثلا afc fifa ویا شبکه های دیگه رو

Amin_Mokari
10-10-2008, 02:49
خوب درسته که برزیل خیلی قوی اما کار نشد نداریم دیدیند چطور اسپانیا رو متوقف کردیم ما اومدیم واسه شگفتی من مطمینم صعود میکنیم و برای برزیل هم یه کابوس بزرگ خواهیم بود تیم های قبلی که بزیل با اونا بازی کرده چندان قوی نبوده قوی ترین تیمی که برزیل باهاش بازی میکنه یعنی اولین تیم قوی که مقابلش تو این بازی ها بازی میکنه ایرانه ما میتونیم صعود کنیم انتظار یه بازی بسیار خوب و متفاوت از ایرا در مقابل برزیل
اگه خدا بخواد ما میتونیم به ایمد موفقیت بچه های غیرتمند ایرانی

Amin_Mokari
10-10-2008, 02:50
خوب درسته که برزیل خیلی قوی اما کار نشد نداریم دیدیند چطور اسپانیا رو متوقف کردیم ما اومدیم واسه شگفتی من مطمینم صعود میکنیم و برای برزیل هم یه کابوس بزرگ خواهیم بود تیم های قبلی که بزیل با اونا بازی کرده چندان قوی نبوده قوی ترین تیمی که برزیل باهاش بازی میکنه یعنی اولین تیم قوی که مقابلش تو این بازی ها بازی میکنه ایرانه ما میتونیم صعود کنیم انتظار یه بازی بسیار خوب و متفاوت از ایرا در مقابل برزیل
اگه خدا بخواد ما میتونیم به ایمد موفقیت بچه های غیرتمند ایرانی

M_Abieteh
10-10-2008, 11:11
بازتاب صعود فوتسال ايران به مرحله بعدي جام جهاني؛
اشك‌هاي شمس و مقاومت نظري مصدوم باارزش بود
خبرگزاري فارس: تلويزيون هاي عربي و اروپايي در اخباري جداگانه گريه سرمربي و دست آسيب ديده دروازه‌بان تيم فوتسال ايران را مورد تحليل رسانه اي قرار دادند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كارشناس شبكه الجزيره(بخش ورزشي) در تحليلي از رقابت هاي فوتسال برزيل، گريه هاي شمس سرمربي ايران را بسيار معني دار و ارزشمند دانست و گفت: ارزش مربي بومي در همين جاها روشن مي شود. او بي گمان به ياد سال‌ها زحمت و ممارست افتاده بود و افرادي كه مي دانند براي رسيدن به چنين نقطه اي چه بايد كرد ارزش اشك هاي او را مي فهمند.
مجري شبكه راي ايتاليا نيز با تحليل كلي از اين رقابت ها ضمن اشاره به پديده بودن فوتسال ايران گفت: دست دروازه‌بان فوتسال ايران در اواسط بازي آسيب ديده بود؛ اما تا پايان مقاومت كرد. از اين صحنه ها در فوتسال كم ديده مي شود.
انتهاي پيام/

iammahdi
10-10-2008, 11:28
ایول تیم فوتسالمون....ایول شمس...
بچه ها با غیرت بازی کردن...آفرین...
یکمم تیم فوتبالمون یاد بگیره بد نیست...
اما خیلی سخته...برزیل...من که امیدی ندارم ایران ببره ولی اگه ببره که دیگه شمس از خوشحالی از بیمارستان سر در می یاره...

unartig
10-10-2008, 11:41
اینکه توگروه برزیل هستیم برامون خیلی خوبه چون اگربرزیل هرسه تاتیمو ببره که میبره ما میتونیم به تفاضل گل هم امیدوارباشیم برای صعود یعنی فقط کافیه اوکراینو ببریم و باایتالیامساوی کنیم

h_starboy
10-10-2008, 12:18
به نظر من اكراين از ايتاليا قويتره. بازيهاي هر 2 تا تيمو ديدم. ايتاليا زياد مالي نبود.
ما فقط بايد كم گل بخوريم از برزيل.

M_Abieteh
10-10-2008, 13:49
فکر نکنم ایران با نتیجه ی سنگین از برزیل ببازه. اونقدرها که فکر میکنید.

Alireza Taji
10-10-2008, 14:18
شکست دادن برزیل ارزشش دست کمی از قهرمانی در رقابت ها نداره!
حقیقتا شکست دادن برزیل کار خیلی سختی هست اما ممکن هست.

ایتالیا تیم چندان بزرگی در فوتسال نیست و بر عکس اوکراین تیم نسبتا خوبی هست که در سطح تیم خودمون هست و میتونه دردسر ساز بشه.

Pejvak61
10-10-2008, 14:18
كسي برنامه 90 رو تا آخر ديده؟
من ديشب تا حرف هاي فيروز كريمي بيدار نشستم ولي از خستگي خوابم برد.
تا اون لحظه چيزي در رابطه با تيم فوتسال نگفتن حتي در معرفي برنامه هم حرفي از تيم فوتسال نبود.

اگه تا آخر برنامه چيزي از فوتسال نگفتن واقعاً آدمهاي بي منظوري هستن. كي فوتبال تونسته به موفقيت فوتسال دست پيدا كنه كه اينا اينطوري در موردش بي تفاوتي ميكنن؟
آيا دعوت شدن و رد كردن دعوت علي كريمي خيلي مهم تر از نتايج فوتسال بود؟
آيا اين نتايج خيلي بي ارزشند كه مسابقات داخلي ليگ به اونا ترجيح داده ميشن؟
حالا اگه فوتبال تونسته بود چنين موفقيتي كسب كنه تمام برنامه هاي تلويزيوني چه ورزشي و چه غير ورزشي وقتشونو بهش الختصاص ميدادن.
واقعاً شمس حق داشت اون طوري گريه كنه. چون هيچ حامي نداشت تيم فوتسال قبل از شروع مسابقات قرار بود كه بره با اسپانيا تو اسپانيا دو بازي تداركاتي برگزار كنه كه به دليل پيدا نشدن بليط! سفرشون لغو شد! . حتي قبل از شروع همين مسابقات به دليل كم توجهي فدراسيون به فوتسال استعفاء داده بود كه بعدش نفهميديم چطور شدن باز هم مربي باقي موند و رفت جام جهاني!

emad64
10-10-2008, 14:20
واقعاً جای افتخار داره..
ایران بعد از مدتها، با اقتدار از گروه خودش صعود کرد و به جمع 8 تیم برتر جهان راه یافت.. کم افتخاری نیست..
این خیلی خوبه که بعد از متوقف کردن اسپانیا، بچه ها مقرور نشدن و بازی هاشون رو به همون روال ادامه دادن..
اگه مقابل برزیل هم بتونن همینطور بازی کنن و دفاعمون همون دفاع، یا حتی بهتر از اون هم باشه، به هدفی که میخوایم میرسیم..
فقط همونطوری که مصطفی تو تحلیلش گفته بود، بچه ها باید تو زدن ضربه های آخرشون بیشتر دقت کنن.. تو بازی با چک این دقت یه خورده پایین تر اومده بود..

به امید خلق دومین شگفتی در 20 مهر 87 ..

Pejvak61
10-10-2008, 14:27
بد نيست به اين صفحه هم نگاهي بندازين.

hamzeaziz
10-10-2008, 14:28
ایول به تیم ملی انشالله تا فینال میریم و فینال هم میبریم

morix_001
10-10-2008, 14:28
من خیلی امید دارم ایران ببره ...
انشا... که می بره و مردم به خیابون ها بریزن ( نمی دونم شاید مردم به اندازه تیم ملی فوتبالشون ، فوتسالشون رو هم دوست داشته باشند و به خیابون ها بریزند ... )