PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Acer Aspire One

ramin967
30-09-2008, 20:12
سلام
از دوستانی که در مورد نوت بوکacer Aspire One اطلاعاتی دارند یا با اون کار کردن می خواهم که در مورد این مدل در این تاپیک بنویسند و اینکه اصلا خرید همچین نوت بوکی را توصیه می کنید یا نه؟؟

ebtekar
30-09-2008, 23:43
نوت بوک فوقلعاده ای هستش برگشت نداشته تا حالا مشخصاتش نسبت به قیمت اون جای حرف نزاشته

یه مدل داره که دقیق یادم نیست ولی این مشخصاتش هستش

cpu:2.2 c2d 6mg
ram: 4G
h.d.d|:320
vga: 3300 البته با یه چیپ اضافه
صدای دالبی
مدیا دایرکت تاچ
ترکیب رنگ با افزایش 32%
مجهز به blueray

قیمتش 1120000 تومان هستش

من دوستام تو هنودستان دارند تحصیل می کنند میگند تو این کشور acer بیشتر از نوت بوک های دیگه خریداری میشه قیمت اونجا هم با ایران 7% تفاوت داره

ramin967
01-10-2008, 13:16
نوت بوک فوقلعاده ای هستش برگشت نداشته تا حالا مشخصاتش نسبت به قیمت اون جای حرف نزاشته

یه مدل داره که دقیق یادم نیست ولی این مشخصاتش هستش

cpu:2.2 c2d 6mg
ram: 4G
h.d.d|:320
vga: 3300 البته با یه چیپ اضافه
صدای دالبی
مدیا دایرکت تاچ
ترکیب رنگ با افزایش 32%
مجهز به blueray

قیمتش 1120000 تومان هستش

من دوستام تو هنودستان دارند تحصیل می کنند میگند تو این کشور acer بیشتر از نوت بوک های دیگه خریداری میشه قیمت اونجا هم با ایران 7% تفاوت داره

با تشکر از شما
اما من از دوستان خواهش می کنم در هر تاپیک با توجه به همون تاپیک جواب بدید من منظورم ACER ASPIRE ONE است لطفا راهنمایی کنید

Unknowlive
09-10-2008, 17:57
دارای صفحه زیبا و کریستال هست و دارای پردازنده اتم و صفحه 8 اینچی و به نظر بنده از رقبای مثل اسوس eepc بهتره قیمتش هم 640 هزار تومانه و می تونی به پارس لپ تاپ مراجعه کنی!

cell_phone
21-10-2008, 13:35
اگه از خارج از کشور تهیه کنید ارزش داره وگرنه با این قیمت ( 650 ) داخخل اصلان نمی صرفه بهتره فراموش کنید ( البته نظر من هست شما مختارید )

danavan
24-10-2008, 20:45
سلام من قصد خرید یه نوت بوک جمع و جور رو داشتم.
دیدم با بودجه ای که دارم فقط میتونمAcer Aspire One بگیرم.
منتهی از ظاهرش خوشم نیومد.
یه سرچی زدم و Dell Inspiron Mini 9 رو پیدا کردم.
خیلی جمع و جوره منتهی هرچی تو پایتخت دنبالش گشتم پیدا نکردم.
نمیدونم هنوز تو بازار ایران اومده یا نه .
در هر حال اگر هدفتون مث من خرید یه نوت بوک جمع و جوره صبر کنید ببینید Dell Inspiron Mini 9 با چه قیمتی به
بازار میاد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad33
09-11-2008, 00:25
عرض سلام و ادب.
اول اینکه با دیدن همین مینی لپ تاپ دل علاقه شدیدی به این برند پیدا کردم. آزار دهنده ترین قسمت هارد 16 گیگی این لپ تاپ بود. با مدلی که ایسوس هم زد اصلا حال نکردم. اصولا هردوشون بچه بازی بودن ولی ایسر با هارد 120 گیگی کولاک کرده!

دوتا مطلب رو میخواستم برای خودم روشن کنم :

یکی اینکه کیفیت این لپ تاپ چقدره؟ یعنی ارزش خریدن داره؟ سخت افزارش اذیت نمیکنه؟ خلاصه از این جور حرفا دیگه!
دو اینکه من صبح تا شب به کامپیوتر دسترسی دارم اینو فقط واسه رفع ضرورت میخوام. کارم هم برنامه نویسی و وب گردیه بیشتر! البته برنامه نویسی از نوع دت نت نه! بنظر شما انتظارات منو برآورده میکنه؟

اهل آهنگ و فیلم هم نیستم! فقط دوست دارم هرجا که میرم یه کامپیوتر باشه تا باهاش بتونم کارهامو انجام بدم!

خواهشا دوستان نظر بدن. هرچه بیشتر مفیدتر!

ممنونم و منتظر!:40::11:

danavan
20-11-2008, 20:11
سلام جناب javad33 اون چیزی که میخواستی خریدید ؟
اگه هنوز نخریدی نظرت رو در باره hp-compaq mini-2133 بگو.
من فقط منتظرم یکی به من ok بده بخرم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Processor Speedقیمت 650 (دی جی کالا)

moj2000
11-05-2009, 07:58
سلام جناب javad33 اون چیزی که میخواستی خریدید ؟
اگه هنوز نخریدی نظرت رو در باره hp-compaq mini-2133 بگو.
من فقط منتظرم یکی به من ok بده بخرم.
این لب تاپ رو تو چند تا سایت دیده بودم کیفیت بالا تری نسبت به Acer داره هم از لحاظ قطعات و هم اینکه نام معتبرتری داره توصیه من هم اینه که همین اچ پی رو بخری.
راستی بعضی از مدلهای مینی اچ پی رو دیده بودم که حتی تا 8.5 ماندگاری باطری داشتند!!!