PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه جهت قفل گذاري روي سي دي

baba barghi
31-12-2005, 11:42
سلام دوستان
اول از همه بگم من نمي دونم اينجا جاش هست يا نه ولي خلاصه ديدم برنامه هست گذاشتم اينجا به هر حال شايد بگيد در مورد قفل گذاري روي سي دي تاپيك هاي زيادي در انجمن گرافيك هست ولي من يك چيز ديگه مي خواهم به هر حال من برنامه اي مي خوام كه براي تازه كارها خوب باشه منظور از خوب بودن يعني آسون باشه چون من تا حالا روي هيچ سي دي قفل نزاشتم خلاصه من برنامه اي مي خوام كه كار باهاش آسون باشه و نياز به چند برنامه نداشته باشه و روي همه نوع سي دي از جمله ديتا و ويدئو سي دي قفل بزاره و با برنامه هاي نرو و يا آلوچال و يا كلون سي دي رايت نشه و همچنين روي هارد كپي نشه البته به همراه آموزش و كرك يا سريال در صورت نياز و نمي خوم زياد تخصصي باشه كه حجمش بالا باشه

ممنون
باي

Master
01-01-2006, 11:11
عزيزم . بگو چيز ديگه اي نمي خواين؟! اخه قر بونت برم اين چيزايي كه گفتي اگه انقدر كار كردن باهاشون اسون بود كه همه ميومدن قفل مي زدن . از قديم گفتن . هر كس چيز خواست و مر برو كار مي كن نگو چيست كار (من دراورديه) ولي يه قفل خوب هست . كولاك . برو اينجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه ي 5 . من ورژن 4 ش رو گذاشتم . بچه ها هم لطف كردن كركشو گذاشتن . امو زششم هست. موفق باشي. در ضمن اگه مي خواي فايلهات رو هارد كپي نشن بايداينو بخو ني از Zitanix كاربر فعال انجمنها:--------------------------------------------------------------------------------

15 تا برنامه واسه یه قفل گذاری ساده؟
که اخرشم در عرض 10 دقیقه باز میشه
یه روش خوب بلدم واسه اینکه برنامه هاتون حداقل از روی سی دی کپی نشه حالا اون کار چیه الان میگم
کل فایل هاتون رو توی این شاخه در سی دی بسازیدد
nul/prn/aux
این شاخه ها رو با برنامه نرو درست کنید
کل فایل ها هم بریزید در شاخه AUX
یه برنامه چند وقت پیش ها تو این سایت معرفی شد برای مخفی کردن فایل ها در سی دی
اونم نصب کنید
وقتی سی دی رو با نرو رایت کردید یه ایمیج با پسوند ISO ازش بگیرید با خود نرو هم میشه
بعد با اون برنامه ایمیج رو باز کرده فایل NUL را مخفی کنید
دوباره اونو save کنید (با خود همون برنامه )
حالا ایمیج رو رایت کنید
حالا اگه طرف ته قفل شکستن هم باشه نمی تونه اطلاعات شما رو از روی سی دی کپی کنه رو هارد و برنامه ها فقط با اتوران اجرا میشه
توی اتوران هم باید مسیر فایل رو این طوری تعریف کنید
<SrcDir>\nul\prn\aux\setup.exe
موفق باشید
سوالی بود در خدمتیم :arrow: :wink:

Master
01-01-2006, 11:13
اينم يه راه حل ديگه از Nesta ي عزيز:نرم افزار CCD-Lock برای گذاشتن قفل بروی سی‌ دی که بسیار خوب هست برای آموزش این کار وارد این لینک به شوید و اون بر نامه هائی‌ که نیز داره خودش گفته دانلد کنین و به که آموزش داده استفاده کنین و دیگه کسی‌ نمیتونه از سیدی شما رایت کنه و سیدی قفل می‌ شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه های مورد نیاز برای استفاده از این کار :
CloneCD 4.0.1.9

CCD-Lock 1.7.2 *RC1a

Tzcopy Protection 1.0 Beta11

Winiso 5.3

Deamon Tools

CDRWin 3.9a

Clony XXL 2.0.0.6

baba barghi
01-01-2006, 11:28
سلام مستر جان
من با اين چيزي كه شما مي گيد كار كردم ولي تا يه جاييش با آموزشي كه داده بودند رفتم ولي يه جايي بود كه ديگه ادامه پيدا نمي كرد من مي گم شما آ«وزش كامل كار با اين برنامه ها براي قفل گذاري روي سي دي رو بي زحمت اينجا بزاريد در ضمن من تمام برنامه هايي رو كه گفتيد رو دارم آموزش كامل و دقيقش رو بي زحمت بزاريد ممنون مي شم در ضمن اون قفل كولاك دردسرش بيشتره ولي من همين نوع دومي كه با چند تا برنامه هست رو مي خوام به صورت كامل بي زحمت آموزش بديد اين قفلي كه با چند برنامه هست به اين راحتي باز نمي شه كه؟؟؟با نرو يا آلوچال و يا كلون سي دي و يا روي هارد كپي نمي شه؟؟؟

ممنون
باي

Master
01-01-2006, 15:32
نه عزيزم . چشم از نستا خوان مي خوام كه كار تو راه بندازه . اگه نشد چشم و خودم .راست و ريستش مي كنم .