PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه براي مديريت ترافيك اينترنت adsl

mohyy
30-09-2008, 11:44
سلام
همگي خسته نباشيد مخصوصا كاربران فعال
آقا يه برنامه مي خوام براي مديريت ترافيك اينترنت. منظورم اينه كه برنامه اي باشه كه گزارشي از مقدار اينترنت مصرف شده ارائه بده تا با استفاده از اون بتونيم اينترنتمون رو مديريت كنيم. مثلا اگه adsl يك ماهه و 2 گيگ گرفتيم ، اين برنامه به ما گزارش بده كه بعد از هر بار كانكت شدن چه مقدار از ترافيك 2 گيگ مصرف شده و توسط چه برنامه هايي ؟
در ضمن مي خوام بدونم آيا همچين برنامه هايي سرعت اينترنت و دانلود و آپلود رو كاهش مي دن يا نه؟
هر كدوم از دوستان كه مارو راهنمايي كنن بر ما منت گذاشتند
باتشكر

mehdi_vsgh
30-09-2008, 11:57
اینکه چیزی نیست اگه کسی برنامه ای میشناسه که بشه تنظیم کرد که مثلا فلان ساعت تا فلان ساعت را جز ترافیک حساب نکن(برای اکانت شبانه) رو هم معرفی کنه

mehdi_08
30-09-2008, 12:19
برنامه Net limiter خیلی خوبه

darvish1900
30-09-2008, 12:56
دوستان برای اینکه ترافیک و سرعتش زیر نظر داشته باشند از این برنامه استفاده کنند. من 8 ماه دارم ازش استفاده میکنم. فوق العاده کامل . گزارشی گیری ثانیه به ثانیه. خدایی مو لا درزش نمیره
ساعت دقیقه ثانیه. حجم استفاده شده در روز ماه سال و....
ساعتهای اتصال
آخرین ورژن +کرک
کار هم باهاش خیلی آسون

بیش از یکسال و نیم دارم با ورژنهای مختلفش کار میکنم فوقالعاده عالی و دقیق

امکاانتی هم نظیر این داره که به یک حجم خاصی رسید آلارم بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohyy
14-10-2008, 00:34
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
ضمن تشکر از همه بچه ها
برنامه Bandwidth Meter که آقای darvish1900 معرفی کردن فکر می کنم برنامه خوبی باشه. همه جا هم این برنامه و چندتا برنامه دیگه از جمله dumeter و Net Limiter رو معرفی می کنن. ولی یه مشکلی وجود داره :
من خودم ورژن جدید این برنامه (Bandwidth Meter v5.2.0.0 ) را دانلود کردم اما در تنظیم کردن برنامه واقعا با مشکل مواجه شدم ، به علاوه به نظر می رسه این برنامه حجم اطلاعات رد و بدل شده بین کامپیوتر و اینترنت رو بیشتر از اون چیزی که به نظر می رسه گزارش میده . مثلا شما بعد از 20 دقیقه کار کردن در اینترنت ( تازه با خط دیال آپ) و بدون اینکه چیزی رو دانلود و یا آپلود کرده باشید ، وقتی از این برنامه گزارش می گیرید می بینید که حدود 6 مگا بایت شده که واقعا به نظر نمی رسه اینقدر از اینترنت استفاده کرده باشید . منظورم اینه که باز کردن چندتا صفحه ساده و دیدین چندتا عکس ساده در اینترنت نمی تونه حدود 6 مگ رو مصرف کنه. یه جای کار اشکال داره!!!!!!!!!!!!!!!
با تمام این حرفها اگه دوستانی که از این برنامه راضی هستن و باهاش کار می کنن ، راهنمای تنظیمات برنامه رو به زبان فارسی بذارن ، خیلی عالی میشه.
هر کدوم از دوستان که می تونه مشکلات زیر را در تنظیم برنامه Bandwidth Meterبرطرف کنه، لطفا جواب بده :
1- تنظیم برنامه برای دادن هشدار وصل شدن به اینترنت
2- تنضیم برنامه برای دادن هشدار قطع شدن اینترنت
3- نشان دادن سرعت اینترنت
4- پی بردن به حجم اطلاعات رد و بدل شده با استفاده از برنامه
5- پی بردن به اینکه کدام برنامه بیشترین حجم از اینترنت رو مصرف کرده
6- تنظیم برنامه برای عدم پاک شدن گزارشات بعد از ری استارت کردن سیستم
با تشکر

vitamin2002
18-10-2008, 08:49
از این برنامه هم می تونی استفاده کنی که یکی از دوستان هم قبلا سوال کرده بودند

لینک مستقیم برای شما دوست عزیز :