PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار همراه بانک صادرات ایران

red_swallow
30-09-2008, 02:55
این نرم افزار همانطور که از نامش پیداست به شما امکان انجام خدمات بانکی رو میده که شامل حسابهای عابربانکهای شتاب و حسابهای بانک صادرات می باشد .
نرم افزار بصورت جاوا بوده و یه فایل pdf کمکی که شرح برنامه و خدمات آن میبشاد نیز ضمیمه آن بوده با حجمی حدود 360Kb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_sa
30-09-2008, 21:33
دوست من با تشكر ازت ولي اينجا تاپيك uiq هستش نه جاوا !!!!

حالا يه سوال ؟ اين برنامه رو خودت نصب كردي يا نه ؟ من نصب كردم درخواست كانكت به اينترنت رو داشت مي خواستم بدونم همين طوريه ؟

red_swallow
01-10-2008, 00:17
دوست من با تشكر ازت ولي اينجا تاپيك uiq هستش نه جاوا !!!!

حالا يه سوال ؟ اين برنامه رو خودت نصب كردي يا نه ؟ من نصب كردم درخواست كانكت به اينترنت رو داشت مي خواستم بدونم همين طوريه ؟

درسته دوست عزیز ، حق با شماست
من خودم نصبش کردم ولی درخواست کانکت شدن رو نداشت و از طریق ارسال مسیج کارهاش رو انجام میداد .

g.reza23
04-10-2008, 00:45
سلام
من کار کردم باهاش کانت نمیخواد فقط باید یه کارت سپهر بانک صادرات با رمز دوم داشته باشی تا بتونی کار کنی والا من هم pdf شو دارم هم توضیحاتشو ولی نمیدونم چطوری بذارم تو سایت .

mha_mha
12-10-2008, 15:15
سلام انگار لینکتون خرابه اگه میشه تو یکی از سایت های آپلود، آپلودش کنید خیلی ممنون

amir_sa
12-10-2008, 17:06
سلام
من کار کردم باهاش کانت نمیخواد فقط باید یه کارت سپهر بانک صادرات با رمز دوم داشته باشی تا بتونی کار کنی والا من هم pdf شو دارم هم توضیحاتشو ولی نمیدونم چطوری بذارم تو سایت .
pdf اش كه تو خود سايت بانك صادرات هست . اون درخواست اتصال رو فقط همون بار اول داد الان درست شده

ممنون

red_swallow
15-10-2008, 02:55
سلام انگار لینکتون خرابه اگه میشه تو یکی از سایت های آپلود، آپلودش کنید خیلی ممنون

سلام دوست عزیز
الان تست کردم ، لینک ، کاملأ سالمه و کار میکنه