PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ---امروز تصادف كردم---

YOUCOM
29-09-2008, 17:55
سلام. خواستم اين تاپيك و توي متفرقه بذارم ولي بسته شده بود.
امروز تو بزرگراه آزادگان تصادف كردم. البته مقصر نبودم ولي طرف فرار كرد.
داستان ازين قرار بود كه يه پيكان استيشن عين ... كشيد به چپ و منم براي اينكه بهم نخوره هم ترمز كردم و هم يكمي رفتم به چپ ولي راه رو براي عبور يه ماشين باز گذاشتم. وانته رد شده بو ولي نميدونم چرا بجاي اينكه گاز بده زد رو ترمز. خلاصه پيكانه زير در باك و مالوند و چراغ جلوي خودمم خورد به سپر وانته و خورد شد.
چراغ و راهنماشو رست كردم ولي موندم چجوري به بابام بگم. فقط خجالت ميكشم كه بگم آخه تو فاميل همه از دست فرمون من تعريف ميكنن. اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

Farshadd
29-09-2008, 19:10
ولي موندم چجوري به بابام بگم. فقط خجالت ميكشم كه بگم آخه تو فاميل همه از دست فرمون من تعريف ميكنن. اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

این دو مورد واقعا سخته.

قضیه رو روان توضیح بده.

وقتی بدونن مقصر تو نبودی ... زیاد خیالی نیست.

:11:

XMAN9
29-09-2008, 19:11
دوست عزيز اشكال نداره حقيقت رو بگو و خودت رو خلاص كن.

mstf666
29-09-2008, 19:36
تصادف برای همه ممکنه اتفاق بیوفته.

ممکنه شما سر چهارراه استاده باشید و یکی از پشت بکوبونه به ماشین شما.
یا یکی جلوتون محکم بزنه روی ترمز.

اینا ربطی به دست فرمون نداره.

avecina.ir
29-09-2008, 19:53
آخی..............بچه ها این بار اولش بوده.........آخی بمیرم واست(!!!!!)
شوخی بود عزیزم.هر قدرم دست فرمون کسی خوب باشه بازم براش پیش میاد تصادف کنه.چون دیگران بهت ممکنه بزنن.دیگه گذشته اون دوره ای که بعضی قدیمیا به خودشون افتخار میکردن که بعد 40 سال رانندگی تصادف نداشتن.با این این یک میلیون ماشینی که هر سال میریزنن توی خیابونا و میدن دست جوونایی مثل تو(!!!!)(شوخی)و معابر و خیابونایی که پهن نمیشن...... طبیعیه.منم چند نوبت برام پیش اومده.برای هر راننده ی قدیمی!! پیش میاد ناراحت نباش.

YOUCOM
29-09-2008, 20:21
آخی..............بچه ها این بار اولش بوده.........آخی بمیرم واست(!!!!!)
شوخی بود عزیزم.هر قدرم دست فرمون کسی خوب باشه بازم براش پیش میاد تصادف کنه.چون دیگران بهت ممکنه بزنن.دیگه گذشته اون دوره ای که بعضی قدیمیا به خودشون افتخار میکردن که بعد 40 سال رانندگی تصادف نداشتن.با این این یک میلیون ماشینی که هر سال میریزنن توی خیابونا و میدن دست جوونایی مثل تو(!!!!)(شوخی)و معابر و خیابونایی که پهن نمیشن...... طبیعیه.منم چند نوبت برام پیش اومده.برای هر راننده ی قدیمی!! پیش میاد ناراحت نباش.

درسته. بار اول بود كه تصادف ميكردم. كم كم داره باورم ميشه كه هركي جاي من بود بين استيشن و وانت قيچي ميشد.(تعريف از خود نباشه ها)، موقعيتهاي مثل اينومو به مو رد ميكنم ولي نميدونم اين يكي چرا نشد.!!
به هر حال به بابام گفتم. اونم خيلي منطقي برخورد كرد ........فداي سرت........

saviss
29-09-2008, 20:35
تصادف برای همه ممکنه اتفاق بیوفته.

ممکنه شما سر چهارراه استاده باشید و یکی از پشت بکوبونه به ماشین شما.
.
دقیقاهمین موضوع برای من پیش اومد...
پلیس جلوی خط عابرپیاده ایستاده بود ...تا پیاده ها رو رد کنه...ماهم درحال توقف کامل بودیم که یک هو...گروپ....
یکی کوبوندپشت ما...
حالا منوبگوکه یک هفته نبودماشینو صفرتحویل گرفته بودم...
======
به هرحال پیش میاد...
ما احتیاط می کنیم..
دیگرون نمی کنند..
(این سری که رفتم سفر...یکی از این کامیون کوچیکا جلوی ما "توی تونل"چنون سبقتی گرفت که ...تریلی که ازروبروش میامد وبقیه ی پشت سری هاش ...اگه نگرفته بودن کنار(دست راست)...حتما شاخ به شاخ میشدن...)گمونم آینه ی سمت شاگرد تریلی شکست...
======
کلابهتره راستشو بگی به خانواده...(حل میشه):11:
===
امضا:
یک بابا(پدری که کم کم دخترش داره پشت فرمون میشینه):31:

2299
29-09-2008, 23:49
پيش مياد نارحت نبلش پس منو چيميگي بابام پهلوم بود نزديك بود يه پرايدو هاچبك كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mstf666
30-09-2008, 00:07
فقط خداکنه اگر قراره تصادفی باشه اینجوری باشه.

من از مجروح کردن یا خدایی نکرده کشتن یک نفر خیلی میترسم.
چند دفعه توی خیابون پریدن جلوی ماشینم.
شانس آوردم که بهشون نزدم.
یکدفعش که اصلا نه من حواسم بود نه اون کسی که داشت میومد وسط اتوبان.خدایی بود که نزدم بهش.

sina1415
30-09-2008, 00:23
خدا رو شکر کن به کسی اسیب وارد نشده

راستشو بگو خودتو خلاص کن

hosein66
01-10-2008, 04:44
میگم بیش از این معطل نکن اصل قضیه را بگو آخرش که معلوم خواهد شد از این بدتر هم پیش اومده

Öracle
01-10-2008, 09:07
به نظر من هم به بابات بگو .
شما که مقصر نبودی .
یا مثلا لایی که نکشیدی !
یارو زده و در رفته .
اگه پیش بابات کم سابقه باشی مشکلی پیش نمیاد !

aaaammmm87
01-10-2008, 09:34
سلام
آخرش كه بايد بگي پس سعي كن هر چه زودتر بگي كه ابروريزي كمتر بشه

*hamedkhatar*
01-10-2008, 10:27
درسته. بار اول بود كه تصادف ميكردم. كم كم داره باورم ميشه كه هركي جاي من بود بين استيشن و وانت قيچي ميشد.(تعريف از خود نباشه ها)، موقعيتهاي مثل اينومو به مو رد ميكنم ولي نميدونم اين يكي چرا نشد.!!
به هر حال به بابام گفتم. اونم خيلي منطقي برخورد كرد ........فداي سرت........

سلام
آقا به خدا این بنده خدا به باباش گفته حالا هی بیایید بگید به بابات بگو! :27:

ولی بی شوخی حتما به بابات بگو خوب نیست آدم چیزی رو از بابا مخفی کنه :31:

peyman_nn
01-10-2008, 10:47
بگو یک جا پارک کرده بودم ، وقتی برگشتم دیدم این جوری شده
بگو همون لحظه به پلیس هم خبر دادم

unartig
01-10-2008, 11:08
گفتن حقیقت همیشه مشکل گشاترازپنهان کردنشه

hosein66
01-10-2008, 11:29
سلام

موافقم

سه روز ه از این جریان می گذره یعنی تو این سه روز کسی ماشینو ندیده ؟تازه اگه ماشینو تو گاراژ و یا خونه دوستش پارک کنه بقیه

اعضای خانواده نگران نمی شن؟

MoHaMaD ZaNd
01-10-2008, 18:12
من يه بار در خونمون داشتم با پرايد دنده عقب ميرفتم يهو خوردم به يه كاميون ايستاده . يه كمي عقبش داغون شد . بعد بابام اومد گفت كي اينو اينطوري كرده منم گفتم اااااااااااااه . كي بوده ؟؟؟ نميدونم ؟؟؟ خدا لعنتش كنه عوضي رو !!!!!

ماتاتا
01-10-2008, 18:40
از قدیم گفتن تا تصادف نکنی راننده نمی شی..! :31:

منم دفعه اول تصادف کردم می ترسیدم بگم اما وقتی گفتم بابام چیزی بهم نگفت! فکر می کردم حالا چی میشه!! اما اتفاق خاصی نیفتاد! تازه منم مقصر بودم و ماشین رو هم تازه خریده بودیم.... :10:

خیلی ساده توضیح بده با توجه به این که مقصر هم نبوده باباتم بهت چیزی نمی گه... :10:

XMAN9
02-10-2008, 22:18
دوست عزيز حقيقتو بگو. فوقش اخرش يه كتك حسابي ميخوري ديگه غير از اينه!!

shahramcat
03-10-2008, 15:33
اصلا بحث دعوا و کتک و اینا نیست که .... ماشین هست و تصادف هم میکنه . شما حتما راستش رو بگو و با یک مقدار خرج هم عین روز اول میشه .

Farshadd
03-10-2008, 16:47
آقایون قضیه خیلی زود تموم شد.

ایشون توی پست 6 توضیح دادن

:11:

YOUCOM
03-10-2008, 18:16
به نظر من هم به بابات بگو .
شما که مقصر نبودی .
یا مثلا لایی که نکشیدی !
یارو زده و در رفته .
اگه پیش بابات کم سابقه باشی مشکلی پیش نمیاد !

از شانسم هر وقت لايي بازي ميكردم از اين داستانا پيش نميومد. اين دفعه رو گفتم مثل بچه آدم از لاين وسط برم.

سلام

:18:!!! :18:

بگو یک جا پارک کرده بودم ، وقتی برگشتم دیدم این جوری شده
بگو همون لحظه به پلیس هم خبر دادم

:18: اينم يه فكريه. ولــي فكرنميكنم خالي بسته باشم :18:

گفتن حقیقت همیشه مشکل گشاترازپنهان کردنشه

آره خداييش

دوست عزيز حقيقتو بگو. فوقش اخرش يه كتك حسابي ميخوري ديگه غير از اينه!!

حالا اينقدر پيش بابامون احترام داريم كه بعد از 21سال كتك نخوريم دادا

از همه دوستان ممنون.:40:

jamshidjap
04-10-2008, 15:36
نکته اخلاقي اين تاپيک

1. اول از همه راستش رو بگيد.

2. حواستون رو تو رانندگي جمع کنيد که تصادف نکنيد اگرم تصادف کرديد و خسارت مالي بهتون وارد شد اصلا ناراحت نباشين تصادف براي همه ممکنه پيش بياد ممکنه شما مقصر نباشين اما خداي ناکرده به عابر نزنيد که بد بختيد.

3. سعي کنيد يه ماشين مستقل برا خودتون داشته باشيد ( با در آمد خودتون البته اگه ممکنه ) که هر چيش شد به کسي مربوط نشه ( من خودم يه پرايد دارم که هر کاريش کنم بابام کاري نداره )

YOUCOM
04-10-2008, 20:53
3. سعي کنيد يه ماشين مستقل برا خودتون داشته باشيد ( با در آمد خودتون البته اگه ممکنه ) که هر چيش شد به کسي مربوط نشه ( من خودم يه پرايد دارم که هر کاريش کنم بابام کاري نداره )[/quote]

راستشو بخواي با اين يكيش مشكل دارم. ولي حرفت متينه.:20: