PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری فوری راجع به آفلاین شدن فایل ها در پریمیر؟؟

rose25
28-09-2008, 16:14
سلام
من روی یک فیلم کلی کار رتوش و افکت و صدا گذاری و ... انجام داده ام اما هنوز کاملا تموم نشده. به دلایلی مجبور شدم ویندوزم رو دوباره نصب کنم. حالا که پریمیر رو باز می کنم تمام کارم به شکل آفلاین دراومده.
تو رو خدا بگید چکار کنم. روتوش دوباره ی این همه قسمت و کار مجدد روی اونها خیلی زمان می بره.
چکار کنم قسمت های آفلاین شده درست بشه؟؟؟؟

shahab47
28-09-2008, 19:42
روی فایلت تو پنجره پروژه کلیک راست کن و گزینه link media رو بزن حالا از پنجره ای باز شده مکان اون فایلت رو انتخاب کن

rose25
28-09-2008, 20:28
دوست عزیز یه دنیا ممنون. این مشکلم حل شد

rose25
29-09-2008, 11:47
اما چند تا مشکل دیگه هم پیدا کردم و اینکه آهنگ های موجود در audio1 همه قاطی پاطی شده.
اولا اسم ترک audio1 اصلا وجود نداره یعنی ترک صدام اصلا اسم نداره؟؟
از سه آهنگی هم که توی این ترک موجوده خودش فقط آهنگ آخر رو پخش می کنه. یعنی وفتی فیلم رو توی پنجره ی تایم لاین play می کنم در حالیکه خط ادیت روی آهنگ اول حرکت می کنه ، آهنگ آخر موجود در پنجره ی تایم لاین پخش میشه؟؟؟
در ضمن یک بخشی از فیلمم هم در حایکه توی پنجره ی تایم لاین موجود ه اما موقع پخش توی پنجره پروگرام چیزی نشون نمی ده و سیاهه؟؟
ممنون میشم بفرمایید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahab47
29-09-2008, 16:43
اگه ترک صدات اسم نداره روش کلیک راست کن و rename رو انتخاب کن حالا واسش اسم بزار

در مورد فایل هایی هم که در پنجره ها نشون نمیده شاید این گزینه ای که دورش خط کشیدم رو غیر فعال کردی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم مشکلت حل بشه

یا علی

rose25
30-09-2008, 02:11
ممنون حل شد.