PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف زیرنویس مخفی

ms368
28-09-2008, 08:02
سلام

من یه فیلم گرفتم ( Star Wars I ) که زیرنویسش بدون اینکه فایلی داشته باشه روی فیلم در حال پخشه و من میتونم اونو مخفی یا نمایش بدم درست مثله زیرنویس Srt ولی هیچ فایل زیرنویسی نداره و نمیتونم حذفش کنم

موقعی که زیرنویس رو با KMPlayer ذخیره میکنم یا پسوند smi ذخیرش میکنه

نمیدونم چطور اینکارو کرده ولی من میخوام اونو حذف کنم ، اما چطوری !

TNX :20:

farshif
28-09-2008, 10:19
ممکنه زیرنویس hidden باشه یا حتی super hidden چک کردی؟

ms368
28-09-2008, 11:32
ممکنه زیرنویس hidden باشه یا حتی super hidden چک کردی؟

نمیدونم
ولی میدونم که اینجوری دانلودش کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می هیچ گونه فایل زیرنویس یا چیز دیگه ای دانلود نکردم فقط یه فایل AVI دانلود کردم که وقتی اجراش میکنم زیرنویس داره و من میتونم اونو مخفی ، یا نمایش بدم , ولی هیچ گونه فایل زیرنویسی نداره ... اصلا HardSub نیست

این Hidden یا Super Hideen دیگه چیه ...folder Option و View و Show ... نگاه کردم اصلا ربطی به اون نداشت

TNX :10:

SHABAHPASHA
28-09-2008, 12:16
نمیدونم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی هیچ گونه فایل زیرنویس یا چیز دیگه ای دانلود نکردم فقط یه فایل AVI دانلود کردم که وقتی اجراش میکنم زیرنویس داره و من میتونم اونو مخفی ، یا نمایش بدم , ولی هیچ گونه فایل زیرنویسی نداره ... اصلا HardSub نیست

این Hidden یا Super Hideen دیگه چیه ...folder Option و View و Show ... نگاه کردم اصلا ربطی به اون نداشت

به احتمال قريب به يقين اين فيلم با برنامه avi sub به زيرنويسش الحاق شده.ببين توي دي وي دي پلير خونگي هم فيلم رو با زيرنويس نشون ميده يا نه.
اگر با اين روش باشه خيلي سخته زيرنويس رو از رو فيلم جدا کرد....

farshif
28-09-2008, 14:03
نمیدونم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی هیچ گونه فایل زیرنویس یا چیز دیگه ای دانلود نکردم فقط یه فایل AVI دانلود کردم که وقتی اجراش میکنم زیرنویس داره و من میتونم اونو مخفی ، یا نمایش بدم , ولی هیچ گونه فایل زیرنویسی نداره ... اصلا HardSub نیست

خوب اگه فقط یه فایل دانلود کردین اینی که من میگم نیست

sirwanonline
28-09-2008, 14:23
سلام هیچ برنامه ای نمی تونه مثل اولش رو بکنه یعنی تابلو می باشد

ms368
28-09-2008, 14:45
سلام هیچ برنامه ای نمی تونه مثل اولش رو بکنه یعنی تابلو می باشد

ببینید
این فیلم رو من میتونم زیرنویسش رو Close کنم بدون اینکه 0001% از کیفیتش کم شه
این یه جور زیرنویس پیشرفته هست که درون فیلم ذخیره میکنن ولی نمیزاره که ما حذفش کنیم ... فقط میتونیم مخفیش کنیم و با هر بار باز کردن فایل دوباره زیرنویسش میاد ... حتی میتونم ویرایشش کنم ... فقط حذف نمیشه

نمیدونم چه فکری میکنید ولی شدنیه فقط نمیدونم چطوریه ....

ms368
28-09-2008, 14:47
به احتمال قريب به يقين اين فيلم با برنامه avi sub به زيرنويسش الحاق شده.ببين توي دي وي دي پلير خونگي هم فيلم رو با زيرنويس نشون ميده يا نه.
اگر با اين روش باشه خيلي سخته زيرنويس رو از رو فيلم جدا کرد....

ممنون
ولی پلیر خونگی ندارم

Amin
02-10-2008, 14:34
سلام
فرمت فیلم دانلودی شما mkv هستش ؟
اگه آره که
یکی از ویژگی های این فرمت همین هستش که میشه زیرنویس به فیلم الحاق کرد
اووونم نه یکی ! چند تا !
مورد خاصی هم نداره
اگه شما external subtitle هم داشته باشین با فیلم کار میکنه و به جای زیرنویس اصلی به نمایش درمیاد و حتی میتونید بینشون سوئیچ کنید (با برنامه KMPLayer)
اگر هم بدون زیرنویس بخواین ببینین که راحت close میکنید

【ツ】

ms368
02-10-2008, 16:11
نه
فرمتش Mp4
به اون صورت مشکلی نداشت فقط میخواستم حذفش کنم که اونم دیگه مشکلی نست

ممنون