PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای Usb پرینتر

mff54
28-09-2008, 00:31
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی:
من یک پرینتر HP Photosmart C4183 All-in-One دارم که USB آن برای سیستم قابل شناسایی نیست. نه در XP و نه در Vista. مدل مادربرد سیستم من ASUS P5VD2-X می باشد. لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

masoudsabz
28-09-2008, 00:40
من نميدونم مشكلت كجاست.
اما براي من هم گاهي اين مشكل پيش ميومد.
بعدا فهميدم كه اگر دو تا دستگاه يو اس بي به كامپيوترم وصل كنم خطا مي ده و دومي رو نمي تونه شناسايي كنه.
مثلا اگه يه دوربين هندي كم يا يه دستگاه ديگه مثل موبايل رو با يو اس بي به كامپيوترم وصل كرده باشم و بخوام يه دستگاه ديگه رو مثلا پرينتر رو با يو اس بي وصل كنم به دستگاه دومي خطا مي ده.
حالا شما ببين دستگاه ديگه اي داري كه با يو اس بي وصل شده باشه. اگه داري اونو جدا كن ببين چاپگر رو قبول مي كنه.

roli_hacker
21-12-2008, 20:27
كابل usb شما خراب است دوست عزيز 100%
يه كابل خوب بخر درست ميشه
از اين 1000 تومنيا

shahramcat
21-12-2008, 23:28
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی:
من یک پرینتر hp photosmart c4183 all-in-one دارم که usb آن برای سیستم قابل شناسایی نیست. نه در xp و نه در vista. مدل مادربرد سیستم من asus p5vd2-x می باشد. لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

شما باید از کابل usb شیلد دار استفاده کنی نه معمولی .... 3 تومن هست . حتما عوض کن .

Senator_F
21-12-2008, 23:47
تمام پورت های usb رو در سیستمت امتحان کردی؟
ممکنه به پورت usb1.1وصل کرده باشی.

hooman_khan
06-01-2009, 18:52
سلام دوستان
من يک پرينتر سامسونگ مدل scx-4200 ، سه کاره دارم که پس از نصب پرينتر موقع پرينت خطاي usb ميده. وقتي پرينت مي گيرم سه چهار خط چيزاي نامفهوم مثل intenal error و از اين چيزا پرينت مي گيره.
در ضمن کامپيوترم يه پنتيوم 4 سلرون هست که سال 80 خريدم اونموقع پورت usb نداشت اما جديدا دادم پورت usb نصب کردن.
مشکل usb رو فقط با پرينتر دارم يعني با فلش و کول ديسک ها مشکل ندارم.
ممنون ميشم کمکم کنين.

hooman_khan
06-01-2009, 18:55
در ضمن مطمئن هستم مشکل از پرينتر يا کابل پرينتر نيست چون با لپ تابم پرينت گرفتم .

masoudsabz
07-01-2009, 00:53
دوست عزیز یه اطلاعی بده به ما.
چی شد؟
پرینترت درست شد؟
مشکل از کجا بود؟
بگو تا تجربه باشه برامون تا اگه برای کسی این مشکل پیش اومد بشتابیم به کمکش.

Senator_F
07-01-2009, 18:47
سلام دوستان
من يک پرينتر سامسونگ مدل scx-4200 ، سه کاره دارم که پس از نصب پرينتر موقع پرينت خطاي usb ميده. وقتي پرينت مي گيرم سه چهار خط چيزاي نامفهوم مثل intenal error و از اين چيزا پرينت مي گيره.
در ضمن کامپيوترم يه پنتيوم 4 سلرون هست که سال 80 خريدم اونموقع پورت usb نداشت اما جديدا دادم پورت usb نصب کردن.
مشکل usb رو فقط با پرينتر دارم يعني با فلش و کول ديسک ها مشکل ندارم.
ممنون ميشم کمکم کنين.در ضمن مطمئن هستم مشکل از پرينتر يا کابل پرينتر نيست چون با لپ تابم پرينت گرفتم .

مشخصه مشکل از کجاس.مادر برد شما پرینتر usb2 رو ساپورت نمی کنه.
برین به سایت سازنده ببینین درایور یو اس بی برای مادر بوردتون هست دانلود کنین.حل میشه.