PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات در مورد Idm

mehdi_vsgh
27-09-2008, 22:51
یه سوال داشتم

من IDm را تنظیم کردم که از ساعت 1 الی 7 صبح شروع به دانلود کنه...

ولی در ساعات خارج از این هر وقت برنامه را اجرا میکنم خود به خود شروع میکنه به دانلود کردن:13::13:

کسی راه حلی برای این کار داره یا خیر؟؟؟

amirtoty
27-09-2008, 23:14
یکم بیشتر توضیح بده! کدوم صف و تنظیم میکنی؟
Main Download Queue یا Synchronization Queue یا خودت یکی ساختی؟

mehdi_vsgh
27-09-2008, 23:18
نه
main هستش....نمیدونم چرا اینطوریه اعصابمو داغون کرده

mehdi_08
27-09-2008, 23:18
ببینم گزینه هایی که دورش خطه همین طورن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_Barbod_
27-09-2008, 23:23
سلام
دوستان من هم یک سوال دارم..!
ببینید...فرض کنیم Idm در حال دانلود هست و برق میره
زمانی که برق میاد و سیستم روشن میشه به اینترنت وصل هست.
حالا میخوام بدونم میشه کاری کرد که Idm خودش بعد از 5 دقیقه که سیستم روشن شد و وارد اینترنت شد خودش شروع به دانلود کنه؟

mehdi_vsgh
27-09-2008, 23:29
مهدی جون ممنون
فکر کنم مشکل حل شده باشه
من گزینه دوم را فعال گذاشته بودم...

ببینم فقط یه سوال دیگه الان که میخواست شروع کنه من stop کردم....میخوام بدونم ساعت 1 خودش شروع میکنه به ادامه دانلود یا خیر؟؟

mehdi_08
28-09-2008, 00:04
سلام
حالا میخوام بدونم میشه کاری کرد که Idm خودش بعد از 5 دقیقه که سیستم روشن شد و وارد اینترنت شد خودش شروع به دانلود کنه؟
خوب ببین اگه اون گزینه اولی دومی رو که تو عکس مشخص شده علامت بزنی با روشن شدن سیستم دانلود شروع می شه

mehdi_vsgh
28-09-2008, 00:22
مهدی جون ممنون
فکر کنم مشکل حل شده باشه

ببینم فقط یه سوال دیگه الان که میخواست شروع کنه من stop کردم....میخوام بدونم ساعت 1 خودش شروع میکنه به ادامه دانلود یا خیر؟؟
کسی جواب اون تیکه سوال منو بلد نیست؟

mehdi_08
28-09-2008, 00:31
کسی جواب اون تیکه سوال منو بلد نیست؟
نه مشکلی پیش نمیاد تو دانلود تو اون لحظه رو توقف کردی نه برنامه زمان بندی برا دانلود

mehdi_vsgh
28-09-2008, 00:46
اقا من هی اینو stop میکنم...ولی یه چند لحظه بعد (مثلا 30 ثانیه) هی شروع میکنه به دانلود کردن....
اعصابمو به هم ریخته چه کنم؟؟؟

amirtoty
28-09-2008, 01:38
سلام
خودش مگه شروع نمیکنه :13:

Hossein Adeli
28-09-2008, 11:11
سلام

اگه تنظیم کنی که با بالا آمدن ویندوز نرم افزار IDM هم اجرا بشه کار حله فقط باید برای اون گزینه دوم ( Start download on IDM startup ) تیک بزاری و نیز بری در اپشن برنامه و در قسمت دایال آپ یک کانکشن براش تعریف کنی. با انجام این کارا همه چی حل میشه :10:

مهدی جون ممنون
فکر کنم مشکل حل شده باشه

شما از چه روشی استفاده میکنید؟ ( از اون روشی که من در تاپیکم آموزش دادم؟)
شما اگه تیک دوم رو بردارید دیگه فکر نکنم IDM موقع اجرا خودکار داونلود رو شروع کنه

اقا من هی اینو stop میکنم...ولی یه چند لحظه بعد (مثلا 30 ثانیه) هی شروع میکنه به دانلود کردن....
اعصابمو به هم ریخته چه کنم؟؟؟
شما فکر کنم stop download که برای فایل است رو میزنید شما باید Stop queue رو بزنید تا کل عملیات داونلود بایسته:27:
باز اگه مشکلی در مورد این IDM داشتین در اون تاپیک آموزش (لینکش این پایین است) بپرسید جواب میدم

_Barbod_
28-09-2008, 11:23
خوب ببین اگه اون گزینه اولی دومی رو که تو عکس مشخص شده علامت بزنی با روشن شدن سیستم دانلود شروع می شه
یعنی فقط همین؟
تنظیم دیگه ای نداره؟

خودش مگه شروع نمیکنه :13:
نه نمیشه

اگه تنظیم کنی که با بالا آمدن ویندوز نرم افزار IDM هم اجرا بشه کار حله فقط باید برای اون گزینه دوم ( Start download on IDM startup ) تیک بزاری و نیز بری در اپشن برنامه و در قسمت دایال آپ یک کانکشن براش تعریف کنی. با انجام این کارا همه چی حل میشه :10:

موضوع اینه کم من اصلا" کانکشن ندارم
کانکشن من داخل خود مودم هست

mehdi_08
28-09-2008, 12:15
یعنی فقط همین؟
تنظیم دیگه ای نداره؟

موضوع اینه کم من اصلا" کانکشن ندارم
کانکشن من داخل خود مودم هست
نه تنظیمات دیگه ای نداره مودم رو روشن بزار که خودش وصل می شه بعد اون گزینه رو که گفتم بزنی با بالا آمدن ویندوز دانلود شروع می شه

_Barbod_
28-09-2008, 12:33
نه تنظیمات دیگه ای نداره مودم رو روشن بزار که خودش وصل می شه بعد اون گزینه رو که گفتم بزنی با بالا آمدن ویندوز دانلود شروع می شه
ممنون
یه تستی میکنم جوابشو میدم