PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که دقیقا" کارهای برنامه partition magic را انجام دهد و روی ویندوز ویستا (32.64 بیتی ) جواب دهد

R_M_1002
27-09-2008, 22:24
با سلام
برنامه ای که دقیقا" کارهای برنامه partition magic را انجام دهد و روی ویندوز ویستا (32.64 بیتی ) جواب دهد معرفی کنید.... لطفا" برنامه ای را معرفی کنید که همانند برنامه فوق الذکر ثبات داشته باشد !!!

huti_421
27-09-2008, 22:41
برای ادیت کردن پارتیشن ها که Paragon Partition Manager که اگه نظر منو می خوای میگم اصلا و ابدا از این نرم افزار ها استفاده نکن به هیچ عنوان عنوان عنوان !!!

می دونی چرا ؟

چند ماه پیش داشتم پارتیشن هامو ادیت می کردم یهو برقا رفت !!!!

160 گیگ پارتیشنم UnLocated شد منم کلی توش اطلاعات داشتم و بک آپ هم نداشتم خودم ترسیدم کاریش کنم گفتم اشتباهی میزنم فرمت می کنم :-اس

خلاصه دادم به یکی از آشناها گفتم اگه درست کرد که هیچ اگه نکردم میرم ازش خسارت می گیرم

30 تومن گرفت تونست از 100 گیگ اطلاعات 60-70 گیگش رو برگردونه

از هیچی بهتر بود !!!

Paragon Partition Manager :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R_M_1002
28-09-2008, 01:03
من شخصا" تا بحال سالهاست از پارتیشن مجیک استفاده میکنم ! انصافا" تا بحال حال داده ! :27: حتی وقتی در حال کاری cacel کردم و یا ریست شدم ؛ امکان بازگشت داده ها بوده است .... :21: .برای همین اونو مثال زدم.نمیدونم چرا دیگه symantec اونو دنبال نکرد :13:بهرحال مرسی. کسی نرم افزاری رو در این مورد تست کرده و جواب داده کمک کنه.

worldm
28-09-2008, 06:27
سلام نرم افزار اولی رو که دوستمون معرفی کردن کارش وامکاناتش از partition magicبهتره ولی کار کردن باهاش یه کمی سخت تره والبته اگه هاردتون پر باشه این نرم افزار کارشو خیلی سریعتر از پارتیشن مجیک انجام میده وهمینطور دارای کادری هست که زمان باقیمانه از انجام عملیتو نشون میده که خیلی خوبه اما یکی از ایراداتی که این نرم افزار داره شما نمیتونید پارتیشنی رو که ویندوز نصبه یا حتی خود این نرم افزار نصب هست رو دستکاری کنید که توی نسخه 9این مشکلم حل شده کلا اگه میخواید استفاده کنید من نرم افزار Paragon Partition Managerبه شماها توصیه میکنم نسخه جدید توی قسمت بازیابی اطلاعات در بخش دانلود تبیان با حجم 50مگابایت موجوده راستی با تمام نسخه های ویندوز اکس پی-ویستا کار میکنه

farshif
28-09-2008, 10:06
َAcronis Partition Manager هم خوبه من معمولا از این نرم افزار استفاده میکنم خواستی بگو لینکش رو بهت بدم.