PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((دانلود)) ادیوس ویرایش 5

AprilFool
27-09-2008, 16:23
برای جلوگیری از سر در گمی ابتدا به پست 99 مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الان چند روزی هست که ویرایش جدید ادیوس منتشرش شده اما خوب کرکی واسش موجود نبود

ویرایش جدید ادیوس با سرعت عمل بسیار بهتر و اضافه شدن چندین آپشن جدیددر IBC2008 Exhibition آمستردام معرفی شد . به همراه اون نیز بسته سخت افزاری جدیدی به نام HDSTORM به بازار ارائه خواهد شد

امکانات مهم ویرایش جدید:

اضافه شدن ویستا به سیستم عامل های تحت پوشش ، پشتیبانی از ویندوز های 64 bit (درایو برای EDIUS NX, EDIUS SP and EDIUS SD/HD در برنامه موجود است )
الحاق ویرایش pro و Broadcast با هم در غالب یک برنامه جامع
افزودن مجموعه از صدها افت و پشتیبانی از پلاگین های بیشتر
مجموعه جدیدی از GPU-accelerated 3D transitions به همراه واسط کاربری جدید در بخش خروجی برنامه و برخی از منو ها

برای اطلاعات بیشتر به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرجوع شود

برای اطلاعات بشتر در مورد سخت افزار جدید به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کنید

برای دانلود ویرایش جدید می توانید به بخش دموی سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کنید و پس از ثبت نام در سایت (رایگان ) لینک 48 ساعته دانلود را از طریق ایمیل بدست آورید

برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویا از لینک غیر مستقیم زیر استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا سریال نامبر

123456-GYPJP01CRGEYGE7F

سپس دو فایل موجود در کرک را در مسیر %windows%\system32\

کپی نمایید

تذکرات پیش از نصب :

ویرایش 5 روی ویرایش 4 نصب نمی شود و باید ویرایش قبلی را پاک کنید و بعد از ریستارت ویرایش جدید را نصب نمایید (حتما ریست کنید)
بنابراین حتما از پلاگین ها و تنظیمات خودتان کپی بردارید
برای مثال برای کپی کردن پلاگین boris در شاخه زیر
C:/Program Files/Canopus/EDIUS4/PlugIn
Boris*.tpi را کپی کرده و در جای دیگری قرار دهید و پس از نصب ویرایش 5 آن را به پوشه plugin باز گردانید

از انجایی که ویرایش 5 هنوز فراگیر نشده است ممکن است در نصب برخی از پلاگین ها با مشکل مواجه شوید که هنوز راهکاری برای انها از طرف شرکت های تولید کننده پلاگینها ارائه نشده باشد (بلایی که سر من آمد)
پس لطفا با احتیاط و با بررسی همه جوانب اقدام به نصب کنند چون تا زمان که همه شرکت ها از edius 5 پشتیبانی کنند در اتمام پروژه های نیمه تمام با مشکل مواجه نشوید.

توجه داشته باشید که با نصب ویرایش جدید Procoder از کار می افتد
رجوع کنید به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدUPDATED

ورژن 3.05.91 برای ادیوس 5 را باید حتما نصب کنید

Limitations:
(پس از نصب کرک محدودیت 30 روزه از بین میرود)

30-day usage period
VariCam support not included
GXF/K2, and VMF support not included
Software bundle (Inscriber, ProDAD, NewBlue, iZotope, Corel and Artbeats) not included

Supported Hardware:

IEEE 1394 FireWire controllers
ADVC1394, ACEDVio

Minimum System Requirements:

Intel or AMD CPU with a 3 GHz processor speed or faster (multiple CPUs and/or multi-core CPUs are recommended. SSE2 and SSE3 instruction set supported)
1 GB RAM (2 GB or more recommended)
800 MB free disk space
DVD-ROM drive for software installation
ATA100/7200 rpm or faster hard disk, capable of sustaining at least 20 MB/sec data transfer. A RAID stripe set of two or more hard disk drives is required for multiple HD stream output
Graphics card with at least 256 MB of graphics memory (512 MB recommended) with support for PixelShader Model 3.0 or later(i.e. DX9-based)
One free 5.25-inch mounting bay (required if using the HDSTORM Bay)
Windows® XP Home or Windows® XP Professional (32-bit, Service Pack 2 or later), or Windows Vista (32-bit or 64-bit, Service Pack 1 or later)
One free USB (1.1 or higher) port for security key
Soundcard

بعد بگین April بده ببین چی رساله ی نوشتم lol

ma4nafar
29-09-2008, 23:49
این هم چندتا فایل کمکی برای دانلود .
فایل کرک هم داخلش هست .:5:

Description:

EDIUS – Editing for the Digital Generation EDIUS nonlinear editing software is designed for any broadcast and postproduction environments, especially those with newer, tapeless forms of video recording and storage. Perfect for file-based workflows, EDIUS software offers real-time, multi-track, mixed-format editing, compositing, chroma keying, titling, and timeline output capabilities. In addition to the standard formats of the EDIUS family, it supports Infinity™ JPEG 2000, DVCPRO, P2, VariCam, Ikegami GigaFlash, MXF, XDCAM, and XDCAM EX video. It also supports all DV and HDV cameras and decks.

EDIUS: Key Features

* Edit any mix of SD and HD resolution video content together in real time * Work with many different native video formats, including DV, HDV, AVCHD, uncompressed, and more * New GPU-accelerated 3D transitions * Fast, flexible user interface, including unlimited video, audio, title, and graphics tracks * Real-time editing and conversion of different HD/SD aspect ratios, such as 16:9 and 4:3 * Real-time editing and conversion of different frame rates, such as 60i, 50i, and 24p * Real-time editing and conversion of different resolutions, such as 1920x1080, 1440x1080, 1280x720, and 720x480 * Real-time HD/SD effects, keyers, transitions, and titles * Supports newer file-based formats, including Infinity JPEG 2000, XDCAM and XDCAM EX, P2 (DVCPRO and AVC-Intra), and GFCAM * Real-time, render-free DV output directly from the timeline * Multi-camera editing of up to eight different sources simultaneously * Nested timeline sequences * High-speed SD and HDV MPEG-2 timeline export, built for dual-core CPU technology * High-quality, multi-format video exporting to Infinity JPEG 2000, MPEG-2, AVCHD, AVC-Intra, and more * Direct-to-DVD timeline export * High value software bundle includes filters, effects, image stabilization, titling, VST audio plug-ins, and DVD and Blu-ray authoring * Compatible with Windows® XP and Windows Vista

What's New in EDIUS v5 This new release of EDIUS primarily aims to bring together the technologies for the various video formats available to editors today and tomorrow, within a more suite-like package that offers more than just basic video editing. This does not mean, however, that there aren't a few new and improved features included within the NLE software itself.

* Windows Vista Support * Unified and Expanded Video Format Support * GPUfx – GPU Accelerated Video Transitions * New 'Built-in' Exporter Interface * Other Interface Improvements and Additions

AprilFool
07-10-2008, 21:04
تاپیک به روز شد
ویرایش جدید Procoder که با ادیوس 5 کار میکند نیز اضافه شد
توجه داشته باشید که بایستی کرک ادیوس را پس از نصب Procoder 3 دوباره کپی کنید

AprilFool
13-10-2008, 00:10
اگر منظورتون Bundled Software DVD که هنوز چیزی پیدا نکردم
و چیزهای هم که روی ادیوس 5 به صورت پیشفرض وجود داره رو می تونید توی فرم پیدا کنید (برنامه های زیر توی دی وی دی هست)

NewBlue video filters: Art Effects, Film Effects and Motion Effects
ProDAD video effects and image stabilization: VitaScene and Mercalli Expert
iZotope VST audio plug-ins: Audio Effects Suite, AudioRestore, AGC and Mastering Effects Suite
Corel DVD and Blu-ray authoring: DVD MovieFactory
Inscriber titling: TitleMotion Pro for EDIUS
Artbeats SD and HD stock footage and graphics

بجز دوتایی که درشت شدن

Corel DVD رو می توانید از

Depositfiles Download:

Rapidshare Download:

بگیرید

Artbeats SD and HD چون یک مجموعه خیلی بزرگ هست و فکر نمی کنم توی Bundled Software DVD هم همشون موجود باشن ولی چندتاشو می تونید از تاپیک زیر پیدا کنید

marlikgelan
21-10-2008, 10:14
من ورژن 5 از تو خود سایت شرکت دانلود کردم تمام کارمم باedius هستش و کارت کپچر canopus دارم
این نرم افزار یه پلاگین داره که واسه خروجی از after و photoshop است
من این پلاگین هارو میخوام
در ضمن این لینکهای بالا که دادید کدوم کاملتر و میشه جزئیات داخلشون و حجمشو بدید
چون نمیخوام اکانت rapidsharam کم بشه ممنون از شما

AprilFool
31-10-2008, 16:03
نسخه کامل ویرایش جدید ادیوس منتشر شد
در این پک علاوه بر برنامه اصلی پلاگین ها و تصاویر زمینه نیز وجود دارند که عبارتند از :

iZotope VST audio plug-ins: Audio Effects Suite, AudioRestore, AGC and Mastering Effects Suite

این بسته نرم افزاری در غالب سه dvd ارائه شده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 EDIUS5 INSTALLATION DVD
این dvd با حجم 1.12 gb شامل :
برنامه اصلی + درایو های سخت افزار ادیوس + راهنما ها + کرک

ed2k://|file|EDIUS5_INSTALLATION_DVD.rar|1307314856|6B9D2 2FD8FAD4FD01797DD3C3E51A3B6|h=B7KL3CZL7M63HNJICVCH 3UGJRAYUEUVJ|/

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک در rapidshare:
password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PLUG INS & Bonus Contents DVD 2

با حجم 2.7 gb
حاوی پلاگین ها و دیگر نرم افزار های جانبی می باشد (لیست بالا)

ed2k://|file|EDIUS5_Bonus_Contents.rar|2971865303|35326F2 35D1CBAAA156670F5B18E47ED|h=AMDXJ2CZX3UXS4K242F4O2 LANUBTMWOJ|/

or

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک در rapidshare:
password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Title Motion PRO For Edius 5 DVD 3

حجم تقریبی : 470 mb
ed2k://|file|TitleMotion_For_Edius5.rar|514292899|2721354 D8A0C1D81B5BCFDD7584F45BD|h=PBG3FAFRJVSD3PKGICOM2C FE2MDV3G5X|/

OR

برخی از لینک های که مربوط به نرم افزارهای P2P هستند و شما بایستی آشنایی جزیی با این گونه نرم افزارها داشته باشید (مطمئنا دوستان بخش نرم افزار بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند )

لینک هایی که با ed2k://|file شروع می شوند را بایستی با Emule دانلود شوند
لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک هایی که از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته شده اند نیز دارای برنامه دانلود منجر مخصوص هستند که برنامه مرتبط با آن را می توانید به همراه رهنمای دانلود از لینک زیر دریافت کنید :

فایل هایی که ممکن است برای استفاده از edius 5 ضروری باشند در

جمع آوری و منظم شده اند .:11:

از آنجایی که ممکن است برخی از لینک ها خوانا نباشند لیست آنها درزیر ذخیره شده است :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(قابل توجه دوستانی که می خواند لینک ها رو در فرم ، وبسایت، وبلاگ خودشون قرار بدند:

چون من به شخصه هیچکدوم از لینک های اصلی رو آپلود نکردم هیچگونه مسولیتی در قبالشون ندارم و در نتیجه اعتباری هم نصیب من نخواهد شد و لینک ها رو می تونند به قلم خودشون در هر جا که دوستدارند بگذازند ولی استفاده از لینک هایی که در رپیدشر آپلود شدن و نیز حقوق تنظیم و نوشتن متن فوق در اختیار نویسنده است و شما بدون نوشتن منبع اونها ((p30world.com)) حق کپی برداری ندارید . پس لطف کنید با ذکر منبع اقدام نمایید .ممنون)

AprilFool
02-11-2008, 18:27
فایل ها در rapidshare نیز آپلود شدن در صورتی که با لینک های قبلی مشکل داشتید (که البته resume ساپورت هستند ولی سرعتشون کم هست 16 kb/s ) می تونید از لینک های جدید استفاده کنید . :11:

DANCE6410
02-11-2008, 18:56
دوستان سلام من تا حالا با نسخه 3.1 کار می کردم چند وقت پیش هم ورژن 4.51 رو خریدم اما چون کرکش رو نداشتم امکان کار کردن باهاش برام فراهم نشدم تا چند روز پیش که نسخه 5 رو با تمام نرم افزارهای جانبی و پک ایکسپلود 4 و 4.5 پرو خریدم حتی فعالش هم کردم به طور قانونی با سایر نسخه های قبلی قابل قیاس نیست حتی با 4.6 اما یه مشکل جدی داره تمام پک های ادوریج و هروگلیف باهاش سازگاری دارند ام هیچ کدام از نسخه های ایکسپلود و سوند اسناپ و ویتا پک و البوم کریتور رو این نسخه نصب نمیشن.
من که نتونستم نصبشان کنم اگه کسی از دوستان تونست به منم خبر بده و روش نصبش رو بگه.
:41:

AprilFool
02-11-2008, 21:01
سلام خوش آمدی
بهتره پست دوم رو حذف کنی واسه این کار از پیغام خصوصی استفاده کن
والا دانلود 4 گیگ واسه منم سخت هست بهتره یه مدت دندون رو جیگر بزاری خیلی زود توی بازار پیداش میشه ( من 4.6 رو گذاشتم تو کمتر از چند هفته سی دی هاش از همون لینک ها تو بازار پر بود )
این طور که معلومه اکثر پلاگین ها رو خودت داری باقی رو هم می تونی با همین اینترنت زغالی دانلود کنی چندان حجیم نیستند

واسه حل مشکلت هم می تونی از این روش ها استفاده کنی تا وقتی بیاد تو بازار :

واسه explode :

اول ادیوس 5 رو نصب کن بعد فایل رجیستری زیر رو نصب کن بعدش اکسپلود راحت نصب میشه

واسه VitaScene همون ورژنی رو که داری دوباره نصب کن ولی هنگام نصب پلاگین ادیوس رو انتخاب نکن بعد می تونی از پوشه پلاگین ادیوس 4 پلاگین رو توی پوشه پلاگین ادیوس 5 کپی کنی
اگر نداشتیش از این جا بگیرش :

باقی پلاگین ها مثل sound soup و ... هم با کپی کردنشون از edius 4/ plugin به edius 5 /plugin کار می کنند . (می تونی edius 4 رو روی edius 5 نصب کنی و بعد از نصب پلاگین ها اونها رو به edius 5 منتقل کنی )

در مورد conopus photo album هم باید بگردم ببینم چی پیدا می کنم ولی احتمالا همون روش قبلی کار می کند

در ضمن بازم بیا اینطرفا شاید ما هم بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم .

DANCE6410
03-11-2008, 11:22
سلامدوست عزیز
ازاینکهلطف کردی و جواب دادی ممنونم اما مشکلات همچنان ادامه داره xpload و vita رو نصب کردم در مورد titel حتی ورژن معرفی شده در آخرین پست رو دانلود کردم اما با ادیوس 5 همخوانی نداره.اگه در این مورد هم کمک کنی ممنون میشم.

DANCE6410
03-11-2008, 13:02
سلام دوستان
دوست عزيزمان جناب april fool و تا خالا كلي لينك اديوس پرو 5 رو براي دانلود آماده كردن من با هر مشكلي كه بود تونستم نسخه اورجينال اين بسته ارزشمند رو از سايتهاي خارجي گير بيارم متاسقانه تمام نسخه هخاي كه روي سايتهاي ايراني براي فروش قرار داده شده به جز خود نرم افزار تمام محتويات Bundled Software رو از نسخه قبلي كپي كرده و در داخل مجموعه جديد قرار داده . با تمام اين احوال به شما توصيه مي كنم نسخه هاي خود رو به اين نسخه ارتقا بدين هرچند بعضي از ژلاگين هاي قدرتمند اين نرم افزار فعلا براي اين نسخه در دسترس ما قرار نگرفته اما با راهنماي هاي دوست خوبمون aprilfool اين مشكلات تا حدودي برطرف شده.
موفق باشيد.:10:

AprilFool
03-11-2008, 18:32
سلام از بندس قربان
والا این لینک ها رو من آپ نکردم اما خودم دارم میگیرمشون چون 120 % مطمئنم کار می کنه ( 1 رو گرفتم . 3 رو داشتم 2 رو دارم دانلود می کنم ) در ضمن همونطوری که من توی پست اول گفتم تا شرکت های دیگر خودشون رو با این ویرایش هماهنگ کنند یه خورده وقت میگیره و مشکل از نسخه دانلود شده شما نیست این خانه از پایبست ویران است ... ( البته فعلا) مثلا برای ویتا یک زیر نسخه منتشر شده (1.0.38) که به جایی این که کار رو درست کنه بدترش میکنه و پروژه شما خراب میشه و ادیوس هنگ میکنه( تجربه شخصی) البته من اصلا به شما پیشنهاد نمی کنم دانلودش کنید و بهتر هست با همون روش قبلی کار کنید تمام پلاگین های دیگری رو که من میشناسم (که شامل تمام پلاگین های سازگار با ادیوس هست ) به خوبی کار می کنند حتی بوریس

البته باید بگم آلبوم کریتور کاناپوس از ورژن 3 به بعد پشتیبانی نمیشه و حتی باید برای نصبش رو ادیوس 4 باید از ترفند خودش استفاده کنید ( اگر لازم داریید بگید میگذارم ولی یه خورده قدیمی شده و برنامه های بهتری واسه این کا ر آمدن. که خودس ادیوس 5 توی قسمت آلبوم و gpu تعداد بسیار بیشتری افکت گذاشته )

در مورد title motion هم من از همون پست آخری الان توی ادیوس 5 استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم من حتی با ورژن 5.21 اون هم ( ویرایش قبلی ) مشکلی نداشتم چه برسه به این
در هر صورت اگر مشکلی دارید بد نیست فایل زیر رو قبل از نصب اجرا کنید نتیجه رو به ما هم بگین ( راسی شما واسه نصب مشکل داری یا هنگام کار کردن؟)

DANCE6410
05-11-2008, 11:36
سلام
از اینکه دیر بالا آمدم عذر میخوام،من در نصب کردنش مشکل داشتم که اونم با راهنمایی های شما حل شد البته نسخه های قبلی پلاگین ها که برای explod pro 04.03.04 و ttel motion pro 32 هستش متاسفانه فایل دانلودی من تا 91 درصد رفته بود و من متوجه ناقص بودن فایل نشده بودم.
اما در حال حاضر من تونستم 100 درصد اینا رو نصب کنم و خوشبختانه فعلا هیچ مشکلی در نصب،اجرا و کارکرد ندارند.
Edius Pro V er 5
Xpload Pro 04.0 3.4
Titel Motion Pro 32
Boris Fx 9 .1
Adorage Vol 1&2 .....&9
Heroglif 2.6
Cineme Suite 3.03
Wedding Pack
Vita Scene
البته برای نصب Xplod و Titel باید حتما از Regfix های که دوست خوبمون AprilFool زحمتش رو کشیدن استفاده کرد.:10:

DANCE6410
05-11-2008, 11:48
سلام و از اینکه دیر بالا آمدم عذر
AprilFool عزیز مرسی از این همه کمک،نه من در کارکرد باهاش هیچ مشکلی ندارم اما در نصبش مشکل داشتم که اونم با کمکهای خودت برطرف شد،متاسفانه نسخه ای که من دانلود کردم تا 91 % رفته بود بعدش قطعی برق.منم موقع نصب متوجه این مشکل نشده بودم اما با Regfix های معرفی شده تونستم مشکل رو برای نسخه های قبلی برطرف کنم.
تا حالا من تونستم اینا رو %100 نصب کنم و خوشبختانه نه در اجرا و نه کارکرد هیچ مشکلی ندارند
Edius Pro 5
Xplode Pro 04.03.04
Cinema Suite 3
Adorage Herogelif 2.6
Adorage Tera.. Vol 1-9
Vita Scene
Weding Pack
Boris Fx 9.01
Boris Red Edition

البته برای نصب Xplode و Title باید از Regfix های که AprilFool عزی زحمتش رو کشیدن استفاده کرد
و بازهم البته دوستانی که نسخه های کامل Xplode رو در اختیار دارند با ورژن 5 ادیوس فقط مجوز استفاده از ترانزیشن ها رو دارند نه بیشتر.

AprilFool
05-11-2008, 22:31
بازم سلام

dvd دوم ادیوس رو بدون artbeats , دیگر ویدیو ها از لینک زیر می تونید بگیرید
این نسخه با حجم 683 mb فقط شامل پلاگین های همراه ادیوس 5 است

پاسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید

AprilFool
09-11-2008, 23:48
سلام

خوشبختانه یا متاسفانه ویرایش 5.01 Edius منتشر شد

در این زیر نسخه تعدادی از مشکلات ویرایش اصلی رفع شده که لیست آن را از زیر می توانید مشاهده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم 376 mb

لینک دانلود مستقیم ( ممکن است به زودی از کار بیفتد )
(لینک اول آپدیت ادیوس و لینک دوم آپدیت iZotope EDIUS VST ) است )

لینک در Rapidshare

کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپاسورد مورد نیاز فایل های rapidshare

mh2002ir
10-11-2008, 00:28
سلام دوست عزیز
متاسفانه درایور برای کارت سخت افزاری Dvx نداشت و با حذف ویرایش 5 و نصب مجدد ویرایش 4.6 پیغام معروف نسخه 30 روزه پدیدار شد...
راستی چه کار کنم که این پیغام بره ؟؟ ( الانه که آقا جواد گل بهم اخطار بده ) !!

marlikgelan
10-11-2008, 14:23
یه مشکله دیگه هم داره اینه که driver کارت dvstrom نداره
و من که این کارت و دارم مشکل ورودی و خروجی دارم
من که شانس اوردم مادربوردم 1394 onbord nhaj
و گر نه کارم لنگ بود

Javad_Ed
10-11-2008, 15:54
سلام دوست عزیز
متاسفانه درایور برای کارت سخت افزاری Dvx نداشت و با حذف ویرایش 5 و نصب مجدد ویرایش 4.6 پیغام معروف نسخه 30 روزه پدیدار شد...
راستی چه کار کنم که این پیغام بره ؟؟ ( الانه که آقا جواد گل بهم اخطار بده ) !!

اخطار چرا ؟!(مگه دسته منه :20:)
خب از کرک نسخه 4.xx استفاده کنید باید درست بشه ...

AprilFool
10-11-2008, 17:08
سلام
خوب برادر من شما که از سخت افزار ادیوس استفاده می کنید خوب می تونید از سایت اصلی برنامه درایو ها رو دانلود کنید (برنامه خودتون رو رجیستر کنید بعد برید تو related Download و درایو رو بگرید .(البته نمی دونم واسه ورژن 5 هم هست یا نه ) یا این که از لینک زیر با برنامه های تورنت یا حتی flashget 1.9.6 از تورنت فقط درایو مورد نیازتون رو بگیرید .

این سخت افزار ها پشتیبانی می شوند و در تورنت موجود هستند
AVC-C1
HASP
HQX-E1
HX-E1
RX-E1
VIXS

marlikgelan
11-11-2008, 13:03
مشکل اینه که تو سایت و تو این driver نیست
خوده سایت میگه از آخرهای دسامبر با یه مبلغی DVSTORM و DVREX عوض میکنه
و تغییر میده
خود نرم افزارو براتون عوض میکنند

AprilFool
11-11-2008, 20:14
والا در مورد اون که کاری از من بر نمیاد . ولی اگر هنوز پلاگین فتوشاپ و افتر و .... رو می خواهی می تونی توی آپدیت 5.01 پیداشون کنی اگر هم واست مشکه بگو واسط آپلود کنم.:10:
هرچند که میگی برگشتی رو ورژن 4

marlikgelan
12-11-2008, 16:12
والا در مورد اون که کاری از من بر نمیاد . ولی اگر هنوز پلاگین فتوشاپ و افتر و .... رو می خواهی می تونی توی آپدیت 5.01 پیداشون کنی اگر هم واست مشکه بگو واسط آپلود کنم.:10:
هرچند که میگی برگشتی رو ورژن 4

مرسی ازشماهمه چی حله بغیر ازخودهEDIUS
که اونم بزودی حلمیشه :10:

Javad_Ed
12-11-2008, 17:32
mer30 mamnon az shoma hame ci hale begher az khode Edius
ke onam bezodi hal mishe :10:
دوست عزیز
به انجمن p30world خوش آمدیم
بر طبق قوانین تمامی کابران باید به زبان فارسی پست های خودشن رو ارسال کنند
در غیر اینصورت پستشون حذف میشه
پس لطفا رعایت کنید
با تشکر

ma4nafar
13-11-2008, 02:01
سلام

بچه ها هر کاری مکنم این plugin های ادیوس 4 و TitleMotion روی این 5 نصب نمیشه و هر وقت فایلهای plugin 4 را روی 5 کپی میکنم ادیوس باز نمیشه و ارور میده

راه چاره چیه ؟

marlikgelan
13-11-2008, 10:13
این ورژن کارتهای Dvstrom و Dvrex و ِ Dvraptor ساپورت نمیکنه
و از Nex به بعد کار خواهد کرد
کسانی که این سخت افزارو دارن حداکثر تا ورژن 4.61 می تونند کار کنند

AprilFool
13-11-2008, 13:17
سلام

بچه ها هر کاری مکنم این plugin های ادیوس 4 و TitleMotion روی این 5 نصب نمیشه و هر وقت فایلهای plugin 4 را روی 5 کپی میکنم ادیوس باز نمیشه و ارور میده

راه چاره چیه ؟
1
Title mothion و Explode رو باید حتما از اول با روشی که تو پست بالا توضیح دادم دوباره از اول روی 5 نصب کنی وگرنه ادیوس بالا نمی یاد

2 یه سری از پلاگین ها هستند که نیتیو برای ادیوس 4 اند و با ادیوس 5 کار نمی کنند من یادم نیست کدوما است . بهتر این کار این است که پلاگین ها رو دسته دسته کپی کنی مثلا هر 10 تا بعد ادیوس رو جرا کنی این جوری با آزمون خطا پیداش می کنی (فکر کنم چنتا از پلاگین های اول بود توی لیست الفبایی )

mh2002ir
13-11-2008, 23:43
سلام
من بی خیال ورژن 5 شدم و سراغ 4.61 رفتم
به نظرم در حال حاضر به دردسرهاش نمی ارزه .... ( این نظر شخصی منه ... ضمن اینکه 800 پول کارت Dvx رو دادم و با ورژن 5 سازگار نیست .... پس عقل سلیم میگه که بی خیال 5 !! عشق است 4.6

Javad_Ed
14-11-2008, 00:45
سلام
من بی خیال ورژن 5 شدم و سراغ 4.61 رفتم
به نظرم در حال حاضر به دردسرهاش نمی ارزه .... ( این نظر شخصی منه ... ضمن اینکه 800 پول کارت Dvx رو دادم و با ورژن 5 سازگار نیست .... پس عقل سلیم میگه که بی خیال 5 !! عشق است 4.6
من که کارت ندارم ولی 5 با ستینگ پلاگین های bluefx هم مشکل داره (البته بعضی هاش)
بقیه پلاگین ها رو تست نکردم
البته بهتر بود میگفتم پلاگین ها مشکل دارند و تا چند وقته دیگه هماهنگ میشن ....

moheb992000
19-11-2008, 05:12
salam dostan aziz man ediud5 nasb kardam vali khili donbal draiver vase karte mix DVRAPTOR RT2MAX gashtam ama pida nkardam agar momkene komk konid ta moshkale man ham hal beshe ////// mamnonam

Javad_Ed
19-11-2008, 10:56
salam dostan aziz man ediud5 nasb kardam vali khili donbal draiver vase karte mix DVRAPTOR RT2MAX gashtam ama pida nkardam agar momkene komk konid ta moshkale man ham hal beshe ////// mamnonam
سلام دوست عزیز
به p30world خوش آمدید
طبق قوانین همه پست ها باید به زیبان فارسی باشه ....لطفا رعایت کنید ....
راستی در رابطه با سوالتون
از صفحه دوم همین تاپیک (پست 17 )به بعد رو بخونید
دوستان بحث کردند ....
موفق باشید

reza saberi
10-12-2008, 11:34
سلام دوستان
ممنونم از تمامي اطلاعاتي كه در اختيار ميذاريد
من مشكلي كه دارم اينه كه با سيستم خودم وقتي با اديوس 4.6 كار ميكردم بدون مشكل ريل تايم خروجي ميگرفتم اما الان كه با 5 كار ميكنم تصاويرو به صورت ريل تايم برديده بريده و حركت اسلو ميگيرم و مي بينم
قابل توجه : همون تصاويري كه با 4.6 خوب پخش ميشد.
ممنون ميشم اگه كمك كنيد البته من ورژن 5 رو از تكنو 2000 خريدم

Javad_Ed
10-12-2008, 14:08
سلام دوستان
ممنونم از تمامي اطلاعاتي كه در اختيار ميذاريد
من مشكلي كه دارم اينه كه با سيستم خودم وقتي با اديوس 4.6 كار ميكردم بدون مشكل ريل تايم خروجي ميگرفتم اما الان كه با 5 كار ميكنم تصاويرو به صورت ريل تايم برديده بريده و حركت اسلو ميگيرم و مي بينم
قابل توجه : همون تصاويري كه با 4.6 خوب پخش ميشد.
ممنون ميشم اگه كمك كنيد البته من ورژن 5 رو از تكنو 2000 خريدم
مگه سیستمتون چیه ,که ریل تایم خروجی میده ...کارت دارید؟

reza saberi
11-12-2008, 08:23
سلام من يه كارت معمولي اسد ويو دارم و با مشخصات سيستمم تو اديوس 4.6 تا 5 لايه راحت خروجي ريل مي گرفتم اما تو اديوس 5 دولايه هم نميتونم بدون رندر بگيرم

Javad_Ed
11-12-2008, 12:05
سلام من يه كارت معمولي اسد ويو دارم و با مشخصات سيستمم تو اديوس 4.6 تا 5 لايه راحت خروجي ريل مي گرفتم اما تو اديوس 5 دولايه هم نميتونم بدون رندر بگيرم
من زیاد اطلاعای درباره ی کرت ندارم ...ولی صفحه های قبل دوستان میگفتند ...چند نوع کارت رو هنوز سازگار نیست فکر ...صفحه های قبل رو ببینید

marlikgelan
11-12-2008, 16:55
کلا ادیوس 5 به دل نمی چسبه

MIRHOSEINY
26-12-2008, 16:08
سلام دوست عزیز :
چه طوری میشه پرو کدر 3.5 رو دانلود کرد

MIRHOSEINY
26-12-2008, 16:11
:5:سلام:
چه طوری میشه پرو کدر 3.5 رو دانلود کرد:11:

reza saberi
27-12-2008, 08:50
با سلام و كمال تشكر از كمكهاتون
ميخواستم بدونم كسي از دوستان پك كامل هر سه سيدي اديوس رو كه لينكاشو گذاشتين دانلود كرده ؟
چون من امكان دانلود رو ندارم ميخواستم خواهش كنم اكه كسي دانلود كرده من يك نسخه از كپي اونو خريداري كنم واقعاً ممنون ميشم.
شماره تماس من هم اگه لازم هست كه بذارم

AprilFool
27-12-2008, 15:02
سلام دوست عزیز :
چه طوری میشه پرو کدر 3.5 رو دانلود کرد

procoder آخرین ویرایشش 3.05.91 هست . بنابراین 3.5 رو نمیشه دانلود کرد :31:
واسه 3.05.91 هم از این لینک ها می تونید استفاده کنید

یا لینک مستقیم :

البته اگر لینک مستقیم کار نکرد وارد این سایت بشید و روی لینک آبی رنگ اول ( به زاپونی نوشته) کلیک کنید

--------------------------------------

در مورد دوست جدیدمون هم برادر احتیاجی نیست از کسی بخواهی. الان نسخه کامل ادیوس 5 توی بازار هست و میتونی ار اونجا تهیه کنی

reza saberi
27-12-2008, 23:21
دوبارپه سلام
من نسخه بازارو تهیه کردم اما خیلی مشکل داره فکر کنم نسخه خوبی نبوده میگم شاید نسخه لینک شما بهتر باشه چرا که از نسخه ار|ینال ک÷ی برداری شده و تمام پلاگینها رو شامل میشه بازم ممنونم

hadibabo
29-12-2008, 16:36
AprilFool عزيز خدا برات بسازه ميدونستي چه پولهايي من به اين برنامه هاي اديوسي دادم ولي title motion تو هيچكدوم نصب نشد واقعا تمام بلاهايي كه به سرمون مياد از نادونيه! من با اين رج كي يك كيلوبايتي شما تونستم بالاخره اين نرم افزارو نصب كنم .نميدوني چقدر خوشحالم اما ! من نسخه جديد اين برنامه رو نيز تهيه كرده ام(نميدونم ورژنش چيه ولي حجمي حدود 490 كيلوبايت داره) كه به هنگام نصب ناگهان برنامه نصب بسته ميشه نميدونم مشكلش چيه اگه شما ميدونيد لطفا توضيح بديد.
بازم از دانش و تجربتون واقعا ممنونم.

reza saberi
31-12-2008, 12:30
سلام دوستان من با هزار مشكل 12 لينك 1 edius5 installation dvd رو دانلود كردم اما كرك نداره چكار كنم

AprilFool
02-01-2009, 01:22
aprilfool عزيز خدا برات بسازه ميدونستي چه پولهايي من به اين برنامه هاي اديوسي دادم ولي title motion تو هيچكدوم نصب نشد واقعا تمام بلاهايي كه به سرمون مياد از نادونيه! من با اين رج كي يك كيلوبايتي شما تونستم بالاخره اين نرم افزارو نصب كنم .نميدوني چقدر خوشحالم اما ! من نسخه جديد اين برنامه رو نيز تهيه كرده ام(نميدونم ورژنش چيه ولي حجمي حدود 490 كيلوبايت داره) كه به هنگام نصب ناگهان برنامه نصب بسته ميشه نميدونم مشكلش چيه اگه شما ميدونيد لطفا توضيح بديد.
بازم از دانش و تجربتون واقعا ممنونم.

سلام دوستان من با هزار مشكل 12 لينك 1 edius5 installation dvd رو دانلود كردم اما كرك نداره چكار كنم

ببخشید دیر شد

خواهش . ولی این ترفند رجیستری کار من نیست . خدا اموات اونی که اون رو گذاشته بیامرزه من فقط واسه ورژن 5 آمادش کردم و گذاشتم اینجا - اگر ورژن جدید 490 كيلوبايت باشه که معلومه مشکل از کجاست:31:

کرکش واسه ویرایش 5 توی پست اول هست با راهنمای نصب واسه 5.1 هم توی چند پست بعد گذاشتم :10:

Ship Storm
05-01-2009, 21:42
دوستان یک سوال
مسخواستم بدونم برای کار با این نرم افزار چه سیستمی مورد نیازه
من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم و تازه میخوام کار رو شروع کنم خیلی هم دوست دارم میکش و مونتاژ فیلم های عروسی و از این قبیل فیلم ها که افکت زیاد داره رو یاد بگیرم خیلی ها گفتن که این نرم افزار رو برو بگیرو کار کن و خیلی ها هم گفتن با پریمیر کار کن ولی من با پریمیر کار کردم خیلی پیچیده هستش
Ulead Video Studio هم دانلود کردم 140 مگابایت بود ولی مجموعه کوچیکی هستش و افکت هاش کمه
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که کدوم نرم افزار رو بگیرم و کار رو شروع کنم

Javad_Ed
05-01-2009, 23:53
دوستان یک سوال
مسخواستم بدونم برای کار با این نرم افزار چه سیستمی مورد نیازه
من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم و تازه میخوام کار رو شروع کنم خیلی هم دوست دارم میکش و مونتاژ فیلم های عروسی و از این قبیل فیلم ها که افکت زیاد داره رو یاد بگیرم خیلی ها گفتن که این نرم افزار رو برو بگیرو کار کن و خیلی ها هم گفتن با پریمیر کار کن ولی من با پریمیر کار کردم خیلی پیچیده هستش
ulead video studio هم دانلود کردم 140 مگابایت بود ولی مجموعه کوچیکی هستش و افکت هاش کمه
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که کدوم نرم افزار رو بگیرم و کار رو شروع کنم
سلام

minimum system requirements:

Edius editing software is capable of editing both sd and hd content in real time, however the system requirements for real-time hd editing are significantly higher than for sd editing. The requirements shown here are for real-time hd editing.
Intel or amd cpu with a 3 ghz processor speed or faster (multiple cpus and/or multi-core cpus are recommended. Sse2 and sse3 instruction set supported)
1 gb ram (2 gb or more recommended)
800 mb free disk space
dvd-rom drive for software installation
ata100/7200 rpm or faster hard disk, capable of sustaining at least 20 mb/sec data transfer. A raid stripe set of two or more hard disk drives is required for multiple hd stream output
graphics card with at least 256 mb of graphics memory (512 mb recommended) with support for pixelshader model 3.0 or later(i.e. Dx9-based)
one free 5.25-inch mounting bay (required if using the hdstorm bay)
windows® xp home or windows® xp professional (32-bit, service pack 2 or later), or windows vista (32-bit or 64-bit, service pack 1 or later)
one free usb (1.1 or higher) port for security key
soundcard

note: External video decks/cameras may require either a free ieee 1394 firewire port or usb 2.0 port for connectivity.

Supported i/o hardware:

Ieee 1394 firewire
acedvio
hdstorm**
edius nx series
edius sp series
edius sd/hdle/hd series

** 32-bit support only. Windows vista 64-bit driver support is anticipated to be announced q1 2009
بنظره من همین ادیوس خوبه ....
پلاگین های مختلفی هم براش هست :46:

Ship Storm
06-01-2009, 00:26
سلام

بنظره من همین ادیوس خوبه ....
پلاگین های مختلفی هم براش هست :46:

خوب من چه لینک هایی رو باید دانلود کنم؟
میشه لینک های مورد نیاز رو بهم معرفی کنید؟
در ضمت این افکت هاش رو خود نرم افزار هست یا اینکه باید بصورت جدا نصب کنی؟

Javad_Ed
06-01-2009, 00:55
خوب من چه لینک هایی رو باید دانلود کنم؟
میشه لینک های مورد نیاز رو بهم معرفی کنید؟
در ضمت این افکت هاش رو خود نرم افزار هست یا اینکه باید بصورت جدا نصب کنی؟

خلی ها روشه
خیلی ها هم میتونید از طریق پلاگین ها نصب کنید ...

canopus252
06-01-2009, 01:33
من کارت storm 2 دارم و نسخه Edius 5 را نصب کردم ولی کارت storm 2 را نمیشناسه.و نمیتونم خروجی بگیرم.راه حل چیه؟ممنون میشم

Ship Storm
06-01-2009, 06:53
خلی ها روشه
خیلی ها هم میتونید از طریق پلاگین ها نصب کنید ...

این مطمئنی نسخه کامله؟
چرا انقدر حجمش کمه؟
من تو همین تاپیک و تو انجمن درخواست نرم افزار گشتم حجم edius رو 1 گیگابایت و بیشتر زده بودن!!!!

Javad_Ed
06-01-2009, 11:54
این مطمئنی نسخه کامله؟
چرا انقدر حجمش کمه؟
من تو همین تاپیک و تو انجمن درخواست نرم افزار گشتم حجم edius رو 1 گیگابایت و بیشتر زده بودن!!!!
سلام
کاملند

خوبه ؟
خیلی از نرم افزارهایدیگه هم همینجوریند
این لینک دوم اگ میتونیددان کنید
بهتره

masoudtr
06-01-2009, 12:28
من که کارت ندارم ولی 5 با ستینگ پلاگین های bluefx هم مشکل داره (البته بعضی هاش)
بقیه پلاگین ها رو تست نکردم
.
این
پلاگین های bluefx را باید از کجا گیر اورد؟

Javad_Ed
06-01-2009, 12:42
این
پلاگین های bluefx را باید از کجا گیر اورد؟
اینجا:

سرچ یادتون نره

canopus252
06-01-2009, 13:27
دوست عزیز به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو و ریجستری xplode و titlemotion را بگیر و اجرا کن و بعد هم نصب برنامه.موفق باشی

Ship Storm
07-01-2009, 01:25
اون لینک اولیه میره تو یک سایت چینی و زبونش قابل فهم نیست چکار باید بکنیم و روی چی بزنیم تا دانلود بشه
من رو لینک بغلش میزنم ولی یک صفحه میاد مثل ارسال پیغام و نظراته!! زبانش چینیه هیچی متوجه نمیشیم

Javad_Ed
07-01-2009, 02:34
اون لینک اولیه میره تو یک سایت چینی و زبونش قابل فهم نیست چکار باید بکنیم و روی چی بزنیم تا دانلود بشه
من رو لینک بغلش میزنم ولی یک صفحه میاد مثل ارسال پیغام و نظراته!! زبانش چینیه هیچی متوجه نمیشیم

سلام
زیرش لینکه رپید هست بلادل

jozef 2008
09-01-2009, 23:08
من کارت storm 2 دارم و نسخه Edius 5 را نصب کردم ولی کارت storm 2 را نمیشناسه.و نمیتونم خروجی بگیرم.راه حل چیه؟ممنون میشم

سلام
من با كارت dvEx همچنين مشكلي داشتم اول نسخه 5 را نصب كردم و بعد نسخه 4.2 را نصب كردم و كارت شناسايي كرد و خروجي داد و چندين فيلم را نيز در نسخه 5 مونتاژ كردم فقط بعضي پلاگينها در نسخه 5 اذيت ميكنه اميدوارم با اين روش کارت storm 2 رابیشناسه و بتوني خروجی بگیري

موفق باشي

m2338036
12-01-2009, 13:07
لطفا میشه بگید کدوم لینک ها را باید دانلود کنم
من نفهمیدام اصلا باید کدام لینک ها را دانلود کنم

Javad_Ed
12-01-2009, 18:34
لطفا میشه بگید کدوم لینک ها را باید دانلود کنم
من نفهمیدام اصلا باید کدام لینک ها را دانلود کنم

avecina.ir
18-01-2009, 11:35
سلامم یه سوال فوری دارم ولی جواب دقیق بدین
میخوام آخرین نسخه ی ادیوس ره از تورنت دانلود کنم حالا ادیوس با حجمهای مختلف پیدا کردم:
EDIUS 5
386.98 MB

GV canopus EDIUS 5.1 update
682.02 MB

Canopus.Edius.v5.0.0.27-NoPE
1.45 GB
البته همین آخریه را مخوم بذارم واسه دانلود.چطوره
خواهشن دقیق بگین فرق اینا چیه!!! ضمنن لینک پست بالایی ره رفتم چیزی دستگیرم نشد

masoudtr
21-01-2009, 10:10
Canopu Edius v5.0.0.27-NoPE

EDIUS nonlinear editing software is designed for any broadcast and postproduction environments, especially those with newer, tapeless forms of video recording and storage. Perfect for file-based workflows, EDIUS software offers real-time, multi-track, mixed-format editing, compositing, chroma keying, titling, and timeline output capabilities. In addition to the standard formats of the EDIUS family, it supports Infinity™ JPEG 2000, DVCPRO, P2, VariCam, Ikegami GigaFlash, MXF, XDCAM, and XDCAM EX video. It also supports all DV and HDV cameras and decks.

masoudtr
21-01-2009, 10:13

Canopus Edius 5.0.0.27 | 1.4 GB

This new release of EDIUS primarily aims to bring together the technologies for the various video formats available to editors today and tomorrow, within a more suite-like package that offers more than just basic video editing. This does not mean, however, that there aren't a few new and improved features included within the NLE software itself.

Download

masoudtr
21-01-2009, 22:26
Edius 5 + manualy, driver + Bonus Contents + EDIUS 5.01 - 1.6 Gb

Edius - the excellent assembly program earlier belonging to Japanese firm Canopus, nowadays absorbed by the international concern Thomson - Grass Valley. Forget about Adobe Premiere, Sony Vegas and Pinnacle-Edik it is better than all of them together!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ents_1.jpg

New possibilities of program EDIUS:
- Mode of multichamber installation Multicam
- Possibility of editing of several sequences on one time line
- Advanced control facilities colour correction
- Processed user interface
- New window of a mode
- Improved possibilities at work with time line tracks
- EDIUS Speed Encoder for HDV
- Support of import and installation of formats Windows Media
- Support of import of sound Dolby Digital (AC-3)
- Support of the alpha channel for Canopus HQ the codec
- New preset in properties of the project: 1920 x 1080 (60i/50i)

The Interface:
- Floating window of the interface for simplicity of adjustment of working area (one- or a two-monitor mode)
- One or two preview-windows (recorder and a player)
- Possibility of preservation of 10 schemes of the interface
- Adjusted panel of buttons
- Adjusted hotkeys
- Renaming of paths on a time line
- Preservation of options of effects
- Restoration of links to the lost files
- Imposing of a time code and sound level on video
- Separate windows of a time line, the project, effects, the information and markers
- Conclusion vektoroscopa and the waveform-monitor in real time

Installation on a time line:
- Fast and flexible installation for efficiency and productivity increase.
- unlimited number of paths of video, a sound and a drawing
- Sound waveform-monitor
- Change of a transparency of video on markers
- Change of level of a sound and a panorama on markers
- Blocking and switching-off of paths
- Three - and four-dot installation
- Support of all ways of editing: ripple, slip, slide, roll - Separate editing of video and a sound
- Imposing of an offscreen sound
- Audiomixer with a conclusion in real time
- Group allocation of clips for moving, cuttings and copyings
- Application of effects simultaneously for group of clips
- It is sharp clips on all paths
- video and sound Division
- Transitions to one path and between paths
- Tools for change of the size and shot position
- Slowed down/high-speed playback forward and back
- Unlimited quantity of cancellation of actions
- autopreservation Function

Effects:
- Effects in real time for boundless creativity
- Conclusion of all effects in real time
- Conclusion of a drawing and a caption in real time
- Video filters in real time: Anti Flicker, Blend Filters, Block Color, Blur, Chrominance, Color Balance, Color Wheel, Combine Filters, Emboss, Loop Slide, Matrix, Median, Mirror, Monotone, Mosaic, Motion Blur, Old Movie/Film, Pencil Sketch, Raster Wipe, Region, Sharpness, Smooth Blur, Soft Focus, Strobe/Freeze, Tunnel Vision, Video Noise, White Balance, YUV Curve
- Audiofilters in real time: Delay, Graphic Equalizer, High-pass Filter, Low-pass Filter, Panpot and Balance, Parametric Equalizer, Tone Controller
- Videokejery in real time: 3D a picture-in-picture, chrome/ljuma-keing, a picture-in-picture 2D and 3D transitions in real-time (including SMPTE transitions)
- Effects for a caption in real time
- Support of VST-plug-ins for a sound (VST-plug-ins do not enter)

The Caption:
- Inscriber TitleMotion Pro for Canopus
- Vertical/horizontal scrolling in real time
- Animated caption with 3D-effects and moving

Work with files:
- Grouping of media files
- Support of the enclosed folders
- Detailed information on folders
- Expanded search of clips
- Import of files by dragging from Conductor Windows
- Adjustment of a parity of the parties of a shot and an order of fields for a clip
- TGA-sequence Import

Supported video formats:
MPEG Video Stream (.mpv; .m2v)
MPEG Program Stream (.mpg; .mpeg; .m2p; .mp2)
MPEG Transport Stream (.m2p; .m2t)
DV, uncompressed AVI (.avi)
QuickTime (.mov)

Supported audioformats:
Aiff File (.aif; .aiff)
Ogg Vorbis File (.ogg)
MPEG Audio Layer-3 (.mp3)
MPEG Audio Stream (.mpa; .m2a)

Supported static images:
Inscriber (.icg; .ips)
Targa (.tga; .targa; .vda; .icb; .vst)
Windows Bitmap (.bmp; .dib; .rle)
JPEG (.jpg; .jpeg; .jfif)
Flash Pix (.fpx)
TIFF (.tif; .tiff)
Photoshop (.psd)
Portable Network Graphics (.png)
PICT (.pic; .pct; .pict)
QuickTime Image (.qtif; .qti; .qif)
Silicon Graphics Image File (.sgi; .rgb)
CompuServe GIF (.gif)
Windows Meta File (.wmf)
Wave File (.wav)

Sorting of clips on:
- File Name
- clip Name
- Size of a file
- Date

Additional possibilities:
- Time-lapse control at capture with DV
- Package capture
- Capture directly on a time line
- Sound Capture
- Automatic splitting at capture on date and a time code
- Import of not compressed 32-bit video with the alpha channel
- Import EDL - BVE-9100/5000 and CMX-340
- Import of clips from CDs/DVD-disks
- DV-stream Conclusion in real time
- Time code Introduction at export
- Export to sequence of TGA-files
- Export in MPEG1, MPEG2, Windows Media, RealVideo, QuickTime and DivX through ProCoder Express for EDIUS
- Project Record on DVD from a time line
- Hardware coding by means of Canopus MVRD2200 MPEGPRO
- Export in Canopus HD, DV and MPEG

System requirements:
Intel Pentium 4 3.0GHz CPU or faster (Intel Xeon 2.8GHz dual processors recommended for HD/HDV editing, Hyper-Threading supported)
- 512MB RAM (1GB RAM recommended)
- 800MB free disk space for the application
- DVD-ROM drive for software installation
- Windows XP Home or Windows XP Professional (Service Pack 2 or later)
- DirectX 9.0 or later
- Graphics card with hardware-based DirectDraw overlay and 32-bit color display at a 1024x768 resolution (128MB of graphics memory is required when editing in HD resolution)
- ATA100/5400rpm or faster hard disk recommended (Ultra SCSI 160 or better is required for playing two or more uncompressed video streams simultaneously)
- One free USB port (1.1 or higher) for software protection key
- Soundcard

Version 5.01 ( Release: 10/31/2008)

New Features
Added support for HDSPARK.
Added support for HDTHUNDER.

Fixed issues
Fixed issue with crash when playing MP3 of VBR format.
Fixed issue with crash when editing title clip on timeline.
Fixed issue with crash when playing "Dual Mono Recording" AC3 audio file.
Fixed issue with crash when operating clip using GPUfx.
Fixed issue with loading project files created with earlier EDIUS versions.
Fixed issue with fast-forwarding/rewinding clips.
Fixed issue with loading some JPEG2000 files.
Fixed issue with loading some QuickTime files.
Fixed issue with allocating audio when adding clip to video track.
Fixed issue with In/Out/Dur when specifying them with number input.
Fixed issue with switching point when using multicam editing mode.
Fixed issue with clip alignment when using multicam mode.
Fixed issue when using AAF export (clip not exported).
Fixed issue with timeline position when operating clip.
Fixed issue when interrupting download of MXF file (unconverted area turned green).
Fixed issue with MXF file consolidation.
Fixed issue when clipping consolidated clips (left information of clip marker out of range)
Fixed issue with frame when editing MPEG file.
Fixed issue with "Default" button in Canopus HQ Codec setting window.
Fixed issue with "Initialize" button for time remap.
Fixed issue when opening project saved ([X] mark was displayed in clip).

(VWS Option)
Fixed issue with crash when registering clip on Bin during VWS export.

(P2 Option)
Fixed issue with crash when copying to capture some P2 clips.
Fixed issue with invalid MXF file when consolidating P2 clips.
Fixed issue with quitting P2 Select.

(BP Option)
Fixed issue with crash when importing XDCAM/P2 PLAYLIST

.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

Novan
25-01-2009, 12:25
سلام دوستان
اول از همه یه تشکر خیلی خوب از شماها دارم که برنامه های خوب رو اینجا میذارین
بعدش چند تا سئوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
من هر 3 دی وی دی ادیوس رو که لینکشو گذاشته بودید رو دانلود کردم ولی :
1- کرک ادیوس توش نبود (فقط سریال بود) و پیغام میده که 30 روز بیشتر نمونده، اگه میشه بگید چطور کرکش کنم؟
2- نرم افزار های bundled اضافه شده مثل vitascene و meraclli و newblue هم باید رجیستر بشن، اگه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید
3- title motion نسخه های زیادی تو فروم هستش، لطف کنید بهترین لینکشو اینجا بزارین ممنون میشم

Novan
25-01-2009, 12:29
edius 5 + manualy, driver + bonus contents + edius 5.01 - 1.6 gb

edius - the excellent assembly program earlier belonging to japanese firm canopus, nowadays absorbed by the international concern thomson - grass valley. Forget about adobe premiere, sony vegas and pinnacle-edik it is better than all of them together!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ents_1.jpg

new possibilities of program edius:
- mode of multichamber installation multicam
- possibility of editing of several sequences on one time line
- advanced control facilities colour correction
- processed user interface
- new window of a mode
- improved possibilities at work with time line tracks
- edius speed encoder for hdv
- support of import and installation of formats windows media
- support of import of sound dolby digital (ac-3)
- support of the alpha channel for canopus hq the codec
- new preset in properties of the project: 1920 x 1080 (60i/50i)

the interface:
- floating window of the interface for simplicity of adjustment of working area (one- or a two-monitor mode)
- one or two preview-windows (recorder and a player)
- possibility of preservation of 10 schemes of the interface
- adjusted panel of buttons
- adjusted hotkeys
- renaming of paths on a time line
- preservation of options of effects
- restoration of links to the lost files
- imposing of a time code and sound level on video
- separate windows of a time line, the project, effects, the information and markers
- conclusion vektoroscopa and the waveform-monitor in real time

installation on a time line:
- fast and flexible installation for efficiency and productivity increase.
- unlimited number of paths of video, a sound and a drawing
- sound waveform-monitor
- change of a transparency of video on markers
- change of level of a sound and a panorama on markers
- blocking and switching-off of paths
- three - and four-dot installation
- support of all ways of editing: Ripple, slip, slide, roll - separate editing of video and a sound
- imposing of an offscreen sound
- audiomixer with a conclusion in real time
- group allocation of clips for moving, cuttings and copyings
- application of effects simultaneously for group of clips
- it is sharp clips on all paths
- video and sound division
- transitions to one path and between paths
- tools for change of the size and shot position
- slowed down/high-speed playback forward and back
- unlimited quantity of cancellation of actions
- autopreservation function

effects:
- effects in real time for boundless creativity
- conclusion of all effects in real time
- conclusion of a drawing and a caption in real time
- video filters in real time: Anti flicker, blend filters, block color, blur, chrominance, color balance, color wheel, combine filters, emboss, loop slide, matrix, median, mirror, monotone, mosaic, motion blur, old movie/film, pencil sketch, raster wipe, region, sharpness, smooth blur, soft focus, strobe/freeze, tunnel vision, video noise, white balance, yuv curve
- audiofilters in real time: Delay, graphic equalizer, high-pass filter, low-pass filter, panpot and balance, parametric equalizer, tone controller
- videokejery in real time: 3d a picture-in-picture, chrome/ljuma-keing, a picture-in-picture 2d and 3d transitions in real-time (including smpte transitions)
- effects for a caption in real time
- support of vst-plug-ins for a sound (vst-plug-ins do not enter)

the caption:
- inscriber titlemotion pro for canopus
- vertical/horizontal scrolling in real time
- animated caption with 3d-effects and moving

work with files:
- grouping of media files
- support of the enclosed folders
- detailed information on folders
- expanded search of clips
- import of files by dragging from conductor windows
- adjustment of a parity of the parties of a shot and an order of fields for a clip
- tga-sequence import

supported video formats:
mpeg video stream (.mpv; .m2v)
mpeg program stream (.mpg; .mpeg; .m2p; .mp2)
mpeg transport stream (.m2p; .m2t)
dv, uncompressed avi (.avi)
quicktime (.mov)

supported audioformats:
aiff file (.aif; .aiff)
ogg vorbis file (.ogg)
mpeg audio layer-3 (.mp3)
mpeg audio stream (.mpa; .m2a)

supported static images:
inscriber (.icg; .ips)
targa (.tga; .targa; .vda; .icb; .vst)
windows bitmap (.bmp; .dib; .rle)
jpeg (.jpg; .jpeg; .jfif)
flash pix (.fpx)
tiff (.tif; .tiff)
photoshop (.psd)
portable network graphics (.png)
pict (.pic; .pct; .pict)
quicktime image (.qtif; .qti; .qif)
silicon graphics image file (.sgi; .rgb)
compuserve gif (.gif)
windows meta file (.wmf)
wave file (.wav)

sorting of clips on:
- file name
- clip name
- size of a file
- date

additional possibilities:
- time-lapse control at capture with dv
- package capture
- capture directly on a time line
- sound capture
- automatic splitting at capture on date and a time code
- import of not compressed 32-bit video with the alpha channel
- import edl - bve-9100/5000 and cmx-340
- import of clips from cds/dvd-disks
- dv-stream conclusion in real time
- time code introduction at export
- export to sequence of tga-files
- export in mpeg1, mpeg2, windows media, realvideo, quicktime and divx through procoder express for edius
- project record on dvd from a time line
- hardware coding by means of canopus mvrd2200 mpegpro
- export in canopus hd, dv and mpeg

system requirements:
intel pentium 4 3.0ghz cpu or faster (intel xeon 2.8ghz dual processors recommended for hd/hdv editing, hyper-threading supported)
- 512mb ram (1gb ram recommended)
- 800mb free disk space for the application
- dvd-rom drive for software installation
- windows xp home or windows xp professional (service pack 2 or later)
- directx 9.0 or later
- graphics card with hardware-based directdraw overlay and 32-bit color display at a 1024x768 resolution (128mb of graphics memory is required when editing in hd resolution)
- ata100/5400rpm or faster hard disk recommended (ultra scsi 160 or better is required for playing two or more uncompressed video streams simultaneously)
- one free usb port (1.1 or higher) for software protection key
- soundcard

version 5.01 ( release: 10/31/2008)

new features
added support for hdspark.
Added support for hdthunder.

fixed issues
fixed issue with crash when playing mp3 of vbr format.
Fixed issue with crash when editing title clip on timeline.
Fixed issue with crash when playing "dual mono recording" ac3 audio file.
Fixed issue with crash when operating clip using gpufx.
Fixed issue with loading project files created with earlier edius versions.
Fixed issue with fast-forwarding/rewinding clips.
Fixed issue with loading some jpeg2000 files.
Fixed issue with loading some quicktime files.
Fixed issue with allocating audio when adding clip to video track.
Fixed issue with in/out/dur when specifying them with number input.
Fixed issue with switching point when using multicam editing mode.
Fixed issue with clip alignment when using multicam mode.
Fixed issue when using aaf export (clip not exported).
Fixed issue with timeline position when operating clip.
Fixed issue when interrupting download of mxf file (unconverted area turned green).
Fixed issue with mxf file consolidation.
Fixed issue when clipping consolidated clips (left information of clip marker out of range)
fixed issue with frame when editing mpeg file.
Fixed issue with "default" button in canopus hq codec setting window.
Fixed issue with "initialize" button for time remap.
Fixed issue when opening project saved ([x] mark was displayed in clip).

(vws option)
fixed issue with crash when registering clip on bin during vws export.

(p2 option)
fixed issue with crash when copying to capture some p2 clips.
Fixed issue with invalid mxf file when consolidating p2 clips.
Fixed issue with quitting p2 select.

(bp option)
fixed issue with crash when importing xdcam/p2 playlist

.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

میشه بگید فرق این لینک با اون لینکی که 3 دی وی دی رو معرفی کرده بود چیه؟
فقط آپدیت جدیده ادیوس هستش؟ یا چیز دیگه ای هم اضافه شده؟ مثل پلاگین بیشتر
اگه فقط آپدیت هستش ، لینک آپدیتش رو ندارین؟ چون من خود ادیوس 5 رو دارم

masoudtr
25-01-2009, 15:42
سلام دوستان
اول از همه یه تشکر خیلی خوب از شماها دارم که برنامه های خوب رو اینجا میذارین
بعدش چند تا سئوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
من هر 3 دی وی دی ادیوس رو که لینکشو گذاشته بودید رو دانلود کردم ولی :
1- کرک ادیوس توش نبود (فقط سریال بود) و پیغام میده که 30 روز بیشتر نمونده، اگه میشه بگید چطور کرکش کنم؟
2- نرم افزار های bundled اضافه شده مثل vitascene و meraclli و newblue هم باید رجیستر بشن، اگه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید
3- title motion نسخه های زیادی تو فروم هستش، لطف کنید بهترین لینکشو اینجا بزارین ممنون میشم
من هر 3 نسخه vitascene و meraclli و newblue را از اینجا گرفتم و اصلا رجیسترش مشکلی نداشت
مشکل شما چیه؟

کرک ادیوس حتما داخلش هست اگر هم نیست 30 روزه هم کاری نداره هر چند وقت ساعت کامپیوتر را چند روز بکش عقب
من خودم با همین ترفند 1 سال ادیوس 3 رو یکی از سیستم هام نصب بود و مثل بنز کار میکرد

avecina.ir
25-01-2009, 18:35
سلامم یه سوال فوری دارم ولی جواب دقیق بدین
میخوام آخرین نسخه ی ادیوس ره از تورنت دانلود کنم حالا ادیوس با حجمهای مختلف پیدا کردم:
Edius 5
386.98 mb

gv canopus edius 5.1 update
682.02 mb

canopus.edius.v5.0.0.27-nope
1.45 gb
البته همین آخریه را مخوم بذارم واسه دانلود.چطوره
خواهشن دقیق بگین فرق اینا چیه!!! ضمنن لینک پست بالایی ره رفتم چیزی دستگیرم نشد
کسی این سواله بلد نبود؟؟:27:

Novan
25-01-2009, 18:54
من هر 3 نسخه vitascene و meraclli و newblue را از اینجا گرفتم و اصلا رجیسترش مشکلی نداشت
مشکل شما چیه؟

کرک ادیوس حتما داخلش هست اگر هم نیست 30 روزه هم کاری نداره هر چند وقت ساعت کامپیوتر را چند روز بکش عقب
من خودم با همین ترفند 1 سال ادیوس 3 رو یکی از سیستم هام نصب بود و مثل بنز کار میکرد

ممنون! دستت درد نکنه
یه سئوال دیگه:
تو ادیوس 5 افکت chromakey رو نمی بینم، نداره مگه؟
xplode pro چی؟

masoudtr
25-01-2009, 19:20
ممنون! دستت درد نکنه
یه سئوال دیگه:
تو ادیوس 5 افکت chromakey رو نمی بینم، نداره مگه؟
xplode pro چی؟
کروماکی تو ورژن 4.61 تو پوشه keyers است و xplode هم که تو ترانزیشن ها است

Novan
25-01-2009, 20:08
کروماکی تو ورژن 4.61 تو پوشه keyers است و xplode هم که تو ترانزیشن ها است

دوست عزیز می دونم که تو 4.61 کجا هستند ولی تو ورژن 5 نمی دونم کجان؟ :(

Javad_Ed
26-01-2009, 00:49
دوست عزیز می دونم که تو 4.61 کجا هستند ولی تو ورژن 5 نمی دونم کجان؟ :(
سلام
منم اول تعجب کرده بودم
دقیقا یادم نمیاد کدوم دکمه رو زدم
دکمه هایی که بالای پالت افکت هست رو بزنید یکی از اون 5 الی 6 تا جواب میدم
یادم میاد همونجا بود

Novan
26-01-2009, 22:46
سلام
منم اول تعجب کرده بودم
دقیقا یادم نمیاد کدوم دکمه رو زدم
دکمه هایی که بالای پالت افکت هست رو بزنید یکی از اون 5 الی 6 تا جواب میدم
یادم میاد همونجا بود

آره :)
حواسم نبود، درسته، باید تنظیماتشو درست کرد
راستی

کرک ادیوس تو xp جواب داد ولی رو vista نه :(
میشه کسایی که رو ویستا امتحان کردن نظرشونو بگن

Novan
27-01-2009, 12:18
می خواستم تو ویستا با ادیوس کار کنم ولی مشکلاتش زیاده
بیخیالش بشم بهتره

دوستان 2 تا سئوالم بی جواب مونده:
1- vita و meraclli اخطار میدن که باید رجیستر بشن وگرنه بازدهی کامل رو نمیدن، چیکار کنم؟
2- Canopus Procoder v3.05.91 نصب می کنم ولی اجرا نمیشه، پیغام میده که قفل usb رو نذاشتم، کسایی که نصب کردن لطفا راهنمایی کنن

خیلی ممنون

Javad_Ed
27-01-2009, 14:11
می خواستم تو ویستا با ادیوس کار کنم ولی مشکلاتش زیاده
بیخیالش بشم بهتره
مشکل داره باهاش

- vita و meraclli اخطار میدن که باید رجیستر بشن وگرنه بازدهی کامل رو نمیدن، چیکار کنم؟
در تاپیک مربوط بهش مطرح کنید
فایل ریجسترش اونجا هست

rezakf
28-01-2009, 14:38
سلام كسي فايل usb key مربوط به اديوس 4.51 رو نداره برام لينك بزاره . ممنون ميشم

چون دارم با 30 روزه ميسازم و ميسوزم

hamed_aa
03-02-2009, 16:59
سلام دوستان،ممنون از لینکهایی که گذاشتین.
به نظرم یه کم پیج در پیچ بود:31:
من ادیوس 5 رو از سایت خودش و procoder 3 رو هم از لینکی که گذاشته بودین دانلود کردم.
اگه ممکنه لینک Xplode و دیگر پلاگین های ادیوس رو هم به جز سرور Rapidshare و اونهایی که با منیجر دانلود مشکل دارن جدا جدا بذارین.
من محدودیت حجمی دارم و باید شبها دانلود کنم.شب هم که هر نیم ساعت دیسکانکت میشه و با رپید شیر و اونهایی که Resume Support نیستن جور در نمیاد.اگه لینک مستقیم داشتین که چه بهتر.
بازم ممنون از زحماتتون

hamed_aa
03-02-2009, 17:12
سلام كسي فايل usb key مربوط به اديوس 4.51 رو نداره برام لينك بزاره . ممنون ميشم

چون دارم با 30 روزه ميسازم و ميسوزم

بیا عزیز،خودم از رپیدشیر فراریم!ولی مجبور شدم تو رپید شیر بذارم.حجمش پایینه

hamed_aa
03-02-2009, 17:18
دوستان یه سوال هم داشتم

درایور مربوط به کارت Canopus DVX رو می خواستم.ممنون میشم اگه کسی داره بذاره.توی cd ادیوس،یه درایور داره که نوشته برای پریمیر پرو هست.اما هر کاری کردم نه پریمیر معمولی کارتمو شناخت و نه پرو.

یه سوال دیگه هم داشتم،البته ببخشید جاش اینجا نیست،ولی چون کارت مخصوص ادیوس هست می پرسم.هنوز جواب قطعیش رو نه از اینترنت نه از هیچ حا پیدا نکردم.

زمانی که می خواستم سیستم تدوینم رو جمع کنم،اصلا فرصت نداشتم و پروژه ای داشتم که باید تحویل می دادم و اگه اون روز جمع نمی کردم،یه هفته بازارها تعطیلی می خورد و کارم به هم می خورد.

از چندین و چند نفر پرسیدم که کارت گرافیک چی بگیرم؟همگی گفتن که کارت کپچر Canopus DVX فقط کارت گرافیک ATI X1050 یا Geforce X1050 رو ساپورت می کنه.وگرنه خروجی تلویزین نمیاد و تصویر سیاه خروجی میده.

حتی از اوسیپو نامی هم که کارت کپچرم رو ازش خریدم و از وارد کنندگان بزرگ تجهیزات تدوین هستن پرسیدم،یه کارتن پر از مارک و مدل های مختلف کارت گرافیک رو بهم نشون داد و گفت تمام اینهارو امروز تست کردم ببینم جایگزین X1050 چیزی هست که هیچ کدوم جواب نداد.

سر همین خیلی گشتم و به زور کارت x1050 گرفتم.خواستم بپرسم آیا کسی هست که کارت DVX داشته باشه و کارت گرافیکی به غیر از X1050 داشته باشه؟می خواستم کارت گرافیکم رو ارتقا بدم،اما میترسم چیز دیگه بگیرم بمونه رو دستم.اگه کسی داره،لطفا مدل و مشخصاتش رو هم بگه.

ممنون

ba7ree
07-02-2009, 01:22
ممنون وتشكراتي اغا

hamed_aa
14-02-2009, 16:52
همچنان منتظر....:44::25:

hamed_aa
18-02-2009, 11:16
اگر کسی جواب داد لطفا بگه ادیوس 5 ورژن xplode که باهاش نصب میشه چند هست؟
من هر کدوم از اینهارو جداگانه دانلود کردم و xplode V4.5 بالاتر گیر نیاوردم

power2e
19-02-2009, 22:06
کافی پلاگین اکس پلود رو از پوشه پلاگ این در ادیوس 4.5 به پوشه پلاگ این در 5.1 کپی کنی تا اونجام اجرا شه من برای اطمینان پوشه اکس پلودمم از ادیوس 4.5 به 5.1 کپی کردم

Novan
27-02-2009, 22:21
کافی پلاگین اکس پلود رو از پوشه پلاگ این در ادیوس 4.5 به پوشه پلاگ این در 5.1 کپی کنی تا اونجام اجرا شه من برای اطمینان پوشه اکس پلودمم از ادیوس 4.5 به 5.1 کپی کردم

سلام
من وقتی edius 5.00 رو داشتم راحت تونستم با اون regfix اکسپلود رو نصب کنم اما وقتی ویندوز رو عوض و کردم و ادیوس رو آپدیت کردم به 5.01 دیگه اون regfix جواب نداد
با کپی کردن فولدرها هم هیچ اتفاقی نمیفته و گزینه اکسپلود تو ادیوس نمیاد
چیکار کنم؟

mh2002ir
28-02-2009, 23:00
دوستان یه سوال هم داشتم

درایور مربوط به کارت Canopus DVX رو می خواستم.ممنون میشم اگه کسی داره بذاره.توی cd ادیوس،یه درایور داره که نوشته برای پریمیر پرو هست.اما هر کاری کردم نه پریمیر معمولی کارتمو شناخت و نه پرو.

یه سوال دیگه هم داشتم،البته ببخشید جاش اینجا نیست،ولی چون کارت مخصوص ادیوس هست می پرسم.هنوز جواب قطعیش رو نه از اینترنت نه از هیچ حا پیدا نکردم.

زمانی که می خواستم سیستم تدوینم رو جمع کنم،اصلا فرصت نداشتم و پروژه ای داشتم که باید تحویل می دادم و اگه اون روز جمع نمی کردم،یه هفته بازارها تعطیلی می خورد و کارم به هم می خورد.

از چندین و چند نفر پرسیدم که کارت گرافیک چی بگیرم؟همگی گفتن که کارت کپچر Canopus DVX فقط کارت گرافیک ATI X1050 یا Geforce X1050 رو ساپورت می کنه.وگرنه خروجی تلویزین نمیاد و تصویر سیاه خروجی میده.

حتی از اوسیپو نامی هم که کارت کپچرم رو ازش خریدم و از وارد کنندگان بزرگ تجهیزات تدوین هستن پرسیدم،یه کارتن پر از مارک و مدل های مختلف کارت گرافیک رو بهم نشون داد و گفت تمام اینهارو امروز تست کردم ببینم جایگزین X1050 چیزی هست که هیچ کدوم جواب نداد.

سر همین خیلی گشتم و به زور کارت x1050 گرفتم.خواستم بپرسم آیا کسی هست که کارت DVX داشته باشه و کارت گرافیکی به غیر از X1050 داشته باشه؟می خواستم کارت گرافیکم رو ارتقا بدم،اما میترسم چیز دیگه بگیرم بمونه رو دستم.اگه کسی داره،لطفا مدل و مشخصاتش رو هم بگه.

ممنون

دوست عزیز سلام
برای کارت مورد نظر شما ( که خودم هم دارم ) بهترین کارتها سری Ati است ولی لزومی نیست که حتما از 1050 استفاده کنی ....
شما به قسمت ساپورت سخت افزاری سایت کانوپوس برید و اونجا کارتهای تست شده رو داده ....

دوست عزیز !! طبق توضیحات سایت کانوپوس ! اگر کارتهایی مثل جی فورس و ... را هم تهیه کنی با تغییرات در قسمت ستینگ ادیوس شما نتیجه خواهی گرفت ....
مثلا :
If using EDIUS DVX and the overlay doesn't work, please follow these steps within EDIUS:

Open "Settings" via [Settings]->[Hardware Settings]
Open "Video Overlay Setting" under "DVX-E1 Settings"
Set "Lock/Unlock" to "UpdateOverlay" and click the [Apply] button
Restart EDIUS

ولی اصولا با اورکلاک سیستم به هم خواهد ریخت و ....

reza saberi
02-03-2009, 11:38
سلام دوستان من دنبال كسي ميگردم كه هر سه دي وي دي رو دانلود كرده باشه ممنون ميشم اگه از طريق ايميل بهم معرفي كنيد چون ميخوام خريداري كنم

reza saberi
02-03-2009, 11:39
سلام دوستان من دنبال كسي ميگردم كه هر سه دي وي دي رو دانلود كرده باشه ممنون ميشم اگه از طريق ايميل بهم معرفي كنيد چون ميخوام خريداري كنم
irc_saberi@yahoo.com

srsh
13-03-2009, 12:25
اگه کسی این فایل ها رو دانلود کرده و قصد فروش داره می می خریداری می کنم کافیه خودیو به آدرس ایمیلم معرفی کنه
email]srshco@gmail.com[/email]

AprilFool
11-05-2009, 02:05
ویرایش 5.10 رسمی است وبا لینک مستقیم ( با 5.01 که در پست های قبل وجود داشت فرق داره و کاملا جدیده:11: )

ویرایش 5.11 غیر رسمی

آپدیت های منتشر شده در اردیبهشت ماه

مخصوص ویرایش 5.10 edius 3rd pipe line

Corel Ulead DVD Movie Writer

New Blue Effects

iZotope EDIUS VST

Canopus Imaginate v2.00.49

کرک در فایل موجود نیست . من هنوز امتحان نکردم ببینم با کرک قبلی کار می کنه یا نه

mh2002ir
11-05-2009, 10:26
سلام دوستان عزيز
آيا كسي تست كرده كه ورژن هاي بالاي 5 با كارتهاي Dvx و يا dvstrom كار مي كنه يا نه ؟ چون قبلا كه جواب نمي داد ....

behrang_shadow
12-05-2009, 09:16
اگر کسی جواب داد لطفا بگه ادیوس 5 ورژن xplode که باهاش نصب میشه چند هست؟
من هر کدوم از اینهارو جداگانه دانلود کردم و xplode V4.5 بالاتر گیر نیاوردم

*** یه فایل رجیستری هست که توی یکی از همین فروم ها گذاشتنش، بعد از نصب اون explod 4 رو ادیوس 5 نصب می شه.

behrang_shadow
13-05-2009, 09:30
اگه کرک ادیوس 5.1 رو هم ÷یدا کنی عالی میشه، من هرچی گشتم کرک رایگان پیدا نکردم

AprilFool
13-05-2009, 20:42
یک کرک پیدا کردم ( واسه من کار نداد شما امتحان کن ) فکر کنم فقط واسه اون دانلود مدت داری هست که توی سایت 'گذاشته یعنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--ساختن اکانت مجانی هست بعد از ورود می تونید بگیرید --

crack 5.10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل setup.inx رو توی پوشه EDIUS فایلی که دانلود کردین بذارید-ویرایش 5.10- و بعد از نصب pavplal.dll رو در شاخه system32 کپی کنید

ویرایش 5.11 با کرک هست

behrang_shadow
14-05-2009, 07:57
ن.................ه :41:
جواب نميده!

AprilFool
14-05-2009, 13:22
کرک فقط با نسخه دمو 5.10 که در سایت grassvalley به صورت رایگان هست کار می کنه (توضیح در پست قبلی)

توجه کنید که برای نصب دمو باید ادیوس های قبلی رو پاک کنید بعد با هر سریالی که دارید دمو رو نصب کنید سپس فایل کرک رو در system32 کپی کنید
حجم نسخه دمو 264 mb هست ( در حال که حجم آپدیت 1.12 gb هست و هیچ چیزی توش عوض نشده بود و همه افکت ها رو تا اونجای که من چک کردم داشت ؟؟)

Limitations

30-day usage period
Software bundle (Inscriber, ProDAD, NewBlue, iZotope, Corel and Artbeats) not included

Supported Hardware:

ADVC1394, ACEDVio

Intel or AMD CPU with a 3 GHz processor speed or faster (multiple CPUs and/or multi-core CPUs are recommended. SSE2 and SSE3 instruction set supported)
800 MB free disk space
DVD-ROM drive for software installationATA100/7200 rpm or faster hard disk, capable of sustaining at least 20 MB/sec data transfer. A RAID stripe set of two or more hard disk drives is required for multiple HD stream output
Graphics card with at least 256 MB of graphics memory (512 MB recommended) with support for PixelShader Model 3.0 or later(i.e. DX9-based)
Windows® XP Home or Windows® XP Professional (32-bit, Service Pack 2 or later), or Windows Vista (32-bit or 64-bit, Service Pack 1 or later)
Soundcard

behrang_shadow
16-05-2009, 09:01
کرک فقط با نسخه دمو 5.10 که در سایت grassvalley به صورت رایگان هست کار می کنه (توضیح در پست قبلی)

توجه کنید که برای نصب دمو باید ادیوس های قبلی رو پاک کنید بعد با هر سریالی که دارید دمو رو نصب کنید سپس فایل کرک رو در system32 کپی کنید
حجم نسخه دمو 264 mb هست ( در حال که حجم آپدیت 1.12 gb هست و هیچ چیزی توش عوض نشده بود و همه افکت ها رو تا اونجای که من چک کردم داشت ؟؟)

Limitations

30-day usage period

Supported Hardware:

ADVC1394, ACEDVio

800 MB free disk space
DVD-ROM drive for software installationATA100/7200 rpm or faster hard disk, capable of sustaining at least 20 MB/sec data transfer. A RAID stripe set of two or more hard disk drives is required for multiple HD stream output
Soundcard

خواب منم همون رو دانلود كردم، جواب نداد :41:

AprilFool
16-05-2009, 23:09
نه دیگه حتما با این آخری کار می کنه (260 mb ) امتحان کردم
اول ادیوس قبلی رو پاک کنید بعد 5.10 رو نصب کنید بعد فایل کرک و تو systrm 32 کپی کنید

behrang_shadow
18-05-2009, 15:11
دددددددد........
بابا نشد، براش يه ويندوز جديد نصب كردم اولين برنامه اديوس رو نصب كردم، ولي وقتي فايل كرك رو تو سيستم 32 ميزارم ديگه اصلا اديوس باز نميشه، dont send ميده.

AprilFool
25-07-2009, 19:51
ویرایش 5.12 ادیوس منتشر شد

Ve
rsion 5.10 ( Release: 4/2/2009)

[New Features]
Added support for FIRECODER Blu.
Added support to import Final Cut Pro XML.
Added support for AVCHD 4GB split file.
Added support for partial transfer of XDCAM/P2/GF/Infinity files.
Added feature to export to Blu-ray disc.
Added audio normalize feature.
Added shared profile management function.
Improved clip marker.
Improved speed adjusting function.
Improved search feature in Bin.
Improved multicam editing feature.
Improved to get original time code and/or reel name when importing Quick Time file.
Added MPEG Elementary Stream output.
Added function to set reel name while capturing.
Added settings not to clip safe color in GPUfx.
Changed channel representation in channel map setting window.
[Fixed issues]
Fixed issue with crash when working with audio mixer.
Fixed issue with crash when working with sequence clip.
Fixed issue with crash when using old film.
Fixed issue with crash when working with Player.
Fixed issue with crash when using PinP.
Fixed issue with crash when working with some sequence clips.
Fixed issue with clip going offline when loading project.
Fixed issue with improper rendering of key frame in video layout.
Fixed issue with selecting DV AVI in rendering format.
Fixed issue with exporting some AAF files.
Fixed issue with installation while running Windows Update.
Fixed issue with some unavailable fonts in QuickTitler.
Fixed issue with improper layout rendering of timeline.
Fixed issue with losing focus when deleting focus clip on timeline.
Fixed issue with rendering between In and Out which includes one part of clip on timeline.
Fixed issue with improper color handling for single color mat.
Fixed issue with improper color handling when outputting in QuickTime file.
Improved accuracy to calcurate frame position when importing QuickTime file.

Version 5.11 ( Release: 5/2/2009)

[Fixed issues]
Fixed issue with not being able to use soft border, lighting, and shadowing functions.

Version 5.12 ( Release: 6/19/2009)

[Fixed issues]
Fixed issue with crash when using chroma key on 720p project.
Fixed issue with crash when looping playback of clip with transition setting dialogue opened and then closing the dialogue.
Fixed issue with crash when using transition to specify bitmap on the flip side of Effects such as Page Peel.
Fixed issue with crash while playing certain MPEG (Program Stream) file.
Fixed issue with crash while converting clip which is downloaded from XDCAM.
Fixed issue with FIRECODER Blu not being recognized after updating EDIUS 5.1.
Fixed issue with crash on Disc Burner if it has old Menu style file.
Fixed issue with crash on Disc Burner when clicking cancel button to erase DVD-RW.
Fixed issue with encoding clips when Auto is specified for encode settings.
Disc Burner: Fixed issue with writing data to multiple DVD drives simultaneously.
Disc Burner: Fixed issue with missing lip-sync in some materials and encoding when creating DVD disc.
Disc Burner: Fixed issue with selecting frame rate in menu while creating BD.
Disc Burner: Fixed issue with saving Volume Label.
Disc Burner: Fixed issue with aspect ratio of menu not being automatically configured.
Disc Burner: Fixed issue with output error being generated when creating work folder immediately beneath the root directory.
Fixed issue with loading some WAV files.
Fixed issue with recognizing alpha channel QuickTime file in which animation is compressed.
Fixed issue with loading AVCHD file from JVC Everio "GZ-HD300/320" onto EDIUS.
Fixed issue with being able to choose "Move rubberband points with percentage" when reference point of rubberband is 0%.
Fixed issue with matching numbers for Rate to the ones for Duration when changing playback speed of clip.
Fixed issue with updating link target for material while importing sequence file.
Fixed issue with loading clip which is applied speed settings (fixed rate) while importing Final Cut Pro XML file.
Fixed issue with reverting to the saved settings when a button to initialize video layout being pressed.
Fixed issue with moving/stretching characters entered in Quick Titler when making mouse left-handed.
Fixed issue with displaying border which is embedded in transition.
Fixed issue with incorrect folder icon display when using effect palette.
Fixed issue with displaying XDCAM EX Clip Browser in Tool Menu.
Fixed issue with not being able to output file with the setting of 25/50 fps HD resolution when using Windows Media Export.
Fixed issue with improper playback of frames followed by a frame which has broken data.
Fixed issue with video and audio waveform not matching when changing frame rate.
Fixed issue with playing certain MP4 files.
Fixed issue with files converted to MPEG2 being rejected by third party's Certified System.
Fixed issue with misalignment of Out point for a file which has been captured as M2t.
Fixed issue with ignoring file extensions when restoring online clips.
Fixed issue with failing to import still images when importing AAF files.
Fixed issue with playing certain AVC-Intra50 P2 clips.
Fixed issue with directly outputting files to PDW-HD1500 via XDCAM DV or XDCAM IMX Exporter.
Fixed issue with displaying error message when failing to transfer clips from P2 select.

توجه داشته باشید که آپدیت زیر را فقط می توان بر روی 5.10 نصب کرد

لینک به غیر مستقیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمستقیم شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمستقیم

AprilFool
25-07-2009, 20:17
برای سهولت در یافتن فایل ها در اینجا گردد آوری شده اند

توجه این نسخه موجود در این پست کامل است و شامل تمام نرم افزار های موجود در پک می باشد ولی به صورت جداگانه به تفکبک اجزا

برای نصب ابتدا ویرایش 5.01 را دانلود کنید

[/codeسپس آن را به نسخه 5.11 و سپس 5.12 ارتقا دهید

600 mb

از ابزار های اضافه زیر به عنوان پلاگین می توانید استفاده کنید

EDIUS After Effects Filter Plugin Bridge

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCanopus AVCHD converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNew Blue Effects

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiZotope EDIUS VST

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدproDAD Mercalli

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدproDAD Vitascene

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAE FilterBridge v510beta

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدedius pro 5 GPUfx Effect Preset
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدEDIUS Neo 2 GPUfx Effect Preset

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدVideo Output Plug-in Pack v1.24

Supported Applications:

Adobe Photoshop (CS, CS2, CS3, CS4)
Adobe After Effects (6.5, 7, CS3, CS4)
NewTek LightWave3D (7.x, 8.x, 9.3.1)
Autodesk Maya (7, 2008)
3ds max 8
Combustion 4
Bauhaus Software Mirage 1.5a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCorel Ulead DVD Movie[/B]"]
Corel Ulead DVD Movie 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سپس آن را به 7 Corel Ulead DVD Movie ارتقا دهید

برای تبدیل فایل ها و خروجی گرفتن الزامی است
Procoder3.05.91

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز adorage ,Boris red, 65 presents , .... و دیگر افکت ها و پلاگین های موجود در فروم نیز می توان استفاده کرد

توجه استفاده از کرک مشابه فایل ضمیمه است ( به پست 1 برای توضیحات بیشتر مراجعه شود )

AprilFool
26-07-2009, 15:13
کرک ها
برای استفاده از فایل از ادیوس به کرک های زیر احتیاج خواهید داشت

با توجه به ویرایش انتخابی :
توجه 1 : هر سریالی که داشته باشید با این کرک ها کا ر می کنند
توجه 2 : فقط و فقط در صورتی که هنگام نصب از شما درخواست شد که کلید usb را وارد کنید می بایست از فایل setup.inx استفاده کرد ضمیمه هر کرک استفاده کرد
توجه 3 : فایل های dll را در system 32 قرار دهید
توجه 4: ممکن است چندین بار مجبور شوید فایل های dll را دوباره قرار دهید چون با هر بار شروه نصب یکی از برنامه های نصب شرکت conupus آنها از کار خواهند افتاد
توجه 5 : بهتر است تمامی آپدیت ها را تا آخرین ویرایش دلخواه انجام دهید سپس اقدام به نصب کرک نمایید

توجه 6 : T برای فایل های است که شما به صورت مستقیم از سرور های شرکت دانلود کرده اید و در واقه نسخه آزمایش 30 روزه هستند و standalone هستند
UPD برای فایل های است که به صورت آپدیت مجزا قرار داده شده اند و به تنهای کار نمب کنند

ma4nafar
26-07-2009, 20:36

Edius 5.11 Super Pack [2009] | 517 MB

System requirements:

Intel ® Pentium ® 4 3.0GHz CPU or faster (Intel Xeon ® 2.8GHz dual processors recommended for HD / HDV editing, Hyper-Threading supported)
512MB RAM (1GB RAM recommended)
800MB free disk space for the application
DVD-ROM drive for software installation
Windows ® XP Home or Windows XP Professional (Service Pack 2 or later)
DirectX 9.0 or later

Graphics card with hardware-based DirectDraw overlay and 32-bit color display at a 1024x768 resolution (128MB of graphics memory is required when editing in HD resolution)

ATA100/5400rpm or faster hard disk recommended (Ultra SCSI 160 or better is required for playing two or more uncompressed video streams simultaneously)
One free USB port (1.1 or higher) for software protection key
Soundcard

EDIUS 5.1: new opportunities for non-linear video editing
It supports the processing of uncompressed video formats in SD, HD, HDV, DV, MPEG-2 and MPEG-1 real-time. The program provides the opportunity to work with an unlimited number of layers that contain audio, video, data or effects. Projects created in EDIUS, you can save by using your own codec Canopus HQ, which is able to encode at a variable bit rate.

Among the innovations of this version include:
Superior tool for normalizing sound recording of finished projects to multiple disks, improved markers with clips, the support clips captured with the help of P2 and XDCAM.

The composition of fixed
Fixed an issue where a crash may occur when working with the audio mixer
Fixed an issue where a crash may occur when working with sequence clips
Fixed an issue where a crash may occur when using the Old Movie filter
Fixed an issue where a crash may occur when working within the Player window
Fixed an issue where a crash may occur when using a Picture-in-Picture keyer
Fixed an issue that would cause clips to appear offline when loading a project
Fixed an issue with improper rendering of key frames used in the video layout tool
Fixed issues associated with selecting DV AVI as the rendering format
Fixed an issue with exporting some AAF files
Fixed an issue with application installation conflicting with the Windows Update service (resulted in incorrect serial number errors)
Fixed an issue with QuickTitler where some fonts would incorrectly be unavailable
Fixed issues with improper layout rendering of timelines
Fixed an issue where focus would be lost entirely, after deleting a clip timeline that held focus
Fixed an issue with rendering between In and Out point, which includes one part of a clip on the timeline
Fixed an issue with improper color handling for single color matte clips
Fixed an issue with improper color handling when outputting to QuickTime files
Improved accuracy to calculate frame positioning when importing QuickTime files

Extras. Information:
Installation - if you require a USB key, then change - setup.inx on the right (in a folder with aspirin). After installation, replace the files - pavedius.dll, pavplal.dll in windows/system32 folder on the right (in a folder with aspirin). Install fix for 3D PiP and get version 5.11.

ma4nafar
26-07-2009, 20:52

DVD MovieFactory 7 is DVD creation software that lets anyone
design stunning menus and burn DVDs with their favorite photos
and videos, to share with family and friends. Work with any kind
of video or photos, and let DVD MovieFactory help you turn them
into DVDs everyone will love to watch.

* Grab photos and video from anywhere
* Design stunning Hollywood-style menus
* Create movie & slideshow discs
* Burn & copy any kind of disc

DVD MovieFactory Pro 7

All-in-one HD disc creation and burning software for quickly
turning photos and home videos into professional-quality DVD,
AVCHD and Blu-ray discs. Contains all the great features of
the standard edition, PLUS:

* End-to-end HD support - capture, author and burn AVCHD and Blu-ray discs
* Included free:
o WinDVD 8 Silver - the world's number 1 DVD and video playback software. Play AVCHD video!
o DVD Copy 6 - Copy and convert DVDs and video!

Content:
CD1 Application
CD2 Bonus
CD3 Corel Direct DiscRecorder

ebrahim1110
05-08-2009, 23:17
برای سهولت در یافتن فایل ها در اینجا گردد آوری شده اند

توجه این نسخه موجود در این پست کامل است و شامل تمام نرم افزار های موجود در پک می باشد ولی به صورت جداگانه به تفکبک اجزا

برای نصب ابتدا ویرایش 5.01 را دانلود کنید

[/codeسپس آن را به نسخه 5.11 و سپس 5.12 ارتقا دهید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
دوست آپديت 5.01 به 5.10 رو فراموش كرديد. اگر ممكنه اونم قرار بديد تا بشه از اين دو آپديت استفاده كرد.

ضمنا Edius 5.11 Super Pack 2009 آپا ورژن منتشر شده از طرف خود شركت هست يا نه؟ چون در چند تاپيك قبلتر گفته بودند كه اين ورژن غير رسمي هست ؟

اگر ورژن منتشر شده از طرف شركت هست آيا ميشه Edius 5.11 Super Pack 2009 رو دانلود كنيم و آپديت 5.11 به 5.12 رو اجرا كنيم تا اين همه آپديت بازي نشه . چون الان من ورژن كامل 5 رو دارم بايد آپديت 5.01 رو بريزم بعد 5.10 رو بعد 5.11 رو و بعد 5.12 رو.
ممنون

AprilFool
06-08-2009, 01:59
سلام
دوست آپديت 5.01 به 5.10 رو فراموش كرديد. اگر ممكنه اونم قرار بديد تا بشه از اين دو آپديت استفاده كرد.

ضمنا Edius 5.11 Super Pack 2009 آپا ورژن منتشر شده از طرف خود شركت هست يا نه؟ چون در چند تاپيك قبلتر گفته بودند كه اين ورژن غير رسمي هست ؟

اگر ورژن منتشر شده از طرف شركت هست آيا ميشه Edius 5.11 Super Pack 2009 رو دانلود كنيم و آپديت 5.11 به 5.12 رو اجرا كنيم تا اين همه آپديت بازي نشه . چون الان من ورژن كامل 5 رو دارم بايد آپديت 5.01 رو بريزم بعد 5.10 رو بعد 5.11 رو و بعد 5.12 رو.
ممنون

سلام

آپدیت ها فرقی ندارده که از 5 به 5.01 بری بعد .... به 5.10 میتونی از 5 مستقیم 5.10 رو نصب کنید
فقط تنها استثنای که وجود داره اینه که براب نصب 5.12 باید حتما 5.10 رو قبلا نصب کرده باشید
در مورد 5.11 هم یه توضیح بدم که : در واقع همون 5.10 هست که چون توی 3d pipe line مشکل داشت یه پچ گذاشتن بعد به صورت غیر رسمی بهش می گفتن 5.11 ولی در وقع همون 5.10 بود که اون برنامه پایپ رو روش نصب کرده بودن
شما میتونید 5 رو نصب کنید بعد 5.10 یا 5.11 هرکدوم رو که دارین نصب کنید بعد هم 5.12 ولی بهترین کار اینه گه از لینکی که 5.11 و داره 5.12 که مستقیم کردم توی rapidbaz استفاده کنید (اگر هنوز 5.10 یا 5.11 یا 5.12 رو دانلود نکردین )
در مورد supper pack هم فقط همین رو بگم که اصل برنامه فرقی نکرده فقط پاتگین ها رو به اون اضافه کردن که میتونید جدا از لینک های که هست بگبرید ( vita , mercelli bluefx ,...)
:10:

ebrahim1110
06-08-2009, 16:19
سلام
ممنون از توضيحات كاملتون
من الان دارم آپلود شده در رپيدباز رو داون ميكنم اما ريسوم نيست يعني توي دانلود منيجر زده resume capability no
ممنون

ebrahim1110
07-08-2009, 12:40
سلام
من پكيجي كه توي رپيدباز گذاشته بوديد دون كردم.
توي فولدر Edius_5.11_asperin داخل بسته 5.11 يك فولدر هست به نام 3D PiP كه فايل اينتال داره آيا بايد اين فايل رو نصب كنم يا خير؟
ممنون

AprilFool
11-08-2009, 14:23
سلام
من پكيجي كه توي رپيدباز گذاشته بوديد دون كردم.
توي فولدر Edius_5.11_asperin داخل بسته 5.11 يك فولدر هست به نام 3D PiP كه فايل اينتال داره آيا بايد اين فايل رو نصب كنم يا خير؟
ممنون

اگر میخوان از 5.12 استفاده کنید احتیاجی به اون نیست میتوننید مستقیم 5.12 رو روی 5.10 نصب کنید ( اون 33pip تنها تفاوت 5.10 با 5.11 است و مشکل 5.10 رو رفع و رجوع میکنه )

Novan
18-08-2009, 14:20
سلام دوستان
دو تا سئوال دارم:

1- در نسخه 5.11 جز چیزهایی مثل اضافه شدن blue ray به منوی دی وی دی و چند تغییر جزیی دیگه، آیا تغییر به خصوص و قابل توجهی داشته که بخوام از نسخه 5.01 به نسخه جدید آپگرید کنم؟ پیشنهادتون چیه؟ (چون از 5.01 راضی هستم و دوست دارم در شرایطی آپگرید کنم که واقعا چیز قابل توجهی داشته باشه)

2- چرا پروژه هایی که با 5.11 ساختم تو 5.01 بالا نمیاد؟ راهی داره یا چون نسخه جدیدتره برای قدیمی ناشناخته هستش؟

mh2002ir
27-08-2009, 19:24
سلام دوستان
من به خاطر اینکه کارت Dvx دارم و یکبار ورژن 5 رو ریختم و جواب نداد به 4.6 برگشتم .... آیا اطلاع دارین که نسخه های بالای 5 درایور dvx داره یا نه ؟
اگه داره اطلاع بدین که من هم از 4.6 بکنم و بیام بالای 5 .....

علي طهماسبي
28-08-2009, 10:40
دوست عزيز شما بايد اول اديوس 5 رو نصب كني و بعد اديوس 4.6 يعني هر دو اديوس رو روي سيستم داشته باشي حالا وقتي كه وارد اديوس 5 بشي تمام اون امكانات كارتت مي توني استفاده كني موفق باشي

mohamadhosein45
29-08-2009, 13:16
سلام با تشكر از شما و ديگر دوستان من از آزادشهر گلستان در خدمتتان هستم كارت dvxدارم واديوس كار مي كنم هنوز ناشي هستم

Javad_Ed
30-08-2009, 07:11
سلام با تشكر از شما و ديگر دوستان من از آزادشهر گلستان در خدمتتان هستم كارت dvxدارم واديوس كار مي كنم هنوز ناشي هستم
سلام دوست عزیز
خوش آمدید
اگه در زمینه ای کمکی از دستتون بر میاد میتونید به سوالته مطرح شده در تاپیک مختلف جواب بدین
ممنون

hamed_aa
04-10-2009, 13:26
من ادیوس 5.5.1 رو گرفتم.اما برای نصب قفل USB میخواد.من قفل 4 رو دارم و باهاش نصب نمیشه.چجوری نصب کنم؟

hamed_aa
08-10-2009, 03:09
کسی بلد نبود؟؟؟؟

behrang_shadow
25-10-2009, 13:49
نه دیگه حتما با این آخری کار می کنه (260 mb ) امتحان کردم
اول ادیوس قبلی رو پاک کنید بعد 5.10 رو نصب کنید بعد فایل کرک و تو systrm 32 کپی کنید
با سلام و تشکر
اون فایل کرک که آخرش UPD داره رو گذاشتم راه افتاد :20: ولی با اون T ی کار نکرد.

behrang_shadow
25-10-2009, 13:52
دوست عزيز شما بايد اول اديوس 5 رو نصب كني و بعد اديوس 4.6 يعني هر دو اديوس رو روي سيستم داشته باشي حالا وقتي كه وارد اديوس 5 بشي تمام اون امكانات كارتت مي توني استفاده كني موفق باشي
اگه فقط درایور کارتت رو از رو دیسک ادیوس نصب کنی ردیف میشه، نیاز به نصب ادیوس 4.6 نیست.

behrang_shadow
25-10-2009, 13:58
سلام دوستان
دو تا سئوال دارم:

1- در نسخه 5.11 جز چیزهایی مثل اضافه شدن blue ray به منوی دی وی دی و چند تغییر جزیی دیگه، آیا تغییر به خصوص و قابل توجهی داشته که بخوام از نسخه 5.01 به نسخه جدید آپگرید کنم؟ پیشنهادتون چیه؟ (چون از 5.01 راضی هستم و دوست دارم در شرایطی آپگرید کنم که واقعا چیز قابل توجهی داشته باشه)

2- چرا پروژه هایی که با 5.11 ساختم تو 5.01 بالا نمیاد؟ راهی داره یا چون نسخه جدیدتره برای قدیمی ناشناخته هستش؟
1- حتما به این مورد برخورد کردی که وقتی پروژه سنگین میشه یا رو بعضی جاها ادیوس هنگ میکنه، توی ورژن های جدید علاوه بر موارد اضافی بعضی از این باگ ها رو رفع می کنن. که نتیجتاً حتما بهتره.
2- منم به این مورد برخوردم ، ورژن های قدیمی تر نمیتونن پروژه ورژن جدید تر رو باز کنن.

علي طهماسبي
25-10-2009, 19:18
اگه فقط درایور کارتت رو از رو دیسک ادیوس نصب کنی ردیف میشه، نیاز به نصب ادیوس 4.6 نیست.
با سلام
دوست عزيز درايور كارتهايي همچون دي وي استروم و دي وي رپتور و ودي ويكس تا4.6 به بازار اومده براي 5 نه اگه شما درايورشو داري آپ كن تا ما هم استفاده كنيم

behrang_shadow
04-11-2009, 20:25
با سلام
دوست عزيز درايور كارتهايي همچون دي وي استروم و دي وي رپتور و ودي ويكس تا4.6 به بازار اومده براي 5 نه اگه شما درايورشو داري آپ كن تا ما هم استفاده كنيم
با سلام، من کارت edius NX دارم، بعد از نصب ادیوس توی دیسکش (ورژن ادیوس خودش 4.6) تو پوشه DRIVER پوشه HX-E1 بعد از نصب کارتم به ادیوس 5.12 یا 5.11 یا 5.0 بدون مشکل اضافه میشه.
توی پوشه DRIVER پوشه های RX-E1 و VIXS هم وجود داره که مال کارت های دیگست، که نیازی به درایور جدید نداره.:46:

علي طهماسبي
06-11-2009, 11:30
با سلام، من کارت edius NX دارم، بعد از نصب ادیوس توی دیسکش (ورژن ادیوس خودش 4.6) تو پوشه DRIVER پوشه HX-E1 بعد از نصب کارتم به ادیوس 5.12 یا 5.11 یا 5.0 بدون مشکل اضافه میشه.
توی پوشه DRIVER پوشه های RX-E1 و VIXS هم وجود داره که مال کارت های دیگست، که نیازی به درایور جدید نداره.:46:
دوست عزيز درايو كارت nx براي ورژن 5 هم هست لطفا در مورد كارتهايي كه گفتم درايور بده نه آخر محصول اين شركت

behrang_shadow
06-11-2009, 13:32
دوست عزيز درايو كارت nx براي ورژن 5 هم هست لطفا در مورد كارتهايي كه گفتم درايور بده نه آخر محصول اين شركت
خواب جان من، چرا میزنی؟
من کارتم این بود راجبش توضیح دادم، راجب بقیه چون زیر دستم نبوده نمیدونم!:46:

علي طهماسبي
06-11-2009, 18:25
خواب جان من، چرا میزنی؟
من کارتم این بود راجبش توضیح دادم، راجب بقیه چون زیر دستم نبوده نمیدونم!:46:
با سلام
حالا اين شد يه حرفي

در ضمن ما مخلصيم

omidii
14-11-2009, 14:03
با سلام وخسته نباشيد
من تمام قسمتهاي اديوس رو از پست يك دانلود و نصب كردم و بدون مشكل اديوس من با ورژن 5.12 نصب شد و تمام پلاگين ها رو هم نصب و كار كرد به جز xplod pro 4.5 وقتي اونو نصب كردم قشنگ توي اديوس اومد ولي از 3 قسمتش كه يكي alfa . 3d و يكي ديگش يه چيزه ديگه بود فقط ترنزيشنهاي الفاش كار ميكرد و اون 2 تاي ديگه كار نكرد و وقتي روي كار قرار ميدادم بالاي تصوير يه نوار 4 سانتي سبز مينداخت و هيچ افكتي روش نمينداخت ولي الفاها كاملا درست عمل ميكنن ممنون ميشم براي حل اين مشكل منو راهنمائي بكنيد ... ايا توي xplod config بايد كاري انجام بدم؟؟؟ ..... با تشكر فراوان

علي طهماسبي
14-11-2009, 16:12
با سلام وخسته نباشيد
من تمام قسمتهاي اديوس رو از پست يك دانلود و نصب كردم و بدون مشكل اديوس من با ورژن 5.12 نصب شد و تمام پلاگين ها رو هم نصب و كار كرد به جز xplod pro 4.5 وقتي اونو نصب كردم قشنگ توي اديوس اومد ولي از 3 قسمتش كه يكي alfa . 3d و يكي ديگش يه چيزه ديگه بود فقط ترنزيشنهاي الفاش كار ميكرد و اون 2 تاي ديگه كار نكرد و وقتي روي كار قرار ميدادم بالاي تصوير يه نوار 4 سانتي سبز مينداخت و هيچ افكتي روش نمينداخت ولي الفاها كاملا درست عمل ميكنن ممنون ميشم براي حل اين مشكل منو راهنمائي بكنيد ... ايا توي xplod config بايد كاري انجام بدم؟؟؟ ..... با تشكر فراوان
كارت گرافيكت چيه

omidii
14-11-2009, 16:25
با سلام
ati radeon hd 4550 512meg يا خروجي hdmi كه من از اين طريق وصل كردم به lcd سامسونگم و با اون كار ميكنم

omidii
14-11-2009, 17:54
با سلام
كارت گرافيك من 512meg ati radeon hd 4550 كه من از طريق كابل hdmi به lcd وصلش كردم و باش كار ميكنم

Hamid110
15-11-2009, 13:29
نسخه کامل ویرایش جدید ادیوس منتشر شد
در این پک علاوه بر برنامه اصلی پلاگین ها و تصاویر زمینه نیز وجود دارند که عبارتند از :

این بسته نرم افزاری در غالب سه dvd ارائه شده است

1 EDIUS5 INSTALLATION DVD
این dvd با حجم 1.12 gb شامل :
برنامه اصلی + درایو های سخت افزار ادیوس + راهنما ها + کرک

لینک در rapidshare:

PLUG INS & Bonus Contents DVD 2

با حجم 2.7 gb
حاوی پلاگین ها و دیگر نرم افزار های جانبی می باشد (لیست بالا)

لینک در rapidshare:

Title Motion PRO For Edius 5 DVD 3

حجم تقریبی : 470 mb
برخی از لینک های که مربوط به نرم افزارهای P2P هستند و شما بایستی آشنایی جزیی با این گونه نرم افزارها داشته باشید (مطمئنا دوستان بخش نرم افزار بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند )

لینک هایی که با ed2k://|file شروع می شوند را بایستی با Emule دانلود شوند
لینک:
لینک هایی که از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته شده اند نیز دارای برنامه دانلود منجر مخصوص هستند که برنامه مرتبط با آن را می توانید به همراه رهنمای دانلود از لینک زیر دریافت کنید :

فایل هایی که ممکن است برای استفاده از edius 5 ضروری باشند در

جمع آوری و منظم شده اند .:11:

از آنجایی که ممکن است برخی از لینک ها خوانا نباشند لیست آنها درزیر ذخیره شده است :

(قابل توجه دوستانی که می خواند لینک ها رو در فرم ، وبسایت، وبلاگ خودشون قرار بدند:

چون من به شخصه هیچکدوم از لینک های اصلی رو آپلود نکردم هیچگونه مسولیتی در قبالشون ندارم و در نتیجه اعتباری هم نصیب من نخواهد شد و لینک ها رو می تونند به قلم خودشون در هر جا که دوستدارند بگذازند ولی استفاده از لینک هایی که در رپیدشر آپلود شدن و نیز حقوق تنظیم و نوشتن متن فوق در اختیار نویسنده است و شما بدون نوشتن منبع اونها ((p30world.com)) حق کپی برداری ندارید . پس لطف کنید با ذکر منبع اقدام نمایید .ممنون)

سلام . .

میشه لینک مستقیم . . این 3 پک دی وی دی رو بزارید . .

اون لینک که انگار چینی نوشته . . لینک دانلودش کدوم میشه . . ؟؟؟

ممنون . .

Hamid110
15-11-2009, 13:34
سلام . .

منظور من لینک زیر هست . .

آیا کسی از دوستان فروشگاهی توی اینترنت میشناسه که کله اینا رو بفروش برسونند
که کل نرم افزار های جانبی ادیوس هم توی اون پک باشه . .

علي طهماسبي
17-11-2009, 18:30
با سلام
كارت گرافيك من 512meg ati radeon hd 4550 كه من از طريق كابل hdmi به lcd وصلش كردم و باش كار ميكنم
دوست عزيز
من هم مثل شما داراي كارت گرافيك 3850 مي باشم و اين مشكل رو دارم ولي قديم كه يه كارت گرافيك پايين داشتم اين مشكل رو نداشتم بايد صبر كنيم تا اكسپلود 4.6 بياد شايد اين مشكل رو جل كرده باشند موفق باشيد

omidii
17-11-2009, 20:45
با سلام من تونستم مشكل رو حل كنم
گفتم بگم شايد بقيه هم به اين مشكل برخورده باشن
من چون كيسم از طريق كابل hdmiبه تلويزينم وصله و ال سي دي كامپيوترمه ... براي بهترم ديدن تصوير رزلوشن رو توي كارت گرافيك پائين مياوردم تا تصوير درشتتر بشه و راحتتر كار كنم ولي زماني كه رزلوشن رو بالاترين حدش بردم ديدم اين پلاگين درست عمل كرد و كار كرد حالا دليلش چيه نميدونم ولي با اين كار درست ميشه و كار ميكنه دوباره كه رزلوشنو پائين ميارم از كار ميوفته
با تشكر فراوان

The Alien
18-02-2010, 21:13
سلام دوستان

من توی دسکتاپم که ایکس پی دارم، این کرک ادیوس به خوبی عمل کرد... اما توی لپ تاپم که سون دارم عمل نکرد... هم 5 هم 5.12

البته من قبل از اینکه فایل ها رو بریزم توی سیستم 32 یک بار برنامه رو باز کردم، آیا ممکنه اشکال از این باشه؟

Hamid110
20-02-2010, 06:14
سلام دوستان

من توی دسکتاپم که ایکس پی دارم، این کرک ادیوس به خوبی عمل کرد... اما توی لپ تاپم که سون دارم عمل نکرد... هم 5 هم 5.12

البته من قبل از اینکه فایل ها رو بریزم توی سیستم 32 یک بار برنامه رو باز کردم، آیا ممکنه اشکال از این باشه؟
سلام . .

دوست گرامی . . شاید برنامه کنار ساعت فعاله . .
چون اگه اینطور باشه . . نمیشه روی اون کرک نصب کرد . .

موفق باشید .

PPPersia
15-03-2010, 21:09
salam azizam
man pedaram dar omad donbale in cracke edius 5.12 gashtam peida nakardam ke nakardam
didam shoma linkesho gozashty kheili khoshhal shodam inja ozv shodam va raftam vase downloade cracke ediuse 5.12
ama link az ro rapidshare pak shode
toro khoda komakam konin vasam 2 bare faghat cracke 5.12 ro up kon azizammmmmmm

PPPersia
15-03-2010, 23:39
Please post crack only for Edius 5.12

Hamid110
16-03-2010, 01:37
Please post crack only for Edius 5.12

سلام . .

متاسفانه من که ورژن 5.00 ادیوس رو دارم .

اگه داشتم بهتون لینک می دادم / /

اگه فارسی تایپ کنید بهتره . .

موفق باشی

AprilFool
16-03-2010, 20:54
دوباره واستون آپلود کردم اگر از ادیوس رو از ویرایش های قبلی آپدیت کرده باشید کار میکنه

nima_effat
26-03-2010, 23:49
از این لینک ها می تونید ادیوس 5.1 کامل کرک شده رو همراه پلاگین هاش با لینک مستقیم دانلود کنید :5:

hassan409
28-04-2010, 15:14
koja eddius ra download konam

Omid3D
13-10-2010, 17:10
ببخشید که بعد از 6 ماه تاپیک رو بالا میارم. آخه هرچی گشتم جواب سوالم رو پیدا نکردم.
وقتی نسخه 5.00 را میخواهم با سریال
696969
GYPJP01EHNF0NWP3-
نصب کنم پیغام اشتباه بودن سریال میده.
ویندوز 7 دارم و تنها نرم افزار نصب شده از این شرکت روی سیستم پروکدر هست.

resam_adiban
11-11-2010, 20:42
سلام ؛ آیا با سیستم شش هسته ای و گرافیک یک گیگ و چهار گیگ رم و هارد یک ترابایت برای کار با ادیوس مناسب است ؟
چراکه من با این سیستم برای کار با ادیوس 4.5 در قسمت مشکل داشته و سرعت آن پایین است و در قسمت پلاگین ویتاسن در قسمت تنظیمات صفحه سیا شده و بعد از چندین باز و بسته کردن ادیوس مشکل رفع می شود و برای پلی خیلی کند است

lorddream
01-12-2010, 01:32
سلام
من یه مشکلی دارم من یه لب تاپ Vaio جدید خریدم و edius 4.5 رو روش نصب کردم ولی وقتی یه ویدو رو روش باز میکنم صداشو پخش میکنه ولی تصویرشو نه تصویرش انگار هنگ کده سفید نشون میده ویندوزش هم windows 7 32 bit هستش
با توجه به اینکه windows اون رو رو یه vaio دیگه هم نصب کردم با همون edius خوب کار میکنه
مدل لب تاپ هم vaio f12mgx با cpu corei7 و کارت گرافیک NVIDIA GeForce 310M
میشه کمک کنین که مشکل این چیه 200 بارم win و عوض کردم نشد

filmlover
23-12-2010, 15:20
سلام
من با ور‍ژن 5.12 كار مي كنم چه پلاگين هائي براش هست؟
و همينطور decoder
ممنون

roozbeh.roshan
03-03-2011, 18:16
بهترین راهش خرید یه پک ادیوس شرکت نسل جوانه

avril
07-03-2011, 23:36
سلام
من این شاخه ترانزیشن (GPU-accelerated 3D transitions ) رو ندارم چه علتی داره؟
اصلا همچین امکانی هست ؟؟

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

سلام
من این شاخه ترانزیشن (GPU-accelerated 3D transitions ) رو ندارم چه علتی داره؟
اصلا همچین امکانی هست ؟؟

Nazir Ahmad
26-01-2015, 14:02
سلام

من از Edius 5 Editing for Digital Generation استفاده میکنم ولی هرچی گشتم نتونستم یه کرک اساسی براش پیدا کنم.
متاسفانه لینکهای پست 19 هم هیچکدوم کار نمیکنه

لطفا اصلاحشون کنید.
ممنون