PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wi-Fi VS ADSL

ahmad154
26-09-2008, 22:15
سلام
یکی از دوستانم داره تو شهرمون adsl میزنه ! (احتمالا ماهیانه 15000الی20000 تومان)
من دارم از یکی از ارائه دهنده های خدمات وای فای که در شهر نزدیک ماست و اجازه راه اندازی توی شهر ما رو هم گرفته ، برای راه اندازی وای فای تو شهر خودمون وارد مذاکره میشم. (من فقط باید آنتن و سرور رو تهیه کنم )
نگران هستم که از لحاظ مالی به مشکل بر بخورم .
حالا با در نظر گرفتن راه اندازی Adsl توی شهر ، باز هم میشه به وای فای و برگشت هزینه اون امیدوار بود . (در شهر ما یه ISp اونم دایال آپ هستش که ناگفته وضعیتش معلومه )
(در نظر دارم خدمات ماهیانه رو با قیمت 15000الی20000تومان ارائه بدم)
با سرعت دانلود حدود 15kb الی 25kb)
-------------------------------------------------------------------------------
اگه از دوستان کسی رو میشناسید که در این زمینه وارده ممنون میشم که بهم معرفی کنی .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad154
27-09-2008, 21:23
کسی نیست کمک کنه ؟

farshif
27-09-2008, 21:41
با این وضعیت فک نمی کنم به جایی برسی به نظرم اول برو یه خورده در این مورد تحقیق کن آخه با wi - fi که نمیشه اینترنت راه انداخت wifi بردش حداکثر 200 - 300 متره . منظوره تو باید وایمکس باشه.
موفق باشی.

mehdi_08
27-09-2008, 21:50
خوب ببین برای موفقیت تو این زمینه باید سیاست هایی رو در پیش بگیری که در آخر به نفع مشتری باشه چون الان اکثر سرویس دهنده های ADSLاصلا به حقوق مشتری هاشون اهمیت نمی دن (سرویس های ضعیف. پشتیبانی نامناسب.قطعی زیاد .افت سرعت و........)حالا اگه این وسط بتونی سرویس های خوبی ارئه بدی قیمت هات مناسب باشه پشتیبانی خوبی و از همه مهتر پوشش انتن خوبی رو داشته باشی نسبت به تراکم مشترک ها تعداد آنتن ها رو افزایش بدی تا تو سرویس هات افتی مشاهده نشه می تونی موفق بشی اینو در نظر داشته باش که wi-fi برتری نسبت به Adslداره و اون بی سیم بودنه شه که رو همین ویژگی می تونی خیلی مانور بدی چون تمامی لپ تاب ها و گوشی های موبایل مجهز به WI-FI می تونن از شبکه استفاده کنند اونم تو همه جا که ADSl دارا نمی تونند استفاده کنند اگه بتونی مثلا مناطق تفریحی نزدیک شهر رو هم زیر پوشش ببری تو موفقیتت خیلی تاثیر داره
فقط اول هر کاری مسلمه که به سرمایه گزاری احتیاج داره خوب هزینه هارو محاسبه کن ببین از پسش بر میای یا نه در ضمنیادت هم باشه که در آینده نچندان نزدیک قراره WI MAXبیاد که اونم می شه یه رقیب برا آینده که با استراتژی های مناسب می تونی موفق بشی
راستی اینم بگم که wi-fi بردش کمه که باید آنتن های زیادی بزاری اینو هم در نظر بگیر
امیدوارم که موفق باشی

ahmad154
29-09-2008, 22:29
ممنون از دوستان که نظر دادن .
دوستان توجه کنید که با استفاده از "بوستر" میشه قدرت آنتن رو تا حد بالایی افزایش داد.
من به شخصه دیدم که با 1 آنتن 25متری و 1 بوستر ساده تا 20کیلوتر رو پوشش داده بودند.

mehdi_08
29-09-2008, 22:37
خوب برای تشکر از بچه ها از دکمه تشکر استفاده کنید
استفاده از بوستر باعث نمی شه که امواج از حالت استاندارد خارج بشه وبر روی انسان اثرات سویی داشته باشه
بعدشم شما از بوستر تو دکل هوایی استفاده می کنید که قدرتش بیشتر بشه برای مشترک که بوستر نمی تونید استفاده کنید دستگاه مشترک می تونه تا100یا 200 متر اطلاعات ارسال کنه که فکر نکنم به دکل برسه درسته؟

m.eskandary
30-09-2008, 10:32
salam man mikham adsl begiram rahnamayim mikonid az che sherkati begiram

ahmad154
01-10-2008, 13:56
salam man mikham adsl begiram rahnamayim mikonid az che sherkati begiram

دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو در جای دیگری مطرح کنید .
در ضمن فارسی تایپ کنید . لطفا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید