PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا روشی برای کنترل یا محدود کردن حجم دانلود در شبکه برای هر یوزر موجود هست

rasool1
26-09-2008, 21:43
با عرض سلام خدمت دوستان من برای یک شرکت که از اینترنت استفاده می کنه مشکلی دارم که آیا روش یا نرم افزاری موجود هست که حجم دانلود(دیتا ) برای هر یوزر رو در داخل شبکه کنترل یا محدود کرد یاعلی

darvish1900
27-09-2008, 08:34
بله دوست عزیز امکان پذیر هست. برنامهای مختلفی برای این کار موجود است. که نمونه برنامههای مدیریت کافی نت

Mostafa.yey
29-09-2008, 21:35
سلام
منم همین مشکل رو دارم
اگه امکان داره یکی از برنامه های ردیفشو معرفی کنید
ممنون

tapartoor600
23-02-2009, 10:30
به به ...
چقدر راهنمایی ....
من هم همین مشکل رو دارم ، اما نمیخوام از برنامه های کافی نت استفاده کنم. چون تو اداره که نمیشه کامپیوتر ها رو بست. فقط میخوام که حجم دانلود و اینکه از یاهو مسنجر استفاده نشه اینها رو محدود کنم

♥ Pegah ♥
24-02-2009, 15:15
نرم افزار های مختلفی تو این زمینه موجود هست

نمونش استفاده از Fire Wall هاست که میتونه پورت خاصی رو بلاک کرده و مانع Send/Recive تحت اون خط بشه

یا نرم افزار Net Limiter که میتونه هر تبادل اطلاعاتی رو محدود یا حذف کنه

@gh@m@hdi
26-02-2009, 14:36
یا نرم افزار Net Limiter که میتونه هر تبادل اطلاعاتی رو محدود یا حذف کنه
همه نرم افزار ها خوبن اما برای این کار به صورت صحیح شما باید شبکه دومین راه اندازی کنی و isa server نصب کنی

pouya_6559
12-07-2009, 00:21
ببخشید روشی هم برای عبور از این کنترل وجود داره ؟
راستش توی دانشگاه ما به خاطر کنترل ترافیک شبکه اومدن این کار رو کردن البته برای فایل های (صوتی وتصویری) . بقیه ی پسوندها رو راحت میشه دانلودشون کرد . آیا راهی برای نفوذ از این راه وجود داره ؟ من بیشتر برای حال گیری اینو میخوام نه چیز دیگه ای ، لطفا راهنمایی کنین.

MaSoUd555
12-07-2009, 02:10
ببخشید روشی هم برای عبور از این کنترل وجود داره ؟
راستش توی دانشگاه ما به خاطر کنترل ترافیک شبکه اومدن این کار رو کردن البته برای فایل های (صوتی وتصویری) . بقیه ی پسوندها رو راحت میشه دانلودشون کرد . آیا راهی برای نفوذ از این راه وجود داره ؟ من بیشتر برای حال گیری اینو میخوام نه چیز دیگه ای ، لطفا راهنمایی کنین.

یه راه خیلی ساده اینه اگه لینکش مستقیم بود تو یه هاست که Remote Upload داره و میتونه زیپ کنه آپلود کنی بعد زیپش کنیو در آخر دانلود

MaSoUd555
12-07-2009, 02:19
با عرض سلام خدمت دوستان من برای یک شرکت که از اینترنت استفاده می کنه مشکلی دارم که آیا روش یا نرم افزاری موجود هست که حجم دانلود(دیتا ) برای هر یوزر رو در داخل شبکه کنترل یا محدود کرد یاعلی

این نرم افزار چیزه خوبیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و فایروال هم داره که شما میتونی پرت مسنجر (که فکر کنم 5050 هستش) رو بلاک کنی

حالا این کارا واسه چیه؟بذار آزاد باشن خب

shaahin18
11-08-2010, 00:40
سلام.من ای دی اس ال دارم.اتاقم طبقه بالاست.
داداشم هم طبقه پایین.
مودم تو اتاق منه.ازش یه کابل لن فرستادم پایین واسش.تمام حجم خریداری شده رو تنهایی مصرف میکنه و من پولش رو میدم :دی
حالا میخوام از همین جا بدون اینکه برنامه ای روی کامپیوترش نصب کنم بتونم محدودیت سرعت و حجم(هردوتاش) رو براش بذارم.
همچین چیزی ممکنه؟
مودم تنظیماتی داره؟
shuttle ADSL2+router 903TR
یا برنامه ای هست اینکارو بکنم.

joe_satriani
11-08-2010, 17:39
سلام.من ای دی اس ال دارم.اتاقم طبقه بالاست.
داداشم هم طبقه پایین.
مودم تو اتاق منه.ازش یه کابل لن فرستادم پایین واسش.تمام حجم خریداری شده رو تنهایی مصرف میکنه و من پولش رو میدم :دی
حالا میخوام از همین جا بدون اینکه برنامه ای روی کامپیوترش نصب کنم بتونم محدودیت سرعت و حجم(هردوتاش) رو براش بذارم.
همچین چیزی ممکنه؟
مودم تنظیماتی داره؟
shuttle ADSL2+router 903TR
یا برنامه ای هست اینکارو بکنم.

با سلام
اين راه براي شبكه ي سيمي انجام ميشه
براي بيسيم بايد خيلي سختتر باشه

موفق باشيد.

shaahin18
13-08-2010, 03:09
با سلام
اين راه براي شبكه ي سيمي انجام ميشه
براي بيسيم بايد خيلي سختتر باشه

موفق باشيد.

ممنونم
من هم سیمی رو می خوام.چون با کابل وصل کردم.مودم خودش با یو اس بی به کامپیوتر من وصله.یه کابل لن هم ازش رفته پایین.
حالا چجوری میشه حجم و سرعت این کابل لنه که رفته پایین رو کنترل کرد؟
تشکر از راهنمایی تون

joe_satriani
13-08-2010, 12:49
ممنونم
من هم سیمی رو می خوام.چون با کابل وصل کردم.مودم خودش با یو اس بی به کامپیوتر من وصله.یه کابل لن هم ازش رفته پایین.
حالا چجوری میشه حجم و سرعت این کابل لنه که رفته پایین رو کنترل کرد؟
تشکر از راهنمایی تون

با سلام
شما از اين نرم افزاري كه دوستمون معرفي كردند استفاده كرديد؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadi4net
13-08-2010, 13:27
اگه نمی خواین خودتونو درگیر مسایل فنی و پیچیده شبکه و راه اندازی دومین و .... کنید.
قویترین و ساده ترین نرم افزار برای سیستم های غیر سرور ccproxy هست. سوالی بود در خدمتیم.