PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای عکس برداری و فیلم برداری از بازی در حال انجام؟

Turok-71
26-09-2008, 00:47
می خاستم از دوستان عزیز بپرسم یه نرم افزار توپ برای عکس و فیلم برداری از بازی حین انجام دادن بازی سراغ دارن؟

huti_421
26-09-2008, 01:04
من دنبال یه نرم افزار می گردم که باهاش بتونم وقتی دارم بازی می کنم از محیط بازیم فیلم برداری کنم. :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bomberman
26-09-2008, 01:51
techsmith camtasia studio 5.0.0

snag it 8.2.3

.: اسماعیل :.
27-09-2008, 08:03
همونطور که در تاپیکهایی که دوستمون huti_421 معرفی کردند اومده, یکی از برنامه های خوب که برای این منظور ساخته شده ZD Soft Game Recorder است که قابلیت گرفتن عکس و فیلم از بازی ها رو داره. کار کردن با این برنامه هم خیلی راحته, کافی برنامه رو اجرا کنید و داخل بازی بشید بعد برای کارهای مربوطه از کلیدهای میانبری که برنامه تعریف کرده استفاده کنید. تنظیمات این برنامه هم میتونید بنا به نیاز و سلیقه خودتون تغییر بدید

نکته: عملکرد این برنامه ارتباط مستقیم با سخت افزار سیستم شما داره یعنی هرچه سیستمتون از لحاظ سخت افزاری قوی تر باشه, عملکرد این نرم افزار بهتر میشه.

در زیر هم ادرس صفحه مربوطه رو از سایت "دانلود" براتون میزارم که هم اطلاعات تکمیلی و یک تصویر از برنامه رو مشاهده کنید و هم اینکه برنامه رو دانلود کنید (جحمش هم 1.28 مگابایت است)

Hossein bandarie
27-09-2008, 09:48
برنامه ZD Soft Game Recorder خوبه ولي تا حدي رو اجراي بازي اثر داره و باعث قطع و وصل شدنش ميشه .

27-09-2008, 11:30
برنامه ZD Soft Game Recorder خوبه ولي تا حدي رو اجراي بازي اثر داره و باعث قطع و وصل شدنش ميشه .
کاملآ حق با شماست, موقع استفاده از نرم افزار در بازی, بازی دچار افت فریم میشه البته همونطور که گفتم این مسئله رابطه مستقیم با سخت افزار سیستمتون داره. خود بازی به اندازه کافی روی سیستم فشار میاره حالا یه برنامه دیگه هم که همزمان بخواد فعال باشه و سیستمتون هم از لحاظ سخت افزاری بالا نباشه دیگه... .

Turok-71
27-09-2008, 15:33
دوستان من برنامه ی Tech Smith Camatasia Studio رو که boberman گفته بود دانلود
کردم ولیRar File هستش. می خاستم بپرسم ایا برنامه ی Win rar رو برای اجرای
فایلهای Rar رو دارید یا نه؟
اگه دارید یا کد ویا لینکش رو بذارید. (ممنون می شم)

Farshadd
27-09-2008, 16:03
دوستان من برنامه ی Tech Smith Camatasia Studio رو که boberman گفته بود دانلود
کردم ولیRar File هستش. می خاستم بپرسم ایا برنامه ی Win rar رو برای اجرای
فایلهای Rar رو دارید یا نه؟
اگه دارید یا کد ویا لینکش رو بذارید. (ممنون می شم)

x_2007
27-09-2008, 16:11
با Fraps از محیط بازی فیلم و عکس بگیرید / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

28-09-2008, 08:15
دوستانی که نرم افزار معرفی کردند میتونند یک توضیح درباره نرم افزار مربوطه, اعم از نکات منفی و مثبتش بدند؟ من خودم از ZD Soft Game Recorder استفاده می کنم و تنها مشکلات این برنامه یکی افت فریم بازی در هنگام فیلم برداری است (که ارتباط مستقیم با سخت افزارتون داره) و دیگری درج تبلیغ خودشون بر روی عکس های گرفته شده است (که کاملآ منطقی است بخوان برای خودشون تبلیغ بکنند)

منتظر ارسالهای دوستانی که از برنامه های دیگه استفاده میکنند هستیم تا بتونیم بهترین انتخاب رو تو این زمینه داشته باشیم.
با تشکر, اسماعیل

Turok-71
28-09-2008, 17:04
دوستانی که نرم افزار معرفی کردند میتونند یک توضیح درباره نرم افزار مربوطه, اعم از نکات منفی و مثبتش بدند؟ من خودم از ZD Soft Game Recorder استفاده می کنم و تنها مشکلات این برنامه یکی افت فریم بازی در هنگام فیلم برداری است (که ارتباط مستقیم با سخت افزارتون داره) و دیگری درج تبلیغ خودشون بر روی عکس های گرفته شده است (که کاملآ منطقی است بخوان برای خودشون تبلیغ بکنند)

منتظر ارسالهای دوستانی که از برنامه های دیگه استفاده میکنند هستیم تا بتونیم بهترین انتخاب رو تو این زمینه داشته باشیم.
با تشکر, اسماعیل
دوست عزیز منم ZD رو دانلود کردم ولی طرز کارش چه جوره؟

29-09-2008, 10:18
دوست عزیز منم ZD رو دانلود کردم ولی طرز کارش چه جوره؟
طرز کارش خیلی ساده است, کافی برنامه رو اجراء کنی و بعد وارد بازی بشی و برای کارهای مربوطه از کلیدهای میانبری که در برنامه درج شده استفاده کنی. البته برای فیلم گرفتن باید دوبار کلید مربوطه رو بزنی, یکبار برای شروع فیلمبرداری و بار دوم برای اتمام فیلمبرداری.

Turok-71
29-09-2008, 19:11
طرز کارش خیلی ساده است, کافی برنامه رو اجراء کنی و بعد وارد بازی بشی و برای کارهای مربوطه از کلیدهای میانبری که در برنامه درج شده استفاده کنی. البته برای فیلم گرفتن باید دوبار کلید مربوطه رو بزنی, یکبار برای شروع فیلمبرداری و بار دوم برای اتمام فیلمبرداری.
یعنی هیچ نشونه ای یا علامتی نمین دازه روی صفحه بازی که عکس یا فیلم در حال گرفتن یا نه ؟
سوال دیگه عکس وفیلمهای گرفته شده رو میندازه کجا؟

01-10-2008, 08:50
یعنی هیچ نشونه ای یا علامتی نمین دازه روی صفحه بازی که عکس یا فیلم در حال گرفتن یا نه ؟
سوال دیگه عکس وفیلمهای گرفته شده رو میندازه کجا؟
سلام, اول باید عذرخواهی کنم برای اینکه نبودم زودتر جوابتون رو بدم. راجب سوالت باید بگم که بالای صفحه, سمت چپ اعدادی به رنگ سبز قرار میگیرن که موقع عکس گرفتن و فیلم گرفتن به رنگ قرمز در میان اگه شما همچین چیزی رو مشاهده نکردید قطعآ یک مشکلی وجود داره, من خودم امروز رفتم نسخه 2.0.1.0 رو از سایت رسمیش دانلود کردم اگه کماکان با نسخه 1.5 مشکل داشتید و نتونستید ازش استفاده کنید به شما هم پیشنهاد میکنم نسخه جدیدش رو دانلود کنید حجمش هم 1.87 MB است.

شاید دلیل عمل نکردن نسخه قبلی شما پولی بودن محصولات باشه که اگه اینطور باشه بهترین راه دانلود نسخه جدید است چون من شماره سریال نسخه جدید رو دارم و براتون در ادامه گذاشتم, کافی بعد از دانلود نسخه جدید و نصبش, در سربرگ Register و در قسمت License Name عبارت Twisted EndZ و در قسمت License Code کلمات DQIA-QOXU-RPFT-XUPM را وارد و بروی دکمه Validate Code کلیک و در کادر جدید OK کنید و در ادامه دکمه Homepage ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن برنامه می خواهد به سایت اصلی متصل شود, اجازه داده و بعد از مدتی که در سایت اصلی بودید صفحه اینترنت و برنامه مربوطه را ببندید (تصویر زیر,سربرگ Register را بصورت تکمیل شده نمایش میدهد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این به بعد که برنامه را اجراء کنید بجای سربرگ Register سربرگ About ظاهر می شود که به معنی Register شدن برنامه است.

در مورد سوال آخرتون, محل ذخیره شدن فایل ها هم در قسمت Save To در سربرگ مورد نظر برنامه درج شده

بازم اگه مشکلی داشتید خوشحال میشم در صورت امکان بهتون کمک کنم.