PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شركت هاي ارائه دهنده ي سرويس Wimax

farhad_s5
25-09-2008, 23:32
با سلام

من 2 ماه پيش درخواست ADSL به شركت سپنتا دادم كه وقتي براي نصب اومدن متوجه شدن فاصله تا مخابرات زياده و نميشه از ADSL استفاده كرد،من هم تحقيق كردم و فهميدم كه منطقه ي ما هيچ كسي به خاطر فاصله نتونسته ADSL بگيره!

الان تصميم گرفتم كه اگه سرويس Wimax با قيمت مناسب پيدا كنم بگيرم:46:

از دوستان اگه كسي مي دونه تو تهران چه شركت هايي اين سرويس رو ميدن بگن تا بتونم يه تحقيقي در موردشون انجام بدم!:10:

مرسي

akhoond
25-09-2008, 23:41
با سلام

من 2 ماه پيش درخواست ADSL به شركت سپنتا دادم كه وقتي براي نصب اومدن متوجه شدن فاصله تا مخابرات زياده و نميشه از ADSL استفاده كرد،من هم تحقيق كردم و فهميدم كه منطقه ي ما هيچ كسي به خاطر فاصله نتونسته ADSL بگيره!

الان تصميم گرفتم كه اگه سرويس Wimax با قيمت مناسب پيدا كنم بگيرم:46:

از دوستان اگه كسي مي دونه تو تهران چه شركت هايي اين سرويس رو ميدن بگن تا بتونم يه تحقيقي در موردشون انجام بدم!:10:

مرسي

سلام
نظر خوبی دادی ها ! تاپیک وایمکس کم داریم ...
راستش تا اون جایی که من می دونم ( طبق معمول من خبر دقیق ندارم :31: ) لایزر ( فقط این رو من می دونم ) اما هزینه اش با دی اس ال غیر قابل مقایسه است ها :13:
کف اش 80 تومانه ها ؟ به نظر من استفاده تجاری باید داشته باشه ، این جوری صرف نداره به نظرم ...
یا حق

farhad_s5
26-09-2008, 14:52
درسته دوست عزيز
لايزر خيلي زياد ميگيره برا وايمكس و به نظرم اصلا نمي صرفه ولي تو مرداد فروش فوق العاده زده بود كه قيمتاش مناسب بود!

Cleeev
26-09-2008, 15:15
به هیچ وجه نگیر......... الان داره مزایده وایمکس انجام میشه و تا چندی دیگه ممکنه این شرکتایی که الان وایمکس میدن مثل لایزر و داتک دیگه نتونن بدن (و همچنین فکر کنم پارس آنلاین)................

تو هند به اون گندگی 3 تا اپراتور وایمکس هستش ولی تو ایران وزارت باسواد ارتباطات و فناوری های از ما بهترون میخواد 90 تا پروانه اپراتوری وایمکس یعنی هر استان 3 تا اپراتور صادر کنه و فرکانساشم به بالاترین قیمتا بفروشه که این کار شدیدا با مخالفت اونایی که یه کمی سرشون میشه و همچنین عصر ارتباط قرار گرفته ولی ویر و مسئولان محترم واردات تکنولوژی های عجیب به کشور در اون وزارتخونه محترمه به حرف هیشکی گوش نمیکنه و میخواد یه بازار بی مصرف وایمکس درست کنه با 90 اپراتور......... اپراتورای کشوری خیلی خیلی بهتر از استانیا هستن ولی اون آقایون چون سطح سوادشون به اینجاها نمیرسه میگن که باید تمام روستاها تحت پوشش برن و باید هر استان چند تا اپراتور داشته باشه.... آخه یکی نیست بگه که چند درصد از روستاییان باسواد ما درخواست استفاده از یه چیزی که به صرفه نیست براشون و یکمی هم گرونه رو میدن...؟؟؟ اپراتور کشوری با جمع کردن مبالغ زیاد و تبلیغ و رقابت میتونه کم کم کل کشور رو به سمت وایمکس ببره ولی اپراتور منطقه ای فقط یک درصد امکان بقا و ورشکست نشدن رو داره......

نگیر... اگه بگیری ضرر میکنی شدید...............

اصلا وایمکس امتحانشو تو دنیا هنوز نداده و هنوز معلوم نیست که بتونه تو تکنولوژی بمونه یا نه مسئولان با کمالات کشورمون میخوان اینجوری و بدون گوش کردن به حرف بقیه گند بزنن به کشور و وایمکس.........

ahmad154
26-09-2008, 21:40
اصولا راه اندازی Wi-Fi میتونه توی یه شهر کوچیک جواب بده ؟
ماهیانه 15000الی 20000.
با حداقل 64kb

zed2
26-09-2008, 22:28
اصولا راه اندازی Wi-Fi میتونه توی یه شهر کوچیک جواب بده ؟
ماهیانه 15000الی 20000.
با حداقل 64kb
بدون محدودیت حجمی است؟مودم ها امانی است یا فروشی؟و شهری که می خواد ارائه شه چقدر خانوار داره؟

farhad_s5
27-09-2008, 23:17
بچه ها اين طور كه من فهميدم Wi-Fi با Wimax تفاوت داره

jalal69
29-09-2008, 13:24
سلام دوستان من از سرعت اینترنتم راض نیستم چون dial up هستش و اینجا adsl هم نمیدن من چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین

r4pbr4p
29-09-2008, 13:53
سلام دوستان من از سرعت اینترنتم راض نیستم چون dial up هستش و اینجا adsl هم نمیدن من چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین

باید منتظر بمونی یه شرکت بیاد که ای دی اس ال بده همین!

ایدون
29-09-2008, 14:02
پارس آنلاین وایمکس میده منتها هنوز قیمتی براش معین نشده خبر دارم که 3 ماه مجانیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosseinmusicmaster
29-09-2008, 14:45
پارس آنلاین وایمکس میده منتها هنوز قیمتی براش معین نشده خبر دارم که 3 ماه مجانیه:

من تو بهمن ماه زنگ زده بودم گفتن 2 ماه دیگه میاد ولی هنوز خبری نشد ! اون موقع گفتن مودم امانی و ماهی حدود 50 تا 60 تومان هم قیمتشه !

shahramcat
24-10-2008, 13:38
فعلا اینترنت وایمکس شرکت پارس آنلاین منتفی هست من زنگ زدم گفتن به علت مشکلات فنی فعلا ارائه نمیشه !

civilcpu
25-10-2008, 11:18
من با بخش وای مکس پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن به خاطر مشکلات نرم افزاری فعلا خدمات وایمکس به حالت تعلیق دراومده و ارائه نمیشه.
فکر می کنم در حال حاضر اونایی که نمی تونن از adsl استفاده کنند بهترین گزینه براشون IPw شرکت داتک هست که ماهی 40 تومن تموم میشه با سرعت 128 کیلوبایت و نامحدود.

mehran_286
28-10-2008, 20:47
سلام خدمت دوستان عزیز هیچ شرکتی به منطقه ما adsl ,, wi maxنمیده
ولی دیروز رفته بودم نمایشگاه به غرفه اسیاتک رفتم طرفتم گفتم به ما هیچی نمیدن در ضمن 40 تا ساکن در یک بلوک هستیم
اون به من گفت 20 تا از همسایه هارو برای دریافت وایرلس راضی کن با برجی 15000 هزار برات وایر لس نصب مب کنم

farhad_s5
28-10-2008, 22:41
آره اين طوري ميشه

يكي از دوستان من هم كه تو يه ساختمون هستن مي خوان از شركت ندا وايرلس بگيرن و شير كنن!

shahramcat
28-10-2008, 23:08
من با بخش وای مکس پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن به خاطر مشکلات نرم افزاری فعلا خدمات وایمکس به حالت تعلیق دراومده و ارائه نمیشه.
فکر می کنم در حال حاضر اونایی که نمی تونن از adsl استفاده کنند بهترین گزینه براشون IPw شرکت داتک هست که ماهی 40 تومن تموم میشه با سرعت 128 کیلوبایت و نامحدود.

وایرلس داتک که بدتر از همس ! مودمی ندارن که بهت بدن ! من 1 ساله تو صفشم میگن مودم نداریم ....

shahramcat
28-10-2008, 23:13
سلام خدمت دوستان عزیز هیچ شرکتی به منطقه ما adsl ,, wi maxنمیده
ولی دیروز رفته بودم نمایشگاه به غرفه اسیاتک رفتم طرفتم گفتم به ما هیچی نمیدن در ضمن 40 تا ساکن در یک بلوک هستیم
اون به من گفت 20 تا از همسایه هارو برای دریافت وایرلس راضی کن با برجی 15000 هزار برات وایر لس نصب مب کنم

اینکار رو خودتون هم میتونید انجام بدید به این شکل که به یکی از شرکتهای خدمات نصب آنتن و تجهیزات وایرلس زنگ بزنی برات با 400 تومن بیارن تجهیزات نصب کنن بعد بهتون یک خط مثلا 128 به صورت dedicate میدن که سرعتش مثل 256 ای دی اس ال هست ... شما هم خودت با همسایهاتون شیر کنی ازشون پول بگیری ! هم پول خودت در میاد هم پول تجهیزات هم مشکل رفع نداشتن اینترنت پر سرعت !

mehran_286
29-10-2008, 12:56
اینکار رو خودتون هم میتونید انجام بدید به این شکل که به یکی از شرکتهای خدمات نصب آنتن و تجهیزات وایرلس زنگ بزنی برات با 400 تومن بیارن تجهیزات نصب کنن بعد بهتون یک خط مثلا 128 به صورت dedicate میدن که سرعتش مثل 256 ای دی اس ال هست ... شما هم خودت با همسایهاتون شیر کنی ازشون پول بگیری ! هم پول خودت در میاد هم پول تجهیزات هم مشکل رفع نداشتن اینترنت پر سرعت !

دوست عزیز 400 تومان یعنی برای هر همسایه 20 تومن در میاد
بعدش هم ماهی 15 تومن در ضمت من اگر 256 رو شیر کنم چیزی تهش میمونه برای خودم(منظورم پول نیست)
اخه 20 نفر با یدونه 256
در ضمن چقدر میتونم از همسایه ها پول بگیرم
منتظر راهنمایی هات هستم
تشکرات فراوان

Xo0oX
29-10-2008, 14:55
وایمگس گرون میوفته برای ادم
خوبیش اینه محدودیت نداره
وگرنه گرونه اونم برای شهرستانی ها تهران به نصبت خوبه.

shahramcat
29-10-2008, 17:08
دوست عزیز 400 تومان یعنی برای هر همسایه 20 تومن در میاد
بعدش هم ماهی 15 تومن در ضمت من اگر 256 رو شیر کنم چیزی تهش میمونه برای خودم(منظورم پول نیست)
اخه 20 نفر با یدونه 256
در ضمن چقدر میتونم از همسایه ها پول بگیرم
منتظر راهنمایی هات هستم
تشکرات فراوان

الان ISP ها هم همینکار رو میکنن اما در مقیاس بزرگتر مثلا پهنای باند 1 مگ رو بین 10 تا 12 نفر شیر میکنن که هر نفر میشه 128 کیلوبایت !

شما خودت پول تجهیزات وایرلس رو میدی / یک اکنت 256 یا 512 هم میگیری بعد این پهنای باند 512 رو شیر میکنی بین چند نفر از همسایها ..... بستگی داره چه تجهیزات و چه اکنتی بگیری که ازونور چقدر از بقیه بگیری ....

اگر نخاستی و پول هم داشتی که فقط خودت تجهیزات رو بگیر و یک خط 64 که بجای 128 بهت جواب میده ....

خواستی بگو شماره چندتا از این شرکتها رو بدم ازشون بپرسی .

mehran_286
29-10-2008, 19:16
الان ISP ها هم همینکار رو میکنن اما در مقیاس بزرگتر مثلا پهنای باند 1 مگ رو بین 10 تا 12 نفر شیر میکنن که هر نفر میشه 128 کیلوبایت !

شما خودت پول تجهیزات وایرلس رو میدی / یک اکنت 256 یا 512 هم میگیری بعد این پهنای باند 512 رو شیر میکنی بین چند نفر از همسایها ..... بستگی داره چه تجهیزات و چه اکنتی بگیری که ازونور چقدر از بقیه بگیری ....

اگر نخاستی و پول هم داشتی که فقط خودت تجهیزات رو بگیر و یک خط 64 که بجای 128 بهت جواب میده ....

خواستی بگو شماره چندتا از این شرکتها رو بدم ازشون بپرسی .

الان هزینه 1 مگابایت حدودا چقدره
خطوط ماpcmهستش منظورت چیه ؟

shahramcat
30-10-2008, 00:00
الان هزینه 1 مگابایت حدودا چقدره
خطوط ماpcmهستش منظورت چیه ؟

قیمت پهنای باند 1 مگ الان باید بالای 300 باشه حداقل ماهیانه !

ما در مورد اینترنت وایرلس بی سیم صحبت میکنیم ! ربطی به خط تلفن نداره ! که حالا پی سی ام باشه با فیبرنوری یا هرچی !

mehran_286
01-11-2008, 16:26
shahramcatعزیز 512 رو اگر بین 20 نفر تقسیم کنی حدودا به هر نفر چقدر میرسه ؟
اگه سرعت 512 باشه سرعت دانلود حدودا چنده با احتساب شیر ؟
برای گرفتم مودم برای 20 نفر هر کدوم چقدر باید هزینه اولیه بدن ؟

shahramcat
02-11-2008, 01:35
shahramcatعزیز 512 رو اگر بین 20 نفر تقسیم کنی حدودا به هر نفر چقدر میرسه ؟
اگه سرعت 512 باشه سرعت دانلود حدودا چنده با احتساب شیر ؟
برای گرفتم مودم برای 20 نفر هر کدوم چقدر باید هزینه اولیه بدن ؟

آقا 512 اگر شیر کنی اینطوری که تهش هیچی نمیمونه ! اگر 512 وایرلس dedicate خودت بگیری باید به 3 نفر دیگه بدی نه 20 نفر ! اگر میخای به 20 نفر بدی باید ISP بزنی ! یا پهنای باند 2 / 3 مگ بگیری روی ملیون تومن حساب کنی !

512 بدون شیر دانلود روی 60 65 حداقل هست ! شیر هم بستگی داره حداکثر 3 نفر باید بدی میشه 128 کیلو بایت که دانلود میاد رو 15 تا 20 .

مودم هم که دور و بره 90 باید باشه ....

mehran_286
02-11-2008, 08:02
اقا این dedicate چیه ؟

shahramcat
02-11-2008, 13:05
اقا این dedicate چیه ؟

Dedicate تو شبکه به معنای اختصاصی بودن هست میگن مثلا با سرعت 512 کیلوبایت dedicate یعنی این 512 مختص شما هست و share شده بین 2 یا 3 نفر دیگه نیست .... برای همین هم سرعت بالاتر هم کیفیت بهتر هم قیمت بالاتری داره !

mehran_286
02-11-2008, 18:47
اقا ی شهرام کت بالاخره من چیکار کنم ؟
یه راهنمایی ساده دقیق واضح و کلی بکن
منتظر جوابت هستم

shahramcat
03-11-2008, 01:53
اقا ی شهرام کت بالاخره من چیکار کنم ؟
یه راهنمایی ساده دقیق واضح و کلی بکن
منتظر جوابت هستم

من اصلا حواسم نبود شما تو یک بلوک هستین ! اینکار خیلی سادس ....

میرید شرکت داتک برای کل بلوک درخواست adsl میدید / اونا میان براتون نصب میکنن ! بهمین راحتی !

اینم لینکش :

فردا زنگ بزن بگو ... قبلش با بچهای بلوک هماهنگی کن .

mehran_286
03-11-2008, 16:56
من اصلا حواسم نبود شما تو یک بلوک هستین ! اینکار خیلی سادس ....

میرید شرکت داتک برای کل بلوک درخواست adsl میدید / اونا میان براتون نصب میکنن ! بهمین راحتی !

اینم لینکش :

فردا زنگ بزن بگو ... قبلش با بچهای بلوک هماهنگی کن .

دوست عزیز به منطقه ی ما adslنمیدن
در ضمن وایر لس ماهی 39000 هزار تومان با سرعت 64
یا علی

shahramcat
03-11-2008, 20:40
دوست عزیز به منطقه ی ما adslنمیدن
در ضمن وایر لس ماهی 39000 هزار تومان با سرعت 64
یا علی

دوست عزیز میدونم نمیدن ! برای یک ساختمان یا یک مجتمع شما درخواست بدی براتون پورت مرکز مخابرات میزارن و ADSL میدن !

شما بپرس ...

mehran_286
05-11-2008, 14:24
دوست عزیز میدونم نمیدن ! برای یک ساختمان یا یک مجتمع شما درخواست بدی براتون پورت مرکز مخابرات میزارن و ADSL میدن !

شما بپرس ...

باید چند نفر بشیم ؟
واقعا پورت میدن ؟
یارو بازار یاب اسیا تک زد زیرش اول میگفت ماهی 15000بعد شد 39000حالا فردا هم میگه 9999999999999999

shahramcat
05-11-2008, 16:11
باید چند نفر بشیم ؟
واقعا پورت میدن ؟
یارو بازار یاب اسیا تک زد زیرش اول میگفت ماهی 15000بعد شد 39000حالا فردا هم میگه 9999999999999999

دوست من شما با این شماره تماس بگیر بگو برای مجتمع اینترنت ADSL میخام .... ببین شرایط چی هست .

81681000 شرکت داتک

shamabady
07-11-2008, 11:53
کسی نمیدونه قیمت مودم های wimax حدود قیمتش چند
اینتر نال
اکستر نال
مخصوص لپ تاب
قیمت هر کدوم از مدلاشو دارید بگید ببینیم حدود قیمت چنه

gog2000
07-11-2008, 13:40

زياد فكرشو نكن ما هم فكر ميكرديم adsl بياد كلي سرعتمون ميره بالا ولي چندان فرقي نكرد؟؟؟ اب از سرچشمه گل الود است!!!!!

p990
07-11-2008, 19:28

من هم یک هم چین مشکلی دارم!؟راه چاره چی هست؟

wireless ؟اصلا برای یک کابر خانگی امکان پذیر هست؟

Wimax ؟این چه طور برای یک کابر خانگی امکان پذیر هست؟

این IPW چی هست؟ تو کرج هم وجود داره؟

اگه یک شهرک درخواست بدن میشه مانند یک مجتمع ADSL بدن؟

DVB؟این آخرین راه حل فکر کنم باشه؟(که تو قسمت سنت هنوز واسم مسئله وجود داره!اگه اکانت --- بگیری میشه سنت کرد؟)

shahramcat
07-11-2008, 23:37
من هم یک هم چین مشکلی دارم!؟راه چاره چی هست؟

wireless ؟اصلا برای یک کابر خانگی امکان پذیر هست؟

Wimax ؟این چه طور برای یک کابر خانگی امکان پذیر هست؟

این IPW چی هست؟ تو کرج هم وجود داره؟

اگه یک شهرک درخواست بدن میشه مانند یک مجتمع ADSL بدن؟

DVB؟این آخرین راه حل فکر کنم باشه؟(که تو قسمت سنت هنوز واسم مسئله وجود داره!اگه اکانت --- بگیری میشه سنت کرد؟)

راه چاره شما یا منتظر باشید ADSL مرکز مخابراتیتون باید / یا از اینترنت وایرلس معمولی داتک که فکر نمیکنم کرج باشه استفاده کنید / فعلا بهترین کار استفاده از اینترنت ماهواره ای هست !

وایرلس امکان پذیر هست بله .

دوست من بسیار سادس ! سند برای اینترنت ماهواره ای از طریق مودم دیال آپ یا ADSL هست و رسیو از ماهوارس به این نوع میگن اینترنت ماهواره ای یک طرفه ...

نوع دیگه دو طرفه هست که هم سند و هم رسیو از طریقه ماهوارس ..
وایمکس نوع جدید اینترنت وایرلس هست اما قیمت بالایی داره ! حداقل ماهی 90 تومن !‌

IPW به اینترنت وایرلس شرکت داتک میگن که مختص خودش هست ! تو کرج فکر نکنم باشه .

gog2000
08-11-2008, 01:34
البته برا ي ماهواره يك طرفه كه فقط دريافت از ماهواره است ماهانه 30 هزار تومان ميشه و ارسالش با معمولي ترين كارت ديال اپ هم مقدوره .
در مورد وايرلس طرفهاي ما گفتن حتما بايد انتن مخصوص رو پشت بام قرار بدين و بيشتر مصرف تجاري داره

shamabady
08-11-2008, 02:51
کسی نمیدونه قیمت مودم های wimax حدود قیمتش چند
اینتر نال
اکستر نال
مخصوص لپ تاب
قیمت هر کدوم از مدلاشو دارید بگید ببینیم حدود قیمت چنه

کسی نمیدونه؟

gog2000
08-11-2008, 16:06
کسی نمیدونه؟

تعرفه استفاده از WIMAX در تهران به شرح ذيل
ميباشد :
- سرويس 128/64 : ماهانه 34.000 تومان
- سرويس 256/128 : ماهانه 48.000 تومان
- سرويس 512/256 : ماهانه 60.000 تومان

**** در سرويس WIMAX نيازي به خط تلفن نيست ****

هزينه اوليه مبلغ هفتصدو بيست هزار تومان است كه شامل هزينه تجهيزات ODU و IDU و كابل CAT 6 و هزينه نصب تخصصي آن به همراه حق امتياز استفاده از شبكه ميباشد .

shahramcat
08-11-2008, 16:12
ميباشد :

هزينه اوليه مبلغ هفتصدو بيست هزار تومان است كه شامل هزينه تجهيزات ODU و IDU و كابل CAT 6 و هزينه نصب تخصصي آن به همراه حق امتياز استفاده از شبكه ميباشد .

آقا شما این قیمتهارو از کجا آوردی ؟‌!!!!‌

اگه بود من 2 سال پیش پرداخت میکنم !‌

shamabady
08-11-2008, 16:58
ميباشد :

آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

آقا شما این قیمتهارو از کجا آوردی ؟‌!!!!‌

اگه بود من 2 سال پیش پرداخت میکنم !‌
منم این قیمتارو تو یه سایت دیدم الان یادم نیست کدوم شرکت بود وآدرسش چیه ولی درسته

shamabady
08-11-2008, 23:08
این قیمتی هست که به صورت نصب تجهیزات اختصاصی هست ! شبیه وایرلس که میان برات آنتن و تجهیزات تو خونه نصب میکنن که اصلا به صرفه نیست برای کاربر خونگی !

اگه اینجوری باشه درخواست بده برات وایرلس معمولی نصب کنن با 450 تومن ماهی 40 تومن .....
ولی من تا جایی که اطلاعات کسب کردم وایمکس مثل وایرلس نیست که نیاز به نصب تجهیزات و آنت داشته باشه
شبکش تقریبا یه چیزی تو مایه های شبکه موبایل و فقط نیاز به یک مودم داره اینو تو سایت پارس آنلاینم خوندم که گفته بود دو نوع مودم وجود داره یکی به صورت کارت cpe که رو لپتاب نصب میشه و یک نوع هم که به lan وصل میشه (مثل همین adsl ها)

shahramcat
09-11-2008, 16:45
تمام پستهای من در مورد اینترنت ماهواره ای به علت ممنوع بودن بحث --- پاک شد !!!

gog2000
09-11-2008, 17:42
آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

منم این قیمتارو تو یه سایت دیدم الان یادم نیست کدوم شرکت بود وآدرسش چیه ولی درسته

بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

حالا چرا جوابي كه به اين سوال داده بودمم پاك كرديد.

[quote=shamabady;3154843]آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

در مورد سوال شما بايد بگم تا اونجايي كه من فهميدم دستگاهش با مودم فرق داره و نام ديگه داره قيمتشم از 50 دلار هست تا 100 دلار

rozbeh85
09-11-2008, 20:34
تمام پستهای من در مورد اینترنت ماهواره ای به علت ممنوع بودن بحث --- پاک شد !!!

هم دردیم رفیق...

p990
09-11-2008, 21:56
بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

[quote=shamabady;3154843]آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

در مورد سوال شما بايد بگم تا اونجايي كه من فهميدم دستگاهش با مودم فرق داره و نام ديگه داره قيمتشم از 50 دلار هست تا 100 دلار

واقعا ببخشید >:41:
حالا همین wimax به درد من میخوره.؟یعنی یک کاربر خانگی؟:20:

gog2000
10-11-2008, 12:34
[quote=gog2000;3158019]بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

[color=Red]

خيالي نيست:31:
تا اونجايي كه من فهميدم چون تازه راه افتاده قيمتش بالاست ولي بعد از يك مدت ممكنه مثل adsl فراگير بشه و همه كاربرا بتونن ازش استفاده كنن

shamabady
10-11-2008, 13:38
خيالي نيست
تا اونجايي كه من فهميدم چون تازه راه افتاده قيمتش بالاست ولي بعد از يك مدت ممكنه مثل adsl فراگير بشه و همه كاربرا بتونن ازش استفاده كنن
هنوز که راه نیافتاده یه معدود شرکت هایی چند سال که دارن خودشون ارائه میدن برای همین قیمتها بالاست
حالا برای اطلاع دوستان این خبر و از سایت ایستنا براتون میزارم که برنده های مزایده وایمکس هست

تاریخ : 15 آبان 87
ایرانسل در شش استان و اسپادان در یک استان برنده مزایده وایمکس شدند

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با شرکت در مزایده وایمکس، توانست در شش استان و اسپادان در یک استان برنده اپراتوری وایمکس شوند.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرانسل در استان های آدربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس موفق به دریافت پروانه وایمکس شد.
همچنین اسپادان نیز که ظاهرا در دو استان پیشنهادات خود را ارایه داده بود، موفق شد پروانه اپراتوری وایمکس در استان اصفهان را از آن خود کند.
براساس این گزارش، کنسرسیوم صنایع ارتباطی پایا و مبین ایران نیز با شرکت در مزایده وایمکس در همه 30 استان کشور موفق شد تا مجوز فعالیت در همه استان ها را دریافت کند.
گفتنی است مجتمع رایانه دانش گلستان نیز موفق شد تا مجوز اپراتوری وایمکس در گلستان را دریافت کند.
براساس این گزارش، پیش از این یک مقام مسوول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته بود، متوسط قیمت های پیشنهادی درحدود 20 درصد بیش از قیمت پایه در نظر گرفته شده از سوی رگولاتوری بوده است.
"مهدی قلی" تصریح کرده بود: با مشخص شدن نتیجه مزایده، برندگان 45 روز فرصت دارند تا با اعلام رسمی و کتبی خود به سازمان تنظیم مقررات حضور خود در مزایده را اعلام کنند.

اصل وایمکس ایناست نه اون شرکتهای لایزر و پار آنلاین که فقط تو یک محدوده از یک شهر با قیمت های نجومی سرویس میدن
اگه ایرانسل wimax راه بندازه چه شود فکرشو بکن تو جاده بشین با اینترنت wimax کار کن

فکر کنم تا اوایل سال 88 راه بیفته

shahramcat
10-11-2008, 14:53
[QUOTE=gog2000;3158019]بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

[COLOR=Red]

خیر !

قیمت بالایی داره .