PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تهران 1500

Farzad.wow
25-09-2008, 20:16
سلام بچه ها شنیدم بهرام عظیمی داره بزرگترین انیمیشن تاریخ سینمای ایرانو می سازه .. اسمش تهران 1500
از شما می خوام مطلبی درباره ی اون می دونین بگین . لنیماتور ها مدل سازان و همه دست اندر کارای کار وهر جی دربارش هست ... ممنونم

CG Art
25-09-2008, 23:16
این خبرش خیلی قدیمی بود
ممنون.

3Dmajid
26-09-2008, 00:08
بهرام عظیمی همسایه ی عموم ایناس !

تا اونجایی که من میدونم قراره یک میلیارد بابت این کار بهشون بدن و بیست ماه هم روی این پروژه کار کنن.
بهرام عظیمی که تنهایی نمیسازه ... میگفت که از بهترین انیمیشن سازهای ایرانی که توی خارج هستن استفاده میکنن.

SSS_HHH_OOO
26-09-2008, 00:50
این کار قرار بود همکار من تو شرکت به عهده بگیره...سه سال پیش..دو گروه دیگه هم خواستارش شدن... خیلی سرش جنجال شد...همکار من با اینا آبش تو یه جوب نرفت اومد بیرون..اون دو تا شرکت تا یه جاهاییش رو ساختن بعد دیدن که نمیتونن کار نصفه موند با کلی هزینه..حالا بعد از سه سال دوباره پروژه استارت خورده...امیدوارم این بار دیگه کار متوقف نشه و ما یه انیمیشن خوب تو تاریخ سینمای خودمون داشته باشیم....

3ッドマクス
26-09-2008, 03:28
سلام ( سلام کردم چون اولین پستم در این انجمن هست )

یکی از دوستان گفت هزینه 1 میلیارد ! چنین هزینه ای برای ساخت یک انیمیشن در ایران غیر ممکن هست ! حتی اگر بهترین
طراحان جهان رو هم دور هم جمع کنند 1 میلیارد هزینه بسیار زیادی هست ! اگر ممکنه منبع خودتون رو در این باره که می گید
1 میلیارد برای ساخت این انیمیشن قرار هست دریافت کنند ذکر کنید ممنون ...

من فکر میکنم الان در ایران هم اگر امکانات باشه میتونن کارهای در سطح جهانی تولید کنند و اصلا هم دور از انتظار نیست چون
ما در ایران هم ابزارهای مورد نظر رو داریم و هم نیروی کار توانا ! تنها مشکل اینکه کمتر کسی جرات میکنه با این اوضاع کپی
پیست در ایران هزینه کنه و انیمیشن بسازه ! اگر هم دولت از انیمیشنی حمایت کنه اون مربوط میشه به دفاع مقدس و ...

3dlove
26-09-2008, 09:25
خب شهاب جان نیمه کار موندن تو ایران چیز طبیعی هست .
منم با قسمت دوم صحبت های بالایی 100 % موافقم .

سونامی
26-09-2008, 10:18
حتی اگر بهترین
طراحان جهان رو هم دور هم جمع کنند 1 میلیارد هزینه بسیار زیادی هست ! اگر ممکنه منبع خودتون رو در این باره که می گید

... دوست عزیز گفتند که همسایه عموش است منبع از این بهتر میخواهی

3Dmajid
26-09-2008, 10:54
سلام ( سلام کردم چون اولین پستم در این انجمن هست )

یکی از دوستان گفت هزینه 1 میلیارد ! چنین هزینه ای برای ساخت یک انیمیشن در ایران غیر ممکن هست ! حتی اگر بهترین

من فکر میکنم الان در ایران هم اگر امکانات باشه میتونن کارهای در سطح جهانی تولید کنند و اصلا هم دور از انتظار نیست چون
ما در ایران هم ابزارهای مورد نظر رو داریم و هم نیروی کار توانا ! تنها مشکل اینکه کمتر کسی جرات میکنه با این اوضاع کپی
پیست در ایران هزینه کنه و انیمیشن بسازه ! اگر هم دولت از انیمیشنی حمایت کنه اون مربوط میشه به دفاع مقدس و ...

دیگه چه مدرکی از این بهتر که خود بهرام عظیمی رو کانال یک دعوت کرده بودن و همه اینایی که گفتم خودش گفت !
خیلی راحت جلو دوربین گفت که به خاطر این کار یک میلیارد بهمون میدن !!!!
و میگفت که من آدم رکی هستم و هرچی رو لو میدم.

به نظر من هیچ وقت انیمیشن های ایرانی نمیتونن به پای انیمیشن های خارجی برسن ... چون ما کسی و نداریم که بتونه انیمیشن های طبیعی بسازه. این انیمیشن ها هم که همه فانتزی هستن.

CG Art
26-09-2008, 13:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکشنبه، 10 شهریورماه 1387 بازيگران مشهور سينماي ايران در انيميشن «تهران 1500»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبرگزاري فارس:
در صورت موافقت، بازيگران مشهور سينماي ايران در انيميشن «تهران 1500» به كارگرداني بهرام عظيمي تصويرسازي مي‌شوند و به جاي تصوير خود حرف مي‌زنند.
«بهرام عظيمي» انيماتور درباره ساخت پروژه سينمايي «تهران 1500» گفت: با اخذ قراردادها رسما كار خود را شروع مي‌كنيم، ولي به طورغيررسمي نگارش فيلمنامه را به همراه اميرمسعود علمداري آغاز كرده‌ايم.
وي ادامه داد: دفتري نيز راه اندازي كرديم كه امكانات بسيار پيشرفته انيميشن را در اختيار داريم و تجهيزات ما آماده است و حدود 400 ميليون تومان هزينه صرف تامين آنها شده است.
كارگردان و نويسنده سابق انيميشن‌هاي «سياساكتي» گفت: توليد اين انيميشن 18 تا 20 ماه به طول خواهد انجاميد.
وي از دعوت حميد بهرامي براي همكاري در اين پروژه خبر داد و گفت: از حميد بهرامي (يكي از انيماتورهاي ايراني كه با پروژه‌هاي عظيم خارجي همكاري دارد) تقاضا كرديم كه طراحي فضا و وسايل را به عهده بگيرد و بخش طراحي آن در آمريكا انجام می گیرد.
بهرام عظيمي به فارس گفت: قرار است كار طراحي كاراكترها را به همراه بزرگمهر حسين پور شروع كنيم.
وي افزود: اين انيميشن قرار است كاري باشد كه مردم را به سينما بياورد و اميدواريم به پرفروش‌ترين اثر سينمايي در ايران بدل شود، چرا كه هميشه اين تفكر اشتباه وجود داشته است كه انيميشن قادر به بازگشت سرمايه نيست.
عظيمي ادامه داد: در اين پروژه از تمامي همكاران قديمي و جديد در عرصه انيميشن دعوت به همكاري مي‌كنيم و از ايده‌ها و نظرات آنها استفاده خواهيم كرد.
وي درباره استفاده از كاراكترهاي بازيگران و شخصيت‌هاي مشهور ايراني در اين فيلم گفت: قصد ما اين است در صورت امكان و كسب موافقت، از چهره بازيگران مشهور سينما استفاده كنيم و به صورت فانتزي در اين انيميشن به كار ببريم و از صداي خودشان روي شخصيت انيميشن آنها استفاده كنيم.
عظيمي افزود: اين اتفاق هرگز در سينماي ايران رخ نداده است اما باتوجه به اينكه معمولا تصور درستي از اين كار در بين هنرمندان ما وجود ندارد و هميشه ترسي از انيميشن شدن براي شخصيت‌هاي مشهور هست، كمي نسبت به انجام آن دو دل هستيم اما در نهايت فكر مي‌كنم با جلب نظر آنها،‌ اين كار صورت بگيرد.
وي خبر از هزينه‌اي يك ميلياردي براي ساخت اين پروژه داد و گفت: اين انيميشن قرار نيست كه از امكانات بسيار عظيم و با عوامل زيادي انجام شود. ما براي ساخت اين انيميشن در نهايت از همكاري 40 نفر استفاده مي‌كنيم، اما اين افراد از بهترين‌هاي سينماي انيميشن هستند.
عظيمي با اشاره به مضمون اين انيميشن گفت: اين انيميشن تهران را در 110 سال بعد نشان مي‌دهد و تقابل هنر و تكنولوژي را با برخي خصوصيات ما ايراني‌ها به تصوير مي‌كشد. در اين كار مثلا هر كسي مي‌تواند رباتي بخرد و آن را با توجه به خصوصيات اخلاقي خود و خانواده‌اش طراحي كند يا دعواهاي خانوادگي دو ربات را در اين كار داريم كه چون طراحان آنها، خيلي غيرتي بودند، آنها را نيز غيرتي طراحي كرده‌اند.
براين اساس، انيميشن بلند«تهران 1500» به سفارش سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و به تهيه‌كنندگي مؤسسه نسل انديشه سبز ساخته مي‌شود و مديريت اين پروژه را هادي منبتي برعهده دارد.

CG Art
26-09-2008, 13:49
به گزارش کارتون 3000 و به نقل از فارس، «بهرام عظيمي» انيماتور و کاریکاتوریست خوب کشورمان درباره ساخت پروژه سينمايي «تهران 1500» گفت: با اخذ قراردادها رسما كار خود را شروع مي‌كنيم ،ولي به طورغيررسمي نگارش فيلمنامه را به همراه اميرمسعود علمداري آغاز كرده‌ايم. وي ادامه داد: دفتري نيز راه اندازي كرديم كه امكانات بسيار پيشرفته انيميشن را در اختيار داريم و تجهيزات ما آماده است و حدود 400 ميليون تومان هزينه صرف تامين آنها شده است.

كارگردان و نويسنده سابق انيميشن‌هاي «سياسكتي» گفت: توليد اين انيميشن 18 تا 20 ماه به طول خواهد انجاميد. وي از دعوت حميد بهرامي براي همكاري در اين پروژه خبر داد و گفت: از حميد بهرامي(يكي از انيماتورهاي ايراني كه با پروژه‌هاي عظيم خارجي همكاري دارد) تقاضا كرديم كه طراحي فضا و وسايل را به عهده بگيرد و بخش طراحي آن در آمريكا انجام دهد. بهرام عظيمي گفت: قرار است كار طراحي كاراكترها را به همراه بزرگمهر حسين پور شروع كنيم. وي افزود: اين انيميشن قرار است كاري باشد كه مردم را به سينما بياورد و اميدواريم به پرفروش‌ترين اثر سينمايي در ايران بدل شود، چرا كه هميشه اين تفكر اشتباه وجود داشته است كه انيميشن قادر به بازگشت سرمايه نيست. عظيمي ادامه داد: در اين پروژه از تمامي همكاران قديمي و جديد در عرصه انيميشن دعوت به همكاري مي‌كنيم و از ايده‌ها و نظرات آنها استفاده خواهيم كرد.

وي درباره استفاده از كاراكترهاي بازيگران و شخصيت‌هاي مشهور ايراني در اين فيلم گفت: قصد ما اين است در صورت امكان و كسب موافقت، از چهره بازيگران مشهور سينما استفاده كنيم و به صورت فانتزي در اين انيميشن به كار ببريم و از صداي خودشان روي شخصيت انيميشن آنها استفاده كنيم. عظيمي افزود: اين اتفاق هرگز در سينماي ايران رخ نداده است اما باتوجه به اينكه معمولا تصور درستي از اين كار در بين هنرمندان ما وجود ندارد و هميشه ترسي از انيميشن شدن براي شخصيت‌هاي مشهور هست،كمي نسبت به انجام آن دو دل هستيم اما در نهايت فكر مي‌كنم با جلب نظر آنها،‌ اين كار صورت بگيرد.

وي خبر از هزينه‌اي يك ميلياردي براي ساخت اين پروژه داد و گفت: اين انيميشن قرار نيست كه از امكانات بسيار عظيم و با عوامل زيادي انجام شود.ما براي ساخت اين انيميشن در نهايت از همكاري 40 نفر استفاده مي‌كنيم،اما اين افراد از بهترين‌هاي سينماي انيميشن هستند. عظيمي با اشاره به مضمون اين انيميشن گفت: اين انيميشن تهران را در 110 سال بعد نشان مي‌دهد و تقابل هنر و تكنولوژي را با برخي خصوصيات ما ايراني‌ها به تصوير مي‌كشد.در اين كار مثلا هر كسي مي‌تواند رباتي بخرد و آن را با توجه به خصوصيات اخلاقي خود و خانواده‌اش طراحي كند يا دعواهاي خانوادگي دو ربات را در اين كار داريم كه چون طراحان آنها،خيلي غيرتي بودند،آنها را نيز غيرتي طراحي كرده‌اند. براين اساس،انيميشن بلند«تهران 1500» به سفارش سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و به تهيه‌كنندگي مؤسسه نسل انديشه سبز ساخته مي‌شود و مديريت اين پروژه را هادي منبتي برعهده دارد.

==============================================
انيميشن سينمايي «تهران 1500» كليد خورد

گروه رسانه: كار توليد انيميشن بلند سينمايي تهران1500 به كارگرداني بهرام عظيمي و تهيه كنندگي موسسه تصوير شهر ديروز آغاز شد.
عظيمي درباره ساخت اين پروژه سينمايي به مهر گفت: مذاكره براي توليد اين فيلم انيميشن حدود 2سال پيش آغاز و با حضور هادي منبتي در موسسه تصوير شهر پيگيري شد. خوشبختانه بعد از مدتي اين طرح در شهرداري به تصويب رسيد و از حدود 4 ماه پيش دفتري را براي توليد و نصب تجهيزات اين كار در تهران راه اندازي كرديم.وي افزود: فيلمنامه تهران 1500 را من و اميرمسعود علمداري سكانس به سكانس مي نويسيم و در نگارش فيلمنامه از كارشناسان و فيلمنامه نويسان حرفه اي سينما استفاده خواهيم كرد؛ البته در بخش طراحي فضا و تجهيزات از حضور حميد بهرامي، يكي از فعالان اين عرصه هم بهره مي بريم.
كارگردان تهران 1500 درباره داستان فيلم گفت: تهران در اين فيلم با فضايي طنز در 110 سال آينده به تصوير كشيده مي شود. در آن سال ها دنيا پيشرفت كرده و ايراني ها با همان خلق و خوي خود از فناوري روز دنيا استفاده مي كنند و با ذهنيت خود آنها را تغيير داده اند. ما سعي داريم بسياري از مسائل شهرنشيني را با طنز در اين فيلم نشان دهيم.
عظيمي افزود: ما براي ساخت تهران 1500 حدود 20 ماه زمان در نظر گرفته ايم و از ديروز كار را كليد زد ه ايم. براي همكاري در اين پروژه قصد داريم از حضور حرفه اي هاي حوزه انيميشن استفاده كنيم و براي جذب آنها در نشريه هاي تخصصي آگهي مي دهيم. متقاضيان با ارائه كارهاي خود و تاييد آنها از سوي هيات كارشناسي مي توانند با ما همكاري كنند.

Farzad.wow
26-09-2008, 15:12
مرسی عادل جون قبلا اینو خونده بودم ولی یه تیکشو گیر نیاوردم که تو ...............

مرسی

alibitaraf
26-09-2008, 15:16

تونستن؟ آره ما می تونیم ولی علت بزرگی که جلوی این کارو میگیره اینه که کسانی که پروژه های انیمیشن رو

دستشون می گیرن اطلاعات پایین یا اصلا هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارن !!!! و دوست دارند با پول کم به بهترین

نتیجه برسن......:13: واقعا اینی که می گم به عینه دیدم !!! نه یه بار نه دوبار ......!!!

برای ساخت یک انیمیشن خوب باید وقت زیادی صرف بشه و تولید سریع انیمیشن هنر نیست!:41:

و نیز یک انیمیشن خوب زمانی درست جلو میره که نیروی زیادی داشته باشند که نیرو های زیاد باعث میشه

که هر نفر بتونه وظیفه ای که داره رو به خوبی انجام بده و تحت فشار نباشه پس به این تزتیب نیرویی خوب کار

میکنه که خیالش از نظر مالی تامین بشه و فقط فکر و ذکرش کارش باشه و این تعداد زیاد که از نظر من هیچ

محدودیتی نداره و نیاز به پول زیاد هم داره و حتی شاید هم بیشتر از یکمیلیارد خرج برداره...!!!

دوست عزیز شما لطف کنید برید و در باره ی شرکت ها برزگ انیمیشن بیشتر تحقیق کنید تا فقط از روی سلیقه

و احتمالات صحبت نکنید....

ممنونم ....
موفق و سر بلند باشی....:10:

به نظر من هیچ وقت انیمیشن های ایرانی نمیتونن به پای انیمیشن های خارجی برسن ... چون ما کسی و نداریم که بتونه انیمیشن های طبیعی بسازه. این انیمیشن ها هم که همه فانتزی هستن.

از نظر من ساخت انیمیشن فانتزی همیشه یه قدم جلو تر از انیمیشن های طبیعیه (البته در صورتی که با رعایت

اصول و قوانین درست و حرفه ای پیش بره!!) و ساخت یک انیمیشن فانتزی خیلی خوب واقعا سخت تر از یک

انیمیشن طبیعیه ! البته یادتون باشه منظور من از انیمیشن ها فانتزی این هایی که توی تلوزیون نشون میده نیست

بلکه اون انیمیشن هاییه شرکت های بزگی مثل پیکسار و بلو اسکای و دریم وورکس و...... می سازند

ما در ایران انقدر نیرو های حرفه ا ی داریم که ارزشی برای آن ها قئل نیستن ....:13:

همین نیرو ها هستند که میتونن نیروهای زیادی پرورش بدند ...ولی کسی نیست که حمایتشون کنه!!:41:

دلیل این نظرمو اگه خواستی بهت خصوصی می گم که توی انجمن بحثو جدل پیش نیاد...

اگر که باعث ناراحتیتون شدم منو ببخشید...:11:

3ッドマクス
26-09-2008, 15:28
کار جالبی رو شروع کردند اما فکر میکنم موضوع انیمیشن و سناریو که در نظر دارن نمیتونه جالب باشه ! مثلا اونجا که اعلام کردند از هنر پیشه معروفی قرار هست استفاده کنند بسیار ناامید کننده بود ! تعریف ما از انیمیشن چیه !؟ چرا انیمیشن همیشه نسبت به فیلم جذاب تر بوده !؟ چون در انیمیشن از فاکتورهایی استفاده میشه که در دنیای حقیقی وجود نداره مثلا شخصیت پردازی های جالب و طرای های جذاب و منحصر به فرد باعث میشه یه چیز کاملا جدید به وجود بیاد . اما اینکه یه هنر پیشه معروف رو طراحی کنند به نظر من اصلا جذابیتی نداره ! موضوع دیگه موضوعی هستش که انتخاب شده من فکر میکنم قدرت مانور دهی روی این موضوع خیلی کم هستش . البته تا زمان انتشار نمیشه در این باره نظری داد امیدوارم عنوان خوبی بشه ...

alibitaraf
26-09-2008, 15:39
اما اینکه یه هنر پیشه معروف رو طراحی کنند به نظر من اصلا جذابیتی نداره !

با این نظرت شدید موافقم.....!!!:31: :10:

موضوع دیگه موضوعی هستش که انتخاب شده من فکر میکنم قدرت مانور دهی روی این موضوع خیلی کم هستش . البته تا زمان انتشار نمیشه در این باره نظری داد امیدوارم عنوان خوبی بشه ...

کلا موضوع شاید خیلی مهم نباشه ...اگه بتونن که این انیمیشن رو طوری بسازن که بتونه کمی با گرافیک انیمیشن های بزرگ رقابت کنه قابل تحسینه!

کاربر_P30W
26-09-2008, 15:54
من جای شما بودم؛- یعنی اگه جای افرادی بودم که مدرک گرافیک داشتند - به جای شنیدم این جور خبر ها و پیگیری این موضوعات؛مدرکم رو میگرفتم و میرفتم کمپانی های خارجی خیلی قوی رو پیگیری می کردم؛مثل پیکسار استودیو یا Ea پرنزنتید و یا حتی دیزنی.

کاربر_P30W
26-09-2008, 15:56
با این نظرت شدید موافقم.....!!!:31: :10:

کلا موضوع شاید خیلی مهم نباشه ...اگه بتونن که این انیمیشن رو طوری بسازن که بتونه کمی با گرافیک انیمیشن های بزرگ رقابت کنه قابل تحسینه!

چقدر خوب است که بجای جنگ و رقابت با انیمیشن ساز های بزرگ؛با آن ها هم کاری کنیم و بعد از تکمیل نمودن دانش گرافیک خودمان؛با آن ها رقابت کنیم:21:

3ッドマクス
26-09-2008, 15:59
alibitaraf

درسته ولی کسی که میخواد چنین سرمایه ای رو بزاره بهتر هستش روی سناریو هم خیلی حساس باشه چون داستان روح یه انیمیشن حساب میشه !

دانوش پیچگاه

البته وارد شدن به کمپانی های بزرگ جهان کار ساده ای نیست چون انقدر طراح حرفه ای پشت در این شرکت ها منتظر هستند
که تا به ما ایرانی ها برسه خیلی طول میکشه البته درسته که الان هم داریم ایرانی های رو که در شرکت های معرف جهان کار
میکنند ...

Farzad.wow
26-09-2008, 16:01
کلا کسی درباره روند کار نمی دونه ........؟؟؟ الان کجاس ... ؟؟؟؟اصلا شروع شده یا نه .؟؟

alibitaraf
26-09-2008, 16:10
منظورتون از تکمیل نمودن دانش گرافیک چیه؟!

اگر مدرکیه که توی دانشگاه های ایران میدن ...
بزارید بگم که این مدرک ها برای شرکت ها بزرگ هیچ ارزشی نداره و برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..!!

3ッドマクス
26-09-2008, 16:16

اگر مدرکیه که توی دانشگاه های ایران میدن ...
بزارید بگم که این مدرک ها برای شرکت ها بزرگ هیچ ارزشی نداره و برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..!!

دقیقا درسته ! در ایران استادهای تری مکس هم خودشون نمیتونن به خوبی یه مدل بدن در حالی که شاید یه شخص که همه تجربه هاش رو خودش کسب کرده کارهای خیلی بهتری ارائه بده ! در ایران گرافیک و طراحی 3 بعدی اصلا خوب تدریس نمیشه و فقط در حد توضیح در مورد ابزارهای کار با نرم افزارها هستش ... البته کسانی که مدرک دارن حق تقدم دارن نسبت به دیگران !

کاربر_P30W
26-09-2008, 17:18
در مورد نقل قول اولی:

ایرانی ها

ایرانی ها با مردمان دیگر هیچ فرقی ندارند تنها نجاتشان فرق دارد.

دانش و هر چیز همانند ان را با مدرک نمی شود خرید؛هیچ وقت تجربه را با درس اشتباه نگیرید. بگذارید موضوع را روشنتر کنم:

اولین خوروی سوختی جهان توسط بنز ساخته شد و آن کارخانه شهرت زیادی را داشت؛کرایسلر که خود در آن زمان یک کارخانه موتور ( ماشین ) سازی کوچک نبود؛به فکر رقابت با بنز بود؛مرم طرفدار کرایسلر ؛ این عقیده را ناممکن می دانستند؛اما کرایسلر با امید دست به کار شد و با ان به رقابت پرداخت؛نتیجه این کار هیچ فایده ای نداشت؛بنز با دیدن سعی هایی که کرایسلر برای رقابت با شرکت خود می دانست؛آن را - به دلیل کمبود بودجه اقتصادی - خرید؛پس از این کار در سال 1997 ماشینی را ساخته بودند که تا سال 2006 ؛ تاریخ خود را نگه داشت.
ما هم باید سعی کنیم به پیش کمپانی های قوی - چه داخل خاور میانه و چه خارجَش - نفر اول باشیم؛تا امید هست شکست معنا ندارد؛پس شما می توانید با قدرت درونی خوتان؛به این هدف برسید.

برای اونا فقط کار خوب مهمه نه چیز دیگه..

برای ان ها مغز مهم است نه مدرک- البته نه این که اصلاً مدرک مهم نباشد-؛اگر این طور بود؛مایکروسافت ده ها هزار هندی فقیر را که اصلا مدرک خوبی نداشتند و بعضی ها اصلا ریزومه ( مدرکی که بعداً در دانشگاه می فهمید چیست ) آن ها فقط یک برگه سفید بود را چگونه آورد؟ همینطور چشم بسته آن ها را به کمپانی خود , دعوت نمود؟ نه عزیزم؛شما هنوز اتلاعاط کافی را ندارید؛تحقیق کنید تا از من هم بیشتر مطلع شوید.

SSS_HHH_OOO
26-09-2008, 17:31
خوب اینجا هم که داره میشه اسپم کده....قرار بود هرکی اطلاعاتی داره توضیح بده..نه اینکه با هم سر انیمیشن ایران دعوا کنیم...اون بحث ها رو تو گروه مطرح کنید...

Farzad.wow
26-09-2008, 17:40
منم دقیقا همین نظر رو دارم داره از هدفش دور می شه ...... از همه خواهش می کنم تو موضوع این تاپیک پست بدن .........

کاربر_P30W
26-09-2008, 17:51
دعوا چیه بابا؟ اینم یه نوع اتلاعاط هست دیگه؛حالا بجای بحث در باره انیمیشن داخل؛در باره انیمیشن خارج حرف زدیم؛اما باشه؛دیگه حرف بی حرف!!!.

3Dmajid
26-09-2008, 20:28
به نظر من که کارش واقعا زحمت داره ... ماه باید عمرشون رو پای کامپیوتر بزارن و کار کنن.

امیدوارم موفق باشن.

CG Art
27-09-2008, 01:07
دعوا چیه بابا؟ اینم یه نوع اتلاعاط هست دیگه؛حالا بجای بحث در باره انیمیشن داخل؛در باره انیمیشن خارج حرف زدیم؛اما باشه؛دیگه حرف بی حرف!!!.

فکر کنم اطلاعات درست باشه !!!

در ضمن منم با شهاب و فرزاد موافقم. اینجا کسایی که میان میخوان در مورد این فیلم سینمایی انیمیشنی اطلاعات بیشتری بدست بیارند.
بنده خدا 2 صفحه تاپیک رو میخونه هیچی دستگیرش نمیشه ! اینکه نشد عزیزه من.
اون بحث ها رو تو گروه بکنین اگرم خواستین همو بکشین :31:
اینجا فقط اطلاعات.
از هادی عزیز میخوام پست های بیهوده رو حذف کنه.

ALI3DMAXAMATOR
27-09-2008, 10:40
خيلي بحث جالبي مطرح كردي فرزاد جان...................دوستان هم لطفا همراهي كنيد..................منحرف از بحث اصلي نشين.......دي