PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کابل Usb

m.r.s
25-09-2008, 19:13
سلام.من یک مشکلی دارم.گوشی من N73 هست.وقتی که USB رو وصل میکنم و میزنم رو Mass storage و یا هر چیز دیگه پایین سمت راست صفحه این پیغام رو میده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این واسه چیه؟اول فکر کردم از موبایلمه.بعد با یک موبایل دیگه امتحان کردم دیدم بازم همونه.بعدشم یک کابل USB دیگه خریدم ولی بازم همینه.میشه راهنمایی کنید؟
ممنون.

behzadn
25-09-2008, 20:31
شما نرم افزار گوشیتون رو از سی دی درون جعبه نصب کردید؟ اشکال از کابل یا گوشیتون نیست بهتره اول نرم افزار همراه با درایور رو نصب کنید ( برای احتیاط درایور usb ) و بعد دوباره امتحان کنید این مشکل معمولا برای گوشی های نوکیا زیاد پیش میاد ....

||SIAVASH||
25-09-2008, 20:46
!! مشکل از کابل نیست !! این ارور وقتی میاد که درایور ها شناخته نشده باشه یا درگاه USB درایور هاش نصب نباشه و یا اصلا USB وصل نشده باشه !! توی سی دی میتونید Pc Suite رو نصب کنید تا مشکل حل بشه ! ولی به نظر من از سایت نوکیا این برنامه(pc Suite) رو دانلود کنید چون هم ورژن جدیدتره و هم با همه موبایل های نوکیا سازگاره !!!

اما شما میگید برای Mass Strong هم این ارور میاد !! پس 2 تا چیزه دیگه بهتون میگم :: از بایوس ببینید درگاه Usb خاموش نباشه و درایور Usb رو یک باره دیگه نصب کنید !!! در ضمن Usb جلوی کیس استفاده نکنید و 1 سوال :: شما پورت Usb نصب کردید یا مادربرد خودش درگاه داره ؟؟

یک بار هم یک فلش بذارید بعد PC رو ریست بدید بعد که ویندوز اومد بالا شاید درست شده باشه ولی احتمالش کمه

behzadn
25-09-2008, 21:08
اگر به pc suite دسترسی ندارید میتونید درایور usb رو به صورت جداگانه نصب کنید که لینکشو زیر گذاشتم . از طریق device manager به راحتی میتونید نصب کنید . و اگه pc suite رو نصب کنید دیگه احتیاجی به این کارا نیست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m.r.s
25-09-2008, 21:08
سلام.مشکلم حل شد . ایراد از این بود که خیلی کثیف بود محل اتصال کابلم.
ممنون.

ihsrc1256
02-10-2008, 23:07
اگر به pc suite دسترسی ندارید میتونید درایور usb رو به صورت جداگانه نصب کنید که لینکشو زیر گذاشتم . از طریق device manager به راحتی میتونید نصب کنید . و اگه pc suite رو نصب کنید دیگه احتیاجی به این کارا نیست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام از پیشنهاد شما در مورد این درایور ممنون مشکل من حل شد به همه دوستان هم پیشنهاد می کنم برای حل این مشکل این درایو را نصب کنند