PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد ماشین جوجه کشی !

HoJJaT_007
25-09-2008, 15:16
سلام.

من الان آموزش یه ماشین جوجه کشی رو , با لامپ 60 وات + یه ضرف آب و یه کارتن و حرارت سنج پیدا کردم .

که کامل توضیح داده که ...

مدت زمان جوجه کشی هم 21 روز طول میشکه.

حالا اگه یه تخم مرغو بذارم توش و با توجه به توضیحاتش بچرخونم و اندازه ی آب و ...

چه نوع تخم مرغی میخواد ؟ هر تخم مرغی میشه ؟

& بعد از 21 روز جوجه سالم و کامل در میاد ؟ یهو نبینم پا نداشته باشه :41: :31:

نمیخوام بکشمش , میخوام نگهش دارم ,

در ضمن توی آپارتمان و تهران میشه جوجه نگه داشت ؟

& یا اگه یه تخم پرنده دیگه که پرواز میکنه پیدا کنی اونم میتونی با همین روش جوجه کشی پرندشو در بیاری؟

ممنون

hadicg
25-09-2008, 17:32
هر تخم مرغی نمیشه بذاری باید تخم مرغت نتفه دار باشه

Parnyan
25-09-2008, 23:37
سلام.

من الان آموزش یه ماشین جوجه کشی رو , با لامپ 60 وات + یه ضرف آب و یه کارتن و حرارت سنج پیدا کردم .

حالا اگه یه تخم مرغو بذارم توش و با توجه به توضیحاتش بچرخونم و اندازه ی آب و ...

& یا اگه یه تخم پرنده دیگه که پرواز میکنه پیدا کنی اونم میتونی با همین روش جوجه کشی پرندشو در بیاری؟

ممنون

یه بنده خدایی( نزدیکایه ما ) تخمه بلدرچین گذاشت تو همین دستگاهه جوجه اش سالم به دنیا اومد دست و پا هم داشت(فقط یه دونه از جوجه هاش بیچاره معلول در اومد من ندیدمش این طوری شندیم :دی
بعدش یه سری چیزا که خیلی به دردتون میخوره برقا اگه قطع بشه باید یه چیزی باید گرم نگه شون داری ...وگرنه جوجه هات میمیرن .....دیگه ؟؟؟................

بعد میخوای تخمه یه پرنده دیگه بزاری باید بری تحقیات کنی بببینی اون جوجه چند روزه به دنیا میاد آخه بعضیا زودتر از .....یا دیرتر به نیا میان :31:

پیشنهاد میکنم تخمه بلدرچین بزاری تو دستگات هم خیلی خوشگل تر و با نمک تر از جوجه مرغه:2: هم کوچولو تر هم فک کنم زودترم به دنیا میاد .....بعد بزرگم میشن خیلی کوچولو تر از مرغن :2::31:

بعد میدونی ممکنه بمیرنا اصلا .....خیلی ضده حاله ...شما بهتره اگه واقعا میخوای امتحان کنی چند تا بزاری یا همه در میان از کارو زندگی می افتی یا یه سریا میمیرن چندتا زنده .....یا .........
موفق باشی:31:

tellboy2000
02-03-2009, 20:16
به نظر شما بهترین شرکت دستگاه جوجه کشی کدام است.اصلا" فرقی میکند؟؟؟

farsweb
29-06-2010, 11:41
حالا تحم بلدرچین چند روزه به دنیا میاد ؟ از کجا بفهمیم کدوم تخم نطفه داره ؟؟

RaS0oL.M
21-08-2010, 14:24
حالا تحم بلدرچین چند روزه به دنیا میاد ؟ از کجا بفهمیم کدوم تخم نطفه داره ؟؟
یه ال ای دی بزار زیر تخم....می فهمی....یه نقطه سیاه رنگ هست...:10:

incubator
09-09-2010, 09:23
بهترین شرکت جوجه کشی ساینس انکوباتور است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به چند دلیل:
1- 'دارای رندمان تولید بالایی است
2- تنوع تولید دارد
3- خیلی قیمت هایش مناسب است
3- انواع تخم پرندگان را با یک دستگاه می تواند جوجه کشی کند
5- گارانتی سه ساله دارد
6- خدمات پس از فروش 24 ساعته دارد
7- تمام دستگاه ههای آن وارداتی و ساخت خارج از کشورند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تلفن هاش
22497316 و 22497317

arashbi2
12-09-2010, 12:59
من بلدرچین داشتم ولی از نظر اندازه زیاد فرقی با مرغ نداره

fwsfeb
10-11-2010, 14:10
پیشنهاد میکنم تو فضا ی منزل دستگارو نگه دهری نکنی چون بعضی از تخم مرغا نطفشون رشد نمی کنه و فاسد میشن بوی گندی داره .

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-12-2010, 09:04
سلام.

که کامل توضیح داده که

سلام

اگه میشه بگین این آموزش در کجای اینترنت هست .

:10:

=========================================

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
:)

این عکس من رو یاد یه جوک انداخت :

یه نفر میره پیشِ دکتور و مثلِ این عکس میشینه رو زمین و به دکتور میگه :

آقایِ دکتور نمیدونم چرا وقتی اینجوری میکنم احساس ناراحتی میکنم !!!!!!

:31:

saeid3992
02-01-2011, 21:20
سلام من یک دستگاه جوجه کشی دست دوم میخواهم کسی سراغ داشت بهم ایمیل بزنه یا زنگ بزنه 09355952849

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

ایمیل من saeid3993@yahoo.com

milad_x
08-12-2012, 21:03
سلام به نظرم این سایت عالی، اطلاعات جالبی درباره جوجه کشی انواع پرنده ها داره و هم دستگاه جوجه کشی تولید میکنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h-blade
12-12-2012, 12:14
دوست عزيز به هيچ وجه نميشه مرغ يا بلدرچين يا حيواناتي از اين دست رو در آپارتمان نگه داشت چول بسيار بوي گندي داره و شايد حتي باعث بيماري بشه......:n14:

behdesign
04-06-2013, 19:54
سلام.

ممنون

سلام دوست عزیز

اول اینکه لینک آموزش دستگاهو برامون بذار

دوم اینکه پرندگان و ماکیان هرکدوم به مدل خاص خودشون پرورش پیدا می کنن و دو دسته هستن .1- مستقل= ماکیان (جوجه مرغ و بلدرچین و ...) 2- وابسته = (جوجه کبوتر و قناری و ...).
ممنون میشم لینک آموزش دستگاه رو بذاری اینجا !!!!!

D N A
17-07-2013, 21:35
داداشم يه دست گاه جوجه كشي استاندارد داره كه باهش چندبار جوجه بلدرچين و چنبارم مرغ كشيده
مرغ 48 تا جا ميگيره و بلدرچين صدوخورده اي.....
بلدرچين 17روزه به دنيا مياد...
راستي بايد رطوبت رو هم تنظيم كني و گرنه نطفه خشك ميشه....:n08:

vtz96
03-12-2016, 10:31
سلام
به نظر من کیفیت دستگاه جوجه کشی خیلی مهمه و ایرانی و خارجی بودنش خیلی فرقی نداره مهم این که شرکت تولید کننده خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی و گارانتی واقعی داشته باشه تو شرکت های تولید کننده دستگاه جوجه کشی ایرانی بلدرچین دماوند رو من بهش علاقه مندم یکی از دوستان برای جوجه کشی غاز از دستگاه دماوند استفاده می کرد و نتیجش برای من ناباورانه بود حدود 90 درصد یه بار هم یه مشکلی ایجاد شده بود به سرعت خدماتشون پاسخگو بود لینک سایت بلدرچین دماوند رو اینجا براتون میزارم اطلاعات خوبی راجع به جوجه کشی داره
dquail.com

hero1z
03-12-2016, 14:27
[QUOTE=saeid3992;5740294]سلام من یک دستگاه جوجه کشی دست دوم میخواهم کسی سراغ داشت بهم ایمیل بزنه یا زنگ بزنه 09355952849

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

سلام دوست عزیز در یک کلام بهت توصیه میکنم هیچ وقت دستگاه جوجه کشی دست دوم نخر برای این جملم دلایلی دارم
1-معمولا شرکتهای تولید کننده دستگاه جوجه کشی در حال توصیه محصولاتشون هستن و دستگاه های جدیدتر قابلیت های بهتری دارند
2-امکان عفونی بودن و آلوده بودن دستگاه وجود داره
3-گاها به علت ناآگاهی دستگاه دست دوم رو گرون تر از دستگاه نو میفروشن
4-دستگاه جوجه کشی بخرید که حتما گارانتی داشته باشه
5-اگر دستگاه ایرانی خواستید بخرید حتما از برندهای معروف بخر چندتایی که من میشناسم مثل سوان-سام نو-بلدرچین دماوند-ماشین طیور جویبار

saied00003
13-06-2019, 20:47
به همتون پیشنهاد می کنم حتما به وبسایت سعیدمارکت سر بزنید و به قسمت وبلاگ برید و آموزش جوجه کشی و بخونید کلی اطلاعات اونجاس

saied00003
14-06-2019, 16:57
به نظر من اگر می خواهید دستگاه جوجه کشی بسازید اونم با زیر 20 هزار تومن به وبسایت saiedmarket مراجعه کنید. در قسمت همه محصولات به وسایل ساخت دستگاه جوجه کشی مراجعه کنید منکه ساختم واقعا از 60 تا 42 تا باز شد