PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي از اين مطلب سر در مياره

rasool_bbc
30-12-2005, 08:59
سلام
راستش من همين الان داشتم توي اينترنت دنبال كامپوننت ها و ... ديگه وي بي 6 مي گشتم كه چشمم به اين مقاله افتاد راستش هر چي سعي كردم بتونم اون كار هايي رو كه گفته انجام بدم نتونستم ( يكي به من بگه IQ :happy: )

مقاله برای تبدیل فرم وی بی 6 که 32 بیتی هست به فرم ویندوز ایکس پی هست .( توی عکس زیر میفهمید)

آدرس مقاله اینجا هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cation.html)

از دوستان اگه همچین کاری رو انجام داده لطف کنه در این جا قرار بده تا بچه های دیگه هم استفاده کنند

ضمناً از عکس توی اون صفحه متوجه منظورم میشید

*Batman*
30-12-2005, 09:03
بله. همچين چيزي ممكنه.

ولي شما طبق نوشته هاي مقاله بايد يه فايل Manifest بسازيد.
و مراحل رو طبق نوشته ادامه بديد.من قبلا اين سايت رو ديدم و مراحلش رو دنبال كردم.به نتيجه هم نرسيدم.
ولي مطمئنم همچين چيزي شدنيه.

R£ɀД
30-12-2005, 09:26
رسول جان سلام.
راستش منم قبلا يك همچين چيزي رو ديده بودم .
اون موقع يك فايل دانلود كردم كه اين فايل رو فكر كنم بايد جايي كه ويژوال بيسكت رو نصب كردي يا ريشه درايو نصب ويندوز ( جاش رو مطمئن نيستم) كپي كني از اون به بعد فرم هات مثل فرم هاي ويندوز xp ميشه.
برات اين فايل رو آپلود كردم از آدرس زير مي توني دريافت كني:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط يادت باشه براي دريافتش حتما روي فايل راست كليك كني و گزينه save target as رو بزني. وگرنه محتواي فايل رو بهت نشون ميده.
اميدوارم به دردت بخوره.

*Batman*
30-12-2005, 09:38
سلام جيگر.
به نظرم بايد فايل رو همونجايي كه پروژه رو نوشتي كپي كني.

تکنیک برتر
31-12-2005, 04:28
دوستان عزيز ممنو از اينكه به فكر انجمن هستين ولي در اين مورد خانم برتني توضيح دادند

bithiah
01-01-2006, 00:13
دوستان عزيز ممنو از اينكه به فكر انجمن هستين ولي در اين مورد خانم برتني توضيح دادند
دوست عزیز
خانم برتنی کی هستند؟ آیا من می شناسمشون؟ می شه ما رو با ایشون آشنا کنین تا از حضورشون استفاده ببریم؟! یه bithiah نامی هست که تا اونجا که یادمه درباره نحوه دادن style ویندوز XP به کنترلها، بدون استفاده ازManifest یه چیزهایی نوشته بود.
اما دوستان لازم به ذکره که استفاده از مانیفست، تنها در Windows XP و فقط و فقط اگه style اون روی Windows XP Style باشه جواب می ده.

تکنیک برتر
01-01-2006, 07:16
از بابت اسم معضرت ولی اینکه اگر شما فراموشی دارین بنده ندارم
این گزاشتم تا تجدید خاطر شود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

bithiah
01-01-2006, 08:01
دوست عزیز
من کجا گفتم که راجع به این موضوع قبلا صحبتی نشده؟ اتفاقا شده، دقیقا هم یادم بود کجا، اما در اونجا همونظطور که نوشتم، بحث در مورد استفاده از Manifest نبود. صحبت راجع به کنترلی بود که مستقل از ورژن و style ویندوز، به کنترلها سبک XPرو بده.

تکنیک برتر
01-01-2006, 08:53
سلام
به حرحال دیگه گذشته
ممنون
مرسی
ممنون