PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [اا آموزش اختصاصی P30world اا] Jailbreak, Activate و Unlock کردن نسخه 3.0 آیفون

Stream
25-09-2008, 14:56
همونطور که می دونید چند روز پیش iPhone OS 3.0 منتشر شده. در اینجا به شما آموزش داده میشه چطور iPhone خودتون رو به این نسخه آپدیت کنید و بعد از اون iPhone رو Unlock کنید.

نکته: این آموزش برای Jiailbreak, Actiate و Unlock کردن iPhone 2G و iPhone 3G می تونه استفاده بشه و همچنین Jailbreak کردن iPhod Touch / iPod Touch 2G

ابتدا لازمه فایل های زیر رو دانلود کنید:

iTunes 8.2
از سایت Apple دانلود کنید.

redsn0w 0.72
همگی یکی هستند، هر کدام را که راحت تر هستید دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل های Firmware نسخه iPhone OS 3.0

iPhone 2G:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiPhone 3G:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiPod Touch:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiPod Touch 2G:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiPhone Bootloaders:
نسخه 3.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه 4.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(باید هر دو نسخه رو دانلود کنید)

-----------------------------------------------------------

مراحل کار:

ابتدا iTunes 8.2 رو نصب کنید.

از اطلاعاتتون Backup بگیرید (در صورت نیاز)

در منو اصلی iTunes، دکمه Shift رو نگه دارید و روی Restore کلیک کنید. آدرس فایل ipsw رو به پنجره باز شده بدید و صبر کنید تا iPhone شما restore بشه.

حالا برنامه Redsn0w 0.7.1 رو باز کنید.

دوباره آدرس فایل ipsw رو به Redsn0w بدید.

در صفحه بعد از شما پرسیده میشه که Cydia و Unlock رو تیک بزنید. هر دو مورد رو تیک بزنید (دوستانی که iPhone 3G دارند Unlock رو تیک نزنند)

در صفحه بعد از شما درخواست میشه فایل های Bootloader رو در اختیار برنامه قرار بدید، ابتدا فایل ها رو Extract کنید و هر دو نسخه 3.9 و 4.6 رو در اختیار Redsn0w قرار بدید.

در این قسمت شما باید گوشی رو در حالی به به کامپیوتر متصل هست خاموش کنید و گوشی رو به کامپیوتر متصل نگه دارید.

در مرحله بعد از شما تقاضا میشه برای ورود به DFU Mode ابتدا دکمه Power رو 3 ثانیه نگه دارید، بعد همزمان با نگه داشتن دکمه Power دکمه Home رو هم نگه دارید و بعد از 10 ثانیه دکمه پاور رو رها کنید. بعد از 30 ثانیه هم دکمه Home رو رها کنید.

کمی صبر کنید تا کارها خود به خود انجام شوند!

در صورتی که iPhone 2G دارید تا همینجا کافی است، شما گوشی خودتون رو با موفقیت به نسخه 3.0 آپدیت و آنلاک کردید.

مراحل بعد مخصوص iPhone 3G :

بعد از انجام مراحل بالا و Jailbreak کردن آیفون، وارد Cydia بشید.

سورس زیر رو اضافه کنید:

برنامه "ultrasn0w" رو نصب کنید و گوشی رو Restart کنید.

آیفون 3G شما آنلاک شده است.

--------------------------------

آموزش اختصاصی P30world
Stream

shahi-007
25-09-2008, 15:12
این روش برای ipod touch هم موثره؟
من می خوام ipod touch ام رو به ورژن 2.1 ارتقا بدم. لطفا روش و فایل های اون رو هم بذارید

Stream
25-09-2008, 15:21
این روش برای ipod touch هم موثره؟
من می خوام ipod touch ام رو به ورژن 2.1 ارتقا بدم. لطفا روش و فایل های اون رو هم بذارید
دوست عزیز توی خط دوم توضیح دادم که این روش برای iPod Touch هم موثره و فایل ipsw رو هم گذاشتم.

ممنون

mamad6280
25-09-2008, 15:56
یه سوال:
این روش روی آیپاد تاچ 2g (این جدیدا) هم کار میکنه؟آخه یه جا خونده بودم این آیپاد جدیدا رو هنوز نتونستن جیلبرک کنن
در ضمن ممنونم از آموزشت

Stream
25-09-2008, 16:44
یه سوال:
این روش روی آیپاد تاچ 2g (این جدیدا) هم کار میکنه؟آخه یه جا خونده بودم این آیپاد جدیدا رو هنوز نتونستن جیلبرک کنن
در ضمن ممنونم از آموزشت
درسته. نسل جدید iPod Touch که دو هفته پیش عرضه شد با این روش Jailbreak نمیشه. اونها به طور پیش فرض از iPhone OS 2.1.1 استفاده می کنند.

R@R#M@N
25-09-2008, 17:32
منم یه سوالی بپرسم
با توجه به اینکه لینک 3جی رو هم دادی پس یعنی آیفون تری جی هم آنلاک میشه ؟؟ و میتونه روی همراه اول کار کنه ؟؟

rainysky50
25-09-2008, 17:42
مگه فرق ایپاد تاچ 2g با قبلی به غیر از ورژن فریم ویر چیه؟؟؟؟؟نکنه جی پی اس داره؟؟؟؟

mamad6280
25-09-2008, 17:45
با توجه به اینکه لینک 3جی رو هم دادی پس یعنی آیفون تری جی هم آنلاک میشه ؟؟ و میتونه روی همراه اول کار کنه ؟؟
نکته: این آموزش برای Jiailbreak, Actiate و Unlock کردن iPhone 2G و برای Jailbeak کردن iPhone 3G و iPod Touch کاربرد داره و نمی تونه iPhone 3G رو آنلاک کنه.پس اونایی که الان تری جی دارن چیکار میکنن؟ البته فک کنم یه چیزی به اسم سیم آنلاک مشکل آنلاک رو حل میکنه حالا مطمئن نیستم

مگه فرق ایپاد تاچ 2g با قبلی به غیر از ورژن فریم ویر چیه؟؟؟؟؟نکنه جی پی اس داره؟؟؟؟فرق که زیاد کرده دکمه صدا بهش اضافه شده، جنش پشتش از کروم یا یه همچین چیزی شده که خیلی خوشگلتره(نظر شخصی)

اسپیکر هم که اضافه کردن اما جی پی اس که نه بابا همون وای فای رو فقط داره، ایرفون های جدید اپل هم به ورژن قبلی نمیخوره که به این ورژن جدیده میخوره (این ایرفون ریموت داره)

والبته 100 دلار قیمتا رو کشیده پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Stream
25-09-2008, 19:55
منم یه سوالی بپرسم

نوشته بودم!

نکته: این آموزش برای Jiailbreak, Actiate و Unlock کردن iPhone 2G و برای Jailbeak کردن iPhone 3G و iPod Touch کاربرد داره و نمی تونه iPhone 3G رو آنلاک کنه.

پس اونایی که الان تری جی دارن چیکار میکنن؟ البته فک کنم یه چیزی به اسم سیم آنلاک مشکل آنلاک رو حل میکنه حالا مطمئن نیستم

راه برای آنلاک کردن iPhone 3G برای کار کردن در نتورک های 2G هست؛ یعنی وقتی آنلاک میشه توی شبکه های 2G کار می کنه.

آموزش اون رو هم بزودی می گذارم :46:

shutdown
26-09-2008, 02:19
میشه بگید با توجه به اینکه ایفون 3g مشکلی از قبیل ترک ورداشتن پشت قاب ان که فکر نکنم درست شده باشه.....خریدنش درست هست؟؟؟و ریسک نیست؟؟؟
سیم انلاک چطوری باهاش کار می کنند؟؟؟میزاری تو حل میشه؟؟؟ ایا یک بار مصرف هست؟؟؟

mamad6280
26-09-2008, 10:19
میشه بگید با توجه به اینکه ایفون 3g مشکلی از قبیل ترک ورداشتن پشت قاب ان که فکر نکنم درست شده باشه.....خریدنش درست هست؟؟؟و ریسک نیست؟؟؟
سیم انلاک چطوری باهاش کار می کنند؟؟؟میزاری تو حل میشه؟؟؟ ایا یک بار مصرف هست؟؟؟اون قضیه ترک اولا که خیلی کم بود از هر شش تا آیفون یه دونش اونجوری میشد و واسه سری اول بود که به تاریخ پیوست مگر اینکه آیفونایی که میاد ایران از همون سری باشه

سیم آنلاک هم آره دیگه میزاری پشت سیم معمولی ، منظورت از یه بار مصرف نمیدونم چیه ولی فک کنم یه ذره مدارات سیم رو تغییر میده و گوشی فک میکنه که سیم کارت At&t تو گوشیه، حالا خیلی دقیق نمیدونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته الان تو پایتخت آیفون تری جی هایی هست که از اولش هم آنلاک بوده از این سیم فری ها که باسه کشورای اروپایی یا آسیاییه که دیگه با خرید اونا فک کنم به آنلاک هم احتیاجی نباشه و آماده مصرفن

shutdown
26-09-2008, 10:27
این ایفون 3g هایی که1200 پولش هست...........انلاک هست؟؟؟؟

mamad6280
26-09-2008, 10:34
این ایفون 3g هایی که1200 پولش هست...........انلاک هست؟؟؟؟

والا اینقد الان بازار قاطی پاتیه که معلوم نیست چی به چیه

الان هر کی برای خودش یه قیمتی میگه یکی آیفون 2G رو میگه 900 یکی 3G رو میده 800

حالا من نمیدونم این 1200 که میگی کدومه باید از خود فروشنده بپرسی اما بری پایتخت مغازه دارا خودشون میگن که این از اوناس یا نه، ولی احتمالا باید خودش باشه

shutdown
26-09-2008, 10:47
والا اینقد الان بازار قاطی پاتیه که معلوم نیست چی به چیه

الان هر کی برای خودش یه قیمتی میگه یکی آیفون 2G رو میگه 900 یکی 3G رو میده 800

حالا من نمیدونم این 1200 که میگی کدومه باید از خود فروشنده بپرسی اما بری پایتخت مغازه دارا خودشون میگن که این از اوناس یا نه، ولی احتمالا باید خودش باشه
من تو سایت گوشی شاپ دیدم و میبینم هنوز 3جی رو 1200 و بالاتر هم میده...........
من می ترسم اگه این رو بگیرم مثل 2جی پیشرفت نکنه یعنی واسه ورزن هایه بعدی واسه این گوشی انلاک نباشه................

Bahram.EE
27-09-2008, 16:32
6280 جان ممنون از آموزشت. سوال این که فرقی نداره از کدوم ورژن آپگریت کنی؟
ممنون

mamad6280
27-09-2008, 16:45
مخلصم والا من كه چيزي آموزش ندادم Stream جان آموزش دادن

در مورد سوالت فك نميكنم فرقي داشته باشه بازم Stream عزيز بهتر ميدونن

Stream
27-09-2008, 21:36
6280 جان ممنون از آموزشت. سوال این که فرقی نداره از کدوم ورژن آپگریت کنی؟
ممنون
نه دوست عزیز تفاوتی نداره.

از هر ورژنی و با هر وضعیتی می تونید آیفونتون رو از طریق این آموزش به نسخه 2.1 آپدیت کنید.

Bahram.EE
28-09-2008, 20:32
--------------------------------------------------------------------------------

مخلصم والا من كه چيزي آموزش ندادم

شرمنده، اشتباه فنی بود.
از همه ممنون

sarmast65_ata
28-09-2008, 20:56
stream جان خوب نیست آموزشت همراه با عکس باشه؟درسته که دقیق توضیح دادی ولی امکانش هست همراه با عکس باشه؟

Stream
29-09-2008, 00:30
stream جان خوب نیست آموزشت همراه با عکس باشه؟درسته که دقیق توضیح دادی ولی امکانش هست همراه با عکس باشه؟
به دلیل اینکه

کار با iTunes رو همه اونهایی که iPhone/iPod دارند بلد هستند.
کار با QuickPwn خیلی خیلی راحته و توی هر مرحله فقط یک گزینه در اختیار کاربر قرار میده.

نیازی نبود آموزش همراه با عکس باشه. به هر حال اگه نیاز به عکس هم هست می تونم اضافه کنم :46:

s-a-l-i-m
06-10-2008, 20:40
نسخه 2.2 کسی انلاکش رو نداره.........واسه ملت بزاره

Stream
07-10-2008, 21:31
نسخه 2.2 کسی انلاکش رو نداره.........واسه ملت بزاره
نسخه 2.2 بتا هست و نسخه اصلی هنوز منتشر نشده.

jokereblis
14-10-2008, 12:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 455_7919ec3ab7b823a4ea3ac473730ff844

با سلام
لینک خرابه !
اصلاح کنید

jokereblis
14-10-2008, 12:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 455_7919ec3ab7b823a4ea3ac473730ff844
با سلام
لینک کار نمی کنه !

Crow
05-11-2008, 18:12
سلام

من ایفون 3G فکتوری انلاک دارم اول به 2.1 اپدیت کردم بعدش طبق همین روش انلاک و جیلبریک کردم..

ولی الان گوشیم انتن نداره و no service میده میشه بگید چیکار کنم.

ELVIS PRESLEY
06-11-2008, 15:17
سلام

من ایفون 3G فکتوری انلاک دارم اول به 2.1 اپدیت کردم بعدش طبق همین روش انلاک و جیلبریک کردم..

ولی الان گوشیم انتن نداره و no service میده میشه بگید چیکار کنم.

تا اونجایی که خبر دارم ایفون فکتوری انلاک که نیاز به انلاک نداره . و بعد از اپگرید یا داون گرید همچنان انلاک میمونه و فقط به جیلبریک نیاز داره.

شما مشکلت رو تو این سایت زیر مطرح کن.

به جای ستاره ی اول w و به جای دومی i بذار.:31::31::31:
متاسفانه پی 30 تو بحث ایفون بسیار عقب تر بقیه ی فروم هاست.

YAMAHA-FZ16
08-11-2008, 01:46
امروز بازی اسفالت 4 رو روی ایفون 3g دیدم!من ایپاد دارم و هکش کردم و الان فریم ویر 2 روش نصبه!cydia هم در منوی گوشی وجود داره ولی بازی اسفالت 4 به قسمت گیمهای cydia اضافه نشده!!من اسفالت 4 رو از کجا میتونم بگیرم!؟؟؟خواهشا کمکم کنید!!

mamad6280
08-11-2008, 13:46
.........................................

varozhan
11-11-2008, 07:54
سلام
من یه ایپاد تاج دارم که به جای فریم ویر ایپاد اشتباهی فریم ویر iphone روش ریختم .
الان اسکیرن دستگاه سیاه و قتی هم به pc وصلش میکنم تو Itune یه iphone دیتک میشه که فریم ویرش باید update شه اما خوب نمیشه با ایتیون هم نمیشه روش فریم ویر ipod رو restore کرد
کسی میونه من باید چیکار کنم ؟

ELVIS PRESLEY
11-11-2008, 19:35
سلام
من یه ایپاد تاج دارم که به جای فریم ویر ایپاد اشتباهی فریم ویر iphone روش ریختم .
الان اسکیرن دستگاه سیاه و قتی هم به pc وصلش میکنم تو Itune یه iphone دیتک میشه که فریم ویرش باید update شه اما خوب نمیشه با ایتیون هم نمیشه روش فریم ویر ipod رو restore کرد
کسی میونه من باید چیکار کنم ؟

تو این سایت مشکلتو مطرح کن. سریعا جوابتو میدن.

به جای ستاره ی اول w و به جای دومی i بذار.

با عرض پوزش از مدیران.

start66a
13-11-2008, 02:01
دوست عزیز من آیفن 2جی دارم 2 تا سوال داشتم: 1-شنیدم اکه این ورژن جدید را نصب کنی دیگه گوشیت با همراه اول کار نمی کنه آیا این درسته؟؟؟ 2-من الان ورژن 1.1.4 دارم آیا برای آپگریت به این ورژن نیاز به داگرید به ورژن اولم یعنی 1.1.2 دارم یا نه؟؟؟ضمنا از زحمات شما بسیار تشکر می کنم

Stream
13-11-2008, 13:42
دوست عزیز من آیفن 2جی دارم 2 تا سوال داشتم: 1-شنیدم اکه این ورژن جدید را نصب کنی دیگه گوشیت با همراه اول کار نمی کنه آیا این درسته؟؟؟ 2-من الان ورژن 1.1.4 دارم آیا برای آپگریت به این ورژن نیاز به داگرید به ورژن اولم یعنی 1.1.2 دارم یا نه؟؟؟ضمنا از زحمات شما بسیار تشکر می کنم
با آموزشی که در پست اول هست به نسخه 2.1 آپدیت کنید iPhone تون به راحتی با همراه اول کار می کنه.

start66a
14-11-2008, 02:05
خیلی متشکم...2 تا سوال دیگه هم داشتم 1: مستر ریست در آیفون (مثل کلیر استریج در پی پی سی ها نه سافت ریست) به چه صورت هستش؟؟؟ 2:اگه به وسیله ی همون پیغام اول آی تونز وقتی آیفون را به پی سی وصل می کنی روی این ورژن آپگریدش کنم فرقی می کنه با اینکه از روشی که شما فرمودین آپگرید کنم یا نه؟

Stream
14-11-2008, 12:45
خیلی متشکم...2 تا سوال دیگه هم داشتم 1: مستر ریست در آیفون (مثل کلیر استریج در پی پی سی ها نه سافت ریست) به چه صورت هستش؟؟؟ 2:اگه به وسیله ی همون پیغام اول آی تونز وقتی آیفون را به پی سی وصل می کنی روی این ورژن آپگریدش کنم فرقی می کنه با اینکه از روشی که شما فرمودین آپگرید کنم یا نه؟
1. می تونید از طریق iTunes گوشی رو برگردونید به Backup ای که قبلا گرفتید یا از اول firmware رو نصب کنید. شاید راهی شبیه به PPC ها هم وجود داشته باشه، من اطلاع ندارم.

2. در اون صورت گوشی تون لاک میشه. یعنی شبیه یک iPhone معمولی مثلا در آمریکا که فقط با AT&T کار می کنه... در صورتی که طبق آموزش پست اول پیش برید گوشی تون هم به نسخه 2.1 آپدیت میشه، هم Activate میشه، هم آنلاک و هم Jailbreak.

start66a
16-11-2008, 01:26
باز هم از شما تشکر می کنم.

blackface
23-11-2008, 10:42
سلام
آقا الان من یه آیچاد 16 دارم که ورپنش 1.1.4 هست و الان ورپن 2.2 موجوده , میشه به همون طیرقی که در صفحه اول گفتین آیپاد رو آپدیت و آنلاک کنم ولی بجای ورزن 2.1 به 2.2 اپدیت کنم ؟؟؟؟

soheilsat
23-11-2008, 22:01
سلام یه سوال من اگر سیم آنلاک رو بگیرم بعدش باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یک چیز دیگه Jiailbreak, Actiate و Unlock و چه کار می کنن لطفا کامل توضیح دهد ( من متاسفانه 3G دارم وهیچی هم در رابطه با iPhone نمی دونم)

blackface
24-11-2008, 12:00
سلام
آقا RESTORE کردن آیپاد 16GB چقدر طول می کشه ؟
وقتی من RESTORE می کنم تو قسمت Verifingy ipod sotware همینجوری می مونه !!!

FARSHAD2020
05-12-2008, 19:14
با سلام
می خواستم خواهش کنم طریقه آپدیت و آنلاک ورژن2.2 آیفون را آموزش دهید
و همینطور یک سوال دیگر ، وقتی کسی با گوشی تماس میگیرد فقط شماره تماس گیرنده در صفحه حک می شود و نام او روی صفحه نمی افتد آیا برای رفع این مشکل نیاز به نصب نرم افزار است ؟

khalabane javan
06-12-2008, 12:56
با سلام
می خواستم خواهش کنم طریقه آپدیت و آنلاک ورژن2.2 آیفون را آموزش دهید
و همینطور یک سوال دیگر ، وقتی کسی با گوشی تماس میگیرد فقط شماره تماس گیرنده در صفحه حک می شود و نام او روی صفحه نمی افتد آیا برای رفع این مشکل نیاز به نصب نرم افزار است ؟

براتون من میزارم. هم بله هم خیر . بله چون نرم افزارش هست. خیرم چون میتونین یه بافایل پچ کنین تو فریم ورک.

matin_08
08-12-2008, 18:52
سلام.دوستان من Ipod Touch 8G از اين جديدا دارم ميخواستم بدونم هنوزم مشكل آنلاك كردنش حل نشده و نميشه برنامه ريخت روش؟

eAmin
21-12-2008, 00:01
سلام.

دوستان یه سوال داشتم، آیا می تونم بعد از اینکه من به این ورژن آپگرید کردم، دوباره به ورژن مثلا 1.1.4 دانگرید کنم؟ حالا به هر دلیلی...

Stream
22-12-2008, 21:41
سلام.

دوستان یه سوال داشتم، آیا می تونم بعد از اینکه من به این ورژن آپگرید کردم، دوباره به ورژن مثلا 1.1.4 دانگرید کنم؟ حالا به هر دلیلی...
بله میشه. البته اگه iPhone معمولی (غیر 3G) دارید.

sairan89
24-12-2008, 16:30
سلام دوستان
من یک iphone 3g v2.1 خریدم که از اول با همه سیم کارت ها کار میکرد واسه همین نمیدونم چیکارش کردن .
الان که میخوام برنامه نصب کنم نه installer و نه cydia رو ندازم .
با توضیحاتی که در بالا دادید فکر کنم گوشیم unlock شده ولی jailbrick نه .
اگه میشه کمکم کنید .
دمتون گرم

GiggleClub
24-12-2008, 16:42
Quickpwn 2.2 رو با فرمور 2.2 دانلود کن، تیک Cydia رو هم حواست باشه بزنی......

sairan89
24-12-2008, 16:59
اقا من میخوام روی iphone v2.1 برنامه نصب کنم ولی نه cydia رو دارم رو گوشیم و نه installer رو .
اینجوری که از بالا فهمیدم گوشی من jailbreak نشده.ولی من گوشیمو که خریدم با همه سیم ها کار می کرد .
مدل گوشیم :iphone 3g v2.1
خواهشن یه راهنمایی بکنید .
به wifi هم دسترسی دارم . اگه میشه یه توضیح کامل بدبد. ممنون میشم

arashabl661
26-12-2008, 13:13
منم مشکل sairan 89 رو دارم

میشه کمک کنید

GiggleClub
26-12-2008, 14:07
جناب آرش خان گوشی شما 2g است یا 3g ؟
و اگه 3g ه آنلاک فکتوریه یا سیم آنلاکی ؟

همین طور شما صا ایران....آنلاک فکتوری یا سیم آنلاکی ؟

arashabl661
26-12-2008, 23:56
3g

فکتوری یعنی سیم کارت میتونی عوض کنی ؟؟ اگه اونجوریه آنلاک فکتوری هست برا من

arashabl661
27-12-2008, 00:01
3g

آنلاک فکتوری

GiggleClub
27-12-2008, 12:33
جناب آرش خان

شما باید گوشیتو با QuickPwn جیلبریک کنید

برای این کار به این چیزا نیاز داری:

- فرمور
- QuickPwn 2.2
- بوت لودر

فرومورشو باید ببینی اگه مطمئنی که آنلاک فکتوریه 2.2 رو دانلود کن، اگه نه 2.1

اینا رو که دانلود کردی، بگو تا مراحل کارو توضیح بدم

arashabl661
27-12-2008, 17:38
jailbreack کردم الان ولی احساس میکنم که صورت بالا امدن برنامه کند شده!!!

pesar_khob_iran
27-12-2008, 18:04
lotfan komak konin man chetor mitonam shomarehae sim kartamo to apeel bebinam ye moshkel degam hast vaghti shomararo seav mikoni chera vaghti zang mikhore baz esm namindaze lotfan zod javabbedin???????????

GiggleClub
27-12-2008, 18:58
دوست عزیز اولا شما باید فارسی تایپ کنید
دوما مشخص نکردین ورژن گوشیتون 2 یه بالاست یا نه ؟!

اگه 2 به بالاست از مسیر زیر میتونید کلیه شماره های سیم کارتتون رو کپی کنید تو دفترچه تلفن:
Setting > Mail,Contact,Calender > Import Sim Contacts

برای درست نشون دادن اسم افراد هنگام زنگ خوردن باید یه Patch نصب کنید که برای انجام این کار گوشیتون باید جیلبریک شده باشه....

as_1365
03-01-2009, 02:11
سلام آقا من از 1.1.4 به 2.1 ریستور کردم - ولی کامل ریستور نشد - اومد رو restoring iPhone software... گیر کرد -
منم end task کردمش
بعد خواستم به 2.2 update کنم, نگذاشت و error داد,
بعد اومدم ورژن iTune ro 7.6 کردم و گوشی رو بردم تو DFU Mode که برگردونم به 1.1.4 ولی بازم اومد restoring iPhone software... گیر کرد
گوشیم hPhone 2G هستش
وقتی تو اون مرحله گیر می کنه منم end task اش میکنم , گوشی ReStart میشه بعد عکس کابل و cd میاد,
که بعدش هر کاری میکنم با Ziphone 3 آنلاک نمیشه

نمیدونم دیگه چی کار بکنم؟؟؟
لطفا" راهنماییم کنید
D50
05-01-2009, 23:11
سلام
یه ایفون معمولی دست دوم از دبی برام اوردن که مشکلش این بود که دکمه های پایین صفحه کلید لمسی مثل 123 و ... کار نمیکنن . گفتم که از طریق آموزشی که در پست اول دادین اقدام کنم و به ورژن 2.1 اپگرید کنم . اما در هنگام این کار در مرحله verifying iphone software گیر کرده و جلو نمیره . باید چکار کنم ؟
با تشکر از زحمات شما

Stream
28-01-2009, 10:05
سلام
با توجه به اینکه نسخه جدیدتر اومده و آموزشش هم در انجمن هست این تاپیک قفل میشه. به تاپیک زیر مراجعه کنید:

اموزش Jailbreak, Activate و Unlock کردن نسخه 2.2 آیفون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stream
22-06-2009, 00:52
سلام

دوستان عزیز آموزش پست اول برای آنلاک کردن iPhone OS 3.0 آپدیت شد.
دوستانی که iPhone 2G دارند می تونند گوشی هاشون رو آنلاک کنند ولی دوستانی که iPhone 3G دارند تا زمانی که UltraSn0w عرضه بشه باید صبر کنند، البته طبق این آموزش امکان Jailbreak کردن هست.

دوستانی که iPod Touch و iPod Touch 2G هم دارند می تونند طبق این آموزش به رایگان سیستم عاملشون رو به iPhone OS 3.0 آپدیت کنند.

ELVIS PRESLEY
22-06-2009, 07:28
stream جان كارت عالي بود ممنون.
فقط يه سوال.
اين تاپيك تا الان كجا بود ؟
من كه نديده بودمش!!!

Stream
22-06-2009, 09:57
stream جان كارت عالي بود ممنون.
فقط يه سوال.
اين تاپيك تا الان كجا بود ؟
من كه نديده بودمش!!!
ممنون.

این تاپیک 9 ماه پیش زده شد و چون بعد از مدتی نسخه 2.2 عرضه شد و دوستان آموزشش رو گذاشته بودند تاپیک رو قفل کرده بودم تا کسی به نسخه 2.1 آپدیت نکنه. و برای همین به صفحه های بعدی انجمن رفته بود.

salinam
22-06-2009, 23:29
عزیزان من 3g دارم که به 3 اپدیتش کردم.چون سرعتم پایین بود خواستم دوباره ریستور کنم به همون ورژن 3.
ولی موقع ریستور کردن اخراش گیر میکنه و عکس سیب ثابت میمونه (خط پیشرفت تو گوشی تا اخر رفته و گیر کرده و ماله ایتونز (8.2) نزدیکای اخر مونده)
چند بار اینکار رو امتحان کردم همینه.حتی ایتونز رو دوباره نصبیدم.اگه راه حلی دارید ممنوم میشم

Re Z a
28-06-2009, 02:00
سلام الان کسی هست که آیفن 2g به ورژن 3 آپدیت و Jailbreak, Activate و Unlock کرده باشه و سیم کارت همراه اول و ایرانسل آنتن بده؟

GiggleClub
28-06-2009, 08:00
سلام الان کسی هست که آیفن 2g به ورژن 3 آپدیت و Jailbreak, Activate و Unlock کرده باشه و سیم کارت همراه اول و ایرانسل آنتن بده؟

بله دوست عزیز من واسه دوستمو آپدیت کردم و الان هم هیچ مشکلی نداره :46:

Khashayar King
28-06-2009, 16:20
سلام دوستان من ایفون 3 جی دارم ورژنش 2.2 بود داشتم دانگرید میکردم ! اخراش که رسید دیگه پر نمیشد ! یو اس بی رو کشیدم

عکس ایتونز اومد زیرش هم یو اس بی ! حالا میخوام به ور ژن قبلی برگرده ! چیکار کنم هیچ کاری نمیشه با گوشی کرد ! چه

غلطی کردم !

با تشکر ، خشایار

Khashayar King
28-06-2009, 18:02
ببخشید یکی نیست منو کمک کنه ؟! لطفا ! بد بخت شدم

با تشکر ، خشایار

huti_421
28-06-2009, 19:01
شما به حالت DFU ببر ( با نگه داشتن Home + Power برای چند ثانیه ) حالا آیفون رو به سیستم وصل کن

اینبار با itunes ورژن 8.1 دانگرید کن دوباره به 2.2

مشکلی پیش نمیاد در صورتی که در اپگرید به ورژن 3.0 بیس باند (base band ) آپدیت نشده باشه

اگه base band تغییر کرده باشه کار شما نیست که بخوای برش گردونی به 2.2 و باید حتما ببری پیش متخصص

که بهترین جا تو طهران ، پاساژ پایتخت و پاساژ رضا هستن

Khashayar King
28-06-2009, 20:08
ممنون دوست عزیز ولی وقتی دانگرید میکنم ! تا جایی پر میشه دیگه ادامه پیدا نمیکنه ! مشکل من اینه !

یکی کمک کنه

با تشکر ، خشایار

huti_421
28-06-2009, 21:27
بله ، شما یه زحمت بکش ، موقعی که گیر کرد ببر رو DFU بعد کابل رو از گو.شی بکش بیرون و گوشی رو روشن کن ، حالا انلاکش کن

ببین چه اتفاقی میوفته

Re Z a
29-06-2009, 01:30
این مراحل پست اول که توضیح دادید . چون من دفه اولمه و بک اپ هم نمیدونم چجوریه و موقعی که می خواستم برش گردونم باید چیکار کنم روی همین حساب سوالم اینه که مراحلی که گفتید باید حتما بعد از دانلود فایلها آنلاین باشه سیستممون یا نه نیازی نیست؟ برای اپدیت به نسخه 3

Khashayar King
29-06-2009, 10:08
بله ، شما یه زحمت بکش ، موقعی که گیر کرد ببر رو DFU بعد کابل رو از گو.شی بکش بیرون و گوشی رو روشن کن ، حالا انلاکش کن

ببین چه اتفاقی میوفته
دوست عزیز وقتی DFU میکنم گوشی خاموش میشه ! و دوباره روز از نو و روزی از نو !

با تشکر ، خشایار

huti_421
29-06-2009, 14:27
دوست عزیز وقتی DFU میکنم گوشی خاموش میشه ! و دوباره روز از نو و روزی از نو !

با تشکر ، خشایار

خوب باید خاموش بشه دیگه :دی

موقع خاموش بودن کابل رو به گوشی وصل کن ، بعد Home + Power رو نگه دار ، اینطوری میره روی recovery mode

اگه میبینی نمیتونی ، نرم افزار ziphone رو دانلود کن ، یه قسمت داره برای تغییر مود گوشی که DFU و Recovery Mode داره

Re Z a
29-06-2009, 17:54
یکی کمک کنه من همه این کارارو درست انجام دادم الان روی ارم اپل مونده بالا نمیاد

Stream
29-06-2009, 20:49
یکی کمک کنه من همه این کارارو درست انجام دادم الان روی ارم اپل مونده بالا نمیاد
در چه مرحله ای اینطور شد؟

اگه گوشیتون با موفقیت به iPhone OS 3.0 آپدیت شد و در RedSn0w به مشکل برخوردید دوباره گوشی رو به نسخه 3.0 از طریق iTunes آپدیت کنید. اگه شناسایی نمیشه به Recovery Mode برید و دوباره تست کنید.
--

آموزش صفحه اول برای آنلاک کردن iPhone 3G هم آپدیت شد.

Khashayar King
29-06-2009, 21:25
خوب باید خاموش بشه دیگه :دی

موقع خاموش بودن کابل رو به گوشی وصل کن ، بعد Home + Power رو نگه دار ، اینطوری میره روی recovery mode

اگه میبینی نمیتونی ، نرم افزار ziphone رو دانلود کن ، یه قسمت داره برای تغییر مود گوشی که DFU و Recovery Mode داره امروز بردمش تعمیر گاه :دی

میگه 100 تومن خرج داره ! راست میگه ؟!؟

با تشکر ، خشایار

huti_421
29-06-2009, 22:21
امروز بردمش تعمیر گاه :دی

میگه 100 تومن خرج داره ! راست میگه ؟!؟

با تشکر ، خشایار

اراجیف اِ فوقش 30-40 تومن

Re Z a
29-06-2009, 22:29
مرسی از راهنمایی های دوست عزیزم سینا و stream :11: با موفقیت آپدیت شد گوشیم:10:

Khashayar King
30-06-2009, 21:25
اراجیف اِ فوقش 30-40 تومن

اره اخه اپگرید یا دانگرید انقد خرج داره ! گوشیمو گرفتم ! خودم رفتم کافی نت ! یه 5 ساعتی بودم 300 MB دانلود شد و گوشیمو رو

ورژن 3 اپگرید کردم ! خوشبختانه مشکلی پیش نیومد ! ولی انتن نداره چیکار کنم ؟!

با تشکر ، خشایار

Stream
01-07-2009, 07:35
اره اخه اپگرید یا دانگرید انقد خرج داره ! گوشیمو گرفتم ! خودم رفتم کافی نت ! یه 5 ساعتی بودم 300 MB دانلود شد و گوشیمو رو

ورژن 3 اپگرید کردم ! خوشبختانه مشکلی پیش نیومد ! ولی انتن نداره چیکار کنم ؟!

با تشکر ، خشایار
فقط به نسخه 3.0 آپدیت کردید؟
Redsn0w رو دانلود کنید و طبق آموزش صفحه اول گوشی رو آنلاک کنید.

Khashayar King
02-07-2009, 13:08
فقط به نسخه 3.0 آپدیت کردید؟
Redsn0w رو دانلود کنید و طبق آموزش صفحه اول گوشی رو آنلاک کنید.
ممنون انتن اومد ! من با خط ایرانسل نمیتونم به اینتر نت وصل شم ؟! البته توی گوشیه دیگه میتونم اینترنت وصل شم ولی با ایفون !

نمیتونم ! اولا میتونستم ! ولی الان نه !!

sina_judgment
16-08-2009, 14:00
با سلام...من تازه وارد هستم..firmwaree3 رو آیفون2g که مشکلی ایجاد نمیکنه.؟ راستش من هیچی درمورد آیفون نمی دونم و هیچ بازی یا نرم افزا ری هم نمی تونم نصب کنم..می خواستم یه بار دیگه خودم jailbreak کنم..مفید هستش به نظر شما؟و یه مشکل هم که دارم..وقتی می خوام با برنامه هایی مثل Winscp وارد گوشی بشم یک اروری میده:network error:connection refused مشکل از چی میتونه باشه؟ممنون میشم کمک کنین :(

bersam
18-08-2009, 22:13
لينك دانلود فريمور iPod 2g خرابه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 444_05d21e72c0ea5ba30917b60dbc970326

لينك سالمش رو كسي نداره ؟

sina_judgment
22-08-2009, 16:16
با سلام..با همین روش پیش رفتم ولی بعد از jailbreak گوشیم همونطور موند!نوشته downloading jailbreak data!

sh_king
23-08-2009, 02:07
من 3g فکتوری دارم پس میتونم به آیتونز که وصل شدم مثلا گفت آپدیت جدیدی اومده از همون گزینه آپ کنم و خودشم واسم unlock میکنه دوباره؟

bersam
24-08-2009, 11:59
من 3g فکتوری دارم پس میتونم به آیتونز که وصل شدم مثلا گفت آپدیت جدیدی اومده از همون گزینه آپ کنم و خودشم واسم unlock میکنه دوباره؟
من يه ويديوويي كه ديدم شديدا مي كفت كه هركز و هركز از طريق خود iTunes اپديت نكنين ... راحت ترين كار همينه كه از طريق همين جيل بريك كردن ابديت كنين !!! ولي اكه مي خواي نرم افزار پولي بخري و نمي خواي جيل بريك كني از طريق همون iTunes فك نكنم مشكلي بيش بياد ! البته اكه كوشيت Unlock Factory باشه :)

amir_b16111
31-08-2009, 13:03
سلام می کنم خدمت همه ی دوستان. چند تا سوال داشتم: 1_ می خواستم ببینم با windows 7 هم می شه گوشیو آپدیت کرد 2_ اگه وسط آپدیت کردن کامپیوتر هنگ کنه چه بلایی سر گوشی می یاد ( من سابقشو برای ipod دارم که توی xp هنگ کرد)

hamid_1367
01-09-2009, 11:25
سلام می کنم خدمت همه ی دوستان. چند تا سوال داشتم: 1_ می خواستم ببینم با windows 7 هم می شه گوشیو آپدیت کرد 2_ اگه وسط آپدیت کردن کامپیوتر هنگ کنه چه بلایی سر گوشی می یاد ( من سابقشو برای ipod دارم که توی xp هنگ کرد)

آره با ویندوز سون من خودم ریستور کردم با آیتونز 8.2.
ولی تا حالا واسه من وسطش هنگ نکرده بگم چه بلایی سرش میاد.

ELVIS PRESLEY
01-09-2009, 11:30
هیچی به سرش نمیاد.
مگه نوکیاس که حساس باشه.
هر طور یش بشه با ریستور حل میشه.

amir_b16111
02-09-2009, 02:56
مرسی.آره کار کرد.ولی وقتی داشتم کیبورد فارسی روش نصب کنم هنگ کرد اعصابم خورد کرد.رفتم ریستورش کردم ولی حالا با سیم کارت بالا نمی یاد و فقط تماسهای اضطراری ممکنه.نمی دونم چش شده.موقعی که خریدم به من گفتن انلاک فکتوری اما حالا این ارور میده.نمی دونم چه کار کنم.واقعا بگم خدا چی کارشون بکنه با این نرم افزار ساختنشون...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_b16111
02-09-2009, 03:28
مرسی.آره کار کرد.ولی وقتی داشتم کیبورد فارسی روش نصب کنم هنگ کرد اعصابم خورد کرد.رفتم ریستورش کردم ولی حالا با سیم کارت بالا نمی یاد و فقط تماسهای اضطراری ممکنه.نمی دونم چش شده.موقعی که خریدم به من گفتن انلاک فکتوری اما حالا این ارور میده.نمی دونم چه کار کنم.واقعا بگم خدا چی کارشون بکنه با این نرم افزار ساختنشون...:41:

ELVIS PRESLEY
02-09-2009, 09:11
بعد ریستور باید سیمو بندازیتو گوشی و وصل کنی به ایتونز.(به اینترنتم باید وصل باشی)
اونوقت اگه انلاک باشه انتنت میاد .

sepadl71
02-09-2009, 17:08
آیا قیمت های آیفون پایین اومده ؟
چون من اونور اب آشنا دارم ، برام پست میکنه ، می خواستم ببینم اگه 200 دلا و 300 دلار میتونم بخرم ، سفارش بدم
این لینک رو مطالعه کنید :

vasal
15-09-2009, 20:24
سلام من داشتم ایپادمو اپدیت میکردم که کامپیوترم ریست شد حالا بالا نمییاد کسی متونه کمکم کنه؟:41::41:

بردیا
23-09-2009, 13:28
من آیفون 3g دارم و میخوام جیلبریکش بکنم
فرمور 3g که توی صفحه اول گذاشته شده برای جیلبریک رو دانلود کردم(همون 230 مگیه)ولی وقتی میخوام گوشی رو ریستور بکنم که آدرس ipsw رو بهش بدم اصلا نمیشناسه فرمتشو و یعنی توی فرمتای ساپورت شده نمیاردش

بردیا
23-09-2009, 13:36
اینم یه عکس از صفحه بعد از اکسترکت کردن محتویات اون فرموری که توی صفحه اول گذاشته شده

کجای کار اشتباهه؟

چون وقتی میخوام ریستور کنم از طریق آیتیونز و ازم میخواد که فایل ipsw رو بهش بدم اصلا نشون نمیده این فایلا رو(یعنی تحت ساپورتش نیستن و در واقع فایل اصلی نیستن)

اینم بگم که من از ایتیونز 8.01 استفاده میکنم

khalabane javan
23-09-2009, 14:07
اینم یه عکس از صفحه بعد از اکسترکت کردن محتویات اون فرموری که توی صفحه اول گذاشته شده

کجای کار اشتباهه؟

چون وقتی میخوام ریستور کنم از طریق آیتیونز و ازم میخواد که فایل ipsw رو بهش بدم اصلا نشون نمیده این فایلا رو(یعنی تحت ساپورتش نیستن و در واقع فایل اصلی نیستن)

اینم بگم که من از ایتیونز 8.01 استفاده میکنم

بردیا تو یاهو هم بهت گفتم . اخه ورداشتی اکترکت کردیش چرا؟ rar رو به ipsw رینیم می کردی. خنگلی :31: کل دلو روده ی فایلو ریختی بیرون:31:

GiggleClub
23-09-2009, 14:59
همونطور که خلبان گفت نباید اکسترکت میکردی
کافیه rar یا zip رو بکنی ipsw
درضمن آیتونزت هم باید 8,2 باشه

بردیا
23-09-2009, 16:16
نشد
نسخه 9 رو ریختم ولی بازم فایده نداشت و نمیشناختش

230 مگ رو دوباره زدم دانلود ولی از یه انجمن دیگه

GiggleClub
23-09-2009, 16:34
همون آیتونز ۸.۲ میبودی بهتر بود

بردیا
23-09-2009, 20:24
آقا ما اینو جیلبریک کردیم و فینیش رو هم گرفتیم
ولی روی صفحه گوشیم یه عکس هستش زیرش نوشته download jailbreak data
اصلا هم نمیره

ویرایش:الان تموم شد ولی وقتی میخواد وصل بشه فقط عکس یه کابل رو نشون میده که میخواد به برنامه آیتیونز وصل بشه و این ارور رو هم تو آیتیونز میده.فکر کنم گند زدم:دی

the iphone software update server could not be cantacted

farazp30
23-09-2009, 21:18
لینک فیرم ور ای پاد تاچ جنریشن تو خرابه
لینکه سالم : لطفا ویرایش کنید

اینم برای جنریشن وان

GiggleClub
23-09-2009, 21:44
آقا ما اینو جیلبریک کردیم و فینیش رو هم گرفتیم
ولی روی صفحه گوشیم یه عکس هستش زیرش نوشته download jailbreak data
اصلا هم نمیره

ویرایش:الان تموم شد ولی وقتی میخواد وصل بشه فقط عکس یه کابل رو نشون میده که میخواد به برنامه آیتیونز وصل بشه و این ارور رو هم تو آیتیونز میده.فکر کنم گند زدم

آیفونت که آنلاک فکتوریه؟
اگه آره:

اول با آیتونز ریستور کن
بعد با آیتونز اکتیوش کن

بعد آیتونزو ببند و جیلبریکش کن طبق راهنماش
اصلنم عجله نکن
کلن ریستور+جیلبریک تقریبن ۲۰ دقیقه ای طول میکشه

s-a-l-i-m
23-09-2009, 21:54
اگه با ایتونز ریستور کنه که میره به 3.1 و اون موقع باید مک داشته باشه تا بتونه انلاک و جیل بریک کنه....بردیا هم فکر کنم ویستا داره.....

بردیا
23-09-2009, 22:21
نه
انلاک فکتوری نیستش
لاک بوده که وقتی گرفتم دادم بیرون انلاکش کردم
الان خودم میخواستم طبق اموزش این لینک جیلبریکش کنم و طبق چیزایی هم که گفته بود پیش رفتم ولی الان نمیشه
2بار هم جیلبریک کردم ولی هنوز عکس کابل در حال اتصال به آیتیونز میاد روی گوشی و اون پیغامو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوزم هم ایکس پی هستش

الان دیگه آیتیونز اصلا گوشی رو نمیشناسه که بخوام دوباره ریستورش بکنم

الان تنها کاری که میتونم بکنم اینه که با redsnow دوباره شروع کنم به جیلبریکش

ویرایش دوباره:بازم جیلبریکش کردم
اینبار حتی ازم نخواست که به dfu ببرمش ولی بعد جیلبریک بازم همونجوریه

بردیا
24-09-2009, 02:25
آقا تو اینجا یکی مشکل شبیه من داره انگار
بهش گفتن که گوشی با ریستور آپدیت شده به 3.1 و هیچ کاریشم نمیشه کرد(مگه اینکه یه جورایی داون گریدش کنم به 3.0)

آخه شرا؟(اسمایل گریه)

GiggleClub
24-09-2009, 07:29
یعنی رفتی 3.1 ؟

نکنه رو ریستور کلیک کردی؟

بایست shift رو بگیری و کلیک کنی و بعد فرمور 3.0 که قبلن دانلود کرده بو دی رو انتخاب میکردی
بعد ریستور عکس آیتونزه میاد رو گوشی

با redsmow اونجا که تیک جیلبریک رو میزنی تیک آنلاک رو هم بزن بعد میره تو منو
ولی آنتن نداری

که تو Cydia باید برنامه Ultrasnow رو نصب کنی

s-a-l-i-m
24-09-2009, 08:55
بردیا چیکار کردی........................
کاستوم فریمور 3.1 رو دانلود کن بعد ریستور کن به 3.1 تا این مشکلت حل شه..........اگر به 3.1 ریستور کردی این کار رو بکن اگر که به 3.1 ریستور نکردی این کار رو نکن فعلا....
میشه یک عکس از ورژن برنامه ایفون رو بزاری؟؟؟؟{ تا ببینیم به چی ریستور کردی....و اینکه اصلا shift رو گرفتی در ایتونز؟؟؟؟؟

بردیا
24-09-2009, 11:01
آره بابا
شیفت رو گرفته بودم تو آیتیونز بعد رو ریستور زدم

iPhone1,2_3.0_7A341_Restore

این اسم ورژنی هستش که توی ریستور دادم به گوشی برای ریستور

تیک آنلاک اصلا نداشت،فقط تیک سیدیا داشتش
با رداسنو 7.1 جیلش کردم که فقط تیک سیدیا داشت

الان دقیقا این عکس رو گوشیم هستش بدون اینکه مثلا اون فلش زیرش باشه که مال باز کردن گوشی و رفتن به منو و هستش ئ ساعت و علامت سوال و ...
فقط و فقط عکس کابل و عکس آیتیونز

وقتیم که میرم توی آیتیونز این ایراد رو میده

GiggleClub
24-09-2009, 12:52
خوب شاید آنلاک فکتوری هستی

مراحل زیر رو برو:
اول با آیتونز ریستور کن به همون 3.0 که داری
بعد آیتونزو ببند
به اینترنت وصل باش
آیتونزو باز کن
ببین اکتیو میشه یا نه
اگه ارور داد (آیتونز نه گوشی) بگو ببینم چی میگه

اگه هم پیام تبریک داد و رفت تو منو که هیچی
بعد برو جیلبریک کن

بردیا
24-09-2009, 14:06
تو تاپیکش همون اول که خریده بودم یکی یه راه گفته بود ببینیم انلاک فکتوری هستش یا نه
ما که اول نمیتونستیم سیم کارت بندازیم،دادیم بیرون آنلاکش کرد،بعد تو تاپیک دیدم یکی گفته اگه میخوای ببینی گوشیت آنلاک فکتوری هست یا نه ببین سریال پشت جعبه گوشی با سریال(یا imei) توی ستینگ یکی هستش یا نه که ما دیدیم هستش

الان من به آیتیونز میخوام وصل بشم با گوشی این ایراد رو میده

GiggleClub
24-09-2009, 14:26
اینترنت باید وصل باشی

بردیا
24-09-2009, 14:54
اینترنت من از طریق کابل لن هستش
دائم وصلم

GiggleClub
24-09-2009, 17:32
iTune Store الان میتونی وارد بشی؟
نمیدونم چشه والا

بردیا
25-09-2009, 11:39
نه توی اون هم نمیتونم وارد بشم
در حالی که قبل اقدام به جیلبریک خیلی راحت همه کار میکردم

GiggleClub
25-09-2009, 11:51
مشکل از اینتنتته
حالا از من گفتن

با یه کامپیوتر دیگه امتحان کن یا لبتاپ اگه داری

بردیا
25-09-2009, 12:37
خب آخه من دقیقا قبل از جیلبریک کردن(درست چند دقیقه قبلش)حتی باهاش اکانت هم برای یکی از بچه ها ساختم و یه سری کار دیگه هم کردم بعد جیلبریکش کردم
ازون موقع به بعد دیگه آیفونو نمیشناسه

بردیا
25-09-2009, 20:57
حل شد

برای سیدیا خودم رو یوزر معرفی بکنم یا هکر یا دولوپر؟

GiggleClub
25-09-2009, 23:35
فرقی نداره بزن user

چه جوری حل شد؟

بردیا
25-09-2009, 23:43
10تومن خرجش کردم:دی

بردیا
25-09-2009, 23:48
خب بچه ها چیزای مهم چیه که از تو سیدیا باید بگیرم
لطفا طریقه به دست آوردن سورس رو هم بگید یا آدرس بدید برم ببینم:دی

app sync یا installd توی سیدیا رو باید از طریق سرچ پیدا کنم و نصب کنم برای نصب نرم افزارای کرک شده؟

چطوری سورس بدم توی سیدیا برای برنامه ریختن؟

GiggleClub
26-09-2009, 00:15
حالا که دارم میرم بخوابم فردا جواب میدم
در ضمن بهتره تو این تاپیک در این مورد صحبت نشه
برو 3G

imanff
20-10-2009, 22:26
سلام یه سوال داشتم . یکی از دوستام امریکا هست می خواد بیاد ایران بهش گفتم iphone 3g s بیاره ایا با سیم کارت ایران کار میکنه؟ مرسی ممنون میشم جواب بدین

lovely11380
05-11-2009, 19:09
حل شد

برای سیدیا خودم رو یوزر معرفی بکنم یا هکر یا دولوپر؟
سلام
داداش چیکار کردی درست شد ؟ مال منم همینجوری شد . مال من 2g
چیکار کنم توروخدا یکی کمک کنه

desk76
22-12-2009, 22:00
سلام آقا من همین امروز یه ipod touch 3g خریدم امادرست ازش اطلاع ندارم اگه میشه به طور کاملا ابتدایی توضیح بدید که چطوری jeilbreack اش کنم.

من نمی خوام که به ورژن 3.1 آپدیت بشه فقط میخوام قفلش رو باز کنم یعنی jailbreack بشه.یعنی میخوام برنامه ها وبازی ها رو به طور کامل استفاده کنم.

لطفا کاملا ابتدایی و پله پله توضیح بدید.

واقعا متشکرم.
:13:

mr_rayan
23-12-2009, 00:41
سلام آقا من همین امروز یه ipod touch 3g خریدم امادرست ازش اطلاع ندارم اگه میشه به طور کاملا ابتدایی توضیح بدید که چطوری jeilbreack اش کنم.

من نمی خوام که به ورژن 3.1 آپدیت بشه فقط میخوام قفلش رو باز کنم یعنی jailbreack بشه.یعنی میخوام برنامه ها وبازی ها رو به طور کامل استفاده کنم.

لطفا کاملا ابتدایی و پله پله توضیح بدید.

واقعا متشکرم.
:13:
دوست عزیز برو صفحه اول همین تاپیک و پله پله بخون برو جلو .

desk76
23-12-2009, 15:30
دوست عزیز برو صفحه اول همین تاپیک و پله پله بخون برو جلو .

آخه داخل صفحه ی اول ،آموزشی رو که داده نوشته که اول حتما آپدیت میشه!!

mr_rayan
24-12-2009, 00:16
آخه داخل صفحه ی اول ،آموزشی رو که داده نوشته که اول حتما آپدیت میشه!!

دوست عزیز مگه ورژنت چیه؟اگه 3 یا پایین تر از 3 هستی همین تاپیک کارت رو راه میندازه و همین مراحلی که گفته برو جلو،فقط آپدیت نکن.
اگر هم 3 به بالا هستی برو اینجا

amirtoty
26-12-2009, 23:50
مراحل بعد مخصوص iPhone 3G :

بعد از انجام مراحل بالا و Jailbreak کردن آیفون، وارد Cydia بشید.

سورس زیر رو اضافه کنید:

برنامه "ultrasn0w" رو نصب کنید و گوشی رو Restart کنید.

آیفون 3G شما آنلاک شده است.

Stream

downloading Jailbreak Data... تموم شد

یعنی چی؟ وارد Cydiaبشین؟؟؟؟
توی گوشی؟ گوشی که بالا نمیاد!!!!

یعنی چی سورس اضافه کن؟؟؟؟ کجا؟؟؟؟

mehrpuya
12-01-2010, 00:26
سلام. من يه iphone 3g چينی خريدم، دقيقاً مثل اصليشه ، ولی نميدونم چطور unlock کنم. حتی نميدونم ورژنش چيه. توی setting/about نوشته ver 2.0 ، اين همونيه که باهاش کار داريم ؟
اگه کمک کنين چطور unlock کنم ممنون ميشام. چون با اين نرم افزارايی که دادين کار نميکنه.

kasra_khan2003
14-01-2010, 10:45
سلام. من يه iphone 3g چينی خريدم، دقيقاً مثل اصليشه ، ولی نميدونم چطور unlock کنم. حتی نميدونم ورژنش چيه. توی setting/about نوشته ver 2.0 ، اين همونيه که باهاش کار داريم ؟
اگه کمک کنين چطور unlock کنم ممنون ميشام. چون با اين نرم افزارايی که دادين کار نميکنه.

چینی؟! یعنی چینی تقلبی؟

اون که دیگه آنلاک نمیخواد:31: نکنه منظورتون اون قسمت پشت گوشی هست که نوشته Assembled in china

mehrpuya
15-01-2010, 14:23
چرا ، unkown network ميده network مياد و ميره، حتی يک بار هم زنگ زدم باهاش، ولی ثابت نيست. ولی فکر کردم با unlock باز بشه.. چون تويه حالت DFU نميره. ممنون اگه کمک کنيد.

kasra_khan2003
15-01-2010, 23:43
چرا ، unkown network ميده network مياد و ميره، حتی يک بار هم زنگ زدم باهاش، ولی ثابت نيست. ولی فکر کردم با unlock باز بشه.. چون تويه حالت DFU نميره. ممنون اگه کمک کنيد.

دوست عزیز، اول مشخص کنید مدل گوشی شما دقیقا چی هست!

از این آیفون چینی هست که 100 تا 200 تومن میفروشن؟ یا مثلا 3G هست؟!

apple_red0812
20-01-2010, 19:12
خیلی خلاصه بگم!
من میخام apple 3gs بخرم باید موقع خرید به چه موارد مهمی منظورم خیلی مهم که بعد پشیمون نشم توجه کنم.
لطفا اونایی که خریدن راهمایی کنن در همه موارد :مثلا ورژن-نوعش نمیدونم هر چی که هست؟؟؟؟؟؟؟
خیلی فوریه!!!!

titanium626
22-01-2010, 00:14
شخصی روش unlock کردن iPhone 3G S بلده، راهنمایی بفرمایید.

n0100003
13-05-2010, 03:30
سلام دوستان

ببینم آیفون 3GS 32GB 3.1.3

میشه UNLOCK و JAILBREAK کرد؟ ؟ ؟ شنیدم مسنکه برنامش نیومده

آقا من چیکار کنم؟ ؟

yas_6969
13-05-2010, 04:41
در حال حاضر فقط جلیبریک اومده از آنلاک خبری نیست

NINTENDO_DS
13-05-2010, 08:54
در حال حاضر فقط جلیبریک اومده از آنلاک خبری نیست

میدونین این تاپیک چقدر قدیمیه؟
تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارین

...ALI...
15-05-2010, 13:47
سلام به عزیزان APPLE
یکی از دوستان من یک Iphone 3g از کانادا خریده.
ولی هر کار می کنه آنتن نمی ده. اونجوری که من فهمیدم Lock هستش.
راهی هستش که بشه قفلش رو شکست و کاری کرد آنتن بده؟
ممنون راهنمایی کنید.

payamf1
16-05-2010, 13:14
سلام به عزیزان APPLE
یکی از دوستان من یک Iphone 3g از کانادا خریده.
ولی هر کار می کنه آنتن نمی ده. اونجوری که من فهمیدم Lock هستش.
راهی هستش که بشه قفلش رو شکست و کاری کرد آنتن بده؟
ممنون راهنمایی کنید.
فریمور چنده؟
setting/general/about

...ALI...
17-05-2010, 09:35
Firmware 05.12.01
(version 3.1.3 (7E18
Model MB046ll

Mehrdad092000
17-05-2010, 16:06
Firmware 05.12.01
(version 3.1.3 (7E18
Model MB046ll
شما جيلبريك كه ميتونيد بكنيد
اما واسه انلاكش
من خودم ايفون نداشتم تست كنم
اما فكر كنم با ريختن blacksn0w انلاك هم بشه

...ALI...
17-05-2010, 17:21
ممنون.
ضمنن اینجوری من فهمیدم برای ورژن Firmware 05.12.01
فعلا کاری نمی شه کرد.
ولی خوب مطمئن نیستم هنوز؟

yas_6969
17-05-2010, 22:45
میدونین این تاپیک چقدر قدیمیه؟
تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارین

اگر یه نگاهی به تاریخ میکردی میدیدی من بالا نیاوردم تاپیک و نفر قبلی بود

fashion_1984
01-06-2010, 03:21
گوشیم رو چطوری انلاک کنم؟

fashion_1984
01-06-2010, 03:22
لینک سایتش رو بهم بدید لطفا

kam9099
09-11-2011, 11:13
با سلاممن یه ipod دارم خود به خود رفته رو قفل هرکاری میکنم باز نمیشه اصلا به هیچ عنوان نمی تونم ازش استفاده کنم باید چطوری از شر این قفل لعنتی خلاص شم لطفا اگه کسی مبدونه جواب منو بدین با تشکر