PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش فیلم با خروجی کارت گرافیک asus

masooumi
24-09-2008, 22:45
سلام یکی از دوستانم یک کارت گرافیک Asus En6200 داره که توی XP وقتی Media Player رو باز می کنی (فیلم میزاری) فیلم را به صورت فول اسکرین میبره بر روی تلویزیون و می تونی با مانیتور به کارای عادی خودت ادامه بدی و از تلویزیون هم فیلم نگاه کنی . حالا ما می خواهیم این کار رو روی ویستا انجام بدیم ولی نمیشه (چون خود گرافیک درایور ویستا نداره) و درایور هایی هم که از اینترنت می گیریم این قابلیت رو نداره حالا می خواستم بدونم کسی هیت که بدونه باید چه کار کنیم ؟

masooumi
27-09-2008, 16:50
واقعا کسی در مورد این قضیه چیزی نمی دونه؟؟

ardalan_zapata
27-09-2008, 18:54
واقعا کسی در مورد این قضیه چیزی نمی دونه؟؟

با سلام
شما الان درایور انویدیا نصب کردید ؟؟؟؟
توی ویستا به دلیل مسائل امنیتی نمیتونید از قابلییت Modify Full Screen استفاده کنید
ولی من خودم این مشکل داشتم و خیلی دونبالش بودم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم
به داخل کنتر پنل انویدیا برید >> اونجا حالات Setup Multiple Display رو انتخاب کنید و از اونجا Dualview را انتخاب کنید
با این کار در ادامه سمت راست تصویر مانیتور شما که نمیبیندش توی تلویزیون میوفته
به این عکس توجه کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون مربع مشکی مانیتور شما هست و اون زرد رنگ هم تصویری هست که شما میبینید
اون قسمتش که تو مانیتور قابل مشاهده شما در مانیتور هست و اون قسمتی که بیرون افتاده توی تلویزیون قابل مشاهده است
حالا فیلم خود را با مدیا پلیر یا هر چیز دیگر اجرا کنید و پنجره پلایر رو بگیرین و ببرین خارج از مانیتور ( به طرف سمت راست داخل تصویر تلویزیون )
با این کار شما دو صفحه دارید
یکی داخل تلویزیون یکی داخل مانیتور
امیدوارم متوجه شده باشید
اگر مشکلی داشتید بیان کنید
با تشکر :11:

masooumi
28-09-2008, 17:33
سلام
با تشکر
آره اینجوری هم میشه ولی اگه مثل ویندوز Xp میشد خیلی باحال بود !!! به هر حال خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید.!:10: